بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره
سئو نود » دوره های رایگان » ورود به دنیای وب سایت ها – گام اول برای همه

ورود به دنیای وب سایت ها – گام اول برای همه

528 دانشجو 5

این دوره برای تمامی کسانی که در گام اول ورود به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب هستند ضروری است . مباحث کاملی همچون زبان های طراحی و برنامه نویسی ، نحوه خرید هاست و دامنه و تمامی مباحثی که یک دانشجو قبل از یادگیری هر زبان برنامه نویسی یا طراحی وب لازم است تا بداند .

رایگان

این دوره آموزشی اولین گام برای همه دانشجویانی است که از همین امروز تصمیم گرفتند تا یادگیری طراحی و یا برنامه نویسی وب را شروع نمایند . مشکل اصلی که در طی این چندین سال شاهد آن بودیم ، این بود که بسیاری از افراد بدون داشتن دانش مناسب در رابطه با زبان های طراحی و همچنین برنامه نویسی ، اقدام به خرید دوره های آموزشی نمودند که اطلاعات دقیق از این دوره ها نداشتند و به زبان ساده نمی دانستند که چه زمان باید کدام دوره را خریداری نمایند . اگر در ابتدای راه یک دید کلی نسبت به مسیر طراحی و برنامه نویسی سایت داشته باشند و از الویت یادگیری دوره های وب اطلاعات مناسبی داشته باشند ، می توانند هم مسیر خود را به درستی انتخاب نمایند و هم اینکه در دوره هایی که نیاز دارند شرکت کنند .

سئوالات متداول دوره
پیشنیاز این دوره چیست ؟

این دوره آموزشی هیچ پیشنیازی نداشته و تمامی دوستان علاقمند به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب ، میتوانند از همین دوره مسیر خود را شروع کنند .

این دوره تا چه اندازه کامل است ؟

در این آموزش ، تمامی سرفصل های مربوط به مباحث دنیای وب در بخش های طراحی و همچنین برنامه نویسی و نیز سایر مباحث پیرامون آن پوشش داده شده و شما پس از اتمام دوره میتوانید مسیر دقیق خود را انتخاب کنید .

یکی از مهم ترن مباحث در دنیای وب ، یادگیری موارد پایه است . مباحثی همچون دیتا سنتر ، هاست ، دامنه و ماهیت و بخش های اصلی هرکدام از این قسمت ها . همچنین مواردی همچون خرید یک دامنه ، نکات مهم حین خرید دامنه و انتخاب دامنه های مناسب برای سایت ، خرید هاست و نکات اصلی پیرامون این موضوع نیز از جمله مواردی هستند که یک طراح ، برنامه نویس یا وب مستر باید بداند چرا که نهایتا باید تمامی این موارد را انجام دهد .

راهنمای یادگیری طراحی سایت

در این دوره ، قبل از هرچیزی به نمودار اصلی یک وب سایت نگاه دقیقی انداخته و تمام زیر بخش های آن را در قسمت های Front و همچنین Back بررسی نمودیم . نمودار دقیقی که توسط مجموعه خود ما ترسیم شده است ، شما را قادر خواهد کرد تا مسیر درست خود را انتخاب نموده و بدانید که کدام دوره ها برای شما الزامی و کدام دوره ها اختیاری هستند . از این جهت هم زمان شما به درستی صرف یادگیری شده و هم اینکه هزینه های پرداختی شما نیز برای دوره های آموزشی به درستی انجام خواهد شد .

در ادامه همین دوره به سراغ دو موضوع مهم که لازمه وجود یک سایت است پرداختیم که موضوعات دامنه و هاست هستند . شما به عنوان یک طراح و یا حتی یک برنامه نویس ، باید به مباحث دامنه و هاست تسلط لازم را داشته باشید . حدقل موضوع این است که بدانید دامنه را از کجا و چگونه باید تهیه کرد و نکات مهمی که پیرامون موضوعات دامنه هستند را آموزش دیده باشید . در ادامه نیز با مباحث هاست و فضاهای میزبانی آشنا شده و به شکل کاملا عملی نمونه های واقعی از یک دامنه و هاست را خریداری کرده و یک قالب نیز بر روی هاست و دامنه خریداری شده سوار خواهیم کرد تا حداقل یک وب سایت ساده در اینترنت برای خودمان داشته باشیم .

آموزش کلی مباحث Frontend , Backend

اگر وب سایت را به دو زیر مجموعه تقسیم کنیم ، می توان گفت قسمت سمت کاربر و قسمت سمت سرور خواهد بود . کسانی که قصد دارند تا فقط در زمینه طراحی سایت کار کنند و قالب هایی بدون برنامه نویسی طراحی نموده و نهایتا به برنامه نویسان قالب تحویل دهند باید در زمینه Frontend  فعالیت نموده و در دوره های آموزشی مربوط به این زمینه شرکت کنند تا نهایتا یک Frontend کار شوند .

این دوستان هرگز با زبان های برنامه نویسی کار نمی کنند و تمامی ابزار دست آنها ، زبان های نشانه گذاری و طراحی است که در داخل دوره به شکل کامل و جز به جز خدمت شما آموزش داده شده است . شما با تجسم این مسیر و البته راهنمایی های مدرس ، قادر خواهید بود تا در یک مسیر درست پیشروی نموده و در کوتاه ترین زمان یک طراح کاربلد باشید .

اما زمانی که یک وب سایت تصمیم دارد تا توسعه پیدا کند و کارهایی بیشتر همچون ورود و ثبت نام و خرید و … در داخل آن وجود داشته باشد ، قالبی که طراح قبلا کارهای طراحی آن را انجام داده بود ، نیاز به توسعه و نیاز به یک برنامه نویس زبان های برنامه نویسی سمت سرور دارد که اصطلاحا به این شخص Backend کار گفته می شود . یعنی شخصی که با زبان های برنامه نویسی کار می کند ، این زبان ها در سمت سرور و در پشت پرده سایت پردازش می شوند و نهایتا نتیحه آنها به کاربران سایت نمایش داده می شود . این مباحث به شکل بسیار کامل و جز به جز در داخل ویدئو های آموزشی دوره خدمتتان ارائه شده است .

آموزش خرید دامنه های داخلی و خارجی

یکی از مهم ترین پیش نیاز ها برای داشتن یک وب سایت این است که یک دامنه داشته باشیم . دامنه ها را می توانیم به شکل داخلی و خارجی ثبت کنیم . دامنه هر کشور برای همان کشور از اعتبار بالایی برخوردار است . دامنه های کشور خود ما با پسوند ir هستند و برای اینکه دامنه های کشور خودمان را ثبت کنیم نیاز داریم تا از نهاد ملی ثبت دامنه یا همان ایرنیک ، یک شناسه برای خودمان دریافت کنیم . اگر قصد داریم تا دامنه را خود ما ثبت کنیم و یا حتی شرکت معتبر دیگری این کار را برای ما انجام دهد ، در هر صورت به این شناسه نیاز داریم . همچون این نکته ، ده ها نکته دیگر هم در رابطه با دامنه های کشور خود ما وجود دارد که داخل دوره خدمتتان به شکل دقیق آموزش داده خواهد شد .

خرید درست یک دامنه

در کل موضوع اصلی در مباحث هاست و دامنه ، انجام مراحل از طریق کارگزاری ها و وب سایت های معتبر است چرا که ملزومات اصلی وب سایت ما ، به نوعی به این شرکت ها نیز ارتباط خواهد داشت . دامنه های خارجی نیز شرایط خاص خود را دارند که باید به آنها دقت کرد . یک وب سایت در هر صورت به یک آدرس نیاز دارد تا کاربران بتوانند از این طریق به آنها دسترسی داشته باشند .

آموزش خرید هاست یا سرور

علاوه بر دامنه ، موضوع مهم دیگری به نام هاست نیز وجود دارد که البته در این میان شاید کلمه سرور نیز به گوش شما خورده باشد که در یک قسمت از دوره به شکل کاملا مفصل از صفر تا صد خدمت شما توضیحات لازمه ارائه شده است . زمانی که ما قصد داریم تا سایت خودمان را در اینترنت قرار دهیم به یک فضای ذخیره سازی نیاز داریم تا بتوانیم فایل های سایت را داخل آنجا قرار دهیم و به این ترتیب زمانی که کاربران آدرس سایت ما را داخل مرورگر وارد کردند بتوانند محتوای که در اینترنت برای سایت ما قرار داده شده است را مشاهده نماید . همانند مبحث دامنه ، خرید هاست نیز نکات بسیار مهمی دارد که دانستن آنها برای تهیه یک هاست مناسب الزامی است .

در این بین مباحثی همچون هاست های رایگان نیز مطرح هستند که جهت کامل تر شدن دوره آموزشی به این مباحث نیز به شکل کامل پرداخته شده است . شما نهایتا می توانید طبق اهداف خود در کوتاه مدت و بلند مدت ، هاست های مناسب برای وب سایت های خود تهیه کنید . یک نکته مهم که در ویدئو ها نیز خدمتتان خاطر نشان شده است پرداخت هزینه مناسب برای یک هاست مناسب است . چرا که اگر هاست شما مناسب نباشد در صورت داشتن بهترین خدمات و یا بهترین محصولات ، کاربری علاقه به استفاده از خدمات سایت شما نخواهد داشت و نکات بسیار بیشتری که در دوره خدمتتان ارائه شده است .

روش اتصال دامنه به هاست و نمایش سایت در اینترنت

پس از خرید دامنه و هاست ، یک موضوع مهم به نام اتصال وجود دارد . یعنی دامنه خریداری شده باید به طریقی به فصایی که اطلاعات سایت ما در داخل آن قرار دارد ( هاست ) متصل شود تا هنگام درخواست آدرس سایت ، محتوا سایت نمایش داده شود . برای این کار یک رویه مشخص وجود دارد و باید به درستی انجام شود . در انتهای دوره و پس از خرید یک دامنه و یک هاست مناسب ، مراحل کامل اتصال دامنه به هاست را نیز انجام داده و یک قالب بسیار شیک را هم بر روی سایت خودمان قرار خواهیم داد تا عملا مشاهده کنید که نهایتا توانستیم یک سایت در اینترنت داشته باشیم .

در نگاه اول برای دانشجویانی که مبتدی هستند معمولا خرید هاست و دامنه و راه اندازی یک سایت سخت به نظر میرسد اما باید توجه داشته باشید که شما اگر وارد یادگیری زبان های طراحی و برنامه نویسی شدید ، نهایتا باید پروژه خود را در سیستم کاری خود آماده نموده و نهایتا آن را جهت نمایش و شروع به کار ، روی یک هاست و دامنه سوار کنید . در این دوره تمام تلاش خود را انجام دادیم تا به ساده ترین شکل مباحث پایه یک وب سایت را خدمتتان ارائه کنیم .

فصل 1
جلسات آموزشی در این دوره
شامل 6 قسمت
1
وب سایت چیست ؟ ماهیت سایت ، صفر تا صد بخش Frontend
00:22:12
2
صفر تا صد قسمت Backend و زبان های برنامه نویسی سمت سرور
00:24:28
3
صفر تا صد دیتا سنتر ، هاست ، دامنه و ساخت شناسه ایرنیک
00:24:48
4
خرید عملی یک دامنه ir ، نکات مهم خرید دامنه ، دامنه های رایگان
00:16:49
5
خرید هاست لینوکیس ، توضیح انواع هاست و نکات مهم هاست خوب
00:22:50
6
اتصال دامنه به هاست ، نصب قالب و نمایش سایت در اینترنت ، نکات Cpanel
00:17:40
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
فاطمه حیدری ۰۸ / ۱۴۰۰

سلام خوبین من میخواستم آموزش html شمارو بخرم میخواستم ببینم اول اینو ببینم یا html را ؟

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۰

با سلام اگر در ابتدای راه هستید حتما اول از این دوره شروع کنید

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۰
5

در صورت داشتن سئوال درمورد آموزش های این دوره ، در همین قسمت برای ما مطرح بفرمائید

خرید آنلاین
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود