بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
%40 تا 60% تخفیف برای دوره های جامع
شما اینجا هستید : آموزش جامع بوت استرپ 5 ، 4 ، 3 ، صفر تا صد و پروژه محور

آموزش جامع بوت استرپ 5 ، 4 ، 3 ، صفر تا صد و پروژه محور

18 فروش 5

در این پکیج آموزشی به شکلی سازمان دهی شده ، بوت استرپ را از ریشه یاد خواهید گرفت و از سمت بوت استرپ 3 به سوی بوت استرپ 5 در قالب آموزش و همچنین طراحی قالب هایی جذاب و واکنشگرا بر اساس بوت استرپ های نسخه 5 ، 4 و 3 پیش خواهید رفت تا یکبار برای همیشه تسلط 100% در این فریمورک را بدست آورید .

559,000 تومان 279,500 تومان

دوستان عزیز در مجموعه سئو 90 ، به یکی دیگر از پکیج های فوق العاده مجموعه ما خیلی خوش آمدید و خوشحالیم که تصمیم گرفتید تا مهارت های خودتان را در زمینه یادگیری بوت استرپ یکبار برای همیشه تضمین کنید . مجموعه ما در این دوره یک سیستم منظم برای شما تنظیم نموده که طی آن شما اول با ریشه بوت استرپ آشنا شده و سپس گام به گام به سمت یادگیری نسخه های پیشرفته تر و بهبود یافته تر بوت استرپ پیش خواهید رفت. در این دوره آموزشی در ابتدا از بوت استرپ 3 شروع خواهیم کرد دلیل هم این است که بوت استرپ تا نسخه 2 زیاد جالب نبود و در این دوره نیز اصلا بر روی آن بحث نخواهیم کرد چرا که در حال حاضر اصلا کاربردی نیست ، اما از نسخه 3 یک تحول بزرگ در بوت استرپ ایجاد شد و میتوان گفت بوت استرپ 2 کلا کنار رفت و همه طراحان به سمت استفاده از بوت استرپ 3 رفتند .

آموزش بوت استرپ 5

شاید در این بین سوال باشد که اگر در حال حاضر نسخه های بهبود یافته تری همچون بوت استرپ 5 وجود دارد ، پس عملا بوت استرپ 3 نیز کنار رفته و نباید آن را یاد گرفته و بر روی آن زمان گذاشت . اما حقیقت این است که بوت استرپ های نسخه 4 و 5 به نوعی ریشه توسعه یافته از نسخه 3 است و اگر شما مفاهیم بوت استرپ 3 را بخوبی فرا بگیرید سرعت شما در یادگیری بوت استرپ 4 و 5 بسیار بالاتر خواهد رفت که جلسات آموزشی دوره نیز گواه بر این مطلب است .

سوالات متداول دوره بوت استرپ
پیشنیاز این دوره چیست ؟

برای شروع این دوره میتوانید از بالای صفحه وارد بخش دوره های پیشنیاز شده و پس از کسب تسلط مناسب در آموزش های مورد نیاز در دوره بوت استرپ به راحتی شرکت کنید .

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

تمامی دانشجویانی که به مباحث طراحی در زبان css مسلط شدند میتوانند به راحتی در دوره بوت استرپ شرکت نموده و نهایت مهارت را در زمینه طراحی قالب های واکنشگرا کسب نمایند .

این دوره تا چه اندازه جامع است ؟

تمامی سرفصل های هر سه نسخه بوت استرپ 3 و 4 و 5 در این دوره پوشش داده شده و به جرات میتوان گفت یکی از کامل ترین دوره های آموزشی در سطح وب می باشد .

پس میتوان گفت این ظهور بوت استرپ 3 نه تنها باعث تحول در دنیای طراحی قالب و رسپانسیو سازی شد ، بلکه چون یک ساختار منظم و کاربر پسند داشت ، یک پشتوانه برای بوت استرپ شد تا بتوان بوت استرپ نسخه 4 و حتی 5 را بر اساس ریشه نسخه بوت استرپ 3 توسعه داد . به همین دلیل برای ورود به دنیای بوت استرپ ، اول از هرچیزی بهتر است بوت استرپ 3 را عمیقا و کامل یاد گرفت . پس اول این نسخه از بوت استرپ را از وب سایت رسمی Bootstrap بررسی خواهیم کرد و شما به مرور به این وب سایت و نحوه درک دستورات شناخت کافی خواهید داشت .

ما قصد نداریم تا قدم به قدم تمامی منو های سایت بوت استرپ را بررسی کنیم . هدف ما همیشه این بوده که شما با یادگرفتن اصلی ترین موارد خیلی سربع تر به هدف مد نظر برسید پس اگر بخشی در این بین وجود داشت که در طراحی قالب به آن نیازی نبود ، از آن بخش عبور کرده و به سراغ موارد عملی و مهم تر خواهیم رفت .

البته که ضمن ارائه آموزش های بوت استرپ به هیچ عنوان بخشی نخواهد بود که دانشجویان آن را آموزش ندیده و بعدا در ذهن آنها علامت سوال باشد . پس تماما با تمرکز کافی بر روی المان های بوت استرپ در هر نسخه پیش خواهیم رفت . اما در این بین ارزش قایل شدن به وقت شما با توجه به تجربه کار بر روی پروژه ها و حاصل شدن نتایج عملی جهت تشویق دانشجویان مد نظر است . در زیر میتوانید بخشی از نمای پروژه های طراحی شده در این دوره را مشاهده کنید .

قالب های طراحی شده در دوره

پس زمانی که وارد سایت بوت استرپ شدیم قصد داریم تا بخش های بسیار کاربردی بوت استرپ را در کنار هم در نمونه مثال های عملی بررسی نموده و خط به خط بخش های مهم را به دانشجویان توضیح دهیم تا یکبار برای همیشه با خیال راحت بتوانید بوت استرپ را به شکلی یاد بگیرید که خودتان در نسخه های بعدی بسیار راحت تفاوت ها را شناخته و با نسخه جدید کار کنید و نیاز به آموزش های دیگر نداشته باشید . در حقیقت همان موضوع آموزش ماهیگیری بجای فروختن ماهی است . پکیج آموزش بوت استرپ 5 ، 4 ، 3 ، از سه فصل اصلی تشکیل شده که در ادامه به توضیح این 3 فصل خواهیم پرداخت . دقت داشته باشید که برای توضیحات بیشتر وارد بخش تکمیل در بالا شوید .

فصل اول – آموزش بوت استرپ 3 ، طراحی قالب کامل رستوران

در فصل اول از این آموزش که در قالب 26 جلسه ارائه شده ( که ممکن است بعدا نیز آپدیت شود ) ، اول به سراغ سایت رسمی بوت استرپ 3 رفته و همانطور که اشاره شد المان های مهم را جز به جز تا قسمت 9 با هم بررسی خواهیم کرد . به این ترتیب از قسمت 1 تا قسمت 8 ، در قالب مثال های عملی و همچنین آموزش نکات بسیار مهم و اساسی بوت استرپ با هم آموزش خواهیم دید . از قسمت 9 تا قسمت 26 در فصل اول ، به سراغ پروژه عملی خواهیم رفت . در این پروژه عملی یک وب سایت رستوران را به شکلی بسیار شیک و البته کامل با هم پیاده سازی خواهیم کرد . صفحه اصلی این قالب را میتوانید در تصویر زیر و تصاویری که در ادامه خدمتتان ارائه شده است مشاهده نمائید .

آمورش بوت استرپ 3

این وب سایت رستوران یک قالب فوق العاده شیک دارد و سعی کردیم تا در داخل این قالب علاوه بر صفحه اصلی ، صفحات داخلی قالب را هم طراحی کنیم ، صفحاتی همچون فروشگاه ، صفحه جزئیات محصولات ، صفحه جزئیات مطالب ، صفحه اخبار و مقالات ، ساخت انواع جدول ها ، ساخت انواع فرم های کامنت و فرم های تماس ، ساخت بخش تب های محصولات ، بخش پست های اینستاگرام ، فرم خبرنامه ، ساخت منوهای رسپانسیو ، صفحه دسته بندی مطالب و … همگی در داخل این قالب و در عنوان یک پروژه سایت رسپانسیو بسیار شیک به شما آموزش داده خواهد شد .

از شما انتظار داریم تا تمامی دقت خود را در فصل اول به دوره متمرکز کنید به این دلیل که اگر بوت استرپ 3 را بخوبی یاد بگیرید ، هنگام یادگیری بوت استرپ 4 و 5 مشکلی نخواهید داشت و به همین دلیل در جلسات آموزش بوت استرپ 3 سعی کردیم تا مباحث را بسیار دقیق به شما تفهیم کنیم .

فصل دوم ، مهاجرت از بوت استرپ 3 به آموزش بوت استرپ 4 ، طراحی قالب لندینگ

زمانی که از فصل 1 با موفقیت عبور کردیم به فصل دوم از آموزش خواهیم رسید ( استاد خیابانی ) . در فصل دوم آموزش ، به شکل خیلی کاربردی ، اول به سراغ بررسی تفاوت هایی که در بوت استرپ 4 نسبت به بوت استرپ 3 ایجاد شدند خواهیم رفت که البته در بخش ” تکمیل ” این صفحه ، تفاوت های اصلی در سه نسخه بوت استرپ را برای شما در قالب یک جدول ارائه کردیم . بعد از اینکه تفاوت های بوت استرپ 3 و بوت استرپ 4 را یاد گرفتید ، خواهید دید که خود بخود ، بوت استرپ 4 را تقریبا یاد گرفتید و کار چندان زیادی ندارید . پس به همین ترتیب سراغ طراحی یک قالب به شکل لندینگ پیج خواهیم رفت که شما عملا طراحی قالب با بوت استرپ 4 را نیز تجربه کنید  .

آموزش بوت استرپ 4
آموزش بوت استرپ 5

نمونه صفحات طراحی شده توسط بوت استرپ 4 و 5 در دوره

فصل سوم ، مهاجرت به سمت آموزش بوت استرپ 5

از آنجایی که در 2 فصل گذشته به شکل کامل و میتوان گفت سیر تا پیاز بوت استرپ 3 و 4 را به شکل آموزشی و همچنین عملی در قالب پروژه یاد گرفتیم ، در فصل سوم برای آشنایی دقیق با بوت استرپ 5 و همچنین پیش بردن روند صحیح آموزش ، مجدد به سمت سایت بوت استرپ 5 خواهیم رفت و ویژگی های نسخه 5 را در فاز های بسیار مهم همانند بوت استرپ 3 و 4 بررسی خواهیم کرد .

با توجه به پیشروی همین روند در مورد بوت استرپ 3 و 4 ، اکنون شما خواهید دید که خودتان تمامی قسمت های بوت استرپ در نسخه 5 را تشخیص داده و میتوانید بسیار راحت از آن استفاده کنید . سعی خواهیم کرد تا با مثال های عملی ، ویژگی های بوت استرپ 5 را نیز با هم بررسی کنیم و شما پس از این فصل ، از طراحی قالب های رسپانسیو با نسخه های مختلف بوت استرپ لذت خواهید برد .

این دوره همانطور که در بالاتر اشاره شد ، در یک سیستم منظم آموزش داده شده و توصیه می کنیم که اگر قصد شما یادگیری بوت استرپ به شکل کامل و همیشگی است ، همراه ما باشید تا بتوانید بسیار مفهومی از آموزش های این دوره بهره مند شده و یکبار برای همیشه در زمینه بوت استرپ به تخصص لازم دست پیدا کنید .

ادامه توضیحات در رابطه با این دوره را میتوانید در بخش ” تکمیل ” مطالعه فرمائید
توضیحات تکمیلی

آموزش تمام المان های بوت استرپ

همانطور که متوجه شدید قالب اول در این دوره یک قالب رستوران است . در داخل قالب اول ، سعی کردیم از المان های بوت استرپ 3 به شکل کامل استفاده کنیم . المان های اصلی که داخل قالب اول به کار رفتند شامل Navbar , Tabs , Tables , Form , Button , List group , Modal و ... هستند که  به دلیل پایه بودن بوت استرپ 3 تمامی تلاش و سعی خود را کردیم تا شما در همین ابتدای کار بخوبی بوت استرپ را تفهیم شده و در داخل نسخه های 4 و 5 مشکلی نداشته باشید .

قالب رستوران ضمن اینکه با بوت استرپ طراحی شده اما برای هرچه بیشتر شیک شدن قالب ، کدنویسی های بیشتری نیز انجام داده و قالب را با کدهای Css توسعه دادیم . در حین طراحی قالب رستوران اشاره کردیم که بوت استرپ 3 بعنوان یک تحول در بوت استرپ بود اما بازهم با گذشت زمان کم کم بخش هایی داخل آن احساس نیاز شد که در بوت استرپ 4 این نواقص تا حد زیادی رفع شدند و باهم به آن بخش نیز خواهیم رسید .

قالب رستوران همچنین توام با نکات آموزشی بسیار زیادی برای شما دانشجوهای عزیز است که میتوانید هنر خود در زمینه Css را نیز بسیار افزایش دهید . در این قالب از Bootstrap Tab ها برای بخش صفحه اصلی وب سایت و نمایش آخرین محصولات رستوران استفاده کردیم و بخوبی Tab ها را شخصی سازی کردیم تا شما قواعد اصلاح استایل های بوت استرپ را نیز یاد بگیرید و هدف صرفا بکارگیری المان های آماده نباشد . از بخش جداول برای صفحه جزئیات محصولات و غذاها و از بخش Bootstrap Form ها برای بخش نظرات و سفارش محصول استفاده کردیم .

بهترین دوره آموزش بوت استرپ

بخش هایی مثل Listgroup , Panel , Breadcrumb , Tooltip از جمله دیگر المان هایی هستند که در صفحات داخلی قالب استفاده شدند . در این قالب از اسلایدر استفاده نشده اما در قالب بوت استرپ 4 و بوت استرپ 5 از اسلایدر ها بخوبی استفاده کردیم . هدف این بوده که شما در قالب 3 وب سایت کاربردی تمامی بخش ها را فرا بگیرید چراکه گنجاندن تمامی المان های بوت استرپ در یک قالب زمان زیادی از دوره میگرفت و اینکه تمامی المان های بوت استرپ در یک وب سایت عملا نیاز نیست .

آموزش بوت استرپ 4 و طراحی قالب لندینگ پیج نوشیدنی

در قالب رستوران ، علاوه بر صفحه اصلی ، بسیاری از صفحات داخلی را نیز تکمیل کردیم ، از جمله صفحات مطالب و صفحه محصولات ، اما به این دلیل که در بوت استرپ 4 شما بخش های زیادی از بوت استرپ را یاد گرفتید ، سریعا بخش ها و المان های بوت استرپ 4 را بررسی نموده و قالب نوشیدنی را به شکل لندینگ پیج طراحی خواهیم کرد . قالب لندینگ پیج یک قالب تک صفحه است که البته یکی از شگفتی های این قالب نوشتن تنها 30 خط کد Css در این قالب است و تماما سعی بر این شده است تا قالب با دستورات اصلی بوت استرپ 4 پیاده شود .

در این قالب از بخش هایی همچون Navbar , RowCols , Slider , Card , Borders , Form , Listgroup , ImgClasses و ... استفاده شده است که این المان ها بخوبی و در یک قالب شیک کنار هم قرار گرفتند . ویژگی هایی که بوت استرپ 4 نسبت به نسخه 3 در اختیار ما قرار داد واقعا فوق العاده بود و ما بخوبی قدرت بوت استرپ 4 را به نمایش گذاشتیم . در این قالب از Table ها استفاده نشده به این دلیل که علاوه بر نبود بخشی جهت طراحی در این قالب ، در قالب رستوران بسیار خوب از جداول استفاده کردیم . اسلایدر این قالب به شکل متنی است و اسلایدر قالب بوت استرپ 5 از نوع تصویری و متنی که بخوبی شخصی سازی خواهد شد .

آموزش طراحی قالب ورزشی لندینگ پیج با بوت استرپ 5

المان های اصلی که در قالب ورزشی با بوت استرپ 5 استفاده کردیم شامل : Navbar , Slider , SerachForm , Card , Table , Forms , FloatingLabels , Listgroup , Menus , Buttons  و ... که در این قالب نیز سعی بر این شده است تا اصلی ترین المان ها و همچنین المان های جدید که در جدول زیر مشاهده خواهید کرد و به بوت استرپ 5 اضافه شده است استفاده شود . در کل در قالب بوت استرپ 4 و قالب بوت استرپ 5 اصلی ترین هدف کاهش کدهای استایل اختصاصی و استفاده از جدیدترین المان هایی است که به بوت استرپ اضافه شده است . البته لازم به ذکر است که تنها المان های اصلی در این قسمت ذکر شدند و در داخل قالب المان های بسیار زیادی هستند که نیاز به توضیح در این قسمت ندارند و در پیش نمایش قالب ها و همچنین در ویدئو معرفی خدمتتان ارائه شدند . طراحی قالب رسپانسیو و همچنین شیک هدف اصلی دوره آموزش بوت استرپ بوده است .


این ویدئو از جلسه 3 این دوره برای شما عزیزان قرار داده شده است تا سطح کیفی آموزشی و همچنین کیفیت صدا و تصویر را سنجش نمائید . در تمامی آموزش های سئو 90 سعی بر این بوده است که کیفیت صدا و تصویر بسیار مناسب بوده و همچنین حجم ویدئو نیز متناسب باشد . این جلسه قسمت 3 از دوره آموزش بوت استرپ نسخه سوم می باشد که در آن بخش های تنظیم چیدمان المان ها در داخل صفحات وب را با صبر و حوصله خدمت شما عزیزان تدریس کردیم . بخش چیدمان بندی صفحات و درک نحوه کار بوت استرپ در مورد آن ، بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل سعی شده است تا دانشجوی دوره بخوبی در مورد آن تفهیم شود . تمامی جلسات این دوره با همین کیفیت و با همین محتوای آموزشی جامع خدمت شما ارائه شده است . امیدواریم بتوانیم در این دوره به شکل بسیار کاربردی ، مباحث بوت استرپ 5 ، آموزش بوت استرپ 4 و آموزش بوت استرپ 3 را بخوبی به شما دانشجویان محترم ارائه نمائیم .

بررسی تفاوت های بوت استرپ در 3 نسخه کاربردی آن

به عنوان بخش نهایی این دوره قصد داریم تا یک جدول کلی و البته کامل در مورد تفاوت هایی که از نسخه 3 بوت استرپ تا نسخه 5 ایجاد شدند خدمت شما ارائه کنیم که البته در بخش مقالات آموزش طراحی سایت به تفسیر این جدول را مورد بررسی قرار دادیم و به شکل موشکافانه موارد را خدمت شما توضیح دادیم .

دوستانی که در دوره شرکت کردند می توانند از محتوای این جدول استفاده نموده و بخوبی آن را درک کنند . تسلط بر این تفاوت ها در جهت سرعت بخشیدن به کد نویسی شما بسیار موثر خواهد بود . این تفاوت ها را بخوبی در بخش آموزش بوت استرپ 5 احساس خواهید کرد . البته نیازی نیست تا جز به جز این جدول را حفظ کنید ، بلکه با هر بار کدنویسی ، تمامی این موارد ملکه ذهن شما خواهند شد و به راحتی هنگام کدنویسی خواهید فهمید که کدام کلاس ها در نسخه بوت استرپی که استفاده می کنید وجود دارند یا ندارند .

تفاوت های 3 نسخه بوت استرپ
بوت استرپ 3 بوت استرپ 4 بوت استرپ 5
Body
واحد ها پیکسل هستند واحد ها به rem تغییر پیدا کردند . هر rem معادل 16 px می باشد . همانند نسخه 4
یکسری فونت های پیشفرض تعیین شده اند فونت از سیستم کاربر خوانده می شود همانند نسخه 4
فونت پیشفرض 14 px است فونت پیشفرض 16 px است همانند نسخه 4
کلاس فونت سایز نداریم کلاس فونت سایز نداریم کلاس های fs-* , fw-* , fst-* , lh , display اضافه شدند
text truncate نداریم text truncate نداریم text truncate اضافه شد
Glyphicon داشتیم Glyphicon ها حذف شدند Bootstrap Icon ها اضافه شدند
کتابخانه jQuery نیاز داشتیم کتابخانه jQuery نیاز داشتیم نیازمنده به jQuery نیستیم
کتابخانه RTL نداریم کتابخانه RTL نداریم بوت استرپ RTL اضافه شده است
واحد های فاصله نداریم واحدی های mb-* , mr-* , ml-* , mt-* , pb-* , pr-* , pl-* , pt-* اضافه شدند واحد های left , right با توحه به جهت وب سایت به start , end تغییر کردند
کلاس های عرض و طولی نداریم کلاس های w-100 , w-50 , mw-100 , mh-100 , h-100 , h-50 و… اضافه شدند همانند نسخه 4
کلاس های نمایشی نداریم کلاس های d-block , d-inline , d-inline-block , d-none و… اضافه شدند همانند نسخه 4
pull-right , pull-left float-right , float-left float-start , float-end
Grid
float ها دست و پای ما را بسته بود به کمک تکنولوژی Flex قادر به هر کاری هستیم همانند نسخه 4
کلاس row داریم کلاس row-cols و row-cols-breakpoint… و align-items داریم همانند نسخه 4
کلاس container داریم کلاس container-breakpoint داریم همانند نسخه 4
ستون بندی ها 4 تا هستند ستون بندی ها به 5 افزایش یافته اند ستون بندی ها به 6 افزایش یافته اند
xs-sm-md-lg col-sm-md-lg-xl col-sm-md-lg-xl-xxl
مشخصه های عرض موبایل تا 768 هستند مشخصه های عرض موبایل تا 576 هستند همانند نسخه 4
col-md-offset-* offset-md-* همانند نسخه 4
Tables
جدول مشکی نداریم table-dark | thead-light | thead-dark thead-light | thead-dark => table-dark
table-condenced table-sm table-sm
table-borderless نداریم table-borderless اضافه شده همانند نسخه 4
کلاس table-responsive به div داده می شد table-responsive به همراه breakpoint همانند نسخه 4
Forms
form-horizontal حذف شده همانند نسخه 4
input-lg | input-sm form-control-lg | form-control-sm form-control ها بسیار جذاب تر شدند
haswarning ندارد همانند نسخه 4
Floating Label ندارد Floating Label ندارد Floating Label دارد
input از نوع Range و colorpicker نداریم input از نوع Range داریم input از نوع Range و colorpicker داریم
استایل input ها و .. معمولی هستند استایل Radio و Check بهتر شدند استایل Radio و Check بهتر شدند و حالت Switch اضافه شده است
Buttons
کلاس های دکمه کلاس های btn-light و btn-dark و btn-secondary اضافه شدند همانند نسخه 4
btn-outline ندارد کلاس های btn-outline اضافه شدند . btn-outline-success همانند نسخه 4
کلاس btn xs-sm-lg btn-xs حذف شده است همانند نسخه 4
Images
img-responsive img-fluid همانند نسخه 4
کلاس وسط نداریم d-block و m-x-auto همانند نسخه 4
DropDowns
دراپ داون ها در داخل ul li هستند دراپ داون ها در داخل div li هستند همانند نسخه 4
کلاس divider در تگ li هستند کلاس divider در تگ div قرار دارد همانند نسخه 4
btn-group-justified ساپورت نمیشه همانند نسخه 4
Navbars
کلاس های navbar-default و navbar-reverse کلاس های navbar-light و navbar-dark همانند نسخه 4
navbar-fixed-top | navbar-fixed-bottom fixed-top | fixed-bottom fixed-top | fixed-bottom | sticky-top
Pagination
کلاس pagination به ul داده میشه به li کلاس page-item و به تگ a کلاس page-link داده میشه همانند نسخه 4
previous و next داشتیم نداریم همانند نسخه 4
list group ها با استایل معمولی list-group-flush اضافه شده است همانند نسخه 4
Panels
panel , panel-body , panel-header , panel-footer card , card-body , card-header , card-footer همانند نسخه 4
Slider
item carousel-item همانند نسخه 4
اسلایدر معمولی داریم اسلایدر حالت Fade و لمسی اضافه شده است همان ساختار 4 بعلاوع اسلایدر dark
Other
Modal ها معمولی هستند Modal های وسط چین و اسکرول دار آمدند Modal های فول اسکرین هم اضافه شدند
کلاس های border نداشتیم border و border-color اضافه شدند border-1 تا border-5 اضافه شدند
بک گراند gradient نداریم بک گراند gradient نداریم bg-gradient اضافه شد
breadcrumb ها معمولی هستند همانند نسخه 3 breadcrumb ها استایل بهتری دارند و می توان divider را تغییر داد
آکاردئون ها معمولی هستند آکاردئون ها بهتر شدند آکاردئون با کلاس flush اضافه شدند
دکمه های Close مشکی هستند دکمه های Close مشکی هستند btn-close-white اضافه شده است
tooltip معمولی tooltip با خاصیت نوشتن html tooltip برای svg
Spinner نداشتیم Spinner ها اضافه شدند همانند نسخه 4
Toast نداشتیم Toast ها اضافه شدند همانند نسخه 4

اگر به هر دلیل در درک تفاوت های بوت استرپ مشکل داشتید یا المان هایی که در جدول خدمتتان تنظیم شدند بخوبی برای شما قابل فهم نیستند نشان دهنده این است که شما یا با بوت استرپ کار نمی کنید و یا اینکه کلاس های بوت استرپ را بخوبی درک نکردید . دوستانی که با بوت استرپ کارهای طراحی قالب را انجام میدهند نیازی به بررسی مکرر سایت بوت استرپ جهت استفاده از کلاس ها ندارد و به قدری از کلاس ها و المان های مختلف بوت استرپ استفاده می کنند که تمام کلاس ها ملکه ذهن آنها است .

البته یک نکته مهم نیز در اینجا باید گفت که عملا حفظ کردن همه اسامی کلاس های بوت استرپ ممکن نیست اما از یک طراح ماهر انتظار می رود که حداقل کلاس های اصلی را بخوبی درک کرده و به استفاده مناسب از آنها آگاه باشد . برخی از المان ها همچون کدهای اسلایدر ، مودال ها و در کل کد هایی که حجم آنها کمی زیاد است معمولا امکان حفظ کردن ندارند و نیازی هم به این کار نیست چون می توانیم هر زمان که نیاز به اسلایدر داشتیم همانند دوره ، سریعا کد مد نظر را استفاده کنیم . البته اینجا نکته مهمی داریم که نباید صرفا کار ما کپی و استفاده باشد . زمانی می توانیم با اطمینان خاطر ، خود را یک بوت استرپ کار و طراح بدانیم که از کدهای نوشته شده آگاهی کامل داشه باشیم و بدانیم که در حال انجام چه کاری هستیم . اگر تسلط و شناخت مناسب روی کد ها داشته باشیم دقیقا همانند مدرس دوره به تسلط مناسب خواهیم رسید . امیدواریم که این دوره برای تمامی دانشجویان شرکت کننده در آن بسیار مفید باشد .

فصل 1
بوت استرپ 3 ، طراحی قالب رستوران
شامل 25 جلسه
1
بررسی ساختار سایت های رسپانسیو و بوت استرپ
00:22:05
2
آموزش 0 تا 100 ستون بندی و Grid در بوت استرپ
00:22:13
3
نکات مهم ستون بندی در بوت استرپ
00:26:32
4
جدول ، فرم و تایپوگرافی در بوت استرپ
00:23:52
5
فرم ها ، دکمه ها ، تصاویر ، کلاس های کمکی
00:20:04
6
منو ها ، خطاها ، دراپ داون ، فونت آیکون ها
00:25:26
7
لیست گروه ، مودال ، تب بندی
00:24:55
8
تولتیپ ، آکاردئون ، اسلایدر
00:17:16
9
شروع قالب رستوران ، طراحی منو اصلی
00:25:18
10
طراحی بنر بالای صفحه اصلی
00:22:25
11
طراحی بخش معرفی رستوران
00:25:40
12
طراحی آخرین محصولات
00:25:46
13
طراحی آخرین محصولات
00:25:11
14
طراحی بخش پیشنهاد سرآشپز
00:25:35
15
طراحی بخش اخبار و مقالات
00:27:14
16
طراحی قسمت خبرنامه
00:22:48
17
بخش اینستاگرام و فوتر
00:21:00
18
اعمال تغییرات نهایی در صفحه اول
00:28:14
19
تنظیم حالت تبلت قالب
00:19:20
20
تنظیم حالت موبایل قالب
00:20:09
21
طراحی صفحه جزئیات محصول
00:24:36
22
طراحی صفحه جزئیات محصول
00:23:34
23
تنظیم رسپانسیو صفحه محصول
00:22:00
24
طراحی صفحه جزئیات مطالب
00:24:03
25
سایدبار و صفحه اخبار و مقالات
00:20:16
فصل 2
بوت استرپ 4 ، طراحی قالب لندینگ پیج
شامل 12 جلسه
1
تفاوت های کلی بوت استرپ 3 با 4
00:21:26
2
بررسی 0 تا سیستم Grid بوت استرپ 4
00:26:00
3
قوانین مهم ستون بندی در بوت استرپ 4
00:10:15
4
دکمه ها ، بردکرامب ، اسلایدر ، کارت ها
00:22:30
5
فرم ، مودال ، ناوبار ، پروگرس بار
00:24:51
6
بررسی کامل بخش واحدها در بوت استرپ 4
00:24:32
7
بررسی های نهایی بوت استرپ 4
00:14:15
8
طراحی منو و خدمات قالب لندینگ پیج
00:26:47
9
طراحی بخش خدمات ویژه سایت
00:19:20
10
بخش محصولات ، اسلایدر ، اجتماعی و فوتر
00:22:31
11
تکمیل جزئیات صفحه اصلی
00:24:48
12
تنظیم حالت تبلت و موبایل قالب
00:28:42
فصل 3
بوت استرپ 5 ، طراحی قالب ورزشی
شامل 9 جلسه
1
بررسی بخش Layout , Getting Started
00:26:42
2
بررسی بخش Content , Forms
00:21:16
3
بخش Components
00:21:37
4
بررسی بخش Utilities
00:25:38
5
طراحی منو و اسلایدر قالب ورزشی
00:22:11
6
طراحی بخش خدمات و عضویت در سایت
00:22:57
7
طراحی پلن های قیمت ، محصولات و فوتر
00:19:26
8
تکمیل تمامی بخش های قالب
00:28:10
9
تنظیم رسپانسیو قالب
00:14:30
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
iraj-mtn ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام این آموزش چقدر کامل هستش ؟ این قالب هایی که گذاشتین و توی فیلمم بود همش را میسازید و به ما هم یاد میدین ؟

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام این دوره یکی از کامل ترین دوره های آموزشی در وب فارسی است و تمامی سرفصل ها و پروژه ها خدمت شما آموزش داده خواهد شد .

امیرعلی ۱۲ / ۱۴۰۰

بوت استرپ شما در داخل اینترنت یدونه هست آقا یدونه . اینهمه فیلم هارو دیدم هنوز به یک دونه مشکل هم برخورد نکردم که بابتش بیام سوالی کنم قسمت 29 هستم و عالی تدریس شده این دوره آرزوی موفقیت برای شما و خودم دارم

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام امیر علی عزیز زنده باشی ، تلاش و پشت کار شما قابل تحسینه دوست من

zayn ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید سایت خیلی خوب و پرمحتوایی دارید در این دوره روند آموزش دقیقا به چه صورتی هست ؟

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر ، محتوای این صفحه توضیحات کامل را ارائه کرده است

ssmaj ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام ممنون از مطالب خوب سایت شما من در آموزش های html و مقدماتی css شرکت کردم برای خرید این دوره نیاز به راهنمایی داشتم ممنون میشم یک توضیح بفرمائید

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام ، دقیقا نفرمودین که نیاز به چه راهنمایی هایی دارید ، اما میتونم بگم قبل از شرکت در دوره بوت استرپ باید تسلط به مباحث css داشته باشید ، این دوره کاملا تضمینی و پروژه محور تدریس شده و توضیحات کافی و کامل در متن دوره خدمتتان ارائه شده

mehdiI ۱۰ / ۱۴۰۰
5

استاد برای طراحی قالب فروشگاه اینترنتی به مشکل برخوردم البته یک مدل هست که ابتکار خودم هست ولی در نمایش به مشکل خوردم من از دانشجوهای دوره هستم امکان داره با خودتون مشاوره داشته باشم و منو راهنمایی کنید ؟

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام بله حتما از بخش پشتیبانی شخصا در خدمتتان هستم

محمد ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام آپدیت جدید نمیذارین برای دوره ؟

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام فعلا نیاز به آپدیت خاصی نیست و دوره کامل می باشد

خرید آنلاین