بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع سایت

آموزش طراحی سایت

21 4,574 4.5

آموزش طراحی سایت

در این صفحه شما یک مسیر منظم را مشاهده می کنید که قبل از هرچیزی به یکی از مهم ترین سوالات شما پاسخ خواهد داد . سوال مهمی که همیشه افراد مبتدی از خود می پرسند این است که طراحی سایت را از کجا و چگونه باید شروع کنم ؟ برای آموزش طراحی سایت اول باید کدام زبان را یاد بگیرم ؟ بعد کدام زبان و … این مهم ترین سوالی است که در گام اول برای مشتاقان این مسیر پیش می آید آموزش طراحی سایت در یک مسیر منظم ، دانش بروز و تخصصی , ویژه بازار کار را در کنار ما تجربه خواهید کرد . قبل ار هرچیزی مسیر مد نظر خودتان را از دو بخش زیر انتخاب کنید

مسیر وردپرس کار

میخواهم وردپرس کار شوم

مسیر فرانت اند کار

میخواهم FrontEnd کار شوم

مجموعه سئو 90 یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین مجموعه ها در زمینه آموزش تخصصی طراحی و برنامه نویسی وب سایت است . شما در وب سایت ما به شکل قدم به قدم و در یک مسیر درست همراه مدرسین خواهید بود تا یکبار برای همیشه بار خود را برای ورود به بازار کار ببندید . شعار مجموعه سئو 90 ، آموزش یکبار برای همیشه است . یکی از مشکلاتی که همیشه در مورد آموزش طراحی سایت وجود دارد این است که مشتاقان این زمینه به دلیل برخورد به آموزش های کم کیفیت ، به صورت پراکنده آموزش طراحی سایت را یاد میگیرند به همین دلیل هنگام مواجه شدن با نمونه پروژه های مختلف به ضعف محتوایی آموزش هایی که استفاده کرده اند پی میبرند و متوجه می شوند که بازهم باید آموزش دیده و مهارت های خود را افزایش دهند و با این میزان توانایی فعلا آماده کار و تحویل پروژه نیستند . اما در سئو 90 و در مسیر آموزش طراحی سایت در کنار ما ، شما هر دوره آموزشی را فقط یکبار گذرانده و به نتایج بسیار عالی دست خواهید یافت .

وب سایت ها و قالب هایی که در تصاویر پایین میبینید دور از دسترس نیستند و شما هم می توانید با آموزش های اصولی ، بهتر از نمونه های زیر را طراحی کنید . تمامی نمونه قالب هایی که در بخش های مختلف این صفحه خواهید دید ، همگی در داخل دوره های آموزشی سئو 90 به شکل کامل و پروژه محور برای شما تدریس شده اند . پس همین امروز سرمایه گذاری روی خودت را شروع کن …

مسیر آموزش طراحی سایت

شما در این صفحه باید به شماره هایی که کنار هر پکیج قرار داده شده است دقت کنید . ما دوره های آموزشی را با توجه به الویت محتوایی و آموزشی برای شما مرتب نموده ایم تا به راحتی قدم به قدم این مسیر را مشاهده کنید و طبق یک برنامه ریزی منظم در این مسیر پیش بروید . در مسیر آموزش طراحی سایت ، اول از مسیر فرانت اند یا همان مسیر طراحی شروع می کنیم که مربوط به بخش دیزاین و طراحی قالب سایت هستنند . در مرحله دوم به سراغ بخش برنامه نویسی سایت خواهیم رفت و در جهت دوره هایی پیش خواهیم رفت که مربوط به داینامیک سازی صفحات و قالب هایی هستند که در مسیر فرانت اند آنها را ساخته ایم . پس آموزش طراحی سایت در حالت کلی در دو بخش Front end و Back end دنبال می شود و شما در اینجا ، متناسب با نیاز آموزشی خودتان از دوره های آموزشی استفاده خواهید کرد .

اولین قسمت از دوره آموزش طراحی سایت ، قسمت مربوط به Front End می باشد . شما اگر قصد دارید تا قدم در راه آموزش طراحی سایت بگذارید لازم است تا قبل از هرچیزی یک طراح خوب باشید . البته اگر قصد دارید تا یک برنامه نویسی هم باشید لازم است تا بخش هایی از دوره های طراحی مثل Html و Css را پشت سر بگذارید ، اما اگر قصد دارید تا یک فرد متخصص برای بازا کار شوید و همچنین یک فرانت اند کار حرفه ای باشید قدم های اول را باید در این بخش بردارید و از مسیر فرانت اند استارت بزنید . شما با توجه به ترتیب و الویت بندی ، باید آموزش ها را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید . ویژگی پکیج های ارائه شده در قسمت فرانت این است که شما از همان قدم های اول خروجی کد های خود را مشاهده می کنید و همین گزینه ، مشوق شما برای ادامه مسیر فرانت اند خواهد بود . توجه کنید که اگر قصد دازید تا بهترین نتیجه را در مسیر فرانت اند بگیرید ، طبق چینش ارائه شده ، دوره ها را دنبال کنید و حتما به پیشنیاز های هر دوره آموزشی هم دقت کنید .

مسیر فرانت اند کار شدن

فاز اول ، نقشه راه فرانت

1
نابغه Html ، آموزش جامع و رایگان Html ، تضمینی
رایگان 236 دانشجو

نابغه Html ، آموزش جامع و رایگان Html ، تضمینی

این دوره اولین قدم جهت ورود به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب است. آموزش های دوره نابغه Html به شکل کامل و جامع ارائه شده و پس از اتمام دوره نیاز به هیچ منبع دیگری نخواهید داشت .

13 جلسه 6 ساعت
2
آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده
رایگان 145 دانشجو

آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده

این دوره آموزشی در سطح مقدماتی زبان طراحی css را به شما آموزش خواهد داد . اگر هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان css ندارید میتوانید از همین دوره استارت کار را زده و یادگیری css را شروع کنید . این آموزش را می توانید در دوره نابغه css ادامه دهید .

6 جلسه 3 ساعت
3
40%
نابغه CSS - آموزش CSS جامع و تضمینی
595,000 تومان
357,000 تومان 37 دانشجو

نابغه CSS – آموزش CSS جامع و تضمینی

آموزش فوق العاده کامل Css ، با تمامی سرفصل ها از نقطه صفر به همراه طراحی 5 پروژه واقعی با ویژگی های متفاوت ، در این پکیج شما تنها یکبار آموزش خواهید دید و سالها از آن استفاده خواهید کرد . بجای خواندن چندین دوره Css و به شکل پراکنده ، پکیج نابغه Css را یکبار استفاده کنید تا یک متخصص واقعی شوید .

47 جلسه 21 ساعت
4
پیشرفته ترین آموزش after و before در css - رایگان
رایگان 237 دانشجو

پیشرفته ترین آموزش after و before در css – رایگان

این پکیج ، پیشرفته ترین آموزش after و before در css با مثال های بسیار کاربردی و عملی برای طراحی پروژه های واقعی می باشد . آموزش after و before در قالب یک مینی پروژه بسیار شیک با ترفند های جالب برای شما دانشجویان سئو 90 که همراه ما هستید .

6 جلسه 2 ساعت
5
آموزش رایگان Flex و Grid در Css ، پروژه محور
رایگان 214 دانشجو

آموزش رایگان Flex و Grid در Css ، پروژه محور

در این دوره آموزشی به شکل کاملا رایگان و در قالب پروژه ، مباحث Grid و همچنین Flex که هردو از موضوعات مهم طراحی قالب هستند را به شکل کامل یاد خواهید گرفت و می توانید از این پس با Float ها در Css خداحافظی کرده و قالب هایی منعطف تر و اصولی تر پیاده کنید .

10 جلسه 4 ساعت
6

آموزش رایگان طراحی منو آبشاری و چند سطحی با Css

در این دوره آموزشی شما با انواع روش های مختلف ساخت منو های آبشاری آشنا خواهید شد تا بتوانید در تمامی پروژه های طراحی وب ، بدون مشکل و با داشتن یک الگوی کامل ، منو های دلخواه خودتان را با هر استایل و در بی نهایت سطح پیاده سازی کنید . در این آموزش رایگان و جذاب همراه ما باشید .

6 جلسه 2 ساعت
7

آموزش جامع بوت استرپ 5 ، 4 ، 3 ، صفر تا صد و پروژه محور

در این پکیج آموزشی به شکلی سازمان دهی شده ، بوت استرپ را از ریشه یاد خواهید گرفت و از سمت بوت استرپ 3 به سوی بوت استرپ 5 در قالب آموزش و همچنین طراحی قالب هایی جذاب و واکنشگرا بر اساس بوت استرپ های نسخه 5 ، 4 و 3 پیش خواهید رفت تا یکبار برای همیشه تسلط 100% در این فریمورک را بدست آورید .

46 جلسه 18 ساعت
8

آموزش جامع جی کوئری – تضمینی ، ویژه بازار کار ، صفر تا صد

در این دوره آموزشی شما یکبار برای همیشه سیر تا پیاز جی کوئری به همراه تمامی جوانب آن را یاد خواهید گرفت . آموزش مقدماتی جاوا اسکریپت ، اموزش کاربردی ترین پلاگین های جی کوئری ، مبحث jQuery Ui ، بوت استرپ ، Ajax و ... در قالب ده ها پروژه عملی و واقعی در دوره نابغهjQuery .

30 جلسه 12 ساعت
9
40%
آموزش طراحی 9 قالب پیشرفته با بوت استرپ 5
467,000 تومان
280,200 تومان 11 دانشجو

آموزش طراحی 9 قالب پیشرفته با بوت استرپ 5

آموزش طراحی 9 قالب حرفه‌ای به همراه امکانات پیشرفته با بوت استرپ 5 ، به کمک این دوره شما پروژه های واقعی بازار کار را توسط بوت استرپ 5 طراحی خواهید کرد و گامی دیگر در جهت افزایش توان خود در زمینه فرانت برخواهید داشت .

32 جلسه 16 ساعت
10
طراحی صفحات 404 جذاب با بوت استرپ 5
رایگان 83 دانشجو

طراحی صفحات 404 جذاب با بوت استرپ 5

در این دوره آموزشی کوتاه ، مختصر و کاربردی ، که از جمله دوره های تکمیلی مسیر فرانت می باشد ، نمونه هایی مختلف و جذاب از صفحات 404 را در قالب مثال هایی کاربردی با هم طراحی خواهیم کرد . این دوره کاملا رایگان است .

4 جلسه 1 ساعت و نیم

فاز دوم در آموزش طراحی سایت ، ورود به دنیای برنامه نویسی است . در فاز اول شما در حال یادگیری طراحی سایت بودید و به قسمت های برنامه نویسی وارد نشده بودید . در فاز اول شما هیچ کاری با بخش های دیتابیس ، ذخیره سازی اطلاعات ، نمایش اطلاعات و … نداشتید و فقط ظاهر وب سایت را طراحی می کردید . حالا زمان آن رسیده است تا به وب سایت ها جان بدهیم و قسمت هایی که داخل سایت فعلا به حالت نمایشی هستند ، برای ما فعال شوند .

برای مثال فرم های جستجو باید با زدن دکمه جستجوی اطلاعات ، داخل پایگاه داده سایت جستجو کنند و نتایج مدنظر را بری ما نمایش دهند . یا مطالبی که داخل سایت منتشر می شوند توسط یک سیستم مدیریت محتوا مدیریت شوند و بتوان این مطالب را داخل قالب نمایش داد . در این فاز ، شما وارد قسمت های برنامه نوسی خواهید شد و قدم های بزرگتری در جهت تبدیل شدن به یک برنامه نویسی سایت بر میدارید . سیستم مدیریت محتوای محبوب در این قسمت ، وردپرس می باشد که شما یاد خواهید گرفت به چه شکلی ، کاملا حرفه ای و تخصصی این سیستم مدیریت محتوا را بر روی وب سایت خود سوار کنید تا بتوانید وب سایت هایی حرفه ای و تخصصی ، متناسب یا نیاز خودتان یا نیاز بازار هم طراحی و هم برنامه نویسی کنید .

فاز دوم ، نقشه راه وردپرس

1
قدم اول وردپرس - آموزش کار با وردپرس
رایگان 125 دانشجو

قدم اول وردپرس – آموزش کار با وردپرس

در داخل این پکیج که به شکل رایگان ارائه شده ، نحوه نصب و همچنین کار با تمامی قسمت های داخل وردپرس را جز به جز و به شکل کامل یاد خواهید گرفت تا بعد از این دوره وارد برنامه نویسی وردپرس شوید .

6 جلسه 2 ساعت
2
پکیج آموزش php برای وردپرس
87,000 تومان 32 دانشجو

پکیج آموزش php برای وردپرس

در این پکیج آموزشی شما زبان php را به نوعی یاد خواهید گرفت تا بتوانید به سرعت به بخش های اصلی این زبان مسلط شوید و بدون کوچکترین مشکل وارد بخش های برنامه نویسی قالب وردپرس شوید .

9 جلسه 3 ساعت
3

وردپرسی شو – آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس

آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس به شکل پروژه محور و جامع ، یک دوره آموزشی برای کسانی که قصد دارند برنامه نویسی قالب وردپرس را از همین نقطه شروع کنند . آموزش برنامه نویسی پایه وردپرس ، طراحی یک قالب اختصاصی ریسپانسیو با HTML و تبدیل به قالب وردپرسی استاندارد ، سرفصل های اصلی این دوره هستند .

24 جلسه 10 ساعت
4

پکیج آموزش پست تایپ و تکسونومی در وردپرس ( گام به گام )

در این پکیج آموزشی شما با بخش پست تایپ ها و تکسونومی ها به شکل تخصصی و مو به مو آشنا خواهید شد و قسمت نمونه کارها به شکل پیشرفته با تمامی امکانات روی یک وب سایت برنامه نویسی خواهد شد .

20 جلسه 6 ساعت
5

پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس – جامع و تضمینی

دوره پیشرفته آموزش طراحی قالب وردپرس با پوشش تمامی سرفصل ها در موضوع یک وب سایت شرکتی ، تدریس بصورت پروژه محور و با زبان ساده ، کسب مهارت های بازار کار و طراحی قالب های وردپرس در سطح بالا

40 جلسه 19 ساعت
6

پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ویژه بازار کار

دوره ای کاملا پروژه محور ، از صفر تا هزار ، به همراه برنامه نویسی تمامی قسمت های یک فروشگاه اینترنتی با قالب اختصاصی ، ویژه ورود به بازار کار (تضمینی ) با سرفصل های کامل + آموزش سئو فروشگاه

97 جلسه 33 ساعت
7

پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس – فوق العاده جامع و تضمینی

یک دوره فراتر از حد جامع ، برای طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت های وردپرسی با موضوع سایت املاک به شکل طراحی و برنامه نویسی اختصاصی ، با کامل ترین سرفصل ها ، صدرصد ورود به بازار کار

104 جلسه 40 ساعت
8
آموزش تضمینی CMB2 ، صفر تا صد و پروژه محور
191,000 تومان 16 دانشجو

آموزش تضمینی CMB2 ، صفر تا صد و پروژه محور

در این پکیج شما فریم ورک CMB2 وردپرس را به شکل کاملا حرفه ای ، از 0 تا 100 در قالب مثال های عملی و بسیار کاربردی یاد خواهید گرفت و بعد از آن قادر هستید کوچکترین قسمت های موجود در سایت وردپرسی خودتان را به راحتی داینامیک کنید و از آن لذت ببرید . این دوره برای دانشجویان در تمامی سطوح مناسب و لازم است .

20 جلسه 8 ساعت
9

پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس + فارسی سازی قالب

در این پکیج به شکل کاملا اصولی و تخصصی ، طراحی سایت های دو یا چند زبانه وردپرس را در همه ابعاد یاد خواهید گرفت و درنهایت نحوه ترجمه و فارسی سازی قالب های وردپرس را هم خواهید آموخت .

10 جلسه 4 ساعت
10

نابغه امنیت – پکیج آموزش امنیت کامل وردپرس ، هاست و CloudFlare

در این پکیج شما امنیت کامل وردپرس ، هاستینگ و ... را یاد خواهید گرفت تا در وب سایت و هاست تمامی فاز های امنیتی را پیاده کنید . بعد از آموزش های این پکبج ، امنیت کامل وب سایت های خود را برای همیشه تامین خواهید کرد . ( آموزش نکات امنیتی ، افزونه های امنیتی ، کلود فلیر و ... )

31 جلسه 11 ساعت

آموزش طراحي سايت در سئو 90 بر چه اساسي است ؟

اول از هرچيري بايد گفت هدف ما يك چيز است و به واقعيت مي پيوندد : ” ورود شما به بازار كار ” .

يكي از سئوالاتي كه در همين صفحه ممكنه براتون پيش بياد اين هست كه اينهمه دوره آموزش طراحی سایت براي چي هست و آيا خواندن همه اينها براي ما لازمه يا خير ؟ در جواب اين سوال بايد بگيم ، براي اينكه شما خيلي راحت به پاسخ اين سئوالاتتون برسيد ، دو ويدئو در زير براي شما آماده شده است ، كه داخل اين ويدئو ها ، به شكل كامل نحوه مطالعه و همچنين ترتيب مطالعه دوره ها ، پيشنياز بودن و نبودن و سوالاتي از اين دست را كامل براتون روشن كرديم . تمامي دوره هايي كه در مجموعه سئو 90 براي شما دانشجويان عزيز تهيه و تدوين شده ، حاصل چندين و چند سال تجربه مدرسين اين مجموعه هست . لازمه طراحي سايت ، داشتن دانش كامل هست . اگر شما خودتون قصد داريد تا با مطالعه منابع رايگان و يا پراكنده آموزش طراحي سايت ، قدم در بازار كار بگذاريد ، شايد چندين سال واقعا درگير باشيد . به اين دليل كه شما مجبور هستيد تا آزمون و خطا هاي زيادي را پشت سر گذاشته و كم كم تجربه لازم را به دست بياوريد . اين دقيقا همان موضوعي هست كه اكثر مدرسين مجموعه سئو 90 به مدت سال ها انجام دادند تا تجربه امروز و دانش كافي و قابل ارائه بدست آوردند . اما در اين بين اگر شما هم قصد داريد تا اينگونه به اهداف خودتان درمسير طراحي سايت دست پيدا كنيد بايد گفت اين روش زمان زيادي نياز داره و در حال حاضر هم اصلا به اين روش نيازي نيست چرا كه منابع آموزشي فوق العاده در اختيار شما قرار دارند . پس قبل از هرچيزي تصميم بگيريد كه از كدام راه قصد داريد تا وارد يادگيري شويد !

با آموزش هاي سئو 90 در چه مدت ميتونم وارد بازار كار شوم ؟

يكي از سوالات مهمي كه در رابطه با آموزش طراحي سايت وجود داره اين هست كه اگر شما تصميم خود را بر طي مسير درست گرفته ايد ( كه استفاده از دوره هاي آموزشي با كيفيت است ) ، پس مي توان گفت با همين انتخاب شما چندين سال در زمان و هزينه هاي خود ارزشمندي ايجاد كرده ايد . اما بازهم در اين ميان يك سوال مهم ديگر پيش مي آيد كه حالا بايستي از كدام دوره هاي آموزشي استفاده كرد ؟ با وجود اين تعداد سايت هاي آموزشي در بستر اينترنت و تبليغات و … بايد به كدام مجموعه اعتماد كرد ؟ خب اينجا لازمه بگيم كه ما اصلا قصد نداريم مجموعه خودمان را تبليغ كنيم و بگيم كه ما خيلي خوب و كامل هستيم و … شما خودتان با مطالعه جزئيات دوره آموزشي كه در سايت هاي مربوطه هستند ، مشاهده دمو نهايي پروژه هايي كه در اون دوره تدريس شده و مهم تر از همه ، ويدئو پيش نمايش كه در سايت ها قرار ميگيرند و توضيحات كلي از اون دوره آموزشي در اختيار شما قرار ميدهند ، به كيفيت دوره مربوطه پي ببريد .

ما در مجموعه سئو 90 هميشه تلاش خودمان را كرديم كه اول از هرچيزي در داخل دوره های آموزش طراحی سایت يك سرفصل بندي مناسب و كامل براي دوره ها آماده كنيم ، و در كنار اين كار ، با تدريس روان و انتقال مناسب مطلب به كاربران ، و در نهايت به سرانجام رساندن تمامي بخش هاي اون پروژه ، يك دوره آموزشي كامل و بي نقص خدمت شما ارائه كنيم . نكته مهم ديگري كه در مورد تهيه دوره هاي آموزشي وجود داره اين هست كه هرگز در خريد دوره هاي آموزشي عجله نكيند و حد الامكان 10 يا 20 وب سايت آموزشي مختلف را در زمينه آموزشي مربوطه بررسي كنيد تا در نهايت بهترين آموزش را انتخاب و از محتواي آن استفاده كنيد .

اما به پاسخ سوال اصلي برسيم كه با آموزش هاي سئو 90 در چه مدتي مي توان وارد بازار كار شد ؟ همانطوري كه بالاتر گفتيم ، ما در مجموعه سئو 90 ، تمامي دوره های  آموزش طراحی سایت را به شكل كامل و با صرف زمان زيادي آماده كرديم تا وقتي يكي از دانشجويان ، دوره هاي آموزشي مد نظر خود را خريداري كردند ، بتوانند در رابطه با آن دوره ، همه چيز را ياد بگيرند و جاي سوالي براي آنها باقي نمونه . حتي به جرات مي تونيم بگيم در برخي دوره ها حتي بيشتر از نياز بازار كار براي شما دانشجوبان عزيز تدريش شده است . شما اگر در مورد مسير آموزش طراحي سايت هنوز به درك مناسبي دست پيدا نكرديد توصيه مي كنيم حتما دو ويدئو ارائه شده در بخش بالا را مشاهده كنيد تا بتوانيد بخوبي مسير خودتان را پيدا كرده و گام به گام و نوبت به نوبت در ميسر مد نظر گام برداريد .

براي مورد اول در بخش  آموزش طراحی سایت ، ما مسير فرانت اند كار شدن را با هم بررسي مي كنيم . اگر دانشجويي واقعا در مورد طراحي سايت اطلاعات صفری داره و هنوز وارد دنيای طراحی سايت نشده ، از گام اول كه آموزش html است شروع ميكنه ؛ و كم كم وارد آموزش هاي طراحي مثل آموزش Css ، آموزش بوت استرپ و … ميشه . اين دانشجو براي اينكه بتونه به تسلط مناسبي برسه واقعا لازمه تا تمرين مناسبي داشته باشه . براي اينگونه دانشجو ها كه قصد دارند تا در مسير فرانت اند فعاليت كنند ، و واقعا وارد بازار كار شوند ، با داشتن دقت لازم و تلاش و صدالبته تمرين مناسب ، نهايتا تا 9 ماه تسلط خوبي داره و ميتونه قالب هايي كه در سطح نت هستند را بدون مشكل طراحي كنه . به اين دليل كه دوره هاي ارائه شده درمسير فرانت اند ، كامل و جامع هستند و شما نياز به هيچ دوره آموزشي ديگري نداريد . براي مثال دوره آموزشي Css را فقط كافيه يكبار مطالعه كنيد تا تمامي زير و بم اين زبان طراحي را ياد بگيريد . پس از اتمام دوره هيچ چيزي نحواهد بود كه شما بخاطر آموزش ديدن آن به سراغ منابع آموزشي ديگر يرويد .

اما دوستان توجه كنيد كه زمان گفته شده ( 9 ماه ) ممكنه براي برخي افراد خيلي كمتر باشه و براي برخي افراد بيشتر . كساني واقعا ميتونن در داخل 9 ماه ، به تسلط فعاليت در بازار كار برسند كه واقعا با علاقه در اين مسير قدم بردارند و تمرينات ارائه شده را بخوبي انجام دهند و با اشتياق در جهت رسيدن به اهداف خودشون تلاش كنند . پس مدت زمان 9 ماه مسلما براي همه قطعي نيست .

بخش آموزش فرانت اند و زير بخش هاي آن

دوستان شما براي يادگرفتن آموزش طراحي سايت حتي اگر قصد داريد تا برنامه نويس هم باشيد ، حتما بايد شاخه هايي از فرانت اند و طراحي را هم بلد باشيد به اين دليل كه اگر كدهاي قالب در اختيار شما قرار بگيرند بايد بداند كه اين كد ها براي چه قسمت هايي هستند ، و اصولا چي به چيه !! پس حتما بايد تسلط مناسب به قالب هايي كه با زبان هاي طراحي پياده مي شوند داشت تا بتوان برنامه نويسي و دايناميك سازي آنها را انجام داد . پس براي برنامه نويس شدن حداقل بايد با زبان html كه براي نشانه گذاري صفحات وب بوده و پايه و اساس جدايي ناپذير تمام صفحات وب است اشنايي داشته باشيد .

اگر قصد داريد تا يك طراح بشيد و اصطلاحا طراح قالب باشيد ، فقط كافيه تا در مسير فرانت اند كار شدن پيش برويد و دوره هاي آموزشي كه در اين قسمت برايتان ارائه شده است را طبق چينش و ترتيب آنها مطالعه كنيد . در داخل مسير فرانت و آموزش هاي بخش فرانت اند ، سرعت شما به مراتب بيشتر است به اين دليل كه آموزش هاي اين قسمت ، نسبت به اموزش هاي بخش برنامه نويسي ساده تر هستند و چون شما از همان اوايل كار ، خروجي كدهاي خودتان را خواهيد ديد ، شوق و اشتياق بيشتري داريد . آموزش هايي كه در داخل مسبر فرانت اند تنظيم شده اند به گونه اي هستند كه هم دوره هاي پيشنياز ، هم دوره هاي اصلي و هم دوره هاي تكميلي را در بر گرفته اند .براي مثال آموزش Css يك آموزش اصلي است و آموزش طراحي صفحات 404 يك آموزش تكميلي . پس شما اگر در تمامي دوره هاي اين ميسر همراه ما باشيد به نهايت تسلط در بخش فرانت اند خواهيد رسيد و با قدرت تضمين مي كنيم كه آمادگي ورود به بازار كار و طراحي سايت هاي هاي مختلف را داريد چون هم ديزاين را ياد گرفته ايد ، و هم فريم ورك ها و هم دوره هاي تكميلي را . بازهم براي هرچه بيشتر جا افتادن مطالب از ويدئو هاي راهنما حتما كمك بگيريد .

بخش آموزش هاي وردپرس و زير بخش هاي آن

بعد از گذر كردن از قسمت هاي طراحي ، شما نبايد عملا مسير خودتان را پايان يافته ببينيد . چون هنوز مي توانيد بسيار پيشرفت كنيد چرا كه مسير آموزش طراحي سايت صرفا به بخش فرانت اند ختم نمي شود . شما با كسب مهارت هاي بيشتر مسلما درآمد بيشتري هم داريد و مي توانيد به اندازه اي مهارت هاي خودتان را توسعه دهيد كه خودتان كارفرماي خودتان باشيد . زماني كه شما از مسير فرانت اند گذر مي كنيد وارد بخش برنامه نويسي مي شويد . در بخش برنامه نويسي ما ديگر با قسمت هاي طراحي كاري نداريم . يعني عملا طرح قالب آماده شده است ( يا توسط خود ما يا توسط طراح مجموعه ) و بايد دايناميك سازي قالب را انجام دهيم . اين قسمت به دانش فني خوبي نياز دارد تا بتوان به طرحي كه توسط طراح به ما ارائه شده است جان بخشيد و ممكن شدن ساز و كار هاي مختلف داخل سايت را عملي نمود .

براي اينكه شما در مسير برنامه نويسي خيلي سريع تر و البته راحت تر پيش برويد ، ما از وردپرس استفاده كرده ايم . ( البته در مجموعه سئو 90 ، وردپرس صرفا يك ابزار كمكي محسوب مي شود و نه اصلي ) . براي اين كار شما قدم به قدم در مسير وردپرس كار شدن با ما پيش خواهيد آمد . جالب بودن و جذابيت اين مسير در آموزش هاي روان و كاربردي هستند كه خدمت شما ارائه خواهند شد . شايد كمتر آموزش هايي توان رقابت با آموزش هاي مجموعه سئو 90 را داشته باشند . البته مسير برنامه نويسي ، كمي نياز به دقت دارد كه ما باز هم در ويدئويي كه مربوط به توضيح مسير وردپرس كار است خدمتتان به شكل كامل توضيح داديم كه كدام آموزش ها اصلي ، كدام تكميلي و كدام يك اختياري هستند .

مدت زمان تسلط به بخش برنامه نويسی يا آموزش های سئو 90 چقدر است ؟

و اما مدت زمانی که شما در آن به تسلط ورود به بازار کار به کمک آموزش های سئو 90 دست پیدا می کنید . دوستان هماند بخش فرانت ، مدت زمانی که در این قسمت خدمت شما ارائه میشه با توجه به بررسی وضعیت دانشجوهای مختلف در طی سالیان متعدد و همچنین محتوای ارائه شده در داخل پکیج های آموزشی بوده و یک مدت زمان میانگین هست . بدین ترتیب اگر شما در بخش برنامه نویسی طبق نیاز خودتان و در نظر گرفتن دوره های پیش نیاز و اصلی و تکمیلی پیش بروید و دوره های اختیاری را کنار بگذارید ، با انجام تمرینات مناسب و پیاده کردن چندین نمونه کار تمرینی برای خودتان ، در مدت 9 تا 12 ماه به تسلط بازار کار دست پیدا خواهید کرد . این زمان برای افراد مشتاق و سخت کوش مسلما کمتر و برای افراد درگیر و البته کمی تنبل ممکنه بیشتر باشه .

نکته مهمی که در مورد آموزش طراحی سایت در بخش وردپرس کار وجود داره این هست که محتوای آموزشی ارائه شده در داخل تمام دوره های آموزشی برای شما کافی و حتی گاها زیاد هم هست و شما برای مثال با مطالعه دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی ، شما هر نوع وب سایت فروشگاهی را با هر نوع امکانات پیاده سازی خواهید کرد . پس نگران کامل و جامع بودن دوره ها نباشید .

معرفی اجمالی دوره های فرانت و ارائه اطلاعات کلی در مورد پکیج های آموزشی این قسمت

بخش فرانت اند

عموم وب سایت ها از دو قسمت فرانت اند ( Frontend ) و بک اند ( Backend ) تشکیل می شوند . به زبان ساده ، فرانت برای بخش طراحی قالب و بک اند برای بخش های برنامه نویسی و داینامیک سازی است . متاسفانه امروز جمله ” طراحی سایت ” یک عبارت عامیانه شده است در حالی که از نظر فنی و تخصصی ، دو موضوع طراحی سایت و برنامه نویسی سایت با هم تفاوت دارند اما امروزه ترکیب این دو جمله ، نهایتا در جمله طراحی سایت خلاصه شده است . در حقیقت طراحی سایت همانگونه که از اسم آن مشخص است به موضوع طراحی اشاره دارد و ما نباید در این بخش با بخش های داینامیک سازی و اصطلاحا پویا سازی قالب ها و صفحات وب کاری داشته باشیم . هدف ما در قسمت طراحی ، پیاده کردن قالب و ظاهر وب سایت است یعنی چیزی که کاربر آنرا می بیند و فعلا تعاملی با قالب ما ندارد . یعنی کاربر تنها دکمه ارسال فرم را می بیند و ما صرف وظیفه داریم تا این دکمه را طراحی کنیم و کاری نداریم که این دکمه چگونه کار خواهد کرد ( این بخش وظیفه برنامه نوییس است ) .

پس به عنوان یک حرفه ای در زمینه وب ، همیشه بین طراحی سایت وبرنامه نویسی سایت تفاوت قائل باشیم . شما اگر قصد دارید تا فقط یک طراح قالب باشید پس تنها آموزش های مسیر فرانت اند به شما کمک خواهد کرد و شما نیازی به مطالعه دوره های برنامه نویسی همچون وردپرس و سایت فروشگاهی و … ندارید چرا که قصد دارید تا یک طراح موفق باشید و هر گونه طرح و الگویی را خودتان پیاده کنید . مجموعه آموزش هایی که در مسیر فرانت برای شما در نظر گرفته شده است بسیار کامل و جامع هستند و مطالعه مناسب و به ترتیب این دوره ها ، کمک شایانی به شما خواهد نمود تا با تمرین و تکرار مناسب ، از هر منبع آموزشی بی نیاز شده و با قدرت و اطمینان به توان خود ، وارد بازار کار شوید .

شما به آموزش های اصلی یعنی Html , Css , Js نیاز دارید . این سه بخش برای شما قسمت های اصلی هستند و یادگیری بخش هایی همچون پیش پردازنده های Sass و … ( Sass پیش پردازنده زبان css که امکان کنترل بهتر روی کد های استایل را به ما میدهد و برای پروژه های بسیار بزرگ مناسب است ) که از مشتقات زبان Css هستند در همین ابتدای راه برای شما نیاز نیست . حتی شاید مواردی مانند Sass  هرگز در مسیر کاری شما قرار نگیرند و شما احتیاجی به یادگیری آن نداشته باشید اما شما حتما و حتما به یادگیری Css نیاز دارید چرا که این زبان طراحی ، بخش اصلی کار ما در فرانت خواهد بود و سایر فریم ورک ها و پیش پردازنده ها و .. همگی بر پایه همین زبان طراحی کار می کنند . پس شما برای یک فرانت اند کار شدن حتما باید به سه بخش اشاره شده تسلط پیدا کنید .

پس در این میان فریم ورک ها و دوره های تکمیلی در چه جایگاهی هستند ؟ خب در جواب این سوال باید گفت شما برای اینکه امروزی تر ، استاندارد تر و البته با سرعت بیشتری طراحی انحام دهید باید به فریم ورک ها تسلط داشته باشید ( فریمورک ، یک بستر کد نویسی بر پایه یک زبان مشخص است که کد نویسی را راحت تر ، سریع تر و استاندارد تر می کند ) و در کنار آن به کمک دوره های تکمیلی ، یاد بگیرید که چگونه از دانش و اندوخته های خود به شکلی خلاقانه استفاده کنید تا این دانش و اندوخته خود را به نمایش بگذارید . ما دقیقا در سئو 90 و در بخش آموزش طراحی سایت برای فرانت ، پکیج های آموزشی را بر همین اساس تهیه و تدوین نموده ایم و شما تنها در اینصورت است که می توانید وارد بازار کار شده و از پس پروژه های واقعی برآیید . تمامی قالب ها و مثال هایی که در دوره های سئو 90 آموزش داده می شوند ، بر پایه نمونه های واقعی بازار کار هستند و از این جهت شما دغدغه پروژه هایی که در آینده پیش روی شما قرار خواهند گرفت را نخواهید داشت .

آموزش نابغه html ، جامع و کاربردی

اولین آموزش ما در تمامی مسیر های ورود به آموزش طراحی سایت ، از این پکیج آموزشی آغاز خواهد شد . همانگونه که کمی بالاتر هم گفته شد ، چه برای طراحی و چه برای برنامه نویسی ، حتما باید زبان نشانه گذاری html را بلد باشیم . برای اینکه شما به عنوان گام اول ، با قدرت و تسلط وارد دنیای برنامه نویسی و طراحی شوید ، ما در این دوره آموزشی از سیر تا پیاز مباحث اچ تی ام ال را به ما آموزش دادیم . معمولا آموزش های html در سطح وب به شکل رایگان قرار دارند به این دلیل که معمولا مباحث زیادی در زمینه اچ تی ام ال نسبت به سایر زبان ها وجود ندارد و می توان به سرعت به این زبان نشانه گذاری که پایه و اساس تمامی وب سایت های دنیا است مسلط شد . معمولا شما می توانید در مدت تنها چن روز html را بخوبی یاد بگیرید . در این پکیج آموزشی ، که البته با عنوان نابغه html خدمتان ارائه شده است ، شما علاوه بر یادگیری تمامی مطالب و سرفصل ها ، به سایر مواردی همچون استفاده از ادیتور ها ، الویت های کد نویسی ، رفع مشکل ، استفاده از افرونه های مناسب برای افزایش سرعت کدنویسی و … آشنا خواهید شد . در کل چون این دوره آموزشی پایه و اساس بقیه دوره ها خواهد بود تلاش بر این است که شما در ابتدای راه مشتاق به یادگیری شوید و در این راستا تمامی مباحث و سرفصل ها در قالب مثال های عملی به شما توضیح داده شده اند . در کنار این توضیحات ، نکات مهم و تجربی که در کدنویسی به درد شما خواهند خورد هم تدریس می شوند . این دوره هیچ پیشنیازی ندارد و تعداد قسمت های آن نیز کم می باشد و شما تنها در عرض چند روز از این دوره آموزشی عبور خواهید کرد .

آموزش رایگان Html

آموزش پروژه محور Css ، جامع و تضمینی

در این دوره آموزشی تمام تلاش خود را کرده ایم تا شما بهترین نتیجه را بگیرید . دوستان زبان طراحی Css ، اصلی ترین عنصر در بخش فرانت اند می باشد . شما اگر این زبان طراحی را بخوبی یاد نگیرید عملا کاری از پیش نخواهید برد . پس در این مسیر ( فرانت اند ) اصلی ترین آموزش ما ، دوره آموزشی سی اس اس می باشد . پس با توجه به اهمیت این زبان طراحی ، ما هم بر همین اساس تلاش کرده ایم تا تمام سرفصل های ممکن را داخل این دوره آموزشی برای شما جمع آوری کنیم . این آموزش رایگان نیست ( با اینکه در برخی وب سایت ها به شکل رایگان نیز ارائه می شود ) ، و ما این دوره را با تضمین یادگیری تمامی مباحث و تبدیل شدن به یک نابغه واقعی Css خدمتتان ارائه نموده ایم . در وب سایت سئو 90 تمامی دوره هایی که با عنوان نابغه ارائه شده اند ، واقعا لیاقت این نام را دارند و شما کافیست تا هر دوره از آموزش های نابغه را فقط و فقط یکبار بخوانید تا از هر منبع آموزشی دیگر بی نیاز شوید .

در دوره آموزشی سی اس اس ، یک سرفصل بندی منظم و فوق العاده وجود دارد . شما در گام اول تمامی مباحت موجود در این زبان طراحی را کامل و در قالب نمونه های عملی یاد خواهید گرفت . بعد از اتمام آموزش ها وارد طراحی پروژه های عملی واقعی خواهیم شد و شما محل دقیق به کارگیری هر دستور را یاد خواهید گرفت . دوستان از آنجایی که اشاره کردیم زبان سی اس اس بسیار مهم است ، پس سعی کرده ایم داخل این دوره واقعا سنگ تمام بگذاریم و با حوصله مباحث را تدریس کنیم . برای مدرس دوره بسیار مهم بوده است که شما نکات تجربی بسیار زیادی در حین آموزش یاد بگیرید چرا که آموزش و دانش کتبی اگر یک بخش از موضوع باشد ، دانش تجربی و دانشی که در طی سالیان سال بدست می آید ، طرف دیگر کار است و خوشبختانه شما در این دوره هر نکته تجربی و مهمی که به بهتر شدن و حرفه ای تر شدن شما کمک خواهد کرد را هم یاد خواهید گرفت . می توان گفت یکی از کامل ترین دوره های آموزشی در سطح وب فارسی برای آموزش Css ، دوره آموزشی نابغه Css سایت سئو 90 می باشد .

آموزش Css

آموزش افتر بیفور ( یک دوره تکمیلی برای آموزش Css )

این دوره آموزشی در مسیر فرانت اند کار شدن اجباری نیست اما به شدت لازم است . ما باید در زمینه Css دانش و تخصص کافی را به اندازه ای داشته باشیم تا علاوه بر به کار بردن دانش css ، بتوانیم المان های داخل این زبان را به درستی بشناسیم و روی آنها کارهای خلاقانه انجام دهیم و مباحث after , before در زبان طراحی Css یکی از بخش هایی است که دوره های آموزشی Css تنها به شکل یک موضوع کلی به آن توجه شده است و هرگز به ما آوزش های لازم در این زمینه را به نحوی که یک حرفه ای واقعی باشیم ارائه نمی کنند . پس در این دوره آموزشی شما باید همراه ما باشید ، تا یک گام تکمیلی در زمینه Css برداریم و در این دوره شما خواهید دید که چگونه می توان از حد مباحث کتابی سی اس اس بالاتر رفت و المان هایی که تا امروز ممکن نبود و نحوه ساخت آنها را بلد نبودیم ، به راحتی باد بگیریم . این دوره شامل مباحث آموزشی در قالب مثال های عملی و همچنین یک پروژه عملی بسیار کاملنیز برای این مبحث می باشد .

آموزش After Before

آموزش جامع Flex و Grid در Css

دوستانی که دوره آموزشی Css را همراه ما بودند ، این دوره آموزشی را در داخل پکیجی که خریداری می کنند دریافت می نمایند اما با این وجود این دوره آموزشی به شکل رایگان به عنوان یک دوره تکمیلی Css ارائه شده است . بخش فلکس و گرید در زبان طراحی Css یکی از بخش های مهم و تقریبا تکمیلی است که شما حتما باید آنرا یاد بگیرید .این دو سرفصل آموزشی به عنوان قسمت های ستون بندی و اصلاحا Layout صفحات به کار می روند . اساس کار فریم ورک هایی مثل Bootstrap , Uikit  و برخی فریم ورک هایی که محبوبیت کمتری از این فریمورک ها دارند ، تماما برا اساس مباحث فلکس و گرید کار می کنند . زمانی که شما از فریمورک ها استفاده می کنید نیازی ندارید تا کاری برای طراحی چیدمان قالب انجام دهید و این فریمورک ها ، این کار را از قبل برای شما انجام میدهند که البته در پشت پرده ، تمامی این کار ها توسط تکنولوژی فلکس و گرید صورت می گیرد . خب پس چه نیازی به یادگیری این دو مبحث وجود دارد ؟

قبلا در داخل مطالب همین صفحه خدمتتان عرض نمودیم که شما با دوره های آموزشی مجموعه سئو 90 ، وارد بازار کار خواهید شد . لازمه وارد شدن به بازار کار ، یک متخصص واقعی در همه زمینه ها است . شما اگر یک متخصص واقعی باشید ، نیازی به هیچ فریم ورکی ندارید و باید ساز و کار تمامی المان ها در Css را به تنهایی بلد باشید . این جمله هرگز به این معنی نیست که استفاده از فریم ورک لازم نمی باشد . شما برای افزایش سرعت کدنویسی و همچنین داشتن دیزاین استاندارد ، حتما به فریم ورک ها نیاز پیدا می کنید ، اما زمانی استفاده از فریم ورک ها لذت بخش است که شما بدانید این فریم ورک بر چه اساسی کار میکند و زمانی که مشکلی در این فریم ورک داشته باشیم و یا بخواهیم کلا داخل این فریم ورک دخل و تصرف کنیم ( نه لزوما فریم ورک ، بلکه هر قالبی که با فلکس و گرید طراحی شده است و قصد تغییر در آن را داریم ) و آنرا به شیوه ای که خودمان نیاز داریم تغییر دهیم و یا کدهای خود را به نوعی بنویسیم که کدهای فربم ورک نادیده گرفته شده و کدهای ما بجای آنها اجرا شوند ( شخصی سازی ) ، اینجاست که باید دانش کافی در مورد مباحث فلکس و گرید داشته باشیم تا بتواینم این تغییرات را انجام دهیم . پس داشتن دانش برای ما در این زمنیه حتما لازم است .

مباحث فلکس و گرید ، زیاد جز بخش های تکمیلی Css به حساب نمی آیند . به این دلیل که یکی از قسمت های اصلی در طراحی ، نحوه درست تنظیم چیدمان قالب می باشد و دلیل تدریس این دوره در انتهای دوره Css ، به دلیل سرفصل بندی این دوره است . البته داخل دوره Css شما با مبحث فلکس بخوبی آشنا خواهید شد و حتی یک قالب لندینگ پیچ فروشگاهی هم به کمک فلکس طراحی خواهیم کرد . اما توسعه یافته تر و تکمیلی تر از مباخث فلکس و گرید در ادامه دوره ، در قالب یک دوره مجزا با نام فلکس و گرید خدمتتان ارائه می شود . دوستانی که Css را از قبل بلد هستند ، می توانند از این دوره بدون مشکل استفاده کنند و مهارت های خود را تا حد زیادی افزایش دهند .

آموزش Flex و Grid

آموزش جامع بوت استرپ ( یکی ازدوره های فوق العاده )

در داخل مسیر آموزش طراحی سایت ، و بخش فرانت اند ، شما به دوره ای میرسید که یکی از مهرهای اتمام تخصص شماست اما هنوز یک گام دیگر مانده ! فریم ورک بوت استرپ یک فریم ورک طراحی برای Css است که شما بعد از Css و برای اینکه حرفه ای تر و امروزی تر باشید و همچنین بتوانید متناسب با نیاز بازار کار فعالیت کنید باید آن را یاد بگیرید . در مجموعه سئو 90 زمانی که تصمیم گرفتیم تا بوت استرپ را برای شما دانشجویان عزیز تدریس کنیم ، سرفصل های زیادی پیش روی ما قرار گرقته بود . از این جهت پس از انجام مطالعات فراوان ، تصمیم گرفتیم تا یکبار برای همیشه شما را از بوت استرپ بی نیاز کنیم . در داخل این دوره آموزشی شما از ریشه و از صفر صفر ، بوت استرپ را آغاز خواهید کرد . بوت استرپ در حال حاضر دارای 3 نسخه اصلی می باشد یعنی بوت استرپ نسخه 3 و 4 و 5 . در داخل این پکیج شما اول از هرچیزی کار با فریم ورک بوت استرپ 3 را یاد خواهید گرفت ، و سپس یک قالب کامل رستوران را با هم کدنویسی خواهیم کرد . این قالب رستوران تقریبا تمامی صفحات داخلی را هم دارد و شما یاد خواهید گرفت که چگونه با سرعت بیشتری و البته ساختاری استاندارد تر ، قالب های خود را طراحی کنید و از المان های بوت استرپ استفاده کنید .

در ادامه این دوره آموزشی ، شما وارد آموزش بوت استرپ 4 خواهید شد که تفاوت های بسیاری با نسخه 3 آن داشته است البته این تفاوت ها به معنی این نیست که شما هرچیزی که در بوت استرپ 3 یاد گرفته اید از بین خواهد رفت . شما با یادگیری بوت استرپ 3 در حدود 25 قسمت ، یک زمینه سازی خوب انجام خواهید داد تا فقط در 11 جلسه آموزشی ، بوت استرپ 4 را به همراه یک پروژه عملی به شکل کامل یاد بگیرید . منظور از تغییرات این است که شما یک احساس قدرت هنگام استفاده از بوت استرپ 4 خواهید داشت و می توان کفت بازهم میزان کدنویسی خود را به کمک این فریم ورک در نسخه 4 ، بسیار کاهش خواهید داد . پروژه عملی در نسخه 4 بوت استرپ یک قالب لندینگ پیج نوشیدنی است که خیلی خوب و کامل به کمک المان ها بوت استرپ نسخه 4 پیاده خواهد شد .

در نهایت در این دوره آموزشی به بوت استرپ نسخه 5 خواهیم رسید که بازهم آموزش های قبلی که در رابطه بایوت استرپ های نسخه 3 و علی الخصوص نسخه 4 یاد گرفته ایم زمینه سازی هستند تا در چند قسمت کوتاه ، بوت استرپ نسخه 5 را هم یاد بگیرید و در نهایت یک پروژه عملی دیگر تحت عنوان لنیدنگ پیج قالب ورزشی را باهم پیاده خواهیم کرد . در این دوره آموزشی شما یکبار برای همیشه و با تمام قدرت ، بوت استرپ را به نحوی یاد خواهید گرفت تا سالیان سال از آن استفاده کنید و بهترین قالب های رسپانسیو و واکنشگرا را طراحی کنید .

آموزش بوت استرپ

نابغه jQuery ، آموزش کامل ، به همراه دوره Ajax , Json و …

در این دوره می توان گفت شما مهر دوم اتمام را بر دوره های فرانت خواهید زد و اگر در مسیر فرانت اند مطابق با آن ترتیب بندی که در خدمتتان قرار گرفته است با ما پیش آمده باشید ، اکنون فقط یک گام باقی مانده است ، که آن هم همین دوره یعنی دوره آموزش جی کوئری است . شما پس از عبور از مراحل html , Css و در نهایت بوت استرپ ، به مرحله ای خواهید رسید که عملا خودتان احساس می کنید که یک چیز هایی داخل قالب کم هست و شما خودتان باید المان هایی را به نحوی تنظیم کنید تا طبق درخواست شما واکنش نشان دهند و این کارها با کمک جی کوئری ممکن خواهد شد . از آنجایی که جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی است و برای فرانت اند کارها و طراحان ، یادگیری این زبان کمی سخت بود ، بر همین اساس کتابخانه متولد شد که مشاق شده از زبان جاوا اسکریپت بود و به آن جی کوئری گفته می شود . جی کوئری امکانی را به ما داد تا بتوانیم با حداقل کدنویسی کارهایی را انجام دهیم که انجام آنها با جاوا اسکریپت ممکن بود اما نیازمند کدنویسی بسیار طولانی بود .

این دوره آموزشی یکی از آموزش های بسیار کامل است . ازآنجایی که شما بدون داشتن دانش جاوا اسکریپت ممکن است در برخی مراحل کدنویسی جی کوئری به مشکل بخورید و همچنین درک مناسبی از ماهیت این کتابخانه نداشته باشید ،  ما یک سرفصل بندی و نحوه تدریس اصولی در این دوره تنظیم کرده ایم . شما در ابتدای این دوره و در حد چند قسمت ، زبان جاوا اسکریپت را در حد پایه یاد خواهید گرفت ، و مهم ترین قسمت هایی که در کدنویسی جی کوئری به درد شما خواهد خورد و ما خودمان هم از آنها در بخش پروژه های عملی استفاده خواهیم کرد را بخوبی اموزش خواهید دید . پس از آموزش قسمت های پایه زبان جاوا اسکریپت ، شما یک ذهنیت خیلی خوب دارید و زمانی که وارد آموزش جی کوئری شدیم شما خواهید دید که چقدر این چند قسمت آموزش جاوا اسکریپت به شما کمک کرد تا به راحتی دستورات جی کوئری را درک کنید . پس درنتیجه با سرعت خیلی بیشتری پیش خواهیم رفت ( مشابه همان کاری که در دوره بوت استرپ اتجام دادیم ) .

ما تمامی مباحث موجود در جی کوئری را با مثال های عملی و واقعی خدمت شما ارائه خواهیم کرد . درنهایت یک مینی پروژه با هم خواهیم داشت و خواهید دید که به چه نحوی خودمان می توانیم به کمک دانش کدنویسی که بدست اوردیم المان هایی مختلف همچون اسلابدر ، اکاردئون و اسکرولر و … را برنامه نویسی کنیم و رفتار آنها را متناسب با نیاز خودمان تنظیم کنیم . سپس در ادامه این دوره 4 پروژه عملی داریم که شامل پروژه های پنل کاربری ، قالب لندینگ پیج ( که داخل این قالب ده ها پلاگین کاربردی جی کوئری را یاد خواهید گرفت ) ، پروژه صفحه لاگین و پروژه صفجه 404 را خواهیم داشت . در نهایت به سراغ آموزش مباحث jQuery Ui و سپس جی کوئری بوت استرپ خواهیم رفت . در نهایت در ادامه این دوره به آموزش های Ajax و همچنین بخش Json خواهیم رسید و شما یک پیش زمینه بسیار خوب برای برنامه نویسی صفحات کاربر پسند در پروژه های داینامیک خواهید داشت . شما پس از استفاده از آموزش های این دوره یک متخصص واقعی در جی کوئری هستید و نیاز به هیج منبع آموزشی دیگری ندارید . این دوره آموزشی نیز یکی از مجموعه دوره های نابغه می باشد .

آموزش جی کوئری

آموزش طراحی 9 قالب حرفه‌ای با بوت استرپ 5

دوستان این دوره آموزشی یک دوره تکمیلی است و شما حتما نیازی به مطالعه آن ندارید اما مطالعه این دوره و یادگیری نحوه طراحی قالب های مختلف ، شما را بیش از پیش به یک حرفه ای در این زمینه تبدیل خواهد کرد . از آنجایی که شما در مسیر فرانت اند کار شدن ، گام به گام با ما پیش آمده اید ، مسلما نمونه کارهای خودتان را در کنار آموزش های ما طراحی کرده اید . حالا این قالب های شما یا دقیقا شبیه به قالب های ما هستند و یا قالب های خودتان را با طرح دلخواه خودتان ساخته اید .

اما شما به عنوان یک طراح زمانی که وارد بازار کار می شوید ، نمی دانید که کارفرمای شما تقاضای چه نوع پروژه ای را خواهد نمود . به همین خاطر اگر با یک پشتوانه و درواقع ذهنیت قبلی وارد این بازارکار شویم برای ما بسیار بهتر است . از همین نظر ما در داخل آموزش های سئو 90 ، دوره ای را برای شما اماده کردیم که با مخاطب پسند ترین قالب ها کار کنید و مهارت و تخصص خود را بسیار افزایش دهید . مسلما نحوه طراحی و المان هایی که برای مثال داخل یک قالب املاک استفاده شده است ، با المان ها و طراحی یک قالب رستوران و غذا متفاوت است . به همین دلیل ما لازم است تا اصلی ترین عناصر در طراحی قالب هایی با مضامین مختلف را یاد گرفته و تسلط خود برای ساخت یک قالب استاندارد را افزایش دهیم .

در داخل این دوره آموزشی ، آموزش طراحی سایت های مختلف همچون قالب رستوران ، قالب املاک ، قالب شرکتی ، قالب فروشگاهی ، قالب پنل کاربری ، قالب گالری تصاویر ، قالب وبلاگ و مجله خبری و در نهایت قالب اپلیکیشن خدمت شما ارائه شده است . می توان گفت این دوره یکی از بهترین دوره ها در بخش تکمیلی آموزش های فرانت اند محسوب می شود و شما با شرکت در این دوره هیچ ترسی از طراحی پروژه های مختلف دیگر نداشته و می توانید با خیال آسوده از اینکه یک طراح قدرتمند هستید در بازار کار فعالیت نمائید . مفاهیم آموزشی در این دوره بسیار ناب و البته کامل هستند .

آموزش طراحی قالب حرفه ای

طراحی صفحات 404 جذاب با بوت استرپ 5

این دوره آموزشی یک دوره تماما تکمیلی است و شما در این دوره ، بسیار سریع تر و راحت تر از تمامی دوره های مسیر فرانت پیش خواهید رفت چراکه شما زمانی به این دوره آموزشی میرسید که به مراحل آخر آموزش طراحی سایت در بخش فرانت رسیده اید و می توانید در همان مدت زمان طول دوره ، مطالب آنرا فرا گرفته و از آنها استفاده کنید و نیاز به تمرین و تکرار زیادی هم نخواهید داشت . این دوره آموزشی به شکل رایگان و صرفا برای توجه به طراحی و دیزاین خاص صفحات 404 تهیه و تدوین شده است و شما دانشجویان عزیز در مسیر آموزش طراحی سایت در بخش فرانت ، می توانید از این دوره تکمیلی استفاده نموده و بر دانش خود بازهم اضافه کنید .

آموزش طراحی صفحه 404


معرفی اجمالی دوره های وردپرس و ارائه اطلاعات کلی در مورد پکیج های آموزشی این قسمت

بخش بک اند

همانگونه در این صفحه متوجه شدید آموزش طراحی سایت در دو بخش تقسیم بندی شد و در 2 فاز اصلی قرار گرفت . در بالا بخش طراحی را با هم بررسی کردیم و اکنون به فاز دوم و بخش های برنامه نویسی رسیدیم . همانگونه که بالاتر گفته شد ما در این بخش از وردپرس استفاده کرده ایم اما وردپرس بیشتر برای ما یک سیستم مدیریت محتوا جهت راحتی در کدنویسی است . قرار نیست که ما از وردپرس و نصب قالب های آماده استفاده کنیم . ما تصمیم داریم تا یک برنامه نویسی باشیم پس لازم است تا با نحوه کدنویسی در وردپرس و استاندارد های کدنویسی که برای این سیستم مدیریت محتوا ارائه شده اند آشنایی خوبی داشته باشیم . خوشبختانه همانند بخش فرانت ، در بخش برنامه نویسی و پیکج های آموزشی وردپرس نیز مجموعه ما سنگ تمام گذاشته است و شما در یک مسیر خیلی خوب همگام با ما پیش خواهید رفت .

شما برای اینکه در بخش بک اند شروع به برنامه نویسی کنید و از فضای طراحی خارج شوید لازم است تا حداقل یک زبان برنامه نویسی در بخش بک اند و اصلاحا سمت سرور را بلد باشید . زبانی که ما در بخش برنامه نویسی از آن استفاده خواهیم کرد زبان برنامه نویسی سمت سرور Php است . سیستم مدیریت محتوای وردپرس تماما بر اساس این زبان پیاده سازی شده است و شما اگر با نحوه کدنویسی با این زبان آشنا باشید و المان های مختلف آن مثل ، توابع ، حلقه ها ، آرایه ها ، ثابت ها ، متغیر ها و .. را بخوبی یاد بگیرید می توانید به راحتی دستورات داخل وردپرس را درک کنید . از آنجایی که خود وردپرس یک سیستم متن باز است پس در نتیجه می توانیم داخل آن برنامه نویسی کنیم و هسته آن را تغییر داده یا امکاناتی به آن اضافه و کم کنیم . در بخش فرانت اند به شما گفتیم که سه بخش اصلی را باید یاد بگیرید اما برای بخش برنامه نویسی یادگیری یک زبان کافیست .

شما می توانید زبان Php را بخوبی یاد بگیرید وخودتان یک سیستم مدیریت محتوا برنامه نویسی کنید . خود سیستم وردپرس با همین زبان و به شکل کاملا بی نقص برنامه نویسی شده است ( اما توسط چند هزار برنامه نویس ) . نکته مهم بعدی این است که ما به تنهایی اگر قصد داشته باشیم تا مو به مو و گام به گام زبان Php را یاد بگیریم مدت زمان خیلی زیادی از ما خواهد گرفت و تقریبا راه مناسبی به نظر نمی آید مگر اینکه ما قصد داشته باشیم یک توسعه دهنده متخصص در Php  باشیم . امروزه یادگیری بخش های اصلی Php برای برنامه نویسی در حد وب سایت های امروز بسیار مناسب است و ما می توانیم در عرض چند ماه این زبان را یاد بگیریم .

اما اینجا یک نکته مهم وجود دارد که اگر می خواهیم در زمینه وردپرس کار کنیم ( مخصوصا بخش طراحی قالب ) باز هم میتوانیم در مدت زمان سریع تری Php را یاد بگیریم و اصطلاحا Php را برای وردپرس کار شدن یاد بگیریم . این جمله به این معنی نیست که ما یک زبان Php دیگری یاد خواهیم گرفت . نه ! همان زبان Php را در سطحی یاد خواهیم گرفت که برای وردپرس کافی است و در بخش های برنامه نویسی قالب وردپرس مشکلی برای ما پیش نخواهد آمد . پس در ادامه به معرفی اجمالی دوره های بخش وردپرس بپردازیم .

قدم اول وردپرس – آموزش کار با وردپرس

در مسیر آموزش طراحی سایت ، برای اینکه ما وارد دنیای برنامه نویسی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس شویم ، اول لازم است تا این سیستم را شناخته و نحوه کار با آن را یاد بگیریم . اول از هرچیزی باید بدانیم که وردپرس چیست ، وردپرس را از کجا باید دانلود کرد ، روش های نصب آن چگونه است و از چه بخش هایی تشکیل شده است . شما در این دوره آموزشی از قدم صفر با وردپرس آشنا خواهید شد و تمامی قسمت هایی که در قدم صفر وردپرس در اختیار ما قرار دارند را به شکل کامل یاد خواهید گرفت . همانگونه که در عنوان این دوره آموزشی هم مشاهده می کنید ، این دوره اولین قدم وردپرس است پس باید بخوبی محتوای تدریس شده در این دوره را بخوبی فرا گرفته و با ذهنیت کامل وارد دوره های بعدی شویم .

آموزش php برای وردپرس

آموزش php برای وردپرس کاران

همانگونه که در بالا توضیح دادیم یاد گرفتن یک زبان سمت سرور برای وارد شدن به دنیای برنامه نویسی الزامی است  . شما اگر تاکنون در قدم صفر برنامه نویسی هستید و دوره قدم اول را با ما پیش بردید ، اکنون زمان آن رسیده است که شما وارد یادگیری یک زبان برنامه نویسی شوید . همانگونه که بالاتر گفتیم آموزش Php برای وردپرس کاران ، یک Php دیگر نیست و همان زبان Php که شنیده اید را یاد خواهیم گرفت اما با سرعتی بیشتر . چرا که ما در این دوره اساسی ترین المان های زبان Php را به شکلی کامل یاد خواهیم گرفت و خیال شما راحت خواهد بود که هنگام ورود به دنیای طراحی قالب های وردپرس هیچ بخشی نخواهد بود که در حین تدریس شما متوجه آن نباشید . این دوره آموزشی زیاد طولانی نیست و شما در تعداد جلسات کوتاهی ، به پی اچ پی به حد کافی مسلط خواهید شد تا بوانید به راحتی قالب های وردپرس را طراحی و برنامه نویسی کنید .

اگر شما هیچگونه اطلاعاتی در مورد برنامه نویسی قالب های وردپرس ندارید ، برای یادگیری دوره های بعدی نقشه راه وردپرس مثل دوره وردپرسی شو و … عجله نداشته باشید به این دلیل که اگر این آموزش Php را بخوبی یاد نگرفته باشید بخوبی احساس خواهید کرد که شما در کدنویسی دچار ضعف هستید و مجبور هستید تا به عقب بازگشته و این دوره را مطالعه کنید . پس در این دوره همراه ما باشید تا بخوبی Php مورد نیاز برای کار در زمینه طراحی قالب های وردپرس را یاد بگیرید .

آموزش طراحی قالب وردپرس

وردپرسی شو – آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس

یکی از دوره های فوق العاده در مسیر آموزش طراحی سایت با وردپرس ، شاید در سطح وب فارسی که توسط مجموعه سئو 90 به شکل کامل و رایگان برای شما دانشجویان عزیز ارائه شده است . در این دوره آموزشی شما با خیال راحت وارد فاز یادگیری طراحی و همچنین برنامه نویسی قالب های وردپرس خواهید شد . این دوره کاملا رایگان است و رایگان بودن دوره دلیل بر ناقص بودن آن نیست ، بلکه این دوره در سرفصل های تعیین شده به شکل کامل تدریس شده است و تمامی بخش هایی که در سرفصل ها معرفی شده اند همگی تا انتها آموزش داده شده و به نتیجه رسیده اند .

در این دوره آموزش طراحی سایت ، به شکل پروژه محور ، ابتدا قالب وب سایت را مطابق با سلیقه خودمان و متناسب با طرحی که در ذهن داریم پیاده خواهیم کرد و بدین ترتیب با قالب ها و طرح های آماده خداحافظی خواهیم کرد . بعد از اینکه صفحات مورد نیاز قالب را با هم به شکل کامل طراحی کردیم ، بخش جذاب دوره آموزشی ما آغاز خواهد شد و وارد برنامه نویسی قالب برای وردپرس خواهیم شد . در این بخش فرآیندی صورت خواد گرفت تا وردپرس قالبی که ما خودمان و با سلیقه خودمان طراحی کرده بودیم را به رسمیت شناخته و یک قالب وردپرس به نام خودنان و با طرح خودتان داشته باشید .

این دوره آموزشی از مبتدی تا متوسط است به این معنی که شما در این پکیج یاد میگیرید که چگونه یک قالب با مضمون وبلاگی و خبری در وردپرس پیاده سازی کنید ، البته این قالب قسمت های خیلی خوبی هم دارد که باعث می شود شما در قسمت مبتدی طراحی قالب استپ نکنید و کمی فراتر بروید . برای مثال یکی از بخش های خیلی خوب در این دوره ، آموزش نحوه برنامه نویسی تنظیمات برای قالب های وردپرسی است . برای برنامه نویسی تنظیمات خاص برای قالب ، قسمت های مختلفی وجود دارد که شما در این دوره روش استانداری که تمامی قالب های داخل مخرن وردپرس از آن استفاده می کنند را یاد خواهید گرفت که این روش را می توانید در تمامی قالب های کوچک یا بزرگ پیاده کنید و هیچگونه محدودیتی ندارید . در کل این دوره به شکل جامع در بخش مبتدی تا متوسط برای شما تهیه و تدوین شده است که شما توسط این دوره ، مشتاق ادامه مسیر و دسترسی به تخصص های بالاتر هستید . در این دوره آموزشی شما خواهید دید که می توانید وب سایت طراحی کنید و توانایی ورود به این مسیر جذاب را دارید .

آموزش پست تایپ و تکسانومی

آموزش پست تایپ و تکسونومی در وردپرس

در مسیر آموزش طراحی سایت ، اگر شما قصد دارید تا یک برنامه نویس متخصص در وردپرس باشید پس باید یک گام اساسی در این میان بردارید . نام این گام اساسی ، یادگرفتن مبحث پست تایپ و تکسونومی در وردپرس است که ما در بخش آموزش طراحی سایت وردپرس ، به شدت روی این دوره تاکید داریم . این دو بخش یعنی بخش پست تایپ و بخش تکسونومی در وردپرس ، دو قسمت جدایی ناپذیر هستند که خود وردپرس در هنگام نصب ، از همان ابتدا این دو امکان را در اختیار ما قرار داده است . اما از نسخه های جدید تر ما این امکان را بدست آوردیم که خودمان هم پست تایپ و تکسونومی دلخواه در قالب خودمان اضافه کنیم . همین موضوع باعث شد تا بتوان پلاگین هایی قدرتمند مثل ووکامرس ( فروشگاه ساز ) و… را بر پایه مبحث پست تایپ و همچنین تکسونومی ایجاد کرد . در حال حاضر شما اگر قصد داشته باشید تا در بخش برنامه نویسی قالب و حتی برنامه نویسی پلاگین کار کنید لازم است تا پست تایپ و تکسونومی را حتما پست سر گذاشته باشید .

از همین جهت و با توجه به الویت بندی و ترتیب مطالعه دوره های آموزشی ، و مهم تر از همه عبور از دوره آموزشی وردپرسی شو ، زمان آن میرسد که ما پست تایپ و تکسونومی را هم از سیر تا پیاز یاد بگیریم و سپس وارد دوره های آموزشی مثل ، دوره آموزش سایت شرکتی ، فروشگاهی و … شویم . از آنجایی که در تمامی دوره های بعد از این ، کار ما با مبحث پست تایپ و تکسونومی بسیار زیاد خواهد بود و به شکل مستقیم و غیر مستقیم با آنها درگیر هستیم ، حتما باید این آموزش را بخوبی فرا بگیریم . این دو موضوع در این دوره آموزشی به شکل مو به مو تدریس شده است . شما پس از اتمام این دوره آموزشی ، موردی نخواهد بود که در مبحث پست تایپ ها و همچنین تکسونومی ها یاد نگرفته باشید و بعد از آن در دوره های آموزشی آینده با سرعت بسیار بالاتری پیش خواهید رفت و پروژه ها را به سرانجام خواهید رساند . پس اگر قصد دارید تا واقعا در بازار کار وردپرس حرفی برای گفتن داشته باشید حتما از آموزش های این دوره بخوبی استفاده کنید .

آموزش طراحی سایت شرکتی

آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس – جامع و تضمینی

در مسیر آموزش طراحی سایت و در فاز دوم ، باتوجه به پشت سر گذاشتن دوره هایی که تاکنون در مسیر وجود داشتند ، اکنون زمان آن رسیده است که یکی از مجموعه آموزش های حرفه ای را با هم آغا کنیم و با موفقیت به اتمام برسانیم . این دوره که آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس است ، یکی از فوق العاده ترین دوره ها است چرا که شما هر آن چیزی که برای طراحی و برنامه نویسی یک وب سایت شرکتی نیاز دارید داخل این دوره گنجانده شده است .

این دوره آموزش طراحی سایت ، شما را یکبار برای همیشه از هر منبع آموزشی دیگری بی نیاز خواهد نمود و شما پس از اتمام آموزش های داخل این دوره ، زمانی که وارد بازار کار می شوید در زمینه تقاضاهای طراحی سایت شرکتی ، موردی وجود نخواهد داشت که شما قادر به پیاده کردن آن نباشید . توجه داشته باشید که دوره های آموزشی که در مجموعه سئو 90 به شکل پروژه محور و جامع ارائه می شوند ، شامل دو فاز طراحی و همچنین برنامه نویسی هستند یعنی شما در فاز طراحی قالب نیز نکات آموزشی بسیار زیادی یاد خواهید گرفت . در این دوره آموزشی قبل از هرچیزی قالب شیک و زیبای سایت شرکتی خودمان را طراحی میکنیم و تمام صفحات قالب همچون صفحه نمونه کارها ، صفحه معرفی محصولات ، صفحه اخبار و مقالات ، دسته بندی ها و … را به شکل کامل و با طرحی جذاب و کاربر پسند پیاده خواهیم کرد . پس از به اتمام رسیدن فاز های طراحی قالب ، به بخش برنامه نویسی میرسیم که شما اگر در مسیر وردپرس با ما پیش آمده باشید ، در این دوره آموزشی با سرعت بیشتری پیش خواهید رفت .

یکی از بخش های خیلی خوب در این دوره آموزش طراحی سایت و در این قالب ، بخش برنامه نویسی قسمت محصولات است که البته محصولات در سایت های شرکتی صرفا معرفی می شوند و قسمت های سبد خرید و ثبت سفارش و … وجود ندارد . شما در این دوره یاد خواهید گرفت که هم بخش نمونه کارها و هم بخش معرفی محصولات را بخوبی پیاده سازی کنید و این بخش ها عضو جدایی ناپذیر قالب شما باشند . تنظیمات های بسیار پیشرفته شامل قسمت هایی همچون شمارنده خدمات ، معرفی همکاران ، خدمات مجموعه ، نظرات مشتران و … همگی به نوعی به شما آموزش داده خواهند شد تا شما به راحتی هر نوع از این بخش ها را به راحتی و متناسب با سلیقه مشتری پیاده سازی کنید . این دوره آموزشی بسیار کامل و بی نقص بوده و شما یک دوره آموزشی فوق العاده را همراه ما به انتها خواهید برد .

آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی

آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – حرفه ای و تضمینی

می توان گفت یکی از دوره های فوق العاده آموزش طراحی سایت در گروه آموزشی سئو 90 ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی می باشد . از آنجایی که وب سایت ها هر کدام مضامین مختلف دارند ( شرکتی ، فروشگاهی ، املاک ، رستوران و … ) و بخش هایی هستند که با هم تفاوت های اساسی دارند ، از این جهت ما برای متخصص شدن باید در تمامی زمینه های مرتبط تا حد امکان توانایی های خود را افزایش دهیم . برای مثال در وب سایت فروشگاهی قسمت هایی همچون سبد خرید ، ثبت سفارش ، تسویه حساب ، درگاه های بانکی و … وجود دارند که در سایت های شرکتی این گزینه ها وجود ندارند . خب برای یادگیری این آموزش ها لازم است تا ما نحوه پیاده سازی یک وب سایت کامل فروشگاهی را بلد باشیم .

بر همین اساس و برای اینکه شما نه تنها متناسب با نیاز بازار کار ، بلکه فراتر از تقاضای بازار کار آموزش ببینید ، ما این پکیج آموزشی فوق العاده را تهیه کردیم که اگر به ویدئو معرفی و پیش نمایش آن دقت کنید خواهید دید که چقدر حرفه ای و جامع سرفصل بندی شده و تدریس انجام شده است . این دوره آموزشی نیز از مجموعه آموزش های پروژه محور گروه آموزشی سئو 90 است و شامل دو فاز طراحی قالب استاتیک و همچنین برنامه نویسی است . پس بر همین اساس ما ابتدا تمامی قسمت های قالب همچون صفحه اصلی سایت ، صفحه جزئیات محصول که بسیار برای ما مهم است ، صفحه اخبار و مقالات ، صفحه ورود ثبت نام و …. را به شکل کامل به اتمام خواهیم رساند و سپس وارد برنامه نویسی این وب سایت فوق العاده خواهیم شد .

این قالب شامل برخی قسمت های خاص مثل ، نمایش جدیدترین پست های اینستاگرام در سایت ، برنامه نویسی پلاگین های داخلی برای سایت ، کدنویسی دسترسی های سریع برای محصولات و … است که فقط در این دوره آموزشی تدریس شده و در سطح وب نظیر ندارند . زمانی که شما این دوره آموزشی را به اتمام رساندید ، بدون شک آماده ورود به بازار کار هستید و هر نوع وب سایت فروشگاهی را با تمام امکانات برنامه نویسی خواهید نمود . همچنین داخل این دوره آموزشی قسمت های مناسبی ، هم برای سئو داخلی قالبی که برنامه نویسی خواهیم کرد اختصاص داده شده اند و سعی کردیم تا سئو داخلی قالب را ، هم در بخش های کدنویسی و هم در بخش های داخلی وب سایت به شکل کامل رعایت کنیم و به شما آموزش های لازم را ارائه کنیم . این پکیج آموزش طراحی سایت فوق العاده جامع بوده و شما را از هر منبع آموزشی مرتبط بی نیاز خواهد نمود و شما یک طراح و برنامه نویس واقعی در زمینه وب سایت های فروشگاهی هستید چرا که پروژه برنامه نویسی شده در این دوره آموزشی کاملا یک وب سایت واقعی است . در این دوره آموزشی همراه ما باشید تا یک متخصص واقعی سایت های فروشگاهی باشید . توضیحات کلی در رابطه با این دوره آموزشی را در بخش جزئیات این دوره می توانید بخوبی مطالعه کنید .

آموزش طراحی سایت فروش فایل

پکیج آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و EDD

یکی دیگر از دوره های آموزشی در مسیر وردپرس کار شدن ، توانایی طراحی سایت های فروشگاه فایل مجازی هستند . منظور از فروشگاه های فایل مجازی وب سایت هایی همانند وب سایت خود سئو 90 هستند ، یعنی وب سایت هایی که فایل های داخل آن به شکل دانلودی هستند و شما بعد از خرید محصولات و پرداخت هزینه ، لینک های دانلود همان محصول برای شما نمایش داده میشوند . البته شما در دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی متوجه خواهید شد که با فروشگاه ساز ووکامرس هم این امکان را دارید که تحت شرایطی ، فایل های دانلودی به کاربران خود بفروشید . خب دلیل استفاه از Edd یا همان افزونه Easy Digital Downloads در این بخش چیست ؟
زمانی که وب سایت ما فقط در زمینه فروش فایل های آنلاین قصد فعالیت دارد ، ووکامرس حجم زیادی را اشغال می کند و کدنویسی آن طولانی تر است و بسیاری از امکاناتی که نهایتا به ما خواهد داد بلا استفاده می ماند و به درد ما نخواهد خورد . پس از این جهت از این روش استفاده می کنیم تا هم قالب نهایی ما سبک باشد و هم اینکه در بخش هایی که نیاز داریم وب سایت را توسعه دهیم .
شما در این دوره آموزشی نیز دو فاز را پیش رو دارید که فاز اول طراحی ظاهر قالب با تمامی قسمت های مورد نیاز ، همچون صفحه اصلی و صفحه محصولات و … است و پس از به اتمام رسیدن تمامی مراحل طراحی ، وارد فاز برنامه نویسی خواهیم شد که ابتدا بخش های پایه خود وردپرس را برنامه نویسی نموده و سپس وارد برنامه نوییس و هماهنگ سازی قالب خود با بخش Edd خواهیم شد و شما یک وب سایت فروش فایل های دانلودی را به شکل کامل برنامه نویسی خواهید کرد .

آموزش طراحی سایت املاک

پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس – فوق العاده جامع و تضمینی

در مسیر آموزش طراحی سایت به یک بخش جذاب میرسیم . این پکیج آموزشی ، اولین و کامل ترین دوره آموزشی در سطح وب فارسی است . به عبارتی اولین و تنها دوره آموزشی جامع مربوط به طراحی و برنامه نویسی سایت های املاک می باشد . برای تهیه و تنظیم این پکیج آموزشی زمان بسیار زیادی صرف شده است چرا که ما سعی داشتیم تا در داخل این دوره آموزشی ، تمامی مورادی که شما برای متخصص شدن در وردپرس نیاز داشتید را جمع آوری کنیم . تمامی این سرفصل ها با ساختار و مضمون وب سایت های املاک بسیار مناسب بود ، از این جهت نام این دوره و مضمون آموزشی آن مربوط به یک وب سایت املاک است .

اگر به ویدئو معرفی این دوره آموزشی توجه داشته باشید بخوبی قسمت های اصلی آن را درخواهید یافت . البته همواره برخی مفاهیم را تحت عنوان حقوق انتشار دوره نزد خود حفظ می کنیم اما ویدئو پیش نمایش آموزش طراحی سایت املاک ، کاملا واضح و گویا ، سرفصل هایی که شما قرار است یاد بگیرید را بخوبی توضیح داده است .

در این دوره آموزشی که بازهم به شکل پروژه محور و در دو فاز تنظیم شده است ، ابتدا طراحی قالب را به شکل کامل انجام میدهیم ، و صفحاتی همچون جزئیات املاک ، صفحه مدیران ملک ، صفحه ورود و ثبت نام در سایت و … را بخوبی و با طرحی جذاب پیاده خواهیم نمود و در نهایت وارد برنامه نویسی بخش های پایه و سپس بخش های تخصصی سایت املاک خواهیم شد . در این قالب و در این وب سایت ، هیچگونه افزونه ای استفاده نشده است و شما تمام هسته این وب سایت را خودتان برنامه نویسی خواهید کرد و به عبارتی با آموزش هایی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، می توانید هر امکاناتی را خودتان اضافه کنید . این دوره آموزشی تا حدی شخصی سازی شده است که شما یک سیستم واحد را برنامه نویسی کرده و از این سیستم واحد ، بدون محدودیت استفاده خواهید کرد . به عبارتی اگر از این روش استفاده کنید ، زمانی که قالب در اختیار مشتری نهایی قرار می گیرد، مدیر وب سایت و مدیر املاک هیچگونه محدودیتی در افزودن امکاناتی همچون ویژگی های ملک و … نخواهد داشت و نیازی نیست تا با شما تماس گرفته و درخواست افزودن امکانات نماید .

بخشه های ویژه ای همچون ثبت ملک ، استفاده از لوکیشن واقعی تحت نقشه ، دریافت و ارسال موقعیت ، بخش بندی کاربران سایت و … از نمونه قسمت های این وب سایت هستند . این دوره آموزشی شما را یک حرفه ای واقعی در زمینه طراحی و برنامه نویسی قالب های وردپرس خواهد نمود و ورود شما به بازار کار را تضمین می نماید . پس همراه ما باشید .

آموزش Cmb2

آموزش تضمینی CMB2

CMB2 یکی از فریمورک هایی است که برای تنظیم کردن امکانات قالب به آن نیاز خواهید داشت . اگر در دوره وردپرسی شو همراه ما بوده باشید و یا حداقل سرفصل های این دوره را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که ما برای برنامه نویسی برخی تنظیمات کوچک ، از بخش سفارشی سازی استفاده کردیم . اما زمانی که پروژه ما بزرگ است نمی توان بخوبی از این قسمت استفاده کرد . برای پروژه های بزرگ ، فریمورک های بزرگی مثل تیتان یا CMB2 و … وجود دارند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند اما تقریبا خروجی های نهایی شبیه به هم هستند . از آنجایی که CMB2 امکانات بسیار بیشتری داشته و کار کردن با آن راحت تر است ما در این مسیر ، CMB2 را به شکل مو به مو آموزش داده ایم .
در این دوره آموزشی شما CMB2 را از صفر یاد خواهید گرفت و به کمک منبع اصلی این فریم ورک ، گام به کام تمامی مورادی که در اختبار ما قرار میدهد را با هم در قالب نمونه مثال های عملی بررسی خواهیم کرد . در نهایت بر روی یکی از پروژه های آموزشی ، برنامه نویسی های امکانات و تنظیمات را توسط CMB2 انجام خواهیم داد . از این فریم ورک در آموزش هایی مثل سایت شرکتی ، فروشگاهی و املاک در حد متوسط استفاده شده است ، اما سطح پیشرفته تر و کامل تر امکانات این فریم ورک را در این دوره آموزشی در قالب صدها نمونه مثال که امکانات بیشتر و منعطف تری به قالب شما میدهند را در اختیارتان قرار داده ایم .

آموزش طراحی سایت با چند زبان

آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس

یکی از مهارت هایی که هر برنامه نویس متخصص وب سایت باید از آن بهره مند باشد توانایی طراحی و برنامه نویسی وب سایت هایی با چند زبان مختلف است . در حالی که هم اکنون کسب و کارها از مرز های کشور ها هم فراتر رفته اند ، لازم است تا با زبان های دیگر هم تعامل داشته باشیم و از آنجایی که وب سایت ما معرف کسب و کار و سخنگو از طرف ما است ، پس باید بتوانیم از طریق وب سایت با آنها صحبت کنیم .

به همین خاطر باید وب سایت ما در زبان های دیگری هم امکان نمایش داشته باشد . در گذشته که طراحی سایت های چند زبانه به این راحتی نبود . وب سایت ها یا در ساب دامین ها چند زبانه می شدند که البته در اینصورت به مانند این است که شما دو وب سایت متفاوت دارید و یا اینکه صاحبان وب سایت چند دامنه و چند هاست مجزا تهیه می نمودند و چند وب سایت مجزا از هم را در زبان های مختلف پیاده می کردند . اما در حال حاضر می توان وب سایت های چند زبانه را خیلی راحت و با تعداد زبان های دلخواه پیاده نمود . در این دوره آموزشی شما چندین روش مختلف را برای طراحی سایت های چند زبانه یاد خواهید گرفت که نمونه اصلی این دوره ، چند زبانه کردن قالب هایی هستند که خودمان آنها را در وردپرس طراحی و برنامه نویسی نموده ایم .

همچنین نحوه چند زبانه کردن قالب های آماده وردپرس ، ترجمه قالب های مخزن وردپرس ، چند زبانه کردن سایت های شرکتی ، سایت های فروشگاهی ، چند ربانه کردن تنظیمات مخصوصا تنظیمات CMB2 که می توان گفت بخش ویژه این دوره آموزشی می باشد . اگر شما هم قصد دارید تا یکبار برای همیشه نحوه پیاده سازی قالب های چند زبانه وردپرس ، ترجمه و فارسی سازی قالب ، افزونه و .. را یاد یگیرید در این دوره همراه ما باشید .

نمونه آموزش طراحی سایت در مجموعه سئو 90

در این بخش می توانید نمونه هایی از آموزش طراحی سایت در پکیج های آموزشی مجموعه سئو 90 را مشاهده نمائید . گروه آموزشی سئو 90 در تمامی ویدئو های آموزشی تلاش نموده است تا ویدئو هایی با کیفیت مناسب و البته با محتوای آموزشی جامع و ناب را خدمت دانشجویان محترم ارائه نماید . در این بخش می توانید برخی از ویدئو های آموزش طراحی سایت که هرکدام مربوط به برخی از دوره های مجموعه هستند را مشاهده نموده و سطح کیفی دوره های آموزشی را سنجش نمائید .

آموزش طراحی سایت در مجموعه سئو 90 بر پایه یک سیستم منظم ، دانش تخصصی و تجربه چندین و چند ساله استوار است . برهمین اساس ما محتوای تمامی دوره های آموزشی را به شکل تضمینی خدمتتان ارائه می کنیم . دوره هایی که در عنوان آنها ، کلماتی همچون ” تضمینی ” یا ” ویژه بازار کار ” وجود دارد ، حقیقتا جامع و کامل هستند و شما بعد از استفاده از محتوای آموزشی دوره مد نظر ، به تمامی مباحث و سرفصل ها در آن بخش مسلط هستید و با توجه به شناخت ما از بازار کار ، مطمئن باشید که سطح آموزش طراحی سایت در وب سایت ما بسیار بالا است و شما به راحتی توانایی طراحی و پیاده سازی پروژه های بازار کار را خواهید داشت . برای حاصل شدن بهترین نتیجه از آموزش طراحی سایت در مجموعه سئو 90 ، حتما توضیحاتی که در این صفحه و همچنین صفحات جزئیات هر محصول خدمتتان ارائه می شود را با دقت مطالعه کنید . ترتیب مطالعه دوره ها در این بخش به شکل کامل خدمتتان ارائه شد است و شما می دانید که به چه ترتیب باید آموزش طراحی سایت را در چه مسیری پیش ببرید .

بنابر این حتما به بخش پیشنیاز ها و اختیاری یا اجباری بودن آموزش طراحی سایت مربوطه در مسیر مورد نظر دقت کنید . حتما توصیه می کنیم در صورت داشتن سوال یا نیازمندی به راهنمایی ، از بخش تماس یا تیکت ها ، با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم خدمت شما ارائه شود .

در حال حاضر آموزش طراحی سایت و کسب این دانش ، می تواند آینده کاری بسیار مناسبی برای شما داشته باشد و توجه داشته باشید که با خرید هر پکیج آموزش طراحی سایت شما در حقیقت هزینه ای نمی کنید بلکه روی خودتان سرمایه گذاری می کنید . آموزش طراحی سایت یکی از بخش هایی است که می توانید روی خودتان سرمایه گذاری نموده و اندوخته ای برای آینده خودتان داشته باشید که این مهارت در اختیار هر شخصی نیست چرا که یک دانش تخصصی و مهندسی است . امیدواریم در هر مسیری همواره موفق باشید و روز به روز مهارت های خود را افزایش دهید . با تشکر گروه آموزشی سئو 90 – آموزش طراحی سایت یکبار برای همیشه

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

قرارداد طراحی سایت شاید برای برخی افراد سوال باشد که قرارداد طراحی سایت چگونه تنظیم می شود و ما به چه نکاتی باید در قرار داد توجه کنیم ؟ ممکن است شما شخص ثالثی باشید که قصد دارید برای کسب و کار خود یک وب سایت طراحی کنید ولی با نحوه تنظیم قرارداد طراحی سایت […]

5 754

تحریم فری پیک تحریم فری پیک ( Freepik ) هم صدرصد شد . در طراحی یک سایت بسیار زیبا و کاربر پسند استفاده از تصاویر مناسب و زیبا که متناسب با رنگ و موضوع سایت باشد یکی از مهم ترین عوامل است و همواره طراحی یک تصویر مناسب نیاز به خلاقیت هنری بالایی دارد و […]

1 1,660
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
M.h ۰۶ / ۱۴۰۰

با سلام چرا من نمیتوم فایلها رو دانلود کنم؟

فیروز بیگلری ۰۶ / ۱۴۰۰

با سلام لطفا پس از تکمیل خرید از منو وارد حساب کاربری و قسمت سابقه خرید شوید و محصول خریداری شده را انتخاب کنید تا لینک های دانلود برای شما نشان داده شود

رضازاده ۰۵ / ۱۴۰۰

برای کدام قسمت ها باید از وردپرس استفاده کنیم ؟ css برای وردپرس لازم هست یا وردپرس برای css ??????

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

ببخشید سوال شما را خوب متوجه نشدم اگر امکان داره کمی واضح تر بفرمائید تا راهنمایی کنیم ممنون

رضوان ۰۴ / ۱۴۰۰

برای ساخت فرم ها در سایت چه آموزش هایی باید نگاه کنیم

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام دوره های آموزشی css برای شما مناسب هستند

اسحاق ۰۴ / ۱۴۰۰
5

برای css آموزش مقدماتی ندارید ؟

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام این آموزش به شکل مقدماتی تا پیشرفته تنظیم شده و می توانید در آن از همان گام اول شروع کنید .

سارا محمدزاد ۰۴ / ۱۴۰۰

آموزش طراحی سایت خوبه فقط باید خیلی زمان بگذاری تا یاد بگیری با اینهمه آموزش که شما تدریس کردید

عبدالهی ۰۴ / ۱۴۰۰

برای یادگرفتن طراحی سایت همین آموزش ها که گذاشتید را بخوانیم کافیه آیا ؟ میشه سایت طراحی کرد واقعا ؟ بعضی آموزش ها بین اینها نیست اونها لازم نیستند ؟

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

بله همین آموزش ها با توجه به توضیحات ارائه شده برای شما کافی خواهد بود

سعید رادمهری ۰۴ / ۱۴۰۰

آموزش اچ تی ام ال را قیمت گذاشتین براش ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام خیر همیشه رایگان است و خواهد بود

زحمت کش ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام برای درست کردن یک وب سایت برای انکه خودمان همه چیز را بسازیم چقدر باید آموزش ببینیم تا از اول اول یاد بگیریم مثل شما باشیم ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام متاسفانه پاسخ به این سوال قطعی نیست بستگی به هدف شما دارد که قصد دارید تا کدام مرحله پیشروی کنید . برای گام اول می توانید آموزش های بحش فرانت را به اتمام برسانید .

رهنما ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام چیکار کنیم که قالب سایت ما عین سایت های توی اینترنت باشه ؟ من دوره های رایگان دیدم البته فعلا از سایت شما چیزی نخریدم اما قالب هایی که طراحی می کنم مثلا شبیه سایت شما نمیشه . دلیلش چیه ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام برای این مورد باید قبل از هرچیزی دید که توقع شما از قالب چیه و طرحی که در حال پیاده سازی اون هستید دارای چه ویژگی هایی هست که توقع دارید دقیقا شبیه کدام سایت ها در اینترنت باشه .

جوادی ۰۴ / ۱۴۰۰

کاش دوره css هم رایگان بود html خلی خوب بود دستتون درد نکنه . امکان داره در اینده رایگان بشه ؟

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر از نظر لطف شما ، دوره css با سرفصل هایی ارائه شدند که متاسفانه امکان ارائه اون به شکل رایگان وجود نداره . ممنون

سارا محبت ۰۴ / ۱۴۰۰

دوره هاتون خیلی خوب هستن اما اگر بخوام از اول یاد بگیرم یکم هزینه هاش خیلی زیاد میشن برام . اگر بخوام مثلا کل دوره فرانت را بخرم تخفیف شامل حالم میشه ؟ اون آموزش ها که برای طراح شدن لازم هست را بخرم یعنی تخفیف میدین برای همش و یک جا ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام خیلی ممنون که برای دوره های آموزشی وب ، سایت ما را انتخاب کردید . بله حتما برای خرید دوره های آموزشی تخفیف ویژه خواهیم داشت و نیازی نیست تا شما همه دوره ها را به شکل یکجا خریداری کنید . می توانید از قدم اول شروع کنید و با دقت دوره های آموزشی را استفاده کنید . زنده باشید