آموزش رایگان کار با وردپرس

دوستان خوب سئو 90 سلام . شما وارد اولین قدم از نقشه راه وردپرس شدید . ما در داخل سئو 90 یک نقشه راه برای شما تنظیم کردیم که شما طبق این نقشه اگر پیش برید ، قادر هستید تا طبق یک مسیر مشخص ، قدم به قدم پیش برید و کم کم تبدیل بشید به یک متخصص در زمینه وردپرس . دوستان عزیز برای اینکه شما تبدیل به یک وردپرس کار حرفه ای و متخصص بشید لازمه تا نقشه راه رو داشته باشید . با داشتن این نقشه شما میدونید که اول باید چیکار کنید ، بعد چه کاری انجام بدین و به همین ترتیب مسیر رو ادامه بدید تا کم کم به مباحث مختلف مسلط بشید .

ما در یک راه صحیح ، سرفصل های مناسب را کنار هم جمع کردیم تا شما طبق یک اصول درست و طبق پیش نیاز هایی که برای هر بخش دیگه لازم هست در این راه رو جلو برید . اولین خونه این راه ، قدم اول وردپرس هست . شما برای وارد شدن به این مسیر باید قبل از هرچیزی وردپرس رو بشناسید و بدونید که این سیستم اصلا کجاست ! چجوری میشه اونو دانلود کرد و چطوری این سیستم مدیریت محتوای محبوب رو روی سیستم خودمون نصب کرد . و بعد از نصب به چه شکلی باید با این سیستم کار کنیم ؟

لازمه بدونید تا در داخل این آموزش ها تمامی قسمت های پیشخوان به شکل کامل و با تمامی نکات موجود به شما آموزش داده میشه و بعد از اتمام دوره شما اشراف کامل دارید به تمامی منو ها داشبورد وردپرس .

چرا وردپرس در قدم اول گنگ به نظر میاد ؟

زمانی که خود ما برای اولین بار قصد داشتیم تا وارد دنیای وردپرس بشیم با هزاران زحمت روش نصب وردپرس رو پیدا کردیم و اونو نصب کردیم چون در اون زمان منابع به این اندازه نبودند و باید تحقیق زیادی میشد برای هر قسمتی که میخواستیم روی اون کار کنیم و تجربه کسب کنیم .

خب بعد از اینکه وردپرس روی سیستم خونگی ما نصب میشه و فعلا روی هاست نیست ، و برای اولین بار وارد داشبورد وردپرس میشیم کمی برامون سخت بنظر میاد . اما اگر دانش این رو داشته باشیم که هر قسمت برای کنترل چه بخش هایی هست و تمامی این بخش هارو روی یک پروژه عملی با هم ببینیم ، مسلما یکبار برای همیشه یاد خواهیم گرفت .

وردپرس در حال حاضر محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا مبتنی بر زبان php هست که ما در داخل سایت سئو 90 قصد داریم تاطبق یک نقشه راه بسیار کامل ، شمارو به یک متخصص در زمینه وردپرس تبدیل کنیم .

دوستان در مورد قدم اول وردپرس توصیه ای که داریم این هست که اصلا عجله نکنید . شما برای اینکه بعد ها در مسیر قالب نویسی وردپرس بسیار حرفه ای تر و راحت تر عمل کنید لازمه تا اشراف داشته باشید به بخش های مختلف داشبورد وردپرس . باید دقیقا بدونید که برگه ها چی هستن ، برای چه بخش هایی باید از برگه ها استفاده کنیم و برای چه قسمتی از نوشته ها . یا برای مثال تفاوت برگه و نوشته در چه ویژگی هایی هست ؟ زمانی که بخوبی این قسمت هارو فرا گرفتید لازمه تا خودتون حداقل چندین بار تمرین کنید .

چند بار وردپرس را روی سیستم خودتون نصب کنید چون مطمئن باشید علی رغم اینکه این بخش ها برای شما ساده هستند اما هنگام نصب با اشکالات زیادی مواجه خواهید شد که کم کم تبدیل خواهند شد به تجربه . پس حتما حداقل 3 تا 5 بار وردپرس رو برای خودتون نصب کنید .

قالب های مختلف رو نصب کنید ، پلاگین های مختلف رو نصب کنید ، تا یاد بگیرید که به چه شکلی باید در روش های مختلف قالب ها و پلاگین هارو نصب کنید . این پکیج شمارو وارد دنیای وردپرس می کنه تا اولین قدم رو برداشته باشید . پس همراه ما باشید .

آموزش نصب و کار با وردپرس
1

آماده سازی نرم افزار ها ، نصب وردپرس روی لوکال هاست به شکل کامل

00:19:10
2

آموزش بخش نوشته ها ، دسته ها ، برچسب ها ، برگه ها

00:26:30
3

بخش رسانه ، دیدگاه ، بخش پوسته ها ، نصب قالب ، کار با تنظیمات قالب

00:22:29
4

بخش فهرست ها ، ابزارک ها ، سفارشی سازی ، سربرگ ، ویرایشگر

00:22:50
5

افزونه ها ( 3 روش نصب ) ، کاربران ، ابزارها و تنظیمات ( بخش اول )

00:22:20
6

تنظیمات ( بخش دوم ) ، مباحث تکمیلی و امنیتی در وردپرس

00:16:20
رایگان – خرید