آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس

میخوای وب سایت خودت رو فقط توی زبان فارسی داشته باشی یا اینکه کسب و کارت رو توسعه بدی و وب سایتت رو حرفه ای تر کنی ؟ خب اگه میخوای حرفه ای بشی باید سایتت هم حرفه ای بشه ! پس باید سایتت بجای تو حرف بزنه ! چطوری ؟

خیلی سادس !!! باید سایتت علاوه بر فارسی توی زبان های دیگه هم یک سایت فوق العاده باشه !

دوستان سئو 90 سلام . به یکی دیگه از دوره های آموزشی فوق العاده در مجموعه ما خیلی خوش اومدین . اینبار با یکی از دوره های خیلی خفن اومدیم تا یکبار برای همیشه و به شکل کاملا اصولی بهتون یاد بدیم تا خودتون دست به کار بشید و وب سایت های تک زبانه خودتون رو تبدیل به وب سایت هایی با چندتا زبان بکنید . البته به عنوان مکمل همین دوره ، برای اون دسته از دوستانی که میخوان در زمینه فارسی سازی و ترجمه قالب ها کار کنن ، در داخل همین دوره ، نحوه فارسی سازی و راست چین کردن قالب های وردپرسی هم خیلی خوب و حرفه ای آموش داده شده .

برای سایت چند زبانه باید چندین هاست و دامنه مجزا خرید ؟

یکی از سوالاتی که ممکنه براتون پیش بیاد ، اگر سایت من مثلا توی دوتا زبان فارسی و انگلیسی فعالیت داشته باشه حتما لازمه تا من دوتا سایت با آدرس های مجزا داشته باشم و برای هرکدوم دوباره هاست و دامنه بخرم ؟ جوابش اینه .. خــــــــــــــــیر !

شما یک وب سایت دارید و براتون بسه . در داخل این دوره آموزشی قراره یاد بگیرید که از یک وب سایت ، به عنوان چندتا وب سایت استفاده کنید ! ویدئو معرفی پایین رو ببین تا بعد بریم سراغ معرفی ادامه دوره .

جلسات آموزشی این دوره
 1

بررسی ساختار سایت های چندزبانه و شروع کار با توابع ترجمه

00:23:31
 2

ترجمه قالب شرکتی سئو 90

00:19:45
 3

آموزش کامل تنظیم چینش سایت در زبان های مختلف

00:26:28
 4

ترجمه نوشته ها ، دسته ها و برچسب ها

00:26:36
 5

ترجمه منوها ، ابزارک ها ، نمونه کارها ، محصولات و …

00:26:42
 6

برنامه نویسی تنظیمات مخصوص سایت های چندزبانه

00:20:32
 7

ترجمه افزونه ها ، کار با Loco Translate

00:15:32
 8

آموزش ترجمه و فارسی سازی قالب های وردپرس

00:25:15
 9

ترجمه یکی از معروف ترین قالب های وردپرس

00:15:30
 10

ترجمه قالب های فروشگاهی و افزونه ووکامرس ، نکات مهم

00:12:29

توی این دوره قراره چیکار کنیم ؟

خب اگر میخوایید بدونید توی این دوره قراره چه کارایی انجام بشه اجازه بدین اول یک مختصر شرح از مهم ترین سرفصل های این دوره بهتون بگیم :

1.آشنایی با ساختار کلی قالب های قابل ترجمه در وردپرس

2.بررسی تمامی توابعی که در داخل کدنویسی وردپرس باید برای ترجمه از اونها استفاده کنیم

3.افزودن قابلیت ترجمه به قالب و ترجمه کردن قالبی که خودمون طراحی کردیم ( قالب دوره شرکتی )

4.بررسی نحوه استایل در قالب ها و چپ چین کردن قالب فاسی خودمون

5.ترجمه محتوا قالب به زبان دوم ( انگلیسی ) و امکان سوئیج بین زبان ها توسط گزینه های متفاوت

6.دانلود قالب هایی متفاوت از مخزن وردپرس و ترجمه و راست چین کردن قالب های استاندارد وردپرس

7.بررسی نکات و خطا هایی که ممکنه در حین ترجمه یا چند زبانه کردن سایت برامون پیش بیاد

8.متصل کردن تنظیمات CMB2 به زبان سایت و برنامه نویسی تنظیمات چند زبانه ( اولین در وب فارسی )

9.کار با نرم افزار های ترجمه قالب و افزونه

10.کار با افزونه های چند زبانه و بررسی ساختار و ویژگی هرکدام + پیکربندی افزونه چند زبانه

11.کار با پلاگین های ترجمه داخلی وردپرس و ترجمه پلاگین های استاندارد توسط این افزونه ها

12.آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی دو زبانه

دوستان این موارد که براتون ذکر کردیم اصلی ترین سرفصل هایی هستند که در داخل این دوره قراره با هم یاد بگیریم و خیلی موارد دیگه و آموزش های دیگه هم بین این آموزش ها براتون ارائه میشه .

قراره توی دوره آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس چجوری پیش بریم ؟

خب … ما در قدم اول برای اینکه کارمون خیلی اصولی تر باشه و از همون بخش کدنویسی قالب هم ادامه داده باشیم ، اول وب سایت شرکتی که در داخل دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با هم پیاده کرده بودیم رو میاریم داخل کد ، و بعد از آموزش نحوه ترجمه قالب و پارامتر ها و توابعی که باید بررسی بشن ، از همین قالب شرکتی شروع می کنیم تا کسانی که خودشون سایت فارسی دارند بدونن که چجوری باید سایت خودشونو در مرحله قالب ترجمه کنن .

بعد میریم سراغ آموزش توابع دیگه و تبدیل قالب از راست چین به قالب چپ چین که استایل هارو هم پشت سر گذاشته باشیم . بعد از اون خواهیم رفت سراغ بررسی افزونه های چند زبانه ، پیکر بندی و درنهایت میریم سراغ ترجمه کردن نوشته ها ، برگه ها ، دسته ها ، برچسب ها ، نمونه کارها ، دسته بندی نمونه کارها ، معرفی محصولات ، دسته بندی معرفی محصولات ، عنوان سایت ، ابزارک ها ، منو ها و ….. تا شما لذت ببرید که چجوری داریم سایتمون رو توی دوتا زبان فارسی و انگلیسی بالا میاریم .

در نهایت میریم سراغ یک مثال دیگه و یکی از قالب هارو به دلخواه از داخل مخزن وردپرس دانلود می کنیم و بهتون نشون میدیم که چجوری باید قالب هارو فارسی سازی و راست چین کنید تا ببینید که نحوه بومی سازی قالب ها چجوریه .

البته در قسمت آخر همین دوره برای اینکه آموزش ما تکمیل بشه ، نحوه دوزبانه یا چند زبانه کردن فروشگاه اینترنتی رو هم یاد خواهید گرفت . شما خیلی راحت قادر میشید تا تمامی محتوای فروشگاه و علی الخصوص قیمت هارو تنظیم کنید تا وقتی وب سایت فاسی شما داره تبدیل میشه به یک زبان کشور دیگه ، قیمت ها هم دقیقا بر اساس واحد پولی همون کشور محاسبه بشه که شما تمامی این موارد رو در این دوره یاد خواهید گرفت .

در نهایت میریم سراغ بخش ویژه !

ما در دوره آموزشی سایت شرکتی از CMB2 استفاده کردیم و با برنامه نویسی یک بخش تنظیمات حرفه ای ساختیم برای سایت . خب این که یک بخش جدا هست و ربطی یه زبان نداره . اما توی این دوره آموزشی برای اولین بار در سطح وب فارسی بهتون آموزش میدیم که چجوری این بخش رو متصل کنید به قسمت زبان ها و بعد از اون خیـــــــــــــــــــــــــلی راحت هر چندتا زبان که اضافه کردین ، CMB2 اتوماتیک برای شما عمل کنه و خودش تنظیمات همون زبان رو هم براتون اضافه کنه و شما لذت ببرید و مارو هم دعا کنید .

در نهایت پلاگین هایی که وردپرس به عنوان افزونه نصبی برای ترجمه معرفی کرده رو بررسی می کنیم و چندتا پلاگین رو هم به این روش بومی سازی می کنیم و به شما آموزش میدیم تا این روش رو هم یاد بگیرید و سنگ تموم گذاشته باشیم . خب این شرح مختصری از بخش هایی کلی بود که قراره با هم در این دوره پیش ببریم . همراه ما باشید تا هرروز یک قدم بزرگ دیگه در زمینه وردپرس برداریم .

385,000 تومان – خرید