سوالات متداول دوره php برای وردپرس

این دوره برای ورود به دنیای برنامه نویسی قالب های وردپرسی قدم اول محسوب می شود ، پس دوستانی که قصد طراحی قالب و یا افزونه اختصاصی دارند باید از این دوره شروع کنند . به این ترتیب شما به پیش زمینه خاصی جهت شروع این دوره نیاز ندارید . آشنایی با نحوه کار منو های داشبورد وردپرس برای شروع دوره مناسب خواهد بود .

محتوای ارائه شده در این دوره جهت شروع برنامه نویسی قالب های وردپرسی بسیار کامل است و شما پس از اتمام دوره می توانید به راحتی محتوای تمامی قالب ها را درک نموده و دوره هایی همچون دوره رایگان آموزش طراحی قالب وردپرس را به راحتی شروع کنید .

مسیر خود را ادامه دهید

100 %

وردپرسی شو – آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس

آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس ، یک دوره آموزشی جامع و رایگان برای کسانی که قصد دارند برنامه نویسی قالب وردپرس را از همین حالا شروع کنند . آموزش رایگان برنامه نویسی پایه برای قالب های وردپرسی به شکل پروژه محور و جامع . طراحی یک قالب اختصاصی رسپانسیو و تبدیل آن به یک قالب وردپرسی استاندارد .

375,000 تومان
رایگان     367 فروش
30 %

پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس – جامع و تضمینی

فوق العاده ترین و جامع ترین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت شرکتی با وردپرس ، با سرفصل های بسیار کامل ، کاملا حرفه ای و تضمینی ، ویژه ورود به بازار کار وردپرس ، با ضمانت بازگشت وجه

1,150,000 تومان
805,000 تومان     14 فروش
30 %

پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ویژه بازار کار

دوره ای کاملا پروژه محور ، از صفر تا هزار ، به همراه برنامه نویسی تمامی قسمت های یک فروشگاه اینترنتی با قالب اختصاصی ، ویژه ورود به بازار کار (تضمینی ) با سرفصل های کامل + آموزش سئو فروشگاه

1,500,000 تومان
1,050,000 تومان     17 فروش

پکیج آموزش php برای وردپرس

دوستان به دوره کاربردی آموزش php برای وردپرس خوش آمدید . این دوره یکی از پکیج هایی است که در ابتدای نقشه راه وردپرس برای شما نیاز است . اگر شما جز آن دسته از دانشجویانی هستید که می خواهید با یک دید مشخص مسیر را طی کنید و ماه های زیادی سردرگم نباشید ، احتمالا یک نگاه کلی به نقشه راه وردپرس انداخته و فهمیدید که اولین دوره جهت ورود به دنیای برنامه نویسی وردپرس ، یادگرفتن اصولی php و بخش های مشخصی از آن است تا زمان زیادی صرف یادگیری 0 تا 100 php نشده و با سرعت وارد یادگیری دوره های آموزش طراحی قالب وردپرس شویم .

در نقشه راه وردپرس کار شدن ، شما اول از هرچیزی در دوره قدم اول وردپرس شرکت می کنید که به شکل رایگان داخل سایت ارائه شده و شما تنها در چند جلسه روش کار با وردپرس را خیلی خوب یاد خواهید گرفت . از آشنایی با وردپرس گرفته تا نصب روی لوکال هاست و کار با تمامی قسمت های مختلف در داشبورد وردپرس در این دوره خدمت شما تدریس شده است .

خب دوره قدم اول به تنهایی کافی نیست چون تنها کارکردن با وردپرس برای ما کافی نیست ( اگر قرار بر این است که ما در نقشه راه وردپرس پیش رویم لازم است تا گام های بزرگتری برداریم ) . خب ما تا این نقطه فقط یاد گرفتیم که با وردپرس به شکلی کار کنیم که همه چیز حاضر و آماده باشد . اگر قصد داریم در نقشه راه وردپرس به یک متخصص تبدیل شویم پس لازم است تا از همین حالا اولین قدم مهم را برداریم .

آموزش سریع php وردپرس

نام این دوره پکیج آموزش php برای وردپرس است . اما ممکن است چند سوال برای شما پیش آمده باشد که این php برای چیست ؟ آیا php که برای برنامه نویسی وردپرس به کار رفته با زبان php که تاکنون اسمش را شنیدیم متفاوت است ؟ یا اینکه در داخل این دوره قرار است آموزش های دیگری به شما ارائه شود ؟ به تمامی این سوالات در ادامه این صفحه پاسخ خواهیم داد .

آیا php وردپرس متفاوت است ؟

دوستان سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر پایه زبان php نوشته شده و با توجه به اینکه یک اصول مشخص برای برنامه نویسی در داخل وردپرس وجود دارد ، باید با زبان php آشنایی داشته باشیم . اما یک موضوع خیلی مهم در اینجا وجود دارد که مسلما حاصل تجربه است .

اینجاست که شما با موضوع php برای وردپرس آشنا خواهید شد که در این دوره با روشی متفاوت و البته یک سرفصل بندی منظم و گام و گام php را به شما آموزش خواهیم داد . لازمه تسلط بر قسمت های اصلی php که در برنامه نویسی وردپرس نیاز است ، این خواهد بود که شما با قالب های بسیاری در وردپرس کار کرده باشید و بخوبی از قسمت های مورد نیاز php جهت کدنویسی قالب وردپرس اطلاع داشته باشید . در حقیقت دوستانی که به کد نویسی قالب های وردپرس مسلط هستند بخوبی اطلاع دارند که کدام بخش ها از زبان php را باید یاد گرفت تا با سرعت بیشتری وارد آموزش طراحی قالب های وردپرس شویم .

در این دوره php رو چگونه یاد خواهید گرفت ؟

اگر خیلی ساده توضیح دهیم میتوان گفت : شما در داخل این دوره تمامی سرفصل هایی که نیاز است را به شکل کامل و با مثال های متعدد یاد خواهید گرفت و هیچ نکته خاصی باقی نخواهد ماند که جهت یادگیری آن به منابع مشابه مراجعه کنید . پس هر انچه نیاز دارید در این دوره وجود دارد .

شما همان زبان php را یاد خواهید گرفت اما به آن اندازه که برای ورود به دنیای برنامه نویسی وردپرس نیاز دارید . یعنی طبق یک بررسی کامل و دقیق بر روی قالب های وردپرس و البته تجربه چندین ساله ما ، هر بخشی که نیاز است تا شما از php یاد گرفته و وارد برنامه نویسی وردپرس شوید را استخراج کرده و تمام آنها را طبق سرفصل بندی منظم به شما آموزش دادیم . بجای اینکه ماه ها وقت گذاشته و کل php را با بخش هایی که در طراحی قالب وردپرس کاربرد ندارند آموزش ببینید ، یکبار اساس کار را یاد خواهید گرفت و پس از یادگیری همین بخش های لازم میتوانید به سرعت وارد بخش برنامه نویسی قالب های وردپرس شوید .

جلسات آموزشی این دوره
 1

متغیر ها ، نوع های مختلف ، دستورات چاپ

00:25:03
 2

عملگرهای منطقی و محاسبه ای ، کار با آرایه ها

00:22:54
 3

ثابت ها ، توابع ، اتصالات

00:25:16
 4

آرگومان و پارامتر در توابع ، مثال های کاربردی توابع

00:22:52
 5

آموزش انواع مختلف حلقه ها در php

00:21:28
 6

شرط ها در php ، آرایه در آرایه ، ترکیب حلقه و آرایه

00:22:42
 7

آموزش کاربردی ترین توایع تعریف شده در php

00:18:13
 8

آموزش کنترل فرم های داینامیک با php

00:16:20
 9

switch , حلقه ها و جدول ها ، بررسی کدنویسی قالب های وردپرس

00:22:46

آموزش php برای وردپرس به این روش چه مزیت هایی دارد ؟

خب شاید برای شما سوال باشد که اگر من php را به این شکل شروع کنم بعد از مدتی با مشکل مواجه خواهم شد یا دانش من در مورد php ناقص است ؟ خب این سوال یک جواب خیلی خوب دارد ! وقتی که شما قصد دارید php را از صفر یاد بگیرید ، مباحث زیاد هستند و روی پروژه های عملی نیز آموزش داده نمیشوند که نهایتا شما دلسرد شده و از ادامه آموزش ها اجتناب می کنید . اما وقتی که قرار است تا بخش های اساسی را یاد بگیرید خیلی با ذوق و اشتیاق بیشتری به یادگیری می پردازید .

بعد از اینکه شما بخش های اساسی را یاد گرفتید واردبرنامه نویسی وردپرس خواهید شد و خروجی خواهید گرفت . یعنی خودتان عملا چندین بخش را برنامه نویسی می کنید ، به کمک همین سرفصل های php که یاد گرفتید . همین موضوع باعث انتقال اشتیاق در شما خواهد شد . در همین راستا شما علاقمند خواهید شد تا خودتان به سراغ منابع php رفته و حالا شروع به تحقیق و یادگیری بخش هایی که تا الان بلد نبودید بروید . همین موضوع باعث خواهد شد که شما اشتیاق کسب کنید و کم کم این زبان شیرین و کاربردی را توسعه یافته تر یاد بگیرید . یادتان باشد که اگر قرار است تا کاری انجام شود ، همیشه لازم نیست تا به 100% دانش انجام آن کار دسترسی داشته باشیم و آن را یاد بگیریم . همیشه امکان دارد با 20% دانش هم همان کار را انجام داد .

روش تدریس در دوره php برای وردپرس چگونه است ؟

یکی دیگر از سوالات مهم که در داخل پکیج آموزش php برای وردپرس ممکن است مطرح شود این است که قرار است چگونه آموزش ببینید و کدام بخش هارا یاد خواهید گرفت ؟یکی از سوالاتی که در همه دوره ها ما برای آن جواب داریم . دوستان در داخل این دوره ، ما از بخش مقدمات شروع می کنیم که اولین بحث در php مربوط به آموزش متغیر ها هستند که ما بسیار به آنها نیاز داریم .

همانطور که گفتیم برای این دوره آموزشی ما بخوبی قالب ها و پلاگین ها را بررسی کردیم و هر موردی که ممکن است شما با آن مواجه شوید را به شما آموزش دادیم . مباحث خیلی مهمی مثل آرایه ها ، انواع آرایه ها ، بررسی متغیر ها ، عملگر ها ، توابع و روش کار با توابع که بسیار در داخل کدنویسی وردپرس ما با توابع کار خواهیم کرد . پس سعی شده است تا بخش توابع بخوبی در این دوره با تمامی جزئیات آموزش داده شود .

همچنین قسمت حلقه ها که به شدت کاربردی هستند در داخل این دوره بخوبی آموزش داده شدند . هر نوع حلقه که در وردپرس با آن مواجه خواهیم شد را یاد خواهید گرفت . حلقه هایی که اساس کار زبان php و همه زبان های برنامه نویسی هستند جزء الزامات برنامه نویسی در بخش قالب نویسی و پلاگین نویسی وردپرس هستند .

بخش های زیادی هم هستند که در داخل این دوره به شما آموزش داده خواهند شد تا شما بعد از به پایان رساندن این دوره ، اگر داخل قالب ها یا افزونه های وردپرس شدید ، کدهای php جلوه واضح تری برای شما داشته باشند و شما درک کنید که در کدام قسمت ، کدام المان ها به کار رفتند ، مثل توابع ، آرایه ها ، متغیر ها ، ثابت ها و … و دیگر ترسی که هنگام باز کردن فایل های php  و دیدن یک عالم کد php داشتید را نخواهید داشت .

پس از اتمام این دوره حتما دوره آموزشی وردپرسی شو ( آموزش رایگان طراحی و برنامه نویسی قالب وردپرس ) را استارت بزنید تا به شکل رایگان با نحوه طراحی قالب های وردپرس آشنا شده و بتوانید خودتان قالب های دلخواد را طراحی کنید . یک دوره رایگان و فوق العاده به شکل پروژه محور که شما بسیار در این مرحله ماهر خواهید شد . پس همراه ما باشید تا گام به گام به یک وردپرس کار متخصص تبدیل شوید .

119,000 تومان – خرید