بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
بزودی دوره جدید در روی سایت چگونه در سئو شکست بخوریم !
سئو نود » آموزش وردپرس » پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس – جامع و تضمینی

پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس – جامع و تضمینی

65 دانشجو 5

دوره پیشرفته آموزش طراحی قالب وردپرس با پوشش تمامی سرفصل ها در موضوع یک وب سایت شرکتی ، تدریس بصورت پروژه محور و با زبان ساده ، کسب مهارت های بازار کار و طراحی قالب های وردپرس در سطح بالا

1,100,000 تومان 660,000 تومان

دوستان و همراهان وب سایت سئو 90 به یکی از دوره های فوق العاده جامع در وب فارسی ( دوره طراحی سایت شرکتی ) خوش آمدید . همانند تمامی دوره های جامع و پروژه محور که در سایت ما خدمت دانشجویان ارائه شده ، این دوره نیز یکی از کامل ترین و جامع ترین دوره ها در زمینه طراحی و برنامه نویسی سایت های وردپرسی با مضمون شرکتی است . در این دوره نیز تضمین آموزش و همچنین ضمانت ورود به بازار کار را به شما هدیه می کنیم تا با خیال راحت آن را تهیه و از محتوای آموزشی آن استفاده کنید .

سئوالات متداول دوره
ماهیت اصلی این دوره چیست ؟

این آموزش در حقیقت سطح پیشرفته از دوره آموزشی رایگان وردپرسی شو می باشد که جهت کسب مهارت های بازار کار و همچنین توسعه هر چه بهتر قالب های وردپرس میتوانید در این دوره شرکت کنید .

پیشنیاز دوره چیست ؟

برای شرکت در این دوره با خیالی آسوده حتما توصیه میکنیم تا ابتدا در دوره آموزش رایگان وردپرسی شو شرکت نموده و با کلیات طراحی قالب های وردپرسی آشنا شوید .

این دوره تمامی بخش ها را پوشش داده است ؟

سرفصل های این دوره از سطح مبتدی به پشرفته تدریس شده و با رعایت پیشنیاز ها میتوانید بهترین نتیجه را از دوره کسب کرده و تمامی قالب های بازار کار با این مضمون را به راحتی طراحی و برنامه نویسی کنید .

این دوره آموزشی تماما پروژه محور و از صفر تا صد می باشد . از قدم اول با طراحی قالب سایت شروع کرده و تک تک صفحات را طراحی می کنیم که توسط html و css و bootstrap خواهد بود و نهایتا به بخش های داینامیک سازی و تبدیل قالب به یک وب سایت واقعی خواهیم رسید . بخش های مختلفی که امکان دارد در یک سایت شرکتی وجود داشته باشند را در سرفصل های این دوره گردآوری کردیم تا بتوانیم تمامی بخش های مورد نیاز برای سایت های شرکتی را به شما دوست داران طراحی سایت آموزش دهیم و یکبار با خیال راحت ، بار دانش خودتان را در رابطه با وب سایت های شرکتی بسته و به سراغ ادامه مسیر بروید .

این دوره آموزش طراحی سایت ، برای وب سایت های شرکتی به شکلی جامع ارائه شده است . بخش نمونه کارها که در تمامی سایت های شرکتی وجود دارند و پایه و اساس سایت های شرکتی هستند یکی از سرفصل های تمامی دوره های مشابه هستند . اما در این دوره بخش دیگری تحت عنوان قسمت محصولات ، به شکل کامل ، بدون نصب هیچ افزونه خاص مثل portfolio ، به شکل تماما اختصاصی برای سایت برنامه نویسی خواهد شد تا مدیر سایت بتواند محصولات را نیز بدون سنگین کردن هسته وب سایت ، درقالب معرفی محصول و البته با جزئیات کامل ( بدون خرید آنلاین ) در سایت ارائه کند !

دوستان توجه داشته باشید که این دوره به هیچ عنوان دوره بدون کدنویسی نیست و شما به عنوان یک طراح و برنامه نویس موفق وارد بازار کار خواهید شد تا بتوانید متناسب با نیاز و خواست مشتری ، طرح دلخواه او را پباده نموده و امکانات خواسته شده را برای او برنامه نویسی کنید تا قدرت خودتان را در زمینه پیاده سازی هر نوع سایت به نمایش بگذارید .

آنچه در دوره طراحی سایت شرکتی یاد خواهید گرفت

این دوره با تنظیم سرفصل های بسیار کامل از یک وب سایت شرکتی و با توجه به نیاز بازار کار در قالبی پروژه محور بر روی سایت سئو 90 ارائه شده است . در این دوره همانگونه که گفته شد آموزشی پروژه محور و 0 تا 100 را پیش خواهیم برد . قالبی که در این دوره طراحی خواهد شد یک وب سایت شرکت طراحی دکوراسیون داخلی است که تمامی بخش های آن را با سلیقه طراحی خواهیم کرد که البته نه تنها برای شرکت دکوراسیون بلکه برای تمامی زمینه های کاری شرکت ها می توانید آن را طراحی نموده و توسعه دهید . جلسات طراحی قالب به شکل کامل با ارائه آموزش های بسیار کاربردی جهت طراحی انواع قالب ها ، با ساخت تمامی صفحات مورد نیاز در سایت ،  سپس برنامه نویسی کاملا اختصاصی برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما آموزش داده خواهد شد .

  • برنامه نویسی متاباکس ها در وردپرس ؛ برنامه نویسی تکسونومی ها در وردپرس ؛ کار با پست تایپ در وردپرس
  • کار با فریم ورک CMB2  استاندارد سازی قالب های وردپرسی ؛ مباحث UI , UX , رسپانسیو و …

سایت های شرکتی معمولا همه امکانات را یکجا ندارند و برخی آیتم هایی که نیاز ندارند را حدف می کنند . در این دوره سعی بر این شده است تا تمامی آیتم های مورد نیاز برای سایت شرکتی آموزش داده شود و شما با روش طراحی هر یک از بخش ها آشنا شوید در نهایت هر کدام از آیتم ها را که نیاز داشتید در سایت خودتان طراحی کنید .  بخش نمونه کارها تقریبا در تمامی سایت های شرکتی وجود دارد مخصوصا برای وب سایت های طراحی که نمونه کار های آنها معرف قدرت در زمینه خودشان است .

آموزش ساخت نمونه کار بدون افزونه

در سایت های شرکتی بخشی هم گاها تحت عنوان معرفی محصولات وجود دارد . در این سایت ها معمولا محصولات بفروش نمی رسند و فقط معرفی محصولات است . در این شرایط همه سایت ها از ووکامرس و فروشگاه ساز استفاده می کنند که واقعا هم نیازی نیست چون وقتی درگاه های خرید در روی سایت فعال نیستند این حجم از کد و صفحات اضافی نیاز نیست . ما در این دوره بخش معرفی محصولات را با مقداری کد نویسی راه اندازی خواهیم کرد و تمامی امکاناتی که برای محصولات می توان در نظر گرفت هم در این بخش تنظیم خواهیم کرد که در واقع یکی از بخش های خیلی مهم در این دوره است .

دوره سایت شرکتی چقدر به سطح توانایی ما اضافه خواهد کرد ؟

شما اگر در طراحی قالب با زبان های طراحی آشنایی کمی داشته باشید می توانید بخش های طراحی را بخوبی یاد بگیرید به این دلیل که ما سعی کرده ایم تا توضیحات بخش طراحی را به شکل کامل خدمتتان ارائه کنیم . برای قسمت های برنامه نویسی هم کافیست کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را در حد استفاده از سیستم بلد باشید . اگر هم آشنایی کافی با این سیستم ندارید میتوانید از دوره قدم اول وردپرس استفاده نمائید که در وب سایت ما به شکل رایگان ارائه شده است .

آشنایی سطح مقدماتی در حد شناخت کار با توابع و حلقه های زبان Php هم برای برنامه نویسی قالب وردپرس در این دوره کافی خواهد بود و مدرس در بخش های برنامه نویسی سعی خواهد کرد تا توضیحات کاملی برای هر قسمت خدمتتان ارائه کند . شک نداشته باشید که این دوره یکی از کامل ترین دوره های طراحی سایت شرکتی است و مطمئنا با استفاده از این دوره و تمرین و تکرار مناسب به سطح تسلط بسیار بالایی در طراحی و برنامه نویسی قالب های وردپرس خواهید رسید . اگر موارد پیشنیاز گفته شده را تا حدی رعایت نمائید در طول آموزش دوره مشکلی نخواهید داشت و بخوبی جلسات دوره را درک نموده و روی پروژه خودتان پیاده خواهید کرد .

توضیحات تکمیلی

روش آموزش در دوره طراحی سایت شرکتی

اگر بخش توضیحات دوره را بخوبی مطالعه کرده باشید با این رویه آشنا خواهید شد اما یکبار دیگر در این قسمت خدمت شما توضیح خواهیم داد . این دوره همانطور که گفتیم 0 تا 100 و پروژه محور است . ما از یک صفحه خالی شروع می کنیم که در ابتدا هیچ چیزی نداریم . کم کم با هم المان های داخل صفحه را طراحی می کنیم . در ابتدا منو اصلی سایت و سپس بخش اسلایدر را خیلی شیک و متفاوت اجرا خواهیم کرد .

بعد از این قسمت بخش معرفی مدیریت و سپس بخش درباره ما در صفحه اصلی طراحی خواهد شد . یکی از قسمت های خیلی مهم در وب سایت ما ، بخش نمونه کار ها هست که در صفحه اول این قسمت را نشان خواهیم داد و 6 تا از آخرین و جدیدترین نمونه کارها را در صفحه اصلی نمایش خواهیم داد . یکی دیگر از قسمت هایی که در صفحه اصلی و تقریبا در تمامی سایت های شرکتی وجود دارند قسمت مربوط به برند ها یا همکاران است که میتواند تحت عناوین مختلف در سایت نشان داده شود . این قسمت معمولا بخش همکاران است که شما میتوانید مطابق با زمینه کاری خودتان این قسمت را استفاده کنید .

آموزش ساخت بخش معرفی محصولات بدون افزونه

یکی از قسمت های خیلی مهم در سایت ما بخش خدمات است که حتما باید در وب سایت وجود داشته باشد . تمامی این قسمت ها در سایت باید وجود داشته باشند که خدمات نیز بخش مهمی از آن است . یکی دیگر از بخش های خیلی مهم در سایت های شرکتی و البته کاربردی قسمت شمارنده است . بخشی که در قالب یک بخش شمارنده تعداد آیتم هایی مشخص شده را نشان میده . مثلا تعداد پرسنل 20 نفر ، تعداد پروژه ها 100 و ... همانطور که گفتیم ما تمامی قسمت های ممکن را به شما آموزش میدهیم تا شما هر قسمتی را که نیاز داشتید خودتان به سلیقه خود استفاده کنید ، چه برای پروژه مشتریان و چه برای سایت هایی که برای خود طراحی می کنید .

بخش ویژه دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

همانطور که گفتیم در پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس بخش های ویژه هم وجود دارند . یکی از قسمت های خیلی مهم در این دوره همین قسمت معرفی محصولات است که در دوره خیلی خوب یاد خواهید گرفت . پس در صفحه اصلی بخشی نیز خواهیم داشت برای نمایش چندتا از آخرین و جدیدترین محصولات سایت که بخش محصولات را یکبار برای همیشه در این دوره یاد خواهید گرفت . از دیگر بخش های ویژه در این دوره بخش فرم های ثبت سفارش و فرم های استعلام هستند که کاربر بتواند خیلی راحت هر کدام از محصولات را که دلش خواست از طریق یک فرم کامل در سایت ثبت درخواست کند تا مدیریت پیگری های این سفارشات را انجام دهد چرا که در سایت های شرکتی غالبا محصولات فقط در جهت هستند و فروش آنلاینی نداریم . در این دوره برای اولین بار فعالسازی بخش محصولات را به شما هدیه می کنیم .

شما در قسمت محصولات در طراحی سایت شرکتی با وردپرس ، خرید آنلاین ندارید . پس باید یک راه ارتباطی بین شما و مشتری وجود داشته باشد . مشتری می تواند به شما زنگ زده و یا اینکه یک فرم را تکمیل کرده و برای شما ارسال کند . ما می توانیم این فرم را در داخل صفحه جزئیات محصول قرار دهیم تا مشتری با تکمیل کردن فرم مربوطه ، درخواست همان محصول را برای شما ارسال کند تا شما اطلاهات ارسالی این فرم را در بخش مدیریت دریافت کرده و با مشتری خود ارتباط برقرار کنید . این قسمت یک بخش ویژه در دوره طراحی سایت شرکتی با وردپرس در این دوره است .

فرم هایی که برای تماس با مدیریت یا استعلام قیمت هستند در صفحات خاصی از سایت میتوانند به مشتری نشان داده شوند که در این دوره نحوه کار با تمامی این موارد را یاد خواهید گرفت . در کل سعی کردیم تا یک پکیج کامل به شما آموزش دهیم . بخش هایی مثل برنامه نویسی پست متا ، متا باکس ، پست تایپ و … که در هسته برنامه نویسی وردپرس هستند تماما به شما آموزش داده خواهند شد .

طراحی و برنامه نویسی صفحات داخلی قالب شرکتی

این وب سایت شرکتی یک سایت بسیار کامل است . پس شما باید تمامی بخش های وب سایت را بخوبی برنامه نویسی کنید . صفحاتی مثل صفحه محصولات ( فروشگاه ) ، صفحه نمونه کارها ، صفحه مطالب ، اخبار مقالات ، صفحه تماس ، صفحه درباره ما که در این دوره ما قسمت اعضای تیم را در صفحه درباره ما به شما ارائه خواهیم کرد .

تمامی بخش های داخلی باید با تمام جزئیات طراحی و برنامه نویسی شوند . مثلا در داخل صفحه جزئیات محصول قسمت هایی همچون محصولات مرتبط ، دسته بندی های محصول ، فرم جستجوی اختصاصی روی محصولات ، جزئیات کامل محصول ، بخش فرم ثبت سفارش محصول مورد نظر ، تصویر کامل محصول ، گالری تصاویر محصول و ... همگی باید به شکل کامل برنامه نویسی شوند . در صفحه جزئیات نمونه کارها هم به همین ترتیب باید قسمت نمونه کارهای مشابه ، گالری تصاویر نمونه کار ، جزئیات کامل ( سال ساخت ، متراژ ، مجری ، و ... ) به شکل نامحدود و تمامی بخش هایی که مورد نیاز کاربران شما است را کامل تنظیم کنیم .

بخش های پایه برنامه نویسی وردپرس مثل برنامه نویسی لوگو در سایت ، منو ها ، ابزارک ها و ... به شکل کامل به شما آموزش داده خواهد شد . در قسمت جزئیات کامل دوره می توانید سرفصل های کامل و همچنین ویدئو معرفی که در بالا هم قرار دارد را مشاهده کنید . شما در این دوره به یک طراح و برنامه نویس فوق حرفه ای سایت های شرکتی وردپرس تبدیل خواهید شد .

چقدر با Cmb2 آشنا هستید ؟

یکی ار فریم ورک های بسیار پرکاربرد برای بخش های مختلف سایت های وردپرسی میتواند فریم ورک Cmb2 باشد . در آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس قسمت های زیادی داریم که توسط امکانات پیشفرض خود وردپرس قابل کنترل نیستند . مثلا قسمت هایی همچون بخش خدمات ، بخش همکاران و قسمت هایی مشابه که در حالت عادی در امکانات خود وردپرس وجود ندارند مگر اینکه شما از بخش Wp Customize یا همان بخش سفارشی سازی استفاده کنید و بخش های تنظیمات خاصی را برای قالب ها برنامه نویسی کنید .

معمولا قالب هایی که در مخزن وردپرس ثبت میشوند ، همه بخش های خاص را در قسمت سفارشی سازی قالب قرار میدهند تا استفاده کننده از قالب بتواند این امکانات را کنترل کند . البته زمانی که شما تنظیمات خیلی زیادی در سایت دارید ممکن است استفاده از بخش سفارسی سازی خیلی مشکل باشد . در این حالت میتوانید از فریمورک هایی که اجرای بخش های تنظیمات را برای ما راحت تر می کنند استفاده کنیم .

آموزش فریم ورک CMB2 برای سایت شرکتی

البته خود این فریمورک ها نیز با همان حالتی کار می کنند که وردپرس در حالت استاندارد به آنها اجازه میدهد و اطلاعات خودشان را در جدول تنظیمات یا متاها ذخیره می کنند . با استفاده از این فریمورک ها خیلی راحت بجای اینکه چندین متاباکس را با ویژگی های مختلف کدنویسی کنیم میتوانیم خیلی راحت ویژگی ها زیادی را به بخش های قالب اضافه کنیم . اگر بخواهیم که بخش گالری تصاویر برای بخش نمونه کارهای سایت را تنظیم کنیم در اینصورت باید بسیار بسیار کد بنویسیم تا این قسمت اجرا شده و البته که امکانات محدود تری داریم و باید بسیار کار کنیم تا قسمت هایی مثلا همانند مرتب سازی تصاویر و... ایجاد شود ( گرچه در دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس این بخش ها را خودمان برنامه نویسی کردیم ) . تمامی این امکانات با خود وردپرس تماما امکان پذیر هستند چون فریمورک ها هم بستری از همان سیستم هستند که طبق اصول سیستم کار می کنند .

برای بخش محصولات نیز به همین ترتیب تمامی بخش ها مثل دسته بندی محصولات ، تصویر اصلی محصول ، گالری تصاویر محصول ، جستجوی اختصاصی روی محصولات ، محصولات مشابه ، جزئیات محصول ، نظرات محصول و … به شکل کامل طراحی و برنامه نویسی خواهد شد . در ادامه صفحاتی مثل صفحه فروشگاه که تمامی محصولات شما را به کاربران نشان دهد و همچنین صفحه نمونه کارها که نمونه کارها را به کاربران ارائه می کند برنامه نویسی خواهد شد .

اما برای آن دسته از دوستان که هنوز توانایی برنامه نویسی خیلی پیشرفته در زمینه وردپرس را ندارند استفاده از فریمورک بسیار مناسب است . حتی خود سایت های بسیار بزرگ هم از فریمورک ها استفاده می کنند به این دلیل که سرعت کدنویسی بسیار بالاتر رفته و امکانات بسیار زیادی هم در اختیار ما قرار میگیرد . اگر در این دوره همراه ما باشید خواهید دید که ما به کمک یکی از فریم ورک های بسیار محبوب ، همه قسمت های سایت را قابل کنترل خواهیم کرد . حتی کوچکترین متن ها و کوچکترین المان هایی که داخل سایت هستند را قابل کنترل خواهیم کرد تا مدیریت سایت هر چیزی که داخل سایت وجود دارد را به راحتی کنترل کرد ، دستش بسیار باز باشد و انعطاف قالب را بخوبی درک کند . امیدواریم دوره ما برای شما بسیار مفید باشد . پس با قدرت دوره را شروع کنید .

فصل 1
طراحی صفحه اصلی سایت شرکتی
شامل 12 قسمت
1
معرفی دوره و سرفصل های کلی
00:19:32
پیش نمایش
2
ساخت منو اصلی به صورت سه سطحی
00:22:12
پیش نمایش
3
طراحی اسلایدر اصلی
00:17:05
پیش نمایش
4
آموزش کامل OwlCarousel
00:20:43
پیش نمایش
5
تکمیل اسلایدر و شروع بخش معرفی
00:23:32
پیش نمایش
6
طراحی بخش درباره ما در صفحه اصلی
00:18:10
پیش نمایش
7
ساخت بخش نمونه کارها و همکاران به شکل کامل
00:20:00
پیش نمایش
8
طراحی بخش خدمات و شمارنده سایت
00:19:03
پیش نمایش
9
طراحی قسمت اخبار و مقالات صفحه اصلی
00:17:40
پیش نمایش
10
طراحی بخش نظرات مشتریان
00:17:15
پیش نمایش
11
طراحی کامل بخش محصولات در صفحه اصلی
00:21:54
پیش نمایش
12
طراحی کامل بخش فوتر سایت
00:24:20
پیش نمایش
فصل 2
طراحی صفحات داخلی قالب سایت شرکتی
شامل 8 قسمت
1
طراحی صفحات اخبار ، دسته بندی و جستجو
00:17:32
پیش نمایش
2
طراحی صفحه جزئیات مطالب
00:21:32
پیش نمایش
3
طراحی کامل بخش برگه های سایت
00:16:25
پیش نمایش
4
طراحی صفحه جزئیات نمونه کارها
00:24:43
پیش نمایش
5
طراحی صفحه جزئیات نمونه کارها – بخش دوم
00:16:15
پیش نمایش
6
ساخت صفحه دسته بندی نمونه کارها و محصولات
00:18:10
پیش نمایش
7
صفحه جزئیات محصول – بخش اول
00:21:47
پیش نمایش
8
صفحه جزئیات محصول – بخش دوم
00:21:32
پیش نمایش
فصل 3
برنامه نویسی پایه وردپرس
شامل 9 قسمت
1
نصب وردپرس روی سیستم
00:15:36
پیش نمایش
2
معرفی قالب به وردپرس
00:25:10
پیش نمایش
3
آموزش هوک در وردپرس
00:30:42
پیش نمایش
4
برنامه نویسی منو ها
00:24:10
پیش نمایش
5
برنامه نویسی صفحه جزئیات مطالب
00:20:42
پیش نمایش
6
صفحه جزئیات مطالب – بخش دوم
00:20:42
پیش نمایش
7
برنامه نویسی ساختاری قالب
00:19:27
پیش نمایش
8
برنامه نویسی جستجو ، دسته و برچسب
00:21:23
پیش نمایش
9
نمایش آخرین مطالب در صفحه اصلی
0:24:40
پیش نمایش
فصل 4
برنامه نویسی نمونه کار و محصولات
شامل 8 قسمت
1
برنامه نویسی بخش نمونه کارها
00:24:42
پیش نمایش
2
دسته بندی نمونه کارها
00:30:37
پیش نمایش
3
برنامه نویسی صفحه جزئیات نمونه کار
00:21:30
پیش نمایش
4
استارت بخش محصولات ( اولین در وب فارسی )
00:24:36
پیش نمایش
5
برنامه نویسی دسته بندی محصولات
00:15:26
پیش نمایش
6
مطالب مرتبط ، طراحی صفحه 404
00:24:18
پیش نمایش
7
بخش لوگو ، بردکرامب ، فرم نظرات
00:20:30
پیش نمایش
8
جستجو اختصاصی برای محصول و نمونه کار
00:17:37
پیش نمایش
فصل 5
برنامه نویسی CMB2 ، تکمیل پروژه سایت شرکتی
شامل 13 قسمت
1
شروع برنامه نویسی قسمت تنظیمات قالب
00:17:03
پیش نمایش
2
آموزش بخش های کلی فریم ورک CMB2
00:35:25
پیش نمایش
3
کدنویسی شمارنده ، خدمات ، اسلایدر ، مشتریان ، درباره ما
00:45:03
پیش نمایش
4
کدنویسی گالری تصاویر و ویژگی محصول و نمونه کار
00:27:26
پیش نمایش
5
برنامه نویسی صفحه درباره ما و اعضای تیم
00:23:20
پیش نمایش
6
برنامه نویسی لوگو و تنظیم استایل نطرات مشتریان
00:18:24
پیش نمایش
7
کدنویسی گالری تصاویر در فوتر
00:27:02
پیش نمایش
8
برنامه نویسی صفحه تماس ، آموزش فرم ساز
00:27:26
پیش نمایش
9
تنظیم استایل صفحه درباره
00:18:42
پیش نمایش
10
رسپانسیو سایت – بخش اول
00:27:29
پیش نمایش
11
رسپانسیو سایت – بخش دوم
00:15:10
پیش نمایش
12
تنظیم منو رسپانسیو حرفه ای در سایت
00:24:16
پیش نمایش
13
کدنویسی اختصاصی برای بخش اسلایدر در انواع نمایشگرها
00:18:30
پیش نمایش
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
مهدی ۱۱ / ۱۴۰۱
5

سلام جناب مهندس سوالی داشتم در مورد قسمت تنظیمات قالب این آموزش بفرمایید اضافه کردن محتوا به صفحه اصلی مثل اسلایدر به تعداد دلخواه و بنر ها آیا از ابزارک استفاده شده یا با استفاده از فریمورک این قسمت ها به تنظیمات قالب اضافه شده! علت این سوال این هست که در قالب های ایرانی بعضی ها محتوا رو از طریق ابزارک هایی که در قسمت ابزارک در دسترس ایجاد میشه استفاده می کنن و بعضی هم کلا با افزونه هایی مثل المنتور صفحات رو به دلخواه ایجاد می کنن! ممنون میشم راهنمایی کنید چون در دوره رایگان وردپرسی شود ایجاد ابزارک رو آموزش دادید ولی ساخت ابزارک های ستون سمت راست و پیش فرض که وجود دارند چیزی گفته نشده! سپاس

امید قدیمی ۱۱ / ۱۴۰۱

سلام وقت شما بخیر ، این آموزش تماما یک قالب منعطف خدمت شما ارائه میده که هیچ محدودیتی نداره ، اسلایدر ، خدمات ، ویژگی های نمونه کار ، گالری محصول ، گالری سایت ، همه این موارد نامحدود و به کمک فریمورک قابل پیاده سازی هستند ، مهم تر از همه شما به کمک این فریمورک که آموزش دادیم میتونید بخش ابزارک های وردپرس را کامل برنامه نویسی کنید و ابزارک های پیشرفته بسازید که بقول خودتون میشه باهاشون هرکاری کرد ، انعظاف این فریمورک به شدت بالاست و تقریبا به تمام بخش های وردپرس مسلط هستید ، آموزش تخصصی این فریمورک در دوره آموزش cmb2 داخل سایتمون هست

زنگنه ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام و عرض ادب. وقت بخیر. بنده حدودا بر وردپرس مسلط هستم ولی برنامه نویسی رو بلد نیستم. آیا این دوره میتونه کمکم کنه؟ یعنی این آموزش جوری هست که بتونه صفر تا صد همان ۳ تا زبان برنامه نویسی رو یاد بده؟ با تشکر

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست خوبم ، شما با توجه به شرایطی که فرمودین میتونید با شرکت در این دوره قالب های وردپرس بغیر از تم های فروشگاهی را به راحتی پیاده کنید . قبل از شرکت در این دوره نیز توصیه میکنیم در دوره رایگان وردپررسی شو شرکت کنید تا ذهنیت شما آماده باشه .

حامد فخری ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام ممنون از سایت خوبتان

امید قدیمی ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام دوست من زند باشید خوشحالیم که همراه ما هستید

معصومه جوان شیر ۰۹ / ۱۴۰۰
5

این آموزش بسیار خوب و پیشرفته بود اصلا سختی در طی اموزش احساس نکردم در قسمت های طراحی نکته های خیلی زیادی یاد میگیرید و نحوه تدریس اقای قدیمی بسیار بسیار خوب و فن بیان عالی و با حوصله داشتند حتما توصیه میکنم اگر شک داشتید با خیال راحت خرید کنید هزینه مناسبی نسبت به اموزش هاش داره بهترین دوره اموزش طراحی سایت با وردپرس هست که تا امروز خریدم خسته نباشید همگی و استاد عزیزم

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۰

تشکر از نظر لطف شما خانم جوان شیر عزیز ، پشت کار شما و تلاشی که داشتید واقعا قابل تقدیر هست امیدواریم هر روز بهتر از دیروز پیشرفت داشته باشید

سونیا ۰۸ / ۱۴۰۰

سلام قالب دوره را میشه قرار بدین برای ما ؟ چون من فقط بخش های برنامه نویسی را میخوام یاد بگیرم

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۰

با سلام ، قالب و سورس مربوط برای هر بخش از آموزش خدمتتان ارائه شده

zrzhra ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام من چند روز دیگه میخوام بخرم تا اونوقت تخفیف میشه برام اعمال کنید استاد ؟؟؟؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

با سلام مدت زمان تخفیف فعلا چند روزی اعتبار داره و میتونید خرید کنید

aziz ۰۶ / ۱۴۰۰
5

برای یادگیری طراحی سایت های شرکتی بهترین دوره آموزشی بود که خریدم در کنار اساتید لذت کدنویسی را تجربه کردم و با اطلاعات کمی که داشتم تونستم خیلی زود پیشرفت کنم رسیدن به درآمد مثل شما از این حرفه آرزوی من هست و امیدوارم روزی بتونم در خدمت شما باشم ممنونم از محبت شما و دلسوزی و پشتیبانی فوری برای خریداران

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام جناب عزیز رستگاری ممنون از نظر لطف شما داشتن یک دانشجوی سخت کوش مثل شما برای مجموعه ما افتخار بود و امیدواریم همیشه با همین انرژی مراحل موفقیت را طی کنید

ذوالفقاری ۰۶ / ۱۴۰۰

برای مثلا خرید تصاویر نمونه کار یا مثلا فایل ها و طرح های آماده از سایت ما

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

این مورد ربطی به سایت شرکتی نداره و باید یک فروشگاه با امکان خرید انلاین داشته باشید

ذوالفقاری ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام روز بخیر خدمت شما مجموعه دانشمند امیدوارم سوالات مکرر بنده را به پای اذیت نگذارید درمورد افزونه نمونه کار سوالی داشتم که چجوری امکان داره افزونه نمونه کار خاصیت پرداخت داشته باشه ؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام ممنون منظور شما برای کدام قسمت هست ؟

رضا شیری ۰۵ / ۱۴۰۰

با سلام ، ببخشید یک سوالی در مورد سایت های شرکتی چند زبانه داشتم آیا با کمک این دوره میتوانم وب سایت چند زبانه ایجاد کنم یا نه ؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام دوست من برای این مورد که فرمودید یک دوره آموزشی جامع و کامل داخل سایت داریم که البته در بالای همین آموزش معرفی شده است : دوره طراحی سایت چند زبانه

مهدی زمان پور ۰۵ / ۱۴۰۰
5

این آموزش بسیار فوق العاده بود درود بر شما دوست و استاد گرامی خودم که قدرت خودتان را با تدریس این دوره فوق العاده به ما نشان دادید قبلا دو دوره با قیمت کمتر خریداری کردم که چیزی عاید حال من نشد اما وقتی هزینه بالای آموزش شما نسبت به سایر دوره ها و البته محتوایی که داخل ویدئو گفته بودید را مشاهده کردم تصمیم گرفتم تا برای آخرین بار دوره شما را هم خرید کنم که بعد از خرید هیچ جای حرفی باقی نماند و بسیار خوشحالم که توانستم بر توانایی خود با کمک شما اضافه کنم امید دارم همیشه حال دلتان عالی باشد

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

خیلی ممنونم از نظر لطف شما خیلی خوشحال هستیم که دوره ما برای شما مفید بوده و از هزینه پرداخت شده رضایت دارید

masoodMEH ۰۵ / ۱۴۰۰

ببخشید جابجا گفتم این پکیج رو خریداری کنم یا پکیج طراحی وبسایت فروشگاهی

مدیر سئو نود ۰۵ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز، در داخل دوره طراحی وب سایت های شرکتی قسمت معرفی محصول نیز وجود دارد ولی امکان ثبت سفارش موجود نیست برای ایجاد وب سایتی که امکان خرید و فروش داشته باشد بهترین گزینه دوره طراحی سایت فروشگاهی میباشد در این دوره همچنین به شما قسمت بلاگ نیز آموزش داده میشود که میتوانید وب سایت شرکتی را نیز راه اندازی کنید

masoodMEH ۰۵ / ۱۴۰۰

درود فراوان خسته نباشید من میخوام یک وبسایت فروشگاهی/شرکتی ایجاد کنم که از طرفی هم محوصاتم رو معرفی کنم و هم بتونم بخش سفارش و پشتیبانی بزارم که طرف اول بتونه با پشتیبانی یه تماسی داشته باشه و مشاوره بگیره بابت محصول یا اینکه چت آنلاین داخل وبسایت فعال باشه که کاربر بتونه چت کنه برای این منظور بنطرتون الان این پکیج رو تهیه کنم بهتر هست یا پکیج طراحی وبسایت شرکتی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Saeid ۰۴ / ۱۴۰۰
5

امروز تموم شد حقیقتا عالی و بی نقص و کامل با تدریس عالی حین یادگرفتن این آموزش خودم 3 تا پروژه همینطوری برای خودم ساختم که امکاناتش خیلی زیاد هست ممنونم از شما برای این آموزش خوب که حقیقتا یک سرمایه گذاری عالی برای من بود خسته نباشید

henry ۰۴ / ۱۴۰۰
5

آقا دمتون گرم فقط یه گله که داخل اینهمه آموزش چرا سایت برای دکوراسیون داخلی بود ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام ماهان جان تفاوتی در مجموع برای ما ایجاد نمیکنه شما برای هرنوع وب سایت این آموزش را میتونید استفاده کنید

الهیاری ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام خدا قوت و عرض ادب . من امروز با موفقیت آموزش ها و قالب خودم را تموم کردم میخواستم ازتون تشکر کنم و اینکه قالب را خدمتتون بفرستم که اگر مناسب بود داخل سایت خودتان بگذارید تا ببینند البته من خودم طراحی قالب خیلی خوب بلد بودم و فرانت کار بودم اما از وردپرس تقریبا صفر . خیلی ممنون بایت این دوره آموزش فوق العاده تا هست سپاس گزار هر دو مدرس عزیز هستم که همه چیز را با صداقت آموزش دادند خدا به همراهتان

سمانه دانشی ۰۴ / ۱۴۰۰

خیلی ممنون از نظر لطف شما . بله حتما قالب هایی که طراحی می کنید بفرستید تا در قسمت هایی که برای دانشجویان در نظر گرفته شده قرار داده بشه . خوشحالیم که دوره برای شما مفید بوده .

خانعلیلو ۰۱ / ۱۴۰۰

خسته نباشید در قسمتی که برای گالری اموزش دادید چجوری میشه داخل موبایل عکس ها مثل اون حالت اول همشون کنار همدیگر بیفتن و خراب نشن یعنی دونه دونه پایین هم نشون نده کنار هم بزاره

امید قدیمی ۰۱ / ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز خسته نباشید . برای نمایش تصاویر در تعداد دلخواه در حالت موبایل ، کافیه کلاس های بوت استرپ رو متناسب با تعدا دلخواهتون تنظیم کنید . مثلا col-xs-2

علی رمضانی ۱۱ / ۱۳۹۹

سلام خوبین من امروز اموزش ها تموم شدن . سایت من دقیقا عین همون سایتی هست که شما یاد دادین . فقط چندتا مشکل داشتم که گفته بودین مطرح کنیم . اول اینکه فرم تماس برای من نمایش داده نمیشه . توی کد هر چقدر اون کد فرم رو کپی می کنم اصلا نمیاد . دوم این هست که برای اعضای تیم چطوری میتونم اطلاعات بشتری نشون بدم مثلا یک توضیح باشه که بنویسه مثلا علی رمضانی با 7 سال سابقه مدیریت و ... مثل همین قسمتی که توی سایت شما هست و نوشتین . سوال سوم و آخر برای اینکه یک قسمتی از سایت روی گالری باشه که داخلش تصویر و فیلم بذارم باید چیکار کنم ؟

مدیر سئو نود ۱۱ / ۱۳۹۹

اگه شورت کد فرم را داخل کدهای قالب قرار بدین باید از دستور do_shortcode استفاده کنید اما اگر داخل ادیتور متن قرار میدین همونطور مطابق آموزش قرار بدین نمایش میده . برای اطلاعات بیشتر اعضای تیم از همان روش ساخت نام و شبکه های اجتماعی و ... استفاده کنید . برای گالری هم میتونید دقیقا عین روش ساخت صفحه درباره ما عمل کنید . تشکر از همراهی شما

رهام اصغری ۱۱ / ۱۳۹۹

سلام من بخش نمونه کارهارو درست کردم اما میخوام یه صفحه دیگه هم داشته باشم که توی منو لینکش رو بذارم و فقط برام یک نمونه کارهای خاصی نشون بده ، اما نمی تونم اون دسته بندی رو پیدا کنم و لینکش دسترسی ندارم . دراین مورد میشه راهنمایی کنید لطفا

امید قدیمی ۱۱ / ۱۳۹۹

سلام خسته نباشید ، برای اینکه دسته های نمونه کار ا در بخش فهرست ها مشاهده کنید از بخش بالای صفحه ( تنظیمات صفحه ) ، قسمت دسته بندی نمونه کار ها را فعال کنید تا امکان اضافه کردن این دسته بندی به منوهای سایت وجود داشته باشه .

امیر عبدی زاده ۱۱ / ۱۳۹۹

سلام تا اینجای آموزش ها هیچ مشکلی برام پیش نیومد اما در یک قسمت موندم . وقتی که بخش محصولات رو دارم اضافه می کنیم من هرچی که اون صفحه جزئیات محصول هارو میسازم برام نمیاره و میره یه صفحه دیگه نشون میده مثل نوشته ها برام میاره . هر چقدم نگاه کردم که ببینم با مال شما فرق داره دیدم نه دقیقا همونطور که گفتین ساختم ولی الان چند ساعته دارم بررسی می کنیم هیچی هم پیدا نمی کنم . لطفا راهنمایی کنین مرسی

امید قدیمی ۱۱ / ۱۳۹۹

سلام . خسته نباشید . انشالله بزودی یک برنامه نویسی حرفه ای خواهید شد . مشکل شما در بخش پیوندهای یکتا هست . یکبار بخش پیوندهای یکتا در بخش تنظیمات رو بروز کنید که داخل دوره توضیح داده شده چندین بار . مشکل صدرصد حل میشه . سپاس

احسان کیوانی ۱۰ / ۱۳۹۹

سلام انصافا نسبت به پولش خیلی ارزش داره بنظرم ارزون گذاشتین حیف اینهمه اموزش با این قیمت . من سه تا دوره رو خریدم از دوتا سایت که خیلی هم تبلیع کردن اون چیری که توی معرفی گفتن یه چیز دیگه بود اموزششون یه چیز دیگه پیش نمایش هم یه چیز دیگه ، خدا خیرشون نده ، یه بار اینطوری مثل شما یاد میدادن وقتمون هم تلف نمیشد کلی هم چیز یاد میگرفتیم . اموزش هاتوم خیلی ارزش داره . مدیون شمام بهتون خیلی احترام میگذارم

صمیر ۱۰ / ۱۳۹۹

سلام خسته نباشین من تمام این دوره رو خوندم به اخر رسوندم واقعا لذت بردم لذت بردم که اینطوری همه اموزش رو خیلی راست و درست گذاشتین توی پکیجتون اونقدر راه افتادم که مطمئنم فقط چندهفته کافیه تمرین کنم و برم برای استخدام شدن . من همیشه دنبال این مدل اموزشهایی بودم که ادم یکبار بخونه و همه چیز را در اون مدل یاد بگیره خیلی خوشحالم و بنظرم قسمت بود که اونروز وقتی دنبال سئو بودم بیام و اتفاقی با سئو90 اشنا بشم هرچقدر که من از شما تشکر کنم کافی نیست همیشه همینطور بمونید . ممنون از شما

صمیر ۱۰ / ۱۳۹۹

سلام جلسه بعدی رسپانسیو که گفتین کی میزارید ؟ الان من تا قسمت اخر خوندم فقط منو رو نگفتین با اون بخشی که گفتین روی باقی مونده ها کار می کنیم . خیلی ممنون اگه بگین وقتشو

امید قدیمی ۱۰ / ۱۳۹۹

با سلام و عرض ادب ، سه جلسه تکمیلی 15 دی قرار داده میشه و دوره به اتمام میرسه انشالله

صمیر ۱۰ / ۱۳۹۹

سلام خوبین،من این اموزشو خریدم خیلی ممنون ولی میخوام بدونم میتونم قبل از اینکه اینو بخونم اون دوره وردپرس شو بخونم یا اگه همینو بخونم اونم یادمیگیرم؟چون میخوام کلی یادبگیرم از پایه .اون برای پایه خوبه؟

امید قدیمی ۱۰ / ۱۳۹۹

با سلام و عرض ادب و سپاس از خرید شما دوست عزیزمون ، بله میتونید در داخل همین دوره تمامی بخش هایی که در دوره وردپرسی شو هم آموزش داده رو مشاهده کنید .

مظلوم ۰۹ / ۱۳۹۹

سلام خوبین خسته نباشید از اینهمه زحمت دستتون درد نکنه و بسیار تشکر چون دارم کم کم بخودم امیدوار میشم ، فقط یک خواهش داشتم ،امکان جداره که در جلساتی که گفته بودین دانشجوی دوره اگه نظری داشت اعمال مبشه روی قسمت مربوط به نظرات مشریان که پایین درست کردیم یکم بیشتر کار بشه

امید قدیمی ۰۹ / ۱۳۹۹

با سلام و تشکر از نظر لطف شما دانشجوی محترم دوره جناب آقای مظلوم .. بله چرا که نه ، ما تماما در خدمت شما هستیم . چشم در اولین جلسه ای که بعد از آموزش برنامه نویسی بخش تنظیمات خدمتون آموزش داده خواهد شد حتما این قسمت برای شما مورد بازبینی قرا میگیره و نکات مربوط به اون خدمتتون آموزش داده میشه . تشکر از حسن انتخاب شما

حسین زاده ۰۹ / ۱۳۹۹

سلام خسته نباشید ممنونم من تا اخر قسمت 37 کامل خوندم . قسمت های بعدی کی میزارید ؟ خیلی ممنون یه سوال دیگه هم دارم اینکه قسمت فرم ها توی ادامه گفته میشن حتما ؟ چون برای من خیلی مهمه و همچنین بخش تیم که گفته بودین رو هنوز آموزش ندادین

امید قدیمی ۰۹ / ۱۳۹۹

با سلام و عرض ادب خدمت شما حامد جان . ممنون از همراهی شما در این دوره . بله قسمت فرم ها حتما آموزش داده میشن براتون . قسمت اعضای تیم ضبط شده و بزودی روی سرور برای شما بار گذاری خواهد شد . هفته بعد انشالله تمانی جلسا ت روی سرور قرار خواهند گرفت و میتونید دانلود کنید . ممنون از صبوری شما .

ابوالفضل قادری ۰۹ / ۱۳۹۹

سلام خوبین ، سایت شرکتی برای چه شرکتایی هستند.یعنی این اموزش که میبنیم چجور سایت های برا چجور شرکت ها میتونیم.طراحی کنیم ؟ شما برای کسی که دوس داره طراحی قالب وردپرس یاد بگیره کدوم یکی از اموزش هاتونو توصیه می کنید ؟ توی سایت املاک گفتین متخصص وردپرسی بشید اگه اون خوبه از همون شروع کنیم

امید قدیمی ۰۹ / ۱۳۹۹

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیزمون . طراحی سایت شرکتی برای هرنوع سایت ممکنه . شما بسته به امکانات که شرکت در سایت می خواد میتونید این وب سایت رو خیلی راحت با اموزش ما پیاده کنید بدون مشکل . درمورد تهیه دوره های آموزشی باید گفت که بستگی به توانایی اولیه شما داره . اگر آشنایی مقدماتی دارید استفاده از دوره شرکتی بهترین کار هست . اما اگه توانایی شما کمی در قالب های وردپرس بیشتر هست یعنی آموزش های که در دوره وردپرسی شود به شکل رایگان به شما اموزش داده شده رو کامل خودتون بلد هستید اونزمان میتونید از آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس استفاده کنید .

وحید حمیدی ۰۹ / ۱۳۹۹

توی این دوره شما قالب اخری رو هم بهمون میدین ؟ دوم اینکه من میخوام برای یه شرکت باربری وب سایت طراحی کنم . این شرکت کارش باربری به خارج از کشور به روش های مختلف دریایی و هوایی و ... است . میخواستم بدونم اگه این دوره رو بخونم خودم که در این شرکت شاغل هستم میتونم براش یه سایت بنویسم ؟

امید قدیمی ۰۹ / ۱۳۹۹

با سلام و عرض ادب خدمت شما . منظور از قالب آخری فک کنم سورس پروژه رو میگید . بله در انتهای دوره سورس پروژه در اختیار دانشجو ها قرار خواهد گرفت . برای طراحی سایت یک شرکت باربری شما می تونید خیلی راحت با استفاده از این دوره سایت دلخواهتون رو طراحی کنید . تا جایی که امکانات سایت های باربری رو میشناسیم میتونیم بگیم که خیلی راحت با سرفصل های همین دوره شما میتونید وب سایت شرکت خودتون رو طراحی و برنامه نویسی کنید .

رضا عبدی ۰۹ / ۱۳۹۹

سلام خسته نباشید امیدوارم همیشه خودتون هم پرانرژی باشید من میخواستم بدونم برای برنامه نویسی بخش محصولات که فرمودین اگه از یه افزونه استفاده کنیم که همون وکامرس هستش و قسمت های غیر ضروریش رو غیر فعال کنیم مثلا سبد و خرید و درگاه و حساب کاربری . بازم مشکلی پیش میاد که از افرونه برای معرفی محصولات استفاده کنیم ؟

امید قدیمی ۰۹ / ۱۳۹۹

با سلام و تشکر از شما دوست عزیزمون . در مورد افزونه فروشگاه ساز باید گفت که وقتی ما بخش فروش آنلاین در سایت نداریم لزومی نداره تا از فروشگاه ساز استفاده کنیم . چون واقعیتا حجم کدهای ووکامرس خیلی زیاده و بدون دلیل سایت شمارو سنگین می کنه . اگر شما خودتون سایت خودتون رو طراحی می کنید لزومی نداره که از افزونه استفاده کنید و میتونید خیلی راحت خودتون با نهایتا 100 خط کد این قسمت رو در سایتتون خیلی خوب پیاده کنید .

خرید آنلاین
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود