30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه
مسیر فرانت اند کار شدن

اولین گام برای ورود به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب ، تسلط بر مسیر فرانت می باشد . در این صفحه از وب سایت سئو 90 ، پکیج هایی که برای افزایش مهارت های شما در زمینه فرانت آماده شده اند ، طی یک مسیر چینی منظم در کنار هم قرار گرفته اند تا شما به راحتی ، ترتیب و الویت مطالعه دوره های طراحی را دریافته و مسیر درست را دنبال کنید .

بسیاری از کسانی که قصد دارند تا وارد دنیای طراحی و برنامه نویسی وب شوند ، در ابتدا نمی دانند که باید از کجا شروع کنند و کدام زبان ها را مطالعه کنند ، یا از کدام نرم افزار ها استفاده کنند و چگونه کد بنویسند . شما در همین صفحه قدم اول خود را برداشته و در مسیر صحیح همراه ما خواهید بود تا اولین فاز از ورود به دنیای وب را با هم پشت سر بگذاریم . مزیت مسیر فرانت این است که شما از همان ابتدا نمونه های خروجی را مشاهده نموده و مشتاق ادامه مسیر خواهید بود .

1
100 %

نابغه Html ، آموزش جامع و رایگان Html ، تضمینی

در این دوره شما اولین قدم ورود به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب را خواهید برداشت . آموزش این دوره به شکل کامل و جامع ارائه شده است و شما پس از اتمام دوره نیاز به هیچ منبع دیگری نخواهید داشت . این دوره به شکل کاملا رایگان برای شما عزیزان ارائه شده است و هیچ پیش نیازی ندارد .

150,000 تومان
رایگان     77 فروش

نابغه Html ، آموزش جامع و رایگان Html ، تضمینی

 • folder13 جلسه
 • folder6 ساعت

این دوره آموزشی اولین قدم برای ورود به دنیای طراحی سایت می باشد . شما برای شروع یک مسیر برنامه ریزی شده ، اول باید از این دوره شروع کنید . پس اولین قدم خود را با شروع این دوره بردارید .

این دوره هیچ پیشنیازی ندارد و فقط کافیست شما با نحوه کار با نرم فزار های سیستمی آشنا باشید . تنها کاری که در این دوره انجام خواهید داد درک مفاهیم اساسی ، نصب نرم افزار های مورد نیاز و شروع کد نویسی است .

دوره نابغه Html یک پکیج بسیار کامل است که شما را از هر منبع آموزشی دیگری بی نیاز خواهد کرد و شما یکبار برای همیشه ، به درست ترین روش ، Html را یاد خواهید گرفت .

2

آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده

این دوره آموزشی در سطح مقدماتی زبان طراحی css را به شما آموزش خواهد داد . اگر هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان css ندارید می توانید از همین دوره استارت کار را زده و کار با css را شروع کنید . این آموزش را می توانید در دوره نابغه css ادامه دهید .

رایگان     19 فروش

آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده

 • folder6 جلسه
 • folder3 ساعت

اگر دوره آموزشی نابغه Html را به اتمام رساندید اکنون زمان آن است که وارد دنیای طراحی شویم و به قالب های خود رنگ و لعاب دهیم اما این رنگ و لعاب نیازمند یک یادگیری اصولی و پایه است که شما می توانید قبل از ورود به دوره های پیشرفته تر اول از این دوره استفاده کنید .

تنها پیشنیاز این آموزش ، دوره آموزشی Html است که به شکل رایگان خدمتتان ارائه شده است .

این دوره با سرفصل های مقدماتی ارائه شده است و آموزش صفر تا صد نیست . آن دسته از دوستان که هیچ آشنایی با css ندارند بهتر است ابتدا از همین دوره استفاده نموده و یک دید کلی و دقیق از سی اس اس داشته باشند .

3
17 %

نابغه CSS – آموزش CSS جامع و تضمینی

آموزش فوق العاده کامل Css , Css3 ، با تمامی سرفصل ها از نقطه صفر به همراه طراحی 2 پروژه حرفه ای با ویژگی ها متفاوت ، در این پکیج شما تنها یکبار آموزش خواهید دید و سالها از آن استفاده خواهید کرد . بجای خواندن چندین دوره Css و به شکل پراکنده ، پکیج نابغه Css را یکبار استفاده کنید تا یک متخصص واقعی شوید .

595,000 تومان
499,000 تومان     18 فروش

نابغه CSS – آموزش CSS جامع و تضمینی

 • folder41 جلسه
 • folder18 ساعت

اگر شما تسلط کافی به زبان نشانه گذاری Html دارید و دوره نابغه Html را بخوبی درک کرده اید ، اکنون بدون رفتن به سراغ آموزش های دیگر ، باید وارد همین دوره شوید . قدوم دوم شما در مسیر فرانت اند کار شدن ، آموزش Css می باشد .

تنها پیش نیاز این دوره آموزشی ، تسلط بر مباحت Html است . اگر بخوبی مباحث تدریس شده در " اچ تی ام ال " را بخوبی فرا گرفته اید پس حالا می توانید بسیار راحت و بدون مشکل وارد این دوره شوید .

این دوره یکی از دوره های فوق العاده کامل و جامع به همراه پروژه های عملی است که شما پس از یادگیری آموزش های داخل این پکیج ، هیچ نیازی به منابع دیگر ندارید و به 100% مباحث موجود در Css تسلط دارید .

4
100 %

حرفه ای ترین آموزش after و before در css – رایگان

این پکیج ، حرفه ای ترین آموزش after و before در css با مثال های بسیار کاربردی و عملی برای طراحی پروژه های واقعی می باشد . آموزش after و before در css کاملا رایگان و حرفه ای در قالب یک مینی پروژه بسیار شیک با ترفند های جالب برای شما دانشجویان سئو 90 که همراه ما هستید .

145,000 تومان
رایگان     99 فروش

حرفه ای ترین آموزش after و before در css – رایگان

 • folder6 جلسه
 • folder2 ساعت

اگر شما دوره های آموزش Html و Css را بخوبی پشت سر گذاشته اید اکنون می توانید بدون مشکل و به راحتی وارد این دوره شده و از آموزش های آن استفاده کنید .

تنها پیش نیاز های این دوره Html و Css است . این آموزش برای هرچه بیشتر حرفه ای شدن شما در زمینه طراحی تهیه شده است .

این آموزش ، یک دوره تکمیلی برای مجموعه آموزش های Css است و دوستانی که بخوبی مباحث Css را فرا گرفته اند می توانند از این دوره استفاده کنند و مهارت های خود را بیشتر کنند .

5
100 %

آموزش رایگان Flex و Grid در Css ، پروژه محور

در این دوره آموزشی به شکل کاملا رایگان و در قالب پروژه ، مباحث Grid و همچنین Flex که هردو از موضوعات مهم طراحی قالب هستند را به شکل کامل یاد خواهید گرفت و می توانید از این پس با Float ها در Css خداحافظی کرده و قالب هایی منعطف تر و اصولی تر پیاده کنید .

179,000 تومان
رایگان     83 فروش

آموزش رایگان Flex و Grid در Css ، پروژه محور

 • folder10 جلسه
 • folder4 ساعت

اگر شما تسلط مناسب در زمینه زبان طراحی Css دارید ، می توانید به راحتی از این دوره استفاده کنید . این آموزش بخشی از سطح پیشرفته آموزش های Css می باشد .

پیشنیاز اصلی این دوره فقط Html و بخصوص Css می باشد . آموزش فلکس و گرید بخشی پیشرفته تر از زبان طراحی Css می باشد که برای تبدیل شدن به یک فرانت اند کار حرفه ای به این دوره حتما نیاز دارید .

این دوره تمامی مباحث موجود در فلکس و گرید را پوشش داده است و شما بعد از استفاده از آموزش های این پکیج ، نیاز به هیچ منبع دیگری ندارید .

6

آموزش رایگان و ویدئویی طراحی منو آبشاری و چند سطحی با Css

در این دوره آموزشی شما با انواع روش های مختلف ساخت منو های آبشاری آشنا خواهید شد تا بتوانید در تمامی پروژه های طراحی وب ، بدون مشکل و با داشتن یک الگوی کامل ، منو های دلخواه خودتان را با هر استایل و در بی نهایت سطح پیاده سازی کنید . در این آموزش رایگان و جذاب همراه ما باشید .

رایگان     37 فروش

آموزش رایگان و ویدئویی طراحی منو آبشاری و چند سطحی با Css

 • folder6 جلسه
 • folder2 ساعت

اگر شما با زبان نشانه گذاری html و زبان طراحی css تا حد متوسط آشنایی داشته باشید ، می توانید به خوبی از این دوره استفاده کنید . اما عدم داشتن دانش css شما را با مشکل مواجه خواهد نمود .

زبان نشانه گذاری Html به شکل کامل و زبان طراحی Css تا سطح متوسط برای این دوره نیاز هستند پس حتما مطمئن شوید که در این حد آشنایی با زبان های ذکر شده را دارید .

در داخل این دوره شما به شکل کامل نحوه ساخت منو های مختلف را بدون محدودیت در سطوح یاد گرفته و قادر خواهید بود تا بدون مشکل برای تمامی قالب ها و وب سایت های خود منو های آبشاری طراحی کنید .

7
15 %

آموزش جامع بوت استرپ 5 ، 4 ، 3 ، صفر تا صد و پروژه محور

در این پکیج آموزشی ، شما به شکل کاملا سازمان دهی شده ، بوت استرپ را از ریشه یاد خواهید گرفت و از سمت بوت استرپ 3 به سوی بوت استرپ 5 در قالب آموزش و همچنین طراحی 3 قالب رسپانسیو فوق العاده بر اساس بوت استرپ های نسخه 5 ، 4 و 3 پیش خواهیم رفت و یکبار برای همیشه این فریم ورک را در مشت خود خواهید گرفت .

675,000 تومان
575,000 تومان     8 فروش

آموزش جامع بوت استرپ 5 ، 4 ، 3 ، صفر تا صد و پروژه محور

 • folder46 جلسه
 • folder18 ساعت

زمانی که شما به سطح تسلط مناسبی در زمینه Css رسیده باشید و توانایی طراحی قالب هایی جذاب با Css را دارید ، می توانید وارد آموزش فریمورک های این زبان شوید . پس اگر Css را بخوبی یاد گرفتید اکنون زمان حرفه ای شدن است .

اصلی ترین پیش نیاز این دوره Css است . بوت استرپ یک فریمورک برای زبان طراحی Css می باشد تا بتوانید سرعت کدنویسی خود را بیشتر کرده و قالب هایی به شکل واکنشگرا و با ظاهری بهتر طراحی کنید تا یک فرانت اند کار حرفه ای شوید .

این دوره هر 3 نسخه بوت استرپ 3 و 4 و 5 را در یک دوره آموزشی فوق العاده ، به همراه 3 پروژه عملی و جامع گردهم آورده است تا شما یکبار برای همیشه با خیالی راحت به این فریمورک تسلط 100% داشته باشید .

8

آموزش جامع جی کوئری – تضمینی ، ویژه بازار کار ، صفر تا صد

در این دوره آموزشی شما یکبار برای همیشه سیر تا پیاز جی کوئری به همراه تمامی جوانب آن را یاد خواهید گرفت . آموزش مقدماتی جاوا اسکریپت ، اموزش کاربردی ترین پلاگین های جی کوئری ، مبحث jQuery Ui ، بوت استرپ ، Ajax و ... در قالب ده ها پروژه عملی و واقعی در دوره نابغهjQuery .

635,000 تومان     4 فروش

آموزش جامع جی کوئری – تضمینی ، ویژه بازار کار ، صفر تا صد

 • folder30 جلسه
 • folder12 ساعت

اگر شما به مباحث html و همچنین Css تسلط مناسبی دارید می توانید از این دوره استفاده کنید . آشنایی با بوت استرپ هم باعث افزایش سرعت آموزش شما خواهد بود .

مهم ترین پیشنیاز های این دوره ،  مباحث html و همچنین Css هستند . آشنایی با بوت استرپ باعث افزایش سرعت آموزش شما خواهد بود . اما اجباری نیست .

این دوره به شکل کامل و جامع تدریس شده است و شما بعد از مطالعه این دوره ، کوچکترین مشکلی در jQuery نخواهید داشت و ما کیفیت این دوره را تضمین می کنیم .

9

آموزش طراحی 9 قالب حرفه‌ای با بوت استرپ 5

آموزش طراحی 9 قالب حرفه ای به همراه امکانات پیشرفته با بوت استرپ 5 ، به کمک این دوره شما پروژه های واقعی بازار کار را توسط بوت استرپ 5 طراحی خواهید کرد و گامی دیگر در جهت افزایش توان خود در زمینه فرانت برخواهید داشت .

635,000 تومان     4 فروش

آموزش طراحی 9 قالب حرفه‌ای با بوت استرپ 5

 • folder34 جلسه
 • folder16 ساعت

اگر تسلط کافی به زبان نشانه گذاری Html ، زبان طراحی Css و مهم تر از همه فریم ورک بوت استرپ دارید می توانید به راحتی از این دوره استفاده کنید .

زبان نشانه گذاری Html ، زبان طراحی Css و مهم تر از همه فریم ورک بوت استرپ

این دوره ، یک پکیج آموزشی سطح بالا می باشد که شما در اواخر مسیر فرانت اند کار شدن با آن روبرو خواهید شد . این دوره آموزشی مهارت هایی در اختیار شما قرار خواهد داد که در دوره های آموزشی قبلی وجود ندارند و تمرکز ما در این دوره آموزشی بر این بوده است تا شما با روش طراحی انواع مختلف قالب ها آشنا شوید .

10

طراحی صفحات 404 جذاب با بوت استرپ 5

در این دوره آموزشی کوتاه ، مختصر و کاربردی ، که از جمله دوره های تکمیلی مسیر فرانت اند می باشد ، نمونه هایی مختلف و جذاب از صفحات 404 را در قالب مثال هایی کاربردی با هم طراحی خواهیم کرد . این دوره کاملا رایگان است .

رایگان     39 فروش

طراحی صفحات 404 جذاب با بوت استرپ 5

 • folder4 جلسه
 • folder1 ساعت و نیم

اگر تسلط کافی به Css دارید می توانید این دوره را شروع کنید . در این بین اگر آشنایی با فریم ورک بوت استرپ نسخه 5 هم داشته باشید بسیار راحت تر خواهید بود .

به دلیل استفاده از افکت های خاصی از زبان طراحی Css ، پیش نیاز اصلی این دوره تسلط بر زبان طراحی Css است . آشنایی با فریم ورک بوت استرپ نسخه 5 هم بسیار به شما کمک خواهد کرد تا طراحی رسپانسیو و کاربر پسند تری داشته باشید .

در این دوره چندین نوع مختلف ار صفحات 404 را برای شما دانشجویان عزیز آموزش داده ایم تا با الهام گیری از این دوره بتوانید طرح های قدرتمند تر برای صفحات 404 خود پیاده کنید .