سوالات متداول دوره آموزشی jQuery

شما برای شروع دوره جی کوئری فقط کافیست تا به زبان نشانه گذاری Html مسلط باشید تا بتوانید وارد یادگیری jQuery شوید . البته شما اگر از قبل Html و آموزش Css را یاد گرفته باشید می توانید با سرعت بیشتری در این دوره پیشروی کنید .

این دوره یکی از کامل ترین دوره های آموزشی در سطح وب می باشد که همراه با پروژه های عملی برای شما تدریس شده است . دوره های مکملی همچون Ajax و jSon هم داخل این دوره تدریس شده است تا بار خودتان را برای آینده ببندید .

باید گفت شما بعد از اتمام این دوره کوچکترین مشکلی در جی کوئری و جاوا اسکریپت مقدماتی نخواهید داشت و به راحتی می توانید تمامی دستورات را خودتان به تنهایی برنامه نویسی کنید و تمامی موارد داخل این دوره برای شما تدریس شده است .

اگر شما قصد دارید تا وارد بازار کار شوید و به عنوان طراح قالب و یک فرانت اند کار فعالیت نموده و کسب درآمد داشته باشید ، باید حداقل به جی کوئری تسلط داشته باشید تا هم در کار با فریم ورک ها راحت باشید و هم افکت های دلخواه را کد نویسی کنید .

آموزش جامع جی کوئری – تضمینی ، ویژه بازار کار

رسیدیم به آموزش جی کوئری . دوستانی که در نقشه راه فرانت اند همراه ما هستید ، یکی دیگر از گام های اساسی مربوط به فرانت ( آموزش jquery ) را در این دوره با هم خواهیم برداشت . همانگونه که مطلع هستید بخش های اصلی فرانت اند شامل Html , Css , Js است که ما در این دوره آموزشی قصد داریم تا کتابخانه جی کوئری را به شکل صفر تا صد و به شکل پروژه محور ، در قالب ده ها پروژه عملی پیش ببریم . بدون شک یکی از بهترین دوره های آموزش جی کوئری همین دوره است .

جی کوئری کتابخانه ای مشتق شده از زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت است که کار ما در طراحی سایت و بخش فرانت را به شدت راحت خواهد کرد . دوستانی که قصد داشتند تا در زمینه فرانت کار کنند ، همیشه با جاوا اسکریپت مشکل داشتند به این دلیل که زبان های Html و Css برای بخش طراحی هستند اما جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی بود و فرانت اند کارها زیاد تمایل به برنامه نویسی قوی نداشتند . به همین خاطر کتابخانه جی کوئری متولد شد تا فرانت اند کارها به سرعت به این کتابخانه مسلط شوند و بخوبی قالب های خودشان را طراحی کنند .

آموزش تضمینی جی کوئری

علاوه بر این با ظهور جی کوئری ، پلاگین ها و مشتقات خیلی زیادی هم متولد شدند و دیزاین صفحات تا حد زیادی متحول شدند . در این دوره آموزشی ما یک سرفصل بندی کلی خواهیم داشت و به نوعی تدریس داریم که شما از المان های کوچک شروع کنید و کم کم دستورات حرفه ای تر و کامل تر را آموزش دیده و به تسلط لازم برسید .  بدین شیوه آموزشی شما روند کار را کم کم آموخته و از سطح مبتدی به سمت متوسط تا پیشرفته خواهید رفت . به جرات می توان گفت زمان مناسبی را جهت جمع بندی و چینش سرفصل های دوره صرف کردیم تا دوستانی که بدون هیچگونه دانش اولیه وارد دوره آموزش جی کوئری شدند بتوانند به راحتی و بدون مشکل گام به گام با مدرس پیش روند .

نحوه تدریس در دوره آموزش jQuery

در قدم اول برای اینکه شما کتابخانه جی کوئری را خیلی راحت یاد گرفته و پس از اتمام این دوره برای شما دوباره کاری وجود نداشته باشد ، چند قسمتی در خدمتتان خواهیم بود با آموزش دستورات پایه زبان جاوا اسکریپت که به دلیل پایه بودن ، بخشی اساسی در دوره محسوب می شود . اما دقت داشته باشید که ما آموزش کامل جاوا اسکریپت نداریم بلکه قصد داریم تا سینتکس اصلی ( روش کدنویسی یک زبان برنامه نویسی ) این زبان ، و مهم ترین دستورات که شما در جی کوئری ممکن است با آنها برخورد کنید را به شما آموزش دهیم . بدین ترتیب سرعت یادگیری شما در ادامه راه چندین برابر خواهد شد .

یاد گرفتن این قسمت از جاوا اسکریپت به شما بسیار کمک خواهد کرد و تاثیر این چند قسمت را در روند آموزشی قسمت های جی کوئری به خوبی مشاهده خواهید کرد . پس از اتمام چندین قسمت پایه جاوا اسکریپت ، وارد آموزش جی کوئری خواهیم شد که از قدم صفر شروع خواهیم کرد تا نقطه 100 ، و هر المان و دستوری که تا به امروز در جی کوئری وجود داشت را برای شما با مثال های کاملا عملی تشریح خواهیم کرد . پس از اتمام تدریس جی کوئری ، یک پروژه مقدماتی خواهیم داشت و شما خواهید دید که خودتان می توانید توسط دستوراتی که تاکنون یاد گرفته اید ، اسلایدر ، آکاردئون ، دراپ داون و … بسازید و قدرت خودتان را در فرانت بسیار افزایش داده اید . پس اول تمامی دستورات موجود در جی کوئری را در قالب مثال های کوچک یادگرفته و نهایتا سراغ یک پروژه برای تفهیم دستوراتی که آموزش دیدیم خواهیم رفت .

فاز دوم دوره جی کوئری ، اجرای پروژه های عملی در جی کوئری

در این فاز پروژه های عملی و کاملا واقعی را شروع خواهیم کرد که دقیقا منطبق بر نمونه های واقعی موجود در سطح وب هستند و به شما کمک می کنند تا مثال های واقعی و مورد تقاضای بازار را کار کنید . پروژه های همچون پنل ادمین و مدیریت ، قالب لندینگ پیج ، صفحه ورود ، صفحه 404 و … از جمله پروژه هایی هستند که در طی این دوره با هم کار خواهیم کرد . این پروژه های عملی ، همراه هستند با دانشی که در جلسات قبل از جی کوئری بدست آوردیم و نمونه بسیار خوبی است تا عملا دستورات موجود و دانش کسب شده خود را به کار گیرید .

آموزش پلاگین های کاربردی جی کوئری

در پروژه پنل مدیریت خواهید دید که به چه نحوی می توانیم دانش جی کوئری را به سادگی و در عین حال با خلاقیت به کار بگیریم تا قالب را بخوبی طراحی کنیم و امکانات داینامیک در سطح فرانت به قالب اضافه کنیم . هر اندازه که در سطح پروژه های عملی کار کنیم شما درک بهتری از دستورات این کتابخانه خواهید داشت و محل صحیح استفاده از هر یک از دستورات را بخوبی یاد خواهید گرفت . مهم ترین موضوعی که در کد نویسی وجود دارد این است که بدانیم از دستوراتی که یاد گرفته ایم باید به چه نحوی استفاده کنیم و زمانی که قصد داریم تا بخش خاصی را طراحی کنیم باید از کدام دستورات استفاده کنیم که در این دوره تمامی این موارد خدمتتان ارائه شده است .

در این دوره نیز همانند تمام دوره های 0 تا 100 ، هدف کار روی پروژه های عملی و واقعی است . دانشجوی دوره تا زمانی که با نمونه ها و پروزه های واقعی مواجه نشود هرگز نمی داند که تا چه اندازه توانایی دارد و آیا در بازار کار از پس تقاضا های مختلف برخواهد آمد یا نه !!! دوره های آموزشی سئو 90 از این جهت محبوبیت بالایی دارند چرا که شما در محیط واقعی کار قرار خواهید گرفت که البته مسبب این امر تجربه مدرس از جهت کار روی پروژه های مختلف است .

جلسات آموزشی این دوره
 1

معرفی جاوا اسکریپت ، دستورات چاپ ، متغیر ها ، کامنت ها

00:23:42
 2

نحوه کدنویسی با جاوا اسکریپت ، شرط if ، switch و …

00:21:38
 3

حلقه for ، while ، عملگر ها ، confirm

00:22:02
 4

توابع ، رویداد ها ، onclick ، onblur ، value ، length و …

00:26:27
 5

آشنایی با prompt ، number و توابع کاربردی

00:15:59
 6

ورود به دنیای جی کوئری ، روش های نصب ، document ، window ، console و …

00:24:54
 7

سیر تا پیاز سلکتور ها در جی کوئری ، سلکتور مهم this

00:20:40
 8

آموزش کامل event ها ، animate ، stop ، chaining ، not و …

00:19:09
 9

آموزش set و get کردن در جی کوئری ، classes

00:20:45
 10

append , prepend , after , before , next , prev …

00:20:21
 11

scroll , delay , has , remove , submit , empty …

00:23:02
 12

bind , siblings , پروژه ساخت آکاردئون و اسکرولر در قالب

00:24:58
 13

پروزه ساخت منو و اسلایدر حرفه ای در قالب

00:27:58
 14

end , settimeout , random , fade , slide , children , parent …

00:20:14
 15

شروع پروژه پنل کاربری و پیاده سازی استایل قالب

00:26:05
 16

ساخت منو های پنل کاربری با جی کوئری ، پیاده سازی نمودار ها

00:26:28
 17

ساخت انواع منوهای رسپانسیو با جی کوئری

00:22:43
 18

نحوه جستجو و استفاده از پلاگین های جی کوئری – پروژه فرم لاگین

00:23:41
 19

آموزش پلاگین های کاربردی جلسه اول

00:24:07
 20

آموزش پلاگین های کاربردی جلسه دوم

00:24:42
 21

آموزش پلاگین های کاربردی جلسه سوم

00:24:14
 22

آموزش پلاگین های کاربردی جلسه چهارم

00:20:54
 23

آموزش کامل مبحث jQuery Ui

00:15:46
 24

آموزش کامل جی کوئری بوت استرپ

00:20:01
 25

آموزش سه پلاگین اساسی در قالب ، اشکال زدایی پلاگین ها در سایت

00:22:23
 26

پروژه صفحه 404 در قالب

00:18:53
 27

آموزش ایجکس با جاوا اسکریپت

00:22:28
 28

آموزش ایجکس با جاوا اسکریپت

00:22:30
 29

آموزش ایجکس با جی کوئری

00:23:57
 30

آموزش ایجکس با جی کوئری

00:23:28

آموزش پلاگین های کاربردی jQuery 

در فاز سوم به بخش آموزش پلاگین های کاربردی جی کوئری خواهیم رسید یکی از قسمت هایی که برای ما در جی کوئری بسیار مهم و البته جذاب است ، jQuery Plugins ها هستند . پلاگین ها توسط زبان جاوا اسکریپت نوشته می شوند و به ما کمک می کنند تا به راحتی در قالب ، المان هایی که مدت زمان زیادی از ما برای نوشتن طلب می کنند را به سادگی توسط همین پلاگین ها داخل قالب پیاده کنیم که هم باعث جذابیت قالب هستند و هم سرعت در کدنویسی .

”   پلاگین یا همان افزونه ها ، کد هایی هستند که توسط برنامه نویس های جاوا اسکرسپت در قالب یک سری فایل ها آماده شده اند و کارهای مشخصی را برای شما انجام میدهند . برای مثال شما اگر قصد دارید تا یک اسلایدر پیشرفته برای قالب خودتان تنظیم کنید ممکن است به راحتی نتوانید این کار را انجام دهید پس به این ترتیب می توانید از افزونه ها و قطعه کد هایی که برای نمایش اسلایدر برنامه نویسی شده اند استفاده کنید  ” . البته که در داخل مینی پروژه های این دوره خودما نیز اسلایدر کدنویسی کردیم اما هرگز امکانات و طراحی این اسلایدر به قدرت افزونه های اسلایدر جی کوئری نخواهد بود . بنابراین استفاده مناسب و البته هوشمندانه از افزونه ها در قالب بسیار خوب است .

آموزش افزونه های جی کوئری

در این دوره آموزشی بیش از 20 پلاگین کاربردی را به شما آموزش خواهیم داد . البته قبل از هر چیزی شما باید یاد بگیرید که پلاگین چیست ؟ به چه نحوی باید به دنبال یک پلاگین گشت و نوع مناسب آن را پیدا کرد ، به چه نحوی داکیومنت این پلاگین را مطالعه کنیم و در نهایت به چه نحوی از آن استفاده کنیم . پلاگین هایی که در این دوره آموزشی ارائه شدند از کاربردی ترین پلاگین هایی هستد که در بیش از 50% قالب های وب در حال حاضر استفاده می شوند و عملا به شما نمونه سایت هایی را نمایش خواهیم داد که بدون مشکل از این پلاگین ها استفاده می کنند . شما به عنوان یک جی کوئری کار باید به کاربردی ترین پلاگین ها و نحوه تعامل با آنها تسلط داشته باشید که در این دوره همه نکات را آموزش خواهید دید . افراط در استفاده از پلاگین های جی کوئری به هیچ عنوان درست نیست و لازم است تا به این نکته توجه کرد .

آموزش کامل jQuery Ui

فاز چهارم این دوره ورود به بخش jQuery Ui است . jQuery Ui یکی از شاخه های جی کوئری است که شما به عنوان یک متخصص و نابغه در جی کوئری لازم است تا بخوبی به این بخش هم مسلط باشید . jQuery Ui از جمله بخش هایی است که کار شما را باز هم راحت تر می کنند . تصور کنید که جی کوئری یوآی به نوعی شبیه به فریم ورک برای شما عمل میکند اما در حقیقت فریم ورک نیست . اما بسیار به شما کمک می کنه تا المان های بیشتری را به شکلی ساده تر داخل قالب ها استفاده کنید .

آموزش jquery ui

برنامه نویسان جی کوئری ، برای اینکه کار شما را راحت تر کنند به فکر طراحی یک کتابخانه مکمل افتادند که با نام jQuery Ui شناخته می شود . jQuery Ui برای اجرا شدن حتما به کتابخانه اصلی jQuery نیاز دارد و شما نمی توانید بدون داشتن کتابخانه اصلی jQuery از کتابخانه مکمل jQuery Ui استفاده کنید . زمانی که شما جی کوئری را یاد گرفتید می توانید المان هایی مثل آکاردئون ، اسلایدر و … را به تنهایی کد نویسی کنید . اما اگر قصد داشتید تا این کار ها هم کمی سریع تر پیش بروند می توانید از بخش jQuery Ui استفاده کنید تا کمی استاندارد تر و سریع تر به هدف مد نظر برسید . این کتابخانه کاربردی هم در این دوره به شکل کامل خدمت شما آموزش داده شده است .

jQuery Ui با اینکه بخشی از کتابخانه اصلی است ، اما در داخل سایت جی کوئری ، قسمتی کاملا مجزا و داکیومنت کاملی برای آن تدارک دیده شده است . برخی المان ها داخل سایت jQuery Ui کاربرد خاصی ندارند اما بخش هایی هستند که برای طراحی سریع قالب با استایلی استاندارد و منظم مناسب هستند . برای تبدیل به یک همه چیز دان در جی کوئری حتما به jQuery Ui هم نیاز داریم .

آموزش جی کوئری در فریمورک بوت استرپ

فاز پنجم این دوره ، ورود به بخش هایی از بوت استرپ است . بوت استرپ فریم ورک زبان Css است و ما پس از آموزش css ، وارد آموزش این فریم ورک خواهیم شد . داخل بوت استرپ ، کتابخانه جی کوئری وجود دارد و المان هایی همچون اسلایدر ، آکاردئون ، تولتیپ و … وجود دارند . اما نکته مهم این است که شما برای یادگیری جی کوری داخل بوت استرپ ، نیاز به آموزش های خاصی ندارید و می توانید خیلی راحت از جی کوئری بوت استرپ استفاده کنید . منظور این است که شما برای استفاده از بوت استرپ نیاز به آموزش جی کوئری ندارید و در همان حدی که در بوت استرپ به شما آموزش داده میشود کافی است .

اما زمانی که شما جی کوئری را یاد گرفتید ، می توانید به شکلی دیگر به جی کوئری بوت استرپ نگاه کنید . از همین جهت در این دوره یک قسمت هم به بوت استرپ اختصاص دادیم تا محتوای دوره آموزشی تکمیل شود . عملا کسانی که قصد ندارند تا جی کوئری را یاد بگیرند به همین کتابخانه جی کوئری که داخل فریمورک بوت استرپ ارائه شده بسنده می کنند و از المانی هایی که داخل آن ارائه شده است استفاده می کنند که البته این المان ها محدود هستند و برای مثال شما نهایتا 3 یا 4 نوع اسلایدر دارید که غالبا هم یک شکل هستند و برای داشتن اسلایدر هایی بیشتر باید از جی کوئری و پلاگین های آن استفاده کنید .

اما در این بین ممکن است که مشکلاتی برای آنها پیش آید . هر چقدر که ما به جی کوئری تسلط بیشتری داشته باشیم مطمئنا در هنگام کار با المان های جی کوئری در بوت استرپ هم راحت تر هستیم . از این جهت چون در داخل این دوره برای طراحی ظاهر قالب ها از بوت استرپ استفاده کرده بودیم لازم دیدیم تا کتابخانه داخل این فریمورک را هم تدریس کنیم و نمونه هایی از المان های جی کوئری بوت استرپ را داخل پروژه های عملی فعال کنیم .

آموزش Ajax در جی کوئری

فاز ششم دوره آموزش Ajax است . از آنجایی که شما در حال حاضر جی کوئری را بخوبی یاد گرفتید ، آماده هستید تا با بخشی آشنا شوید که در آینده بسیار به کار شما خواهد آمد . Ajax یکی از قسمت های اساسی در برنامه نویسی داینامیک سایت ها می باشئ که ممکن است تا امروز نمونه های مختلفی از آن را دیده باشید اما متوجه نشدید . در کل Ajax به همسان سازی کاربر در صفحه وب مربوط بوده و زمانی این دستورات اجرا می شوند که کاربر درخواست یک تقاضا به شکل Ajax را داده باشد و بدون لود شدن مجدد صفحه وب ، اطلاعات جدید برای کاربر نمایش داده شده یا درخواستی اجرا خواهد شد .

دوره آموزش ajax

نمونه هایی از Ajax برای مثال : زمانی که شما روی یک گزینه خاصی کلیک می کنید مثلا ارسال فرم تماس ، بدون اینکه صفحه مجدد برای شما بارگذاری شود ، اطلاعات ارسال شده و یک پیغام برای شما نمایش داده می شود . یا برای مثال فرض کنید شما در حال ثبت آگهی در یک سایت آگهی هستید ، زمانی که شما گزینه ثبت آگهی را انتخاب می کنید بدون اینکه صفحه مجدد بارگذاری شود لیست دسته بندی های آگهی به شما نمایش داده می شود و مجدد بعد از انتخاب دسته بندی ، بدون بارگذاری مجدد صفحه و بدون رفرش شدن صفحه ای که داخل آن هستید ، فرم ثبت آگهی به شما نمایش داده می شود . این مثال ها نمونه هایی از تکنولوژی جذاب Ajax هستند که در این دوره به شکل کامل آموزش خواهید دید .

در کل در این دوره سعی بر این شده است تا شما یکبار برای همیشه با تمامی جوانب jQuery  آشنا شوید و پس از اتمام دوره ، کوچک ترین مشکلی در مورد این کتابخانه نداشته باشید . خوشحال هستیم که تا آخر این دوره همراه ما هستید و یکبار برای همیشه تصمیم گرفتید تا جی کوئری را کامل و دقیق آموزش دیده و بدون مشکل در بازار کار فعالیت نمائید . تمامی دوره های وب سایت سئو 90 به شکل پروژه محور و جامع ارائه شده است و تمامی تلاش مدرس و مجموعه بر این اساس بوده است که شما فقط یکبار از دوره استفاده نموده و دیگر به هیچ منبع دیگری نیاز نداشته باشید .

ویدئو پیش نمایشی که در این قسمت قرار گرفته است ، بخشی از جلسه 14 دوره آموزش جی کوئری است که جهت سنجش کیفیت صدا ، تصویر و همچنین محتوای دوره خدمتتان ارائه شده است . این جلسه بخش پایانی از آموزش های پایه جی کوئری می باشد و توابع کاربردی از جی کوئری و بخش های پایه جاوا اسکریپت را یاد خواهیم گرفت . بعد از جلسه 14 وارد آموزش مثال های عملی در قالب مینی پروژه ها خواهیم شد وسپس طراحی قالب پنل مدیریت را استارت خواهیم زد . جلسات آموزشی این دوره در حدود 20 تا 25 دقیقه می باشند و سعی کردیم تا تمامی مباحث را در قسمت های نه چندان طولانی خدمتتان ارائه کنیم . دوستان توجه داشته باشید که شما در یک دوره آموزشی گام به گام هستید و کم کم از دستورات پایه به سمت دستورات پیشرفته خواهید رفت و در نهایت به راحتی هر بخشی را در قالب های خودتان پیاده خواهید کرد . همچنین ضمن تدریس قسمت های مختلف ، نکات مهم هر بخش به همراه اصلی ترین بخش های کاربردی آن توضیح داده شده است .

635,000 تومان – خرید