با خرید این دوره تا 6 ماه ارتباط مستقیم با مدرس خواهید داشت

ویدئو معرفی دوره

آموزش طراحی 9 قالب حرفه ای با بوت استرپ 5

دوستان و همراهان سئو 90 سلام و خسته نباشید . به یکی از دوره های خیلی کامل و دلچسب در وب سایت خودتون خیلی خوش اومدین . هدف از ضبط و آماده سازی این دوره ، آموزش طراحی قالب هایی امروزی و مدرن ، متناسب با بازار کار و افزایش توانایی طراحی و دیزاین دوستانی هست که در زمینه فرانت اند مشغول به کار هستند .

این دوره تشکیل شده از 9 قالب حرفه ای که در هرکدام از قالب ها امکانات خاصی با توجه به نوع کاربری همان قالب به شما آموزش داده میشه . قالب هایی که انتخاب شدند تا به شما آموزش داده شوند از طیف پرمخاطب ترین قالب ها هستند . قالب های رستوران ، قالب های املاک ، قالب های شرکتی ، قالب فروشگاهی ، قالب های گالری تصاویر ، قالب پنل کاربری ، قالب مجله خبری و قالب اپلیکیشن از جمله قالب های پرکاربرد در دنیای حال حاضر طراحی و برنامه نویسی وب هستند که همگی در داخل این پکیج خدمت شما ارائه شده اند .

پیشنیاز های این دوره

حتما به پیشنیاز های این دوره دقت کنید

  • آشنایی با html ( پکیج نابغه html در داخل وب سایت به شکل رایگان خدمت شما ارائه شده است )
  • آشنایی با Css ( دوره نابغه Css در وب سایت به شکل کاملا حرفه ای و تضمینی خدمت شما ارائه شده است )
  • آشنایی با Bootstrap که حتما شما باید به بوت استرپ آشنایی داشته باشید مخصوصا نسخه 5 ( پکیج کامل و تضمینی بوت استرپ در داخل سایت موجود می باشد )

به این دلیل که در داخل این دوره آموزش های پایه وجود نداره و فقط قالب هایی که در دمو خدمتتون نمایش داده شدند به همراه نکات مهم طراحی هرکدام خدمت شما آموزش داده شدند . به همین خاطر کسانی که قصد استفاده از این دوره را دارند حتما باید بوت استرپ 5 را بلد باشند . از این جهت حتما دقت کنید تا متناسب با نیاز خودتون دوره را تهیه فرمائید .

سری اول قالب های این دوره

سری دوم قالب های این دوره

سری سوم قالب های این دوره

635,000 تومان – خرید