بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره
سئو نود » آموزش فرانت » آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده

آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده

441 دانشجو 4.8

این دوره آموزشی در سطح مقدماتی زبان طراحی css را به شما آموزش خواهد داد . اگر هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان css ندارید میتوانید از همین دوره استارت کار را زده و یادگیری css را شروع کنید . این آموزش را می توانید در دوره نابغه css ادامه دهید .

رایگان

آموزش css به شکل رایگان و مقدماتی

اگر از دانشجویان قبلی وب سایت سئو 90 باشید و از دوره های رایگان ما استفاده کردید ، با روند آموزشی و همچنین تدریس جامع مدرسین ما آشنا هستید . قبل از اینکه دوره آموزشی مقدماتی css ( یعنی این دوره ) را خدمتتان ارائه کنیم ، یک دوره آموزشی بسیار کامل و جامع را تحت عنوان دوره نابغه css خدمتتان ارائه کردیم .

سئوالات متداول درباره دوره
پیشنیاز این دوره چیست ؟

شما برای شروع دوره مقدماتی css تنها نیاز به آشنایی با زبان نشانه گذاری html را دارید . میتوانید از قسمت بالای صفحه و بخش دوره های پیشنیاز در دوره html شرکت نمائید .

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

اگر از زبان طراحی css اطلاعات بسیار کم و یا صفر دارید ، میتوانید قبل ازشروع هر دوره دیگری همچون دوره نابغه css ، ابتدا در این دوره شرکت نموده و با کلیات این زبان طراحی جذاب آشنا شوید .

در دوره آموزشی نابغه که در داخل ویدئو پیش نمایش نیز به آن اشاره نمودیم سرفصل های بسیار کاملی ارائه شده است که البته دوره نابغه نیز برای افراد صفر کیلومتر بسیار مناسب است و دوستانی که هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان طراحی css ندارند می توانند یکبار با قدمی محکم وارد این دوره شوند ( نابغه ) و تا گام آخر در css پیشروی کنند تا واقعا به تسلط بسیار بالایی در این زبان طراحی دست یابند .

آموزش css از صفر

همانگونه که گفته شد زبان طراحی css عنصر اصلی دست یک طراح است و باید قسمت زیادی از زمان را صرف یادگیری و یا توسعه مهارت های خود در این زبان نماید . اگر شخصی یک فرانت کار می باشد پس لازم است تا زمان هایی که حتی پروژه ندارند به دنبال یادگیری ترفند های بیشتری رفته و مهارت خود را بسیار توسعه دهد . اما یک نکته مهم در اینجا وجود دارد که خیلی افراد از آن بیخبر هستند :

تا زمانی که شما css را از پایه به شکل درست یاد نگرفته باشید هرگز قادر به پیشرفت نخواهید بود چرا که دانش شما ناقص است

پس اگر هنگام یادگیری هر مبحث ، بتوانید سیر تا پیاز آن را فرا گیرید ، خیال شما راحت است که هر بخش را 0 تا 100 آموزش دیده و نکته ناقصی وجود ندارد که شما از آن بیخبر باشید . در اینصورت می توانید از هر پله عبور کرده و به سمت مباحث بعدی حرکت کنید . این دقیقا همان موضوعی است که در داخل دوره نابغه برای شما تنظیم نموده و تمامی سرفصل ها را بر این اساس خدمتتان تدربس کردیم . البته در این دوره که یک آموزش مقدماتی می باشد و سرفصل های اولیه خدمتتان ارائه شده است ، مدرس سعی نموده تا وارد هر قسمتی که شد ، توضیحات کاملی در رابطه با آن ارائه نماید تا هم تدریس مناسبی خدمتتان ارائه شود و هم اینکه شما مشتاق به ادامه یادگیری دوره های طراحی باشید .

این دوره همانگونه که در بخش پیشنیاز ها نیز مطالعه نمودید برای دوستان صفر کیلومتر بسیار عالی است و می توانید حتی پیشنیاز این دوره آموزشی را نیز به شکل رایگان دریافت کنید ( آموزش رایگان html ) . دوره های آموزشی سایت سئو 90 معمولا به شکل کامل و جامع ارائه می شوند اما برخی از دوستان و دانشجویان مشتاق در این بین هستند که به هر دلیل توانایی خرید دوره های غیر رایگان را ندارند اما اشتیاق زیادی برای یادگیری دارند . سئو 90 در تلاش است تا در حد توان خودش با ارائه دوره های آموزشی رایگان و همچنین مناسب به این دست از دانشجویان کمکی هر چند بسیار بسیار کم نموده و اجازه ندهد تا شعله اشتیاق در دل آنها خاموش شود .

ادامه توضیحات در رابطه با این دوره را میتوانید در بخش ” تکمیل ” مطالعه فرمائید
توضیحات تکمیلی

آموزش رایگان css برای صفر کیلومتر ها

دوره آموزش مقدماتی css در یک دوره کامل به شکل ویدئویی با زبان بسیار ساده برای آن دسته از دوستانی است که هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان css نداشته و قصد دارند تا در سطح مقدماتی و آشنایی با زبان css کار کنند  تا وارد دنیای طراحی شده و استارت کار با زبان css را بزنند . دانشجویانی که قصد دارند تا css را به شکل صفر تا صد و کامل یاد بگیرند می توانند از دوره آموزش نابغه css استفاده کنند . پس بنابراین جهت آموزش css در سطح مقدماتی میتوانید به راحتی از این دوره استفاده کنید .

تنها پیشنیاز این دوره آموزشی آشنایی با زبان نشانه گذاری Html است . اگر با زبان نشانه گذاری Html در حد متوسط آشنایی داشته باشید میتوانید بدون مشکل وارد این دوره آموزشی شوید چرا که در این دوره از قدم صفر css را شروع نمودیم اما توجه داشته باشید که این دوره تنها شامل آموزش های مقدماتی بوده و جهت آموزش های بیشتر میتوانید ازدوره های پیشرفته و جامع css در سایت استفاده کنید .

آموزش رایگان css

زبان طراحی css جهت دیزاین صفحات وب ضروری است به این معنی که اگر قصد دارید تا طراحی سایت را یاد گرفته و دیزاین قالب انجام دهید ( مخصوصا برای قسمت فرانت ) حتما باید زبان css را یاد گرفته و بخوبی از آن استفاده کنید . از آنجایی که زبان css بخش اصلی فرانت می باشد لذا هر شخص طراح باید با 100% تمرکز خود این زبان را یاد گرفته و به تمام جوانب آن آشنا باشد . در حقیقت میتوان گفت زبان css ابزار اصلی دست یک طراح است و طراح قصد ساخت هر قالبی را که داشته باشد باید با المان های این زبان بازی نموده و روی آنها مانور دهد .

با اینکه css یک زبان برنامه نویسی نیست اما نیاز به خلاقیت دارد . در زبان css شما اصول اولیه و دستورات پایه را آموزش خواهید دید اما اینکه چگونه از این دستورات استفاده نموده و آنها را توسعه دهید ، مستلزم کسب تجربه و کار روی پروژه های مختلف است که باید به عنوان یک طراح در برنامه آموزشی خود داشته باشید . هر اندازه که در مسیر یادگیری زبان طراحی css نمونه پروژه های زیادی را طراحی کنید تجربیات بسیار زیادی کسب نموده و این تجربیات به شما کمک خواهد کرد تا یک طراح قدرتمند و متمایز از بقیه باشید . در تمامی دوره های آموزشی مربوط به طراحی همواره اشاره کردیم که هرگز عجله نداشته باشید و برای تمرینات زمان کافی اختصاص دهید تا نتیجه بسیار مناسبی حاصل شود .

آموزش اولیه Css یا پیشرفته ؟

شما دانشجوی عزیز که اکنون در این صفحه هستید و از این دوره استفاده می کنید ، بخوبی متوجه هستید که از قدم اول و در سرفصل های مقدماتی آموزش خواهید دید اما حقیقتا این آموزش مقدماتی راه به درآمد ندارد و نهایت سرفصل ها همان آموزش اولیه css هستند . آموزش پیشرفته تر css و مهم تر از همه توانایی یادگیری css در فاز های بالاتر ، نیازمند داشتن یک ذهنیت قبلی درست و کامل است که شما در این دوره این ذهنیت را بدست خواهید آورد .

اما مطمئنا برای رسیدن به درآمد و مهم تر از آن مهارت طراحی قالب های کاربردی باید وارد فاز های آموزش پیشرفته Css شوید . مهم ترین و البته کامل ترین دوره که به شما در این جهت کمک خواهد نمود ، دوره آموزشی نابغه Css است . دوستان پرداخت هزینه و خرید دوره های آموزشی برای سرمایه گذاری روی خودتان است و شما به این ترتیب قدم در یک راه بزرگ خواهید گذاشت تا دانشی مهندسی بدست آورده و از طریق آن درآمد مناسب و مستمر داشته باشید . بنابراین از هزینه کردن برای آموزش ها ترسی نداشته باشید چرا که با طراحی پروژه های مختلف ، هزاران برابر این مبالغ به حساب شما باز خواهد گشت و مهم تر از همه اینکه با خرید آموزش های اصولی ، شما در زمان خود بسیار پیش افتاده و به هیچ عنوان با مطالعه آموزش های پراکنده و دست و پا شکسته وقت تلف نخواهید کرد .


پیش نمایش جلسات دوره مقدماتی css

این ویدئو پیش نمایش بخشی از دوره آموزش مقدماتی css است که جهت سنجش سطح کیفی دوره خدمت دانشجویان عزیز ارائه شده است . تمامی دوره های وب سایت با حجم بسیار مناسب و کیفیت صدا و تصویر بالا ضبط شده است . دوره مقدماتی آموزش css برای آن دسته از دوستان عزیز ارائه شده که قصد دارند تا با نحوه کدنویسی در css و ماهیت آن آشنا شوند . برای شرکت در دوره کافیست آن را خرید کرده ، ویدئو ها را دانلود نموده و مشاهده کنید .

فصل 1
جلسات آموزشی در این دوره
شامل 6 قسمت
1
معرفی css ، انواع روش ها استایل نویسی ، عیب یابی و…
00:28:47
2
سلکتورها ، قوانین نام گذاری ، ترکیب و توسعه ، important
00:29:51
3
margin ، padding ، box-sizing ، body و کامنت ها
00:26:38
4
انواع رنگ ها ، فونت های فارسی ، background , width , height
00:29:28
5
text-align , line-height , borders , max-min
00:23:35
6
display , float , page design , مقایسه display با float
00:29:40
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
جوانی ۰۹ / ۱۴۰۱
5

سلام استاد آموزش نابغه که گفتید الان کجای سایته؟

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۱

سلام در بالای همین صفحه ، قسمت : دوره های بعدی

Ngh ۰۳ / ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید من طبق مسیر یادگیری دارم پیش میرم دوره نابغه Html عالی بود و حالا دوره cssمقدماتی گذروندم دیدگاه من و کاملا عوض کرد و ترسم کنار رفت و بقیه دوره ها را ادامه میدم تا مسیر کامل شه واقعا جا داره از استاد تشکر کنم بخاطر آموزش کامل و دقیق

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۱

با سلام و تشکر از نظر لطف شما ، امیدواریم تا طبق مسیر به شکلی درست پیش برید و به موفقیت های مد نظر دست پیدا کنید .

مجید ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام و احترام خواستم بدونم بعد از دوره رایگان css دوره نابغه css را بگیرم یا فستیوال یلدا

مدیر سئو نود ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام در صورتی که شما قصد ادامه فقط در مسیر طراحی وب سایت رو دارید بهترین انتخاب دوره نابغه css است و در صورتیکه قصد ادامه در مسیر برنامه نویسی و طراحی وب را دارید بهترین انتخاب برای شما دوره یلدا خواهد بود همچنین میتوانید جهت مشاوره بیشتر از طریق پل های ارتباطی با مشاورین مجموعه تماس حاصل فرمایید

مجید ۰۲ / ۱۴۰۱

با تشکر از تمامی عزیزان بخصوص آقای قدیمی

امید قدیمی ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام زنده باشی مجید جان و موفق

مجید ۰۲ / ۱۴۰۱

سلام دوره رایگان css از سایت برداشته شده؟

مدیر سئو نود ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام خدمت شما دور ه آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده در سایت موجود است

وحید معدنچی ۱۲ / ۱۴۰۰
5

سلام خسته نباشید آموزش ما فوق العاده عالیه و من هیچ زمینه قبلی از css نداشتم و از آموزش شما واقعا لذت بردم الان میخواستم در دوره نابغه شرکت کنم چون کارتون عالبه و حرف نداره فقط یک سوال داشتم میخواستم بپرسم من از نرم افزار sublim استفاده میکنم برای کدنویسی مشکل نداره که ؟

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر از همراهی شما دوست عزیز ، خیر مشکلی ندارد

کتایون فرهمند ۱۲ / ۱۴۰۰

چرا آخههههههه ادامه نداره رایگان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حیف

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر از همراهی شما ، این دوره جهت آشنایی با زبان css برای علاقمندان ، با سرفصل های قسمت مقدماتی تدریس شده است . برای ادامه آموزش و پکیج های جامع تر میتوانید از دوره نابغه استفاده کنید .

رخ ۱۰ / ۱۴۰۰

خدا قوت برای طراحی سایت فروشگاهی حتما باید بلد باشیم تا با css کار کنیم؟

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام بله ، اگر قصد دارید تا خودتان قالب طراحی کنید حتما الزامیه

محمدجواد ۱۰ / ۱۴۰۰

برای فروش قالب ها میشه این آموزش را بخوانیم و طراحی کنیم ؟؟ البته من خریدم آموزش را

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام ، خیر این آموزش مقدماتی و برای آشنایی با زبان طراحی css است

mmhmad ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام برای اینکه css کامل یاد گرفت اول از این آموزش شروع به خواندن کنم یا از اون که اسمش نابغه هستش ؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام از دوره نابغه شروع کنید

فرشاد میرزایی ۰۹ / ۱۴۰۰

سلام.من یک سال پیش CSS و فلکس باکس و گرید رو یاد گرفتم ولی الان چیز زیادی ازشون یادم نیست.این دوره برای مرور خوب هستش؟با سپاس

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۰

سلام این دوره کامل نیست و صرفا اشنایی و مقدمات است . برای اموزش جامع مباحث ، دوره نابغه css را پیشنهاد می کنم

رضا نجفی ۰۸ / ۱۴۰۰

سلام برای شروع عالی بود حتما که دوره نابغه را تهیه می کنم تدریس شما حرف نداره از بقیه سایت ها خیلی بهتر هستید و عالی عالی

مبینا ظهراب ۰۸ / ۱۴۰۰
5

اسم آموزش شما جالب و جذاب هست اما حقیقتا اینکه بشه این اندازه css را ساده و روان آموزش داده فوق العاده است حیف که تعداد جلسات کم و برای سطح اول هست میشه با این اموزش حدس زد که در آموزش ها پولی چقدر خوب یاد میدین اما خواهش میکنم کمی بیشتر هوای کسانی مثل من که دانجشو هستند را داشته باشید

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۰

سلام و ممنون ار نظر لطف شما ، چشم تمام تلاش خودمان را می کنیم تا آموزش های رایگان بیشتری در اختیار دوستان عزیز قرار دهیم

samira.fln ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام و خسته نباشید ممنون از این دوره بسیار خوب که توضیح و آموزش واقعا عالی داشت . برای ادامه آموزش اول دوره css و بعد فلکس و بعد بوت استرپ را توصیه می کنید ؟

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

با سلام ممنون از نظر لطف شما . بله دقیقا همین مسیر را ادامه دهید .

Weekend ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام ضمن عرض تشکر بابت دوره های اچی تی ام ال و همچنین این دوره جذاب . میخواستم بدونم ایا امکان داره دوره نابغه css با تخفیف بیشتر خریداری بشه ؟ ممنون

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام . تشکر می کنیم که جهت شرکت در دوره و استفاده از آموزش های css ، سایت ما را انتخاب کردید . برای دریافت یک کد تخفیف جهت مساعدت برای خرید می توانید از بخش تیکت ها با مدیریت در ارتباط باشید .

shirinnn ۰۷ / ۱۴۰۰

دقیق و با توضیح عالی

samirasamira ۰۶ / ۱۴۰۰

برای شروع فوق العاده هستند و خیلی قشنگ توضیح دادن فقط کاش قیمت دوره نابغه css یکمی کمتر بود واقعا ارزش خوندن داره

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام و ممنون از محبت شما ، دوره نابغه بر اساس سرفصل ها و مطالب ارائه شده قیمت گذاری شده است و مطالب ارائه شده در داخل آن شما را از هر منبعی بی نیاز خواهد نمود

vaahid ۰۶ / ۱۴۰۰
4

برای شروع اولیه بد نبود توضیحاتی که میدادند خوب و دقیق بود

Sm.sol ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید من همه قسمت ها که تا الان گذاشتید خوندم اما خودمم متوجه هستم که خیلی کار دارم الان ادامه این دوره تدریس میشه یا فقط همین چند قسمت کلا قراره باشه واقعا خوب و عالی تدریس کرده بودین حیف میاد که ادامه نداشته باشه

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما ، این دوره سرفصل های مقدماتی را پوشش داده و با توجه به استقبال دانشجویان نهایتا 1 یا 2 قسمت در آینده اضافه خواهد شد . برای آموزش تضمینی css و برای اینکه خیال شما از همه جهات راحت باشه توصیه می کنیم از دوره نابغه ما یکبار استفاده کنید و همه چیز را یاد بگیرید یعنی این دوره : دوره آموزش css

vaahid ۰۵ / ۱۴۰۰

برای آموزش اولیه css همین دوره را شروع کنیم خوبه ؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام بله همین دوره را استارت بزنید برای شما فوق العاده خواهد بود

حسین ۰۵ / ۱۴۰۰

چرا بوت استرپ دانلود میکنم پوشه ها هیچی داخلشون نیست ؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام چنین چیزی عملا غیر ممکن است و مشکل شما در نرم افزار اکسترکت می باشد . برای این کار حتما از نرم افزار winrar استفاده کنید . خواهشمندیم سوالات هر دوره را در بخش نظرات همان دوره مطرح کنید تا سایر دوستان هم استفاده کنند .

Sm.sol ۰۵ / ۱۴۰۰

من کلا در سی اس اس صفر مطلق هستم اچتی ام ال هم بلد نیستم الان اموزش شمارا یاد میگیرم در اچتی ام ال . بعدش بیام اینو ببینم میتونم راحت بخونم یا حداقل یک پیشنیازی میخواد؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام ممنون که همراه ما هستید . بله بعد از دوره html وارد همین اموزش شوید

رضاجلویر ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما فکر میکنم مشکلی در لینک خرید هست چون هرچی زدم به سبد اضافه نشد که بتونم ببینم فیلم هارو

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام بررسی شد مشکلی وجود نداشت دوست من

masumehll ۰۵ / ۱۴۰۰

و ببخشید آپدیت هم قراره بشه یا همین را بخوانیم تموم بشه ؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

آپدیت دوره با توجه به استقبال دانشجویان عزیز خواهد بود

masumehll ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام الان میشه دانلود کرد خانم دانشی ؟ همه قسمت ها هستند ؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام بله لطفا دانلود کنید

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰
5

دوره رایگان مقدماتی که قولش را داده بودیم منتشر شد

خرید آنلاین
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود