بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
%40 تا 60% تخفیف برای دوره های جامع
شما اینجا هستید : نابغه CSS – آموزش CSS جامع و تضمینی

نابغه CSS – آموزش CSS جامع و تضمینی

37 فروش 4.85

آموزش فوق العاده کامل Css ، با تمامی سرفصل ها از نقطه صفر به همراه طراحی 5 پروژه واقعی با ویژگی های متفاوت ، در این پکیج شما تنها یکبار آموزش خواهید دید و سالها از آن استفاده خواهید کرد . بجای خواندن چندین دوره Css و به شکل پراکنده ، پکیج نابغه Css را یکبار استفاده کنید تا یک متخصص واقعی شوید .

595,000 تومان 357,000 تومان

اگر شما داخل دوره آموزشی نابغه css هستید پس تصمیم دارید تا یک مسیر فوق العاده را جهت آموزش css همراه ما باشید . تفاوت شما با دیگر دانشجویان در اینجاست که شما یک نابغه واقعی خواهید شد و صرفا css را به شکل دستوری یاد نخواهید گرفت بلکه بسیار فراتر از آموزش های متنی و ساده خواهید رفت . در این دوره قرار است از قدم صفر صفر ، آموزش Css را شروع کنیم . زبان طراحی Css دومین قدم در وارد شدن به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب است که بعد از آموزش Html باید وارد آن شد . اما در این پکیج برای آموزش Css چه کارهایی انجام خواهیم داد و روند آموزش ما چگونه خواهد بود ! البته قبل از هرچیزی این نکته را به یاد داشته باشید که Css در مسیر طراح شدن ، برای شما اجباری بوده و شما حتما باید تسلط مناسبی به آن داشته باشید تا به وب سایت های خود رنگ و لعاب دهید .

سوالات متداول دوره css
پیشنیاز این دوره چیست ؟

تنها پیشنیاز این دوره ، آموزش html است که به شکل رایگان در سایت قرار داده شده است . شما میتوانید با تسلط بر html و بدون هیچ پیش زمینه دیگری وارد دوره css شوید .

امکان ارتباط با مدرس وجود دارد ؟

شما پس از خرید دوره ، جهت کسب بهترین نتیجه و همچنین رفع اشکالات و سایر موارد مربوطه ، به شکل مستقیم با مدرس در ارتباط خواهید بود پس با خیال راحت در دوره شرکت کنید .

این دوره تا چه اندازه کامل است ؟

در دوره نابغه ، تمامی موارد برای تسلط 100% بر css خدمت شما عزیزان تدریس شده است و پس از اتمام دوره ، انجام تمرینات ارائه شده و دیزاین پروژه ها ، شما به 0 تا 100 مباحث css اشراف کامل خواهید داشت .

دقت داشته باشید که پیشنیاز دوره ” نابغه CSS ” ، دوره آموزشی Html است و شما باید زبان نشانه گذاری Html را بخوبی فرا گرفته باشید که البته در داخل سایت ، دوره نابعه Html را داریم و می توانید به راحتی و به شکل کاملا رایگان از قدم صفر صفر Html را یاد بگیرید . ( در بالای صفحه قسمت دوره های پیشنیاز میتوانید به این دوره دسترسی داشته باشید )

پس از تسلط بر Html ، بار اولیه خودتان را بستید و اصول اسکلت بندی صفحات وب را یاد گرفتید و اکنون زمان آن فرا میرسد که سراغ زبان طراحی css  رفت . این زبان نیز همانند زبان اچ تی ام ال ، زبان برنامه نویسی نیست و برای طراحی از آن استفاده خواهیم کرد . در این دوره ( نابغه Css ) حتما نیاز دارید تا html را بلد باشید و ما با این ذهنیت این دوره را شروع کردیم که شما از Css هیچ سرفصلی را بلد نیستید ، اما زبان نشانه گذاری Html را در دوره نابغه Html با ما مطالعه کردید و آمادگی اولیه را دارید . ( اگر در زبان Html مشکل دارید حتما از بالای صفحه و قسمت دوره های پیشنیاز در دوره نابغه Html شرکت کنید ) .

نمونه قالب های دوره نابغه Css

قبل از هرچیز باید گفت در این دوره قصد نداریم تا چند جلسه خسته کننده راجب تاریخچه زبان سی اس اس توضیح دهیم و اینکه این زبان از کجا آمده و به کجا خواهد رفت . این موارد را برای آخر دوره نگه داشتیم و از همین جلسه اول سراغ آموزش عناصر اصلی به شکل پروژه محور در Css خواهیم رفت . در 20 جلسه اول این دوره شما از سیر تا پیاز با تک تک المان هایی که در Css وجود دارد آشنا خواهید شد و سعی کردیم تا تمام دستورات در این قسمت خدمت شما آموزش داده شود . در طی این 20 جلسه که سعی کردیم هر قسمت در حدود 20 تا 25 دقیقه باشد ، شما کاملا دستورات Css را در قالب مثال های عملی آموزش خواهید دید . پس 20 قسمت اول دوره به این ترتیب پیش خواهد رفت ( در صورت لزوم حتما بروز رسانی های هر فصل تدریس و برای شما قرار داده خواهد شد ) .

طراحی قالب دیجیتال مارکتینگ در آموزش css

بخش دوم آموزش Css ، در مسیر طراحی یک قالب لندینگ پیش خواهد رفت این قالب یک قالب دیجیتال مارکتینگ است و با توجه به مواردی که در 20 جلسه قبلی یاد گرفتیم یک قالب خیلی شیک را پیاده خواهیم کرد . داخل این قالب بیش از 90% آموزش هایی که در 20 قسمت اولیه به شما ارائه شدند به کار رفته و شما با محل دقیق به کار بردن هر دستور Css در داخل سایت خیلی خوب آشنا خواهید شد و به نوعی آموزش کامل Css خواهیم داشت .

سری دوم قالب های دوره

ضمن اینکه در اول هر جلسه سعی کردیم تا چند نکته تجربی خدمت شما ارائه کنیم که در طراحی هرچه بهتر قالب های خود به کار گیرید . همواره با آموزش سی اس اس ، سعی کردیم تا ترفند هایی نیز خدمت شما ارائه کنیم که بیشتر حاصل تجربیات است و ضمن هر سرفصل ، نکات مهم همان موضوع نیز آموزش داده شده است تا در محل مناسب المان های صفحات وب خود را پیاده کنید . طراحی این قالب ( قالب دیجیتال مارکتینگ ) حدود 10 جلسه از این دوره خواهد بود .  در قسمت 30 این دوره فوق العاده ، طراحی این قالب با ویژگی هایی که تا جلسه 20 یاد گرفتیم به اتمام خواهد رسید .

طراحی قالب لندینگ فروشگاهی با Css

فاز اول دوره یعنی آموزش کامل Css ، از جلسه 1 تا جلسه 30 بود ، که در بخش اول آموزش مفاهیم زبان Css قرار گرفتند . اما برای اینکه امروزی تر بوده و با تکنولوژی های بروز کار کرده و همچنین با روش های قدیمی خداحافظی کنیم ، در قسمت 31 ، وارد آموزش پیشرفته Css  شده و تکنولوژی Flex را با هم یاد خواهیم گرفت و شما خواهید دید که چگونه می توان طراحی با Css را خیلی راحت تر و بدون نقص انجام داد . بخش Flex در زبان Css ، در جلسه 31 به شکل کامل و با تمامی جزئیات خدمت شما ارائه خواهد شد تا کار با روش هایی همچون Float را کنار گذاشته و در جهت آموزش پیشرفته Css بسیار بهتر پیشروی کنیم .

آموزش 0 تا 100 css

در جلسه 32 این دوره ، یک تنفس خواهیم داشت ، که در این جلسه به مسائلی همچون روانشناسی رنگ ، مباحث UI , UX و .. پرداخته شده است تا آموزش صفر تا صد Css برای شما تحقق پیدا کند . در کل در این جلسات مسائلی بررسی خواهند شد که شما به عنوان یک طراح قالب لازم است تا این موارد را یاد بگیرید . اکثر این نکات حاصل چندین سال تجربه و کار روی وب سایت های مختلف است . توجه داشته باشید که شما هرگز نباید برای یاد گرفتن فریمورک هایی همچون Bootstrap عجله کنید . به این دلیل که بوت استرپ یک فریمورک برای زبان سی اس اس می باشد و تا زمانی که شما به تمام جنبه های زبان Css تسلط نداشته باشید نمی توانید بخوبی فریمورک هایی همچون بوت استرپ را درک کرده و به کار بگیرید .

جلسه 33 یکی از بخش های مهم است که در این قسمت، آموزش دستورات Media در Css و اصول ساز و کار وب سایت های رسپانسیو را بررسی خواهیم کرد . بخش Media یکی از قسمت های مهم در هر وب سایت است که تمامی وب سایت های امروز بدون استثنا باید از این بخش برای تنظیم رسپانسیو استفاده کنند . از جلسه 34 تا جلسه 39 آموزش Css  ، قالب دوم لندینگ پیج فروشگاهی را طراحی خواهیم کرد که این قالب بسیار سبک بوده و توسط تکنولوژی فلکس طراحی خواهد شد . در حین طراحی این قالب خواهید دید که استفاده از تکنولوژی های جدید تر ، چقدر راحت بوده و چه اندازه سرعت طراحی قالب را افزایش خواهد داد .

همچنین در حین طراحی این قالب ده ها نکته آموزشی یاد خواهید گرفت که در طراحی جدید بسیار کارآمد است . با توجه به اینکه قبل از طراحی قالب لندینگ پیج فروشگاهی قسمت های Media را فرا گرفتید ، پس این پروژه یک قالب رسپانسیو خواهد بود اما با این تفاوت که خود ما رسپانسیو سازی این قالب را انجام خواهیم داد و مطابق با آموزش هایی که فرا گرفتید ، برای سه دستگاه موبایل ، تبلت و نمایشگر های بزرگ برای عرض هایی مشخص قالب را واکنشگرا خواهیم کرد . توجه به این نکته بسیار مهم است که ما به تنهایی قادر نیستیم تا بخوبی قالب را بدون نقص رسپانسیو کنیم ، به همین دلیل از فریمورک ها استفاده میکنیم که قدرت و انعطاف زیادی در طراحی داشته باشیم .

طراحی قالب تمام ریسپانسیو فروشگاهی

علاوه بر پروژه های دیجیتال مارکتینگ و لندینگ فروشگاهی ساده ، یکی دیگر از قالب های بسیار جذاب در این دوره که خاصیت واکنشگرایی را نیز کاملا پوشش داده قالب ریسپانسیو فروشگاهی است که در بخش بالا تصویر آن را مشاهده می کنید ( در سری دوم قالب های دوره ) . از آنجایی که در پروژه دوم این دوره یک قالب لندینگ پیج فروشگاهی ساده را طراحی کردیم ، واکنشگرایی این قالب را به تنهایی توسط دستورات مدیا انجام دادیم که البته بسیار کامل نبود و صرفا جهت آموزش و تدریس سرفصل های قسمت ریسپانسیو بود اما با این وجود تا حدی که سرفصل های دوره را پوشش دهیم قسمت Media را تدریس کردیم .

در انتهای پروژه یک مهر اتمام بر آموزش Css در این دوره خواهیم داشت که بر اساس آن یک قالب فروشگاهی با طراحی متفاوت را پیاده خواهیم کرد که این قالب بر اساس تکنولوژی flex و به کمک کتابخانه Flexboxgrid پیاده سازی شده و دارای 2 دمو متفاوت است . در حین دوره اشاره مختصری به کتابخانه Flexboxgrid شد که این کتابخانه یک ابزار بسیار بسیار سبک بر پایه همان دستورات Css و Media می باشد که توسط یک فکر جمعی به شکلی بسیار بهینه ایجاد شده است و در پروژه انتهایی دوره خواهید دید که چگونه یک پروژه بسیار جذاب ، شیک و کاملا واکنشگرا را بدون نیاز به کتابخانه های بزرگ تر همچون بوت استرپ طراحی کردیم . علاوه بر استفاده از کتابخانه Flexboxgrid ، دستورات خاصی را نیز به کمک Media پیاده سازی کردیم تا شما در انتهای دوره هرآنچه که از Css میتوانستیم خدمت شما ارائه کنیم را یاد گرفته باشید . اما برای آموزش در این دوره ، توسط دانش پایه Css ، قالب لندینگ فروشگاهی را برای 3 عرض مشخص ، واکنشگرا خواهیم نمود . اما در ادامه دوره آموزش صفر تا صد Css  چه خواهد شد ؟ ( در بخش تکمیلی مطالعه کنید )

ادامه توضیحات در رابطه با این دوره را میتوانید در بخش ” تکمیل ” مطالعه فرمائید
توضیحات تکمیلی

آموزش مباحث after , before بصورت تخصصی در دوره آموزش Css

after و before یکی از مهمترین بخش ها در آموزش css هستند که معمولا به شکل بسیار مبتدی آموزش داده شده و درک صحیحی از این بخش ها دریافت نمی شود . اما در این دوره به شما نشان خواهیم داد که چگونه میتوان مبحث after و before ، که در نگاه اول یک مبحث خیلی ساده و مبتدی جلوه می کند را به شکل پیشرفته در سایت استفاده کرده و میتوان به کمک آن چه ترفند های عجیبی را پیاده کرد . after و before المان هایی هستند که در قدم اول بسیار ساده به نظر میرسند و در تمامی منابع که Css را آموزش دادند به ساده ترین شکل تدریس می شوند .

به این دلیل که بازکردن این مبحث در آموزش های متنی سخت بوده و بهترین راه آموزش after و before به شکل ویدئو آموزشی است ، از این جهت در بخش دوره های آموزشی سایت ، دوره مختصر ولی بسیار کاربردی در مورد تکنیک های after و before قرار دادیم که به شکل رایگان به آن دسترسی دارید . اما در داخل این پکیج ( نابغه Css ) فارغ از آموزش های جانبی که ارائه نمودیم ، به آموزش کامل افتر و بیفور نیز خواهیم پرداخت .

زمانی که after و before را به شکل پیشرفته یاد گرفتید خواهید دید که تا چه اندازه میتوان مشکلات مختلف در طراحی را ساده نمود و با تکنیک هایی که کمی هم خلافیت نیاز دارد ، افکت های جالبی در قالب ایجاد کرد . در این دوره 5 نمونه پیشرفته از کاربرد متفاوت after و before را به شما آموزش دادیم ضمن اینکه در طی دوره و در حین طراحی قالب ها با Css ، ده ها مثال دیگر از کاربرد افتر و بیفور خدمت شما ارائه کردیم تا واقعا حق کلمه نابغه در این دوره را ادا کرده باشیم و این دوره حقیقتا یک دوره آموزش صفر تا صد Css باشد . حتما آموزش های بخش افتر و بیفور را بخوبی تمرین کنید تا روش تغییر ماهیت after و before به المان های دلخواه را یاد بگیرید .

آموزش Flex در دوره Css

همانگونه که بالاتر نیز اشاره کردیم ، در این دوره تمامی مباحث را پوشش خواهیم داد . یکی از موضوعات مهم که برای طراحی قالب های جدید نیاز داریم تکنولوژی Flex است . Flex بخشی از طراحی در Css است که باید تسلط مناسبی در این بخش داشت . تکنولوژی Flex در حال حاضر در محبوب ترین فریمورک های دنیا مثل Bootstrap , Uikit استفاده می شود و زمانی که در قالب لندینگ پیج فروشگاهی این دوره ، خاصیت Float را کنار گذاشته و از Flex استفاده کردیم ، خواهید دید که تا چه اندازه راحت و سریع تر می توانیم طرح های خود را پیاده کنیم .

آموزش فلکس و گرید در آموزش css

تکنولوژی Flex مبحث بسیار سختی نیست اما لازم است تا به جزئیاتی که میتوان با خاصیت Flex ایجاد کرد توجه نمائید چراکه می توانیم کنترل بیشتری روی المان های داخل صفحه داشته باشیم . یادگیری Flex بسیار لذت بخش است و در این دوره در طی 2 جلسه تمامی آنچه که شما از Flex نیاز دارید را خدمتتان ارائه کردیم . البته برای آموزش کامل تر مبحث flex و همچنین grid یک پکیج آموزشی مجزا و پروژه محور نیز تهیه شده که برای دانشجویان این دوره در داخل همین پکیج ارائه شده است .

آموزش افکت های Css و Css3

همانطور که ممکن است بدانید زبان Css در نسخه 3 یعنی Css3 ، به اندازه زیادی کمک کرد تا بتوانیم طراحی و دیزاین بهتری داشته باشیم . مواردی در نسخه 3 Css مطرح شدند که هر اندازه با آنها کار کنیم لذت بخش تر خواهند شد و در داخل این دوره به تک تک این المان ها با تمامی جزئیات پرداختیم . برای مثال قسمت هایی همچون

  • Animation ، بخش انیمیشن ها در Css که اغلب همه یادگیری این موارد را مشکل می دانند
  • Transform ، قسمتی در Css3 که امکان تحرک ، جابجایی و خارج کردن المان های صفحه از حالت 2 بعدی را به ما میدهد
  • Transation ، که یادگیری این قسمت در روان کردن عملکرد قالب بسیار تاثیر گذار است

البته این موارد تنها ویژگی های Css3 نیستند و صرفا نمونه مثالی توصیف کردیم که در آموزش Css3 به شکل کامل تک تک المان ها را با هم بررسی خواهیم کرد . برای مثال در ابتدا بخش انیمیشن ها در Css را کار کرده و چند انیمیشن ساده و متوسط در قالب پیاده می کنیم تا شما با نحوه ساز و کار انیمیشن و کنترل آن آشنا شوید . در این بین نکات خیلی مهمی هستند که اغلب در سایت های آموزشی گفته نمیشوند و دانشجویی که در حال کار با انیمیشن است ، با تصور اینکه کدهای او اشتباه است ساعت ها به دنبال ایرادات خود گشته و چیزی پیدا نمی کند فارغ از اینکه تنها یک نکته مهم را باید رعایت کند تا انیمیشن او اجرا شود .

برای مثال در بخش انیمیشن ها یک مثال فوق العاده به شما آموزش داده شده است که این مثال ترکیبی از چند بخش Css با یکدیگر است و نهایتا منجر به نمایش یک اسلایدر شکیل و زیبا برای سایت خواهد شد . البته گفته شده است که برای ساخت اسلایدر همیشه از کتابخانه های مناسب jQuery استفاده می کنیم اما از این جهت که شما به قدرت Css3 پی برده و همچنین به عنوان یک نابغه Css درک کنید که چگونه میتوان المان های مختلف را با هم ترکیب کرد یک اسلایدر نمایشی جذاب در سایت با هم خواهیم ساخت .

در کل در این دوره آموزشی تلاش ما این بوده که شما یکبار برای همیشه آموزش های لازم را کسب نموده و نیاز به منابع دیگری نداشته باشید که اشکالات خود را رفع کرده یا حرف های ناگفته را جستجو کنید .

معرفی 20 وب سایت کاربردی در زمینه آموزش Css

در دوره آموزش Css ، از جمله بخش های بسیار کاربردی که اضافه شد و با توجه به تجربه استفاده از سایت های مختلف بوده ، معرفی 20 وب سایت کاربردی است که هریک از این وب سایت ها برای قالب های مختلف کاربردی هستند . برای مثال دانشجویانی که طراحی قالب را شروع می کنند ( مبتدیان ) در زمینه پیدا کردن لوگو ، آیکون ، تصاویر ، متن ، یا ابزار هایی برای انتخاب رنگ های درست و یا سیستم هایی برای کمک گرفتن جهت طراحی سریع همیشه دچار مشکل هستند .

آموزش رایگان css

در این 20 وب سایت ، به مجموعه ابزار هایی بسیار کاربردی  اشاره شده که البته بیش از 10 وب سایت دیگر در حین طراحی قالب ها و همچینن آموزش به شکل عملی استفاده شدند و سایر وب سایت ها نیز در انتها به شکل کامل خدمت شما معرفی شدند .

مسلما تعداد وب سایت هایی که می توانند به ما کمک کنند بسیار زیاد است اما آشنایی با بهترین وب سایت ها که استفاده از خدمات آنها نیز ساده باشد مهم است .

استفاد از کتابخانه های کاربردی در دوره آموزش کامل Css

به عنوان یک طراح قالب همیشه قادر نیستیم تا هر طرحی را به تنهایی پیاده کنیم پس به همین دلیل بهتر است کتابخانه های کاربردی Css را شناخته و در صورت نیاز از آنها استفاده کنیم . البته دقت داشته باشید که در حین دوره خدمت دانشجویان توضیح داده شد که استفاده از کتابخانه هایی با تعداد زیاد به هیچ عنوان درست نبوده و تنها زمانی که نیاز به افکت های خاصی در داخل قالب بود میتوان از این کتابخانه ها استفاده کرد .

چند نکته مهم نیز در این بین وجود دارند برای مثال زمانی که کتابخانه خاصی را در سایتی مشاهده کردیم اما " نه نام آن را می دانیم و نه وب سایت ارائه کننده آن را " چگونه این کتابخانه ها را یافته و  به شکلی درست در داخل سایت از آنها استفاده کنیم ؟!

اطمینان داشته باشید که تک تک تجربیات مدرس دوره در طی سالیان سال ، در این دوره خدمت شما ارائه شده و بجای طی تمامی راه های مبهم و تجربی ، در زمان و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد تا وقت باارزش خود را بر روی کسب تجارب بیشتر و افزودن مهارت های خودتان گذاشته باشید .

ساخت منو های آکاردئونی با Css یکبار برای همیشه

یکی از مواردی که در اینترنت توسط کاربران مبتدی Css به شدت مورد جستجو است " آموزش ساخت منو آبشاری با css " است . برای این سرفصل نیز دوره آموزشی مجزایی در سایت منتشر کردیم که بسیار کامل است . در داخل این دوره ( نابغه Css ) زمان بیشتری برای آموزش جزئیات داریم و پس از بررسی المان های لازم جهت ساخت منو ، یک منو آبشاری فوق العاده و بی نقص را خواهیم ساخت . شما در این قسمت ساخت منو را یاد گرفتید اما لازم نیست کدهای خاصی را حفظ کنید . به شما آموزش خواهیم داد که ماهیت منو ها کلا چیست و برای باز و بسته شدن منو ها حتی با هر نوع افکت خاصی باید چه کاری انجام داد . پس از آموزش ساز و کار این قسمت قادر هستید تا هر نوع منو چند سطحی " 2 سطح ، 3 سطح یا بی نهایت سطح " را بدون محدودیت برای وب سایت خود طراحی کنید و اینجاست که شما واقعا به یک نابغه در Css تبدیل خواهید شد .

مشکلاتی که با فونت ها داشتید را فراموش کنید !

همواره در آموزش های Css شاهد هستیم دوستانی که مشغول به طراحی قالب هستند با فونت ها مشکل دارند . در این دوره و در قسمت مربوط به فونت و تایپوگرافی ، سه روش اصولی و اساسی برای استفاده از فونت های مختلف را به شما آموزش دادیم و شما با توجه به نوع پروژه خودتان از انواع روش های الحاق فونت می توانید استفاده کنید . از آنجایی که تایپوگرافی سایت ، مهم ترین قسمت در وجه ظاهری سایت ها است ، به همین دلیل باید روی فونت بخوبی کار کرد که البته مباحث تایپوگرافی را تا آخر دوره پیش خواهیم برد و در هر جلسه مباحث خوبی از تایپوگرافی یاد خواهید گرفت که البته در جلسات پایانی دوره روی واحد هایی همچون Px , Rem , Em نیز کار خواهیم کرد .

چرا باید Css Sprite را یاد گرفت ؟

مباحث موجود در Css بسیار زیاد هستند و نمیتوان برای همه بخش های این دوره در این قسمت توضیحات ارائه کرد . به همین جهت سعی می کنیم تا مهمترین قسمت های دوره که برای اکثر دانشجویان مهم است را خدمتتان توضیح دهیم تا از محتوای دوره اطلاع داشته باشید . خیلی از دوستان با بخش Css Sprite آشنا نبوده و با کارهایی عجیب که میتوان با آن انجام داد تا هم طراحی شکیل تری داشت و هم اینکه سرعت لود در وب سایت را افزایش داد آشنا نیستند . در این دوره به دلیل یدک کشیدن اسم نابغه ، لازم است تا بخوبی با همه ترفند ها و زیر و بم ها آشنا شوید . یکی از قسمت هایی که برای افزایش سرعت در Css میتوان از آن استفاده کرد Css Sprite نام دارد که از لحاظ سئو نیز جز فاکتورهای مهم است . راجب بخش Css Sprite نمیتوان در این بخش بسیار توضیح داد و لازم است تا ویژگی های فوق العاده آن را با هم در کدنویسی بررسی کنیم .

چگونه در css کدهای بهینه بنویسیم ؟

یکی از بخش های بسیار فوق العاده که می توان به دانشجویان آموزش داد نحوه کدنویسی بهینه در Css می باشد . منظور از کدنویسی بهینه می تواند فاکتور های زیادی باشد همچون به حداقل رساندن تعداد خط کدها ، کدنویسی درست المان ها ، افزایش سرعت لود ، مدیریت چندین فایل استایل در کنار هم و ... که در این دوره بخوبی تمامی ابعاد بهینه سازی کدهای Css را بررسی خواهیم کرد .

آموزش پیشرفته css

مواردی که در این صفحه خدمت شما ارائه شدند تنها بخشی از مجموعه سرفصل هایی بودند که در این دوره پیش خواهیم برد . پس برای اینکه آموزش Css را بخوبی و یکبار برای همیشه از ریشه یاد بگیرید با ما همراه باشید تا در کنار هم این دوره فوق العاده را پیش ببریم .

در بخش سوالات متداول نیز گفته شده که شما بعد از اتمام دوره توانایی طراحی هر نوع قالبی با  Css را خواهید داشت و این حس خوب را در طی دوره آموزشی تجربه خواهید کرد . در این دوره شما به هیچ عنوان با آموزش های کسل کننده مواجه نخواهید شد و از همان ابتدا با جذابیت دوره ما درگیر شده و قسمت های آموزشی را با شوق و علاقه پیش خواهید برد . درصورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی های بیشتر ، میتوانید مستقیما با مدرس دوره در ارتباط باشید .


این ویدئو یکی از مجموعه جلسات دوره آموزش Css است که جهت سنجش سطح کیفی آموزش و همچنین کیفیت تصویر و صدای ویدئو خدمت شما ارائه شده است . توجه داشته باشید که تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا کیفیت تصویر ، صدا و همچنین مجموعه حجم ویدئو بسیار بهینه باشد تا در دانلود سریع فایل ها مشکلی نداشته باشید .

میتوان گفت این جلسه یکی از جلسات بسیار مفهومی در دوره است . در این قسمت بر روی ساختار after , before کار خواهیم کرد که یکی از تکنیکی ترین بخش ها در طراحی قالب با Css می باشد . به هر میزان که بر روی مفاهیم افتر و بیفور کار کنید می توانید به همان اندازه افکت های خاصی را روی سایت خود ایجاد کنید .

در این قسمت از ساختار افتر و بیفور برای ساخت Tooltip استفاده خواهیم کرد . Tooltip ها را میتوان توسط المان های زیادی پیاده کرد . برای مثال توسط صفت هایی مثل Title . اما در این جلسه بخاطر آموزش دادن هرچه بهتر مبحث ها ، بر روی این قسمت کار خواهیم کرد و شما با نمونه مثال هایی که در ادامه دوره نیز خواهید دید ، مهارت خود را در زمینه استفاده از کلاس های مجازی after , before افزایش خواهید داد . علاوه بر ویدئو معرفی دوره می توانید این قسمت از دوره را نیز به شکل کامل در ویدئو ارائه شده مشاهده نمائید . W3schools Css

فصل 1
آموزش سیر تا پیاز Css و Css3
شامل 20 جلسه
1
ماهیت Css ، سیر تا پیاز سلکتور ها
00:24:23
2
بخش دوم سیر تا پیاز سلکتور ها در Css
00:25:12
3
سیر تا پیاز رنگ ها ، rgb , hex , hsl ,…
00:21:50
4
تمامی مباحث مربوط به Background
00:27:19
5
Border ها در Css
00:24:24
6
Padding , Margin , Width , Height , Box Sizing ,…
00:28:42
7
آموزش کامل Text Style ها در Css
00:25:50
8
Font Face , Font Style , …
00:27:36
9
آموزش کامل بحث Display
00:25:41
10
آموزش استایل list , table
00:25:57
11
سیر تا پیاز مباحث Position , Overflow
00:30:24
12
آموزش Float , Hover , Focus , Clear ,…
00:26:29
13
nth-child , ویژگی ها ” : ” در Css
00:20:20
14
آموزش حرفه ای after , before , z-index
00:29:14
15
آموزش مبحث Css Sprite
00:28:11
16
آموزش Gradient , Background-Orgin ,…
00:28:20
17
Transform , Box-Shadow , White-space ,…
00:29:34
18
Transation , Animation
00:23:14
19
Fliter , Object-fit , Object-Position
00:28:48
20
Var() , Calc() , :root , Inherit , …
00:24:03
فصل 2
طراحی قالب دیجیتال مارکتینگ با Css
شامل 10 جلسه
1
زیرسازی پروژه و ساخت منو اصلی
00:27:16
2
ساخت منو اصلی سایت بدون مشکل و کامل
00:25:19
3
طراحی بخش خدمات سایت
00:25:12
4
طراحی فرم تماس در صفحه اصلی
00:26:40
5
طراحی بخش معرفی خدمات و عناوین
00:28:09
6
طراحی شبکه اجتماعی ، ساخت Tooltip حرفه ای
00:22:00
7
طراحی بخش پلن های قیمت سایت
00:27:05
8
طراحی اسلایدر با Css
00:15:53
9
طراحی فوتر قالب به همراه تکنیک های کاربردی
00:27:30
10
ساخت بخش همکاران ، بهینه سازی کدهای css
00:26:00
فصل 3
طراحی قالب فروشگاهی لندینگ
شامل 11 جلسه
1
آموزش کامل تکنولوژی Flex
00:33:19
2
آموزش روانشناسی رنگ ، UI ، UX
00:25:46
3
دستورات Media ، رسپانسیو ، Print ,…
00:22:57
4
طراحی منو و اسلایدر اصلی قالب
00:30:12
5
طراحی بخش دسته بندی محصولات
00:23:40
6
طراحی آخرین محصولات در صفحه اصلی
00:22:04
7
بخش آخرین مقالات در صفحه اصلی
00:24:50
8
کار روی زیبا سازی قالب ، ترفند های Css3
00:26:13
9
کار با کتابخانه های Animate , Wow , معرفی 20 سایت کاربردی
00:33:20
10
تنظیم رسپانسیو قالب فروشگاهی لندینگ
00:26:41
11
طراحی قالب سوم ، واحدهای rem , em
00:35:18
فصل 4
طراحی قالب فروشگاهی ریسپانسیو
شامل 6 جلسه
1
طراحی قسمت منو و هدر قالب فروشگاهی
00:29:33
2
دیزاین بخش برند ها و پیشنهاد ویژه
00:24:02
3
طراحی بخش همکاران و بنر های فروشگاه
00:26:50
4
دیزاین قسمت دسته بندی محصولات
00:17:50
5
طراحی فوتر و ریسپانسیو سازی قالب
00:27:50
6
ادامه ریسپانسیو سازی قالب
00:22:27
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
مهراب ۰۲ / ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید من برای خرید این دوره میخواستم اقدام کنم اما میخواستم بدونم که قالب هایی که در این صفحه نشون میدین انگار دوتاش داخل فیلم که بالا گذاشتید نبودند آیا اون قالب ها هم آموزش داده شدند ؟

امید قدیمی ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام خدمت شما ، ویدیو معرفی دوره جهت ارائه توضیحات کلی در رابطه با آموزش مربوطه است و تمامی پروژه هایی که تصاویر آنها در بخش توضیحات قرار داده شده است در سرفصل های دوره تدریس شده و در بخش جلسات نیز میتوانید جلسات مربوط به طراحی هر تمپلیت را مشاهده نمائید . با تشکر از همراهی شما

pejman ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید استاد برای عید همه سایت ها دارن تخفیف میدن شما تخفیف ندارید ؟؟ جشنواره یا طرح خاص

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام جشنواره سئو نود بزودی آغاز خواهد شد

فرهنگی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام اساتید بزرگ سئو 90 برای آموزش css یدونه همچنین دوره فوق العاده جذابی در سطح نت ایران واقعا جاش خالی بود از زمانی که در این دوره شرکت کردم واقعا حس میکنم از css قبلا هیچی یاد نگرفته بودم استاد دوره بسیار با تمرکز و با سواد هستند و مباحث را خوب و قدم به قدم یاد میدن امیدوارم در اخر دوره بهترین نتیجه را گرفته باشم

نازنین شیرزاد ۱۲ / ۱۴۰۰

استاد آموزش قراره آپدیت بشه یعنی باید از اول بخونیم ؟ هرچی خونده بوندیم از بین رفت از اول باید بخونیم ؟

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما خانم شیرزاد ، خیر آموزش هایی که یاد گرفتید برای همیشه کاربرد دارند . در آپدیت جدید یک پروزه عملی با تکنولوژی جدید در css خدمت شما آموزش خواهیم داد . موفق باشید

سودی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام دوره آپدیت جدید نداره ؟؟؟ فکر میکنم گفته بودید که قراره امسال یک آپدیتی هم بشه اما نگفتید برای کدام بخش ممنون اگر توضیح بفرمائید

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر برای نوروز 1401 آپدیت جدید که در قالب طراحی پروژه های بیشتر است ، به ادامه دوره الحاق خواهد شد ، زنده باشید

Mohamadreza2269 ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام و درود، در قسمت 18 نابغه css از دقیقه 18:30 تا دقیقه 20:30 به مدت 2 دقیقه ویدیو صدا نداره لطفا مشکلش رو حل کنین تا کیفیت دوره 100 درصد باشه

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام دوست من ، با تشکر از همراهی و لطف شما نسبت به مجموعه و بروی چشم ، این 2 دقیقه در کل خللی در آموزش این جلسه بوجود نخواهد آورد اما حتما باید اصلاح شود . با تشکر از اطلاع رسانی شما

علی زمانی ۱۱ / ۱۴۰۰
5

سلام خدمت استاد عزیز و بزرگوارم آموزش شما در بخش css مقدماتی که رایگان گذاشتین واقعا عالی و تک هست و صبر و حوصله شما در تدریس مثال زدنی در این آموزش هم شما مطمئنم کامل همه چیز را یاد دادین اما برای خریدش یک سوال داشتم که میخواستم رک بپرسم چرا سراغ آموزش های css که بقیه سایت ها گذاشتن و رایگان هم هست و سرفصل هاش هم بیشتره نرم و برای دوره شما پول بدم ؟

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیزم یکی از بهترین سوالاتی هست که مطرح فرمودید . دوره های آموزشی رایگان در هر کدام از منابع هرگز به اندازه کامل تدریس نمی شوند به این دلیل که مدرسین به دانش و تخصص خود ارزش قایل هستند و شما نیز برای دانش باید بها بپردازید تا شما نیز به دانشی که بدست آوردید ارزش قایل باشید . اما در رابطه با دوره نابغه Css . این دوره حاصل جمع بندی سرفصل های آموزشی از منابع بسیار معتبر در کنار تجربه چندین و چند ساله مدرسین مجموعه است که در سرفصل بندی منظم به همراه تدریس و فن بیان مناسب خدمت دانشجویان علاقمند تدریس شده است . شما با یکبار شرکت در این دوره از تمامی موارد بی نیاز شده و جهت یادگیری سرفصل های Css سردرگم نشده و وقت ارزشمند خودتان را تلف نخواهید نمود تا به دنبال اشکالات خود باشید . ضمن اینکه شما ارتباط کاملا مستقیم با مدرس دوره دارید و تمامی اشکالات شما به شکل دقیق رفع خواهد شد تا نتیجه تضمینی برا شما حاصل شود .

Somayeh.Hb ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام برای روز پدر جشنواره ندارید ؟ من خیلی وقته میخواستم این آموزش را خریداری کنم

امید قدیمی ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر از شما کد تخفیف روز پدر در سایت خدمت همه عزیزان ارائه شده است

Mohamadreza2269 ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام ، به مناسبت روز پدر تخفیف بیشتر در نظر نمیگیرین؟

فیروز بیگلری ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز برای روز پدر تخفیف 10 درصدی در نظر گرفته شده است برای دریافت کد تخفیف لطفا تیکت بزنید

saman rad ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام من هرچیزی که در این صفحه نوشته شده مطالعه کردم پس با این حساب اگر در این آموزش شرکت کنم واقعا لازم نیست تا آموزش های دیگر برای تکمیل یادگیری از شما یا جای دیگری برای css خرید کنم ؟ چون من میخوام یکبار همه چی بهم آموزش داده بشه

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام سپس از همراهی شما ، با شرکت در دوره نابغه شما به تمامی مباحث موجود در بحث Css تسلط 100% خواهید داشت

سهراب وحیدی ۱۰ / ۱۴۰۰
5

شاید با قدرت بتونم بگم این آموزش بهترین آموزش برای css بود که من خریدم متاسفانه از 2 تا آموزش قبل که از اشخاص دیگر خرید کردم و خیلی هم تبلغ داشتند ، نتیجه خاصی نگرفتم و تقریبا هر چیزی که آموزش دادند هم نصف و نیمه رها کردند از سایت شما هزاران بار تشکر میکنم مطالب بسیار آموزنده و خوبی دارید امیدوارم همیشه سایت شما و آموزش های شما در دسترس باشه

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام بسیار ممنون از نظر لطف شما سهراب جان تمامی مواردی که فرمودی نتیجه تلاش خودت بوده و امیدوارم با قدرت ادامه بدی

zahrazz ۱۰ / ۱۴۰۰
5

از خرید دوره فوق العاده راضی بودم واقعا تدریس استاد حرف نداره خیلی با دقت و مکث های بجا آموزش دادند من با یادگرفتن خیلی کم از css رفتم سراغ بوت استرپ اما دیدم خیلی ضعیفم وقتی اموزش استاد را دیدم متوجه شدم که هنوز هیچی از css نمیدونم و واقعا استاد کمکم کردن تا بخودم باور داشته باشم ممنونم ارزوی خوشی برا همه شما میکنم

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

سپاس از نظر لطف شما نسبت به مجموعه ، تمامی موفقیت ها فقط و فقط نتیجه تلاش و شوق شما برای یادگیری هستند

Samin ۰۸ / ۱۴۰۰

با سلام در مورد این آموزش یک سوال داشتم آیا با خرید این آموزش همه چیز به ما آموزش داده شده یا باید برای css آموزش های دیگری هم خرید کنیم ؟

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۰

شما در این دوره به تمامی موضوعات موجود در سی اس اس تسلط پیدا می کنید و نیاز به هیچ دوره دیگری ندارید

سینا ۰۸ / ۱۴۰۰

درود آقای قدیمی لطفاً پکیج های ترکیبی با تخفیف هم قرار بدید مثلا: - نابغه css و jquery - دوره آموزش طراحی منو ریسپانسیو با css و jQuery با دوره آموزشی Shortcode نویسی وردپرس هم برای دانشجو ها بهتره هم برای شما ممنون میشم ترتیب اثر بدید.

فیروز بیگلری ۰۸ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز برای دانشجویانی که چندین دوره را به صورت همزمان خریداری میکنند تخفیف ویژه داده میشود برای دریافت این تخفیف لطفا از بخش حساب کاربری تیکت ارسال کنید

سینا ۰۷ / ۱۴۰۰

درود و سلام آیا با خرید دوره نابغه Css نیازی به گذراندن Css مقدماتی هست؟ و سوال بعدی اینکه آموزش های after و before و Flex و Grid، تکمیلی دوره نابغه هست یا درون این دوره تدریس شدن؟ ممنون میشم پاسخ بدید

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز وقت شما بخیر ، شما اگر در دوره نابغه css شرکت کنید به تمام مباحث مسلط خواهید شد چرا که سرفصل ها بسیار زیاد هستند . آموزش هایی همچون after و before و Flex و Grid جهت تمرین بیشتر هستند اما در دوره نابغه تمام این مباحث و خیلی سرفصل های بیشتری را یاد خواهید گرفت . دوره نابغه شامل بیش از 50 سرفصل آموزش css است . دوره های رایگان ارائه شده در داخل سایت جهت آشنایی با سطح کیفی دوره های جامع و همچنین برای دوستانی است که علاقه به یادگیری های مقدماتی دارند اما فعلا وسع خرید ندارند .

ناصری ۰۷ / ۱۴۰۰

آیا دوره های " Css مقدماتی" یا "حرفه ای ترین آموزش after و before در css" یا "دوره Flex و Grid" یا "طراحی منو آبشاری و چند سطحی با Css" زیر مجموعه این دوره هستند یا باید به صورت جدا و مجزا تدریس شده اند ؟

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز وقت شما بخیر ، شما کافیست تا در دوره نابغه css شرکت کنید و به تمام مباحث مسلط شوید . آموزش هایی همچون after و before و Flex و Grid جهت تمرین بیشتر هستند اما در دوره نابغه تمام این مباحث را یاد خواهید گرفت . برای تمرین بیشتر در مورد مثلا منو می توانید در حد 2 ساعت دوره ساخت منو آبشاری را هم مطالعه فرمائید اما اجباری نیست . دوره نابغه شامل بیش از 50 سرفصل آموزش css است .

lila ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام برای آموزش تخفیف بیشتری بدین لطفا

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام تخفیف بر روی دوره قرار داده شده است

عسل تبریزی ۰۷ / ۱۴۰۰

نمیشه جلسه های بیشتری رایگان بزارین ؟ یدون فقط اخرش بود

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

با سلام دوره مقدماتی css در داخل سایت کاملا رایگان خدمتتان ارائه شده دوست من

سهیلا رزقی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام استاد وقت بخیر خسته نباشید برای دوره پیام داده بودید که آپدیت قرار داده شده اما من داخل پنل نتونستم پیدا کنم لطفا راهنمایی بفرمائید یا بفرمائید کدام قسمت ها آپدیت شدند ممنون

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

با سلام ، در داخل پیغام اشاره کردیم که بزودی آپدیت قرار خواهد گرفت که در حدود 3 قسمت اضافه خواهد شد به انتهای دوره و به محض قرار گرفتن ار طریق پیام کوتاه به شما دانشجویان دوره اطلاع خواهیم داد .

سعید ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام و عرض خسته نباشید به اساتید عزیز این سایت در مورد تناسب آموزش در css و برنامه نویسی درست و بدون مشکل مطالعه و شرکت در این دوره تا چه اندازه به من کمک خواهد کرد ؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما دوست عزیز ، برای یادگیری کامل زبان طراحی css می توانید با آموزش های این دوره ، بدون مشکل به تمامی سرفصل ها مسلط شده و مسیر فرانت را ادامه دهید

سهیلا رزقی ۰۶ / ۱۴۰۰

پشتیبانی این سایت و استاد دوره حرف نداره در کمتر از چند ساعت در هر زمان از شبانه روز بهتون جواب میدن و بهترین روش را برای آموزش دارند . حتما دوستانی که برای نیت های جدی میخوان css را یاد بگیرند در همین دوره بهترین نتیجه را میگیرند و ممنونم از استاد عزیز دوره و پشتیبان های سایت

خرید آنلاین