آموزش جامع جی کوئری – تضمینی ، ویژه بازار کار

دوستان و همراهان عزیز که در نقشه راه فرانت اند همراه ما هستید ، یکی دیگر از گام های اساسی مربوط به فرانت را در این دوره با هم خواهیم برداشت . همانگونه که مطلع هستید بخش های اصلی فرانت اند شامل Html , Css , Js هست که ما در این دوره آموزشی قصد داریم تا کتابخانه جی کوئری را به شکل صفر تا صد و به شکل پروژه محور ، در قالب ده ها پروژه عملی پیش ببریم .

جی کوئری کتابخانه ای مشتق شده از زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت است که کار ما را به شدت راحت خواهد کرد . دوستانی که قصد داشتند تا در زمینه فرانت کار کنند ، همیشه با جاوا اسکریپت مشکل داشتند به این دلیل که زبان های Html و Css برای طراحی هستند اما جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی بود و فرانت اند کارها زیاد تمایل به برنامه نویسی قوی نداشتند . به همین خاطر کتابخانه جی کوئری متولد شد تا فرانت اند کارها به سرعت به این کتابخانه مسلط شوند و بخوبی قالب های خودشان را طراحی کنند .

علاوه بر این با ظهور جی کوئری ، پلاگین ها و مشتقات خیلی زیادی هم متولد شدند و دیزاین صفحات تا حد زیادی متحول شدند . در این دوره آموزشی ما یک سرفصل بندی کلی خواهیم داشت و به نوعی تدریس داریم که شما از المان های کوچک شروع کنید و کم کم دستورات حرفه ای تر و کامل تر را آموزش ببینید .

نحوه تدریس در دوره آموزش jQuery چجوریه ؟

در قدم اول برای اینکه شما کتابخانه جی کوری را خیلی راحت یاد بگیرید و پس از اتمام این دوره برای شما دوباره کاری بوجود نیاد ، چند قسمتی در خدمتتان خواهیم بود با آموزش دستورات پایه جاوا اسکریپت . اما دقت کنید که ما آموزش کامل جاوا اسکریپت نداریم بلکه قصد داریم تا سینتکس اصلی این زبان ، و مهم ترین دستورات که شما در جی کوئری ممکن هست با اونها برخورد کنید را به شما آموزش خواهیم داد .

یاد گرفتن این قسمت از جاوا اسکریپت به شما بسیار کمک خواهد کرد و تاثیر این چند قسمت را در روند آموزشی قسمت های جی کوئری به خوبی مشاهده خواهید کرد . پس از اتمام چندین قسمت پایه جاوا اسکریپت ، وارد آموزش جی کوئری خواهیم شد که از قدم صفر شروع خواهیم کرد تا نقطه 100 ، و هر المان و دستوری که تا به امروز در جی کوئری وجود داشت را برای شما با مثال های کاملا عملی تشریح خواهیم کرد .

پس از اتمام تدریس جی کوئری ، یک پروژه مقدماتی خواهیم داشت و شما خواهید دید که خودتان می توانید توسط دستوراتی که تاکنون یاد گرفته اید ، اسلایدر ، آکاردئون ، دراپ داون و … بسازید و قدرت خودتان را در فرانت بسیار افزایش داده اید .

فاز دوم پروژه های عملی در جی کوئری

در این فاز پروژه های عملی و کاملا واقعی را شورع خواهیم کرد که دقیقا منطبق بر نمونه های واقعی موجود در سطح وب هستند . پروژه های همچون پنل ادمین و مدیریت ، قالب لندینگ پیج ، صفحه ورود ، صفحه 404 و … از چمبه پروژه هایی هستند که در طی این دوره با هم کار خوایم کرد . این پروژه های توام هستند با دانشی که در جلسات قبل از جی کوئری بدست آوردیم .

در پروزه پنل مدیریت خواهید دید که به چه نحوی می توانیم داشن جی کوئری را به سادگی و در عین حال با خلاقیت به کار بگیریم تا قالب را بخوبی طراحی کنیم و امکانات داینامیک در سطح فرانت به قالب اضافه کنیم .

جلسات آموزشی این دوره
 1

معرفی جاوا اسکریپت ، دستورات چاپ ، متغیر ها ، کامنت ها

00:23:42
 2

نحوه کدنویسی با جاوا اسکریپت ، شرط if ، switch و …

00:21:38
 3

حلقه for ، while ، عملگر ها ، confirm

00:22:02
 4

توابع ، رویداد ها ، onclick ، onblur ، value ، length و …

00:26:27
 5

آشنایی با prompt ، number و توابع کاربردی

00:15:59
 6

ورود به دنیای جی کوئری ، روش های نصب ، document ، window ، console و …

00:24:54
 7

سیر تا پیاز سلکتور ها در جی کوئری ، سلکتور مهم this

00:20:40
 8

آموزش کامل event ها ، animate ، stop ، chaining ، not و …

00:19:09
 9

آموزش set و get کردن در جی کوئری ، classes

00:20:45
 10

append , prepend , after , before , next , prev …

00:20:21
 11

scroll , delay , has , remove , submit , empty …

00:23:02
 12

bind , siblings , پروژه ساخت آکاردئون و اسکرولر در قالب

00:24:58
 13

پروزه ساخت منو و اسلایدر حرفه ای در قالب

00:27:58
 14

end , settimeout , random , fade , slide , children , parent …

00:20:14
 15

شروع پروژه پنل کاربری و پیاده سازی استایل قالب

00:26:05
 16

ساخت منو های پنل کاربری با جی کوئری ، پیاده سازی نمودار ها

00:26:28
 17

ساخت انواع منوهای رسپانسیو با جی کوئری

00:22:43
 18

نحوه جستجو و استفاده از پلاگین های جی کوئری – پروژه فرم لاگین

00:23:41
 19

آموزش پلاگین های کاربردی جلسه اول

00:24:07
 20

آموزش پلاگین های کاربردی جلسه دوم

00:24:42
 21

آموزش پلاگین های کاربردی جلسه سوم

00:24:14
 22

آموزش پلاگین های کاربردی جلسه چهارم

00:20:54
 23

آموزش کامل مبحث jQuery Ui

00:15:46
 24

آموزش کامل جی کوئری بوت استرپ

00:20:01
 25

آموزش سه پلاگین اساسی در قالب ، اشکال زدایی پلاگین ها در سایت

00:22:23
 26

پروژه صفحه 404 در قالب

00:18:53

فاز سوم و چهارم آموزش کامل jQuery 

در فاز سوم به بخش پلاگین های کاربردی جی کوئری خواهیم رسید یکی از قسمت های که برای ما در جی کوئری بسیار مهم و البته جذاب هست ، jQuery Plugins ها هستند . پلاگین ها توسط زبان جاوا اسکریپت نوشته می شوند و به ما کمک می کنند تا به راحتی در قالب ، المان هایی که مدت زمان زیادی از ما برای نوشتن طلب می کنند را به سادگی توسط همین پلاگین ها داخل قالب پیاده کنیم .

در این دوره آموزشی بیش از 20 پلاگین کاربردی را به شما آموزش خواهیم داد . البته قبل از هر چیزی شما باید یاد بگیرید که پلاگین چیه ؟ به چه نحوی باید به دنبال یک پلاگین بگردیم ، به چه نحوی داکیومنت این پلاگین را مطالعه کنیم و به چه نحوی از اون استفاده کنیم . پلاگین هایی که در این دوره آموزشی ارائه شدند از کاربردی ترین پلاگین هایی هستد ک در بیش از 50% قالب ها در حال حاضر استفاده می شوند.

فاز چهارم این دوره ورود به بخش jQuery Ui هست . jQuery Ui یکی از شاخه های جی کوئری هست که شما به عنوان یک متخصص و نابغه در جی کوئری لازم هست تا بخوبی به این بخش هم مسلط باشید . jQuery Ui از جمله بخش هایی است که کار شما را باز هم راحت تر می کنند . تصور کنید که جی کوئری یوآی به نوعی شبیه به فریم ورک برای شما عمل میکند اما در حقیقت فریم ورک نیست . اما بسیار به شما کمک می کنه تا المان های بیشتری را به شکلی ساده تر داخل قالب ها استفاده کنید .

فاز پنجم و ششم دوره آموزشی جی کوئری

فاز پنجم این دوره ، ورود به بخش هایی بوت استرپ هست . بوت استرپ فریم ورک زبان Css هست و ما پس از آموزش css ، وارد آموزش این فریم ورک خواهیم شد . داخل بوت استرپ ، کتابخانه جی کوئری وجود داره و المان هایی همچون اسلایدر ، آکاردئون ، تولتیپ و … وجود دارند . اما نکته مهم این هست که شما برای یادگیری جی کوری داخل بوت استرپ ، نیاز به آموزش های خاصی ندارید و می توانید خیلی راحت از جی کوئری بوت استرپ استفاده کنید . منظور این هست که شما برای استفاده از بوت استرپ نیاز به آموزش جی کوئری ندارید و در همان حدی که در بوت استرپ به شما آموزش داده میشه کافیه .

اما زمانی که شما جی کوئری را یاد گرفتید ، به جی کوئری بوت استرپ می توانید به شکلی دیگر نگاه کنید . از همین جهت در این دوره یک قسمت هم به بوت استرپ اختصاص دادیم تا محتوای دوره آموزشی تکمیل بشه .

آموزش Ajax در این دوره 

فاز ششم این دوره ، آموزش Ajax هست . از آنجایی که شما در حال حاضر جی کوئری را بخوبی یاد گرفته اید ، آماده هستید تا با بخشی آشنا شوید که در آینده بسیار به درد شما خواهد خورد . Ajax یکی از قسمت های اساسی در برنامه نویسی داینامیک سایت ها  است که ممکنه تا امروز نمونه های مختلفی از آن را دیده باشید اما متوجه نشدید . در کل Ajax به همسان سازی کاربر در صفحه وب مربوط میشه و زمانی این دستورات اجرا می شوند که کاربر درخواست یک تقاضا به شکل Ajax را خواهد داد و بدون لود شدن مجدد صفحه وب ، اطلاعات جدید برای کاربر نمایش داده شده یا درخواستی اجرا خواهد شد .

در کل در این دوره سعی بر این شده است تا شما یکبار برای همیشه با تمامی جوانب jQuery  آشنا بشید و پس از اتمام دوره کوچک ترین مشکلی در مورد این کتابخانه نداشته باشید . خوشحال هستیم که تا آخر این دوره همراه ما هستید .

635,000 تومان – خرید