سئوالات متداول این دوره

اگر به اصول طراحی قالب های وردپرس تا سطح متوسط آشنایی دارید ، می توانید به راحتی وارد این دوره شده و ازسرفصل های ارائه شده در آن جهت انعطاف بخشیدن به قالب های خود بهره مند شوید . این دوره یک آموزش فوق العاده برای تسلط بر طراحی قالب های وردپرس است .

این دوره برای اولین بار توسط مجموعه سئو 90 ارائه شده است و با قدرت می توان گفت تمامی سرفصل های ممکن و موجود در فریمورک cmb2 را خدمتتان ارائه کردیم . پس از اتمام دوره قدرت بسیار بالایی در کنترل محتوای مختلف قالب خواهید داشت .

دوستانی که به روش طراحی قالب های وردپرسی آشنایی ندارند و یا هنوز قادر نیستند تا قالب های سطح متوسط را برنامه نویسی کنند ، بهتر است پس از تسلط به نحوه پیاده سازی قالب های وردپرس در این دوره شرکت کنند .

دوره های پیشنهادی

15 %

پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس – فوق العاده جامع و تضمینی

با این دوره متخصص وردپرس شوید ! اگر نشدید دو برابر هزینه دوره را باز خواهیم گرداند . یک دوره فراتر از جامع برای طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت های وردپرسی ، در قالب موضوع سایت املاک ، با کامل ترین سرفصل ها ، صدرصد ورود به بازار کار

2,300,000 تومان
1,955,000 تومان     14 فروش
30 %

پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ویژه بازار کار

دوره ای کاملا پروژه محور ، از صفر تا هزار ، به همراه برنامه نویسی تمامی قسمت های یک فروشگاه اینترنتی با قالب اختصاصی ، ویژه ورود به بازار کار (تضمینی ) با سرفصل های کامل + آموزش سئو فروشگاه

1,500,000 تومان
1,050,000 تومان     17 فروش
30 %

پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس – جامع و تضمینی

فوق العاده ترین و جامع ترین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت شرکتی با وردپرس ، با سرفصل های بسیار کامل ، کاملا حرفه ای و تضمینی ، ویژه ورود به بازار کار وردپرس ، با ضمانت بازگشت وجه

1,150,000 تومان
805,000 تومان     14 فروش

آموزش تضمینی CMB2 ، صفر تا صد و پروژه محور

این پکیج برای اولین بار توسط مجموعه سئو 90 در سطح وب فارسی منتشر شده است . فریم ورک CMB2 وردپرس یکی از محبوب ترین فریم ورک های تنظیمات است . منظور از تنظیمات ، یعنی قادر باشیم تا هر بخشی که توسط المان های اصلی وردپرس و امکانات پایه آن قادر به کنترل آن نیستیم را قابل کنترل کنیم .

اگر شما قصد داشته باشید تا در سایت بخشی داشته باشید تحت عنوان خدمات ، مشتریان ، گالری تصاویر ، ابزارک های تنظیمات مختلف و … به راحتی قادر نیستید تا این بخش ها را در وردپرس پیاده کنید مگر اینکه برنامه نویسی وردپرس را بخوبی بلد باشید و توسط بخش سفارشی سازی وردپرس این بخش ها را پیاده کنید . اما این بخش به اندازه کافی امکانات در اختیار ما قرار نمیدهد . از این جهت می توانیم از ابزاری استفاده کنیم تا در قلب وردپرس کار کند و امکاناتی بسیار شگفت انگیز را در اختیار ما قرار دهد تا قادر شویم کوچکترین قسمت های وب سایت را داینامیک کنیم . توسط فریم ورک CMB2 وردپرس ، می توان گفت هیچ بخشی وجود ندارد که شما قادر به داینامیک سازی آن نباشید و این تنها بخش از ویژگی ها فریم ورک CMB2 وردپرس می باشد . در ادامه قصد داریم تا یک سرفصل بندی کلی از آنچه که در این دوره با هم پیش خواهیم برد داشته باشیم .

دوره کامل آموزش پلاگین cmb2

البته قبل از هرچیزی توجه داشته باشید که این دوره مناسب افرادی هست که با برنامه نویسی قالب های وردپرسی آشنایی دارند . این دوره برای افراد مبتدی توصیه نمی شود به این دلیل که حتما شما باید با نحوه کدنویسی قالب های وردپرسی آشنایی متوسط داشته باشید . برای این منظور می توانید از دوره رایگان زیر استفاده کنید :

این دوره به شما قدرت بسیار زیادی خواهد داد . بسیاری از دوستان با بخش های پایه قالب وردپرس آشنا هستند . این دوستان زمانی که به سطح های بالاتر برنامه نویسی قالب های وردپرس رسیدند ، بخوبی احساس خواهند کرد که برخی قسمت ها را نمی توانند به شکل کامل کنترل کنند و با مشقت زیادی در کد نویسی مواجه هستند .

اگر قرار باشد تا قالب های ما استاندارد باشند لازم است تا برای کنترل کردن قسمت های مختلف قالب کد نویسی درستی انجام شود . در برخی از قالب ها که متاسفانه استاندارد نیستند ، شاهد هستیم که برای تنظیم قسمت هایی همچون خدمات یا همکاران ، در بخش نوشته های وردپرس دسته بندی ایجاد شده و داخل قالب از این روش استفاده می شود . این قسمت ها در داخل موتور های جستجو ایندکس شده و آینده سایت شما را به خطر خواهد انداخت . برای پیاده سازی چنین قسمت هایی روش استانداردی وجود دارد که در این دوره شما به تمامی قسمت های قالب مسلط شده و به تمپلیت های خود انعطاف به شدت بالایی خواهید داد .

جلسات آموزشی این دوره
1

افزودن cmb2 به قالب

00:22:32
2

افزودن زیر منو و تب بندی به cmb2

00:18:41
3

آشنایی با فیلد های قابل استفاده در cmb2

00:25:10
4

آشنایی با فیلد های قابل استفاده در cmb2

00:23:15
5

آشنایی با فیلد های قابل استفاده در cmb2

00:22:47
6

آشنایی با گروه بندی فیلد ها در cmb2

00:27:10
7

ساخت تنظیمات برای قالب

00:25:31
8

ادامه بخش تنظیمات قالب

00:27:00
9

آموزش استفاده از پست متا و متا باکس در cmb2

00:26:10
10

آموزش استفاده از  متاباکس  برای یوزر متا در cmb2

00:23:12
11

ایجاد متاباکس برای ترم ها به کمک cmb2

00:24:41
12

نمایش دسته بندی های خاص در صفحه اصلی با cmb2

00:22:31
13

نمایش دسته بندی های خاص در صفحه اصلی با cmb2

00:21:39
14

آموزش ساخت یک ویجت در وردپرس

00:20:12
15

آموزش ساخت ویجت با استفاده از cmb2

00:21:32
16

ساخت ویجت گالری تصاویر با cmb2

00:22:19
17

ساخت ویجت دسته بندی با cmb2 بخش بک اند

00:24:27
18

ساخت ویجت دسته بندی با cmb2 بخش فرانت

00:23:10
19

آموزش ایجاد سایت چند زبان با افزونه polylang

00:22:41
20

آموزش نحوه ایجاد تنظیمات برای سایت های چند زبانه با cmb2

00:21:48

توضیحات دوره آموزش Cmb2

دوستان اگر جدول مربوط به دوره را که در بالا برای شما ارائه شده است را مشاهده کنید ، خواهید دید که ما سعی کردیم تا سرفصل های کلی این دوره را برای شما مشخص کنیم . چرا در ابتدای معرفی این دوره اینگونه گفتیم که ” با Cmb2 هرچیزی را در وردپرس ممکن کنید ” . علت این حرف این است که اگر شما برنامه نویسی پایه وردپرس را بلد باشید و توانایی ساخت قالب های مقدماتی تا متوسط را داشته باشید ، در طی برنامه نویسی قالب های وردپرسی ، ناگهان به جایی خواهید رسید که بخودتان خواهید گفت اگر فلان بخشی برای سایت بخواهم چگونه باید آن را اضافه کنم ؟ خب من اکثر امکانات وردپرس را میشناسم و نمی توانم با امکانات فعلی وردپرس ، این بخش را ایجاد کنم .

پس چاره کار چیست ؟ شما برای اینکه قسمت های دلخواه را به وب سایت وردپرسی خود اضافه کنید ، برای مثال بخشی تحت عنوان تنظیمات قالب ، یا امکانات بیشتر برای بخش کاربران ، یا امکاناتی بیشتر برای بخش پست تایپ ها ، دسته بندی ها و … می توانید از قدرت فریم ورک Cmb2 استفاده کنید .

شما به کمک این فریم ورک خواهید دید که چگونه می توانید وارد قسمت کاربران شوید ، و یا وارد قسمت پست تایپ ها . برای مثال خودتان پست تایپی تحت عنوان نمونه کارها به وب سایت خودتان اضافه کرده اید و بهترین کار برای مقاله با نصب پلاگین های سنگین را انجام داده اید . اما برای بخش گالری تصاویر این پست تایپ مشکل دارید . چاره کار چیست ؟

Cmb2 برای پست تایپ ها

شما اگر وارد افزونه فروشگاه ساز ووکامرس شوید و یکی از محصولات را باز کنید تا آن را ویرایش کنید و یا اصلا محصول جدیدی ایجاد کنید ، خواهید دید که بخش هایی در پایین ادیتور متن متن وجود دارد که این بخش ها فقط در داخل بخش افزودن یا ویرایش محصول وجود دارند . خب این باکس ها اصطلاحا متاباکس هستند که برای پست تایپ محصولات برنامه نویسی شده اند . اگر در دوره پست تایپ و تکسونومی سئو 90 شرکت کرده باشید ، خواهید دید که ما قادر هستیم طبق برنامه نویسی هسته وردپرس متاباکس هایی را برای هر نوع پست تایپ دلخواه اضافه کنیم . اما این متاباکس ها معمولا امکانات کمی دارند .

آموزش کدهای cmb2

ما باید یک برنامه نویس واقعا حرفه ای و با حوصله باشیم که بتوانیم امکاناتی فوق العاده برای داخل این متاباکس ها برنامه نویسی کنیم . اما خب مسلما وقت و زمان برای ما حرف اول را می زند . اگر میخواهیم تا این امکانات را راحت تر و با دامنه بیشتری داشته باشیم بهترین و عاقلانه ترین راه استفاده از Cmb2 است . در این دوره خواهید دید که چگونه با این فریم ورک در بخش پست تایپ ها قدرت نمایی خواهیم کرد .

Cmb2 برای ساخت تنظیمات قالب

در داخل قالب های حرفه ای وردپرس قسمت هایی هستند که نمی توان آنها را توسط قسمت سفارشی سازی قالب برنامه نویسی کرد . برای مثال قسمت هایی همچون شمارنده سایت ، نظرات مشتریان ، اسلایدر ، خدمات و … قسمت هایی هستند که در قالب های حرفه ای برای مدیریت بهتر آنها می توانیم از Cmb2 استفاده کنیم . می توان گفت تمامی قالب های حرفه ای که 10 یا 100 ها تنظیمات دارند نمی توانند توسط بخش سفارشی سازی با قدرت بالایی کنترل شوند . در این دوره یک بخش تنظیمات فوق العاده حرفه ای برای قالب برنامه نویسی خواهیم کرد و شما قادر خواهید بود تا هر بخشی را با قدرت در سایت خودتان پیاده کنید .

Cmb2 برای بخش کاربران

همانند قسمت پست تایپ ها و تنظیمات ، قادر هستیم تا توسط کدنویسی خود وردپرس ، قسمت هایی را برای کاربران هم برنامه نویسی کنیم . برای مثال در قسمت نمایش اطلاعات پروفایل کاربر قصد داریم تا یک فیلد به نام شماره تماس هم داشته باشیم که در خود وردپرس این قسمت وجود ندارد . این بخش هم توسط برنامه نویسی در هسته وردپرس ممکن است و هم توسط فریم ورک Cmb2 ، که اگر تعداد این ویژگی ها بسیار زیاد باشد عاقلانه ترین راه کنترل این بخش ها توسط Cmb2 می باشد .

Cmb2 برای دسته بندی ها و تکسونومی ها

همانند تمامی قسمت های بالایی که گفته شد قادر هستیم تا طبق برنامه نویسی هسته وردپرس ، قسمت هایی برای دسته بندی ها هم اضافه کنیم تحت عنوان Term Meta . این بخش ها را هم می توان توسط فریم ورک Cmb2 با قدرت بسیار زیادی پیاده کرد . برای مثال در دسته بندی نمونه کارها که خودمان آن را برنامه نویسی کرده ایم ، نیاز داریم تا تصاویری به عنوان نماینده هر دسته داشته باشیم . برای این کار می توایم خیلی راحت قسمتی را به عنوان تصویر دسته بندی نمونه کار ، برنامه نویسی کنیم و یا ده ها امکانات دیگر برای هر تکسونومی خلق کنیم .

Cmb2 برای ویجت نویسی

یکی از قسمت هایی که در وردپرس واقعا کاربردی است بخش ویجت یا همان ابزارک ها هستند . البته یکسری ابزارک ها در خود وردپرس از قبل طراحی شده اند که اگر وارد بخش ابزارک ها شوید این ابزارک ها را خواهید دید  برای مثال ابزارک آخرین مطالب ، جستجو ، تصویر ، تقویم و … اما حالا خودمان می توانیم ویجت هایی با قدرت بسیار بیشتر برنامه نویسی کنیم . ویجت نویسی توسط هسته خود وردپرس امکان پذیراست اما امکاناتی مثل گالری تصاویر ، مرتب سازی و … را نخواهیم داشت که به کمک Cmb2 قادر به محقق کردن تمامی این امکانات هستیم .

Cmb2 و سایت های چند زبانه

اگر دوره طراحی وب سایت های چند زبانه در سئو 90 را مشاهده کرده باشید ، خواهید دید که تمامی قسمت های توسط خود وردپرس به نوعی قابل چند زبانه کردن هستند اما قسمت هایی که توسط Cmb2 به عنوان تنظیمات برنامه نویسی شدند معمولا با مشکل مواجه هستند . ما در داخل این دوره به شما آموزش خواهیم داد که چگونه تنظیماتی که برنامه نویسی کرده اید را به گونه ای توسعه دهید که بتوانید برای هر زبان دیگری که به وب سایت شما اضافه می شود تنظیمات را در همان زبان هم داشه باشید .

این دوره یک پکیج فوق العاده برای دوستانی است که قصد دارند تا از سطح متوسط وردپرس فراتر روند و قالب هایی با امکانات بییشتر و حرفه ای تر طراحی وبرنامه نویسی کنند . بخش هایی که برای شما توضیح داده شدند تنها قسمت های اصلی در این دوره هستند و شما می توانید با مطالعه این دوره تخصص کافی در زمینه افزودن امکانات مختلف به تمامی بخش های سایت را بدست آورید .

479,000 تومان – خرید