سئوالات متداول دوره Html

از آنجایی که آموزش Html قدم اول ورود به دنیای وب می باشد لذا از این جهت هیچ پیشنیازی برای این دوره وجود ندارد و همه دوستانی که قصد دارند تا وارد دنیای طراحی وب شوند می توانند از این دوره استفاده کنند . قدم بعدی شما آموزش css خواهد بود .

این دوره قدم اول ورود به طراحی سایت است از این جهت دوستانی که هیچگونه دانش برنامه نویسی ندارند هم می توانند بدون مشکل وارد این دوره شده و طبق سرفصل های ارائه شده کد زنی را شروع کنند .

این دوره کاملا رایگان است اما رایگان بودن دلیل بر ناقص بودن آن نیست . تمامی سرفصل های موجود در زبان Html به شکل کامل و طی سرفصل بندی منظم در این دوره خدمت شما تدریس شده و سعی بر این بوده تا چیزی از قلم نیفتاده باشد .

مسیر طراحی را با دوره های جامع ادامه دهید

17 %

نابغه CSS – آموزش CSS جامع و تضمینی

آموزش فوق العاده کامل Css , Css3 ، با تمامی سرفصل ها از نقطه صفر به همراه طراحی 2 پروژه حرفه ای با ویژگی ها متفاوت ، در این پکیج شما تنها یکبار آموزش خواهید دید و سالها از آن استفاده خواهید کرد . بجای خواندن چندین دوره Css و به شکل پراکنده ، پکیج نابغه Css را یکبار استفاده کنید تا یک متخصص واقعی شوید .

595,000 تومان
499,000 تومان     18 فروش
15 %

آموزش جامع بوت استرپ 5 ، 4 ، 3 ، صفر تا صد و پروژه محور

در این پکیج آموزشی ، شما به شکل کاملا سازمان دهی شده ، بوت استرپ را از ریشه یاد خواهید گرفت و از سمت بوت استرپ 3 به سوی بوت استرپ 5 در قالب آموزش و همچنین طراحی 3 قالب رسپانسیو فوق العاده بر اساس بوت استرپ های نسخه 5 ، 4 و 3 پیش خواهیم رفت و یکبار برای همیشه این فریم ورک را در مشت خود خواهید گرفت .

675,000 تومان
575,000 تومان     8 فروش
100 %

آموزش رایگان Flex و Grid در Css ، پروژه محور

در این دوره آموزشی به شکل کاملا رایگان و در قالب پروژه ، مباحث Grid و همچنین Flex که هردو از موضوعات مهم طراحی قالب هستند را به شکل کامل یاد خواهید گرفت و می توانید از این پس با Float ها در Css خداحافظی کرده و قالب هایی منعطف تر و اصولی تر پیاده کنید .

179,000 تومان
رایگان     83 فروش

نابغه Html ، آموزش جامع و رایگان Html

این دوره یکی از کامل ترین و جامع ترین دوره های آموزشی در سطح وب فارسی می باشد . یادگیری زبان نشانه گذاری Html اولین گام برای ورود به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب می باشد . شما برای یادگیزی زبان Html نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید و در ابتدای این دوره خیلی راحت وارد کدنویسی Html خواهید شد .

به این دلیل نام این دوره نابغه Html قرار داده شده است چون شما از هر منبع دیگری بی نیاز خواهید شد و پس از اتمام آموزش های این دوره نیازی ندارید تا دوره های دیگری را مطالعه کنید به این دلیل که تمامی سرفصل ها و تمامی موضوعاتی که شما در بازار واقعی کار به آن نیاز دارید تدریش شده است . ما در دوره های آموزشی  سئو 90 هرگز قصد نداشتیم تا آموزش های حوصله سربر آماده کنیم ، به این دلیل که آموزش های تئوری و خط به خط باعث خستگی دانشجو ها خواهد شد .

اگر هدف شما وارد شدن به دنیای طراحی وب و فعالیت در بازار کار است لازم است تا آموزش هایی را مطالعه کنید تا هم اکنون داخل بازار کار واقعا کاربرد دارند . داخل زبان Html تگ ها و ویژگی های زیادی وجود دارند اما شاید در پروژه های واقعی تنها 30 تا 40% این کد ها استفاده می شوند . برای اینکه شما با آموزش های اصولی و همچنین دقیق مهارت های خود را توسعه دهید لازم است تا روی منابع درست تمرکز کنید . ما در داخل دوره نابغه Html دقیقا همین کار را برای شما انجام داده ایم و کافیست تا همراه ما باشید و این قدم اول ورود به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب را باقدرت بردارید .

روش آموزش در دوره Html چجوریه ؟

دوستان ما در این دور قصد نداریم تا شما را از دنیای وب دور کنیم . چون زبان نشانه گذاری Html اولین قدم ورود به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب است باید به گونه ای این زبان را یاد بگیرید که علاقمند و مشتاق به ادامه راه باشید . ما قصد نداریم تا در همین ابتدای راه چندین ساعت به بررسی تاریخچه Html و … بپردازیم . برخلاق عموم دوره ها ، ما این بخش های تئوری و خسته کننده را برای انتهای دوره نگه داشتیم و در ابتدای دوره با اصلی ترین قسمت ها کار خواهیم کرد تا سریعا وارد یادگیری کد نویسی شویم .

هدف ما در این دوره راه انداختن دانشجو ها در کوتاهترین زمان ممکن است تا علاقمند به ادامه دوره های آموزشی و پیشرفت در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت شوید . در قدم اول ما یک دید کلی برای شما خواهیم ساخت از اینکه طراحی و برنامه نویسی وب به چه قسمت هایی تقسیم بندی می شود و ما باید چگونه و در چه مسیری گام برداریم . یعد از این موارد وارد آموزش Html از صفر صفر خواهیم شد چون این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و باید به شکل خیلی دقیق و اصولی آموزش داده شود تا مفاهیم از همین ابتدا برای دانشجویان بخوبی تفهیم شود . بعد از این مرحله به ساختار اصولی صفحات وب خواهیم پرداخت و اولین کدهای اچ تی ام ال را با هم روی صفحه وب خودمان پیاده خواهیم کرد .

بهترین آموزش html

بعد از این مرحله کم کم تگ های اساسی و دستورات مهم در Html را با هم یاد خواهیم گرفت و نکات مهمی که مربوط به هر دستور وجود دارد را در تمامی حالات با هم بررسی خواهیم نمود . هدف ما در این بخش ها این است که شما بعدا با مشاهده هر یک از موارد آموزش داده شده تعجب نکنید و با خود نپرسید که چرا من با این دستورات در Html آشنا نیستم . پس از بررسی تمامی دستورات شما از هر منبعی بی نیاز خواهید شد و سپس با مشاهده تمامی صفحات وب ، تمامی دستورات را خواهید شناخت و دیگر فضای گنگی که قبل از این برای شما وجود داشت تماما از بین خواهد رفت .

شما در طی آموزش ، هم روی Html و هم روی Html5 کار خواهید کرد و تمامی آموزش های این دوره به شکل بروز می باشد چرا که مهم ترین گزینه برای فعالیت در دنیای وب همواره بروز بودن و کار با منابع بروز شده می باشد . هر اندازه که ما بتوانیم با جدید ترین تغییرات خودمان را وفق داده و به همان شیوه کد نویسی کنیم وب سایت های ما استاندارد تر و سرعت ما بیشتر و بهتر خواهد بود . البته در این دوره به دلیل مرتبط بودن زبان هایی که در ادامه روی Html الحاق خواهند شد ، اشاره ای هم به این موارد خواهد شد تا شما با ذهنیت کامل و پیش زمینه مناسب وارد مراحل بعدی شوید . ( مثلا Css )

پس از آموزش های Html ، خواهیم رفت سراغ منابعی که میتوانید از این منابع Html را بخوبی یاد بگیرید که البته خواهید دید که تمامی مطالبی که در این دوره به همراه نکات مهم آنها به شما آموزش داده شده است ، برخی از آنها حتی در این وب سایت ها هم وجود ندارند (نکات تجربی) . هدف از معرفی این وب سایت ها آشنایی آن دسته از دانشجوهایی است که تازه از همین حالا وارد دنیای طراحی وب شده اند و لازم است تا بدانند که می تواننند در صورت داشتن هرگونه مشکل و یا فراموشی کد ها و … به این منابع مراجعه کرده و اشکالات خود را رفع نمایند .

پس از این مرحله خواهیم رفت سراغ معرفی ابزار ها و وب سایت هایی که به ما در زمینه Html کمک خواهند کرد . برای مثال وب سایت هایی که می توانند نوشتن کد های Html را برای ما تسهیل کنند و یا به نوعی سرعت ما در این زمینه را افزایش داده و به اصولی نوشتن کدها کمک کنند که همان ابزار های کمکی هستند . در نهایت شما با به اتمام رساندن این دوره با موفقیت تمامی بخش های Html را یاد گرفته و آماده هستید تا وارد آموزش مرحله دوم یعنی Css شوید .

جلسات دوره آموزش رایگان Html
1

ساختار Html ، تگ ها ، صفات در Html

00:30:12
2

بخش Head ، تگ های Formating

00:30:20
3

بررسی تمام تگ های Formating و نکات آموزشی

00:30:43
4

سیر تا پیاز لینک ها ، تصاویر و انواع آدرس دهی ها

00:30:10
5

سیر تا پیاز جداول در Html

00:30:53
6

لیست ها و فرم ها در Html

00:30:03
7

ویژگی های جدید فرم در Html5 ، ویدئو و صدا

00:30:25
8

بررسی Link , Script و تگ های جدید در html5

00:27:41
9

svg ها ، کلاس و آیدی ، انواع استفاده از کدهای Css

00:27:37
10

آموزش Emmet ، ادیتور ها و IDE ها ، وب سایت های کاربردی

00:30:48
11

معرفی سایت W3schools و کار با بخش های مختلف Html

00:21:18
12

Html5 Shiv ، نکات تجربی در html ، برخی ترفند ها در Html

00:23:48
13

abbr , pre , favicon , fieldset , area , bdo , bdi و …

00:15:36

سرفصل های آموزش رایگان Html در این دوره

دوستان از آنجا که زبان Html پایه و اساس و قدم اول شما هست ، به همین دلیل ما تمامی تلاش خودمان را بر این قرار دادیم تا شما یکبار برای همیشه کوله بار خود را ببندید و برید سراغ دوره های بعدی مثل Css و … در این دوره همانگونه که گفتیم هدف در این دوره پوشش تمامی سرفصل ها بوده . شما به هیچ وجه در این دوره احساس خستگی نخواهید کرد چون در تعداد جلساتی بسیار کم ، می توانید به تمامی مباحث Html تسلط داشته باشید . سعی کردیم تا هرچیزی که ممکن است با آن مواجه شوید را برای شما بازگو کنیم .

تفکر ما بر این بوده است که شما اگر در آینده وب سایتی را مورد بررسی قرار دادید و برخی تگ ها یا دستورات Html را مشاهده کردید اینگونه نباشد که احساس کنید در html بخوبی آموزش ندیده اید و مجبور باشید تا به مباحث اولیه باز گردید و مجدد آموزش ببینید . متاسفانه خود ما از آن دسته افراد بودیم که برای یک زبان ساده اچ تی ام ال ، شاید 5 تا 6 منبع را مطالعه کردیم و علت آن هم ناقص بودن و عدم جامعیت منابع مختلف بود . به همین خاطر زمانی که خود ما تصمیم گرفتیم دوره های آموزشی منتشر کنیم ، با تمامی صداقت و احساس مسئولیت اینکار را انجام دادیم . اگر شما توجه کنید در ثانیه به ثانیه آموزش های مجموعه سئو 90 نکات بسیار زیادی وجود دارند که با چند بار تکرار ملکه ذهن شما خواهد شد و از هر منبعی بی نیاز خواهید شد . مباحث بسیار زیادی در این دوره آموزش خواهید دید که برخی از مهمترین آنها شامل :

دوستان این موارد تنها بخشی از سرفصل هایی هستند که در دوره به شما آموزش داده شده است و موارد کامل تر و ریز داخل دوره آموزشی به شما ارائه شده است . یکبار برای همیشه از آموزش رایگان HTML استفاده کنید و با قدرت به سراغ دوره های بعدی طراحی وب بروید . تمامی تلاش ما کمکی هر چند کوچک به شما دوستان عزیز در جهت توسعه و پیشرفت است . در رابطه با دوره های بعدی یا همان ادامه مسیر ، در اول این صفحه 3 دوره جامع به شما معرفی شده است که می توانید توسط آموزش های ارائه شده در هر دوره مسیر خود را در بخش طراحی ادامه دهید . از آنجایی که آموزش html گام اول شما برای ورود به دنیای طراحی وب بود ، زبان طراحی Css دومین گام شما خواهد بود و بهتر است قبل از مطالعه هر دوره آموزشی دیگر ، از آموزش css مسیر خود را ادامه دهید .

اگر بخوبی دوره html را به اتمام رسانده باشید متوجه شدید که هنوز به قدرتی دست نیافتید که وب سایت هایی با شکل و شمایل مناسب طراحی کنید . این شکل و شمایل ها ، رنگ ها ، طراحی تصاویر و … با زبان html ممکن نیست و برای این منظور شما باید وارد دنیای css شوید و به صفحات خود روح و جان ببخشید . دقیقا همانند این است که شما ساختمان خود را ساخته و به اتمام رساندید و اکنون به مرحله زیبا سازی و نازک کاری رسیدید . پس قدم دوم شما بعد از دوره آموزش html ، آموزش css و یادگیری این زبان طراحی جذاب و خستگی ناپذیر خواهد بود .

رایگان – خرید