سئوالات متداول این دوره

این دوره آموزشی برای آن دسته از دوستانی مناسب است که هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان css و نحوه کد نویسی با آن ندارند و قصد دارند تا برای اولین بار دوره های آموزشی css را استارت بزنند . این دوره مختص شما دانشجویان عزیز است .

این آموزش با سرفصل های مقدماتی تدریس و جمع بندی شده است و برای دوستان صفر کیلومتر کاملا مناسب است . به کمک این دوره و آموزش های اصولی ارائه شده داخل آن ، شما می توانید در دوره های آموزشی پیشرفته تر به راحتی مباحث را درک کنید

تنها پیشنیاز این دوره آشنایی با زبان Html است که می توانید از دوره آموزشی نابغه Html که داخل سایت به شکل رایگان و کامل خدمتتان ارائه شده است استفاده نموده و سپس ادامه مسیر آموزشی خودتان را به کمک این دوره ادامه دهید .

مسیر طراحی را با این دوره ها ادامه دهید

40 %

نابغه CSS – آموزش CSS جامع و تضمینی

آموزش فوق العاده کامل Css , Css3 ، با تمامی سرفصل ها از نقطه صفر به همراه طراحی 2 پروژه حرفه ای با ویژگی ها متفاوت ، در این پکیج شما تنها یکبار آموزش خواهید دید و سالها از آن استفاده خواهید کرد . بجای خواندن چندین دوره Css و به شکل پراکنده ، پکیج نابغه Css را یکبار استفاده کنید تا یک متخصص واقعی شوید .

595,000 تومان
357,000 تومان     26 فروش
100 %

آموزش رایگان Flex و Grid در Css ، پروژه محور

در این دوره آموزشی به شکل کاملا رایگان و در قالب پروژه ، مباحث Grid و همچنین Flex که هردو از موضوعات مهم طراحی قالب هستند را به شکل کامل یاد خواهید گرفت و می توانید از این پس با Float ها در Css خداحافظی کرده و قالب هایی منعطف تر و اصولی تر پیاده کنید .

129,000 تومان
رایگان     138 فروش
50 %

آموزش جامع بوت استرپ 5 ، 4 ، 3 ، صفر تا صد و پروژه محور

در این پکیج آموزشی ، شما به شکل کاملا سازمان دهی شده ، بوت استرپ را از ریشه یاد خواهید گرفت و از سمت بوت استرپ 3 به سوی بوت استرپ 5 در قالب آموزش و همچنین طراحی 3 قالب رسپانسیو فوق العاده بر اساس بوت استرپ های نسخه 5 ، 4 و 3 پیش خواهیم رفت و یکبار برای همیشه این فریم ورک را در مشت خود خواهید گرفت .

559,000 تومان
279,500 تومان     13 فروش
جلسات آموزشی در این دوره
 1

معرفی css ، انواع روش ها استایل نویسی ، عیب یابی و…

00:28:47
 2

سلکتورها ، قوانین نام گذاری ، ترکیب و توسعه ، important

00:29:51
 3

margin ، padding ، box-sizing ، body و کامنت ها

00:26:38
 4

انواع رنگ ها ، فونت های فارسی ، background , width , height

00:29:28
 5

text-align , line-height , borders , max-min

00:23:35
 6

display , float , page design , مقایسه display با float

00:29:40

آموزش css به شکل رایگان و مقدماتی

اگر از دانشجو های قبلی وب سایت سئو 90 باشید و از دوره های رایگان ما استفاده کردید ، با روند آموزشی و همچنین تدریس جامع مدرسین ما آشنا هستید . قبل از اینکه دوره آموزشی مقدماتی css ( یعنی این دوره ) را خدمتتان ارائه کنیم ، یک دوره آموزشی بسیار کامل و جامع را تحت عنوان دوره نابغه css خدمتتان ارائه کردیم . در دوره آموزشی نابغه که در داخل ویدئو پیش نمایش هم به آن اشاره نمودیم سرفصل های بسیار کاملی ارائه شده است که البته دوره نابغه هم برای افراد صفر کیلومتر بسیار مناسب است و دوستانی که هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان طراحی سی اس اس ندارند می توانند یکبار با قدمی محکم وارد این دوره شوند و تا گام آخر در css پیشروی کنند تا واقعا به تسلط بسیار بالایی در این زبان طراحی دست یابند .

آموزش css از صفر

همانگونه که گفته شد زبان طراحی سی اس اس عنصر اصلی یک طراح است و باید قسمت زیادی از زمان خود را صرف یادگیری و یا توسعه مهارت های خود در این زبان نماید . اگر شخصی یک فرانت اند کار است پس لازم است تا زمان هایی که حتی پروژه ندارند به دنبال یادگیری ترفند های بیشتری رفته و مهارت خود را بسیار توسعه دهد . اما یک نکته مهم در اینجا وجود دارد که خیلی ها از آن بیخبر هستند :

تا زمانی که شما css را از پایه به شکل درست یاد نگرفته باشید هرگز قادر به پیشرفت نخواهید بود چرا که دانش شما ناقص است

پس اگر شما هنگام یادگیری هر مبحث ، بتوانید سیر تا پیاز آن را فرا گیرید ، خیال ما راحت است که هر بخش را 0 تا 100 آموزش دیده و نکته ناقصی وجود ندارد که شما از آن بیخبر هستید . در اینصورت می توانید از هر پله عبور کرده و به سمت مباحث بعدی حرکت کنید . این دقیقا همان موضوعی است که ما در داخل دوره نابغه برای شما تنظیم کردیم و تمام سرفصل ها را بر این اساس خدمتتان تدربس کردیم . البته در این دوره که مقدماتی است و سرفصل های اولیه خدمتتان ارائه شده است ، مدرس سعی نموده است تا وارد هر قسمتی که شد ، توضیحات کاملی در رابطه با آن ارائه نماید تا هم تدریس مناسبی خدمتتان ارائه شود و هم اینکه شما مشتاق به ادامه یادگیری دوره های طراحی باشید .

این دوره همانگونه که در بخش پیشنیاز ها هم مطالعه نمودید برای دوستان صفر کیلومتر بسیار عالی است و می توانید حتی پیشنیاز این دوره آموزشی را نیز به شکل رایگان دریافت کنید ( آموزش رایگان html ) . دوره های آموزشی سایت سئو 90 معمولا به شکل کامل و جامع ارائه می شوند اما برخی از دوستان و دانشجویان مشتاق در این بین هستند که به هر دلیل توانایی خرید دوره های غیر رایگان را ندارند اما اشتیاق زیادی برای یادگیری دارند . سئو 90 در تلاش بوده است تا در حد توان خودش با ارائه دوره های آموزشی رایگان و همچنین مناسب به این دست از دانشجویان کمکی هر چند بسیار بسیار کم نموده و اجازه ندهد تا شعله اشتیاق در دل آنها خاموش شود .

آموزش رایگان css برای صفر کیلومتر ها

دوره آموزش مقدماتی css در یک دوره کامل به شکل ویدئویی با زبان بسیار ساده برای آن دسته از دوستان که قصد دارند تا وارد دنیای طراحی شده و استارت کار با زبان css را بزنند . این دوره آموزشی برای آن دسته از دوستانی مناسب است که هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان css ندارند و قصد دارند تا در سطح مقدماتی و آشنایی ، با زبان css کار کنند . دوستانی که قصد دارند تا css را به شکل صفر تا صد و کامل یاد گیرند می توانند از دوره آموزش نابغه css استفاده کنند . پس بنابراین جهت آموزش css در سطح مقدماتی می توانید به راحتی از این دوره استفاده کنید .

تنها پیشنیاز این دوره آموزشی آشنایی با زبان نشانه گذاری Html است . شما اگر با زبان نشانه گذاری Html در حد متوسط آشنایی داشته باشید می توانید بدون مشکل وارد این دوره آموزشی شوید چرا که در این دوره از قدم صفر css را شروع نمودیم اما توجه داشته باشید که این دوره تنها شامل آموزش های مقدماتی می باشد و جهت آموزش های بیشتر می توانید ازدوره های پیشرفته و جامع css در سایت استفاده کنید .

آموزش رایگان css

زبان طراحی css جهت دیزاین صفحات وب ضروری است به این معنی که اگر شما قصد دارید تا طراحی سایت را یاد گرفته و طراحی قالب انجام دهید ( مخصوصا برای قسمت طراحی و فرانت اند ) حتما باید زبان css را یاد گرفته و بخوبی از آن استفاده کنید . از آنجایی که زبان css بخش اصلی فرانت اند می باشد لذا هر طراحی باید با 100% تمرکز خود این زبان را یاد گرفته و به تمام جوانب آن آشنا باشد . در حقیقت می توان گفت زبان سی اس اس ابزار اصلی یک طراح است و طراح قصد ساخت هر قالبی را که داشته باشد باید با المان های این زبان بازی نموده و روی آنها مانور دهد .

با اینکه سی اس اس یک زبان برنامه نویسی نیست اما نیاز به خلاقیت دارد . در زبان css شما اصول اولیه و دستورات پایه را آموزش خواهید دید اما اینکه چگونه از این دستورات استفاده نموده و آنها را توسعه دهید ، مستلزم کسب تجربه و کار روی پروژه های مختلف است که شما باید به عنوان یک طراح در برنامه آموزشی خود داشته باشید . هر اندازه که شما در مسیر یادگیری زبان طراحی سی اس اس نمونه پروژه های زیادی را طراحی کنید تجربیات بسیار زیادی کسب نموده و این تجربیات به شما کمک خواهد کرد تا یک طراح قدرتمند و متمایز از بقیه باشید . در تمامی دوره های آموزشی مربوط به طراحی همواره اشاره کردیم که هرگز عجله نداشته باشید و برای تمرینات زمان کافی اختصاص دهید تا نتیجه بسیار مناسبی حاصل شود .

آموزش اولیه Css یا پیشرفته ؟

دوستان در ابتدای این صفحه 3 دوره خدمت شما معرفی شدند که جهت ادامه مسیر خودتان می توانید از آنها استفاده کنید . شما دوست عزیز که اکنون در این صفحه هستید و از این دوره استفاده می کنید ، بخوبی متوجه هستید که از قدم اول و در سرفصل های مقدماتی آموزش خواهید دید اما حقیقتا این آموزش مقدماتی راه به درآمد ندارد و نهایت سرفصل ها همان آموزش اولیه css هستند . آموزش پیشرفته تر css و مهم تر از همه توانایی یادگیری css در فاز های بالاتر ، نیازمند داشتن یک ذهنیت قبلی درست و کامل است که شما در این دوره این ذهنیت را بدست خواهید آورد .

اما مطمئنا برای رسیدن به درآمد و مهم تر از آن مهارت طراحی قالب های کاربردی باید وارد فاز های آموزش پیشرفته Css شوید . مهم ترین و البته کامل ترین دوره که به شما در این جهت کمک خواهد نمود ، دوره آموزشی نابغه Css است که در ابتدا برای شما قرار داده شد . دوستان پرداخت هزینه و خرید دوره های آموزشی برای سرمایه گذاری روی خودتان است و شما به این ترتیب قدم در یک راه بزرگ خواهید گذاشت تا دانشی مهندسی بدست آورده و از طریق آن درآمد مناسب و مستمر داشته باشید . بنابراین از هزینه کردن برای آموزش ها ترسی نداشته باشید چرا که با طراحی پروژه های مختلف ، هزاران برابر این مبالغ به حساب شما باز خواهد گشت و مهم تر از همه اینکه با خرید آموزش های اصولی ، شما در زمان خود بسیار پیش افتاده و به هیچ عنوان با مطالعه آموزش های پراکنده و دست و پا شکسته وقت تلف نخواهید کرد .

پیش نمایش جلسات دوره مقدماتی css

این ویدئو پیش نمایش بخشی از دوره آموزش مقدماتی css است که جهت سنجش سطح کیفی دوره خدمت دانشجویان عزیز ارائه شده است . تمامی دوره های وب سایت با حجم بسیار مناسب و کیفیت صدا و تصویر بالا ضبط شده است . دوره مقدماتی آموزش css برای آن دسته از دوستان عزیز ارائه شده است که قصد دارند تا با نحوه کدنویسی در css و ماهیت آن آشنا شوند . برای شرکت در دوره کافیست آن را خرید کرده ، ویدئو ها را دانلود نموده و مشاهده کنید . توجه داشته باشید که برای آموزش های تکمیلی بیشتر می توانید در دوره جامع و تخصصی نابغه شرکت نمائید .