بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره
سئو نود » آموزش وردپرس » وردپرسی شو – آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس

وردپرسی شو – آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس

1975 دانشجو 5

آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس به شکل پروژه محور و جامع ، یک دوره آموزشی برای کسانی که قصد دارند برنامه نویسی قالب وردپرس را از همین نقطه شروع کنند . آموزش برنامه نویسی پایه وردپرس ، طراحی یک قالب اختصاصی ریسپانسیو با HTML و تبدیل به قالب وردپرسی استاندارد ، سرفصل های اصلی این دوره هستند .

375,000 تومان رایگان

اگر قصد دارید تا آموزش طراحی قالب وردپرس را در یک مسیر منظم و به ساده ترین شکل یاد بگیرید پس در جای درستی هستید . این پکیج یکی از دوره های کاملا رایگان و همینطور پروژه محور از سطح مبتدی تا متوسط است که شما را وارد دنیای برنامه نویسی قالب های وردپرس خواهد کرد . شما دوستانی که علاقه دارید تا از امروز وارد دنیای طراحی قالب های وردپرس شوید همین حالا این دوره را دانلود و از آموزش های داخل آن استفاده کنید چرا که اصولی ترین روش ساخت قالب های وردپرسی در یک سرفصل بندی منظم و قدرتمند در این دوره خدمت شما ارائه شده است . در این دوره از سطح مبتدی تا سطح متوسط برنامه نویسی و طراحی قالب های وردپرسی را بخوبی یاد گرفته و با بخش های برنامه نویسی پایه تمامی قالب های وردپرسی بخوبی آشنا خواهید شد .

سئوالات متداول دوره
پیشنیاز دوره ؟

پیشنیاز های دوره در بخش بالای صفحه قرار داده شده اما در حالت کلی برای کسب نتیجه مطلوب لازم است تا به زبان php در حد برنامه نویسی قالب های وردپرس آشنایی داشته باشید . شناخت کدهای HTML نیز جهت درک کدنویسی به شما کمک خواهدکرد .

آیا آشنایی کامل با طراحی قالب HTML ضروری است ؟

در این دوره قالب HTML به شکل کامل پیاده سازی شده اما اگر قصد استفاده از قالب های HTML آماده را دارید باید حداقل آشنایی را با نگارش دستورات HTML داشته باشید .

برای آن دسته از دوستانی که هنوز وارد برنامه نویسی قالب های وردپرس نشدند ، این دوره میتواند اولین و بهترین گام باشد تا درک کنند که به چه شکلی میتوانند خودشان قالب هایی با سلیقه خود را طراحی نموده و سپس کم کم قالب طراحی شده را به سیستم مدیریت محتوای وردپرس متصل کنند و توسط این سیستم قسمت های مختلف سایت را که به سلیقه خودشان طراحی نمودند کنترل کنند . این دوره آموزشی تماما پروژه محور و از سطح صفر تا متوسط می باشد و برنامه نویسی اصولی وب سایت های وردپرسی را به شما آموزش میدهد !

آموزش تبدیل قالب Html به قالب وردپرس

این دوره در حقیقت یک پروژه عملی و یک سیر آموزشی برای آن دسته از دوستانی است که قالب های html و استاتیک خودشان را طراحی نموده و اکنون قصد دارند تا با متصل کردن این قالب ها به یک سیستم مدیریت محتوا ، یک وب سایت با امکان مدیریت محتوا داشته باشند . در حقیقت شما تا امروز تنها قالب های ساده و بدون امکان تنظیم محتوا طراحی نمودید اما از این نقطه به بعد درک کاملی از نحوه معرفی قالب های خودتان به وردپرس و تبدیل هر قالب دلخواه به قالب وردپرس خواهید داشت . شما برای انجام این کار لازم است تا با زبان وردپرس یعنی php آشنا باشید و سپس دستوراتی که طبق استاندارد های وردپرس تنظیم شده است را آموزش دیده و برای هر قسمت از آنها بخوبی استفاده کنید .

آموزش صفر تا صد طراحی قالب وردپرس رایگان

شما به شکل کامل در این دوره نحوه داینامیک سازی و کنترل منو های سایت ، ابزارک ها ، مطالب ، برگه ها ، دسته بندی ها ، نظرات و … را آموزش دیده و توانایی طراحی قالب های وردپرسی تا سطح متوسط را بخوبی خواهید داشت . این آموزش با صبر و حوصله زیادی توسط مدرس ضبط شده است چرا که قدم اول شما در آشنایی با نحوه طراحی قالب های وردپرس در این دوره خواهد بود و از این جهت جا افتادن مفاهیم اصلی و درک مواردی همچون هوک و … در وردپرس بسیار حائز اهمیت است . از این جهت تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا بتوانیم یک دوره پر محتوا و کاربردی خدمتتان ارائه کنیم .

همانگونه که در بخش پیشنیاز ها مطالعه نمودید این دوره به 2 پیشنیاز اصلی و البته ساده نیاز دارد که برای هردو آنها ، دوره های آموزشی داخل سایت قرار دارد . پیشنیاز اول تسلط نسبی به نحوه نصب و استفاده از امکانات وردپرس ( دوره آموزشی قدم اول وردپرس داخل سایت ) و پیشنیاز دوم آشنایی با زبان برنامه نویسی php در حد کار با وردپرس است که البته برای دوره آموزش php برای وردپرس نیز پکیج آموزشی کاملی خدمتتان ارائه شده است که با استفاده از آموزش های داخل آن هیچ مشکلی در درک مفاهیم کدنویسی قالب های وردپرس نخواهید داشت و می توانید به راحتی این دوره را شروع کنید .

طراحی قالب استاندارد برای وردپرس

همانطور که اشاره کردیم این دوره از سطح مبتدی تا متوسط ، آموزش کامل تبدیل قالب html به وردپرس را خدمتتان ارائه خواهد کرد ، اما با این تفاوت که ما در این دوره با صداقت تمام سعی کردیم تا هرچیزی که در بخش های برنامه نویسی پایه برای قالب های وردپرس وجود دارند را به شما آموزش دهیم و چیزی را مخفی نکنیم و از این دوره به عنوان ابزاری جهت فروش سایر دوره های سایت استفاده نکنیم . چرا که این دوره تماما توسط استراتژی های آموزشی سایت سئو 90 برای شما عزیزان ضبط شده و در اختیار شما قرار گرفته است . هرگونه کپی برداری و یا فروش این دوره در سایت های دیگر تماما خلاف شرایط این پکیج بوده و حتما پیگیری خواهد شد . دوره وردپرسی شو ” آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس ” برای دانشجویانی که به هر دلیل توانایی خرید دوره های غیر رایگان را نداشته اما علاقه به یادگیری و آموزش دارند تماما رایگان است .

آموزش تبدیل قالب html به وردپرس

در داخل این دوره قبل از هرچیز ، بخش های طراحی قالب را در چند قسمت با هم پیش خواهیم برد . در حدود 6 تا 7 جلسه از این دوره قالب سایت را تماما طبق طرح دلخواه خودمان و به شکلی که در ذهن داریم طراحی خواهیم کرد چرا که در این دوره قصد داریم تا طراحی سایت مطابق با سلیقه خود یا مشتری را یاد گرفته و استفاده از قالب های آماده را کنار بگذاریم . بعد از اینکه صفحات لازم سایت را با هم طراحی کردیم ( به کمک html , css , bootstrap ) یاد خواهیم گرفت که به چه نحوی میتوان یک قالب که خودمان طراحی کردیم را به داخل سیستم وردپرس اضافه کنیم یعنی قالب ما استاندارد اولیه برای شناسایی توسط وردپرس را داشته باشد . بعد از این کم کم کار شروع شده و قسمت های مختلف سایت را داینامیک می کنیم تا وب سایت ما یک قالب وردپرسی شده و بخش های مختلف آن توسط وردپرس قابل کنترل باشد . مثلا بخش منو ها ، بخش مطالب ، بخش برگه های سایت ، قسمت مربوط به ابزارک های سایت ، قسمت فوتر ، قسمت جزئیات مطالب ، مطالب مرتبط و … را با هم در یک دوره آموزشی خیلی جذاب و مفید پیش خواهیم برد و همانطور که گفتیم سعی شده است تا هرچیزی که در قسمت پایه تا متوسط قالب نویسی وردپرس وجود دارد را به شما آموزش دهیم .

برخی قسمت های آموزش هم به شکل ویژه در داخل دوره تدریس شدند تا بتوانید حتی کمی هم از سطح متوسط بالاتر روید . تمامی سعی ما در این دوره آشنایی افراد مبتدی با نحوه برنامه نویسی قالب های وردپرسی است تا درک کاملی از این سیستم و نحوه طراحی قالب برای آن داشته باشند و در نهایت با تلاش و همت خودشان ، توانایی ورود به بخش برنامه نویسی تخصصی و حرفه ای تر قالب های وردپرس را کسب کنند . اما مطمئن باشید برای آموزش های پایه تا متوسط این دوره برای شما کافی خواهد بود . این دوره کاملا رایگان بوده و آپدیت های بعدی هم کاملا رایگان برای شما ارائه خواهند شد پس شما دانشجوی همیشگی این دوره خواهید بود .

آموزش طراحی قالب ریسپانسیو وردپرس

از آنجایی که در این دوره آموزشی قالب اولیه یا همان قالب Html توسط خود ما طراحی می شود لذا از همان ابتدا سعی می کنیم تا کار خود را استاندارد پیش برده و در بخش طراحی ، قالبی شیک و البته ریسپانسیو داشته باشیم به همین خاطر از فریمورک بوت استرپ استفاده می کنیم تا قالب را از همان ابتدا استاندارد و واکنشگرا طراحی کنیم .

اگر قرار است تا قالب ما یک قالب وردپرس باشد پس حتما از همان اول باید رسپانسیو باشد ، چرا که امروزه قالب هایی که واکنشگرا نیستند نه تنها از نظر موتور های جستجو بلکه از نظر کاربران هم مناسب تلقی نمی شوند و لازم است تا وب سایت شما در دستگاه های مختلف و مخصوصا موبایل بخوبی نمایش داده شود . یکی از محبوب ترین فریمورک های زبان طراحی css که بوت استرپ است در طراحی این قالب به ما کمک خواهد کرد تا قالبی واکنشگرا و رسپانسیو داشته باشیم . برخی تصورات بر این است که طراحی قالب رسپانسیو برای وردپرس روش دیگری دارد در حالی که اینگونه نیست و اصول برنامه نویسی همگی یکسان هستند ، تنها تفاوت در طراحی Ui و ظاهر سایت می باشد که چگونه طراحی شود تا واکنشگرایی قالب ایجاد شده و حفظ شود . از آنجایی که بوت استرپ یکی از بهترین فریمورک های طراحی برای Css  است در این دوره به سرعت قالب خود را به کمک آن پیاده خواهیم کرد .

دوستان توجه فرمائید که در قسمت پیشنیاز ها ، فقط پیشنیاز های مورد نیاز برای قسمت ساخت قالب وردپرس ذکر شده است چرا که تصور بر این است که شما تا این نقطه یعنی قبل از اقدام به یادگیری برنامه نویسی قالب های وردپرس ، خودتان به تنهایی قادر به طراحی قالب های استاتیک و Html هستید و اکنون قادر هستید تا هر قالبی را طبق سلیقه و طرح مد نظر طراحی کنید ، لذا اگر در این زمینه هم مشکل داشتید حتما قبل از اقدام به یادگیری دوره وردپرسی شود ، به مباحث طراحی قالب Html تسلط نسبی داشته باشید پس پیشنیاز های کلی این دوره :

 • آشنایی با زبان های طراحی Html , Css برای طراحی قالب با سلیقه خودمان ( که دوره های رایگان برای این زبان ها در داخل سایت وجود دارد )
 • آشنایی با زبان Php در حد وردپرس کار شدن که پکیج مورد نظر با حداقل قیمت داخل سایت ارائه شده است

پس اگر کمی واقه بین باشیم مشاهده خواهیم کرد که برای شروع این دوره به حداقل پیش نیاز ها نیاز دارید و بسیاری از پیش نیاز ها و همچنین خود دوره به شکل رایگان داخل سایت ارائه شد است . ارزش خود این دوره با توجه به منابع و سرفصل هایی که داخل آن تدریش شده است بیش از مبلغی است که تخفیف خورده است اما توسط مجموعه سئو 90 برای آن دسته از دوستانی که علاقمند هستند تا وارد دنیای برنامه نویسی و طراحی قالب های وردپرس شوند به شکل رایگان ارائه شده است تا دوستان بتوانند در این مسیر قدم های اولیه را با شوق و ذوق بردارند . هدف ما همیشه این بوده است که شما را در ابتدای راه علاقمند به ادامه مسیر کنیم و سنگ جلوی پای آن دسته از دوستان که با ذوق وارد دنیای برنامه نویسی وب و مخصوصا وردپرس میشوند نیندازیم .

آموزش طراحی قالب ریسپانسیو وردپرس
آموزش گام به گام ساخت قالب وردپرس

این پکیج می توانست حتی خیلی ساده و با محتوای آموزشی ضعیف خدمت شما ارائه شود اما با توجه به احساس مسئولیت و همچنین علاقه خودمان به برنامه نویسی و طراحی ، سعی کردیم تا به نحوی به شما آموزش دهیم تا حداقل با مطالعه این پکیج قادر باشید خودتان را در سطحی ببینید که برای ادامه آن هم علاقه داشته باشید . شک نداشته باشید که یکی از بهترین پکیج ها در دسته آموزش های رایگان برای شما خواهد بود و امیدواریم برای ادامه راه ، هم دعاگو و هم دلگرمی ما باشید .

توضیحات تکمیلی

بخش های ویژه آموزش طراحی قالب وردپرس در این دوره

همانگونه که گفتیم در داخل این دوره قسمت های ویژه ای هم خواهیم داشت تا دوره ما بسیار تکمیل تر باشد ( در این حد ) . قسمت هایی همچون نمایش مطالب از دسته های خاص یا برای مثال نمایش مطالبی که پربازدید هستند از جمله سرفصل هایی هستند که در بخش متوسط وردپرس قرار دارند و ما بخوبی و به تفسیر این قسمت ها را تدریس خواهیم کرد . یکی دیگر از بخش هایی که می توان تحت نام بخش ویژه آن را خطاب کرد بخش ساخت برگه های اختصاصی است . شما در این دوره مسلما برنامه نویسی صفحات داخلی سایت را بخوبی و به شکل تضمینی یاد خواهید گرفت برای مثال صفحه جزئیات مطالب ، صفحه جزئیات برگه ها ، صفحه دسته بندی مطالب و ... اما این صفحات همگی استایل یکسان دارند و ظاهر آنها تماما مشابه است و تنها محتوای آنها تفاوت دارد .

اما گاهی اوقات لازم است تا برگه هایی اختصاصی برنامه نویسی شود که تماما ظاهر متفاوتی دارند . برای مثال گاهی اوقات در برخی وب سایت ها مشاهده می کنید که برخی از صفحات که اصطلاحا لندینگ پیج نامیده می شوند تماما متفاوت هستند و ظاهر و ساختار آنها با اینکه یک صفحه از همان وب سایت هستند متفاوت است . شما بخوبی نحوه ساخت و برنامه نویسی این بخش ها را آموزش خواهید دید تا خیال شما از این بابت نیز راحت باشد . در کل شما داخل این دوره تمامی قسمت هایی که در ویدئو پیش نمایش به شما نمایش داده شدند را به شکل کامل فرا خواهید گرفت و مطمئن باشید که کوچکترین کم کاری در تدریس نخواهد بود . پس همراه ما باشید .

برخی از مهم ترین سرفصل ها در این دوره

در جدول جلسات که در بخش بالا خدمتتان ارائه شده است ، سعی کردیم تا مهم ترین عناوین هر جلسه را خدمتتان لیست کنیم اما اگر به ویدئو پیش نمایش دقت فرمائید متوجه خواهید شد که سرفصل های آموزشی در این دوره بسیار بیشتر هستند لذا از این جهت در بخش زیر یک لیست کامل از امکانات و بخش های برنامه نویسی شده داخل این دوره خدمتتان ارائه شده است . اما توجه فرمائید که بازهم نکات آموزشی بسیار زیادی هستند که ضمن تدریس ، توسط مدرس خدمتتان ارائه می شوند تا از تجربیات مدرسین هم نهایت استفاده را داشته باشید چرا که تجربه چیزی نیست که به سادگی حاصل شود و تنها راه کسب تجربه ، مواجه شدن با مشکلات و یا کسب آنها از یک شخص باتجربه و متخصص در همان زمینه است . سرفصل های اولیه این دوره عبارتند از :

 • طراحی قالب با Html , Css , Bootstrap
 • بررسی مباحث کلی UI , UX در طراحی قالب
 • استفاده از فونت آیکون ها ، طراحی رسپانسیو ، کتابخانه های مختلف Css و Js
 • نصب و راه اندازی کامل وردپرس روی Xamp ( انواع روش های ممکن برای نصب وردپرس )
 • اصولی کار قالب ها در وردپرس و فایل های مورد نیاز برای قالب های وردپرسی
 • نحوه خطا یابی در قالب های وردپرسی در هر مرحله از کدنویسی
 • آموزش کامل سیستم هوک در وردپرس و نحوه ساز و کار این قسمت
 • نحوه برنامه نویسی header . footer در وردپرس
 • نحوه برنامه نویسی صفحه اصلی سایت در وردپرس
 • برنامه نویسی لینک های ادامه مطلب و صفحه جزئیات مطلب در وردپرس
 • نمایش آخرین مطالب وب سایت در صفحه اصلی

در ادامه به سرفصل های کمی پیشرفته تر خواهیم رسید که به نوعی کدنویسی بیشتر با وردپرس انجام خواهید داد . برخی از قسمت های وردپرس را می توان به سادگی پیاده کرد و با کمک گرفتن از توابع از پیش تعریف شده که کار مشخصی را برای ما انجام میدهند صفحاتی همچون جزئیات مطالب یا هدر و فوتر را ساخت . اما در قسمت هایی که نیاز دارند تا طبق طرح خاصی که داخل قالب وجود دارد داینامیک شود نیاز داریم تا کمی بیشتر با کدها کار کنیم و مطابق نیاز همان بخش ها ، کد ها را شخصی سازی کنیم :

 • نحوه کار با بخش WP_Query در وردپرس و ویژگی های مختلف این کلاس
 • نحوه ساخت مطالب مرتبط توسط برنامه نویسی و بدون نیاز به افزونه
 • برنامه نویسی انواع منو ها در وردپرس ( منو اصلی ، منو فوتر ، منو شبکه های اجتماعی و ... )
 • برنامه نویسی انواع ابزارک ها و سایدبار ها در وردپرس ( دسته بندی ها ،  آخرین مطالب و ... )
 • برنامه نویسی صفحه 404 در وردپرس ، برنامه نویسی قسمت جستجو در سایت
 • برنامه نویسی صفحات دسته بندی و برچسب در وردپرس - Archive , Category
 • برنامه نویسی لوگو داینامیک در وردپرس
 • نحوه ایجاد بخش نظرات به شکل امن برای قسمت دیدگاه های وردپرس
 • برنامه نویسی برگه ها و همچنین برگه های اختصاصی در وردپرس - Page Templates
 • نمایش مطالب از دسته های خاص در وردپرس ( مثلا مطالب آموزش وردپرس )
 • برنامه نویسی بخش مطالب پیشنهادی یا مطالب تصادفی در وردپرس
 • نحوه کار با بخش WP Customizer  و برنامه نویسی تنظیمات حرفه ای برای قالب ( آموزش جامع و کامل )
 • نحوه مرتب سازی کدها در قالب های وردپرسی جهت دسترسی بهتر و کدنویسی منظم

خب این سرفصل ها می توان گفت مهم ترین بخش هایی هستند که در داخل این دوره برای شما دوستان عزیز تدریس شدند . ضمن اینکه داخل دوره ترفند هایی از برنامه نویسی شکیل تر قالب های وردپرسی هم خدمت شما ارائه شده است که کافیست با  بکارگیری چند ترفند خیلی ساده نمای بهتری به وب سایت خودتان دهید که عملا در این قالب هم تجربه خواهیم کرد . دوستان دوره آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس یک دوره بی نظیر و بسیار کامل در سطح مبتدی تا متوسط برای شماست که با استفاده از آموزش های این دوره به شدت در زمینه طراحی قالب های وردپرسی پیشرفت خواهید داشت . به کمک این دوره می توانید زمینه مناسبی برای طراحی قالب های پیشرفته داشته و کم کم به سمت دوره های جامع حرکت کنید .

دوره های پیشرفته همچون دوره آموزش طراحی سایت های فروشگاهی یا همان طراحی قالب های فروشگاهی برای وردپرس ، سایت های املاک ، آموزش طراحی سایت های شرکتی و ... همگی به نوعی یک پیشنیاز اصلی دارند که آن پیشنیاز ، دوره وردپرسی شو است . شما برای اینکه قالب ها و وب سایت هایی بزرگتر و با امکانات بیشتر را پیاده کنید حتما لازم است تا دوره وردپرسی شو را بخوبی یاد گرفته باشید و سرفصل های ارائه شده داخل آن را بخوبی درک کنید . در داخل دوره های جامع سئو 90 نیز پیشنیاز اصلی دوره ها ، آموزش مقدماتی تا متوسط برنامه نویسی وردپرس است ( یعنی همین دوره ) . پس اگر قصد دارید تا واقعا یک طراح و برنامه نویس قابل در زمینه وردپرس باشید حتما به تسلط کامل در دوره وردپرسی شو برسید .


این ویدئو ، نمونه آموزش این دوره در جلسه 10 می باشد که برای سنجش سطح کیفی دوره خدمت شما دوستان عزیز ارائه شده است . همین حالا می توانید با تهیه رایگان این دوره ، به تمامی آموزش های آن دسترسی داشته و آپدیت های بعدی را نیز به شکل رایگان دریافت کنید . کیفیت ویدئو و صدا بسیار مناسب بوده و حجم نهایی ویدئو ها بسیار کم شده است تا بتوانید به راحتی مجموعه آموزشی را دریافت و از آن استفاده کنید . در این جلسه که دهمین قسمت از دوره آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس می باشد شما یاد خواهید گرفت که به چه نحوی قالب های استاتیکی که طراحی کرده و به اتمام رسانده اید را به وردپرس معرفی کنید و اصطلاحا وردپرس قالب شما را شناسایی نماید که چون قدم اول طراحی قالب وردپرس در زمینه داینامیک سازی ، این مرحله است ، تمام سعی خود را کردیم تا با نهایت صبر و حوصله این جلسه را برای شما دوستان عزیز تشریح کنیم تا هیچ مشکلی در درک مفهوم قالب های وردپرسی و فاکتور های لازم برای شناسایی توسط وردپرس نداشته باشید .

آموزش گام به گام طراحی قالب وردپرس

قبل از هرچیز باید گفت تمامی دوستانی که در زمینه ارائه محتوای آموزشی تلاش می کنند دارای دانش و تخصص در این زمینه هستند و صادقانه دانش خود را در زمینه مورد نظر به دیگران و کسانی که علاقمند هستند انتقال میدهند . همین رویه در وب سایت سئو 90 و تمامی دوره های آموزشی آن رعایت شده است و شما با مشاهده این دوره و جلسات آن خواهید دید که مباحث و سرفصل های مورد نظر با صداقت تمام در اختیاز شما قرار داده میشود و هیچگونه پنهان کاری یا کم کاری در این دوره وجود ندارد ( به بهانه رایگان بودن دوره در ارائه آموزش های سرفصل های اصلی به هیچ عنوان کم کاری نکردیم ) . این دوره یکی از افتخارات مجموعه سئو 90 می باشد که با تمام صداقت آن را برای شما ارائه نموده است . تجربه چندین ساله ما ، برخورد با پروژه های مختلف ، مشکلات احتمالی و همچنین راه های اشتباهی که ما آنها را گذراندیم ، دست به دست هم دادند تا بتوانیم ماحصل این تجربیات را در قالب دوره های کامل و بی نقص خدمت شما ارائه کنیم .

آموزش کدهای وردپرس

هدف ما در این دوره این بود که آن دسته از دوستان که هیچگونه اطلاعی در زمینه برنامه نویسی طراحی قالب وردپرس ندارند و همچنین فعلا  پرداخت هزینه برای آنها مقدور نیست ، بتوانند به این وسیله و از طریق آموزش های هرچند کوچک این دوره اشتیاق ادامه راه را کسب کنند . اگر شما کمی خلاق باشید و بتوانید کاری که در حال انجام آن هستید را بخوبی درک کنید می توانید پس از گذراندن دوره مربوطه ( آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس ) به سرعت سراغ دوره های بعدی همچون طراحی قالب شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و ... رفته و خود را آماده ورود به بازار کار نمائید . البته موضوعی که اینجا وجود دارد این است که شما می توانید از همین دوره میزان کیفیت محتوای دوره های سئو 90 را محک بزنید و در خرید دوره های بعدی از وب سایت ما دچار تردید نباشید . امیدواریم شما با استفاده از این دوره بتوانید سختی راه را از ذهن خود برداشته و مشتاق به ادامه مسیر و پیشرفت باشید .

آموزش کدهای وردپرس

یکی از سوالاتی که در قسمت نظرات همین دوره با آن مواجه شدیم این بود که آموزش کدهای وردپرس در این وجود دارد ؟؟ و اگر وجود دارد چگونه است ؟ دوستان از آنجایی که دوره ما طراحی و همچنبن برنامه نویسی قالب وردپرس می باشد ، پس قطعا با کدهای وردپرس هم کار خواهیم کرد . اما شاید برخی دوستان همانند موضوع طراحی قالب رسپانسیو وردپرس ، تصورکنند که کدهای وردپرس چیزی جز دستورات و توابع php می باشد که اینطور نیست و شما در قالب ساختار زبان php ، دستوراتی را خواهید آموخت که برای وردپرس تعریف شده و امکان کنترل قسمت های مختلف قالب و سایت را به شما خواهند داد . پس منظور از آموزش کدهای وردپرس در حقیقت آموزش به سبک دوره وردپرسی شو می باشد که در آن شما توسط برنامه نویسی php ، صفحات قالب خود را طبق دستوراتی مشخص و غالبا از پیش تعریف شده داینامیک می کنید .

فصل 1
طراحی قالب Html
شامل 8 قسمت
1
دانلود فایل های مورد نیاز پروژه و ساخت صفحات اولیه
00:24:34
2
ساخت منو اصلی به صورت سه سطحی
00:29:13
3
طراحی اسلایدر و خدمات سایت
00:27:34
4
طراحی بخش اخبار در صفحه اصلی
00:22:04
5
طراحی بخش مطالب پربازدید
00:22:24
6
طراحی فوتر سایت
00:24:56
7
ساخت صفحه جزئیات مطالب
00:25:15
8
طراحی بخش ساید بار ، جستجو و دسته بندی
00:25:03
فصل 2
برنامه نویسی وردپرس
شامل 16 قسمت
1
نصب وردپرس روی سیستم
00:23:21
2
معرفی قالب به وردپرس
00:20:11
3
آموزش کامل هوک ها در وردپرس
00:25:41
4
برنامه نویسی منو ها در وردپرس
00:27:32
5
برنامه نویسی کامل بخش مطالب در وردپرس
00:28:04
6
کار با WP_Query و برنامه نویسی جزئیات مطلب
00:23:33
7
بخش Front-Page , Index و ابزار ها در وردپرس
00:18:20
8
برنامه نویسی صفحات اخبار ، دسته بندی ، جستجو و برچسب
00:23:10
9
برنامه نویسی برگه ها ، برگه های اختصاصی و لوگو
00:20:03
10
برنامه نویسی بخش مطالب مرتبط و نظرات در سایت
00:30:01
11
بهینه سازی کد نویسی در قالب های وردپرسی
00:16:19
12
کار روی UI و UX قالب
00:30:22
13
برنامه نویسی تنظیمات قالب – جلسه اول
00:22:43
14
برنامه نویسی تنظیمات قالب – جلسه دوم
00:21:34
15
برنامه نویسی تنظیمات قالب – جلسه سوم
00:24:46
16
برنامه نویسی تنظیمات قالب – جلسه چهارم
00:22:04
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
امیر حبیبی ۰۱ / ۱۴۰۳
5

واقعا لذت بردم از نحوه تدریس و انتقال مفاهیم من از اون برنامه نویس هایی بودم که حاضر بودم سرم بره ولی سمت وردپرس نرم چه رسد به اینکه بخوام قالب بنویسم عالی بودید عالی بمانید

امید قدیمی ۰۱ / ۱۴۰۳

سلام خدمت شما دوست من ، خوشحالم که برات مفید بوده ، بیسیار هم عالی ، آرزوی موفقیت دارم براتون در ادامه مسیر

محمد پارسا هاشمی ۰۶ / ۱۴۰۲

سلام ببخشید یک سوال داشتم قالب تون با ووکامرس سازگاره کاش یکم آموزش سازگاریش و شخصی سازیش برای ووکامرس رو بدید با المنتور هم همینطور بعد یک سوال دیگه ببخشید ایرادی که نداره از سورس کد قالب استفاده کنیم فقط تقییرات خودمون رو روش بدیدم بعد می تونیم بفروشیمش دیگه

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۲

سلام ، دوره های آموزشی مرتبط با طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس در داخل سایت و بخش آموزش های وردپرس قرار دارند میتونید استفاده کنید ، با اعمال تغییرات و فروش قالب مشکلی نداریم ، البته که قالبی که آموزش داده شده در حال حاضر توسط خودمون در حال فروش هست

من ۰۵ / ۱۴۰۲

سلام . تشکر از اموزشهای عالی شما - سوالم اینه که چرا قالب بندی هایی که در خود ویرایشگر وردپرس روی متن و تصویر پستی انجام دادیم در خروجی the_content‌ اعمال نمیشه و متن و تصویر را معمولی و بدون قالب بندی میبینیم

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۲

ممنون متشکر میتونید از دستور echo get_the_content استفاده کنید

محمد صالح پیروی ۰۵ / ۱۴۰۲

سلام آموزش خیلی خوب بود ولی قسمت ۹ دانلود نمی شود

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۲

سلام خدمت شما دوست عزیز ، بررسی انجام شد مشکلی در دانلود وجود نداره بیزحمت دوباره امتحان کنید

وحید پ ۰۵ / ۱۴۰۲
5

سلام آموزش خیلی خوبی بود بخصوص 20 درس اول ، بهترین آموزشی بود که میشود در اینترنت پیدا کرد ، اگه امکانش رو داره یه بخشهای رو ادامه بدین مثلا چطور صفحه سازهای مثل المنتور رو با قالبی که خودمون طراحی میکنیم سازگار کنیم

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۲

سلام و متشکرم از نظر لطف شما دوست عزیزم ، دوره های جدید سایتمون در حال ضبط هستند و تابستون امسال چندین دوره رو روی سایت قرار خواهیم داد که یکیش هم همین دوره‌ای خواهد بود که شما فرمودین

مجتبی اسدی ۰۴ / ۱۴۰۲
5

سلام چرا مدرس عازم جلسه ۲۰ به بعد عوض شد، من که دیگه ادامه ندادم به دوره... آقای قدیمی چرا دوره رو ادامه نداد؟ قدیمی برگرد داداش ، این رسمش نیست ، مارو عاشق کد نویسیت کردی ، حال بزاری بری؟, نرو داداش برگرد ، 🥺بعد از تو دیگه آموزش رو ادامه نمیدیم ، نرو 😔

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۲

با سلام خدمت شما مجتبی عزیز ، خب گاها در داخل دوره ها بخش های تخصصی پیش میاد که شما باید اوناروهم یاد بگیرید ، در مبحث طراحی قالب وردپرس هم ازجمله بخش های مهم ، قسمت سفارشی سازی هست ، توجه کنید که مفهوم و یادگیری رو در الویت قرار بدین نه اینکه کی تدریس میکنه ، اگر اونچه که از اون آموزش میخوایید رو بدست آوردین پس نتیجه خوبی خواهید گرفت که در تمامی آموزش های سایت ما مدرسین درمورد تفهیم اصولی به دانشجو موظف به عملکرد بی نقص هستند ، ضمن اینکه از لطف شما نسبت به اینجانب نهایت تشکر را دارم

amir ۰۳ / ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر ببخشید من چطور میتونم به دوره تون دسترسی داشته باشم؟ هرجارو کلیک میتونم برام فیلمی نمایش داده نمیشه. ممنون میشم کمکم کنید

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۲

سلام دوست من ، جایی نیاز نیست کلیک کنید ، در سمت چپ صفحه ، لینک خرید دوره قرار داره ، اضافه کنید به سبد ، فرآیند خرید رو تکمیل کنید ، بعد میتونید آموزش هارو از حساب کاربری خودتون دانلود کنید

arezoo ۱۲ / ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید. خیلی دوره مفیدی هست. من به ی باگی خوردم اینکه صفحه فانکشنم رو نمیخونه و هیچ تغییراتی داخل وردپرسم اتفاق نمیفته. لطفا میشه کمکم کنید. خیلی دوست دارم دوره را کامل کنم.

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۱

سلام ممنون وقت بخیر ، احتمال داره اسم فایل رو درست ننوشته باشید

فر شاد ۰۹ / ۱۴۰۱

سلام من ثبت نام کردم پس چرا هیچ لینکی کار نمیکنه؟

مدیر سئو نود ۰۹ / ۱۴۰۱

با سلام خدمت شما کاربر عزیز، دوره وردپرسی شو به یوتیوب منتقل شده است که شما میتوانید با کلیک روی "لیست پخش پکیج وردپرسی شو" دوره را در داخل یوتیوب مشاهده کنید.

ناصر یوسفی ۰۷ / ۱۴۰۱

متشکر جناب بیگلری فکر کنم سوالم رو درست نپرسیدم اما راه حلش رو پیدا کردم دو تا مشکل دیگه هم بود که خداروشکر حل شد

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۱

متشکرم از شما جناب یوسفی

ناصر یوسفی ۰۷ / ۱۴۰۱
5

سلام وقت بخیر از کیفیت و کمیت دوره واقعا تشکر می کنم از مدرس محترم هم تشکر می کنم واقعا ساده و روان توضیح میدن یه سوال هم داشتم ا خدمت تون post_per_page رو برای صفحه اصلی 10 تا تنظیم کردم و حالا می خوام برای صفحه دسته بندی 30 باشه و 30 تا رو نمایش بده که با صفحه بندی کنترول بشه. اما باز همون 10 مورد رو نمایش میده میشه بفرمایید باید چطور حلش کنم

مدیر سئو نود ۰۷ / ۱۴۰۱

با سلام و با تشکر بخاطر نظر انرژی بخش شما، برای تنظیم تعداد صفحه در داخل wp_query باید از دستور posts_per_page استفاده کنید که شما به اشتباه post_per_page تایپ کردید.

محمد نژادی ۰۴ / ۱۴۰۱
5

این آموزش چشم منو به دنیای برنامه نویسی باز کرد و الان هیچ ترسی ندارم و مطمئنم که میتونم برای خودم سایت بزنم با این آموزش تونستم به بقیه دوره هاتون اعتماد کنم و میخوام قدم به قدم با شما برم جلو ممنون بخاطر آموزش های خوب و عالی تون خسته نباشید

mahtab ۰۳ / ۱۴۰۱

سلام ببخشید پس کدوما رایگانه ؟ من چیزی پیدا نمیکنم ازآموزشاتون ؟؟؟

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۱

سلام وقت شما بخیر ، دوره را خریداری کنید و سپس فایل های آموزشی را دانلود نمائید . با تشکر

فرشاد ۰۲ / ۱۴۰۱
5

سلام.کار با این دوره نیاز به اینترنت دارد؟با سپاس

امید قدیمی ۰۲ / ۱۴۰۱

با سلام خدمت شما ، خیر در سیستم کار خواهید کرد ، البته باید نرم افزارهای مورد نیاز را دانلود کنید

dragbahs ۰۱ / ۱۴۰۱

سلام وقتتون بخیر ویدیوهای جلسه 9 به بعد فقط صدا دارن و بدون تصویر هستن. لطفا چک کنید. سپاس

مدیر سئو نود ۰۱ / ۱۴۰۱

با سلام خدمت شما دوست عزیز لطفا برای پخش صحیح فیلم ها نرم‌افزار مدیا پلیر کلاسیک را نصب کنید

میر حسن میر حیدری ۱۲ / ۱۴۰۰

سلام خدا قوت حیدری هستم از دوستان قدیمی شما جناب قدیمی خیلی خوشحال شدم که شما را در این وب سایت و در این دوره ملاقات کردم برای استفاده از دوره های آموزشی ادامه نیاز به راهنمایی دارم امکان داره در این مورد به بنده کمک کنید ؟

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام و عرض ادب خدمت شما جناب حیدری ، جهت مشاوره در خدمتیم میتوانید از بخش تیکت ها با ما در ارتباط باشید

mohammadapp ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام واقعا خیلی دوره خوبی بود و واقعا مسیر رو برای من شروع کرد و خیلی عالی جلو رفت هم توان و هم بیان اقای قدیمی خوبه و من با روش تدریس ایشون در این دوره ارتباط برقرار کردم... به نحوی که میشه گفت با این دوره من با چارت کلی و روند کلی کد نویسی وردپرس رو به خوبی اشنا شدم ... اما متاسفانه از قسمت 21 تا 24 گویا مدرس عوض میشه و این بخش از نظر من واقعا کیفت قسمت های قبلی رو نداشت طوریکه میشه گفت کل این 4 قسمت به اندازه یک قسمت خود اقای قدیمی محتوا داشت و اصلا نتونستم با مدرس و روششون ارتیاط برقرار کنم. امیدوارم این بخش ها رو هم خود اقای قدیمی اپدیت کنن ... با تشکر فراوان و زحمات بسیار شما دوستان عزیز

امید قدیمی ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیزم ، خوشحالیم که دوره برای شما مفید بود ، مدرسین مجموعه همگی تلاش کردند تا بهترین سرفصل های ممکن در حد همان دوره خدمت شما تدریس شود . قسمت هایی که فرمودین از جمله بخش های کمی پیشرفته در وردپرس محسوب میشوند و سنگین بودن مباحث طبیعی است . مهم تر از همه ذهنیت مدرس در این قسمت ها بر این است که دانشجوی دوره از میاحث مقدماتی که لازم است تا مدرس با صبر و حوصله بیشتری تدریس کند ( جلسات 1 تا 20 ) عبور کرده است . مطمئنا با تمرین و تکرار نتیجه خوبی خواهید گرفت . امیدواریم همیشه در کنار ما باشید .

حمید ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام و احترام آموزش هاتون خیلی عالی بود تونستم با دیدن آموزش هاتون چندتا کار کوچیک بگیرم خیلی برام مفید بود واقعا ممنونم ازتون . یه سوال داشتم ببینید مثلا اگر بخواییم برای هرکدام از برگه هامون یه پست تایپ جدا داشته باشم باید چکار کنیم اصلا همچین کاری میتونیم انجام بدیم یا نه؟ مثلا برای کنترل صفحه تماس با ما یه پست تایپ جدا بزاریم مثله برگه ها که طرف وقتی خواست صفحه تماس با ما رو ویرایش کنه توی قسمت مدیریت وردپرس یه پست تایپ وجود داشته باشه بنام تماس با ما که از اون قسمت بتونه با المنتور یا هر ویرایشگر دیگه ای صفحشو بسازه ممنون میشم راهنمایی کنید

امید قدیمی ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر ، خوشحالیم که برای شما مفید بودیم . تمامی مواردی که فرمودید در دوره آموزش طراحی سایت شرکتی که در داخل سایت خدمتتان ارائه شده توضیح داده شدند . زنده باشید

مازیار ۱۱ / ۱۴۰۰

درود بر شما ممنون بابت راهنماییتون به همین راحتی مشکلم برطرف شد

مازیار ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام وقتتون بخیر ممنون از سایت خوب و پرمحتواتون. ببخشید یه سوال داشتم من با توجه به اموزشهای شما پیش رفتم و همه چی و قدم به قدم انجام دادم ولی یه مشکلی پیش اومده تو vscode به همه توابع ورد پرس مث get_header() ' گیر میده و یه خط قرمز زیر توابع میکشه. کل اکستنشنهای مربوط به php و نصب کردم اخرین ورژن php8.1 و xampp و نصب کردم متغیر محلی و ادرس دهی کردم ولی مشکل برطرف نشد phpstorm هم نصب کردم اونجاهم این مشکل وجود داره. فانکشنهارو نمیشناسه!!!!!!!!!! ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس

مدیر سئو نود ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز، لطفا کل پوشه wordpress رو داخل vscode باز کنید و فقط پوشه مربوط به قالب خودتون رو باز نکنید تا توابع وردپرس برای شما توسط vscode شناخته شوند

فرشاد میرزایی ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام.میخواستم بدونم برای کار با بوت استرپ توی این دوره باید کدوم ورژن بوت استرپ رو یاد بگیریم؟با سپاس

امید قدیمی ۱۱ / ۱۴۰۰

سلام طراحی این دوره کاملا به سلیقه خود شما است و میتوانید با هر نسخه ازبوت استرپ کار کنید . یا قالب های آماده را از سایت خود ما دانلود نموده و بر روی آن تمرین کنید . اما بوت استرپ استفاده شده در این دوره نسخه 3 میباشد . در حال حاضر توصیه ما یادگیری نسخه 5 بوت استرپ می باشد .

وحید ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام دوره عالیه ولی من تو قسمت single.php به مشکل خورم این فایل می‌سازم وقتی توی قسمت index.html روی لینک کلیک میکنم میره به ی صفحه و خطای 404 میره البته بالای نوار آدرس تایتل مطلبی که روش کلیک کردم نشون داده میشه هرکاریم میکنم خطای 404 میده

مدیر سئو نود ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام، لطفا از طریق تنظیمات وارد بخش پیوند یکتا شوید توی قسمت تنظیمات عمومی نام نوشته را انتخاب کرده و در انتها ذخیره تغییرات را انتخاب کنید در صورتی که مشکل برطرف نشد لطفا از طریق حساب کاربری و بخش تیکت ها با پشتیبانی در ارتباط باشید

فرهاد ۱۰ / ۱۴۰۰

باسلام واحترام لینک ویدیو ها مشکل دارند و دانلود نمیشه ، میشه با قبول زحمت چک کنید . تشکر از توجه تان

مدیر سئو نود ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام، لینک های دانلود دوره مورد نظر بررسی شد و مشکلی وجود ندارد در صورت تداوم مشکل لطفا از طریق حساب کاربری و بخش تیکت با پشتیبانی در ارتباط باشید

فرشاد میرزایی ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام استاد.خسته نباشید.میخواستم بدونم توی این آموزش از کدوم نسخه بوت استرپ استفاده شده؟با سپاس

مدیر سئو نود ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز, توی این دوره آموزشی از بوت استرپ نسخه ۳.۳.۷ استفاده شده است

Ehsanirani ۰۹ / ۱۴۰۰

سلام چجوری میتونیم با مدرس دوره در ارتباط باشیم؟ ازشون سوال دارم

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۰

با سلام پشتیبانی دوره های رایگان از همین قسمت مقدور می باشد . بفرمائید

Alis ۰۹ / ۱۴۰۰
5

سلام من تا قسمت 12 دیدم خیلی عالیه لذت بردم. من همزمان که میبینم خودمم هم مینویسم ومیام جلو الان به یک مشکلی خوردم اون قسمتی هدرو فوتر رو از ایندکس جدا میکنیم و تو ایندکس مینویسیم یه اروری میده Undefined function 'get_header'.intelephense(1010) نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم کمک کنید

مدیر سئو نود ۰۹ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز, برای دریافت پشتیبانی لطفا از طریق حساب کاربری تیکت ارسال کنید تا راهنمایی لازم جهت حل مشکل به شما ارائه شود

بختی ۰۸ / ۱۴۰۰

سلام من این دوره شما را تا آخر خوندم واقعا عالی و لذت بخش و کامل الان میخواستم بدونم برای ادامه باید چه دوره هایی بخونم تا کلا طراحی سایت را یاد بگیرم ؟؟

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر از همراهی شما ، خوشحالیم که از دوره رضایت لازم را داشتید ، می توانید از دوره های آموزش طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی استفاده کنید .

farizad ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام و وقت بخیر . من در ابتدای آموزش قسمت 13 ، صفحه مربوط به ابزارک های من شبیه اموزش شما نیست فکر میکنم در آپدیت جدید وردپرس تغییر کرده و دقیقا بعد از نوشتن کدها از روی آموزش شما ،ستون چهارم فوتر ، تایتل رو که وردپرسی شو هست رو نمیاره .با توجه به اینکه افتر و بی فور ویجت و افتر و بی فور تایتل رو نوشتم و تایتل رو در قسمت فوتر حذف کردم .قسمت ابزارک رو نمی تونم عنوانی براش بنویسم اصلا قسمتی نداره و فقط قسمت پاراگراف داره .ممکنه بگین چکار کنم؟

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

با سلام برای حل این مشکل لطفا تیکت بزنید تا مدرس دوره کدهای جدید و نکات لازم را خدمتتان ارائه نمایند . با تشکر

farizad ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام و وقت بخیر از لینک 1 تا 6 و 13 و 23 بدون هیچ مشکلی از فایل زیپ خارج می شوند ولی بقیه موقع اکسترکت ارور میدهند .لطفا رسیدگی کنین.

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر لطفا برای اکسترکت از آخرین نسخه نرم افزار winrar یا 7zip استفاده کنید . نسخه های قدیمی هنگام اکسترکت ممکن است با مشکل مواجه شوند .

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

من شخصا دانلود را انجام داده و قسمت های 9 و 10 و 11 را اکسترکت کردم بدون هیچ مشکلی خارج شده و پخش شدند . نسخه winrar من 5 هست

محمد هلاورجانی ۰۶ / ۱۴۰۰
5

واقعا بهترین دوره آموزش قالب وردپرسی بود که تا الان شرکت کردم مطمئنا مجموعه آموزشی با این قدرت بهترین دوره های آموزشی را منتشر میکنه و شکی هم در آن نیست . برای آینده و تصمیم گیری در مورد پیشرفت بنظرم منابع درست اهمیت زیادی داره پشتیبانی و تخصص مدرس کاملا در نحوه یادگیری تاثیر داره خوشحالم که با وب سایت شما آشنا شدم استاد

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما دانشجوی عزیز دوره آموزش طراحی قالب وردپرس ، خوشحالیم که شما هم جز دانشجویانی هستید که با تلاش و پشتکار تونستید نتیجه مناسبی از این دوره دریافت کنید .

Sajad ۰۶ / ۱۴۰۰
5

این دوره نیاز به تعریف و تحسین نداره همه کسانی که داخلش شرکت کردند میدونن که عالی و فوق العاده هست خیلی خوبه که شما هم با علم و دانشی که دارید به بقیه کمک می کنید کمک کردن همیشه بخشیدن پول یا چیز دیگه نیست این بهترین کمک هست

nasim ۰۶ / ۱۴۰۰
5

برای این دوره چی باید گفت عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی هستین

salin.md ۰۶ / ۱۴۰۰

دوره نامبر وان دارید از این دوره واقعا لذت بردم چیزی که خوشحالم کرد این بود که چقدر ساده و جذاب مطالب ارائه میشدند و مهم تر اینکه دوره تا قسمت اخر کامل تدریس شد و نواقص نداشت در هر صورت خیلی ممنونم این دوره فوق العاده رو به شکل رایگان ارائه کردید امیدوارم هرروز بهتر و بهتر خواهم شد

یونس اصغری ۰۶ / ۱۴۰۰
5

سلام خیلی ممنون بخاطر آموزش رایگان و بی نظیرتون خیلی خوب شد که تنظیمات بخش سفارشی رو هم اضافه کردید برای ایجاد تنظیمات پیچیده باید کلی کد بنویسیم بنظر شما راه جایگزینی برای ایجاد تنظیمات وجود داره که بتونیم ازش استفاده کنیم

مدیر سئو نود ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام، با تشکر از نظر لطف شما دوست عزیز برای ایجاد تنظیمات پچیده تر و سریع تر میتوانید از فریمورک cmb2 استفاده کنید که دوره آموزش آن در داخل سایت منتشر شده است

jalil alimi ۰۵ / ۱۴۰۰

بهترین دوره آموزش قالب وردپرس بود که دیدم تقریبا همه آموزش های سایت های صفحه اول را نگاه کردم واقعا بهترین دوره این بود که تا آخرش رفتم دست شما درد نکنه همگی خسته نباشید

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام ممنون ار نظر لطف شما دوست عزیز خوشحال هستیم که آموزش برای شما مفید بوده است .

mehdi jem ۰۵ / ۱۴۰۰
5

از این دوره آموزشی استفاده کردم و واقعا لذت بردم کیفیت فیلم های دوره وردپرس خیلی عالی بود حجم فیلم ها کم بود مطلب ها کامل گفته شده بودند و خیلی شمرده و آرام بود برای اینکه به آموزش های هزینه بالا پرداخت کرد دیدن نمونه کارهای تدریس هم بنظرم خوب هست شما با این آموزش فوق العاده اعتماد کسانی که استفاده می کنند را جلب می کنید

نفس ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام قسمت تنظیمات من برای قسمت خدمات نمیدونم چرا اصلا اطلاعات درست نمایش نمیده . یعنی بقیه قسمت هام درسته شماره تماس و اسلایدر ولی خدمات اصلا کار نمیکنه لطفا کمک کنید اشکال رفع کنم

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

با توجه به اینکه سایر بخش های شما مشکل ندارد حتما کدهایی که نوشتید را داخل فایل functions و همچنین محل نمایش بررسی کنید

نائینی ۰۵ / ۱۴۰۰
5

با اینکه دوره شما رایگان بود من فکر میکردم که ناقص باشه اما خیلی خوشحالم که دانلود کردم واقعا خوب و عالی برای دوستانم که میخوان اطلاع داشته باشند باید بگم خوب و بی نقص هست حتما استفاده کنید چون خیلی موارد را راحت یاد میگیرید ممنون از سایت خوب شما و این آموزش عالییییی با اینکه متاهل هستم اما دوست دارم که ادامه بدم و این شوق با ابن دوره در من بیشتر شد دم همه شما گرم باشه عزیز من هستید

رهنما ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام انشالله حال دلتون عالی باشه من واقعا لذت بردم از اموزش وردپرسی شو واقعا رایگان بودن خیلی کمک کرد بمن تشکر فراوان

عادل ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خیلی ممنون اموزش عالی و بی نقص برای ادامه هم اموزش رایگان است ؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام دوره آموزشی وردپرسی شو تکمیل شده است

سرور ۰۵ / ۱۴۰۰

در این آموزش روش ساختن تفییر فونت ورنگ قالب هم هست ؟ که بتونیم گاها رنگ سایت را عوض کنیم

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام برای این موارد از دوره آموزش cmb2 استفاده کنید

پرویز ۰۵ / ۱۴۰۰
5

آموزش خیلی خوب و کاملی بود که البته رایگان بود ممنون از مدرس که کامل و با دقت مباحث را ارائه کردند

john ۰۵ / ۱۴۰۰

کد هایی وردپرس آموزش داده شدند داخل این دوره درسته ؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

بله این دوره به شکل برنامه نویسی و کدنویسی است

تاروردی ۰۵ / ۱۴۰۰
5

سلام و تشکر ویژه از مدرس عزیز که آموزش را خیلی خوب و رایگان در اختیار ما قرار دادند سطح اموزش خیلی خوب بود مطالب از صفر گفته شد کیفیت ویدیو ها از خیلی سایت ها عالی تر بود تشکر مجدد دارم بخاطر این دوره کامل

کاربر ۰۵ / ۱۴۰۰

برای شروع قالب وردپرس این آموزش خوب است که اول با این شروع کرد؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام بله از همین آموزش شروع کنید

ثنا رنگرز ۰۵ / ۱۴۰۰
5

انصافا کیفیت آموزش ها خیلی عالی بود و تشکر ویژه دارم از مدرس عزیز آقای قدیمی بزرگوار که با نهایت دقت و حوصله به نحوی تدریس نمودند که با زبان ساده مفاهیم پیچیده را یاد بگیرم امیدوارم همیشه در کنار آموزش های خوب شما پیشرفت کنم

زند ۰۵ / ۱۴۰۰
5

فوق العاده ترین اموزشی که دیدم بود کیفیت فیلم ها خیلی عالی بود و واقعا از دیدن این آموزش خیلی لذت بردم ممنون از سایت خوب شما

farizad ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام.کجا میتونم دوره هارو ببینم؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر لطفا دوره را خریداری نمائید تا در پنل کاربری خود قادر به دانلود و مشاهده قسمت های دوره باشید .

nima ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام آپدیت های که انجام می شود رو لطفا اعلام کنید در چه قسمتی و چه فایلی هست و توضیحاتی درباره هر آپدیت بدهید با تشکر

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام دوست من اگر داخل پنل کاربری خودتان به قسمت سوابق خرید و همان دوره که قبلا خریداری کردید مراجعه کنید ، قسمت 25 دوره با عنوان آپدیت مشخص شده است .

اکبر ۰۴ / ۱۴۰۰
5

آموزش فوق العاده کامل بود دست شما درد نکند واقعا مطالب خیلی زیادی پوشش دادین دم همگی گرم

Hosseinpira ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام خیلی ممنون از مدرس که به این خوبی و رایگان تدریس کردند 🌹

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست خوبم ، ممنون که همراه ما هستید و خوشحالیم که دوره برای شما مفید بوده .

نریمانی ۰۴ / ۱۴۰۰
5

عالی عالی عالی

سلام ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام دوره تموم شده کامل ؟ همین 24 قسمت وسلام ؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما ، بله دوره در 24 قسمت به اتمام رسیده است .

سام ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام من چطور باید اموزش هارو ببینم ؟؟

مدیر سئو نود ۰۳ / ۱۴۰۰

با سلام شما کافیه فایل های ویدئویی رو به ترتیب مشاهده کنید و به همراه تدریس کد ها رو خودتون هم بنویسید و یاد بگیرید این دوره کاملا پروژه محور هستش و شما میتوانید به راحتی با دنبال کردن ویدئو ها به ترتیب و با کمی دقت و تمرین همه مباحث مطرح شده در این دوره را به خوبی فرا بگیرید

مرجان ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام این دوره خیلی عالی بود و بینظیر من از یوتیوب داشتم همه قسمت هارو کم کم نگا میکردم خیلی خوب بود همه بخش هارو آموزش دادین فقط اون قسمت مطالب که با بازدید نشون میداد را فک کنم آموزش ندادین تا قسمت 24 من دیدم مرسی ولی عالی عالی

saeid.irs ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید این دوره واقعا عالی هستش من دوره های wordpress زیادی دیدم توی اکثر این دوره ها مدرس چند نمونه کد اماده رو هی کپی میکنه و توضیح خاصی نمیده ولی این دوره خیلی عالی و کامل هستش از شما و سایت خوبتون ممنونم

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام دوست خوبم . ممنونم که نظر خودتان را برای ما ارسال کردید . خوشحالیم که تونستیم به شما کمک کنیم و دوره ما برای شما مفید بوده . امیدواریم همه دوره های ما برای شما به این اندازه مفید باشند . خسته نباشید .

فرشاد ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام.توی قسمت اول سرفصلها نوشتید طراحی قالب با Html , Css , Bootstrap.باید Bootstrap هم بلد باشیم؟با سپاس

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام دوست خوبم وقت بخیر . با توجه به اینکه در حال حاضر تمامی وب سایت ها باید رسپانیسو طراحی شوند و بوت استرپ یکی از بهترین فریم ورک ها هست ، شما ملزم به آشنایی با بوت استرپ هستید . به این دلیل که نوشتن وب سایت ها در حال حاضر بدون فریم ورک های طراحی عملا غیر ممکن هست به این دلیل که 10 ها ساعت از شما وقت خواهد گرفت و هرگز نتیجه نهایی مناسب نخواهد بود .

arminnama ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام. روزتون بخیر. واقعا دوره مفیدی بود. لطفا بخش تنظیمات قالب و همینطور سازگار کردن قالب با المنتور رو هم بذارین. ممنون

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام ممنونم . بخش تنظیمات کامل آموزش داده شده . از قسمت 21 تا 24 مربوط به برنامه نویسی تنظیمات قالب هستند . بخش المنتور در قالب یک دوره مجزا بزودی ضبط خواهد شد .

مدیر سئو نود ۰۳ / ۱۴۰۰

سلام و روز بخیر بخش تنظیمات قالب در قسمت های 21 تا 24 به صورت کامل تدریس شده است و میتوانید با مشاهده این قسمت ها تنظیمات مختلف را در قالب قرار دهید بزودی بخش آموزش افزونه های مختلف راه اندازی خواهد شد و حتما یکی از این آموزش ها در رابطه با افزونه های صفحه ساز مثل المنتور خواهد بود

فرشاد ۰۲ / ۱۴۰۰

سلام.میخواستم بدونم بعد از یادگیری PHP برای وردپرس بهتره طراحی قالب وردپرسی رو شروع کنم یا افزونه نویس وردپرس رو؟کدومش آسونتر هستش؟با سپاس

امید قدیمی ۰۲ / ۱۴۰۰

سلام دوست خوبم . بعد از یادگیری php برای وردپرس همین دوره را استارت بزنید براتون فوق العاده هست . البته حتما دوره قدم اول را هم مطالعه کنید تا با سیستم کلی وردپرس هم اشنا باشید . افزونه نویسی ربطی به قالب نداره و شما میتونید بعد ها این مسیر را طی کنید و افزونه بنویسید .

ممد ممدی ۰۲ / ۱۴۰۰

واقعا دمتون گرم کلی تو یوتیوب گشتم تا یه آموزش اینجوری پیدا کنم نبود که نبود واقعا دمت گرم استاد خیلی کمکم کردی

امید قدیمی ۰۲ / ۱۴۰۰

سلام . زنده باشید ، خوشحالیم که میتونیم برای شما مفید باشیم دوست خوبم . امیدوارم هرچه سریع تر یک برنامه نویس حرفه ای بشید .

zhaleh ۰۲ / ۱۴۰۰

سلام واقعا ازتون ممنونم و ازتون تشکر میکنم به خاطر تمامی زحمات شما همیشه برای خرید های اموزشی با قیمت بالا نیاز به اعتماد کامل به اون مجموعه هست.این اموزش رایگان شما و در نوع خود بی نظیره که خیلی از مطالب رو پوشش داده بود باعث میشه که خیلی راحت به مجموعه اموزشی شما اعتماد بشه من واقعا پول خرید دوره های شما رو نداشتم اما با دیدن این اموزش رایگان مطمنم که میتونم سایت طراحی کنم و از طریق اون به اهدافی که در نظر دارم برسم و از جمله انها مسائل مالی است وقول میدم که بارسیدن به اهدافم خیلی از دوره های شما رو که به اون نیاز دارم خریداری کنم بهتون از ته دلم خدا قوت میگم و ازتون ممنونم که حال خوبو به من تزریق کردید

امید قدیمی ۰۲ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید . امیدوارم هرجا هستید موفق باشید و همیشه با افکاری مثبت در جهت رسیدن به اهدافتون تلاش کنید . خیلی خوشحالیم که تونستیم به شما هرچند کوچک کمک کنیم . امیدواریم همیشه برای تمامی کسانی که در این مسیر هستند مفید باشیم . شما هم با نظرات لطف خودتون ، موجبات حال خوب ما هستید . ممنون و تشکر از همراهی شما

سمیه سادات محمدی ۰۱ / ۱۴۰۰

سلام میخواستم یک بخشی بسازیم که مطالبی نمایش بدیم تا مثلا بیننده سایت بیاد داخل سایت و با زدن یک دکمه بیاد در داخل اون صفحه و یک مطالب خاصی ببینه ؟ مثلا یک دکمه باشه بنویسه مطالب ویژه امروز که وقتی کلیک کرد بیاد داخل اون صفحه و مطالب را ببینه

امید قدیمی ۰۱ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما . برای این مورد ساده ترین حالت میتونه این باشه که شما لینک دسته بندی مورد نظر را توسط تابع مربوط به Category ها بسازید که با کلیک روی اون مستقیم به صفحه دسته بندی همان مطالب منتقل شوید . برای آموزش سیر تا پیاز پست تایپ و تکسونومی توصیه میکنم دوره آموزش جامع پست تایپ و تکسونومی را مطالعه فرمائید خیلی کمکتون میکنه . با تشکر از شما

Mahdi ۰۱ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید خیلی خوب بود کیفیت صدا و تصویرکه خیلی مناسب بود حجم هرقسمت هم خیلی کم بود از این جهت تجربه خوبی بود فقط قسمت تنظیمات هنوز اموزش داده نشده به شدت منتظر این قسمت هستیم بازم ممنون

مدیر سئو نود ۰۱ / ۱۴۰۰

با سلام . قسمت تنظیمات هم بزودی ضبط شده و در داخل دوره بروز خواهد شد . ممنون از نظر لطف شما نسبت به مجموعه

H.Gamer ۱۲ / ۱۳۹۹

سلام کامل و عالی . اما چرا قسمت پر بازدید ها را اموزش ندادین ؟ اموزش تموم شده الان یعنی؟

مدیر سئو نود ۱۲ / ۱۳۹۹

سلام . این دوره آموزشی به شکل ویژه ارائه شده و تخفیف 100% برای اون زده شده . 3 قسمت از دوره باقی مونده که بزودی ضبط و روی سایت ارائه خواهد شد . تشکر از همراهی شما

آیهان رضا پور ۱۱ / ۱۳۹۹

واقعا خسته نباشید یکی از بهترین اموزش هایی بود که استفاده کردم خوشم اومد که کامل توضیح دادین و رایگان هم بود همیشه برام سوال بود که قالب وردپرس چه فرقی با بقیه قالب ها داره خیلی سوالات در ذهن ادم مطرح می شه تا وقتی که چیزی بلد نیست اما حقیقتا برای من یک اموزش لذت بخش بود که واقعا دستتان هم درد نکنه

زهدی ۰۹ / ۱۳۹۹

باسلام و خسته نباشید خیلی ممنون از زحمتی که شما کشیدین کیفیت فیلم هاخیلی خوبه حجمش هم کمه ،فقط من میخوام یه درخواستی داشته باشم ازتون ،میشه بخش اشتراک گذاشتن مطالب توی اجتماعی هارو هم اموزش بدین یا کدش رو بهمون ارائه کنید

امید قدیمی ۰۹ / ۱۳۹۹

با سلام و عرض ادب خدمت شما ، بخش اشتراک گذاری مطالب خیلی راحت هست . شما کافیه اول در قسمت آدرس ، اون بخش مربوط به لینک اشتراک صفحه شبکه اجتماعی رو بذارید و بعد از Permalink استفاده کنید تا آدرس مطلب شمارو به ادامه اون الحاق کنه . مثلا برای ساخت لینک اشتراک مطلب در لینکدین باید کد شما به این شکل باشه :

<a href="https://www.linkedin.com/cws/share?url=<?php the_permalink(); ?>" rel="nofollow ugc">اشتراک در لینکدین </a>

میررضا سقفی ۰۹ / ۱۳۹۹

یعنی دمتون گرم .. هر چی میخوای خدا بهت بده . داداش واقعیتش من هزینه دوره هایی که اینارو یاد میدن نداشتم . از خدا پنهون نیست . خیلی علاقه دارم یاد بگیرم ولی شرایط مالی من خیلی مناسب نیست . واقعا نمیدونید که چقدر دوره شما برای من عالی بود خیلی چیزا توی این آموزش یاد گرفتم توی دو روز هر چی گفته بودین خوندم اما لازمه چندبار تمرین بکنم . احساس میکنم میتونم سایت های بزرگتری بنویسم و انگار توی دلم چراغ امید روشن شده . خیلی ممنونم واقعا خیلی خیلی ممنونم

امید قدیمی ۰۹ / ۱۳۹۹

سلام دوست خوبم . برای ما مایه خوشحالیه که بتونیم به یک نفر حتی کمک کنیم . نظر لطف شماست . زنده باشید .

خرید آنلاین
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود