دوره در 106 جلسه آماده خرید آنلاین می باشد . با کد تخفیف AmlakOff مبلغ 150,000 تومان تخفیف بگیرید

پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس

سلام دوستان و همراهان وب سایت سئو 90 ، اگر در جلساتی از این دوره که در سایت به شکل رایگان ارائه شده بودند همراه ما بوده باشید ، مطلع هستید که برای اولین بار در سطح وب فارسی وب ، سایت سئو 90 پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس را به شکل کامل و جامع استارت زد و با همراهی شما قدم به قدم آن را پیش برده است . این دوره یک دوره تخصصی برای وردپرس است و در قالب یک سایت املاک آموزش داده می شود .
این دوره به قدری کامل و جامع است که شما با مطالعه این دوره و تمرین و تکرار ، تنها به یک طراح قالب وردپرس تبدیل نمی شوید . بلکه به یک متخصص وردپرس تبدیل خواهید شد و هر کاری که دلتان خواست داخل این سیستم مدیریت محتوا انجام خواهید داد . ما این موضوع را با قدرت تمام تضمین می کنیم .

چرا اسم این دوره طراحی سایت املاک است ؟

به زبان ساده :

توجه داشته باشید شما با یکبار خرید این محصول و پرداخت هزینه تمام دوره می توانید تمامی قسمت هایی که با تکمیل شدن به آن اضافه خواهند شد را در ادامه دانلود کنید . برای سهولت در دانلود ، قسمت ها بصورت مجزا قرار داده شده اند . ضمن اینکه خاطر جمع باشید که این دوره به نسبت هزینه آن ارزش خرید بالایی دارد و تمامی نکاتی که در این دوره آموزش داده خواهند شد واقعا از ارزش بسیار بیشتری برخوردار هستند . شما با خواندن یک دوره در وب سایت ما ، و تمرین و تکرار مناسب و همچنین داشتن توجه و تمرکز کافی ، به راحتی خواهید توانست وارد بازار کار وردپرس شوید و تمامی وب سایت های وردپرس بغیر از سایت های فروشگاهی را ، هم طراحی و هم برنامه نویسی نمائید .

این دوره شامل دوره های تکمیلی و فوق پیشرفته برنامه نویسی هم خواهد بود که می توانید جهت متخصص شدن در وردپرس و نفوذ به قلب تمامی بخشهای برنامه نویسی از آنها هم بهره ببرید . پشتیبانی دوره بصورت همیشگی بوده و تضمین آموزش دارد . پس با خیال راحت خرید کنید .

توضیحات پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس :

این دوره به نام اولین دوره طراحی سایت املاک و مستغلات در سطح وب فارسی توسط وب سایت ما یعنی سئو 90 استارت زده شده است که البته آموزش تخصصی وردپرس در قالب یک سایت املاک است به این دلیل که سرفصل های آموزشی در دوره املاک از هر آموزش دیگری تکمیل تر بودند . از جلسه 34 بخش های مربوط به برنامه نویسی و تبدیل قالب به یک وب سایت وردپرس آموزش داده شده است . این دوره تا قسمت 20 به شکل کاملا رایگان در وب سایت منتشر شده . شما عزیزان می توانید خیلی راحت از 20 قسمت قرار گرفته روی سایت استفاده نمائید و نکات بسیار خوبی که در این دوره آموزش داده شده است را در طراحی سایت های خود به کار گیرید .

اما از قسمت 21 تا انتهای دوره ، ویدئو هایی که در سایت قرار می گیرند به شکل پیش نمایش از جلسات هستند و ما به کاربران عزیز این امکان را داده ایم تا بتوانند پیش نمایشی از آنچه که در دوره اتفاق خواهد افتاد و قرار است تدریس شود را به شکل مختصر تماشا کنند . این پیش نمایش ها ارزش دوره را برای دانشجویان علاقمند روشن خواهد کرد و کسانی که تصمیم به خرید دوره دارند خواهند توانست با اطمینان خاطر بیشتر دوره را خریداری کنند .

اگر بخش مربوط به توضیحات دوره طراحی سایت املاک را بخوبی مطالعه کرده باشید حتما تمامی سرفصل های دوره را در ویدئو پیش نمایشی که در آن صفحه و همچنین در بالا قرار داده شده است مشاهده نموده اید و ما در قدم اول توضیحات ، به تمامی دانشجویان اطمینان داده ایم که دوره ما کاملا جامع است و اکثر نکات مربوط به برنامه نویسی یک وب سایت وردپرسی و بسیاری نکات دیگر که در مورد قالب نویسی وردپرس در هیچ جای وب فارسی وجود ندارند را در این دوره آموزش خواهیم داد .

شما به راحتی پس از اتمام این دوره قادر هستید تا با تمرین و تکرار مناسب مستقیما وارد بازار کار شوید .

پس از استفاده از این دوره چقدر مهارت کسب می کنم ؟

یکی از سولاتی که در ابتدای خرید همه پکیج ها برای شما پیش می آید این است که اگر این دوره را خریداری کنم و از ویدئو های آن استفاده کنم تا چه میزان مهارت من افزایش خواهد یافت ؟ در مورد طراحی قالب و بخش فرانت اند باید گفت اگر شما آشنایی مختصر با زبان های طراحی همچون Html , Css و بوت استرپ داشته باشید ، می توانید به راحتی تمامی بخش های طراحی قالب را درک نمائید .

مطمئن باشید در بخش های آموزشی مربوط به طراحی قالب هر اندازه هم بخودتان اطمینان داشته باشید بازهم حداقل 10 ها نکته آموزش خواهید دید تا طراحی قالب های شما من بعد به شکل بسیار استاندارد صورت گیرد . این نکات حاصل تجربه مدرس طی چندین سال است و مواردی بسیار ارزشمند حتی در بخش های رایگان دوره آموزش داده شده است . شما اگر در شروع دوره در نقطه 30 طراحی قالب باشید مطمئن باشید اگر بخوبی تمرین داشته باشید و مطالب بخش آموزش طراحی قالب را بخوبی یادگرفته باشید به نقطه 80 طراحی خواهید رسید .

در بخش های برنامه نویسی لازم است بدانید که این دوره از صفر تا صد است . به همین جهت اگر شما آشنایی مقدماتی با زبان Php و نحوه نگارش توابع و کاربرد آنها داشته باشید قادر خواهید بود تا بخوبی طراحی قالب وردپرس را درک نمائید . طراحی قالب وردپرس که در بخش برنامه نویسی آن با زبان Php سرو کار خواهیم داشت تماما از ابتدا و از نقطه نصب وردپرس آموزش داده خواهد شد . شما از همان ابتدا با نحوه داینامیک سازی قالب آشنا خواهید شد و مباحث از سطح مبتدی تا حرفه ای و فوق حرفه ای تدریس خواهند شد .

اگر شما در نقطه 0 برنامه نویس قالب های وردپرسی باشید ، پس از یکبار مطالعه آموزش های دوره ، و تمرین و تکرار به نقطه 50 خواهید رسید . بار دوم با مرور ویدئو ها و تمرین بیشتر به نقطه 70 خواهید رسید .

البته که برای هر یک موارد گفته شده در وب سایت ما دوره های آموزش تدریس خواهند شد ، اما اگر شما درک برنامه نویسی خوبی داشته باشید و بدانید که اصلاحا چی به چیه ، قادر خواهید بود به راحتی هر نوع وب سایت وردپرس که در این چهارچوب برنامه نویسی باشد را پیاده سازی نمائید . همانگونه که در ابتدای دوره هم گفته ایم پس از اتمام این دوره و داشتن تمرین و تکرار مناسب ، صدرصد آماده ورود به بازار کار هستید و به یک طراح و برنامه نویس وردپرس تبدیل خواهید شد .

پشتیبانی این دوره چگونه است ؟

این دوره یک دوره آنلاین است و پشتیبانی آن نیز به شکل آنلاین می باشد . شما کافیست در هر یک از قسمت ها که سوالی داشتید برای ما مطرح کنید تا توسط مشاورین و برنامه نویسان دوره مربوطه پاسخ داده شوند .

این دوره یک دوره فوق حرفه ای از وب سایت سئو 90 است و مثل تمامی دوره های وب سایت ضمانت بازگشت وجه دارد و شما با خیال راحت می توانید دوره را خریداری و استفاده نمائید .

نحوه آموزش در این دوره چگونه است ؟

برای اون دسته از عزیزان که علاقه دارند با روند آموزش هم آشنا بشن یک توضیح مختصری در این قسمت ارائه می کنیم گرچه در بخش سرفصل ها و همچنین ویدئو معرفی دوره ما سعی کردیم تا خیلی واضح خدمت شما نحوه و روند آموزش رو توضیح بدیم . در داخل این دوره شما با هر اطلاعاتی که وارد شید با 500 برابر اطلاعات خارج خواهید شد . برای شروع دوره آشنایی با طراحی قالب و همچنین زبان PHP لازمه .

ما در این دوره در نهایت سادگی کد هامون رو نوشتیم و حتی از شی گرایی هم استفاده نکردیم تا شما ببینید که خیلی راحت میشه توسط کدهای ساده PHP چطور مهارت خرج داد و قسمت های مختلف روبرنامه نویسی کرد . شما اگر آشنایی با توایع و حلقه و آرایه ها در PHP داشته باشید در این دوره مشکلی ندارید و بسیاری از توابع مهم و کاربردی را هم در این دوره یاد خواهید گرفت .

ما در قدم اول از طراحی قالب سایت شروع می کنیم . طراحی قالب و ظاهر برای ما در این دوره خیلی مهمه . پس سعی می کنیم تا قالب خیلی شیکی رو با هم طراحی کنیم . البته یکی از اخلاق های خوب ما این هست که خیلی وسواس داریم و هر جا که نیاز باشه به عنوان تنفس یک جلسه روی بهتر کردن قالب سایت با هم کار می کنیم . شما حتما در بخشه های دمو قالب ، نتیجه نهایی سایت رو مشاهده کردید . ما سعی کردیم تا قالب سایت ما خیلی امروزی طراحی بشه ضمن اینکه مباحث UI و UX داخل اون تا حد امکان رعایت بشه .

چیدمان و دسترسی کاربر برای ما خیلی مهمه به همین دلیل حدود 34 جلسه با هم در قسمت های طراحی قالب کار خواهیم کرد . تمامی صفحاتی که نیاز داریم از جمله صفحه اصلی ، صفحه ورود و ثبت نام ، صفحه حساب کاربری مشتربان سایت ، صفحه املاک ، صفحه جستجو املاک ، صفحه آرشیو مطالب ، صفحه مربوط به دسته بندی املاک ، برگه ها و هر صفحه ای که در داخل سایت نیاز داریم رو ابتدا تماما طراحی می کنیم و بعد از اون وارد بخش های برنامه نویسی میشیم .

قسمت های برنامه نویسی شامل آموزش های پایه در ابتدا هستد . قبل از هرچیزی ما قسمت های مربوط به پایه وب سایتمون رو تکمیل میکنیم مثل بخس نوشته ها ، دسته بندی ها ، مطالب و … نهایتا بعد از این این قسمت ها وارد بخش املاک خواهیم شد که لذت بخش ترین قسمت ها در دوره آموزشی طراحی سایت املاک با وردپرس هستند و هر جلسه اون سرشار از نکات آموزشی فوق العاده هست .

قدم به قدم قسمت های مختلف قالب رو با هم پیش خواهیم برد . بخش اضافه کردن قسمت املاک به سایت ، بخش دسته بندی ها ، بحش ویژگی های ملک و تمام قسمت هایی که در ویدئو معرفی دیدیدن ، قدم به قدم در دوره آموزشی ما به شما رائه خواهد شد و شما خودتون کم کم حس خواهید کرد که به تخصص شگفت انگیزی در قالب های وردپرسی دارید دست پیدا می کنید .

این دوره البته که شامل دوره های مکمل هم هستند و در صورت استقبال دانشجو های دوره حتما این دوره های مکمل هم که در داخل ویدئو معرفی خدمت شما معرفی شدن ضبط و در داخل سایت قرار خواهند گرفت .

وب سایت سئو 90 ، اولین بودن در زمینه ارائه آموزش تخصصی برای این صنف رو افتخار میدونه و امیدواریم تا شما عزیزان خیلی راحت بتونید به کمک دوره ما و البته تلاش و همت خودتون به قدم های بزرگ در دنیای تخصصی وردپرس دست پیدا کنید . سئو 90 همیشه همراه شماست .

فصل 1 ، طراحی صفحه اصلی سایت
معرفی دوره و سرفصل های کلی00:10:00
 1

بررسی ساختار قالب های املاک

ویدئو کامل00:07:23
 2

دانلود فایل های مورد نیاز پروژه و ساخت صفحات اولیه

ویدئو کامل00:16:43
 3

ساخت منو اصلی به صورت سه سطحی

ویدئو کامل00:18:43
 4

تکمیل منو اصلی و بخس ورود و ثبت نام در سایت

ویدئو کامل00:12:32
 5

طراحی بخش تماس و آدرس در ابتدای سایت

ویدئو کامل00:12:32
 6

طراحی بخش عنوان و توضیحات به همراه فرم جستجوی پیشرفته املاک

ویدئو کامل00:18:32
 7

ساخت بخش جدیدترین املاک با طراحی زیبا

ویدئو کامل00:20:32
 8

تکمیل بخش جدیدترین املاک

ویدئو کامل00:18:32
 9

طراحی بخش سایدبار صفحه اصلی

ویدئو کامل00:12:32
 10

طراحی بخش اسلایدر دسته بندی املاک

ویدئو کامل00:15:32
 11

طراحی بخش املاک پیشفروش

ویدئو کامل00:12:43
 12

طراحی بخش خدمات سایت

ویدئو کامل00:12:32
 13

تکمیل بخش هایی از قالب به تقاضای شما دانشجویان محترم دوره

ویدئو کامل00:10:32
 14

طراحی بخش اخبار و مقالات

ویدئو کامل00:13:32
 15

اتمام طراحی و استایل دهی بخش اخبار و مقالات

ویدئو کامل00:11:32
 16

تکمیل بخش فوتر سایت

ویدئو کامل00:10:32
 17

نازک کاری صفحه اول و اتمام کامل صفحه اول سایت

ویدئو کامل00:16:37
فصل 2 ، طراحی صفحات داخلی قالب املاک
 18

شروع طراحی صفحات داخلی و هدر صفحات

ویدئو کامل00:16:32
 19

طراحی صفحه دسته بندی املاک

ویدئو کامل00:13:53
 20

ساخت بخش صفحه بندی و صفحه جستجو املاک

پیش نمایش00:07:02
 21

ساخت صفحات اخبار ، دسته بندی ، برچسب ، جستجو

پیش نمایش00:14:32
 22

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش اول )

پیش نمایش00:17:25
 23

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش دوم )

پیش نمایش00:16:17
 24

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش سوم )

پیش نمایش00:12:17
 25

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش چهارم )

پیش نمایش00:13:25
 26

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش پنجم )

پیش نمایش00:14:51
 27

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش ششم )

پیش نمایش00:14:11
 28

ساخت صفحه مربوط به جزئیات مطالب ( بخش اول )

پیش نمایش00:14:36
 29

ساخت صفحه مربوط به جزئیات مطالب ( بخش دوم )

پیش نمایش00:11:11
 30

ساخت صفحه مربوط به جزئیات مطالب ( بخش سوم )

پیش نمایش00:06:27
 31

ساخت صفحه مربوط به اطلاعات مدیران ملک

پیش نمایش00:18:47
 32

ساخت بخش ورود و ثبت نام در سایت

پیش نمایش00:17:32
 33

ساخت بخش پنل مدیریت برای کاربران سایت

پیش نمایش00:14:34
فصل 3 ، برنامه نویسی پایه وردپرس
 34

استارت وردپرسی کردن قالب

پیش نمایش00:10:16
 35

معرفی انواع قالب ها به وردپرس

پیش نمایش00:10:21
 36

شروع کار با توابع وردپرس و بخش بندی قالب

پیش نمایش00:14:32
 37

آموزش سیستم هوک در وردپرس

پیش نمایش00:20:43
 38

داینامیک کردن منو ها در وردپرس

پیش نمایش00:21:42
 39

آموزش Wp_Query ، برنامه نویسی بخش مقالات

پیش نمایش00:25:42
 40

برنامه نویسی صفحه Single

پیش نمایش00:13:32
 41

برنامه نویسی بخش مطالب مرتبط

پیش نمایش00:15:13
 42

برنامه نویسی برگه ها + برگه های خاص در وردپرس

پیش نمایش00:18:24
 43

نحوه تنظیم صفحات در وردپرس ( مهم )

پیش نمایش00:20:00
 44

برنامه نویسی دسته ها و برچسب ها

پیش نمایش00:16:54
 45

برنامه نویسی ابزارک ها در وردپرس

پیش نمایش00:23:36
فصل 4 ، برنامه نویسی املاک
 46

برنامه نویسی فرم ورود اختصاصی در سایت (لاگین)

پیش نمایش00:14:43
 47

برنامه نویسی فرم ثبت نام در سایت (با امنیت کامل)

پیش نمایش00:22:32
 48

فیلتر گذاری و اعتبار سنجی فرم های ورود و ثبت نام

پیش نمایش00:31:43
 49

آموزش بخش Custom Post type ها برای املاک

پیش نمایش00:21:43
 50

آموزش Custom Taxonomy در املاک

پیش نمایش00:15:13
 51

برنامه نویسی بخش جدیدترین املاک

پیش نمایش00:17:35
 52

برنامه نویسی متاباکس ها ( فوق العاده مهم )

پیش نمایش00:25:15
 53

برنامه نویسی بخش جزئیات املاک – قسمت اول

پیش نمایش00:25:39
 54

برنامه نویسی تخصصی گالری املاک – بخش اول

پیش نمایش00:22:32
 55

برنامه نویسی تخصصی گالری املاک – بخش دوم

پیش نمایش00:30:21
 56

برنامه نویسی ویژگی املاک ( اولین آموزش فوق حرفه‌ای )

پیش نمایش00:18:13
 57

برنامه نویسی ویژگی املاک – قسمت دوم

پیش نمایش00:26:27
 58

برنامه نویسی ویژگی املاک – قسمت سوم

پیش نمایش00:25:02
 59

برنامه نویسی ویژگی املاک – قسمت چهارم

پیش نمایش00:27:16
 60

برنامه نویسی ویژگی املاک ( افزودن Ajax )

پیش نمایش00:24:16
 61

برنامه نویسی بخش حذف ویژگی های املاک

پیش نمایش00:29:43
 62

کد نویسی بخش ویرایش ویژگی دسته بندی

پیش نمایش00:18:42
 63

نمایش ویژگی های املاک در سایت

پیش نمایش00:21:30
 64

ویژگی های املاک در سایت – تکمیلی

پیش نمایش00:28:32
 65

کد نویسی بخش افزودن به علاقمندی ها

پیش نمایش00:30:13
 66

بخش افزودن به علاقمندی ها – قسمت دوم

پیش نمایش00:20:52
فصل 5 ، برنامه نویسی پنل کاربری
 67

برنامه نویسی پنل کاربران فوق حرفه ای – قسمت اول

پیش نمایش00:23:51
 68

برنامه نویسی پنل کاربران فوق حرفه ای – قسمت دوم

پیش نمایش00:23:31
 69

برنامه نویسی پنل کاربران فوق حرفه ای – علاقمندی ها

پیش نمایش00:31:04
 70

برنامه نویسی پنل کاربران فوق حرفه ای – املاک من

پیش نمایش00:32:23
 71

برنامه نویسی بخش اطلاعات پروفایل کاربران

پیش نمایش00:29:32
 72

کدنویسی بخش ارتقا نقش کاربران به مشاور املاک

پیش نمایش00:22:52
 73

برنامه نویسی بخش اطلاعات پروفایل مشاورین املاک

پیش نمایش00:29:03
 74

کدنویسی نمایش اطلاعات مشاور املاک در جزئیات آگهی

پیش نمایش00:26:32
 75

کدنویسی بخش ارسال آگهی – بخش اول

پیش نمایش00:28:32
 76

کدنویسی بخش ارسال آگهی – بخش دوم

پیش نمایش00:27:43
 77

کدنویسی بخش ارسال آگهی – بخش سوم

پیش نمایش00:26:32
 78

ارسال تصاویر آگهی توسط کاربر – بخش اول

پیش نمایش00:25:32
 79

ارسال تصاویر آگهی توسط کاربر – بخش دوم

پیش نمایش00:32:32
 80

برنامه نویسی بخش ویرایش آگهی – قسمت اول

پیش نمایش00:33:05
 81

کد نویسی ویرایش آگهی در پنل کاربری

پیش نمایش00:27:16
 82

کد نویسی ویرایش گالری تصاویر املاک

پیش نمایش00:32:24
 83

اعمال تغییرات در پنل کاربری

پیش نمایش00:21:27
فصل 6 ، نقشه و لوکیشن ، توسعه سیستم
 84

کنترل ویژگی های املاک

پیش نمایش00:27:32
 85

برنامه نویسی صفحات دسته بندی و جستجوی املاک

پیش نمایش00:19:32
 86

برنامه نویسی جستجوی پیشرفته – قسمت اول

پیش نمایش00:23:43
 87

برنامه نویسی جستجوی پیشرفته – قسمت دوم

پیش نمایش00:20:32
 88

برنامه نویسی قسمت موقعیت املاک – بخش اول

پیش نمایش00:24:28
 89

برنامه نویسی قسمت موقعیت املاک – بخش دوم

پیش نمایش00:27:42
 90

برنامه نویسی نقشه و لوکیشن ( اولین در وب فارسی )

پیش نمایش00:27:42
 91

برنامه نویسی نقشه و لوکیشن – بخش دوم

پیش نمایش00:28:26
 92

کد نویسی نقشه در بخش مدیریت سایت

پیش نمایش00:30:05
 93

برنامه نویسی قسمت تنظیمات

پیش نمایش00:26:20
 94

کد نویسی صفحه اصلی به شکل ماژولار

پیش نمایش00:31:50
 95

کد نویسی صفحه اصلی به شکل ماژولار – بخش دوم

پیش نمایش00:31:26
فصل 7 ، تکمیل پروژه سایت املاک
 96

تنظیمات چند زبانه ( اولین در وب فارسی )

پیش نمایش00:34:23
 97

برنامه نویسی برد کرامب و بخش لوگو

پیش نمایش00:21:04
 98

کد نویسی قسمت نظرات و منو رسپانسیو سایت

پیش نمایش00:22:30
 99

تنظیم بخش مطالب مرتبط و استایل سایت

پیش نمایش00:20:27
 100

برنامه نویسی ابزارک های باقی مانده

پیش نمایش00:22:28
 101

تنظیم رسپانسیو سایت – بخش اول

پیش نمایش00:12:50
 102

تنظیم رسپانسیو سایت – بخش دوم

پیش نمایش00:14:02
 103

کنترل سطوح دسترسی در پنل کاربری

پیش نمایش00:29:23
 104

کدنویسی موقعیت و ویژگی در کارت املاک

پیش نمایش00:28:35
 105

انجام تنظیمات نهایی نقشه و لوکیشن در سایت

پیش نمایش00:27:01
 106

کدنویسی صفحه مشاورین املاک

پیش نمایش00:27:10
1,995,000 تومان – خرید