30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

این صفحه از وب سایت ، یک مسیر گذاری منظم و برنامه ریزی شده را برای شما نشان خواهد داد و شما طبق چینش سیستماتیک ، به راحتی خواهید فهمید که ترتیب و الویت مطالعه دوره ها به چه شکلی است . این چینش و البته محتوایی که داخل هر کدام از دوره ها خدمت شما ارائه شده است ، حاصل چندین سال تجربه و تخصص است . در این بخش که نقشه راه وردپرس نام دارد ، شما از نقطه صفر شروع خواهید کرد و در طی این مسیر گام به گام پیش خواهید رفت تا در نهایت به یک متخصص واقعی تبدیل شده و آماده ورود به باز کار شوید . ما فقط شعار نمیدهیم و واقعا طی این مسیر منظم ، ورود شما به بازار کار را تضمین می کنیم .

در این مسیر ، ما به گونه ای برنامه ریزی نموده ایم که شما خیلی معطل نشوید و از همان بخش های اول وارد پروژه های عملی شوید و مشاهده کنید که توانایی طراحی کردن سایت را دارید . همین استارت و جرقه اولیه که شوق ادامه مسیر را در شما ایجاد خواهد کرد ، مسبب پیشرفت و کسب مهارت های بیشتر در شما خواهد بود . پس در این مسیر همراه ما باشید .

1

قدم اول وردپرس – آموزش کار با وردپرس

در داخل این پکیج که به شکل رایگان ارائه شده ، نحوه نصب و همچنین کار با تمامی قسمت های داخل وردپرس را جز به جز و به شکل کامل یاد خواهید گرفت تا بعد از این دوره وارد برنامه نویسی وردپرس شوید .

رایگان     85 فروش

قدم اول وردپرس – آموزش کار با وردپرس

 • folder6 جلسه
 • folder2 ساعت

این آموزش اولین گام برای ورود به دنیای وردپرس است . شما اگر قصد دارید تا یک وردپرس کار شوید و یا صرفا وب مستری باشید که قصد کدنویسی ندارد ، باید در اولین مرحله با خود سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا شوید و نحوه کار با قسمت های مختلف آن را یاد بگیرید .

این دوره هیچ پیشنیازی ندارد و شما برای استفاده از وردپرس در هر سطحی ، باید اول از این آموزش شروع کنید . برای نتیجه گیری بهتر ، اول این دوره را مطالعه کنید و بعد به سراغ دوره های بعدی نقشه راه وردپرس بروید .

در این دوره هیچگونه کد نویسی صورت نخواهد گرفت و شما با کلیات سیستم های مدیریت محتوا ، نحوه دانلود وردپرس ، انواع روش های نصب وردپرس و مهم تر از همه کار با تک تک قسمت های وردپرس آشنا خواهید شد .

2

پکیج آموزش php برای وردپرس

در این پکیج آموزشی شما زبان php را به نوعی یاد خواهید گرفت تا بتوانید به سرعت به بخش های اصلی این زبان مسلط شوید و بدون کوچکترین مشکل وارد بخش های برنامه نویسی قالب وردپرس شوید .

119,000 تومان     19 فروش

پکیج آموزش php برای وردپرس

 • folder9 جلسه
 • folder3 ساعت

اگر قصد دارید تا یک برنامه نویس در زمینه وردپرس باشید ، لازم است تا زبان php را یاد بگیرید . اما یاد گرفتن تمام محتویات زبان php در قدم اول زمان زیادی از شما خواهد گرفت . برای برنامه نویسی در وردپرس شما به بخش های مهمی از php نیاز دارید که تمامی این قسمت ها در این دوره برای شما تدریس شده است .

در این دوره شما تمامی بخش هایی که از زبان php برای برنامه نویسی قالب وردپرس نیاز است را یاد خواهید گرفت و بدون مشکل تمامی دستورات مربوط به برنامه نویسی وردپرس را درک کرده و همچنین استفاده خواهید کرد .

بله ، شما در این دوره به شکل کامل کدنویسی در زبان php را انجام خواهید داد و به شکلی کامل در قالب مثال های عملی ، php را کدنویسی می کنید تا هنگام برنامه نویسی در وردپرس از تسلط بالایی برخوردار باشید .

3
100 %

وردپرسی شو – آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس

آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس ، یک دوره آموزشی جامع و رایگان برای کسانی که قصد دارند برنامه نویسی قالب وردپرس را از همین حالا شروع کنند . آموزش رایگان برنامه نویسی پایه برای قالب های وردپرسی به شکل پروژه محور و جامع . طراحی یک قالب اختصاصی رسپانسیو و تبدیل آن به یک قالب وردپرسی استاندارد .

375,000 تومان
رایگان     367 فروش

وردپرسی شو – آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس

 • folder25 جلسه
 • folder10 ساعت

اگر شما نحوه نصب و راه اندازی وردپرس و همچنین کار با قسمت های مختلف آن را بخوبی یاد گرفته باشید و همچنین با زبان php برای کدنویسی در وردپرس آشنا باشید می توانید به راحتی از این دوره استفاده کنید .

این دوره یک پکیج طراحی قالب وردپرس به شکل مبتدی تا متوسط است و در دو بخش طراحی قالب استاتیک و داینامیک سازی قالب تدریس شده است . پس باید با زبان های Html , Css و فریم ورک Bootstrap هم تا حد متوسط آشنایی داشته باشید .

این دوره تا حد متوسط تدریس شده است و شما بعد از اتمام دوره قادر هستید تا یک وب سایت کامل با مضمون وبلاگی یا خبری را به شکل اختصاصی برنامه نویسی کنید .

4

پکیج آموزش پست تایپ و تکسونومی در وردپرس ( گام به گام )

در این پکیج آموزشی شما با بخش پست تایپ ها و تکسونومی ها به شکل تخصصی و مو به مو آشنا خواهید شد و قسمت نمونه کارها به شکل پیشرفته با تمامی امکانات روی یک وب سایت برنامه نویسی خواهد شد .

469,000 تومان     7 فروش

پکیج آموزش پست تایپ و تکسونومی در وردپرس ( گام به گام )

 • folder20 جلسه
 • folder6 ساعت

اگر شما تصمیم دارید تا کم کم به یک برنامه نویس حرفه ای در وردپرس تبدیل شوید و کم کم به لایه های عمیقی از وردپرس نفوذ کنید و المان های دلخواه بیشتری به سایت اضافه کنید باید وارد این دوره شوید .

اگر شما تا حد متوسط به نحوه طراحی و برنامه نویسی قالب وردپرس آشنایی داشته باشید می توانید از این دوره استفاده کنید و به راحتی آموزش های داخل آن را درک کنید .

بله ، شما در این دوره تمامی قسمت های پست تایپ و تکسونومی در وردپرس را مو به مو و قدم به قدم یاد خواهید گرفت تا یکبار برای همیشه این مرحله را پشت سر بگذارید و در دوره های آتی ( دوره شرکتی ، فروشگاهی و ... ) بدون مشکل پیش بروید .

5
30 %

پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس – جامع و تضمینی

فوق العاده ترین و جامع ترین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت شرکتی با وردپرس ، با سرفصل های بسیار کامل ، کاملا حرفه ای و تضمینی ، ویژه ورود به بازار کار وردپرس ، با ضمانت بازگشت وجه

1,150,000 تومان
805,000 تومان     14 فروش

پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس – جامع و تضمینی

 • folder50 جلسه
 • folder19 ساعت

اگر شما در نقشه راه وردپرس تا این مرحله با ما پیش آمده باشید ، پس یک کدنویسی تقریبا حرفه ای در وردپرس هستید اما هنوز هم کار دارید . در این مرحله از مهارت می توانید وارد این دوره شوید .

پیشنیاز های این دوره ، آشنایی با کدنویسی مبتدی تا متوسط وردپرس ( پکیج وردپرسی شو ) و همچنین قسمت پست تایپ و تکسونومی های وردپرس می باشد . چون این دوره جامع می باشد پس حتما طراحی قالب هم در آن وجود دارد .

بله این دوره فوق العاده جامع و کامل تدریس شده است و شما پس از یادگیری آموزش های داخل این پکیج ، آماده ورود به بازار کار سایت های شرکتی بوده و هر نوع سایت با ساختار شرکتی را طراحی و برنامه نویسی خواهید کرد .

6
30 %

پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ویژه بازار کار

دوره ای کاملا پروژه محور ، از صفر تا هزار ، به همراه برنامه نویسی تمامی قسمت های یک فروشگاه اینترنتی با قالب اختصاصی ، ویژه ورود به بازار کار (تضمینی ) با سرفصل های کامل + آموزش سئو فروشگاه

1,500,000 تومان
1,050,000 تومان     17 فروش

پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ویژه بازار کار

 • folder92 جلسه
 • folder33 ساعت

اگر شما دوره آموزشی طراحی سایت شرکتی را پشت سر نگذاشته باشید ، برای این دوره مشکلی نخواهید داشت . اما حتما باید آموزش های دوره وردپرسی شو را یاد گرفته باشید . اگر دوره پست تایپ و تکسونومی را هم آموزش دیده باشید در این دوره بسیار راحت خواهید بود .

همانگونه که گفته شد پیشنیاز های اصلی این دوره ، آشنایی با کدنویسی متوسط وردپرس ، آشنایی با پست تایپ و تکسونومی در وردپرس و همچنین طراحی قالب استاتیک می باشد .

این دوره به اندازه ای کامل است که شما پس از یادگیری آموزش های آن ، خواهید دید که حتی فراتر از نیاز بازار کار مهارت دارید ، در نتیجه هرگونه وب سایت فروشگاهی را طراحی خواهید کرد .

7
25 %

پکیج آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و EDD

آموزش فوق العاده جامع و پروژه محور طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و EDD ، به همراه کامل ترین سرفصل ها ، از صفر تا صد ویژه ورود به بازار کار و برنامه نویسی قالب های وردپرس

1,280,000 تومان
960,000 تومان     12 فروش

پکیج آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و EDD

 • folder28 جلسه
 • folder11 ساعت

اگر با نحوه کدنویسی قالب وردپرس در حد متوسط آشنا هستید می توانید از آموزش های داخل این دوره استفاده کنید .

این دوره 0 تا 100 است و در وهله اول باید طراحی قالب با html , css , bootstrap را بلد باشید . ضمن اینکه تسلط بر سطح متوسط کدنویسی وردپرس الزامی است . آشنایی با پست تایپ و تکسونومی هم بسیار کمک خواهد کرد .

این دوره به شکل کاملا پروژه محور و جامع تدریس شده است و شما پس از اتمام آموزش های این دوره قادر هستید تا هر نوع سایت با مضمون فروشگاه فایل آنلاین را با ویژگی های کامل برنامه نویسی کنید .

8
15 %

پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس – فوق العاده جامع و تضمینی

با این دوره متخصص وردپرس شوید ! اگر نشدید دو برابر هزینه دوره را باز خواهیم گرداند . یک دوره فراتر از جامع برای طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت های وردپرسی ، در قالب موضوع سایت املاک ، با کامل ترین سرفصل ها ، صدرصد ورود به بازار کار

2,300,000 تومان
1,955,000 تومان     14 فروش

پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس – فوق العاده جامع و تضمینی

 • folder106 جلسه
 • folder40 ساعت

اگر قصد دارید تا یک متخصص واقعی در زمینه طراحی و برنامه نویسی قالب های وردپرس شوید ، از آموزش های این دوره استفاده کنید . این پکیج یکی از کامل ترین دوره ها در سطح وب فارسی برای آموزش تمامی مفاهیم در وردپرس می باشد .

برای شروع این دوره باید تسلط کافی بر مباحث فرانت اند داشته و همچنین مباحث کدنویسی قالب وردپرس را در سطح متوسط به بالا بلد باشید تا به راحتی در این دوره همگام با مدرس پیش بروید .

این دوره اولین و کامل ترین دوره آموزش طراحی سایت املاک در وردپرس است که تمامی مفاهیم موجود در وردپرس را با عنوان سایت املاک به شما آموزش داده است . ورود شما به بازار کار با این دوره ، کاملا تضمینی است .

9

آموزش تضمینی CMB2 ، صفر تا صد و پروژه محور

در این پکیج شما فریم ورک CMB2 وردپرس را به شکل کاملا حرفه ای ، از 0 تا 100 در قالب مثال های عملی و بسیار کاربردی یاد خواهید گرفت و بعد از آن قادر هستید کوچکترین قسمت های موجود در سایت وردپرسی خودتان را به راحتی داینامیک کنید و از آن لذت ببرید . این دوره برای دانشجویان در تمامی سطوح مناسب و لازم است .

479,000 تومان     17 فروش

آموزش تضمینی CMB2 ، صفر تا صد و پروژه محور

 • folder20 جلسه
 • folder8 ساعت

اگر قصد دارید تا قالب های خود را توسعه دهید و امکاناتی بیش از آنچه که وردپرس در اختیارتان قرار میدهد به قالب های خودتان اضافه کنید حتما از این دوره استفاده کنید .

اگر کدنویسی قالب وردپرس را در حد متوسط بلد هستید ( پکیج وردپرسی شو ) ، می توانید مباحث آموزش داده شد در این دوره را به راحتی درک کنید .

در این دوره تمامی المان های موجود در cmb2 و تمامی حالت های ممکن با این فریم ورک به شما آموزش داده شده است تا بتوانید هر چیزی را در وردپرس ممکن و داینامیک کنید .

10

پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس + فارسی سازی قالب

در این پکیج به شکل کاملا اصولی و تخصصی ، طراحی سایت های دو یا چند زبانه وردپرس را در همه ابعاد یاد خواهید گرفت و درنهایت نحوه ترجمه و فارسی سازی قالب های وردپرس را هم خواهید آموخت .

385,000 تومان     6 فروش

پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس + فارسی سازی قالب

 • folder10 جلسه
 • folder4 ساعت

اگر قصد دارید تا وب سایت های خود را در چندین زبان مختلف توسعه دهید می توانید به راحتی از این دوره استفاده کنید . همچنین با آموزش های این دوره قالب های شما یک پله دیگر استاندارد شده و قابل ارائه در مارکت های جهانی خواهند بود .

این دوره هم برای برنامه نویسان قالب و هم برای وب مستر هایی که کدنویسی نمی کنند قابل استفاده است . اگر شما قالب سایت را خودتان طراحی می کنید و در اصل طراح قالب وردپرس هستید در این دوره مشکلی نخواهید داشت و قالب هایی که تاکنون قابلیت ترجمه نداشتند را قابل ترجمه خواهید کرد . اگر از قالب های آماده استاندارد استفاده می کنید نیازی به دست بردن در داخل کد ها ندارید و آموزش های بعدی دوره را دنبال خواهید کرد .

11
50 %

نابغه امنیت – پکیج آموزش امنیت کامل وردپرس ، هاست و CloudFlare

در این پکیج شما امنیت کامل وردپرس ، هاستینگ و ... را یاد خواهید گرفت تا در وب سایت و هاست تمامی فاز های امنیتی را پیاده کنید . بعد از آموزش های این پکبج ، امنیت کامل وب سایت های خود را برای همیشه تامین خواهید کرد . ( آموزش نکات امنیتی ، افزونه های امنیتی ، کلود فلیر و ... )

930,000 تومان
465,000 تومان     1 فروش

نابغه امنیت – پکیج آموزش امنیت کامل وردپرس ، هاست و CloudFlare

 • folder30 جلسه
 • folder11 ساعت

اگر وب سایت شما راه اندازی شده است و هم اکنون در حال کار است حتما باید از این دوره آموزشی استفاده کنید تا از همین ابتدای راه ، وب سایت شما از هر نظر امن باشد .

اگر شما یک وب سایت دارید ، حتی اگر توانایی کدنویسی قالب را ندارید می توانید از این دوره استفاده کنید . در این دوره هم امنیت سایت و هم امنیت وردپرس آموزش داده شده است . کافیست تسلط کافی به نحوه کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، نصب افزونه و البته کمی آشنایی به محیط هاستینگ داشته باشید .

این دوره یکی از کامل ترین و جامع ترین دوره های آموزش امنیت است که نه تنها امنیت وردپرس بلکه امنیت تمامی ابعاد وب سایت به شما آموزش داده شده است تا از تمامی قسمت هایی که به وب سایت شما متصل هستند محافظت شود و به شکلی ایمن و با خیال راحت فعالیت های خودتان را ادامه دهید .