بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره
سئو نود » آموزش وردپرس » پکیج آموزش php برای وردپرس

پکیج آموزش php برای وردپرس

108 دانشجو 4.8

در این پکیج آموزشی شما زبان php را به نوعی یاد خواهید گرفت تا بتوانید به سرعت به بخش های اصلی این زبان مسلط شوید و بدون کوچکترین مشکل وارد بخش های برنامه نویسی قالب وردپرس شوید .

189,000 تومان

دوستان به دوره کاربردی آموزش php برای وردپرس خوش آمدید . این دوره یکی از پکیج هایی است که در ابتدای نقشه راه وردپرس برای شما نیاز است . اگر شما جز آن دسته از دانشجویانی هستید که می خواهید با یک دید مشخص مسیر را طی کنید و ماه های زیادی سردرگم نباشید ، احتمالا یک نگاه کلی به نقشه راه وردپرس انداخته و فهمیدید که اولین دوره جهت ورود به دنیای برنامه نویسی وردپرس ، یادگرفتن اصولی php و بخش های مشخصی از آن است تا زمان زیادی صرف یادگیری 0 تا 100 php نشده و با سرعت وارد یادگیری دوره های آموزش طراحی قالب وردپرس شویم .

در نقشه راه وردپرس کار شدن ، شما اول از هرچیزی در دوره قدم اول وردپرس شرکت می کنید که به شکل رایگان داخل سایت ارائه شده و شما تنها در چند جلسه روش کار با وردپرس را خیلی خوب یاد خواهید گرفت . از آشنایی با وردپرس گرفته تا نصب روی لوکال هاست و کار با تمامی قسمت های مختلف در داشبورد وردپرس در این دوره خدمت شما تدریس شده است .

خب دوره قدم اول به تنهایی کافی نیست چون تنها کارکردن با وردپرس برای ما کافی نیست ( اگر قرار بر این است که ما در نقشه راه وردپرس پیش رویم لازم است تا گام های بزرگتری برداریم ) . خب ما تا این نقطه فقط یاد گرفتیم که با وردپرس به شکلی کار کنیم که همه چیز حاضر و آماده باشد . اگر قصد داریم در نقشه راه وردپرس به یک متخصص تبدیل شویم پس لازم است تا از همین حالا اولین قدم مهم را برداریم .

آموزش سریع php وردپرس

نام این دوره پکیج آموزش php برای وردپرس است . اما ممکن است چند سوال برای شما پیش آمده باشد که این php برای چیست ؟ آیا php که برای برنامه نویسی وردپرس به کار رفته با زبان php که تاکنون اسمش را شنیدیم متفاوت است ؟ یا اینکه در داخل این دوره قرار است آموزش های دیگری به شما ارائه شود ؟ به تمامی این سوالات در ادامه این صفحه پاسخ خواهیم داد .

آیا php وردپرس متفاوت است ؟

دوستان سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر پایه زبان php نوشته شده و با توجه به اینکه یک اصول مشخص برای برنامه نویسی در داخل وردپرس وجود دارد ، باید با زبان php آشنایی داشته باشیم . اما یک موضوع خیلی مهم در اینجا وجود دارد که مسلما حاصل تجربه است .

اگر شما در حالت عادی قصد دارید تا وارد آموزش زبان php شوید و بعد از اتمام وارد آموزش های برنامه نویسی وردپرس شوید ، حداقل 6 ماه تا 1 سال عقب خواهید افتاد . چرا ؟ به این دلیل که اگر قرار باشد شما تمام محتوا زبان php را مطالعه کنید وقت زیادی از شما گرفته خواهد شد ، ضمن اینکه شما به همه سرفصل هایی که آموزش خواهید دید نیاز ندارید تا بتوانید برنامه نویسی قالب وردپرس را شروع کنید و می توانید خیلی خلاصه تر و سریع تر آموزش ببینید .

اینجاست که شما با موضوع php برای وردپرس آشنا خواهید شد که در این دوره با روشی متفاوت و البته یک سرفصل بندی منظم و گام و گام php را به شما آموزش خواهیم داد . لازمه تسلط بر قسمت های اصلی php که در برنامه نویسی وردپرس نیاز است ، این خواهد بود که شما با قالب های بسیاری در وردپرس کار کرده باشید و بخوبی از قسمت های مورد نیاز php جهت کدنویسی قالب وردپرس اطلاع داشته باشید . در حقیقت دوستانی که به کد نویسی قالب های وردپرس مسلط هستند بخوبی اطلاع دارند که کدام بخش ها از زبان php را باید یاد گرفت تا با سرعت بیشتری وارد آموزش طراحی قالب های وردپرس شویم .

در این دوره php رو چگونه یاد خواهید گرفت ؟

اگر خیلی ساده توضیح دهیم میتوان گفت : شما در داخل این دوره تمامی سرفصل هایی که نیاز است را به شکل کامل و با مثال های متعدد یاد خواهید گرفت و هیچ نکته خاصی باقی نخواهد ماند که جهت یادگیری آن به منابع مشابه مراجعه کنید . پس هر انچه نیاز دارید در این دوره وجود دارد .

شما همان زبان php را یاد خواهید گرفت اما به آن اندازه که برای ورود به دنیای برنامه نویسی وردپرس نیاز دارید . یعنی طبق یک بررسی کامل و دقیق بر روی قالب های وردپرس و البته تجربه چندین ساله ما ، هر بخشی که نیاز است تا شما از php یاد گرفته و وارد برنامه نویسی وردپرس شوید را استخراج کرده و تمام آنها را طبق سرفصل بندی منظم به شما آموزش دادیم . بجای اینکه ماه ها وقت گذاشته و کل php را با بخش هایی که در طراحی قالب وردپرس کاربرد ندارند آموزش ببینید ، یکبار اساس کار را یاد خواهید گرفت و پس از یادگیری همین بخش های لازم میتوانید به سرعت وارد بخش برنامه نویسی قالب های وردپرس شوید .

آموزش php برای وردپرس به این روش چه مزیت هایی دارد ؟

خب شاید برای شما سوال باشد که اگر من php را به این شکل شروع کنم بعد از مدتی با مشکل مواجه خواهم شد یا دانش من در مورد php ناقص است ؟ خب این سوال یک جواب خیلی خوب دارد ! وقتی که شما قصد دارید php را از صفر یاد بگیرید ، مباحث زیاد هستند و روی پروژه های عملی نیز آموزش داده نمیشوند که نهایتا شما دلسرد شده و از ادامه آموزش ها اجتناب می کنید . اما وقتی که قرار است تا بخش های اساسی را یاد بگیرید خیلی با ذوق و اشتیاق بیشتری به یادگیری می پردازید .

بعد از اینکه شما بخش های اساسی را یاد گرفتید واردبرنامه نویسی وردپرس خواهید شد و خروجی خواهید گرفت . یعنی خودتان عملا چندین بخش را برنامه نویسی می کنید ، به کمک همین سرفصل های php که یاد گرفتید . همین موضوع باعث انتقال اشتیاق در شما خواهد شد . در همین راستا شما علاقمند خواهید شد تا خودتان به سراغ منابع php رفته و حالا شروع به تحقیق و یادگیری بخش هایی که تا الان بلد نبودید بروید . همین موضوع باعث خواهد شد که شما اشتیاق کسب کنید و کم کم این زبان شیرین و کاربردی را توسعه یافته تر یاد بگیرید . یادتان باشد که اگر قرار است تا کاری انجام شود ، همیشه لازم نیست تا به 100% دانش انجام آن کار دسترسی داشته باشیم و آن را یاد بگیریم . همیشه امکان دارد با 20% دانش هم همان کار را انجام داد .

روش تدریس در دوره php برای وردپرس چگونه است ؟

یکی دیگر از سوالات مهم که در داخل پکیج آموزش php برای وردپرس ممکن است مطرح شود این است که قرار است چگونه آموزش ببینید و کدام بخش هارا یاد خواهید گرفت ؟یکی از سوالاتی که در همه دوره ها ما برای آن جواب داریم . دوستان در داخل این دوره ، ما از بخش مقدمات شروع می کنیم که اولین بحث در php مربوط به آموزش متغیر ها هستند که ما بسیار به آنها نیاز داریم .

همانطور که گفتیم برای این دوره آموزشی ما بخوبی قالب ها و پلاگین ها را بررسی کردیم و هر موردی که ممکن است شما با آن مواجه شوید را به شما آموزش دادیم . مباحث خیلی مهمی مثل آرایه ها ، انواع آرایه ها ، بررسی متغیر ها ، عملگر ها ، توابع و روش کار با توابع که بسیار در داخل کدنویسی وردپرس ما با توابع کار خواهیم کرد . پس سعی شده است تا بخش توابع بخوبی در این دوره با تمامی جزئیات آموزش داده شود .

همچنین قسمت حلقه ها که به شدت کاربردی هستند در داخل این دوره بخوبی آموزش داده شدند . هر نوع حلقه که در وردپرس با آن مواجه خواهیم شد را یاد خواهید گرفت . حلقه هایی که اساس کار زبان php و همه زبان های برنامه نویسی هستند جزء الزامات برنامه نویسی در بخش قالب نویسی و پلاگین نویسی وردپرس هستند .

بخش های زیادی هم هستند که در داخل این دوره به شما آموزش داده خواهند شد تا شما بعد از به پایان رساندن این دوره ، اگر داخل قالب ها یا افزونه های وردپرس شدید ، کدهای php جلوه واضح تری برای شما داشته باشند و شما درک کنید که در کدام قسمت ، کدام المان ها به کار رفتند ، مثل توابع ، آرایه ها ، متغیر ها ، ثابت ها و … و دیگر ترسی که هنگام باز کردن فایل های php  و دیدن یک عالم کد php داشتید را نخواهید داشت .

پس از اتمام این دوره حتما دوره آموزشی وردپرسی شو ( آموزش رایگان طراحی و برنامه نویسی قالب وردپرس ) را استارت بزنید تا به شکل رایگان با نحوه طراحی قالب های وردپرس آشنا شده و بتوانید خودتان قالب های دلخواد را طراحی کنید . یک دوره رایگان و فوق العاده به شکل پروژه محور که شما بسیار در این مرحله ماهر خواهید شد . پس همراه ما باشید تا گام به گام به یک وردپرس کار متخصص تبدیل شوید .

فصل 1
جلسات آموزشی این دوره
شامل 10 قسمت
1
آموزش نصب و راه اندازی وب سرور ها روی سیستم
00:18:00
2
متغیر ها ، نوع های مختلف ، دستورات چاپ
00:25:03
3
عملگرهای منطقی و محاسبه ای ، کار با آرایه ها
00:22:54
4
ثابت ها ، توابع ، اتصالات
00:25:16
5
آرگومان و پارامتر در توابع ، مثال های کاربردی توابع
00:22:52
6
آموزش انواع مختلف حلقه ها در php
00:21:28
7
شرط ها در php ، آرایه در آرایه ، ترکیب حلقه و آرایه
00:22:42
8
آموزش کاربردی ترین توایع تعریف شده در php
00:18:13
9
آموزش کنترل فرم های داینامیک با php
00:16:20
10
switch , حلقه ها و جدول ها ، بررسی کدنویسی قالب های وردپرس
00:22:46
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
mahdinew ۰۸ / ۱۴۰۱
4

درود جناب مهندس پیشنهادی داشتم در مورد دوتا دوره کاربردی که در متاسفانه در سایت شما جاش خالیه یکی آموزش برنامه نویسی php و لاراول به صورت پروژه محور و دوم آموزش پلاگین نویسی وردپرس که به نظرم از مورد اول مهم تره! اگه برنامه ای برای این دوره ها دارید بفرمایید. سپاس

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۱

سلام و عرض ادب ، دوره نابغه php بزودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت که با قدرت یکی از بهترین دوره ها خواهد بود .

مهدی مطلبی ۱۲ / ۱۴۰۰
5

دوره عالی بود واقعا خیلی سریع میتونید همه چیزایی که توی قالب نویسی وردپرس هست یاد بگیرید خیلی از دوره ها طول میدن و انگار دارن برنامه نویسی تعلیم میدن در حالی که خودم برای وردپرس دنبال همچنین دوره سریع و کاربردی بودم فقط تنها اشکال این دوره این بود که به شی گرایی اشاره نشد اگر میشه خواهش میکنم یک یا دو جلسه هم به شی گرایی اشاره بشه تا کیفیت دوره فوق العاده بشه ممنون

امید قدیمی ۱۲ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر از نظر لطف شما دوست عزیز ، بله آپدیت های مربوط به شی گرایی را بزودی بر روی دوره قرار خواهیم داد .

amir ۰۸ / ۱۴۰۰

سلام.در قسمت 8 html شما گفتید ک برای بکگراند کالر یه رنگ حالا آبی بزاریم ولی در صفحه من اجرا نمیشه.تمام راه هایی ک گفته بودین رو رفتم اما صفحه من آبی نمیشه و امگار هیچ رنگی نمیگره.میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۰

با سلام این سوال مربوط به دوره html است و لطفا در قسمت نظرات همان دوره بپرسید تا مدرس همان دوره خدمت شما پاسخگو باشد . این مشکل مربوط به css است . زمانی که وارد دوره مقدماتی css شدید با دستورات دقیق این زبان آشنا خواهید شد . چون فعلا در دوره html به زبان css فقط اشاره شده احتمال زیاد مشکل شما در دستورات و آدرس دهی های css باشد و این مشکل به آموزش html شما لطمه نخواهد زد .

said ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خوبین خسته نباشین شما برای شروع وردپرس اول این آموزش را توصیه کردین ؟

مدیر سئو نود ۰۶ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز قطعا برای شروع کار با وردپرس شما نیازمند دانش برنامه نویسی php هستید مباحث این دوره به صورتی انتخاب شده است که در کمترین زمان ممکن مواردی که برای کار با وردپرس نیاز دارید را آموزش ببینید

Mina_Sl ۰۶ / ۱۴۰۰

برای درست کردن یه سایت حتما یادگرفتن php لازم هست ؟ یعنی امکان درست کردنش با تنها وردپرس وجود نداره که وارد کد نشیم ؟ راحت تر باشه روش کار؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام در این مورد باید دید هدف شما چی هست ؟ اگر صرفا یک سایت برای خودتان نیاز دارید روش های های طراحی سایت متفاوت هستند اما اگر قصد یادگیری دارید باید گام به گام دوره های آموزشی مد نظر را طی کنید .

سامان رستمی ۰۶ / ۱۴۰۰

برای خرید این آموزش کد تخفیف چی باید بزنم ؟

مدیر سئو نود ۰۶ / ۱۴۰۰

برای استفاده از تخفیف ویژه یکسالگی سئو 90 میتوانید از کد تخفیف seo90 استفاده کنید

اردکانی ۰۶ / ۱۴۰۰

تخفیف که الان گذاشتید کدش seo90 هست برای این دوره هم شامل میشه ؟ یا فقط برای دوره های قیمت بالا گذاشتین

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

با سلام این تخفیف برای همه محصولات داخل سایت قرار گرفته

میترا امیدی ۰۶ / ۱۴۰۰
5

سلام خدمت شما استاد گرامی من این دوره رو با موفقیت گذروندم و کمی هم خودم در کنار آموزش خوبتون مطالعه کردم دوست دارم تو زمینه وردپرس کار کنم بنظرتون اولین قدمی که پس این دوره باید برداشت، کدوم قدم میباشه

مدیر سئو نود ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام، برای ادامه راه و وارد شدن به دنیای وردپرس میتوانید از نقشه راه وردپرس استفاده کنید و دوره ها را به ترتیب بگذرانید

mahboobeh ۰۵ / ۱۴۰۰

عالی و کامل بود برای بخش پایه من که فقط همین آموزش را خوندم و بعد رفتم آموزش باز خود همین سایت که رایگان برای قالب وردپرس بود را خوندم هیچ مشکلی برای من پیش نیومد که بخوام برگردم از اول بخونم یا مثلا برم سراغ سایت های دیگه همین کافیه و میتونم بگم وقت خودتون تلف نکنید من تجربه خودمو گفتم

عباس ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام این آموزش که شما گذاشتید جلسات کمی داشت و خوب آموزش داده شد گرچه بنظر خود من امکان نداشت در این حجم کم همه مطالب اون هم با مثال و عملی بشه گفت اما خب عالی و کامل بود دست شما درد نکنه

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

ممنون از نظر لطف تو عباس عزیز ، وقتی دوره در همین حجم میتونه تدریس بشه دلیل بر طول دادن اون وجود نداره . ممنونم

Jakar ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید روز بخیر برای یاد گرفتن کل php که البته برای بعد ها برنامه دارم خواندن این آموزش چقدر کمک میکنه که بعد که کامل میخونم راحت باشم ؟ یا فقط برای وردپرس مناسب هست و گفته شده

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام مطالعه این دوره به شما خیلی کمک خواهد کرد اگر برنامه ریزی شما به شکلی که فرمودین هست پس از همین دوره شروع کنید

اکبر ۰۵ / ۱۴۰۰
5

این آموزش برای طراحی قالب وردپرس خوب و کافی هست دنبال آموزش های دیگر نباشید هم قسمت ها کم است و اینکه همه چیز را هم تدریس کردند همین را بخرید عالیه چون بعدش آموزش رایگان خودشان را دیدم که هر چی گفتن خیلی خوب میفهمیدم

فیروزی ۰۴ / ۱۴۰۰
5

یکم تخفیف بگذارید لطفا

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام هزینه دوره به اندازه ای زیاد نیست که تخفیف قرار دهیم . ممنون

علی مشهدی ۰۴ / ۱۴۰۰

خسته نباشید برای دیدن آموزش ها قسمت های رایگان نداره ؟ مثل فروشگاه که یکم ببینیم بعد بخریم ؟؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام ، متاسفانه در این دوره امکان ارائه قسمت هایی به شکل رایگان وجود نداره اما اگر سایر دوره های سئو 90 را مشاهده کرده باشید از کیفیت محتوای داخل این دوره مطمئن باشید .

سیامک خان ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام چرا دستور print اصلا گفته نشد ؟ من خودم خوندم اونو از سایتش ولی خب اینکه یاد بگیرم چجوری بخونمش اموزش شما بی تاثیر نبود

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

با سلام خوشحالیم که آموزش برای شما مفید بوده . دستور print برای وردپرس لازم نیست اما شما همانطور که خودتان هم گفتید با نحوه تدریس این دوره می توانید خودتان به راحتی مواردی که علاقه دارید را یاد بگیرید .

Bahram ۰۴ / ۱۴۰۰

آقا دستتون دردنکنه عالی بود فقط برای وردپرس که نبود احساس میکنم الان اگر دوره php بخرم و شروع کنم خود php را برای برنامه نویسی یاد گرفتن خیلی بهتر و راحت تر یاد میگیرم برای وردپرس که فوق العاده بود همه چیز را گفته بودید حتما نظرم را داخل سایت نمایش بدید تا بقیه هم ببینند و با خیال راحت خرید کنند

مهدیه حسینی ۱۲ / ۱۳۹۹

سلااام حالتون خوبه من امروز اموزش هایی که گذاشته بودید تموم کردم برای خوندن اموزش بعدی که توی اموزش ها گفتین همینقدر کافی هست؟یا بازهم ادامه داره ؟

مدیر سئو نود ۱۲ / ۱۳۹۹

با سلام ، خسته نباشید . بله همین موضوعاتی که داخل پکیج ارائه شدند برای شروع دوره وردپرسی شود کافی هستند .

خرید آنلاین
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود