پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان وب سایت سئو 90 . به یکی از دوره های فوق العاده جامع در وب فارسی خوش آمدید . همانند تمامی دوره های جامع و پروژه محوری که در سایت سئو 90 خدمت دانشجویان ارائه شده اند این دوره نیز یکی از کامل ترین و جامع ترین دوره ها در زمینه طراحی و برنامه نویسی سایت های وردپرسی برای سایت های شرکتی  است . همانند تمامی دوره ها ، در این دوره نیز تضمین آموزش و همچنین ضمانت ورود به بازار کار را به همراه این دوره به شما هدیه می کنیم .
این دوره آموزشی تماما پروژه محور و از صفر تا صد می باشد . از قدم اول با طراحی قالب سایت شروع خواهیم کرد . بخش های مختلفی که امکان دارد در یک سایت شرکتی وجود داشته باشند را در سرفصل های این دوره گردآوری کرده ایم تا بتوانیم تمامی بخش های مورد نیاز برای سایت های شرکتی را به شما دوست داران طراحی سایت آموزش دهیم .

این دوره برای وب سایت های شرکتی به شکلی جامع ارائه شده است . بخش نمونه کارها که در تمامی سایت های شرکتی وجود دارند و پایه و اساس سایت های شرکتی هستند یکی از سرفصل های تمامی دوره های مشابه هستند . اما در این دوره بخش دیگری تحت عنوان قسمت محصولات ، به شکل کامل ، بدون نصب هیچ افزونه ای ، به شکل تماما اختصاصی برای سایت برنامه نویسی خواهد شد تا مدیر سایت بتواند محصولات را نیز بدون سنگین کردن هسته وب سایت ، درقالب معرفی محصول و البته با جزئیلات کامل ( بدون خرید آنلاین ) در سایت ارائه کند !

معرفی دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

سرفصل های کلی دوره آموزشی طراحی سایت شرکتی با وردپرس و آنچه در این دوره باهم پیش خواهیم برد !

مشاهده جزئیات کامل دوره طراحی سایت شرکتی با وردپرس  کلیک کنید

آنچه که در این دوره با هم یاد خواهیم گرفت

این دوره با تنظیم سرفصل های بسیار کامل از یک وب سایت شرکتی و با توجه به نیاز بازار کار در قالبی پروژه محور بر روی سایت سئو 90 ارائه شده است . در این دوره همانگونه که گفته شد آموزشی پروژه محور و 0 تا 100 را پیش خواهیم برد . قالبی که در این دوره طراحی خواهد شد یک وب سایت شرکت طراحی دکوراسیون داخلی است که تمامی بخش های آنرا با سلیقه طراحی خواهیم کرد .

برنامه نویسی متاباکس ها در وردپرس ؛ برنامه نویسی تکسونومی ها در وردپرس ؛ کار با پست تایپ در وردپرس

کار با فریم ورک CMB2  استاندارد سازی قالب های وردپرسی ؛ مباحث UI , UX , رسپانسیو

جلسات طراحی قالب به شکل کامل با ارائه آموزش های بسیار کاربردی جهت طراحی انواع قالب ها ، با ساخت تمامی صفحات مورد نیاز در سایت ،  سپس برنامه نویس کاملا اختصاصی برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما آموزش داده خواهد شد .

سایت های شرکتی معمولا همه امکانات را یکجا ندارند و برخی آیتم هایی که نیاز ندارند را حدف می کنند . در این دوره سعی بر این شده است تا تمامی آیتم های مورد نیاز برای سایت شرکتی آموزش داده شود و شما با روش طراحی هر یک از بخش ها آشنا شوید در نهایت هر کدام از آیتم ها را که نیاز داشتید در سایت خودتان طراحی کنید .  بخش نمونه کارها تقریبا در تمامی سایت های شرکتی وجود دارد مخصوصا برای وب سایت های طراحی که نمونه کار های آنها معرف قدرت در زمینه خودشان است .

آموزش سایت شرکتی با وردپرس

در سایت های شرکتی بخشی هم گاها تحت عنوان معرفی محصولات وجود دارد . در این سایت ها معمولا محصولات بفروش نمی رسند و فقط معرفی محصولات است . در این شرایط همه سایت ها از ووکامرس و فروشگاه ساز استفاده می کنند که واقعا هم نیازی نیست چون وقتی درگاه های خرید در روی سایت فعال نیستند این حجم از کد و صفحات اضافی نیاز نیست . ما در این دوره بخش معرفی محصولات را با مقداری کد نویسی راه اندازی خواهیم کرد و تمامی امکاناتی که برای محصولات می توان در نظر گرفت هم در این بخش تنظیم خواهیم کرد که در واقع یکی از بخش های خیلی مهم در این دوره است .

این دوره در تاریخ 99.8.15 استارت خورده است و تا چند هفته تماما روی سایت قرار خواهد گرفت . تا زمانی که دوره تکمیل نشده است شما می توانید دوره را خریداری نموده و قسمت هایی که تا آن زمان آپلود شده اند را دانلود و استفاده کنید .

این دوره چقدر به سطح توانایی من اضافه خواهد کرد ؟

شما اگر در طراحی قالب با زبان های طراحی آشنایی کمی داشته باشید می توانید بخش های طراحی را بخوبی یاد بگیرید به این دلیل که ما سعی کرده ایم تا توضیحات بخش طراحی را به شکل کامل خدمتتان ارائه کنیم . برای قسمت های برنامه نویسی هم کافیست کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را در حد استفاده از سیستم بلد باشید . اگر هم آشنایی کافی با این سیستم ندارید میتوانید از دوره قدم اول وردپرس استفاده نمائید که در وب سایت ما به شکل رایگان ارائه شده است .

آشنایی سطح مقدماتی در حد شناخت کار با توابع و حلقه های زبان Php هم برای برنامه نویسی قالب وردپرس در این دوره کافی خواهد بود و مدرس در بخش های برنامه نویسی سعی خواهد کرد تا توضیحات کاملی برای هر قسمت خدمتتان ارائه کند .

شک نداشته باشید که این دوره یکی از کامل ترین دوره های طراحی سایت شرکتی است و مطمئنا با استفاده از این دوره و تمرین و تکرار مناسب به سطح تسلط بسیار بالایی در طراحی و برنامه نویسی قالب های وردپرس خواهید رسید .

روش آموزش ما در این دوره چگونه است ؟

اگر بخش توضیحات دوره را بخوبی مطالعه کرده باشید با این رویه آشنا خواهید شد اما یکبار دیگر در این قسمت خدمت شما توضیح خواهیم داد . این دوره همانطور که گفتیم 0 تا 100 و پروژه محور است . ما از یک صفحه خالی شروع می کنیم . کم کم با هم المان های داخل صفحه را طراحی می کنیم . در ابتدا منو اصلی سایت و سپس بخش اسلایدر را خیلی شیک و متفاوت اجرا خواهیم کرد .

بعد از این قسمت بخش معرفی مدیریت و سپس بخش درباره ما در صفحه اصلی طراحی خواهد شد . یکی از قسمت های خیلی مهم در وب سایت ما ، بخش نمونه کار ها هست که در صفحه اول این قسمت رو نشان خواهیم داد و 6 تا از آخرین و جدیدترین نمونه کارها را در صفحه اصلی نمایش خواهیم داد . یکی دیگر از قسمت هایی که در صفحه اصلی و تقریبا در تمامی سایت های شرکتی وجود دارند قسمت مربوط به برند ها یا همکاران هست که میتونه تحت عناوین مختلف در سایت نشون داده بشه . این قسمت معمولا بخش همکاران هست که شما میتونید مطابق با زمینه کاری خودتون این قسمت رو استفاده کنید .

یکی از قسمت های خیلی مهم در سایت ما بخش خدمات هست که حتما باید در وب سایت وجود داشته باشه . تمامی این قسمت ها در سایت باید وجود داشته باشند که خدمات هم بخش مهمی از اون هست . یکی دیگر از بخش های خیلی مهم در سایت های شرکتی و البته کاربردی میتونه قسمت شمارنده باشه . بخشی که در قالب یک بخش شمارنده تعداد مشخصی از آیتم های مشخص را نشان میده . مثلا تعداد پرسنل 20 نفر ، تعداد پروژه ها 100 و … همانطور که گفتیم ما تمامی قسمت های ممکن رو بهتون آموزش میدیم تا شما هر قسمتی رو که نیاز داشتید خودتون به سلیقه خودتون استفاده کنید .
فریم ورک CMB2 برای سایت شرکتی

بخش ویژه دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

هموطور که گفتیم در پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس بخش های ویژه هم وجود دارند . یکی از قسمت های خیلی مهم در این دوره همین قسمت معرفی محصولات هستند که در این دوره خیلی خوب یاد خواهید گرفت . پس در صفحه اصلی سایت هم بخشی خواهیم داشت برای نمایش چندتا از آخرین و جدیدترین محصولات . بخش محصولات را یکبار برای همیشه در این دوره یاد خواهید گرفت . از دیگر بخش های ویژه در این دوره بخش فرم های ثبت سفارش و فرم های استعلام هستند که کاربر بتونه خیلی راحت هر کدوم از محصولات رو که دلش خواست بتونه از طریق یک فرم کامل در سایت ثبت درخواست کنه تا مدیریت پیگر این سفارش باشه . چون در سایت های شرکتی 90% فقط معرفی محصولات هستند و فروش آنلاین نداریم . در این دوره برای اولین بار ما بخش محصولات رو به شما هدیه می کنیم .

طراحی و برنامه نویسی صفحات داخلی

این وب سایت شرکتی یک سایت بسیار کامل است . پس شما باید تمامی بخش ها وب سایت را بخوبی برنامه نویسی کنید . صفحاتی مثل صفحه محصولات ( فروشگاه ) ، صفحه نمونه کارها ، صفحه مطالب ، اخبار مقالات ، صفحه تماس ، صفحه درباره ما که در این دوره ما قسمت اعضای تیم را در صفحه درباره ما به شما ارائه خواهیم کرد .

تمامی بخش های داخلی باید با تمام جزئیات طراحی و برنامه نویسی شوند . مثلا در داخل صفحه جزئیات محصول قسمت هایی همچون محصولات مرتبط ، دسته بندی های محصول ، فرم جستجوی اختصاصی روی محصولات ، جزئیات کامل محصول ، بخش فرم ثبت سفارش محصول مورد نظر ،تصویر کامل محصول ، گالری تصاویر محصول و .. همگی باید به شکل کامل برنامه نویسی شوند . در صفحه جزئیات نمونه کارها هم به همین ترتیب باید قسمت نمونه کارهای مشابه ، گالری تصاویر نمونه کار ، جزئیات کامل ( سال ساخت ، متراژ ، مجری ، و … ) به شکل نامحدود و تمامی بخش هایی که مورد نیاز کاربران شما هست رو کامل تنظیم کنیم .

بخش های پایه برنامه نویسی وردپرس مثل برنامه نویسی لوگو در سایت ، منو ها ، ابزارک ها و … به شکل کامل به شما آموزش داده خواهد شد . در قسمت جزئیات کامل دوره می تونید سرفصل های کامل و همچنین ویدئو معرفی که در بالا هم قرار دارد رو مطالعه کنید .

شما در این دوره به یک طراح و برنامه نویس فوق حرفه ای سایت های شرکتی وردپرس تبدیل خواهید شد پس همراه ما باشید .

سرفصل های آموزش این دوره آموزشی

تمامی مواردی که در این دوره آموزش داده خواهد شد و در ویدئو معرفی بالا هم مشاهده کردید در جدول زیر هم ذکر شده اند . شما در قالب 52 سرفصل کلی بعلاوه سرفصل های جانبی که در داخل دوره آموزش داده خواهد شد به شکل بسیار حرفه ای و یکبار برای همیشه برنامه نویسی و طراحی وب سایت های شرکتی بر پایه وردپرس را یاد خواهید گرفت .

طراحی قالب از صفرطراحی منو اصلی سایت در بی نهایت سطح
طراحی اسلایدر اصلی به شکلی متفاوتطراحی بخش معرفی مجموعه
طراحی بخش درباره ما در صفحه اصلیطراحی بخش نمونه کارها در صفحه اصلی
طراحی قسمت مشتریان ، همکاران ، برندهاطراحی بخش خدمات در صفحه اصلی
طراحی بخش شمارنده شرکتمعرفی محصولات در صفحه اصلی
بخش تماس با ما در صفحه اصلیقسمت اخبار و مقالات در صفحه اصلی
قسمت نظرات مشتریان در صفحه اصلیطراحی فوتر سایت به شکلی بسیار جذاب
طراحی صفحه نمونه کارها و جزئیات نمونه کارهاطراحی صفحه دسته بندی و جستوی نمونه کارها
طراحی صفحه محصولات و جزئیات محصولاتطراحی بخش دسته بندی و جستجوی محصولات
صفحه اخبار و مقالات ، دسته بندی ، برچسب و جستجوی مطالببرنامه نویسی بخش معرفی محصولات بدون افزونه ( اولین بار در وب فارسی )
برنامه نویسی بخش گالری تصاویر محصولاتبرنامه نویسی بخش دسته بندی محصولات
برنامه نویسی قسمت ویژگی های محصولات به شکل نامحدودبرنامه نویسی بخش محصولات مرتبط بدون افرونه
جستجوی اختصاصی برای قسمت محصولاتامکان نظر دهی برای محصولات
نمایش تعداد بازدید برای محصولات و نمونه کارهابرنامه نویسی قسمت نمونه کارها بدون افزونه
برنامه نویسی قسمت گالری تصاویر نمونه کارهابرنامه نویسی دسته بندی برای نمونه کارها
کد نویسی قسمت نمونه کارهای مرتبط بدون افزونه کاملا حرفه ایجستجوی اختصاصی برای نمونه کارها
ویژگی نمونه کارها به شکل نامحدودارسال نظر و دیدگاه برای نمونه کارها
برنامه نویسی اخبار و مقالات به شکل کاملبرنامه نویسی برگه ها و همچنین برگه های اختصاصی
برنامه نویسی صفحه تماس و فرم تماس با مدیریتبرنامه نویسی قسمت اعضای شرکت به همراه سمت و شبکه های اجتماعی و …
امکان نمایش ویدئو در سایتبرنامه نویسی تنظیمات با فریم ورک CMB2
برنامه نویسی لوگو در سایتکار با 5 پلاگین جی کوئری در قسمت طراحی قالب سایت
کار با متاباکس ها در وردپرسکار با تکسونومی ها در وردپرس
کار با پست تایپ ها در وردپرسآموزش کامل استاندارد سازی قالب وردپرس
انجام رسپانسیو سایت به شکل کاملکار روی مباحث UI , UX
کار با 3 افزونه کاربردی در وردپرسکار با منو های اختصاصی در وردپرس
کار با ابزارک ها در وردپرسکدنویسی گالری تصاویر شرکت در سایت و …
369,000 تومان – خرید

15 پاسخ به “پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس – جامع و تضمینی

 1. Avatar صمیر گفت:

  سلام خسته نباشین
  من تمام این دوره رو خوندم به اخر رسوندم واقعا لذت بردم
  لذت بردم که اینطوری همه اموزش رو خیلی راست و درست گذاشتین توی پکیجتون اونقدر راه افتادم که مطمئنم فقط چندهفته کافیه تمرین کنم و برم برای استخدام شدن . من همیشه دنبال این مدل اموزشهایی بودم که ادم یکبار بخونه و همه چیز را در اون مدل یاد بگیره خیلی خوشحالم و بنظرم قسمت بود که اونروز وقتی دنبال سئو بودم بیام و اتفاقی با سئو90 اشنا بشم هرچقدر که من از شما تشکر کنم کافی نیست
  همیشه همینطور بمونید . ممنون از شما

 2. Avatar صمیر گفت:

  سلام جلسه بعدی رسپانسیو که گفتین کی میزارید ؟ الان من تا قسمت اخر خوندم فقط منو رو نگفتین با اون بخشی که گفتین روی باقی مونده ها کار می کنیم . خیلی ممنون اگه بگین وقتشو

 3. Avatar صمیر گفت:

  سلام خوبین،من این اموزشو خریدم خیلی ممنون ولی میخوام بدونم میتونم قبل از اینکه اینو بخونم اون دوره وردپرس شو بخونم یا اگه همینو بخونم اونم یادمیگیرم؟چون میخوام کلی یادبگیرم از پایه .اون برای پایه خوبه؟

  • با سلام و عرض ادب و سپاس از خرید شما دوست عزیزمون ، بله میتونید در داخل همین دوره تمامی بخش هایی که در دوره وردپرسی شو هم آموزش داده رو مشاهده کنید .

 4. Avatar مظلوم گفت:

  سلام خوبین خسته نباشید از اینهمه زحمت دستتون درد نکنه و بسیار تشکر چون دارم کم کم بخودم امیدوار میشم ، فقط یک خواهش داشتم ،امکان جداره که در جلساتی که گفته بودین دانشجوی دوره اگه نظری داشت اعمال مبشه روی قسمت مربوط به نظرات مشریان که پایین درست کردیم یکم بیشتر کار بشه

  • با سلام و تشکر از نظر لطف شما دانشجوی محترم دوره جناب آقای مظلوم .. بله چرا که نه ، ما تماما در خدمت شما هستیم . چشم در اولین جلسه ای که بعد از آموزش برنامه نویسی بخش تنظیمات خدمتون آموزش داده خواهد شد حتما این قسمت برای شما مورد بازبینی قرا میگیره و نکات مربوط به اون خدمتتون آموزش داده میشه . تشکر از حسن انتخاب شما

 5. Avatar حسین زاده گفت:

  سلام خسته نباشید ممنونم من تا اخر قسمت 37 کامل خوندم . قسمت های بعدی کی میزارید ؟ خیلی ممنون
  یه سوال دیگه هم دارم اینکه قسمت فرم ها توی ادامه گفته میشن حتما ؟ چون برای من خیلی مهمه و همچنین بخش تیم که گفته بودین رو هنوز آموزش ندادین

  • با سلام و عرض ادب خدمت شما حامد جان . ممنون از همراهی شما در این دوره . بله قسمت فرم ها حتما آموزش داده میشن براتون . قسمت اعضای تیم ضبط شده و بزودی روی سرور برای شما بار گذاری خواهد شد . هفته بعد انشالله تمانی جلسا ت روی سرور قرار خواهند گرفت و میتونید دانلود کنید . ممنون از صبوری شما .

 6. Avatar ابوالفضل قادری گفت:

  سلام خوبین ، سایت شرکتی برای چه شرکتایی هستند.یعنی این اموزش که میبنیم چجور سایت های برا چجور شرکت ها میتونیم.طراحی کنیم ؟ شما برای کسی که دوس داره طراحی قالب وردپرس یاد بگیره کدوم یکی از اموزش هاتونو توصیه می کنید ؟ توی سایت املاک گفتین متخصص وردپرسی بشید اگه اون خوبه از همون شروع کنیم

  • با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیزمون . طراحی سایت شرکتی برای هرنوع سایت ممکنه . شما بسته به امکانات که شرکت در سایت می خواد میتونید این وب سایت رو خیلی راحت با اموزش ما پیاده کنید بدون مشکل . درمورد تهیه دوره های آموزشی باید گفت که بستگی به توانایی اولیه شما داره . اگر آشنایی مقدماتی دارید استفاده از دوره شرکتی بهترین کار هست . اما اگه توانایی شما کمی در قالب های وردپرس بیشتر هست یعنی آموزش های که در دوره وردپرسی شود به شکل رایگان به شما اموزش داده شده رو کامل خودتون بلد هستید اونزمان میتونید از آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس استفاده کنید .

 7. Avatar وحید حمیدی گفت:

  توی این دوره شما قالب اخری رو هم بهمون میدین ؟ دوم اینکه من میخوام برای یه شرکت باربری وب سایت طراحی کنم . این شرکت کارش باربری به خارج از کشور به روش های مختلف دریایی و هوایی و … است . میخواستم بدونم اگه این دوره رو بخونم خودم که در این شرکت شاغل هستم میتونم براش یه سایت بنویسم ؟

  • با سلام و عرض ادب خدمت شما . منظور از قالب آخری فک کنم سورس پروژه رو میگید . بله در انتهای دوره سورس پروژه در اختیار دانشجو ها قرار خواهد گرفت . برای طراحی سایت یک شرکت باربری شما می تونید خیلی راحت با استفاده از این دوره سایت دلخواهتون رو طراحی کنید . تا جایی که امکانات سایت های باربری رو میشناسیم میتونیم بگیم که خیلی راحت با سرفصل های همین دوره شما میتونید وب سایت شرکت خودتون رو طراحی و برنامه نویسی کنید .

 8. Avatar رضا عبدی گفت:

  سلام خسته نباشید امیدوارم همیشه خودتون هم پرانرژی باشید من میخواستم بدونم برای برنامه نویسی بخش محصولات که فرمودین اگه از یه افزونه استفاده کنیم که همون وکامرس هستش و قسمت های غیر ضروریش رو غیر فعال کنیم مثلا سبد و خرید و درگاه و حساب کاربری . بازم مشکلی پیش میاد که از افرونه برای معرفی محصولات استفاده کنیم ؟

  • با سلام و تشکر از شما دوست عزیزمون . در مورد افزونه فروشگاه ساز باید گفت که وقتی ما بخش فروش آنلاین در سایت نداریم لزومی نداره تا از فروشگاه ساز استفاده کنیم . چون واقعیتا حجم کدهای ووکامرس خیلی زیاده و بدون دلیل سایت شمارو سنگین می کنه . اگر شما خودتون سایت خودتون رو طراحی می کنید لزومی نداره که از افزونه استفاده کنید و میتونید خیلی راحت خودتون با نهایتا 100 خط کد این قسمت رو در سایتتون خیلی خوب پیاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

369,000 تومان

فوق العاده ترین و جامع ترین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت شرکتی با وردپرس ، با سرفصل های بسیار کامل ، کاملا حرفه ای و تضمینی ، ویژه ورود به بازار کار وردپرس ، با ضمانت بازگشت وجه

369,000 تومان – خرید

جزئیات محصول

 • بروز رسانی : دی ۱۲, ۱۳۹۹
 • سطح دوره : فوق حرفه ای
 • وضعیت دوره :
 • نوع دوره : غیر حضوری و آنلاین
 • نویسنده : مدیر ارشد

  مزایای خرید محصول

 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی سئو 90
 • دریافت رایگان آپدیت های بعدی

پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس + فارسی سازی قالب

در این پکیج به شکل کاملا اصولی و تخصصی ، طراحی سایت های دو یا چند زبانه وردپرس را در همه ابعاد یاد خواهید گرفت و درنهایت نحوه ترجمه و فارسی سازی قالب های وردپرس را هم خواهید آموخت .

139,000 تومان     0 فروش
 آخرین آپدیت : دی ۲۲, ۱۳۹۹

پکیج آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و EDD

آموزش فوق العاده جامع و پروژه محور طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و EDD ، به همراه کامل ترین سرفصل ها ، از صفر تا صد ویژه ورود به بازار کار و برنامه نویسی قالب های وردپرس

369,000 تومان     3 فروش
 آخرین آپدیت : دی ۱۳, ۱۳۹۹

پکیج آموزش پست تایپ و تکسونومی در وردپرس ( گام به گام )

در این پکیج آموزشی شما با بخش پست تایپ ها و تکسونومی ها به شکل تخصصی و مو به مو آشنا خواهید شد و قسمت نمونه کارها به شکل پیشرفته با تمامی امکانات روی یک وب سایت برنامه نویسی خواهد شد .

89,000 تومان     0 فروش
 آخرین آپدیت : دی ۱۹, ۱۳۹۹
سئو 90

369,000 تومان – خرید