بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
بزودی دوره جدید در روی سایت چگونه در سئو شکست بخوریم !
سئو نود » آموزش فرانت » آموزش CSS جامع و تضمینی ( نابغه CSS )

آموزش CSS جامع و تضمینی ( نابغه CSS )

145 دانشجو 4.9

آموزش فوق العاده کامل Css ، با تمامی سرفصل ها از نقطه صفر به همراه طراحی 5 پروژه واقعی با ویژگی های متفاوت ، در این پکیج شما تنها یکبار آموزش خواهید دید و سالها از آن استفاده خواهید کرد . بجای خواندن چندین دوره Css و به شکل پراکنده ، پکیج نابغه Css را یکبار استفاده کنید تا یک متخصص واقعی شوید .

596,000 تومان 476,000 تومان

یکی از بهترین دوره های آموزش css در وب که دید شما را به تمام بخش طراحی عوض خواهد کرد . آموزش css برای طراحی قالب های وب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که اصلی ترین ابزار دست یک طراح ، تسلط به همین زبان است .

اگر شما داخل دوره آموزشی نابغه css هستید پس تصمیم دارید تا یک مسیر فوق العاده را جهت آموزش css همراه ما باشید . تفاوت شما با دیگر دانشجویان در اینجاست که شما یک نابغه واقعی خواهید شد و صرفا css را به شکل دستوری یاد نخواهید گرفت بلکه بسیار فراتر از آموزش های متنی و ساده خواهید رفت . در این دوره قرار است از قدم صفر صفر ، آموزش Css را شروع کنیم . زبان طراحی Css دومین قدم در وارد شدن به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب است که بعد از آموزش html باید وارد آن شد . اما در این پکیج برای آموزش Css چه کارهایی انجام خواهیم داد و روند آموزش ما چگونه خواهد بود ! البته قبل از هرچیزی این نکته را به یاد داشته باشید که Css در مسیر طراح شدن ، برای شما اجباری بوده و شما حتما باید تسلط مناسبی به آن داشته باشید تا به وب سایت های خود رنگ و لعاب دهید .

سوالات متداول دوره css
پیشنیاز این دوره چیست ؟

تنها پیشنیاز این دوره ، آموزش html است که به شکل رایگان در سایت قرار داده شده است . شما میتوانید با تسلط بر html و بدون هیچ پیش زمینه دیگری وارد دوره css شوید .

امکان ارتباط با مدرس وجود دارد ؟

شما پس از خرید دوره ، جهت کسب بهترین نتیجه و همچنین رفع اشکالات و سایر موارد مربوطه ، به شکل مستقیم با مدرس در ارتباط خواهید بود پس با خیال راحت در دوره شرکت کنید .

این دوره تا چه اندازه کامل است ؟

در دوره نابغه ، تمامی موارد برای تسلط 100% بر css خدمت شما عزیزان تدریس شده است و پس از اتمام دوره ، انجام تمرینات ارائه شده و دیزاین پروژه ها ، شما به 0 تا 100 مباحث css اشراف کامل خواهید داشت .

دقت داشته باشید که پیشنیاز دوره ” نابغه CSS ” ، دوره آموزش html است و شما باید زبان نشانه گذاری html را بخوبی فرا گرفته باشید که البته در داخل سایت ، دوره نابعه html را داریم و می توانید به راحتی و به شکل کاملا رایگان از قدم صفر صفر html را یاد بگیرید . ( در بالای صفحه قسمت دوره های پیشنیاز میتوانید به این دوره دسترسی داشته باشید )

پس از تسلط بر html ، بار اولیه خودتان را بستید و اصول اسکلت بندی صفحات وب را یاد گرفتید و اکنون زمان آن فرا میرسد که سراغ زبان طراحی css  رفت . این زبان نیز همانند زبان اچ تی ام ال ، زبان برنامه نویسی نیست و برای طراحی از آن استفاده خواهیم کرد . در این دوره ( نابغه Css ) حتما نیاز دارید تا html را بلد باشید و ما با این ذهنیت این دوره را شروع کردیم که شما از Css هیچ سرفصلی را بلد نیستید ، اما زبان نشانه گذاری html را در دوره نابغه html با ما مطالعه کردید و آمادگی اولیه را دارید . ( اگر در زبان html مشکل دارید حتما از بالای صفحه و قسمت دوره های پیشنیاز در دوره نابغه html شرکت کنید ) .

نمونه قالب های دوره نابغه Css

چرا باید در دوره آموزش Css شرکت کرد ؟

بخش طراحی و فرانت یکی از بخش های نسبتا راحت و البته درآمدزا در بازار کار طراحی سایت محسوب می شود و علاقمندان به این حوزه ، معمولا با کلیات مسیر آشنایی دارند و یادگیری را از زبان اچ تی ام ال آغاز می کنند . شما ساختمان کلی سایت را به کمک اچ تی ام ، و زیباسازی ، بخش بندی و نظم دهی به آن را توسط سی اس اس انجام خواهید داد .

اگر تاکنون تنها با زبان html در داخل صفحات وب کار کرده باشید بخوبی دریافتید که تنها به کمک این زبان ، قادر به ایجاد صفحاتی مثل وب سایت های واقعی نیستید و صفحات شما بسیار ساده و بی نظم هستند . اینجاست که باید شما به سراغ css بروید .

درحقیقت بدون سی اس اس ، وب سایت ها هرگز به این زیبایی نخواهند بود . این زبان سی اس اس است که باعث خلق این همه جلوه زیبا در دنیای وب شده است . css در حدود سال 1996 برای برداشتن برخی محدودیت های زبان html در نسخه 3 ارائه شد و به مرور زمان به نسخه امروزی تبدیل شد . از همین گام اول این موضوع را یادبگیرید که سی اس اس زبان برنامه نویسی نیست . css یک زبان طراحی و به نوعی زیبایی بخش تگ های html است که صفحه وب را نشانه گذاری کرده است . به نوعی میتوان گفت بیش از 80% زیبایی یک وب سایت مربوط به سی اس اس و نحوه استفاده از آن برای ایجاد یک وب سایت کاربر پسند است .

همانطور که گفته شد پس از اچ تی ام ال ، نوبت به یادگیری زبان css خواهد رسید . از آنجایی که هیچ جایگزینی برای زبان css وجود ندارد و این زبان ابزار اصلی دست یک طراح محسوب می شود باید بخوبی برای یادگیری سرفصل ها و همچنین ترفند های این زبان وقت گذاشت .

آموزش کامل نکات css

هر المانی که در محل خاصی از سایت قرار گرفته و برخی ویژگی ها همچون رنگ و اندازه و… دارد توسط css کنترل می شود . شما تا زمانی که به سرفصل ها و مشتقات css اشراف نداشته باشید توانایی ادامه یادگیری در مسیر فرانت را نخواهید داشت بنابراین اهمیت یادگیری سی اس اس واضح است .
همچنین میتوان اینگونه گفت که در قسمت فرانت ، زبان css اصلی ترین زبانی است که باید حتما آن را آموخت . در مجموعه سئو نود با توجه به موارد ذکر شده و نیز سایر مسائل پیرامون یادگیری css ، سرفصل های کاملی را جهت تدریس در این دوره آماده کردیم و نهایتا نام آن را نابغه css گذاشتیم . نابغه css یک دوره فوق العاده جامع و تخصصی بصورت پروژه محور است که با تدریس گام به گام و اجرای پروژه های واقعی ، شما را به بازارکار نزدیک خواهد کرد .

در این دوره چه مواردی یاد خواهید گرفت ؟

قبل از هرچیز باید گفت در این دوره قصد نداریم تا چند جلسه خسته کننده راجب تاریخچه زبان سی اس اس توضیح دهیم و اینکه این زبان از کجا آمده و به کجا خواهد رفت . این موارد را برای آخر دوره نگه داشتیم و از همین جلسه اول سراغ آموزش عناصر اصلی به شکل پروژه محور در Css خواهیم رفت . در 20 جلسه اول این دوره شما از سیر تا پیاز با تک تک المان هایی که در Css وجود دارد آشنا خواهید شد و سعی کردیم تا تمام دستورات در این قسمت خدمت شما آموزش داده شود . در طی این 20 جلسه که سعی کردیم هر قسمت در حدود 20 تا 25 دقیقه باشد ، شما کاملا دستورات Css را در قالب مثال های عملی آموزش خواهید دید . پس 20 قسمت اول دوره به این ترتیب پیش خواهد رفت ( در صورت لزوم حتما بروز رسانی های هر فصل تدریس و برای شما قرار داده خواهد شد ) .

توجه داشته باشید که اگر شما تمامی سرفصل های این زبان را حتی به شکل کامل یاد گرفته باشید ، قادر به طراحی قالب های وب سایت نیستید چراکه باید این آموزش ها را در قالب پروژه های عملی بخوبی تمرین کنید و اصطلاحا بدانید که در یک پروژه واقعی ، محل درست استفاده از هر دستور در کجاست !
به همین خاطر در این دوره تدریس سرفصل ها را به شکل بخش به بخش تقسیم بندی کردیم و پس از تدریس سرفصل های مربوط به هر نوع طراحی صفحات وب ، پروژه عملی مربوط به همان حالت طراحی را ، خدمت دانشجویان به صورت دقیق آموزش دادیم . منظور از حالت های طراحی ، روش های مختلفی است که میتوانید طبق امکانات زبان css یک قالب را پیاده کنید . این حالت ها گام به گام و با معرفی ویژگی ها و مزایا و معایب هر روش تدریس شده است که نهایتا شما امروزی ترین روش ها برای طراحی پروژه های واقعی در بازارکار را یادخواهید گرفت .

طراحی قالب دیجیتال مارکتینگ در دوره آموزشی css

بخش دوم آموزش Css ، در مسیر طراحی یک قالب لندینگ پیش خواهد رفت این قالب یک قالب دیجیتال مارکتینگ است و با توجه به مواردی که در 20 جلسه قبلی یاد گرفتیم یک قالب خیلی شیک را پیاده خواهیم کرد . داخل این قالب بیش از 90% آموزش هایی که در 20 قسمت اولیه به شما ارائه شدند به کار رفته و شما با محل دقیق به کار بردن هر دستور Css در داخل سایت خیلی خوب آشنا خواهید شد و به نوعی آموزش کامل Css خواهیم داشت .

سری دوم قالب های دوره

ضمن اینکه در اول هر جلسه سعی کردیم تا چند نکته تجربی خدمت شما ارائه کنیم که در طراحی هرچه بهتر قالب های خود به کار گیرید . همواره با آموزش سی اس اس ، سعی کردیم تا ترفند هایی نیز خدمت شما ارائه کنیم که بیشتر حاصل تجربیات است و ضمن هر سرفصل ، نکات مهم همان موضوع نیز آموزش داده شده است تا در محل مناسب المان های صفحات وب خود را پیاده کنید . طراحی این قالب ( قالب دیجیتال مارکتینگ ) حدود 10 جلسه از این دوره خواهد بود .  در قسمت 30 این دوره فوق العاده ، طراحی این قالب با ویژگی هایی که تا جلسه 20 یاد گرفتیم به اتمام خواهد رسید .

طراحی قالب لندینگ فروشگاهی با Css

فاز اول دوره یعنی آموزش کامل Css ، از جلسه 1 تا جلسه 30 بود ، که در بخش اول آموزش مفاهیم زبان Css قرار گرفتند . اما برای اینکه امروزی تر بوده و با تکنولوژی های بروز کار کرده و همچنین با روش های قدیمی خداحافظی کنیم ، در قسمت 31 ، وارد آموزش پیشرفته Css  شده و تکنولوژی Flex را با هم یاد خواهیم گرفت و شما خواهید دید که چگونه می توان طراحی با Css را خیلی راحت تر و بدون نقص انجام داد . بخش Flex در زبان Css ، در جلسه 31 به شکل کامل و با تمامی جزئیات خدمت شما ارائه خواهد شد تا کار با روش هایی همچون Float را کنار گذاشته و در جهت آموزش پیشرفته Css بسیار بهتر پیشروی کنیم .

آموزش 0 تا 100 css

در جلسه 32 این دوره ، یک تنفس خواهیم داشت ، که در این جلسه به مسائلی همچون روانشناسی رنگ ، مباحث UI , UX و .. پرداخته شده است تا آموزش صفر تا صد Css برای شما تحقق پیدا کند . در کل در این جلسات مسائلی بررسی خواهند شد که شما به عنوان یک طراح قالب لازم است تا این موارد را یاد بگیرید . اکثر این نکات حاصل چندین سال تجربه و کار روی وب سایت های مختلف است . توجه داشته باشید که شما هرگز نباید برای یاد گرفتن فریمورک هایی همچون Bootstrap عجله کنید . به این دلیل که بوت استرپ یک فریمورک برای زبان سی اس اس می باشد و تا زمانی که شما به تمام جنبه های زبان Css تسلط نداشته باشید نمی توانید بخوبی فریمورک هایی همچون بوت استرپ را درک کرده و به کار بگیرید .

جلسه 33 یکی از بخش های مهم است که در این قسمت، آموزش دستورات Media در Css و اصول ساز و کار وب سایت های رسپانسیو را بررسی خواهیم کرد . بخش Media یکی از قسمت های مهم در هر وب سایت است که تمامی وب سایت های امروز بدون استثنا باید از این بخش برای تنظیم رسپانسیو استفاده کنند . از جلسه 34 تا جلسه 39 آموزش Css  ، قالب دوم لندینگ پیج فروشگاهی را طراحی خواهیم کرد که این قالب بسیار سبک بوده و توسط تکنولوژی فلکس طراحی خواهد شد . در حین طراحی این قالب خواهید دید که استفاده از تکنولوژی های جدید تر ، چقدر راحت بوده و چه اندازه سرعت طراحی قالب را افزایش خواهد داد .

همچنین در حین طراحی این قالب ده ها نکته آموزشی یاد خواهید گرفت که در طراحی جدید بسیار کارآمد است . با توجه به اینکه قبل از طراحی قالب لندینگ پیج فروشگاهی قسمت های Media را فرا گرفتید ، پس این پروژه یک قالب رسپانسیو خواهد بود اما با این تفاوت که خود ما رسپانسیو سازی این قالب را انجام خواهیم داد و مطابق با آموزش هایی که فرا گرفتید ، برای سه دستگاه موبایل ، تبلت و نمایشگر های بزرگ برای عرض هایی مشخص قالب را واکنشگرا خواهیم کرد . توجه به این نکته بسیار مهم است که ما به تنهایی قادر نیستیم تا بخوبی قالب را بدون نقص رسپانسیو کنیم ، به همین دلیل از فریمورک ها استفاده میکنیم که قدرت و انعطاف زیادی در طراحی داشته باشیم .

طراحی قالب تمام ریسپانسیو فروشگاهی

علاوه بر پروژه های دیجیتال مارکتینگ و لندینگ فروشگاهی ساده ، یکی دیگر از قالب های بسیار جذاب در این دوره که خاصیت واکنشگرایی را نیز کاملا پوشش داده قالب ریسپانسیو فروشگاهی است که در بخش بالا تصویر آن را مشاهده می کنید ( در سری دوم قالب های دوره ) . از آنجایی که در پروژه دوم این دوره یک قالب لندینگ پیج فروشگاهی ساده را طراحی کردیم ، واکنشگرایی این قالب را به تنهایی توسط دستورات مدیا انجام دادیم که البته بسیار کامل نبود و صرفا جهت آموزش و تدریس سرفصل های قسمت ریسپانسیو بود اما با این وجود تا حدی که سرفصل های دوره را پوشش دهیم قسمت Media را تدریس کردیم .

در انتهای پروژه یک مهر اتمام بر آموزش Css در این دوره خواهیم داشت که بر اساس آن یک قالب فروشگاهی با طراحی متفاوت را پیاده خواهیم کرد که این قالب بر اساس تکنولوژی flex و به کمک کتابخانه Flexboxgrid پیاده سازی شده و دارای 2 دمو متفاوت است . در حین دوره اشاره مختصری به کتابخانه Flexboxgrid شد که این کتابخانه یک ابزار بسیار بسیار سبک بر پایه همان دستورات Css و Media می باشد که توسط یک فکر جمعی به شکلی بسیار بهینه ایجاد شده است و در پروژه انتهایی دوره خواهید دید که چگونه یک پروژه بسیار جذاب ، شیک و کاملا واکنشگرا را بدون نیاز به کتابخانه های بزرگ تر همچون بوت استرپ طراحی کردیم . علاوه بر استفاده از کتابخانه Flexboxgrid ، دستورات خاصی را نیز به کمک Media پیاده سازی کردیم تا شما در انتهای دوره هرآنچه که از Css میتوانستیم خدمت شما ارائه کنیم را یاد گرفته باشید . اما برای آموزش در این دوره ، توسط دانش پایه Css ، قالب لندینگ فروشگاهی را برای 3 عرض مشخص ، واکنشگرا خواهیم نمود . اما در ادامه دوره آموزش صفر تا صد Css  چه خواهد شد ؟ ادامه توضیحات در رابطه با این دوره را میتوانید در بخش ” تکمیل ” مطالعه فرمائید ! صفحه ترفند های css سئو نود در یوتیوب

توضیحات تکمیلی

آموزش مباحث after , before بصورت تخصصی

after و before یکی از مهمترین بخش ها در آموزش css هستند که معمولا به شکل بسیار مبتدی آموزش داده شده و درک صحیحی از این بخش ها دریافت نمی شود . اما در این دوره به شما نشان خواهیم داد که چگونه میتوان مبحث after و before ، که در نگاه اول مبحثی خیلی ساده و مبتدی جلوه می کند را به شکل پیشرفته در سایت استفاده کرده و میتوان به کمک آن چه ترفند های عجیبی را پیاده کرد . after و before المان هایی هستند که در قدم اول بسیار ساده به نظر میرسند و در تمامی منابع که Css را آموزش دادند به ساده ترین شکل تدریس می شوند .

به این دلیل که بازکردن این مبحث در آموزش های متنی سخت بوده و بهترین راه آموزش after و before به شکل ویدئو آموزشی است ، از این جهت در بخش دوره های آموزشی سایت ، دوره مختصر ولی بسیار کاربردی در مورد تکنیک های after و before قرار دادیم که به شکل رایگان به آن دسترسی دارید . اما در داخل این پکیج ( نابغه Css ) فارغ از آموزش های جانبی که ارائه نمودیم ، به آموزش کامل افتر و بیفور نیز خواهیم پرداخت .

زمانی که after و before را به شکل پیشرفته یاد گرفتید خواهید دید که تا چه اندازه میتوان مشکلات مختلف در طراحی را ساده نمود و با تکنیک هایی که کمی هم خلافیت نیاز دارد ، افکت های جالبی در قالب ایجاد کرد . در این دوره 5 نمونه پیشرفته از کاربرد متفاوت after و before را به شما آموزش دادیم ضمن اینکه در طی دوره و در حین طراحی قالب ها با Css ، ده ها مثال دیگر از کاربرد افتر و بیفور خدمت شما ارائه کردیم تا واقعا حق کلمه نابغه در این دوره را ادا کرده باشیم و این دوره حقیقتا یک دوره آموزش صفر تا صد Css باشد . حتما آموزش های بخش افتر و بیفور را بخوبی تمرین کنید تا روش تغییر ماهیت after و before به المان های دلخواه را یاد بگیرید .

آموزش Flex در دوره Css

همانگونه که بالاتر نیز اشاره کردیم ، در این دوره تمامی مباحث را پوشش خواهیم داد . یکی از موضوعات مهم که برای طراحی قالب های جدید نیاز داریم تکنولوژی Flex است . Flex بخشی از طراحی در Css است که باید تسلط مناسبی در این بخش داشت . تکنولوژی Flex در حال حاضر در محبوب ترین فریمورک های دنیا مثل Bootstrap , Uikit استفاده می شود و زمانی که در قالب لندینگ پیج فروشگاهی این دوره ، خاصیت Float را کنار گذاشته و از Flex استفاده کردیم ، خواهید دید که تا چه اندازه راحت و سریع تر می توانیم طرح های خود را پیاده کنیم .

آموزش فلکس و گرید در آموزش css

تکنولوژی Flex مبحث بسیار سختی نیست اما لازم است تا به جزئیاتی که میتوان با خاصیت Flex ایجاد کرد توجه نمائید چراکه می توانیم کنترل بیشتری روی المان های داخل صفحه داشته باشیم . یادگیری Flex بسیار لذت بخش است و در این دوره در طی 2 جلسه تمامی آنچه که شما از Flex نیاز دارید را خدمتتان ارائه کردیم . البته برای آموزش کامل تر مبحث flex و همچنین grid یک پکیج آموزشی مجزا و پروژه محور نیز تهیه شده که برای دانشجویان این دوره در داخل همین پکیج ارائه شده است .

Flex باعث طراحی بسیار سریع ، منعطف و همچنین واکنشگرای صفحات وب ( نمایش زیبا و منظم در موبایل و تبلت ) خواهد شد . زمانی که از Flex استفاده کنیم ، دلیلی برای به کار بردن float در صفحات وب نیست . در این دوره ، بجز پروژه اول که بسیار ساده تر است ، سایر پروژه ها توسط Flex طراحی شده است .

آموزش افکت های Css3

همانطور که ممکن است بدانید زبان Css در نسخه 3 یعنی Css3 ، به اندازه زیادی کمک کرد تا بتوانیم طراحی و دیزاین بهتری داشته باشیم . مواردی در نسخه 3 از Css مطرح شدند که هر اندازه با آنها کار کنیم لذت بخش تر خواهند شد و در داخل این دوره به تک تک این المان ها با تمامی جزئیات پرداختیم . برای مثال قسمت هایی همچون :

  • Animation ، بخش انیمیشن ها در Css که اغلب همه یادگیری این موارد را مشکل می دانند
  • Transform ، قسمتی در Css3 که امکان تحرک ، جابجایی و خارج کردن المان های صفحه از حالت 2 بعدی را به ما میدهد
  • Transation ، که یادگیری این قسمت در روان کردن عملکرد قالب بسیار تاثیر گذار است

البته این موارد تنها ویژگی های Css3 نیستند و صرفا نمونه مثالی توصیف کردیم که در آموزش Css3 به شکل کامل تک تک المان ها را با هم بررسی خواهیم کرد . برای مثال در ابتدا بخش انیمیشن ها در Css را کار کرده و چند انیمیشن ساده و متوسط در قالب پیاده می کنیم تا شما با نحوه ساز و کار انیمیشن و کنترل آن آشنا شوید . در این بین نکات خیلی مهمی هستند که اغلب در سایت های آموزشی گفته نمیشوند و دانشجویی که در حال کار با انیمیشن است ، با تصور اینکه کدهای او اشتباه است ساعت ها به دنبال ایرادات خود گشته و چیزی پیدا نمی کند فارغ از اینکه تنها یک نکته مهم را باید رعایت کند تا انیمیشن او اجرا شود .

برای مثال در بخش انیمیشن ها یک مثال فوق العاده به شما آموزش داده شده است که این مثال ترکیبی از چند بخش Css با یکدیگر است و نهایتا منجر به نمایش یک اسلایدر شکیل و زیبا برای سایت خواهد شد . البته گفته شده است که برای ساخت اسلایدر همیشه از کتابخانه های مناسب jQuery استفاده می کنیم اما از این جهت که شما به قدرت Css3 پی برده و همچنین به عنوان یک نابغه Css درک کنید که چگونه میتوان المان های مختلف را با هم ترکیب کرد یک اسلایدر نمایشی جذاب در سایت با هم خواهیم ساخت .

در کل در این دوره آموزشی تلاش ما این بوده که شما یکبار برای همیشه آموزش های لازم را کسب نموده و نیاز به منابع دیگری نداشته باشید که اشکالات خود را رفع کرده یا حرف های ناگفته را جستجو کنید .

معرفی 30 وب سایت کاربردی در زمینه آموزش Css

در دوره آموزش Css ، از جمله بخش های بسیار کاربردی که اضافه شد و با توجه به تجربه استفاده از سایت های مختلف بوده ، معرفی بیش از 30 وب سایت کاربردی است که هریک از این وب سایت ها برای طراحی قالب ها و پروژه های مختلف بسیار کاربردی هستند چرا که همیشه و در هرکاری نیاز به یک جعبه ابزار داریم و این وب سایت های کمکی همان جعبه ابزار کنار دست طراح سایت خواهند بود . برای مثال دانشجویانی که طراحی قالب را شروع می کنند ( مبتدیان ) در زمینه پیدا کردن لوگو ، آیکون ، تصاویر ، متن ، یا ابزار هایی برای انتخاب رنگ های درست و یا سیستم هایی برای کمک گرفتن جهت طراحی سریع همیشه دچار مشکل هستند . ( البته به عنوان شخصی که قصد دارید تا طراحی سایت را توسط کدنویسی و به شکل اختصاصی فرا گیرید ، از رفتن به سراغ سایت هایی که کدهای آماده به شما تحویل میدهند دوری کنید !به 1001 دلیل )

آموزش رایگان css

در این وب سایت ها ، به مجموعه ابزار هایی بسیار کاربردی  اشاره شده که البته بیش از 20 وب سایت دیگر در حین طراحی قالب ها و همچینن آموزش به شکل عملی استفاده شدند و سایر وب سایت ها نیز در انتها به شکل کامل خدمت شما معرفی شدند .

مسلما تعداد وب سایت هایی که می توانند به ما کمک کنند بسیار زیاد است اما آشنایی با بهترین وب سایت ها که استفاده از خدمات آنها نیز ساده باشد مهم است .

استفاد از کتابخانه های کاربردی در دوره آموزش کامل Css

به عنوان یک طراح قالب همیشه قادر نیستیم تا هر طرحی را به تنهایی پیاده کنیم پس به همین دلیل بهتر است کتابخانه های کاربردی Css را شناخته و در صورت نیاز از آنها استفاده کنیم ( البته نه تنها در css ! بلکه در اکثر زبان های طراحی و برنامه نویسی کتابخانه های کمکی بسیار زیاد و لازم هستند ) . البته دقت داشته باشید که در حین دوره خدمت دانشجویان توضیح داده شد که استفاده از کتابخانه هایی با تعداد زیاد به هیچ عنوان درست نبوده و تنها زمانی که نیاز به افکت های خاصی در داخل قالب بود میتوان از این کتابخانه ها استفاده کرد . ( چرا که برخی دوستان به استفاده از کتابخانه های کمکی عادت نموده و هر المانی را به کمک این کتابخانه ها اجرا می کنند در حالی که شاید کدنویسی همان بخش که مد نظر آنها است تنها با 50 خط کد مقدور باشد )

چند نکته مهم نیز در این بین وجود دارند برای مثال زمانی که کتابخانه خاصی را در سایتی مشاهده کردیم اما " نه نام آن را می دانیم و نه وب سایت ارائه کننده آن را " چگونه این کتابخانه ها را یافته و  به شکلی درست در داخل سایت از آنها استفاده کنیم ؟!

اطمینان داشته باشید که تک تک تجربیات مدرس دوره در طی سالیان سال ، در این دوره خدمت شما ارائه شده و بجای طی تمامی راه های مبهم و تجربی ، در زمان و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد تا وقت باارزش خود را بر روی کسب تجارب بیشتر و افزودن مهارت های خودتان گذاشته باشید .

ساخت منو های آکاردئونی با Css یکبار برای همیشه

یکی از مواردی که در اینترنت توسط کاربران مبتدی Css به شدت مورد جستجو است " آموزش ساخت منو آبشاری با css " است . برای این سرفصل نیز دوره آموزشی مجزایی در سایت منتشر کردیم که بسیار کامل است . در داخل این دوره ( نابغه Css ) زمان بیشتری برای آموزش جزئیات داریم و پس از بررسی المان های لازم جهت ساخت منو ، یک منو آبشاری فوق العاده و بی نقص را خواهیم ساخت . شما در این قسمت ساخت منو را یاد گرفتید اما لازم نیست کدهای خاصی را حفظ کنید . به شما آموزش خواهیم داد که ماهیت منو ها کلا چیست و برای باز و بسته شدن منو ها حتی با هر نوع افکت خاصی باید چه کاری انجام داد . پس از آموزش ساز و کار این قسمت قادر هستید تا هر نوع منو چند سطحی " 2 سطح ، 3 سطح یا بی نهایت سطح " را بدون محدودیت برای وب سایت خود طراحی کنید و اینجاست که شما واقعا به یک نابغه در Css تبدیل خواهید شد .

مشکلاتی که با فونت ها داشتید را فراموش کنید !

همواره در آموزش های Css شاهد هستیم دوستانی که مشغول به طراحی قالب هستند با فونت ها مشکل دارند . در این دوره و در قسمت مربوط به فونت و تایپوگرافی ، سه روش اصولی و اساسی برای استفاده از فونت های مختلف را به شما آموزش دادیم و شما با توجه به نوع پروژه خودتان از انواع روش های الحاق فونت می توانید استفاده کنید . از آنجایی که تایپوگرافی سایت ، مهم ترین قسمت در وجه ظاهری سایت ها است ، به همین دلیل باید روی فونت بخوبی کار کرد که البته مباحث تایپوگرافی را تا آخر دوره پیش خواهیم برد و در هر جلسه مباحث خوبی از تایپوگرافی یاد خواهید گرفت که البته در جلسات پایانی دوره روی واحد هایی همچون Px , Rem , Em نیز کار خواهیم کرد .

چرا باید Css Sprite را یاد گرفت ؟

مباحث موجود در Css بسیار زیاد هستند و نمیتوان برای همه بخش های این دوره در این قسمت توضیحات ارائه کرد . به همین جهت سعی می کنیم تا مهمترین قسمت های دوره که برای اکثر دانشجویان مهم است را خدمتتان توضیح دهیم تا از محتوای دوره اطلاع داشته باشید . خیلی از دوستان با بخش Css Sprite آشنا نبوده و با کارهایی عجیب که میتوان با آن انجام داد تا هم طراحی شکیل تری داشت و هم اینکه سرعت لود در وب سایت را افزایش داد آشنا نیستند . در این دوره به دلیل یدک کشیدن اسم نابغه ، لازم است تا بخوبی با همه ترفند ها و زیر و بم ها آشنا شوید . یکی از قسمت هایی که برای افزایش سرعت در Css میتوان از آن استفاده کرد Css Sprite نام دارد که از لحاظ سئو نیز جز فاکتورهای مهم است . راجب بخش Css Sprite نمیتوان در این بخش بسیار توضیح داد و لازم است تا ویژگی های فوق العاده آن را با هم در کدنویسی بررسی کنیم .

چگونه در css کدهای بهینه بنویسیم ؟

یکی از بخش های بسیار فوق العاده که می توان به دانشجویان آموزش داد نحوه کدنویسی بهینه در Css می باشد . منظور از کدنویسی بهینه می تواند فاکتور های زیادی باشد همچون به حداقل رساندن تعداد خط کدها ، کدنویسی درست المان ها ، افزایش سرعت لود ، مدیریت چندین فایل استایل در کنار هم و ... که در این دوره بخوبی تمامی ابعاد بهینه سازی کدهای Css را بررسی خواهیم کرد .

آموزش پیشرفته css

مواردی که در این صفحه خدمت شما ارائه شدند تنها بخشی از مجموعه سرفصل هایی بودند که در این دوره پیش خواهیم برد . پس برای اینکه آموزش Css را بخوبی و یکبار برای همیشه از ریشه یاد بگیرید با ما همراه باشید تا در کنار هم این دوره فوق العاده را پیش ببریم .

در بخش سوالات متداول نیز گفته شده که شما بعد از اتمام دوره توانایی طراحی هر نوع قالبی با  Css را خواهید داشت و این حس خوب را در طی دوره آموزشی تجربه خواهید کرد . در این دوره شما به هیچ عنوان با آموزش های کسل کننده مواجه نخواهید شد و از همان ابتدا با جذابیت دوره ما درگیر شده و قسمت های آموزشی را با شوق و علاقه پیش خواهید برد . درصورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی های بیشتر ، میتوانید مستقیما با مدرس دوره در ارتباط باشید .


این ویدئو یکی از مجموعه جلسات دوره آموزش Css است که جهت سنجش سطح کیفی آموزش و همچنین کیفیت تصویر و صدای ویدئو خدمت شما ارائه شده است . توجه داشته باشید که تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا کیفیت تصویر ، صدا و همچنین مجموعه حجم ویدئو بسیار بهینه باشد تا در دانلود سریع فایل ها مشکلی نداشته باشید .

میتوان گفت این جلسه یکی از جلسات بسیار مفهومی در دوره است . در این قسمت بر روی ساختار after , before کار خواهیم کرد که یکی از تکنیکی ترین بخش ها در طراحی قالب با Css می باشد . به هر میزان که بر روی مفاهیم افتر و بیفور کار کنید می توانید به همان اندازه افکت های خاصی را روی سایت خود ایجاد کنید .

در این قسمت از ساختار افتر و بیفور برای ساخت Tooltip استفاده خواهیم کرد . Tooltip ها را میتوان توسط المان های زیادی پیاده کرد . برای مثال توسط صفت هایی مثل Title . اما در این جلسه بخاطر آموزش دادن هرچه بهتر مبحث ها ، بر روی این قسمت کار خواهیم کرد و شما با نمونه مثال هایی که در ادامه دوره نیز خواهید دید ، مهارت خود را در زمینه استفاده از کلاس های مجازی after , before افزایش خواهید داد . علاوه بر ویدئو معرفی دوره می توانید این قسمت از دوره را نیز که به شکل کامل در ویدئو ارائه شده مشاهده نمائید .

فصل 1
آموزش سیر تا پیاز Css و Css3
شامل 20 قسمت
1
ماهیت Css ، سیر تا پیاز سلکتور ها
00:24:23
2
بخش دوم سیر تا پیاز سلکتور ها در Css
00:25:12
3
سیر تا پیاز رنگ ها ، rgb , hex , hsl ,…
00:21:50
4
تمامی مباحث مربوط به Background
00:27:19
5
Border ها در Css
00:24:24
6
Padding , Margin , Width , Height , Box Sizing ,…
00:28:42
7
آموزش کامل Text Style ها در Css
00:25:50
8
Font Face , Font Style , …
00:27:36
9
آموزش کامل بحث Display
00:25:41
10
آموزش استایل list , table
00:25:57
11
سیر تا پیاز مباحث Position , Overflow
00:30:24
12
آموزش Float , Hover , Focus , Clear ,…
00:26:29
13
nth-child , ویژگی ها ” : ” در Css
00:20:20
14
آموزش حرفه ای after , before , z-index
00:29:14
15
آموزش مبحث Css Sprite
00:28:11
16
آموزش Gradient , Background-Orgin ,…
00:28:20
17
Transform , Box-Shadow , White-space ,…
00:29:34
18
Transation , Animation
00:23:14
19
Fliter , Object-fit , Object-Position
00:28:48
20
Var() , Calc() , :root , Inherit , …
00:24:03
فصل 2
طراحی قالب دیجیتال مارکتینگ با Css
شامل 10 قسمت
1
زیرسازی پروژه و ساخت منو اصلی
00:27:16
2
ساخت منو اصلی سایت بدون مشکل و کامل
00:25:19
3
طراحی بخش خدمات سایت
00:25:12
4
طراحی فرم تماس در صفحه اصلی
00:26:40
5
طراحی بخش معرفی خدمات و عناوین
00:28:09
6
طراحی شبکه اجتماعی ، ساخت Tooltip حرفه ای
00:22:00
7
طراحی بخش پلن های قیمت سایت
00:27:05
8
طراحی اسلایدر با Css
00:15:53
9
طراحی فوتر قالب به همراه تکنیک های کاربردی
00:27:30
10
ساخت بخش همکاران ، بهینه سازی کدهای css
00:26:00
فصل 3
طراحی قالب فروشگاهی لندینگ
شامل 11 قسمت
1
آموزش کامل تکنولوژی Flex
00:33:19
2
آموزش روانشناسی رنگ ، UI ، UX
00:25:46
3
دستورات Media ، رسپانسیو ، Print ,…
00:22:57
4
طراحی منو و اسلایدر اصلی قالب
00:30:12
5
طراحی بخش دسته بندی محصولات
00:23:40
6
طراحی آخرین محصولات در صفحه اصلی
00:22:04
7
بخش آخرین مقالات در صفحه اصلی
00:24:50
8
کار روی زیبا سازی قالب ، ترفند های Css3
00:26:13
9
کار با کتابخانه های Animate , Wow , معرفی 20 سایت کاربردی
00:33:20
10
تنظیم رسپانسیو قالب فروشگاهی لندینگ
00:26:41
11
طراحی قالب سوم ، واحدهای rem , em
00:35:18
فصل 4
طراحی قالب فروشگاهی ریسپانسیو
شامل 6 قسمت
1
طراحی قسمت منو و هدر قالب فروشگاهی
00:29:33
2
دیزاین بخش برند ها و پیشنهاد ویژه
00:24:02
3
طراحی بخش همکاران و بنر های فروشگاه
00:26:50
4
دیزاین قسمت دسته بندی محصولات
00:17:50
5
طراحی فوتر و ریسپانسیو سازی قالب
00:27:50
6
ادامه ریسپانسیو سازی قالب
00:22:27
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
mohajer ۰۴ / ۱۴۰۳

سلام خسته نباشید درمورد این آموزش شما میخواستم بدونم اول در دوره مقدماتی که دادین شرکت کنیم یا اینکه از همین آموزش میتونم استارت بزنم؟یعنی اون آموزش مقدماتی لازمه یا نه ممنون

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۳

سلام ممنونم ، اگر شما در این دوره شرکت کنید نیازی به شرکت در دوره مقدماتی ندارید چراکه تمامی مباحث لازم در دوره نابغه خدمت شما آموزش داده شده

علی ۰۳ / ۱۴۰۳

سلام استاد برای این آموزش دیگه آپدیت نمیدین؟آخه من جلسات آخر دوره و توی اینستا دیدم که گفتین برای این آموزش قراره چند جلسه بروزرسانی و آموزش های جدید گذاشته بشه مرسی

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۳

سلام و متشکر ، چرا ! بزودی 3 تا 4 قسمت دیگه قراره اضافه کنم روی دوره برای موارد پیشرفته که بتونید راحت با صفحاتتون در طراحی کار کنید

امیرسام آزموده ۰۸ / ۱۴۰۲
5

سلام من دوره ی پولی رو خریدم چرا پشتیبانی برام باز نیست؟

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۲

سلام وقت شما بخیر ، پشتیبانی ما از طریق تلگرام هست دوست خوبم میتونید به راحتی از طریق آیدی تلگرام در ارتباط باشید باهامون

نیما محمدی ۰۷ / ۱۴۰۲
5

سلام استاد این آپدیت های جدید قرار چند قسمت اضافه بشه؟الان دیدم که فصل بخش های تکمیلی رو اضافه کردین توی قسمت جلسات که میخوام بدونم چند جلسه میخواد باشه مرسی

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۲

سلام احتمالا 3 الی 5 قسمت آپدیت های جدید بیاد داخل دوره نابغه css

مهدی رضاخانی ۰۴ / ۱۴۰۲

استاد عزیز در قسمت Flex که آموزش دادین برای اینکه باکس ها هم اندازه بمونن باید از grow استفاده کنیم یا اینکه با عرض ثابت هم میشه اینکارو کرد؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید ، تمامی این موارد رو در دوره رایگان flex و css grid توضیح دادیم میتونید استفاده کنید

مهسا حاجی هادیان ۰۱ / ۱۴۰۲

سلام استاد من جلسه 21 را دارم قدم قدم با خودتون پیش میرم اما در ساخت منو که اومدید منو خطی کردی از من نمیشه از اول هم همه کد ها را بررسی کردم اما متوجه نمیشم چرا از من نمیشه

امید قدیمی ۰۱ / ۱۴۰۲

سلام وقت شما بخیر لطفا داخل تلگرام پیام بدین بهم کدتون بررسی کنم ، حتما مشکل دارید ، ممنون

مهسا حاجی هادیان ۱۱ / ۱۴۰۱

سلام من از جلسه 16 نمیتونم دانلود کنم

امید قدیمی ۱۱ / ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر ، چشم لینک های دانلود بررسی میشن الان

محمدرضا ۰۹ / ۱۴۰۱
5

باسلام خدمت استاد قدیمی عزیز استاد من الان همه دوره را خوندم و تمرین های شما را انجام دادم و 4 تا قالب را چندبار خودم ساختم همون قالب ها که شما داخل آموزش طراحی کردید الان چقدر تمرین کنن که مطمئن بشم خوب یادگرفتم و بعد ادامه بدم فرانت اند را با شما؟

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۱

سلام محمدرضا جان وقتت بخیر لطفا با خودم مستقیما در ارتباط باش تا برات تمرین ارسال کنم و زحمتش را بکشی

رضا ملایری ۰۹ / ۱۴۰۱
5

سلام استاد خوب هستین من میخواستم در این دوره شرکت کنم اما میخواستم ببینم که پشتیبانیش چجوریه؟میخواستم بدونم مرسی

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۱

سلام برای تمامی دوره های غیر رایگان ، ارتباط مستقیم با مدرس خواهید داشت

علی ابراهیمی ۰۶ / ۱۴۰۱

سلام استاد خسته نباشید من برای اینکه یک قالب درست بتونم طراحی کنم و مشکل نداشته باشه که وقتی کسی میبینه ایراد نداشته باشه میخواستم بدونم با آموزش ما میتونم خوب طراحی کنم؟و من اول آموزش نابغه html را از سایت خودشما یادگرفتم و خیلی ممنونم از اینکه خیلی خوب بهمون آموزش دادید

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۱

سلام خدمت شما دوست عزیزم خیلی ممنون از نظر لطف شما ، بله برای اینکه طراحی قالب را به شکل کامل و با پوشش همه نکات و ریزه کاری ها یاد بگیری میتونی در این دوره با خیال راحت شرکت کنی

علیرضا ۰۶ / ۱۴۰۱

سلام استاد خسته نباشید در راه یادگیری مسیر فرانت اند میخواستم این آموزش را تهیه کنم فقط اچ تی ام ال دیدم بنظرتون همین آموزشو باید الان بخونم دیگه درسته؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۱

سلام بله اگر دوره html را کامل یادگرفتید برای گام دوم از همین دوره شروع کنید

محمد رضا اطهری ۰۵ / ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید استاد عزیز من سایت شما را توسط یکی از دوستام باهاش آشنا شدم یک سوال داشتم که اگر در این دوره شرکت کنم میتونم خیلی راحت دیگه قالب سایت بسازم؟چون من برای طراحی سایت میخوام همشو یادبگیرم و اول میخوام قالب نویسی را بخونم و با سایت شما همشو یادبگیرم مرسی

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۱

سلام تشکر از شما و دوست خوبتون که مجموعه ما را به شما معرفی کردند . بله برای طراحی قالب اصلی ترین گزینه آموزش css هست و در این دوره هرچیزی که نیاز دارید خدمتتون تدریس شده .

علی محمدی ۰۵ / ۱۴۰۱
5

سلام استاد این آموزش یکی از بهترین آموزش هایی است که خریدم اول از دوره نابغه html من شروع کردم توی یوتیوب خیلی خیلی عالی و ساده توضیح دادین واقعا ممنونم از شما و الان در این دوره دارم از تدریس شما لذت میبرم امیدوارم بتونم با تدریس عالی شما خیلی زود به اهداف خودم در زمینه طراحی سایت برسم

سروری ۰۴ / ۱۴۰۱

سلام و خسته نباشید و تشکر بابت آموزش های خوب شما من میخواستم در این آموزش باشم و خریدش کنم میخواستم قبلش بدونم که میتونم اشکال های خودمو بپرسم از شما ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۱

با عرض سلام ، بله برای تمامی آموزش های غیر رایگان پیشتیبانی مستقیم ارائه می شود

مطهری ۰۴ / ۱۴۰۱
5

سلام دارم خدمت استاد عزیز و بزرگ این دوره واقعا بهترین آموزش و خیلی ارزشمند هست و نسبت به هزینه پرداخت شده ده ها برابر ارزش داره به هرکسی شک داره به خریدش میگم با خیال راحت خرید کنید با چیزهای دیگه وقت گران بهاتونو هدر ندید همه چیز را استاد داخل دوره گفتن یه دنیا تشکر میکنم از همه اساتید سئو نود

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۱

با تشکر از نظر لطف شما دوست عزیز ، امیدواریم تا برای تمامی دانشجویان مفید باشیم ، سلامت باشید

رضا جودی ۰۳ / ۱۴۰۱
5

سلام استاد عالی و کامل بود این آموزش برای ادامه مسیر همان بوت استرپ را ادامه بدم ؟ من الان این دوره css را کامل تمام کردم

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۱

با سلام و سپاس از همراهی شما ، بله میتونید پس از انجام تمرینات دوره css به سراغ دوره بوت استرپ برید

مهراب ۰۲ / ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید من برای خرید این دوره میخواستم اقدام کنم اما میخواستم بدونم که قالب هایی که در این صفحه نشون میدین انگار دوتاش داخل فیلم که بالا گذاشتید نبودند آیا اون قالب ها هم آموزش داده شدند ؟

امید قدیمی ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام خدمت شما ، ویدیو معرفی دوره جهت ارائه توضیحات کلی در رابطه با آموزش مربوطه است و تمامی پروژه هایی که تصاویر آنها در بخش توضیحات قرار داده شده است در سرفصل های دوره تدریس شده و در بخش جلسات نیز میتوانید جلسات مربوط به طراحی هر تمپلیت را مشاهده نمائید . با تشکر از همراهی شما

pejman ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید استاد برای عید همه سایت ها دارن تخفیف میدن شما تخفیف ندارید ؟؟ جشنواره یا طرح خاص

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام جشنواره سئو نود بزودی آغاز خواهد شد

فرهنگی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام اساتید بزرگ سئو 90 برای آموزش css یدونه همچنین دوره فوق العاده جذابی در سطح نت ایران واقعا جاش خالی بود از زمانی که در این دوره شرکت کردم واقعا حس میکنم از css قبلا هیچی یاد نگرفته بودم استاد دوره بسیار با تمرکز و با سواد هستند و مباحث را خوب و قدم به قدم یاد میدن امیدوارم در اخر دوره بهترین نتیجه را گرفته باشم

نازنین شیرزاد ۱۲ / ۱۴۰۰

استاد آموزش قراره آپدیت بشه یعنی باید از اول بخونیم ؟ هرچی خونده بوندیم از بین رفت از اول باید بخونیم ؟

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما خانم شیرزاد ، خیر آموزش هایی که یاد گرفتید برای همیشه کاربرد دارند . در آپدیت جدید یک پروزه عملی با تکنولوژی جدید در css خدمت شما آموزش خواهیم داد . موفق باشید

سودی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام دوره آپدیت جدید نداره ؟؟؟ فکر میکنم گفته بودید که قراره امسال یک آپدیتی هم بشه اما نگفتید برای کدام بخش ممنون اگر توضیح بفرمائید

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر برای نوروز 1401 آپدیت جدید که در قالب طراحی پروژه های بیشتر است ، به ادامه دوره الحاق خواهد شد ، زنده باشید

Mohamadreza2269 ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام و درود، در قسمت 18 نابغه css از دقیقه 18:30 تا دقیقه 20:30 به مدت 2 دقیقه ویدیو صدا نداره لطفا مشکلش رو حل کنین تا کیفیت دوره 100 درصد باشه

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام دوست من ، با تشکر از همراهی و لطف شما نسبت به مجموعه و بروی چشم ، این 2 دقیقه در کل خللی در آموزش این جلسه بوجود نخواهد آورد اما حتما باید اصلاح شود . با تشکر از اطلاع رسانی شما

علی زمانی ۱۱ / ۱۴۰۰
5

سلام خدمت استاد عزیز و بزرگوارم آموزش شما در بخش css مقدماتی که رایگان گذاشتین واقعا عالی و تک هست و صبر و حوصله شما در تدریس مثال زدنی در این آموزش هم شما مطمئنم کامل همه چیز را یاد دادین اما برای خریدش یک سوال داشتم که میخواستم رک بپرسم چرا سراغ آموزش های css که بقیه سایت ها گذاشتن و رایگان هم هست و سرفصل هاش هم بیشتره نرم و برای دوره شما پول بدم ؟

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیزم یکی از بهترین سوالاتی هست که مطرح فرمودید . دوره های آموزشی رایگان در هر کدام از منابع هرگز به اندازه کامل تدریس نمی شوند به این دلیل که مدرسین به دانش و تخصص خود ارزش قایل هستند و شما نیز برای دانش باید بها بپردازید تا شما نیز به دانشی که بدست آوردید ارزش قایل باشید . اما در رابطه با دوره نابغه Css . این دوره حاصل جمع بندی سرفصل های آموزشی از منابع بسیار معتبر در کنار تجربه چندین و چند ساله مدرسین مجموعه است که در سرفصل بندی منظم به همراه تدریس و فن بیان مناسب خدمت دانشجویان علاقمند تدریس شده است . شما با یکبار شرکت در این دوره از تمامی موارد بی نیاز شده و جهت یادگیری سرفصل های Css سردرگم نشده و وقت ارزشمند خودتان را تلف نخواهید نمود تا به دنبال اشکالات خود باشید . ضمن اینکه شما ارتباط کاملا مستقیم با مدرس دوره دارید و تمامی اشکالات شما به شکل دقیق رفع خواهد شد تا نتیجه تضمینی برا شما حاصل شود .

Somayeh.Hb ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام برای روز پدر جشنواره ندارید ؟ من خیلی وقته میخواستم این آموزش را خریداری کنم

امید قدیمی ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر از شما کد تخفیف روز پدر در سایت خدمت همه عزیزان ارائه شده است

Mohamadreza2269 ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام ، به مناسبت روز پدر تخفیف بیشتر در نظر نمیگیرین؟

مدیر سئو نود ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز برای روز پدر تخفیف 10 درصدی در نظر گرفته شده است برای دریافت کد تخفیف لطفا تیکت بزنید

saman rad ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام من هرچیزی که در این صفحه نوشته شده مطالعه کردم پس با این حساب اگر در این آموزش شرکت کنم واقعا لازم نیست تا آموزش های دیگر برای تکمیل یادگیری از شما یا جای دیگری برای css خرید کنم ؟ چون من میخوام یکبار همه چی بهم آموزش داده بشه

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام سپس از همراهی شما ، با شرکت در دوره نابغه شما به تمامی مباحث موجود در بحث Css تسلط 100% خواهید داشت

سهراب وحیدی ۱۰ / ۱۴۰۰
5

شاید با قدرت بتونم بگم این آموزش بهترین آموزش برای css بود که من خریدم متاسفانه از 2 تا آموزش قبل که از اشخاص دیگر خرید کردم و خیلی هم تبلغ داشتند ، نتیجه خاصی نگرفتم و تقریبا هر چیزی که آموزش دادند هم نصف و نیمه رها کردند از سایت شما هزاران بار تشکر میکنم مطالب بسیار آموزنده و خوبی دارید امیدوارم همیشه سایت شما و آموزش های شما در دسترس باشه

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام بسیار ممنون از نظر لطف شما سهراب جان تمامی مواردی که فرمودی نتیجه تلاش خودت بوده و امیدوارم با قدرت ادامه بدی

zahrazz ۱۰ / ۱۴۰۰
5

از خرید دوره فوق العاده راضی بودم واقعا تدریس استاد حرف نداره خیلی با دقت و مکث های بجا آموزش دادند من با یادگرفتن خیلی کم از css رفتم سراغ بوت استرپ اما دیدم خیلی ضعیفم وقتی اموزش استاد را دیدم متوجه شدم که هنوز هیچی از css نمیدونم و واقعا استاد کمکم کردن تا بخودم باور داشته باشم ممنونم ارزوی خوشی برا همه شما میکنم

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

سپاس از نظر لطف شما نسبت به مجموعه ، تمامی موفقیت ها فقط و فقط نتیجه تلاش و شوق شما برای یادگیری هستند

Samin ۰۸ / ۱۴۰۰

با سلام در مورد این آموزش یک سوال داشتم آیا با خرید این آموزش همه چیز به ما آموزش داده شده یا باید برای css آموزش های دیگری هم خرید کنیم ؟

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۰

شما در این دوره به تمامی موضوعات موجود در سی اس اس تسلط پیدا می کنید و نیاز به هیچ دوره دیگری ندارید

سینا ۰۸ / ۱۴۰۰

درود آقای قدیمی لطفاً پکیج های ترکیبی با تخفیف هم قرار بدید مثلا: - نابغه css و jquery - دوره آموزش طراحی منو ریسپانسیو با css و jQuery با دوره آموزشی Shortcode نویسی وردپرس هم برای دانشجو ها بهتره هم برای شما ممنون میشم ترتیب اثر بدید.

مدیر سئو نود ۰۸ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز برای دانشجویانی که چندین دوره را به صورت همزمان خریداری میکنند تخفیف ویژه داده میشود برای دریافت این تخفیف لطفا از بخش حساب کاربری تیکت ارسال کنید

سینا ۰۷ / ۱۴۰۰

درود و سلام آیا با خرید دوره نابغه Css نیازی به گذراندن Css مقدماتی هست؟ و سوال بعدی اینکه آموزش های after و before و Flex و Grid، تکمیلی دوره نابغه هست یا درون این دوره تدریس شدن؟ ممنون میشم پاسخ بدید

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز وقت شما بخیر ، شما اگر در دوره نابغه css شرکت کنید به تمام مباحث مسلط خواهید شد چرا که سرفصل ها بسیار زیاد هستند . آموزش هایی همچون after و before و Flex و Grid جهت تمرین بیشتر هستند اما در دوره نابغه تمام این مباحث و خیلی سرفصل های بیشتری را یاد خواهید گرفت . دوره نابغه شامل بیش از 50 سرفصل آموزش css است . دوره های رایگان ارائه شده در داخل سایت جهت آشنایی با سطح کیفی دوره های جامع و همچنین برای دوستانی است که علاقه به یادگیری های مقدماتی دارند اما فعلا وسع خرید ندارند .

ناصری ۰۷ / ۱۴۰۰

آیا دوره های " Css مقدماتی" یا "حرفه ای ترین آموزش after و before در css" یا "دوره Flex و Grid" یا "طراحی منو آبشاری و چند سطحی با Css" زیر مجموعه این دوره هستند یا باید به صورت جدا و مجزا تدریس شده اند ؟

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز وقت شما بخیر ، شما کافیست تا در دوره نابغه css شرکت کنید و به تمام مباحث مسلط شوید . آموزش هایی همچون after و before و Flex و Grid جهت تمرین بیشتر هستند اما در دوره نابغه تمام این مباحث را یاد خواهید گرفت . برای تمرین بیشتر در مورد مثلا منو می توانید در حد 2 ساعت دوره ساخت منو آبشاری را هم مطالعه فرمائید اما اجباری نیست . دوره نابغه شامل بیش از 50 سرفصل آموزش css است .

lila ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام برای آموزش تخفیف بیشتری بدین لطفا

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام تخفیف بر روی دوره قرار داده شده است

عسل تبریزی ۰۷ / ۱۴۰۰

نمیشه جلسه های بیشتری رایگان بزارین ؟ یدون فقط اخرش بود

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

با سلام دوره مقدماتی css در داخل سایت کاملا رایگان خدمتتان ارائه شده دوست من

سهیلا رزقی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام استاد وقت بخیر خسته نباشید برای دوره پیام داده بودید که آپدیت قرار داده شده اما من داخل پنل نتونستم پیدا کنم لطفا راهنمایی بفرمائید یا بفرمائید کدام قسمت ها آپدیت شدند ممنون

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

با سلام ، در داخل پیغام اشاره کردیم که بزودی آپدیت قرار خواهد گرفت که در حدود 3 قسمت اضافه خواهد شد به انتهای دوره و به محض قرار گرفتن ار طریق پیام کوتاه به شما دانشجویان دوره اطلاع خواهیم داد .

سعید ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام و عرض خسته نباشید به اساتید عزیز این سایت در مورد تناسب آموزش در css و برنامه نویسی درست و بدون مشکل مطالعه و شرکت در این دوره تا چه اندازه به من کمک خواهد کرد ؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما دوست عزیز ، برای یادگیری کامل زبان طراحی css می توانید با آموزش های این دوره ، بدون مشکل به تمامی سرفصل ها مسلط شده و مسیر فرانت را ادامه دهید

سهیلا رزقی ۰۶ / ۱۴۰۰

پشتیبانی این سایت و استاد دوره حرف نداره در کمتر از چند ساعت در هر زمان از شبانه روز بهتون جواب میدن و بهترین روش را برای آموزش دارند . حتما دوستانی که برای نیت های جدی میخوان css را یاد بگیرند در همین دوره بهترین نتیجه را میگیرند و ممنونم از استاد عزیز دوره و پشتیبان های سایت

Zzahra ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خداقوت ممنون از آموزش خوبی که زحمت کشیدین من در این دوره شما شرمت نکردم اما میخواستم اگر امکان داشت یک سوال بپرسم که البته در پایین هم قبلا یک نفر پرسیده بودند درمورد رسپانسیو شما فرمودید تگ ویوپورت هست مشکل اما من اون تگ هم دارم برای من هم رسپانسیو نمیشه سایتم

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام وقت شما بخیر خواهش میکنم ، شما برای رسپانسیو باید چند نکته را رعایت کنید که اولین این نکات داشتن تگ viewport در هد سایت هست که حتما داخل تگ head باشه . مورد دوم نوشتن دستورات مدیا در انتهای کدهای فایل style.css و البته با نگارش دستوری درست هست .

elinagamrr ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید از w3school اگر دوره css مطالعه بشه چقدر بازدهی خواهد داشت؟

مدیر سئو نود ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما دوست عزیز، آموزش های موجود در وب سایت های مثل w3schools بیشتر برای آشنایی با سی اس اس میباشد و جزو آموزش های مقدماتی محسوب میشود و برای ورود به بازار کار مناسب نمیباشد و حداکثر 30 درصد بازدهی خواهد داشت چرا که مواردی که آموزش داده میشود همه مباحث css را شامل نبوده و همچنین نحوه و زمان استفاده از آن ها درموارد واقعی بیان نمیشود

علی ۰۶ / ۱۴۰۰

برای این دوره css چه تضمینی میدین ؟ تا مطمئن شم بخرم البته ببخشیدا

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

با سلام ویدئو معرفی دوره و نظرات دانشجویان شرکت کننده در این دوره

سلیم اصغرخانی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام من یک سوال داشتم اگر جواب بدین ممنون میشم واقعا من برای قالب خودم یه کد رسپانسیو گذاشتم که یک چیزی را مخفی کنم اما با اینکه کد را از سایت معتبر برداشتم ولی اصلا کار نمیکنه دقیقا کد مطمئنم که درسته

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام احتمال داره متا تگ viewport در هدر شما وجود نداره

slimlast ۰۶ / ۱۴۰۰

برای بک لینک چیکار کنم ؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام این دوره css هست و برای بک لینک باید دوره های سئو را دنبال کنید

سلیمانی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام عرض میکنم خسته نباشید برای خرید دوره بسیار خوب آموزش css یک سوال داشتم . آیا ممکن هست که این دوره برای من مفید نباشه ؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

پاسخ این سوال تماما بستگی به خود شما دارد دوست من

جوادزاده ۰۶ / ۱۴۰۰

من آموزش html خود شمارو خوندم و کامل الان بلدم حالا خب با توجه به اون عکس نقشه راه باید وارد این اموزش بشم بخرمش درسته ؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

بله دقیقا

سعید ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام وقت خوش بعد از خرید دوره قالب ها را که در عکس هستند به ما داده میشه ؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام سورس پروژه برای دانشجویان دوره قرار داده شده است

Javadj ۰۶ / ۱۴۰۰

آموزش css شما در اینترنت فوق العاده ترین هست واقعا واقعا دوستان اگر بخرید بهترین دوره ممکن تا امروز را خریدین چیزی که خوشحالم میکنه اینه که هنوز اول راه بودم و همین اول راه خداروشکر دوره خوبی خورد به پستم چیزی که باید به اون ارزش قایل بود وقت و زمان هست شما برای یادگیری نباید وقت خودتون تلف کنید بنظرم بخدا اون اموزش های رایگان برای این که شغل داشته باشید نیست خیلی نواقص دارند من همش دانلود کردم و بهتون میگم برای یاد گرفتن تا هزینه نکنید نتیجه خوب نمیگیرید هزینه ها صدبرابر برمیگرده نگران نباشید

رودابه ۰۵ / ۱۴۰۰
5

من روز اول کمی طول کشید تا سایت سئو90 را پیدا کردم اما بعد از آموزش css با این سایت حقیقتا متوجه شدم که چیز زیادی بلد نبودم و خودم را خیلی دست بالا می گرفتم اما خیلی خیلی خوشحال شدم که تونستم نواقص کار خودم را رفع کنم و به مهارت بالایی برسم برای آن دوستان که هنوز در خرید این دوره شک دارند توصیه می کنم به وقت خودشان ارزش قایل شوند و الکی پول برای این و اون خرج نکنند این دوره برای شما خیلی خوب و صدرصد کافیه مطمئن باشید من هزار بار راضی ام و تشکر میکنم از سایت سئو90

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام از نظر خوب شما ممنون . چقدر مایه خوشحالی است که با صبر و حوصله نظرات خودتان را برای ما ارسال می کنید . امیدواریم همیشه برای دانشجو های سایت مفید باشیم .

Karmati ۰۵ / ۱۴۰۰

آموزش بوت استرپ شما از هر نظر عالیه استاد قدیمی عزیز هرکسی که برای خرید این آموزش اقدام کنه مطمئن باشه که بهترین نتیجه را می گیره پشتیبانی این سایت هم در تیکت هم در تلگرام فوق العاده هست و هیچوقت بیشتر از دو ساعت طول نکشید نحوه تدریس و فن بیان و تمرکز استاد واقعا عالی هست و بخوبی مطلب برای شما جا می افتد

yooosef ۰۵ / ۱۴۰۰

برای محرم تخفیف نمیذارید ؟؟؟ ماهم بخریم استفاده کنیم

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما دوست گرامی ، تخفیف اصلی دوره بر روی آن قرار گرفته است .

سجاد بسیاری ۰۵ / ۱۴۰۰

برای آموزش css این دوره کلا کافیه؟هرچی که هست یاد میگیرم یا بازم باید آموزش بخرم؟والله تا الان دوتا پول دادم گرفتم الان اون فیلم بالا رو نگاه میکردم میبینم انگار هیچی یاد نگرفتم تا الان واقعا مال شما کامله؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام جناب بسیاری ، توجه به سرفصل ها و اصل صداقت در هر آموزش بسیار مهم است . شما از این دوره استفاده کنید ، به شما تضمین خواهیم داد یکبار برای همیشه از زبان css بی نیاز خواهید شد .

نوجوان ۰۵ / ۱۴۰۰
5

سلام آقای قدیمی خسته نباشی برادر عزیز آموزش تو فوق العادس دوبار خوندم همه آموزش تورو یه پیشنهاد دارم البته اگر ترتیب اثر بدید در اینده عالی میشه یک قسمت پرسش و پاسخ یا رفع اشکال برای دانشجو ها که همه قادر باشند مشکلات همو ببینن و از بقیه یاد بگیرن

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

با سلام و ممنون ار نظر لطف شما . بخش انجمن پرسش و پاسخ برای دانشجویان سئو 90 در برنامه های آتی مجموعه قرار دارد و حتما راه اندازی خواهد شد

leila mtr ۰۵ / ۱۴۰۰

اگر داخل قسمت منو های سایت بخواهیم با کلیک کردن روی منو زیر منوها بیاد و با رفتن موس نشان نده باید از کدوم دستور استفاده کنیم ؟ چون وقتی موس روی منو میره زیر منو میاد کلا خوب نیست من در قالب فروشگاه که با شما ساختم میخوام منو هام با کلیک باز بشه وقتی کلیک شد زیر منو ها باز بشه با کلیک هم بسته بشه

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما موضوع کلیک و نمایش با css غالبا دشوار است . پیاده کردن حالت های کلیک برای نمایش منو ها و ... با زبان جی کوئری بسیار راحت تر و صحیح تر است . نمونه مثالی از این مورد را در دوره آموزش طراحی منو ها با css آموزش دادیم .

salar ۰۵ / ۱۴۰۰
5

آموزش css به این روش خیلی خوب و عالیه آدم دونه دونه یاد میگیره و این سایت خیلی خوب یاد داد مثال میزد و بعد قالب میساختن که عالی بود معلوم بود کارشون اینه

ali ۰۵ / ۱۴۰۰

اون قالب ها توی عکس ها واقعا در این آموزش هستند یا فقط تبلیغ برای فروش هست ؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما ، دوست من تمامی قالب هایی که مشاهده کردید در داخل دوره آموزش داده خواهند شد و هیچ موردی خارج از آموزش های داخل دوره نیست .

ابوالفض ۰۵ / ۱۴۰۰

اموزش رایگانش کجای سایت هستش الان این فعلا برای من خوب نباشه فک کنم مرسی

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام در ابتدای همین صفحه ، پکیج رایگان را قرار دادیم

سینا تبریزی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام به اقا امید گل و دوس داشتنی برادر دوره تو فوق العاده بود و واقعا ارزش پول دادن داشت داداش دمت گرم واقعا هیچی نبود که بخوام بیام ازت بپرسم جواب همه چیو داده بودی خداییش عالی فقط حتما آپدیت های بعدی روهم بزار دیگه نریم جای دیگه پول بدیم از اینجا بخونیم

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام سینا جان زنده باشی . چشم حتما . هنگام آپدیت از طریق سامانه پیام به شما اطلاع رسانی می شود

سامان ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام من از کل دوره استفاده کردم که بنظرم بهترین اموزش css بود اما الان دوره مقدماتی جدید را که گذاشتید نیاز نیس بخونم ؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام ممنون ، نه به هیچ عنوان

looki ۰۵ / ۱۴۰۰

چرا پیام من ارسال نمیشه چندبار فرستادم یک شوال داشتم درباره خرید با تخفیف اگر بشه بخرم

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام پیام شما را دریافت کردیم بفرمائید در خدمتتان هسیم

تقدیری ۰۵ / ۱۴۰۰

منظور از رنگ کردن سایت چی هست ؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

دوره آموزش مقدماتی css رایگان است ، لطفا از ویدئو های داخل این دوره استفاده کنید

سهیلا سلیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام آموزش رایگان چه زمانی منشتر خواهد شد ؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام این دوره در بالا خدمتتان ارائه شده است با نام : آموزش مقدماتی css

Helsa ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام دوتا سوال داشتم اول اینکه چجوری یدونه منو بالا سایت داشته باشم یدونه زیر اسلایدر مثل سایت های سینما و چطوری سایه های خوب برای دیو ها میشه درست کرد ؟ ممنون

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام شما برای ساخت منو در هر محلی کافیست کد منو را در همان محل قرار بدین . برای داشتن سایه های خوب میتونید داخل گوگل shadow را سرچ کنید و سایت هایی که نمونه سایه های خوب با کد آماده به شما میدهند استفاده کنید .

Siavash ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام من قبلا css کمی خواندم الان سه سالی میشه که کار نمیکنم اگر دوباره استارت بزنم چه مدت زمان لازمه تا دوباره یادم بیاد ؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

اگر قبلا با روش کد نویسی آشنایی داشتید با چند روز تمرین دوباره به دستورات عادت خواهید کرد

Korosh ۰۵ / ۱۴۰۰

وقتی از حالت مدیا استفاده میشه چرا هیچ تغییری داخل قالب ایحاد نمیشه

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

احتمال داره تگ viewport در هد شما نباشه و یا دستورات مدیا شما مشکل دارند

آپ ۰۵ / ۱۴۰۰

آموزش رایگانش چه زمان اپلود میشه

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام هفته آینده یک دوره مقدماتی رایگان برای Css خواهیم داشت

Hamidlap ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خوبید وقتی که css بخونم میگن باید حتما sass less هم بخونی ولی من میشناسم خیلیا که بلد نیستن اگر نخونم اونهارو مشکل میشه بعدا برام ؟ نمیتونم قالب بزنم

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خیر ضرورت نداره اما مهارت شما بیشتر خواهد شد

Zhaleeeh ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام من با اموزش فلکس که گفتید قالب را ساختم بخش موبایل هم تنطیم کردم اما برای حالتی که مثلا فونت خیلی بزرگ میشه در موبایل باید چکار کرد

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام داخل دوره بخش مربوط به واحد های rem و em توضیح داده شدند خدمتتان

فرهمند ۰۵ / ۱۴۰۰

آموزش css مقدماتی که گفتید چه زمان قرار میگیرد ؟ میشه بفرمائید

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

تا هفته آینده

سلمان یاوری ۰۵ / ۱۴۰۰

ایکاش چند قسمت برای خرید رایگان قرار میدادین که ببینیم بعد بخریم

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام احتمالا یک دوره رایگان در سطح مقدماتی برای css منتشر شود که برای سنجش سطح دوره های سایت به شما کمک خواهد کرد

Saeed ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام چرا وقتی به a پدینگ میدیم هیچ اتفاقی نمی افته ؟؟؟؟؟ میشه لطفا به این سوال جواب بدین

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

این بخاطر وضعیت display در تگ a می باشد که پیشفرض بصورت inline می باشد

عباس مراد ۰۵ / ۱۴۰۰

من قبلا از چهارتا سایت ایرانی آموزش رایگان دانلود کردم و شیش ماه هم وقتم گرفته شد اخر هم نتونستم اون قالب هایی که برای تمرین مد نظر داشتم طراحی کنم اخر تصمیم گرفتم که هزینه پرداخت کنم و این اموزش را خرید کردم برای کسایی که برای خرید ترس دارند باید بگم من حاضر هستم پنج برابر هزینه دوره را پرداخت کنم چون به اندازه زیادی اموزش یاد گرفتم که حالا با css مثل یک دوست هستم و بعدش بوت استرپ را هم فقط در یک هفته یاد گرفتم خیلی خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم و درست یاد گرفتم ممنون از همه افراد حاضر و زحمت کش در سایت شما

rahim.gh ۰۵ / ۱۴۰۰

این آموزش واقعا عالی بود اما توصیه میکنم هرکس که خرید عجله نکنه چون مجبور میشوند دوباره همان مطالب را فیلم هاش ببیند که قاطی میشه با هم من چندبار خواستم سریع بخونم تمام بشه اما نشد خوب یاد بگیرم که در اخر با حوصله نگاه کردم فیلم هارو خیلی عالی میشه یاد گرفت

ندیمی ۰۵ / ۱۴۰۰
5

اگر قبل ها چند دوره آموزش برای سی اس اس استفاده کرده باشم الان با این اموزش با مشکل مواجه میشم استاد ؟؟ یعنی قبلا هرچیزی یاد گرفتم با تدریس شما مشکل ایجاد میکنه ؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

برای شروع این آموزش برای شما مشکلی وجود نخواهد داشت به شرطی که ذهن خودتان را از همه آموزه های قبلی پاک کنید

ساناز وظیفه ۰۵ / ۱۴۰۰

یک سوال هم داشتم که چقدر زمان برای یادگرفتن css باید گذاشت ممنون

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

زمان یادگیری کاملا بستگی به خود شما دارد برای برخی دانشجویان 2 ماه و برای برخی ممکن است تا 4 ماه باشد

ساناز وظیفه ۰۵ / ۱۴۰۰

برای درست کردن سایت اول باید وردپرس یاد گرفت یا css

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

اگر قصد شما یادگیری طراحی با کدنویسی می باشد اول باید از آموزش های html و سپس css شروع کنید

Filip ۰۵ / ۱۴۰۰

برای این آموزش هم خرید اقساطی قرار دهید لطفا ممنون

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز متاسفانه هزینه این دوره به اندازه ای نیست که خرید اقساطی بر روی آن فعال شود . با تشکر از شما

رضا ۰۵ / ۱۴۰۰
4

این آموزش اگر رایگان بود خیلی عالی بود خیلی ها هزینه خرید را ندارند مثل من

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام دوست خوبم برای دوستان عزیزی که به هر دلیل توان خرید دوره های غیر رایگان را ندارند چندین دوره رایگان ارائه کردیم که استفاده کننده با تشکر

عمیدی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام عمیدی هستم یک سوال در مورد این آموزش خوب شما دارم . برای اینکه قالب های وب سایت را طراحی کنیم حتما لازم هست که آموزش بوت استرپ هم یاد گرفت یا اینکه با یادگرفتن کل سی اس اس نیاز به آموزش های بوت استرپ یا امثال ان نیست ؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام دوست من فریمورک هایی همچون بوت استرپ بر پایه زبان طراحی css هستند و شما خودتان هم می توانید فریمورک هایی مثل بوت استرپ را طراحی کنید چرا که تمامی کدهای بوت استرپ چیزی جز کدهای css نیست . اما مسلما فریمورک هایی همچون بوت استرپ حاصل فکر جمعی هستند و امکانات بسیار بیشتری دارند و استفاده از انها باعث کدنویسی استاندارد تر و درک راحت تر کدها توسط عموم طراحان خواهد شد . ضمن اینکه سرعت طراحی شما بیشتر و ظاهر قالب های شما شیک تر خواهد بود .

سیلابی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خوبید برای استفاده کردن از اسلایدر که داخل قالب عکس های اول سایت حرکت کنند کدوم کد را باید نوشت

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام وقت شما بخیر برای ساخت اسلایدر باید از کدهای جی کوئری استفاده کنید دوست من

رجبی ۰۴ / ۱۴۰۰
5

قالب های داخل عکس همه با سی اس اس هستند یا موارد دیگر هم داخلشان آموزش دادین ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام بله همه قالب ها فقط با css آموزش داده شدند

کاشمری ۰۴ / ۱۴۰۰
5

خسته نباشید این آموزش خیلی خوبه لطفا برای خریدش تخفیف بگذارید ممنون

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما 20% تخفیف برای این دوره اعمال شده است

شادی بختیاری ۰۴ / ۱۴۰۰
4

این دوره خیلی خوب و کامل بود در اول فکر میکردم اسم نابغه را همینطوری قرار دادید اما مدرس بسیار تسلط داشت . بعد از این دوره باید چه آموزش هایی را بخوانیم تا طراحی را کامل یاد گرفته باشیم ؟ یک پیشنهادی هم برای این آموزش دارم که حتما اگر ادامه قسمت ها ضبط شدند قسمت ساخت صفحه ورود و ثبت نام و پنل هم آموزش بدهید ممنون

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر از نظر خوب شما خیلی خوشحال هستیم که تمامی دانشجوهای ما از محتوای دوره های آموزشی رضایت دارند . بعد از این دوره شما به آموزش بوت استرپ مراجعه کنید و از این دوره آموزشی استفاده کنید تا مهارت های خودتان را در زمینه طراحی بسیار افزایش دهید و کاملا استاندارد کد بزنید .

امیر عمویی ۰۴ / ۱۴۰۰
5

سلام قالب های داخل عکس که گذاشتید به ما هم داده خواهند شد ؟

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام بله سورس پروژه ها برای تمرین خدمتتان ارائه خواهند شد .

طهمورثی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام برای css حتما اول باید اچتی ام ال بخونیم ؟؟ اگر امکان یادگیری داخل css هستش کلا وقت برای اون نگذاریم

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام . متاسفانه خیر . شما حتما قبل از هرچیزی باید زبان نشانه html را یاد بگیرید که نهایتا چند ساعت از شما زمان خواهد گرفت

دانشجو دوره دشتی ۰۴ / ۱۴۰۰
5

من همه پکیج را تمام کردم خیلی نکات ریزی گفته شد اما بازهم سی اس اس تمامی ندارد هرچقدر یاد بگیری هست

مینا مراد زاده ۰۴ / ۱۴۰۰

کاش رایگان بود

خدیجه یاسمنی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام برای طراحی کردن قالب همین html و css خونده بشه کافی هست یا چیزای دیگری هم باید حتما یاد گرفت ؟ یک توضیح کامل میفرمائید ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

اگر هدف شما ورود به بازار کار می باشد حتما باید فریمورک بوت استرپ یا یکی از فریمورک های رسپانیسو به همراه جی کوئری را یاد بگیرید .

زهرا ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید ممنون از آموزش هاتون خیلی عالی و کامل و با حوصله . میخواستم بدونم برای ساختن یک بخشی که مث دیجی کالا بشه قیمت هارو با یه سری دکمه ها که اینور اونور میکشن تغییر داد چجور باید طراحی بشه ؟ و اینکه برای بخش هایی که مثل منو با کلیک کردن باز میشن باید از چه چیزهایی استفاده کرد ممنون

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام خیلی ممنون از محبت شما . بخش هایی که فرمودید باید با جی کوئری طراحی شوند . برای این کار البته می توانید از بوت استرپ هم استفاده کنید که بخش های مثل دراپ داون ها و اسلایدر های فرم دارند . از این بخش دیدن کنید : آموزش بوت استرپ

جهانگیری ۰۴ / ۱۴۰۰

امکانش هست قسمت ها را جدا جدا بخریم ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام . باید عرض کنیم که شما در صورت خرید جداگانه قسمت ها نتیجه مناسبی از دوره کسب نخواهید کرد به همین دلیل ما دریک سرفصل بندی منظم همه قسمت ها را تدریس نموده ایم تا شما با دنبال کردن سرفصل ها به نتیجه بسیار عالی برسید .

Soheila ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام اونجا که دوره ها را گذاشته بودید و کنارشون شماره بود میگفت اول این و بعدش اینو بخونیم اون قسمت کجا بود توی سایت ؟؟؟؟؟؟؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام در منو بالای سایت و بخش " آموزش طراحی سایت " که با رنگ قرمز هم از سایر منو ها تفکیک شده

فرخ دانشجوی دوره ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام توی بخش فلکس که اخر دوره گفته بودین برای رسپانسیو دستور مدیا من چرا کار نمیکنه ؟ میخوام ریسپانسیو کنم توی حالت موبایل اون قالب فروشگاه که آموزش دادین

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما حتما دقت کنید که دستورات مدیا شما درست نوشته شده باشند . حتما در حالت موبایل در حالت inspect بررسی کنید که آیا کلاس ها مدیا مربوط به div های شما اعمال شدن یا نه !

سیامک یاری ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام ممنون از آموزش خوب شما واقعا عالیه برای اینکه یک قسمت بتونیم داخلش ویدئو بزاریم که در پشت یک بخشی پخش بشه از چی باید استفاده کرد ؟ امکان استفاده از گبف هم وجود داره ؟ چون وقتی من ویدئو استفاده میکنم اون علامت های پخش میاد نمیخام اون مدل باشه

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام برای اینکه کنترل های ویدئو برای ما نمایش داده نشه ، ویژگی controls را در تگ video نباید قرار بدید . برای گذاشتن ویدئو در پشت یک باکس باید از position ها و z-index ها استفاده کنید .

امید محمود آبادی ۰۴ / ۱۴۰۰

برای یاد گرفتن css همین آموزش را استفاده کنیم کافیه ؟ همه چیز را یاد میگیرم یا بازم بعدش چیز دیگه هست توی css ؟

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام ، همین دوره آموزشی تمامی مباحث css را به شما آموزش خواهد داد و بعد از اتمام دوره هیچ مشکلی در css نخواهید داشت .

پریسا لطفی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام قالب اول خیلی خوب بود نکات ریز خیلی خوبی یاد دادن که میشه گفت در 2 تا دوره قبلی که از جاهای دیگه خریده بودم هیچ اشاره ای به اینها نشده بود امیدوارم در ادامه آموزش هاشون هم به این شکل خیلی خوب یاد بدن و چیزهایی که بلد نیستم کامل یاد گرفت باشم تشکر

لطفی ۰۳ / ۱۴۰۰

اول باید سی اس اس را یاد بگیریم یا جاوا را ؟ بدون کدومش میشه زودتر طراحی قالب کرد ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام شما اول باید css را یاد بگیرید دوست خوبم . برای طراحی وب شما نیازی به جاوا ندارید و باید جاوا اسکریپت یاد بگیرید ، جاوا یک زبان برنامه نویسی دیگری است . شما بدون جاوا اسکریپت هم می توانید قالب طراحی کنید اما از داشتن برخی افکت ها و ویژگی ها محروم خواهید بود . بهتره به سراغ یادگیری جی کوئری برید که راحت تر و سریع تر هست .

خریدار دوره ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام من در قسمت اضافه کردن کتابخانه انیمیت مشکل دارم و اصلا انیمیشن ها برام اجرا نمیشن مشه در ابن مورد راهنمایی کنید

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام در صورتی که انیمیشن ها برای شما اجرا نشوند یا کتابخانه شما به درستی آدرش دهی نشده و یا نام کلاس هاس انیمیشن را درست وارد نکردید . از بخش سورس صفحه بررسی کنید که آیا کتابخانه انیمیشن برای شما درست آدرس دهی شده یا خیر و بعد اسم کلاس های انیمیشن را بررسی کنید . ممنون

مینا ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام برای ساختن فرم های حرفه ای توی قالب سایت فقط میشه با css این کار را انجام داد یا حتما باید جاوا اسکریپت هم بلد باشیم ؟ یعنی برای طراحی قالب هم باید آموزش css ببینم و تهیه کنم هم آموزش های جاوا اسکریپت ؟ اخه همه جا میگن حتما جاوا اسکریپت لازمه برای طراحی قالب ممنون اگر راهنمایی کنید

سمانه دانشی ۰۳ / ۱۴۰۰

با سلام و عرض خسته نباشید اول از هرچیزی باید دید که منظور شما از فرم های حرفه ای چی هست ؟ اگر قصد دارید تا فرم شما واکنش های خاصی به کاربران نشان دهد حتما به جاوا اسکریپت نیاز خواهید داشت . برای طراحی و ایجاد واکنش ها و افکت های خاص در قالب خودتان حداقل به جی کوئری نیاز خواهید داشت .

خانم رزقی ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر من میخواستم بخرم قبلا تخفیف گذاشته بودید الان اون کد تخفیف برداشتید ؟ چون زدم گفت نامعتبر هست اگر میشه تخفیف قبلی را بدید بهمون ممنون

سمانه دانشی ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام وقت شما هم بخیر تخفیف های مجموعه معمولا در مناسبت ها قرار می گیرند . برای دریافت تخفیف ویژه از بخش تیکت ها برای مدیریت بیزحمت تیکت ارسال کنید تا بررسی شود . ممنون که همراه ما هستید

سماوات ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام یه سوال داشتم برای اینکه افتر بیفور برای یک باکس بزرگ به اندازه صفحه نمایش تنظیم کنم آیا امکان داره همچین چیزی ؟

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۰

با سلام بله چرا که نه ، کافیه عرض و ارتفاع باکس خودتون را به اندازه ای که مدنظر دارید تنظیم کنید و سپس برای اون افتر بیفور تنظیم کنید . حتما از div استفاده کنید .

رضا جاوید ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید . واقعا هرچقدر که بیشتر توی این دوره دارم جلوتر میرم میبینم که من از سی اس اس هیچی بلد نبودم تا الان . واقعا فکر میکردم که الکی بهش گفتید نابغه . خیلی ممنون الان در قسمت 22 هستم و هر جلسه دارم لذت میبرم خسته نباشید واقعا تدریس با تمرکز مهندس قدیمی فوق العاده هست

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام دوست خوبم ، خیلی ممونیم از نظر لطف شما ، خیلی خوشحالیم که دوره براتون مغید بوده است .

زهرا افروخته ۰۱ / ۱۴۰۰

سلام توی قسمت گرادیانت ها من داخل سایتی که گفتید رفتم تا بتونم چندتا نمونه خوب پیدا کنم اما نمیشه گرادیانت های خوب درست کرد . سایتی هست که بتونیم بهتر از این وب سایت باشه و از اون استفاده کنیم برای گرادیانت هایی که از قبل ساخته شدند ؟ ممنون

امید قدیمی ۰۱ / ۱۴۰۰

سلام و عرض ادب خدمت شما . تشکر می کنیم از خرید شما امیدواریم اموزش های این دوره برای شما بسیار مفید باشند . در مورد وب سایت های کمکی ، شما خیلی راحت میتونید از طریق روشی که در جلسات اول یهتون آموزش داده شده متن مورد نظر خودتون را در گوگل تایپ کنید و خواهید دید که ده ها وب سایت در این زمینه برای شما نمایش داده میشه . با چند دقیقه گشتن میتوندی وب سایت های خیلی کاربردی به راحتی پیدا کنید .

خرید آنلاین
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود