بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
بزودی دوره جدید در روی سایت چگونه در سئو شکست بخوریم !
سئو نود » آموزش فرانت » آموزش جامع جی کوئری – تضمینی ، ویژه بازار کار ، صفر تا صد

آموزش جامع جی کوئری – تضمینی ، ویژه بازار کار ، صفر تا صد

59 دانشجو 5

در این دوره آموزشی شما یکبار برای همیشه سیر تا پیاز جی کوئری به همراه تمامی جوانب آن را یاد خواهید گرفت . آموزش مقدماتی جاوا اسکریپت ، اموزش کاربردی ترین پلاگین های جی کوئری ، مبحث jQuery Ui ، بوت استرپ ، Ajax و ... در قالب ده ها پروژه عملی و واقعی در دوره نابغهjQuery .

630,000 تومان 472,000 تومان

دانشجویانی که در نقشه راه فرانت همراه ما هستند ، یکی دیگر از گام های اساسی مربوط به فرانت ( آموزش jquery ) را در این دوره با هم خواهیم برداشت . همانگونه که مطلع هستید بخش های اصلی فرانت شامل Html , Css , Js است که در این دوره آموزشی قصد داریم تا کتابخانه جی کوئری را به شکل صفر تا صد و به شکل پروژه محور ، در قالب ده ها پروژه عملی پیش ببریم . بدون شک یکی از بهترین دوره های آموزش جی کوئری همین دوره است .

سوالات متداول دوره
پیشنیاز این دوره چیست ؟

برای شروع جی کوئری حداقل پیشنیاز هایی که احتیاج دارید آشنایی با مباحث Html و همچنین Css خواهد بود که در بالای صفحه به این پیشنیاز ها دسترسی دارید .

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

دانشجویانی که در سرفصل های پایه قسمت فرانت ( Html و Css ) به تسلط مناسبی رسیدند میتوانند به راحتی در این دوره آموزشی شرکت کنند .

جی کوئری یک کتابخانه مشتق شده از زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت است که روند کدنویسی در طراحی سایت و بخش فرانت را به شدت راحت خواهد کرد . دوستانی که قصد داشتند تا در زمینه فرانت کار کنند ، همیشه با جاوا اسکریپت مشکل داشتند به این دلیل که زبان های Html و Css برای بخش طراحی هستند اما جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی بود و فرانت کارها زیاد تمایل به انجام برنامه نویسی قوی نداشتند . به همین خاطر کتابخانه جی کوئری متولد شد تا فرانت کارها به سرعت به این کتابخانه مسلط شوند و بخوبی قالب های خودشان را طراحی کنند .

آموزش تضمینی جی کوئری

علاوه بر این با ظهور جی کوئری ، پلاگین ها و مشتقات خیلی زیادی نیز متولد شدند و دیزاین صفحات تا حد زیادی متحول شدند . در این دوره آموزشی یک سرفصل بندی کلی خواهیم داشت و به نوعی تدریس داریم که از المان های کوچک شروع کرده و کم کم دستورات پیشرفته تر و کامل تر را آموزش دیده و به تسلط لازم برسید .  بدین شیوه آموزشی شما روند کار را کم کم آموخته و از سطح مبتدی به سمت متوسط تا پیشرفته خواهید رفت . به جرات می توان گفت زمان مناسبی را جهت جمع بندی و چینش سرفصل های دوره صرف کردیم تا دوستانی که بدون هیچگونه دانش اولیه وارد دوره آموزش جی کوئری شدند بتوانند به راحتی و بدون مشکل گام به گام با مدرس پیش روند .

نحوه تدریس در دوره آموزش jQuery

در قدم اول برای اینکه شما کتابخانه جی کوئری را خیلی راحت یاد گرفته و پس از اتمام این دوره برای شما دوباره کاری وجود نداشته باشد ، چند قسمتی در خدمتتان خواهیم بود با آموزش دستورات پایه زبان جاوا اسکریپت که به دلیل پایه بودن ، بخشی اساسی در دوره محسوب می شود . اما دقت داشته باشید که آموزش کامل جاوا اسکریپت نداریم بلکه قصد داریم تا سینتکس اصلی ( روش کدنویسی یک زبان برنامه نویسی ) این زبان ، و مهم ترین دستورات که شما در جی کوئری ممکن است با آنها برخورد کنید را به شما آموزش دهیم . بدین ترتیب سرعت یادگیری شما در ادامه راه چندین برابر خواهد شد .

یاد گرفتن این قسمت از جاوا اسکریپت به شما بسیار کمک خواهد کرد و تاثیر این چند قسمت را در روند آموزشی قسمت های جی کوئری به خوبی مشاهده خواهید کرد . پس از اتمام چندین قسمت پایه جاوا اسکریپت ، وارد آموزش جی کوئری خواهیم شد که از قدم صفر شروع خواهیم کرد تا نقطه 100 ، و هر المان و دستوری که تا به امروز در جی کوئری وجود دارد را برای شما با مثال های کاملا عملی تشریح خواهیم کرد . پس از اتمام تدریس جی کوئری ، یک پروژه مقدماتی خواهیم داشت و شما خواهید دید که خودتان می توانید توسط دستوراتی که تاکنون یاد گرفتید ، اسلایدر ، آکاردئون ، دراپ داون و … بسازید و قدرت خودتان را در فرانت بسیار افزایش دادید . پس ابتدا تمامی دستورات موجود در جی کوئری را در قالب مثال های کوچک یادگرفته و نهایتا سراغ یک پروژه برای تفهیم دستوراتی که آموزش دادیم پیش خواهیم رفت .

فاز دوم دوره جی کوئری ، اجرای پروژه های عملی

در این فاز پروژه های عملی و کاملا واقعی را شروع خواهیم کرد که دقیقا منطبق بر نمونه های واقعی موجود در سطح وب هستند و به شما کمک می کنند تا مثال های واقعی و مورد تقاضای بازار را کار کنید . پروژه های همچون پنل ادمین و مدیریت ، قالب لندینگ پیج ، صفحه ورود ، صفحه 404 و … از جمله پروژه هایی هستند که در طی این دوره با هم کار خواهیم کرد . این پروژه های عملی ، همراه هستند با دانشی که در جلسات قبل از جی کوئری بدست آوردیم و نمونه بسیار خوبی است تا عملا دستورات موجود و دانش کسب شده خود را به کار گیرید .

آموزش پلاگین های کاربردی جی کوئری

در پروژه پنل مدیریت خواهید دید که به چه نحوی می توانیم دانش جی کوئری را به سادگی و در عین حال با خلاقیت به کار بگیریم تا قالب را بخوبی طراحی کنیم و امکانات داینامیک در سطح فرانت به قالب اضافه کنیم . هر اندازه که در سطح پروژه های عملی کار کنیم شما درک بهتری از دستورات این کتابخانه خواهید داشت و محل صحیح استفاده از هر یک از دستورات را بخوبی یاد خواهید گرفت . مهم ترین موضوعی که در کد نویسی وجود دارد این است که بدانیم از دستوراتی که یاد گرفتیم باید به چه نحوی استفاده کنیم و زمانی که قصد داریم تا بخش خاصی را طراحی کنیم باید از کدام دستورات استفاده کنیم که در این دوره تمامی این موارد خدمتتان ارائه شده است .

در این دوره نیز همانند تمام دوره های 0 تا 100 ، هدف ، کار روی پروژه های عملی و واقعی است . دانشجوی دوره تا زمانی که با نمونه ها و پروزه های واقعی مواجه نشود هرگز نمی داند که تا چه اندازه توانایی دارد و آیا در بازار کار از پس تقاضا های مختلف برخواهد آمد یا نه !!! دوره های آموزشی سئو 90 از این جهت محبوبیت بالایی دارند چرا که شما در محیط واقعی کار قرار خواهید گرفت که البته مسبب این امر تجربه مدرس از جهت کار روی پروژه های مختلف است .

توضیحات تکمیلی

آموزش پلاگین های کاربردی jQuery 

در فاز سوم به بخش آموزش پلاگین های کاربردی جی کوئری خواهیم رسید یکی از قسمت هایی که برای ما در جی کوئری بسیار مهم و البته جذاب است ، jQuery Plugins ها هستند . پلاگین ها توسط زبان جاوا اسکریپت نوشته می شوند و به ما کمک می کنند تا به راحتی در قالب ، المان هایی که مدت زمان زیادی از ما برای نوشتن طلب می کنند را به سادگی توسط همین پلاگین ها داخل قالب پیاده کنیم که هم باعث جذابیت قالب هستند و هم سرعت در کدنویسی .

"   پلاگین یا همان افزونه ها ، کد هایی هستند که توسط برنامه نویس های جاوا اسکرسپت در قالب یک سری فایل ها آماده شده اند و کارهای مشخصی را برای شما انجام میدهند . برای مثال شما اگر قصد دارید تا یک اسلایدر پیشرفته برای قالب خودتان تنظیم کنید ممکن است به راحتی نتوانید این کار را انجام دهید پس به این ترتیب می توانید از افزونه ها و قطعه کد هایی که برای نمایش اسلایدر برنامه نویسی شده اند استفاده کنید  " . البته که در داخل مینی پروژه های این دوره خودما نیز اسلایدر کدنویسی کردیم اما هرگز امکانات و طراحی این اسلایدر به قدرت افزونه های اسلایدر جی کوئری نخواهد بود . بنابراین استفاده مناسب و البته هوشمندانه از افزونه ها در قالب بسیار خوب است .

آموزش افزونه های جی کوئری

در این دوره آموزشی بیش از 20 پلاگین کاربردی را به شما آموزش خواهیم داد . البته قبل از هر چیزی شما باید یاد بگیرید که پلاگین چیست ؟ به چه نحوی باید به دنبال یک پلاگین گشت و نوع مناسب آن را پیدا کرد ، به چه نحوی داکیومنت این پلاگین را مطالعه کنیم و در نهایت به چه نحوی از آن استفاده کنیم . پلاگین هایی که در این دوره آموزشی ارائه شدند از کاربردی ترین پلاگین هایی هستد که در بیش از 50% قالب های وب در حال حاضر استفاده می شوند و عملا به شما نمونه سایت هایی را نمایش خواهیم داد که بدون مشکل از این پلاگین ها استفاده می کنند . شما به عنوان یک جی کوئری کار باید به کاربردی ترین پلاگین ها و نحوه تعامل با آنها تسلط داشته باشید که در این دوره همه نکات را آموزش خواهید دید . افراط در استفاده از پلاگین های جی کوئری به هیچ عنوان درست نیست و لازم است تا به این نکته توجه کرد .

آموزش کامل jQuery Ui

فاز چهارم این دوره ورود به بخش jQuery Ui است . jQuery Ui یکی از شاخه های جی کوئری است که شما به عنوان یک متخصص و نابغه در جی کوئری لازم است تا بخوبی به این بخش هم مسلط باشید . jQuery Ui از جمله بخش هایی است که کار شما را باز هم راحت تر می کنند . تصور کنید که جی کوئری یوآی به نوعی شبیه به فریم ورک برای شما عمل میکند اما در حقیقت فریم ورک نیست . اما بسیار به شما کمک می کنه تا المان های بیشتری را به شکلی ساده تر داخل قالب ها استفاده کنید .

آموزش jquery ui

برنامه نویسان جی کوئری ، برای اینکه کار شما را راحت تر کنند به فکر طراحی یک کتابخانه مکمل افتادند که با نام jQuery Ui شناخته می شود . jQuery Ui برای اجرا شدن حتما به کتابخانه اصلی jQuery نیاز دارد و شما نمی توانید بدون داشتن کتابخانه اصلی jQuery از کتابخانه مکمل jQuery Ui استفاده کنید . زمانی که شما جی کوئری را یاد گرفتید می توانید المان هایی مثل آکاردئون ، اسلایدر و ... را به تنهایی کد نویسی کنید . اما اگر قصد داشتید تا این کار ها هم کمی سریع تر پیش بروند می توانید از بخش jQuery Ui استفاده کنید تا کمی استاندارد تر و سریع تر به هدف مد نظر برسید . این کتابخانه کاربردی هم در این دوره به شکل کامل خدمت شما آموزش داده شده است .

jQuery Ui با اینکه بخشی از کتابخانه اصلی است ، اما در داخل سایت جی کوئری ، قسمتی کاملا مجزا و داکیومنت کاملی برای آن تدارک دیده شده است . برخی المان ها داخل سایت jQuery Ui کاربرد خاصی ندارند اما بخش هایی هستند که برای طراحی سریع قالب با استایلی استاندارد و منظم مناسب هستند . برای تبدیل به یک همه چیز دان در جی کوئری حتما به jQuery Ui هم نیاز داریم .

آموزش جی کوئری در فریمورک بوت استرپ

فاز پنجم این دوره ، ورود به بخش هایی از بوت استرپ است . بوت استرپ فریم ورک زبان Css است و ما پس از آموزش css ، وارد آموزش این فریم ورک خواهیم شد . داخل بوت استرپ ، کتابخانه جی کوئری وجود دارد و المان هایی همچون اسلایدر ، آکاردئون ، تولتیپ و ... وجود دارند . اما نکته مهم این است که شما برای یادگیری جی کوری داخل بوت استرپ ، نیاز به آموزش های خاصی ندارید و می توانید خیلی راحت از جی کوئری بوت استرپ استفاده کنید . منظور این است که شما برای استفاده از بوت استرپ نیاز به آموزش جی کوئری ندارید و در همان حدی که در بوت استرپ به شما آموزش داده میشود کافی است .

اما زمانی که شما جی کوئری را یاد گرفتید ، می توانید به شکلی دیگر به جی کوئری بوت استرپ نگاه کنید . از همین جهت در این دوره یک قسمت هم به بوت استرپ اختصاص دادیم تا محتوای دوره آموزشی تکمیل شود . عملا کسانی که قصد ندارند تا جی کوئری را یاد بگیرند به همین کتابخانه جی کوئری که داخل فریمورک بوت استرپ ارائه شده بسنده می کنند و از المانی هایی که داخل آن ارائه شده است استفاده می کنند که البته این المان ها محدود هستند و برای مثال شما نهایتا 3 یا 4 نوع اسلایدر دارید که غالبا هم یک شکل هستند و برای داشتن اسلایدر هایی بیشتر باید از جی کوئری و پلاگین های آن استفاده کنید .

اما در این بین ممکن است که مشکلاتی برای آنها پیش آید . هر چقدر که ما به جی کوئری تسلط بیشتری داشته باشیم مطمئنا در هنگام کار با المان های جی کوئری در بوت استرپ هم راحت تر هستیم . از این جهت چون در داخل این دوره برای طراحی ظاهر قالب ها از بوت استرپ استفاده کرده بودیم لازم دیدیم تا کتابخانه داخل این فریمورک را هم تدریس کنیم و نمونه هایی از المان های جی کوئری بوت استرپ را داخل پروژه های عملی فعال کنیم .

آموزش Ajax در جی کوئری

فاز ششم دوره آموزش Ajax است . از آنجایی که شما در حال حاضر جی کوئری را بخوبی یاد گرفتید ، آماده هستید تا با بخشی آشنا شوید که در آینده بسیار به کار شما خواهد آمد . Ajax یکی از قسمت های اساسی در برنامه نویسی داینامیک سایت ها می باشئ که ممکن است تا امروز نمونه های مختلفی از آن را دیده باشید اما متوجه نشدید . در کل Ajax به همسان سازی کاربر در صفحه وب مربوط بوده و زمانی این دستورات اجرا می شوند که کاربر درخواست یک تقاضا به شکل Ajax را داده باشد و بدون لود شدن مجدد صفحه وب ، اطلاعات جدید برای کاربر نمایش داده شده یا درخواستی اجرا خواهد شد .

دوره آموزش ajax

نمونه هایی از Ajax برای مثال : زمانی که شما روی یک گزینه خاصی کلیک می کنید مثلا ارسال فرم تماس ، بدون اینکه صفحه مجدد برای شما بارگذاری شود ، اطلاعات ارسال شده و یک پیغام برای شما نمایش داده می شود . یا برای مثال فرض کنید شما در حال ثبت آگهی در یک سایت آگهی هستید ، زمانی که شما گزینه ثبت آگهی را انتخاب می کنید بدون اینکه صفحه مجدد بارگذاری شود لیست دسته بندی های آگهی به شما نمایش داده می شود و مجدد بعد از انتخاب دسته بندی ، بدون بارگذاری مجدد صفحه و بدون رفرش شدن صفحه ای که داخل آن هستید ، فرم ثبت آگهی به شما نمایش داده می شود . این مثال ها نمونه هایی از تکنولوژی جذاب Ajax هستند که در این دوره به شکل کامل آموزش خواهید دید .

در کل در این دوره سعی بر این شده است تا شما یکبار برای همیشه با تمامی جوانب jQuery  آشنا شوید و پس از اتمام دوره ، کوچک ترین مشکلی در مورد این کتابخانه نداشته باشید . خوشحال هستیم که تا آخر این دوره همراه ما هستید و یکبار برای همیشه تصمیم گرفتید تا جی کوئری را کامل و دقیق آموزش دیده و بدون مشکل در بازار کار فعالیت نمائید . تمامی دوره های وب سایت سئو 90 به شکل پروژه محور و جامع ارائه شده است و تمامی تلاش مدرس و مجموعه بر این اساس بوده است که شما فقط یکبار از دوره استفاده نموده و دیگر به هیچ منبع دیگری نیاز نداشته باشید .


ویدئو پیش نمایشی که در این قسمت قرار گرفته است ، بخشی از جلسه 8 و همچنین 14 دوره آموزش جی کوئری است که جهت سنجش کیفیت صدا ، تصویر و همچنین محتوای دوره خدمتتان ارائه شده است . این جلسه بخش پایانی از آموزش های پایه جی کوئری می باشد و توابع کاربردی از جی کوئری و بخش های پایه جاوا اسکریپت را یاد خواهیم گرفت . بعد از جلسه 14 وارد آموزش مثال های عملی در قالب مینی پروژه ها خواهیم شد وسپس طراحی قالب پنل مدیریت را استارت خواهیم زد . جلسات آموزشی این دوره در حدود 20 تا 25 دقیقه می باشند و سعی کردیم تا تمامی مباحث را در قسمت های نه چندان طولانی خدمتتان ارائه کنیم . دوستان توجه داشته باشید که شما در یک دوره آموزشی گام به گام هستید و کم کم از دستورات پایه به سمت دستورات پیشرفته خواهید رفت و در نهایت به راحتی هر بخشی را در قالب های خودتان پیاده خواهید کرد . همچنین ضمن تدریس قسمت های مختلف ، نکات مهم هر بخش به همراه اصلی ترین بخش های کاربردی آن توضیح داده شده است .

فصل 1
جلسات آموزشی این دوره
شامل 30 قسمت
1
معرفی جاوا اسکریپت ، دستورات چاپ ، متغیر ها ، کامنت ها
00:23:42
2
نحوه کدنویسی با جاوا اسکریپت ، شرط if ، switch و …
00:21:38
3
حلقه for ، while ، عملگر ها ، confirm
00:22:02
4
توابع ، رویداد ها ، onclick ، onblur ، value ، length و …
00:26:27
5
آشنایی با prompt ، number و توابع کاربردی
00:15:59
6
ورود به دنیای جی کوئری ، روش های نصب ، document ، window ، console و …
00:24:54
7
سیر تا پیاز سلکتور ها در جی کوئری ، سلکتور مهم this
00:20:40
8
آموزش کامل event ها ، animate ، stop ، chaining ، not و …
00:19:09
9
آموزش set و get کردن در جی کوئری ، classes
00:20:45
10
append , prepend , after , before , next , prev …
00:20:21
11
scroll , delay , has , remove , submit , empty …
00:23:02
12
bind , siblings , پروژه ساخت آکاردئون و اسکرولر در قالب
00:24:58
13
پروزه ساخت منو و اسلایدر حرفه ای در قالب
00:27:58
14
end , settimeout , random , fade , slide , children , parent …
00:20:14
15
شروع پروژه پنل کاربری و پیاده سازی استایل قالب
00:26:05
16
ساخت منو های پنل کاربری با جی کوئری ، پیاده سازی نمودار ها
00:26:28
17
ساخت انواع منوهای رسپانسیو با جی کوئری
00:22:43
18
نحوه جستجو و استفاده از پلاگین های جی کوئری – پروژه فرم لاگین
00:23:41
19
آموزش پلاگین های کاربردی جلسه اول
00:24:07
20
آموزش پلاگین های کاربردی جلسه دوم
00:24:42
21
آموزش پلاگین های کاربردی جلسه سوم
00:24:14
22
آموزش پلاگین های کاربردی جلسه چهارم
00:20:54
23
آموزش کامل مبحث jQuery Ui
00:15:46
24
آموزش کامل جی کوئری بوت استرپ
00:20:01
25
آموزش سه پلاگین اساسی در قالب ، اشکال زدایی پلاگین ها در سایت
00:22:23
26
پروژه صفحه 404 در قالب
00:18:53
27
آموزش ایجکس با جاوا اسکریپت
00:22:28
28
آموزش ایجکس با جاوا اسکریپت
00:22:30
29
آموزش ایجکس با جی کوئری
00:23:57
30
آموزش ایجکس با جی کوئری
00:23:28
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
عطاران ۰۳ / ۱۴۰۳

سلام برای یادگیری جی کوئری خیلی ها میگن که دیگه دوره این زبان گذشته و ارزش یادگیری نداره نظر شما چیه استاد؟

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۳

سلام جی کوئری زبان نیست و هرکسی که این کتابخانه رو بعنوان یک زبان معرفی کرده معلومه که سواد کافی نداره این کتابخانه در ماه گذشته نسخه جدید خودش رو رونمایی کرده و فریمورک هایی همچون بوت استرپ داخل هسته خودش تمامی المان های متحرک رو توسط جی کوئری دارن کنترل میکنن !

meli.45 ۱۰ / ۱۴۰۲

وقت بخیر میخواستم بدونم در این دوره صفرتاصد میتونیم جی کوئری رو یاد بگیریم که بتونیم جاوا اسکریپت رو ساده تر بخونیم؟

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۲

سلام ، دوره جی کوئری پیشنیاز جاوا اسکریپت نیست ، برعکس ، جاوا اسکریپت پیشنیاز یادگیری جی کوئری هست ، اما سرفصل های جی کوئری بعلاوه جاوا اسکریپت مقدماتی در این دوره کامل آموزش داده شده

صادق اکبری ۰۹ / ۱۴۰۱
5

سلام استاد این دوره خیلی عالیه حقیقتا از کامل ترین دوره های آموزشی هست اما کاش تخفیف داشت یکم

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۱

سلام ، هزینه دوره ها با توجه به سرفصل های ارائه شده تعیین می شوند و یک تخفیف کلی روی دوره هم اعمال شده

یزدی ۱۲ / ۱۴۰۰

خدا وکیلی این آموزش نمونه بود و من مثل این فیلم های آموزشی هیچ جا ندیدم از تمام مبلغی که برای شما پرداخت کردم کاملا راضی هستم و در بقیه دوره ها حتما شرکت خواهم کرد

لامیا ۱۰ / ۱۴۰۰
5

بهترین آموزش جی کوئری در اینترنت بود که دیدم سپاس و قدردانی از استاد عزیز بابت تدریس فوق العاده و کامل

فرشاد میرزایی ۰۹ / ۱۴۰۰

سلام استاد.میخواستم بدونم الان که دیگه جی کوئری توب Bootstrap 5 اجباری نیست آیا هنوز پیش نیاز بوت استرپ به حساب میاد؟با سپاس

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر ، آموزش جی کوئری هیچ ارتباطی به بوت استرپ نداره و برای برنامه نویسی و طراحی افکت های خاص و به کار بردن پلاگین ها الزامی است . شما از کجا مطمئن هستید که پروژه شما قراره با بوت استرپ پیاده بشه ؟ و اینکه بوت استرپ مگر امکان برنامه نویسی جی کوئری را به شما خواهد داد ؟؟ شما برای تغییر در پروژه های دیگر هم نیاز به جی کوئری و جاوا اسکریپت مقدمانی دارید . بوت استرپ صرفا چند المان آماده را برای استفاده در قالب به شما ارائه کرده است .

sasan ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام در مورد این دوره چندتا سوال دارم میشه با تیکت بپرسم ازتون

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما بله حتما در خدمتیم

saara ۰۶ / ۱۴۰۰

سایت خیلی خوبی دارید امیدوارم موفق باشید

سعیده ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام برای یادگرفتن پلاگین نویسی جیکوئری که خودم پلاگین بنویسم چی باید بخونم که بشه اینکار کرد ؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

برای این مورد باید تسلط بسیار بسیار بالایی به زبان جاوا اسکریپت داشته باشید

محسن طهماسب ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام یادگیری جی کوئری برای برنامه نویس های بک اند هم بنظرتون ضروریه یا بیشتر برای طراحان سایت لازم هستش

مدیر سئو نود ۰۶ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز ، امروزه با توسعه روز افزون جاوا اسکریپت به صورت فزاینده ای از جاوا اسکریپت در برنامه نویسی سمت سرور ، تولید نرم افزار های موبایلی و برنامه نویسی بازی های رایانه ای استفاده میشود بنابراین میتوان گفت یادگیری جاوا اسکریپت و جی کوئری هم برای طراحان سایت و هم برنامه نویسان جزو ضروریات میباشد

Adelk ۰۶ / ۱۴۰۰

جی کوئری ui کلا برای من کار نمیکنه مهندس چه مشکلی داره

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام احتمال زیاد آدرس دهی شما برای فایل های جی کوئری ui درست انجام نشده

nafasmaz ۰۶ / ۱۴۰۰

ساختمان سایت که میفرمائید بدون جیکوئری چقدر ناقص میشه ؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

اگر شما قصد دارید تا یک طراح خبره و واقعی باشید حتما به یادگیری جی کوئری نیاز دارید

سلیم ۰۵ / ۱۴۰۰

بدون آموزش جی کوئری هم امکان داره سایت طراحی کرد ؟؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام بله امکان دارد . اما اگر قصد فعالیت در بازار کار و کسب درآمد داشتید حتما باید این زبان را یاد بگیرید تا قالب هایی با امکانات بیشتر طراحی کنید

Sadatisatar ۰۵ / ۱۴۰۰

آموزش پلاگین های جی کوئری همش گفته شدند ؟ بنظر میاد کم هستند یکم من بخش پلاگین هارا نیاز دارم

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما عملا ارائه تمام پلاگین ها غیر ممکن هستند اما کاربردی ترین پلاگین ها و مواردی که در بازار کار به آنها نیاز دارید داخل این دوره تدریس شدند .

مسلم موحد ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام اقای قدیمی عزیز استاد خوب بنده ، آموزش های ایجکس را با شوق فراوان انتظار میکشیم

مدیر سئو نود ۰۵ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دانشجوی عزیز ، قسمت های جدید دوره که مربوط به ایجکس بودند در سایت قرار گرفتند و از قسمت پنل کاربری و بخش جزئیات خرید قابل دانلود هستند

soli ۰۵ / ۱۴۰۰

یادم رفت بپرسم که پشتیبانی هم داره ؟ شرمنده

مدیر سئو نود ۰۵ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز همه دوره های سئو نود دارای پشتیبانی رایگان میباشند و دانشجویان عزیر دوره در هر زمان که بخواهند میتوانند با مدرس دوره در ارتباط باشند

soli ۰۵ / ۱۴۰۰
5

فیلم که اول صفحه است و آموزشش را معرفی کنید واقعا وسوسه خرید شدم اما حقیقتا هزینه آموزش یکم برای من زیاد هست و این آموزش شما هم تخفیف نداره اصلا بقیه آموزش ها داشتن اما

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام ممنون لطف دارید ، این دوره سرفصل های بسیاز زیادی دارد و فعلا برنامه خاصی برای اعمال تخفیف روی آن نیست

رازی ۰۵ / ۱۴۰۰
5

سلام قسمت های بعدی که باقی مونده بودن کی اضافه میشه ؟ تشکر میکنم از دوره خیلی فوق العاده هست واقعا گام به گام با تدریس آقای امید قدیمی عزیز با حوصله و دقت

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام ممنون از نظر لطف شما ، همین هفته قسمت های نهایی هم جهت دانلود قرار خواهند گرفت

کاربر ۰۵ / ۱۴۰۰

نمیشه اقساطی خرید؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

برای این دوره فعلا امکان خرید اقساطی در نظر گفته نشده

developrer9 ۰۵ / ۱۴۰۰

پیشنیاز چی بخونیم ؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام پیشنیاز های این دوره در ابتدای صفحه در بخش سوالات متداول قرار داده شده اند

Sklim ۰۵ / ۱۴۰۰

آموزش اینهمه قالب چجوری توی این دوره جا گرفته ؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

با تجربه چندین ساله مدرس و ارائه روش اصولی طراحی قالب های مختلف ، می توانید در عرض چند ساعت قالب خودتان را پیاده کنید .

ساکتی ۰۵ / ۱۴۰۰

جی کوئری برای طراحی سایت چقدر لازم است ؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

با سلام اگر قصد فعالیت در بازار کار دارید حتما برای شما نیاز است

اندیش ۰۴ / ۱۴۰۰
5

این دوره خوبه و ارزش خریدن داره فقط برای این آموزش طرح تخفیفی ندارید ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام ممنون از نظر لطف شما . هزینه دوره ها بر اساس محتوای آموزشی داخل دوره قرار داده شده اند . فعلا تخفیفی برای این دوره قرار نگرفته .

بلوری فرد ۰۴ / ۱۴۰۰

قیمت یکم زیاده بنظرم ، ارزان تر هم هست در سایت های دیگه

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

بله کاملا درست میفرمائید . هزینه دوره ها براساس سرفصل ها و تدریس های داخل هر دوره قرار داده شده اند .

سونیا اندیش ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام از کجا بدونیم که باید چجوری آموزش هارو بخونیم من کلا از اول میخوام یاد بگیرم فقط html کمی قبلا خوندم الان دوره های شما کامله و میشه به ترتیب خوند تا همشو یاد گرفت ؟

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام لطفا وارد این بخش از وب سایت شوید : آموزش طراحی سایت

سارا ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید برای اینکه جی کوئری یاد بگیریم حتما باید اول جاوا اسکریپت را بخوانیم ؟ چون من بعضی جاها خواندم گفتن که باید بلد باشید وگرنه یاد نمیگیرید لطفا یک بار توضیح کامل بدید من بدونم مرسی

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام و عرض ادب شما برای یادگیری جی کوئری نیاز به جاوا اسکریپت خیلی مقدماتی دارید که در این دوره تمامی این بخش ها تدریس شدند .

احمد احلامی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام مشکل من داخل اون قسمت حل شد خیلی ممنون یکبار دیگه فیلم رو خوب نگاه کردم حل شد الان یه سوال دارم میخوام بدونم یک حالتی هست که پشت یک بخش یک شکل هایی مثلا مربع و مثلت و اینها با خط هایی به هم متصل هستند و وقتی روی آنها کلیک می کنیم تعدادشان زیاد تر میشه و حالت قشنگی دارند . این فکر میکنم که پلاگین باشه اما نمیدونم اسمش چی هست میشه کمک کنید ممنونم داخل این سایت هم نمونه اش هست که آدرسش را گذاشتم

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

سایتی که آدرسش را ارائه کرده بودید بررسی کردیم ، اسم این پلاگین particles.js هست

مسلم موحد ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام قسمت ایجکس کی آماده میشه من آموزش ها را تموم کردم منتظر ایجکس هستم مرسی

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام دوست خوبم وقت شما بخیر ، تا دو هفته آینده حتما این قسمت ها داخل دوره قرار خواهند گرفت . از صبوری شما بسیار سپاس گزاریم

احمد احلامی ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام چرا توی بخش جی کوئری یوآ من آکاردیون هارو میزارم ولی اصلا درست نشون داده نمیشه . فقط متن هاش میاد نه اون رنگ هارو میاره نه هم کار میکنن میشه سریع کمک کنید مرسی ممنون

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۰

با سلام باتوجه به توضیحات شما مشخص هست که فایل css جی کوئری ui و فایل js مربوط به جی کوئری ui اصلا خوانده نمیشن شاید هم اصلا آدرس دهی نکردید . اگر قدم به قدم همراه ویدئو آموزشی انجام بدید حتما درست کار میکنه .

مسلم موحد ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام خوبین من الان به قسمت 22 رسیدم یکی از پلاگین ها که گفتید مربوط به شمارش توی سایت من اونو اضافه کردم جی کوئری را هم عوض کردم اما بازهم کار نکرد بنظرتون مشکل از کجاست ؟ اول فایل شمارنده رو اضافه کردم بعدم توی فوتر دستورش را گذاشتم

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام وقت شما بخیر ، داخل آموزش اشاره کردیم که این پلاگین یک پیش نیاز داره که حتما باید قبلش لود بشه . اگر اونو اضافه کنید مشکلتون حل میشه .

خرید آنلاین
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود