سوالات متداول این دوره آموزشی

باید گفت مهم ترین و اساسی ترین پیشنیاز برای این دوره ، آموزش css می باشد که شما به عنوان شخصی که قصد کار با قسمت های After و Before را دارید حتما باید تا حد متوسطی به این زبان طراحی قالب تسلط داشته باشد که می توانید از قسمت آموزش css این زبان طراحی را کامل و تضمینی یاد بگیرید .

این دوره برای آن دسته از دوستانی توصیه می شود که قصد دارند تا مهارت های خود را در زمینه طراحی قالب بسیار افزایش دهند . این دوره به ظاهر ساده بوده اما تا حد بسیار زیادی به توانایی های شما در زمینه ایجاد افکت های خاص که با آموزه های ساده css ممکن نیست اضافه خواهد کرد .

دوستانی که هنوز تسلط مناسبی در سرفصل های اصلی زبان طراحی css ندارند بهتر است قبل از استفاده از این دوره ، دوره آموزش css را گذرانده و سپس به راحتی از این آموزش استفاده کنند . همچنین زبان نشانه گذاری Html هم پیش نیاز همه دوره ها می باشد .

دوره های پیشنهادی برای شما

40 %

نابغه CSS – آموزش CSS جامع و تضمینی

آموزش فوق العاده کامل Css , Css3 ، با تمامی سرفصل ها از نقطه صفر به همراه طراحی 2 پروژه حرفه ای با ویژگی ها متفاوت ، در این پکیج شما تنها یکبار آموزش خواهید دید و سالها از آن استفاده خواهید کرد . بجای خواندن چندین دوره Css و به شکل پراکنده ، پکیج نابغه Css را یکبار استفاده کنید تا یک متخصص واقعی شوید .

595,000 تومان
357,000 تومان     26 فروش
50 %

آموزش جامع بوت استرپ 5 ، 4 ، 3 ، صفر تا صد و پروژه محور

در این پکیج آموزشی ، شما به شکل کاملا سازمان دهی شده ، بوت استرپ را از ریشه یاد خواهید گرفت و از سمت بوت استرپ 3 به سوی بوت استرپ 5 در قالب آموزش و همچنین طراحی 3 قالب رسپانسیو فوق العاده بر اساس بوت استرپ های نسخه 5 ، 4 و 3 پیش خواهیم رفت و یکبار برای همیشه این فریم ورک را در مشت خود خواهید گرفت .

559,000 تومان
279,500 تومان     13 فروش
40 %

آموزش طراحی 9 قالب حرفه‌ای با بوت استرپ 5

آموزش طراحی 9 قالب حرفه ای به همراه امکانات پیشرفته با بوت استرپ 5 ، به کمک این دوره شما پروژه های واقعی بازار کار را توسط بوت استرپ 5 طراحی خواهید کرد و گامی دیگر در جهت افزایش توان خود در زمینه فرانت برخواهید داشت .

467,000 تومان
280,200 تومان     4 فروش

حرفه ای ترین آموزش after و before در css

دوستان علاقمند به آموزش فرانت اند ، به حرفه ای ترین آموزش after و before در css خوش آمدید . اما چرا ما در این دوره کلمه حرفه ای را داخل عنوان به کار برده ایم ؟؟؟ دوستان لازم است بدانید که این دوره آموزشی برای اولین بار در قسمت آموزش های فرانت اند در سطح وب فارسی در وب سایت سئو 90 منتشر شده است . after و before  مبحثی است که شما نمی توانید آموزش های حرفه ای و اصولی را به شکلی که ما خدمتتان ارائه می کنیم در منابع موجود در وب فارسی و حتی لاتین پیدا کنید .

دوستان after و before یکی از مهمترین بخش ها در آموزش css هستند که معمولا به شکل خیلی مبتدی آموزش داده می شوند و اگر به منابع استاندارد آموزش css مراجعه کنید برای مثال منابعی همچون w3schools خواهید دید که درک صحیحی از این بخش ها دریافت نمی کنید . امروز اینجا هستیم تا به شما نشان دهیم که چگونه می توان مبحث after و before که یک مبحث خیلی ساده و مبتدی بنظر آمده و ساده می باشد را به شکل پیشرفته در سایت استفاده نموده و با این المان ها چه کارهای عجیبی انجام داد .

این پکیج آموزشی یکی از پکیج های مکمل دوره آموزش css ( نابغه Css ) می باشد که به شکل رایگان در قالب یک دوره مجزا برای شما عزیزان تهیه و تدوین شده است . این دوره به همراه یک مینی پروژه عملی برای شما تدریس شده و مثال های بسیار کاربردی در داخل آن خدمتتان ارائه شده است تا به موضوع افتر و بیفور در Css با دید بازتر و خلاقانه تری نگاه کنید . اگر دوره های مکمل سایت ما را دنبال کنید تاکنون هدف از ارائه دوره های آموزشی همچون after و before و یا دوره طراحی صفحات 404 و … را دریافته اید . این دوره آموزشی هم یکی از مهم ترین دوره هایی است که هر فرانت اند کار لازم است تا به تمامی مباحث آن تسلط یافته و بتواند در طراحی پروژه های خود متناسب با محل کد نویسی از المان های after و before استفاده نماید .

آموزش پیشرفته after before

شاید نمونه کدهایی که در این دوره آموزشی با after و before پیاده خواهیم کرد برای شما باور کردنی نباشد به ابن دلیل که شما ممکن است after و before را خیلی ساده و مبتدی یاد گرفته و آموزش دیده باشید . بدین صورت که after و before المان هایی را قبل یا بعد از عناصر صفحه مثل تگ ها p , div و … ایجاد می کنند . اما عموم مثال هایی که وجود دارند مربوط به متن هستند و به کمک after و before یک نوشته در قبل یا بعد ، و یا هم در قبل و هم در بعد عنصر مدنظر چاپ می کنند . این تمامی آموزشی است که شما در منابع اصلی آموزش طراحی سایت در مورد after و before یاد خواهید گرفت و بیش از این مطلبی وجود ندارد . اما همه after و before همین نیست . ما در سئو 90 تعبیری داریم که که گفته ایم :

اگر شما در نقطه 70 زبان css هستید میتوانید با یادگیری after و before به نقطه 90 برسید !

اما چگونه می توان با یادگیری یک مبحث به ظاهر ساده 20% به میزان توانایی خود در طراحی قالب های مختلف اضافه کنیم ؟؟ تمامی این موارد سوالاتی هستند که از ابتدای مطلب در ذهن شما وجود دارند و تاکنون هم باور نمی کنید که با افتر و بیفور بتوانیم حتی 1% به مهارت خود اضافه کنیم . اما صبور باشید تا در انتهای دوره و پروژه نهایی ، دقیقا نحوه کار و تعامل با این ویژگی ها عناصر صفحات وب را بخوبی فرا بگیرید .

جلسات آموزشی دوره After , Before
1

مفاهیم کلی ، اولین مثال برای منو ها

00:20:13
2

بررسی فونت آیکون ها ، اشکال هندسی

00:22:20
3

ساخت اعلانات پیشرفته توسط After , Before

00:21:25
4

استایل دکمه ها ، متن های پیشرفته در طراحی

00:25:36
5

تصاویر جذاب و افکت های انیمیشنی در طراحی

00:24:58
6

کار روی المان های فرم در طراحی

00:12:04

مزیت های آموزش after و before

حال سوالی که در ذهن شما ممکن است ایجاد شود این است که آیا واقعا after و before می تواند تمامی مواردی که در ویدئو پیش نمایش و جدول سرفصل ها ارائه شده است انجام دهد ؟ در پاسخ باید گفت بله اما بشرطی که شما یاد بگیرید چگونه با after و before برخورد کنید و به چه شکلی از این ویژگی ها در محل مناسب خود استفاده کنید تا صفحات وب خودتان را جذاب تر کنید .

یکی از مزایای استفاده از after و before در صفحات وب کاهش حجم صفحه وب خواهد بود ! از چه نظر ؟ از نظر استفاده کمتر از تصاویر . برای مثال ممکن است شما در css خیلی ماهر باشید و بتوانید تمامی عناصر را از نظر محل قرار گیری در جای درست خود تنظیم کنید . اما فعلا از after و before سررشته کافی ندارید . به همین خاطر مجبور می شوید تا برای تعریف برخی اشکال ، از تصاویر کوچیک استفاده کنید که غالبا png هم هستند . این تصاویر به هر تعداد که در صفحه وب تکرار شوند به همان تعداد درخواست به سمت سرور خواهید داشت و سرعت سایت کند شده و همچنین حجم صفحه وب نیز بالاتر خواهد رفت .

به همین دلیل می توانیم همان اشکال را با after و before برای خود طراحی کرده و به راحتی با css آنها را بسازیم . مزیت بعدی استفاده از after و before این است که شما می توانید خیلی راحت همه المان ها را تحت کنترل بگیرید . به چه شکل ؟ فرض کنید شما یک تگ a دارید و قصد دارید تا افکت هایی را به این تگ a اعمال کنید . اگر با Html آشنایی کافی داشته باشید میدانید که تگ a یک تگ مزدوج است و هرچیزی که داخل آن قرار گیرد برای ما لینک یک لینک خواهد بود که می توان متن باشد یا تصویر و …

اما چگونه می توان یک افکت پرشدن یا خالی شدن رنگ در داخل تگ a اعمال کنیم ؟ برای مثال وقتی روی دکمه ای میرویم داخل دکمه با رنگی پر شده و هنگام خروج این رنگ از داخل تگ a خالی شود . خب اکنون شما چگونه می توانید به کمک آموزش های css این افکت را پیاده کنید ؟ آیا میتوان در داخل تگ a از تگ div استفاده کرد و آن رو position بندی کرد ؟ خیر !! پس اینجا باید از after و before استفاده کرد اما نه به شکلی که داخل css مطالعه نموده اید بلکه به روشی که در این دوره یاد خواهید گرفت .

آموزش مباحث پیشرفته css

توصیه می کنیم برای اینکه محتوای دوره را بخوبی متوجه شوید حتما ویدئو پیش نمایش دوره را بخوبی مشاهده نموده و همچنین پیشنیاز هایی که برای دوره ذکر شده است را رعایت نمائید . این دوره برای افرادی که قصد دارند تا آموزش های تکمیلی css را به سرعت طی کنند بسیار مناسب است .

تفاوت قالب های یک شخص حرفه ای با مبتدی در چیست ؟

شاید شما هم به عنوان شخصی که هم اکنون در حال یادگیری طراحی سایت می باشد ، پس از طراحی قالب های خودتان و مقایسه انها با قالب هایی که در مارکت های مخلف به فروش میرسند ، متوجه شوید که قالب های شما نواقصی دارند و همانند پروژه های بازار کار و نمونه هایی که حرفه ای و جذاب طراحی شده اند نیستند . شما به دنبال آن قسمت هایی خواهید بود که در کار شما وجود ندارند و مطمئن باشید که یافتن انها برای شما در این سطح که هنوز پروژه های زیادی را طراحی نکرده اید و تجربه کافی ندارید بسیار سخت است .

به همین خاطر لازم است تا به چندین نکته توجه کنید که رفع اشکالات در این موارد به شما کمک خواهد کرد تا قالب های شما هم وجه ای قشنگ تر داشته باشند . قبل از هرچیزی باید بدانید که شما ترکیب رنگ نیاز دارید که مباحث مربوط به آموزش فرانت اند هستند و شما به عنوان یک طراح لازم است تا بحث روانشانسی رنگ را اندکی هم که شده باشد مطالعه نموده باشید . برای مثال سایت هایی که مضمون غذا و فست فود دارند معمولا در طیف سه رنگ قرمز مشکی و قهوه ای هستند که رنگ قرمز در این بین بسیار مرسوم است و علت آن هم تشویق به افزایش اشتها است . شما ممکن است قالب اغذیه طراحی نموده و از رنگ طیف آبی برای آن استفاده کنید که این بزرگترین اشتباه شما از نظر یک شخص حرفه ای است .

مورد مهم دوم استفاده از افکت های css3 می باشد . افکت هایی همچون shadow که اگر بخوبی استفاده شوند می توانند وجه بسیار زیبایی به سایت شما دهند . یا برای مثال استفاده از انیمیشن ها که حقیقتا تحولی در طراحی قالب های جذاب بودند . هر کدام از این المان ها اگر به درستی و در جای مناسب استفاده شوند ، قالب شما جذاب تر خواهد شد اما اگر به شکل نادرست استفاده شوند نه تنها روی قالب شما تاثیر مثبت ندارند بلکه طراحی شما را بدتر هم خواهند کرد .

یادگیری after و before نیز یکی از بخش هایی است که به شما قدرت زیادی خواهد داد . شما می توانید هر حرکتی که کاربر داخل سایت انجام میدهد را به نوعی جذاب تر کنید اما دقت داشته باشید که در بحث طراحی قالب و فرانت اند ، این افکت های ریز هستند که به قالب شما جنبه خوب و شکیل خواهند داد . هر اندازه که شما قصد داشته باشید تا عناصر را در چشم کاربر بزرگتر نمایش دهید نتیجه برعکسی خواهد داشت . پس دقت داشته باشید که هر اندازه ظرافت داشته باشید به همان اندازه کار شما حرفه ای تر است .

اگر در زمینه طراحی قالب همه آموزش های ممکن را فرا گرفته اید اما هنوز هم نمی توانید قالب هایی خوب طراحی کنید حتما به سراغ وب سایت ها رفته و فقط به مشاهده کردن بپردازید . هر اندازه که بتوانید نمونه های بیشتری مشاهده کنید همان اندازه خلاقیت شما می تواند یشتر شود . توجه داشته باشید که به عنوان یک شحص حرفه ای از کپی کردن اجتناب کنید و بیشتر هدف خود را بر روی الهام گرفتن از طرح های موجود قرار دهید . در اینصورت حقیقتا یک شخص حرفه ای در طراحی خواهید بود .