بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع سایت
سئو 90 » دانلود ها » آموزش فرانت » آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده

آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده

145 دانشجو 4.75

این دوره آموزشی در سطح مقدماتی زبان طراحی css را به شما آموزش خواهد داد . اگر هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان css ندارید میتوانید از همین دوره استارت کار را زده و یادگیری css را شروع کنید . این آموزش را می توانید در دوره نابغه css ادامه دهید .

رایگان

آموزش css به شکل رایگان و مقدماتی

اگر از دانشجویان قبلی وب سایت سئو 90 باشید و از دوره های رایگان ما استفاده کردید ، با روند آموزشی و همچنین تدریس جامع مدرسین ما آشنا هستید . قبل از اینکه دوره آموزشی مقدماتی css ( یعنی این دوره ) را خدمتتان ارائه کنیم ، یک دوره آموزشی بسیار کامل و جامع را تحت عنوان دوره نابغه css خدمتتان ارائه کردیم .

سئوالات متداول درباره دوره
پیشنیاز این دوره چیست ؟

شما برای شروع دوره مقدماتی css تنها نیاز به آشنایی با زبان نشانه گذاری html را دارید . میتوانید از قسمت بالای صفحه و بخش دوره های پیشنیاز در دوره html شرکت نمائید .

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

اگر از زبان طراحی css اطلاعات بسیار کم و یا صفر دارید ، میتوانید قبل ازشروع هر دوره دیگری همچون دوره نابغه css ، ابتدا در این دوره شرکت نموده و با کلیات این زبان طراحی جذاب آشنا شوید .

در دوره آموزشی نابغه که در داخل ویدئو پیش نمایش نیز به آن اشاره نمودیم سرفصل های بسیار کاملی ارائه شده است که البته دوره نابغه نیز برای افراد صفر کیلومتر بسیار مناسب است و دوستانی که هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان طراحی css ندارند می توانند یکبار با قدمی محکم وارد این دوره شوند ( نابغه ) و تا گام آخر در css پیشروی کنند تا واقعا به تسلط بسیار بالایی در این زبان طراحی دست یابند .

آموزش css از صفر

همانگونه که گفته شد زبان طراحی css عنصر اصلی دست یک طراح است و باید قسمت زیادی از زمان را صرف یادگیری و یا توسعه مهارت های خود در این زبان نماید . اگر شخصی یک فرانت کار می باشد پس لازم است تا زمان هایی که حتی پروژه ندارند به دنبال یادگیری ترفند های بیشتری رفته و مهارت خود را بسیار توسعه دهد . اما یک نکته مهم در اینجا وجود دارد که خیلی افراد از آن بیخبر هستند :

تا زمانی که شما css را از پایه به شکل درست یاد نگرفته باشید هرگز قادر به پیشرفت نخواهید بود چرا که دانش شما ناقص است

پس اگر هنگام یادگیری هر مبحث ، بتوانید سیر تا پیاز آن را فرا گیرید ، خیال شما راحت است که هر بخش را 0 تا 100 آموزش دیده و نکته ناقصی وجود ندارد که شما از آن بیخبر باشید . در اینصورت می توانید از هر پله عبور کرده و به سمت مباحث بعدی حرکت کنید . این دقیقا همان موضوعی است که در داخل دوره نابغه برای شما تنظیم نموده و تمامی سرفصل ها را بر این اساس خدمتتان تدربس کردیم . البته در این دوره که یک آموزش مقدماتی می باشد و سرفصل های اولیه خدمتتان ارائه شده است ، مدرس سعی نموده تا وارد هر قسمتی که شد ، توضیحات کاملی در رابطه با آن ارائه نماید تا هم تدریس مناسبی خدمتتان ارائه شود و هم اینکه شما مشتاق به ادامه یادگیری دوره های طراحی باشید .

این دوره همانگونه که در بخش پیشنیاز ها نیز مطالعه نمودید برای دوستان صفر کیلومتر بسیار عالی است و می توانید حتی پیشنیاز این دوره آموزشی را نیز به شکل رایگان دریافت کنید ( آموزش رایگان html ) . دوره های آموزشی سایت سئو 90 معمولا به شکل کامل و جامع ارائه می شوند اما برخی از دوستان و دانشجویان مشتاق در این بین هستند که به هر دلیل توانایی خرید دوره های غیر رایگان را ندارند اما اشتیاق زیادی برای یادگیری دارند . سئو 90 در تلاش است تا در حد توان خودش با ارائه دوره های آموزشی رایگان و همچنین مناسب به این دست از دانشجویان کمکی هر چند بسیار بسیار کم نموده و اجازه ندهد تا شعله اشتیاق در دل آنها خاموش شود .

ادامه توضیحات در رابطه با این دوره را میتوانید در بخش ” تکمیل ” مطالعه فرمائید
توضیحات تکمیلی

آموزش رایگان css برای صفر کیلومتر ها

دوره آموزش مقدماتی css در یک دوره کامل به شکل ویدئویی با زبان بسیار ساده برای آن دسته از دوستانی است که هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان css نداشته و قصد دارند تا در سطح مقدماتی و آشنایی با زبان css کار کنند  تا وارد دنیای طراحی شده و استارت کار با زبان css را بزنند . دانشجویانی که قصد دارند تا css را به شکل صفر تا صد و کامل یاد بگیرند می توانند از دوره آموزش نابغه css استفاده کنند . پس بنابراین جهت آموزش css در سطح مقدماتی میتوانید به راحتی از این دوره استفاده کنید .

تنها پیشنیاز این دوره آموزشی آشنایی با زبان نشانه گذاری Html است . اگر با زبان نشانه گذاری Html در حد متوسط آشنایی داشته باشید میتوانید بدون مشکل وارد این دوره آموزشی شوید چرا که در این دوره از قدم صفر css را شروع نمودیم اما توجه داشته باشید که این دوره تنها شامل آموزش های مقدماتی بوده و جهت آموزش های بیشتر میتوانید ازدوره های پیشرفته و جامع css در سایت استفاده کنید .

آموزش رایگان css

زبان طراحی css جهت دیزاین صفحات وب ضروری است به این معنی که اگر قصد دارید تا طراحی سایت را یاد گرفته و دیزاین قالب انجام دهید ( مخصوصا برای قسمت فرانت ) حتما باید زبان css را یاد گرفته و بخوبی از آن استفاده کنید . از آنجایی که زبان css بخش اصلی فرانت می باشد لذا هر شخص طراح باید با 100% تمرکز خود این زبان را یاد گرفته و به تمام جوانب آن آشنا باشد . در حقیقت میتوان گفت زبان css ابزار اصلی دست یک طراح است و طراح قصد ساخت هر قالبی را که داشته باشد باید با المان های این زبان بازی نموده و روی آنها مانور دهد .

با اینکه css یک زبان برنامه نویسی نیست اما نیاز به خلاقیت دارد . در زبان css شما اصول اولیه و دستورات پایه را آموزش خواهید دید اما اینکه چگونه از این دستورات استفاده نموده و آنها را توسعه دهید ، مستلزم کسب تجربه و کار روی پروژه های مختلف است که باید به عنوان یک طراح در برنامه آموزشی خود داشته باشید . هر اندازه که در مسیر یادگیری زبان طراحی css نمونه پروژه های زیادی را طراحی کنید تجربیات بسیار زیادی کسب نموده و این تجربیات به شما کمک خواهد کرد تا یک طراح قدرتمند و متمایز از بقیه باشید . در تمامی دوره های آموزشی مربوط به طراحی همواره اشاره کردیم که هرگز عجله نداشته باشید و برای تمرینات زمان کافی اختصاص دهید تا نتیجه بسیار مناسبی حاصل شود .

آموزش اولیه Css یا پیشرفته ؟

شما دانشجوی عزیز که اکنون در این صفحه هستید و از این دوره استفاده می کنید ، بخوبی متوجه هستید که از قدم اول و در سرفصل های مقدماتی آموزش خواهید دید اما حقیقتا این آموزش مقدماتی راه به درآمد ندارد و نهایت سرفصل ها همان آموزش اولیه css هستند . آموزش پیشرفته تر css و مهم تر از همه توانایی یادگیری css در فاز های بالاتر ، نیازمند داشتن یک ذهنیت قبلی درست و کامل است که شما در این دوره این ذهنیت را بدست خواهید آورد .

اما مطمئنا برای رسیدن به درآمد و مهم تر از آن مهارت طراحی قالب های کاربردی باید وارد فاز های آموزش پیشرفته Css شوید . مهم ترین و البته کامل ترین دوره که به شما در این جهت کمک خواهد نمود ، دوره آموزشی نابغه Css است . دوستان پرداخت هزینه و خرید دوره های آموزشی برای سرمایه گذاری روی خودتان است و شما به این ترتیب قدم در یک راه بزرگ خواهید گذاشت تا دانشی مهندسی بدست آورده و از طریق آن درآمد مناسب و مستمر داشته باشید . بنابراین از هزینه کردن برای آموزش ها ترسی نداشته باشید چرا که با طراحی پروژه های مختلف ، هزاران برابر این مبالغ به حساب شما باز خواهد گشت و مهم تر از همه اینکه با خرید آموزش های اصولی ، شما در زمان خود بسیار پیش افتاده و به هیچ عنوان با مطالعه آموزش های پراکنده و دست و پا شکسته وقت تلف نخواهید کرد .


پیش نمایش جلسات دوره مقدماتی css

این ویدئو پیش نمایش بخشی از دوره آموزش مقدماتی css است که جهت سنجش سطح کیفی دوره خدمت دانشجویان عزیز ارائه شده است . تمامی دوره های وب سایت با حجم بسیار مناسب و کیفیت صدا و تصویر بالا ضبط شده است . دوره مقدماتی آموزش css برای آن دسته از دوستان عزیز ارائه شده که قصد دارند تا با نحوه کدنویسی در css و ماهیت آن آشنا شوند . برای شرکت در دوره کافیست آن را خرید کرده ، ویدئو ها را دانلود نموده و مشاهده کنید .

فصل 1
جلسات آموزشی در این دوره
شامل 6 جلسه
1
معرفی css ، انواع روش ها استایل نویسی ، عیب یابی و…
00:28:47
2
سلکتورها ، قوانین نام گذاری ، ترکیب و توسعه ، important
00:29:51
3
margin ، padding ، box-sizing ، body و کامنت ها
00:26:38
4
انواع رنگ ها ، فونت های فارسی ، background , width , height
00:29:28
5
text-align , line-height , borders , max-min
00:23:35
6
display , float , page design , مقایسه display با float
00:29:40
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
Ngh ۰۳ / ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید من طبق مسیر یادگیری دارم پیش میرم دوره نابغه Html عالی بود و حالا دوره cssمقدماتی گذروندم دیدگاه من و کاملا عوض کرد و ترسم کنار رفت و بقیه دوره ها را ادامه میدم تا مسیر کامل شه واقعا جا داره از استاد تشکر کنم بخاطر آموزش کامل و دقیق

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۱

با سلام و تشکر از نظر لطف شما ، امیدواریم تا طبق مسیر به شکلی درست پیش برید و به موفقیت های مد نظر دست پیدا کنید .

مجید ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام و احترام خواستم بدونم بعد از دوره رایگان css دوره نابغه css را بگیرم یا فستیوال یلدا

فیروز بیگلری ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام در صورتی که شما قصد ادامه فقط در مسیر طراحی وب سایت رو دارید بهترین انتخاب دوره نابغه css است و در صورتیکه قصد ادامه در مسیر برنامه نویسی و طراحی وب را دارید بهترین انتخاب برای شما دوره یلدا خواهد بود همچنین میتوانید جهت مشاوره بیشتر از طریق پل های ارتباطی با مشاورین مجموعه تماس حاصل فرمایید

مجید ۰۲ / ۱۴۰۱

با تشکر از تمامی عزیزان بخصوص آقای قدیمی

امید قدیمی ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام زنده باشی مجید جان و موفق

مجید ۰۲ / ۱۴۰۱

سلام دوره رایگان css از سایت برداشته شده؟

فیروز بیگلری ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام خدمت شما دور ه آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده در سایت موجود است

خرید آنلاین