سئوالات متداول درباره این دوره

از آنجایی که این دوره یک آموزش تکمیلی است به چند پیشنیاز اصلی نیاز دارد که اگر شما به آنها تسلط داشته باشید می توانید خیلی سریع این دوره را پشت سر بگذارید . Css ، Bootstrap و نهایتا jQuery سه پیشنیاز اصلی این دوره هستند .

دوستانی که در زمینه فرانت دوره های Css ، Bootstrap و همچنین کمی jQuery را مطالعه نمودند ، می توانند وارد دوره شده و مهارت خود را با یادگیری قالب هایی از طیف مختلف بسیار افزایش دهند چرا که کار روی نمونه های واقعی جهت کسب مهارت بسیار مهم است .

دوستانی که آشنایی های لازم با بوت استرپ را ندارند هرگز از این دوره استفاده نکنند چرا که مجبور به برگشت به سمت دوره بوت استرپ هستند . از آنجا که پلاگین های مختلف جی کوئری در دوره آموزش داده شدند ، دانش جی کوئری هم حتما نیاز است .

پیشنیاز های این دوره آموزشی

17 %

نابغه CSS – آموزش CSS جامع و تضمینی

آموزش فوق العاده کامل Css , Css3 ، با تمامی سرفصل ها از نقطه صفر به همراه طراحی 2 پروژه حرفه ای با ویژگی ها متفاوت ، در این پکیج شما تنها یکبار آموزش خواهید دید و سالها از آن استفاده خواهید کرد . بجای خواندن چندین دوره Css و به شکل پراکنده ، پکیج نابغه Css را یکبار استفاده کنید تا یک متخصص واقعی شوید .

595,000 تومان
499,000 تومان     18 فروش
15 %

آموزش جامع بوت استرپ 5 ، 4 ، 3 ، صفر تا صد و پروژه محور

در این پکیج آموزشی ، شما به شکل کاملا سازمان دهی شده ، بوت استرپ را از ریشه یاد خواهید گرفت و از سمت بوت استرپ 3 به سوی بوت استرپ 5 در قالب آموزش و همچنین طراحی 3 قالب رسپانسیو فوق العاده بر اساس بوت استرپ های نسخه 5 ، 4 و 3 پیش خواهیم رفت و یکبار برای همیشه این فریم ورک را در مشت خود خواهید گرفت .

675,000 تومان
575,000 تومان     8 فروش

آموزش جامع جی کوئری – تضمینی ، ویژه بازار کار ، صفر تا صد

در این دوره آموزشی شما یکبار برای همیشه سیر تا پیاز جی کوئری به همراه تمامی جوانب آن را یاد خواهید گرفت . آموزش مقدماتی جاوا اسکریپت ، اموزش کاربردی ترین پلاگین های جی کوئری ، مبحث jQuery Ui ، بوت استرپ ، Ajax و ... در قالب ده ها پروژه عملی و واقعی در دوره نابغهjQuery .

635,000 تومان     4 فروش

آموزش طراحی 9 قالب پیشرفته با بوت استرپ 5

دوستان و همراهان سئو 90 سلام . به دوره آموزش طراحی قالب های حرفه ای با بوت استرپ 5 که یکی از دوره های خیلی کامل و دلچسب در وب سایت است خیلی خوش آمدید . هدف از ضبط و آماده سازی این دوره ، آموزش طراحی قالب هایی امروزی و مدرن ، متناسب با بازار کار و افزایش توانایی طراحی و دیزاین دوستانی است که در زمینه فرانت اند مشغول به کار هستند .

این دوره تشکیل شده از 9 قالب خاص است که در هرکدام از قالب ها امکانات مختلف با توجه به نوع کاربری همان تمپلیت به شما آموزش داده شده است . قالب هایی که جهت آموزش به شما انتخاب شدند از طیف پرمخاطب ترین قالب ها هستند . آموزش قالب های رستوران ، آموزش طراحی قالب های املاک ، قالب های شرکتی ، قالب فروشگاهی ، ساخت قالب های گالری تصاویر ، طراحی قالب پنل کاربری ، قالب مجله خبری و قالب اپلیکیشن از جمله قالب های پرکاربرد در دنیای حال حاضر طراحی و برنامه نویسی وب هستند که همگی در داخل این پکیج خدمت شما ارائه شدند .

پیشنیاز های این دوره

حتما به پیشنیاز های این دوره دقت کنید چرا که برای شروع اینگونه دوره ها که مقدمات در آن تدریس نخواهد شد به یکسری پیشنیاز های قبلی نیازمند هستید . اصلی ترین موارد برای این دوره به عنوان پیشنیاز عبارتند از :

به این دلیل که در داخل این دوره آموزش های پایه وجود ندارد و فقط قالب هایی که در دمو خدمتتان نمایش داده شدند به همراه نکات مهم طراحی هرکدام خدمت شما آموزش داده شدند ، پس حتما به رعایت پیشنیاز ها ملزم هستید . به همین خاطر کسانی که قصد استفاده از این دوره را دارند حتما باید بوت استرپ 5 را بلد باشند . از این جهت حتما دقت کنید تا متناسب با نیاز خودتان دوره را تهیه فرمائید .

سری اول قالب های این دوره

سری دوم قالب های این دوره

سری سوم قالب های این دوره

جلسات آموزشی این دوره
 1

طراحی منو و اسلایدر قالب رستوران

00:26:30
 2

تکمیل بخش پارالاکس ، ساخت اسلایدر منو ها

00:28:01
 3

طراحی قسمت خدمات و تب بندی محصولات

00:25:44
 4

تکمیل بخش آخرین محصولات

00:25:33
 5

طراحی بخش محصولات ویژه ، اسکرول حرفه ای

00:14:42
 6

طراحی بخش اخبار و مقالات + فوتر

00:22:31
 7

تنظیم رسپانسیو قالب رستوران

00:29:28
 8

طراحی منو و بخش بالایی قالب املاک

00:25:03
 9

فرم جستجوی پیشرفته ، تکمیل بخش بالای قالب

00:16:52
 10

طراحی بخش کارت املاک

00:26:19
 11

طراحی دکمه های حرفه ای برای قالب املاک

00:27:03
 12

طراحی قسمت فیلتر بندی املاک

00:23:15
 13

پیاده کردن نقشه داخل قالب املاک

00:24:14
 14

تنظیم رسپانسیو قالب املاک ، استارت قالب شرکتی

00:25:56
 15

طراحی بخش خدمات ، اسلایدر و شمارنده قالب شرکتی

00:27:31
 16

طراحی بخش اعضای تیم و فوتر

00:27:32
 17

طراحی گالری تصاویر ، رسپانسیو قالب شرکتی

00:23:06
 18

طراحی منو ، اسلایدر و تایمر قالب فروشگاهی

00:23:21
 19

طراحی بخش آخرین محصولات ، بنر های دسته بندی

00:29:37
 20

طراحی قسمت خدمات و فوتر فروشگاه

00:21:32
 21

تنظیم رسپانسیو قالب فروشگاهی

00:26:52
 22

طراحی قسمت سایدبار و اسلایدر عمودی قالب گالری

00:25:06
 23

استفاده از Masonry ، ساخت انیمیشن اسکرول

00:16:35
 24

طراحی قسمت سایدبار و منو قالب پنل کاربری

00:25:58
 25

طراحی نمودار های داخل پنل ادمین

00:21:15
 26

طراحی جدول ها و پروگرس های پنل ادمین

00:28:27
 27

طراحی بخش پروفایل و منو های داینامیک سایدبار

00:31:19
 28

رسپانسیو کردن قالب ادمین ، طراحی منو رسپانسیو

00:30:02
 29

طراحی منو و آخرین مطالب قالب مجله خبری

00:24:17
 30

طراحی سایدبار قالب مجله خبری

00:24:26
 31

طراحی فوتر و رسپانسیو قالب مجله خبری

00:30:50
 32

طراحی بخش بالای قالب اپلیکیشن

00:27:23
 33

طراحی بخش خدمات و مقالات قالب اپلیکیشن

00:23:28
 34

طراحی قسمت فوتر و بخش های نهایی قالب اپلیکیشن

00:21:53

آموزش طراحی قالب های پیشرفته با بوت استرپ

این دوره آموزشی در پیرو تکمیل مباحث دوره آموزشی بوت استرپ می باشد . زمانی که دانشجویان به سطح مناسبی از تسلط در بوت استرپ دست پیدا کنند می توانند مهارت خود را به مرحله بسیار بالاتری برسانند . لازمه رسیدن به این تسلط بالا این است که شما قادر باشید تا انواع مختلف قالب های موجود در سطح وب را طراحی کنید . بر همین اساس ما چندین نوع مختلف از قالب ها را داخل این دوره برای شما گردآوری کردیم تا با توجه به المان های مختلفی که مرتبط به هر یک از قالب ها هستند ، آموزش های مناسبی را خدمتتان ارائه کنیم .

آموزش طراحی قالب رستوران با بوت استرپ 5

در این دوره اولین آموزش را با یک قالب لندینگ رستوران شروع می کنیم . در این قالب افکت ها و جلوه های خاصی به کار رفته است که البته طراحی و دیزاین این قالب نیز بسیار خاص می باشد . توجه داشته باشید که در قالب هایی همچون قالب های رستوران ، تنظیم رنگ و تشویق کاربر به سفارش غذا ، یکی از مشخصه های اصلی می باشد .

آموزش طراحی قالب رستوران با بوت استرپ 5

سعی بر این شده است تا داخل این قالب بخش هایی همچون محصولات ( جهت توسعه در آینده برای سفارش آنلاین ) ، غذا های پر فروش ، غذای هفته ، آشپرخانه ، منو های رسپانسیو ، اسلایدر و … هر کدام با افکت هایی زیبا طراحی شوند که در تصاویر بالا می توانید بخوبی صفحه اول این قالب را مشاهده کنید .

طراحی قالب املاک با بوت استرپ 5

قالب دوم این دوره یک قالب لندینگ پیج املاک می باشد که در داخل این قالب مشخصه های جالبی وجود دارد . یکی از بخش های جالب داخل این قالب قسمت نقشه می باشد که علاوه بر سایت املاک ، در سایت های رستوران هم برای دریافت و ارائه لوکیشن قابل استفاده است . شما در طی این دوره المان های بسیار زیادی را یاد خواهید گرفت که متناسب با نوع نیاز می توانید از آنها به راحتی استفاده کنید . دز قالب املاک هم یک طراحی و دیزاین خاص پیاده شده است تا قالب خیلی امروزی تر و شیک تر باشد .

قسمت نقشه در داخل قالب املاک آموزش داده شده است و شما به شکل کامل نحوه پیاده سازی نقشه را یاد خواهد گرفت . اگر در سایت رستوران یا هر قالب دیگر نیاز به نقشه داشتید مشکلی نخواهید داشت و می توانید از همین نقشه که داخل قالب املاک خدمتتان آموزش داده شد به راحتی استفاده کنید . پس المان هایی که در قالب های مختلف آموزش داده شدند ، محدود به آن قالب و آن زمینه کاری نیستند .

طراحی قالب شرکتی به کمک بوت استرپ

قالب سوم این دوره یک قالب شرکتی است . در قالب های شرکتی قسمت هایی همچون بخش شمارنده ، اعضای تیم و اسلایدر از اهمیت بالایی برخوردار هستند . همچنین یکی از قسمت های مهم در سایت های شرکتی برای نمونه کار ها می تواند گالری تصاویر باشد که تمامی این قسمت ها در قالب سوم که یک قالب شرکتی است مورد توجه قرار گرفته است . از طراحی قالب شرکتی در این دوره بسیار لذت خواهید برد .

داخل این قالب افزونه های جالبی استفاده شده است چرا که برخی افکت ها را به تنهایی نمی توانیم پیاده کنیم و به این منظور لازم است از برخی افزونه های جی کوئری هم استفاده کنیم که این مورد در ابتدا به عنوان پیشنیاز دوره معرفی شده است . در دوره آموزش جی کوئری وب سایت خود ما ، جی کوئری بوت استرپ و کل کتابخانه آن توضیح داده شده است تا یکبار برای همیشه از هر منبعی بی نیاز شوید و در اینگونه دوره ها به راحتی سرفصل ها را پشت سر بگذارید .

طراحی قالب لندینگ فروشگاهی با بوت استرپ 5

قالب چهارم در این دوره یک قالب لندینگ پیج فروشگاه می باشد . یکی از مشخصه هایی که هم اکنون در فروشگاه ها وجود دارد و کاربران را تشویق به خرید محصولات می نماید قسمت پیشنهاد ویژه است که در این قالب هم در یک قسمت بسیار جذاب بخش تایمر به شما آموزش داده شده است . در قالب فروشگاهی افکت های خاصی هم آموزش داده شده است . البته نه تنها در این قالب بلکه در تمامی قالب ها ، هدف و تمرکز روی طراحی زیبا و البته کاربردی بوده است .

آموزش قالب فروشگاه با بوت استرپ 5

از آنجایی که تمام قالب های آموزش داده شده با بوت استرپ در این دوره به شکل لندینگ پیج هستند و یک صفحه دارند ، سعی می کنیم تمامی المان های کاربردی را در بین قالب های مختلف تقسیم کنیم . قسمت تایمر و طراحی پیشنهاد ویژه در سایت های فروشگاهی بسیار مهم بود به همین دلیل ترجیح دادیم تا داخل این قالب بخش تایمر محصول را در قالبی شیک به شما آموزش دهیم .

طراحی قالب گالری تصویر با بوت استرپ 5

قالب پنجم ، یک قالب بسیار ساده ، شیک و جذاب است . این قالب مربوط به گالری تصاویر است که چون قالب های گالری تصاویر از افکت های خاصی برحوردار هستند ، شما لازم است تا از برخی افکت های خاص در این نوع قالب ها استفاده کنید . این قالب با یک سایدبار ثابت و با یک رنگ بندی جذاب طراحی شده است .

اینگونه قالب ها معمولا با سرعت بالاتری طراحی می شوند و به دلیل اینکه محتوای اصلی آنها تصویر است ، اگر این تصاویر با کیفیت مناسب در داخل سایت آپلود شوند ، قالب شما بسیار جذاب خواهد بود . ترکیب رنگ در طراحی اینگونه قالب ها نیز مهم است . در این قالب هم سعی کردیم تا همسان سازی رنگ قالب را با توجه به زمینه کاری ( عکاسی ) به شیوه مناسبی تنظیم کنیم .

طراحی قالب پنل کاربری با بوت استرپ 5

قالب ششم طراحی شده در این دوره یک قالب پنل کاربری است . در مجموعه قالب هایی که داخل دوره طراحی قالب های حرفه ای با بوت استرپ 5 به شما آموزش داده شده است ، لازم دیدیم تا بخشی هم برای قالب های پنل کاربری جدا کنیم . شما به عنوان یک طراح قالب لازم است تا تسلط بر طراحی تمامی قالب ها داشته باشید . قالب پنل کاربری هم یکی از همین نوع قالب ها است که شما با قسمت هایی بسیار جذاب در این قالب آشنا خواهید شد ، قسمت هایی همچون نمودار ها و … که بسیار به جذابیت پنل اضافه می کنند .

آموزش طراحی پنل با بوت استرپ

ساخت پنل کاربری به دلیل داشتن ساید بار ثابت و مهم تر از همه داشتن منو های رسپانسیو بسیار حائز اهمیت است به همین خاطر سعی کردیم تا این نکات را هم در ساخت قالب پنل کاربری مد نظر داشته باشیم . رنگ بندی و طراحی این پنل کاربری بسیار جذاب بوده و سعی کردیم تا محتوای داخل آن را به کمک چند پلاگین مناسب به نمایش بگذاریم .

آموزش طراحی قالب مجله خبری با بوت استرپ 5

قالب هفتم طراحی شده در این دوره یک قالب مجله خبری است . قالب مجله خبری که در این دوره آموزش داده شده است ، یک تم مشکی دارد و البته هم تفاوتی با مجموعه قالب های قبلی دارد و آن هم اینکه استایل و دیزاینی بسیار متفاوت تر از بقیه قالب ها دارد . این قالب لندینگ پیج هم با حداقل کدنویسی و همچنین رنگ بندی جذاب طراحی شده است .

نکاتی که داخل این قالب خدمت شما آموزش داده شدند در تمامی قالب های خبری بدون محدودیت قابل اجرا هستند . مشکی بودن تم این قالب یک طرح و جذابیت خاص به این قالب بخشیده و می توانید با الهام گیری از طرح این قالب ، وب سایت های خبری بسیار شیک برای خودتان پیاده کنید .

طراحی قالب لندینگ اپلیکیشن

قالب هشتم و قالب آخر ، که آموزش دادیم یک قالب لندینگ پیج مربوط به اپلیکیشن است که امروزه بسیار طرفدار دارد . این قالب دارای انیمیشن های خاصی است که شما نحوه پیاده سازی همه آنها را در این قالب یاد خواهید گرفت . از آنجا که در حال حاضر اکثر کسب و کار ها تمایل دارند تا اپلیکیشن داشته باشند لذا یک وب سایت فوق العاده برای معرفی این اپلیکیشن نیاز است .

آموزش طراحی قالب اپلیکیشن با بوت استرپ 5

اگر به وب سایت هایی که اپلیکیشن های خود را معرفی می کنند دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که این وب سایت ها از دیزاین خاصی استفاده می کنند و سعی می کنند تا کاربر را به کمک این وب سایت جذب کنند تا اپلیکیشن را دانلود یا خریداری کنند . به تمام این نکات داخل این قالب توجه شده است .

قالب نهم با شما کاربران

در نهایت قالب نهم که متناسب با نیاز شما کاربران آموزش داده خواهد شد تا اینکه دوره از هر نظر تکمیل باشد . پس در این دوره جذاب و کاربردی همراه ما باشید تا مهارت های خود را هرچه بیشتر افزایش دهید . برای آموزش طراحی قالب آخر در این دوره منتظر شما دانشجویان عزیز هستیم تا با توجه به نظر جمعی شما یک قالب مناسب طراحی کنیم که البته در این قالب قصد داریم تا کمی بیشتر سنگ تمام گذاشته و از فکر جمعی شما عزیزان بخوبی استفاده کنیم .

635,000 تومان – خرید