دوره در 105 جلسه آماده خرید آنلاین می باشد . با کد تخفیف AmlakOff مبلغ 150,000 تومان تخفیف بگیرید

پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس

سلام دوستان و همراهان وب سایت سئو 90 ، اگر در جلساتی از این دوره که در سایت به شکل رایگان ارائه شده بودند همراه ما بوده باشید ، مطلع هستید که برای اولین بار در سطح وب فارسی وب ، سایت سئو 90 پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس را به شکل کامل و جامع استارت زد و با همراهی شما قدم به قدم آن را پیش برده است . این دوره یک دوره تخصصی برای وردپرس است و در قالب یک سایت املاک آموزش داده می شود .
این دوره به قدری کامل و جامع است که شما با مطالعه این دوره و تمرین و تکرار ، تنها به یک طراح قالب وردپرس تبدیل نمی شوید . بلکه به یک متخصص وردپرس تبدیل خواهید شد و هر کاری که دلتان خواست داخل این سیستم مدیریت محتوا انجام خواهید داد . ما این موضوع را با قدرت تمام تضمین می کنیم .

چرا اسم این دوره طراحی سایت املاک است ؟

به زبان ساده :

ما دنبال سرفصل هایی بودیم تا شما را به یک متخصص در وردپرس تبدیل کنیم ، سرفصل هایی که کنار هم جمع کردیم مناسب یک سایت املاک و آگهی بودند ، بنابراین تصمیم گرفتیم تا آموزش های تخصصی وردپرس را در قالب یک سایت املاک به شکل پروژه محور در اختیار شما قرار دهیم . هزینه طراحی یک وب سایت اختصاصی املاک در این حد بیش از 20 ملیون تومان است .

توجه داشته باشید شما با یکبار خرید این محصول و پرداخت هزینه تمام دوره می توانید تمامی قسمت هایی که با تکمیل شدن به آن اضافه خواهند شد را در ادامه دانلود کنید . برای سهولت در دانلود ، قسمت ها بصورت مجزا قرار داده شده اند . ضمن اینکه خاطر جمع باشید که این دوره به نسبت هزینه آن ارزش خرید بالایی دارد و تمامی نکاتی که در این دوره آموزش داده خواهند شد واقعا از ارزش بسیار بیشتری برخوردار هستند . شما با خواندن یک دوره در وب سایت ما ، و تمرین و تکرار مناسب و همچنین داشتن توجه و تمرکز کافی ، به راحتی خواهید توانست وارد بازار کار وردپرس شوید و تمامی وب سایت های وردپرس بغیر از سایت های فروشگاهی را ، هم طراحی و هم برنامه نویسی نمائید .

این دوره شامل دوره های تکمیلی و فوق پیشرفته برنامه نویسی هم خواهد بود که می توانید جهت متخصص شدن در وردپرس و نفوذ به قلب تمامی بخشهای برنامه نویسی از آنها هم بهره ببرید . پشتیبانی دوره بصورت همیشگی بوده و تضمین آموزش دارد . پس با خیال راحت خرید کنید .

دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس

سرفصل های کلی دوره آموزشی طراحی سایت املاک و آنچه در این دوره باهم پیش خواهیم برد !

مشاهده جزئیات کامل دوره طراحی سایت املاک با وردپرس  کلیک کنید

توضیحات پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس :

این دوره به نام اولین دوره طراحی سایت املاک و مستغلات در سطح وب فارسی توسط وب سایت ما یعنی سئو 90 استارت زده شده است که البته آموزش تخصصی وردپرس در قالب یک سایت املاک است به این دلیل که سرفصل های آموزشی در دوره املاک از هر آموزش دیگری تکمیل تر بودند . از جلسه 34 بخش های مربوط به برنامه نویسی و تبدیل قالب به یک وب سایت وردپرس آموزش داده شده است . این دوره تا قسمت 20 به شکل کاملا رایگان در وب سایت منتشر شده . شما عزیزان می توانید خیلی راحت از 20 قسمت قرار گرفته روی سایت استفاده نمائید و نکات بسیار خوبی که در این دوره آموزش داده شده است را در طراحی سایت های خود به کار گیرید .

اما از قسمت 21 تا انتهای دوره ، ویدئو هایی که در سایت قرار می گیرند به شکل پیش نمایش از جلسات هستند و ما به کاربران عزیز این امکان را داده ایم تا بتوانند پیش نمایشی از آنچه که در دوره اتفاق خواهد افتاد و قرار است تدریس شود را به شکل مختصر تماشا کنند . این پیش نمایش ها ارزش دوره را برای دانشجویان علاقمند روشن خواهد کرد و کسانی که تصمیم به خرید دوره دارند خواهند توانست با اطمینان خاطر بیشتر دوره را خریداری کنند .

اگر بخش مربوط به توضیحات دوره طراحی سایت املاک را بخوبی مطالعه کرده باشید حتما تمامی سرفصل های دوره را در ویدئو پیش نمایشی که در آن صفحه و همچنین در بالا قرار داده شده است مشاهده نموده اید و ما در قدم اول توضیحات ، به تمامی دانشجویان اطمینان داده ایم که دوره ما کاملا جامع است و اکثر نکات مربوط به برنامه نویسی یک وب سایت وردپرسی و بسیاری نکات دیگر که در مورد قالب نویسی وردپرس در هیچ جای وب فارسی وجود ندارند را در این دوره آموزش خواهیم داد .

شما به راحتی پس از اتمام این دوره قادر هستید تا با تمرین و تکرار مناسب مستقیما وارد بازار کار شوید .

پس از استفاده از این دوره چقدر مهارت کسب می کنم ؟

یکی از سولاتی که در ابتدای خرید همه پکیج ها برای شما پیش می آید این است که اگر این دوره را خریداری کنم و از ویدئو های آن استفاده کنم تا چه میزان مهارت من افزایش خواهد یافت ؟ در مورد طراحی قالب و بخش فرانت اند باید گفت اگر شما آشنایی مختصر با زبان های طراحی همچون Html , Css و بوت استرپ داشته باشید ، می توانید به راحتی تمامی بخش های طراحی قالب را درک نمائید .

مطمئن باشید در بخش های آموزشی مربوط به طراحی قالب هر اندازه هم بخودتان اطمینان داشته باشید بازهم حداقل 10 ها نکته آموزش خواهید دید تا طراحی قالب های شما من بعد به شکل بسیار استاندارد صورت گیرد . این نکات حاصل تجربه مدرس طی چندین سال است و مواردی بسیار ارزشمند حتی در بخش های رایگان دوره آموزش داده شده است . شما اگر در شروع دوره در نقطه 30 طراحی قالب باشید مطمئن باشید اگر بخوبی تمرین داشته باشید و مطالب بخش آموزش طراحی قالب را بخوبی یادگرفته باشید به نقطه 80 طراحی خواهید رسید .

در بخش های برنامه نویسی لازم است بدانید که این دوره از صفر تا صد است . به همین جهت اگر شما آشنایی مقدماتی با زبان Php و نحوه نگارش توابع و کاربرد آنها داشته باشید قادر خواهید بود تا بخوبی طراحی قالب وردپرس را درک نمائید . طراحی قالب وردپرس که در بخش برنامه نویسی آن با زبان Php سرو کار خواهیم داشت تماما از ابتدا و از نقطه نصب وردپرس آموزش داده خواهد شد . شما از همان ابتدا با نحوه داینامیک سازی قالب آشنا خواهید شد و مباحث از سطح مبتدی تا حرفه ای و فوق حرفه ای تدریس خواهند شد .

اگر شما در نقطه 0 برنامه نویس قالب های وردپرسی باشید ، پس از یکبار مطالعه آموزش های دوره ، و تمرین و تکرار به نقطه 50 خواهید رسید . بار دوم با مرور ویدئو ها و تمرین بیشتر به نقطه 70 خواهید رسید .

اگر بخواهیم به زبان ساده تر بگوئیم : بعد از اتمام این دوره شما قادر هستید تا تمامی وب سایت های وردپرس همچون سایت های شرکتی ، شخصی ، خبری و …. بجز سایت های فروشگاهی را به شکل کامل طراحی و برنامه نویسی نمائید .

البته که برای هر یک موارد گفته شده در وب سایت ما دوره های آموزش تدریس خواهند شد ، اما اگر شما درک برنامه نویسی خوبی داشته باشید و بدانید که اصلاحا چی به چیه ، قادر خواهید بود به راحتی هر نوع وب سایت وردپرس که در این چهارچوب برنامه نویسی باشد را پیاده سازی نمائید . همانگونه که در ابتدای دوره هم گفته ایم پس از اتمام این دوره و داشتن تمرین و تکرار مناسب ، صدرصد آماده ورود به بازار کار هستید و به یک طراح و برنامه نویس وردپرس تبدیل خواهید شد .

پشتیبانی این دوره چگونه است ؟

این دوره یک دوره آنلاین است و پشتیبانی آن نیز به شکل آنلاین می باشد . شما کافیست در هر یک از قسمت ها که سوالی داشتید برای ما مطرح کنید تا توسط مشاورین و برنامه نویسان دوره مربوطه پاسخ داده شوند .

این دوره یک دوره فوق حرفه ای از وب سایت سئو 90 است و مثل تمامی دوره های وب سایت ضمانت بازگشت وجه دارد و شما با خیال راحت می توانید دوره را خریداری و استفاده نمائید .

نحوه آموزش در این دوره چگونه است ؟

برای اون دسته از عزیزان که علاقه دارند با روند آموزش هم آشنا بشن یک توضیح مختصری در این قسمت ارائه می کنیم گرچه در بخش سرفصل ها و همچنین ویدئو معرفی دوره ما سعی کردیم تا خیلی واضح خدمت شما نحوه و روند آموزش رو توضیح بدیم . در داخل این دوره شما با هر اطلاعاتی که وارد شید با 500 برابر اطلاعات خارج خواهید شد . برای شروع دوره آشنایی با طراحی قالب و همچنین زبان PHP لازمه .

ما در این دوره در نهایت سادگی کد هامون رو نوشتیم و حتی از شی گرایی هم استفاده نکردیم تا شما ببینید که خیلی راحت میشه توسط کدهای ساده PHP چطور مهارت خرج داد و قسمت های مختلف روبرنامه نویسی کرد . شما اگر آشنایی با توایع و حلقه و آرایه ها در PHP داشته باشید در این دوره مشکلی ندارید و بسیاری از توابع مهم و کاربردی را هم در این دوره یاد خواهید گرفت .

ما در قدم اول از طراحی قالب سایت شروع می کنیم . طراحی قالب و ظاهر برای ما در این دوره خیلی مهمه . پس سعی می کنیم تا قالب خیلی شیکی رو با هم طراحی کنیم . البته یکی از اخلاق های خوب ما این هست که خیلی وسواس داریم و هر جا که نیاز باشه به عنوان تنفس یک جلسه روی بهتر کردن قالب سایت با هم کار می کنیم . شما حتما در بخشه های دمو قالب ، نتیجه نهایی سایت رو مشاهده کردید . ما سعی کردیم تا قالب سایت ما خیلی امروزی طراحی بشه ضمن اینکه مباحث UI و UX داخل اون تا حد امکان رعایت بشه .

چیدمان و دسترسی کاربر برای ما خیلی مهمه به همین دلیل حدود 34 جلسه با هم در قسمت های طراحی قالب کار خواهیم کرد . تمامی صفحاتی که نیاز داریم از جمله صفحه اصلی ، صفحه ورود و ثبت نام ، صفحه حساب کاربری مشتربان سایت ، صفحه املاک ، صفحه جستجو املاک ، صفحه آرشیو مطالب ، صفحه مربوط به دسته بندی املاک ، برگه ها و هر صفحه ای که در داخل سایت نیاز داریم رو ابتدا تماما طراحی می کنیم و بعد از اون وارد بخش های برنامه نویسی میشیم .

قسمت های برنامه نویسی شامل آموزش های پایه در ابتدا هستد . قبل از هرچیزی ما قسمت های مربوط به پایه وب سایتمون رو تکمیل میکنیم مثل بخس نوشته ها ، دسته بندی ها ، مطالب و … نهایتا بعد از این این قسمت ها وارد بخش املاک خواهیم شد که لذت بخش ترین قسمت ها در دوره آموزشی طراحی سایت املاک با وردپرس هستند و هر جلسه اون سرشار از نکات آموزشی فوق العاده هست .

قدم به قدم قسمت های مختلف قالب رو با هم پیش خواهیم برد . بخش اضافه کردن قسمت املاک به سایت ، بخش دسته بندی ها ، بحش ویژگی های ملک و تمام قسمت هایی که در ویدئو معرفی دیدیدن ، قدم به قدم در دوره آموزشی ما به شما رائه خواهد شد و شما خودتون کم کم حس خواهید کرد که به تخصص شگفت انگیزی در قالب های وردپرسی دارید دست پیدا می کنید .

این دوره البته که شامل دوره های مکمل هم هستند و در صورت استقبال دانشجو های دوره حتما این دوره های مکمل هم که در داخل ویدئو معرفی خدمت شما معرفی شدن ضبط و در داخل سایت قرار خواهند گرفت .

وب سایت سئو 90 ، اولین بودن در زمینه ارائه آموزش تخصصی برای این صنف رو افتخار میدونه و امیدواریم تا شما عزیزان خیلی راحت بتونید به کمک دوره ما و البته تلاش و همت خودتون به قدم های بزرگ در دنیای تخصصی وردپرس دست پیدا کنید . سئو 90 همیشه همراه شماست .

1,995,000 تومان – خرید

29 پاسخ به “پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس – فوق العاده جامع و تضمینی

 1. Avatar سلیمان زاده گفت:

  سلام
  خوبین
  من اموزش وردپرسی شو رو دوبار خوندم دستتون درد نکنه واقعا اونهمه حرف رو مفتکی گفتین دمتون گرم ، من خیلی خودمو تونستم راه بندازم
  میخوام بدونم حالا میتونم این دوره رو بخرم و یاد بگیرم؟در حد من هست ؟

  • با سلام و عرض ادب ، دوره وردپرسی شو برای آموزش مبتدی تا متوسط هست ، بعد از پایان دوره حتما چندین قالب رو برای خودتون داینامیک کنید ، سعی کنید در زبان php تا حد متوسط کمی خودتونو راه بندازید ، بعد از این کار میتونید دوره املاک رو شروع کنید .

 2. Avatar حسامی گفت:

  سلام خسته نباشین خوبین ممنون از اموزش خوبتون ماه قبل که پیش نمایش آموزش شمارو دیدم واقعا فقط چندبار خود پیش نمایش را داشتم نگاه میکردم که ببینم میتونم اینو اگر خریدمش بخونم یا نه .الان که قسمت 49 رسیدم میبینیم اون اندازه اروم و کامل درس میدین که همه چیز یاد میگیرم . همه قسمت ها خیلی خوب توضیح میدین و ادم متوجه میشه چی به چی هست ای کاش همه اینطور یک بار درست توضیح بدن تا همه همان بار اول یاد بگیرند . ممنونم خدا پناه شما

 3. Avatar زهرا دانشور گفت:

  هرکس از این دوره استفاده کنه میتونه مهاجرت کنه … خخخخخ
  باور کنید چیزایی که دارم میخونم یه چیزی شاید 20 مرحله بالاتر از چیزایی هستن که خودم دوست داشتم یاد بگیرم . فک کنم تا 10 سال آینده برای من کافی باشه شاید هم بیشتر . امیدوارم حالتون همیشه خوب باشه تا به همین حالت ادامه بدید ممنونم ازتون

 4. Avatar کمالی گفت:

  اگه متخصص وردپرس نشم پولمو پس میگیرم ها .. خخخخ واقعا تضمین می کنید آموزشتون رو ؟

  • با سلام ، بله حتما ، همونطور که در ابتدای دوره هم خدمتتون عرض کردیم آموزش هارو کاملا تضمین می کنیم و شما میتونید خیلی راحت به 80% برنامه نویسی تخصصی وردپرس به کمک این دوره مسلط بشید . در خدمتتون هستیم

 5. Avatar KARIM گفت:

  سلام خوبین بعد از قسمت 20 چرا همشون 1 دقیقه 2 دقیقه هستن ؟ کامل فیلم ها توی اپارات هم نبود

  • سلام و عرض ادب خدمت شما ، خب بله تا قسمت 20 جلسات رایگان بودند و از قسمت 21 به بعد می تونید دوره رو خریداری کنید و آموزش هارو تا انتها پیش ببرید . با تشکر از شما

 6. Avatar AhmadG گفت:

  اگه بعدا آپدیت بدین چطوری متوجه بشیم ؟ اینجا نوشتین توی مزایای خرید دوره که آپدیت های بعدی رو رایگان بهمون میدین . در این مورد لطفا توضیح بدین ؟ بعدا قسمتی هم به این آموزش اضافه بشه خودش میاد برامون ؟

  • سلام ، بله شما زمانی که به عنوان دانشجوی دوره هستید ، اگر دوره بعدا آپدیت بشه و قسمت های جدید داخل اون قرار بگیره ، در همون بخش سفارسات آپدیت های جدید رو خواهید دید . ما در بخش های مربوط به دوره حتما آپدیت ها را اطلاع خواهیم داد . ولی دوره کامل هست و به این زودی آپدیتی ارائه نمیشه اگر هم بشه در بخش سفارشات براتون قابل دانلود هست . تشکر

 7. Avatar احسان حمیدی گفت:

  سلام میبخشید برای خرید و شروع این دوره چقد باید بلد باشیم ؟ یعنی پیش نیاز چی میخواد ؟ میخوام ببینم الان میتونم یاد بگیرم یا بعدا بخرمش

 8. Avatar بهرام ایرانی گفت:

  اقا من یه سوال خیلی مهم دارم ، لطفا جواب بدین ، من میخوام این اموزش رو بخرم خب ولی نمیدونم که این خوبه یا اون اموزش که برا فروشگاه گذاشتین با کدومش میتونم بیشتر سایت طراحی کنم ؟من طراحی قالب وبسایتو خیلی خوب بلدم سه ماهی هم میشه که پی اچپی میخونم میتونم الان اینو.متوجه بشم و خودم هم بنویسم کدهاشو ؟

  • با سلام و ممنون از لطف شما ، اگر سطح تسلط شما به Php در حد این هست که توابع و کد نویسی رویه ای رو درک کنید می تونید با وردپرس کار کنید . برای آموزش ها هم باید بگم آموزش املاک خیلی کامل تره و بخش های پایه وردپرس بعلاوه برنامه نویسی اختصتاصی داره و این دوره برای همه سایت ها جز سایت ها فروشگاهی عالیه . برای فروشگاه هم که ما دوره جدید رو معرفی کردیم .

 9. Avatar زهرا دانشور گفت:

  هر جلسه که دوره شما جلوتر میره من علاقم به یادگیری وردپرس بیشتر میشه . من خودم دلم میخواست تا بتونم اموزشی رو ببینم که اینطور مرحله به مرحله یه سایت رو ساخت ، دقیقا تو این دوره همینو دارم تجربه میکنم ، فقط بگم دمتون گرم دیگه

 10. Avatar شهروز مقیمی گفت:

  10 روز بیشتر نیست که این آموزش رو خریدم . واقعیتش اولش خیلی می گفتم گرونه . دروغ چرا . اما واقعا در قسمت قالب دیدم که چقدر شما با تسلط تدریس می کنین و دارین خیلی راحت انگار نه انگار که داریم قالب سایت طراحی می کنیم .بخاطر همین موضوع خیلی اعتماد به نفس گرفتم که مثل شما قالب رو راحت طراحی کنم . توی همین یک هفته تمام قالبم رو ساختم و تموم شده . تازه میخوام وارد بخش های وردپرسی بشم . ممنونم امیدوارم توی همین دوره اونقدر حرفه ای بشم که همه چیزو تقریبا یاد بگیرم و اجرکم عند الله

 11. Avatar modres گفت:

  آموزشتون درمورد طراحی سایت با وردپرس هست اما میشه درگاه های خرید هم روی سایت گذاشت ؟ فک کنم خودتون اشاره کردین که میخوایین بخش فروش اشتراک هم توش برنامه نویسی کنید اگه اینطور باشه که عالیه در این مورد توضیح بده لطفا

  • با سلام و احترام ، بله امکان برنامه نویسی درگاه روی تمام سایت های وردپرس وجود داره و در سرفصل های این دوره ، بخش برنامه نویسی درگاه به عنوان دوره های مکمل ارائه خواهد شد و در طی این دوره تدریس نمی شه به این دلیل که حجم آموزشی اون بخش خارج از لول این آموزش هست . بخش های خرید اشتراک به صورت ماهانه سالانه و … آموزش داده خواهند شد .

 12. Avatar زهرا دانشور گفت:

  سلام خوبین آقای قدیمی . وقتتون بخیر ، دوره رو من خریدم تا جلسه 33 هم تماشا کردم دمتون گرم عالیه آموزش . قدم به قدم و کامله و بنظرم جز آموزش هایی هست که با حرف دل ما ضبطش کردین . هرقد تشکر کنم کمه . فقط یه سوال دارم . قسمت های بعدی دوره روز های خاصی قرار داده میشن یا اینکه قراره همه جلسات بعدی رو یکجا بذارید ؟ خیلی ممنونم

  • باسلام و وقت شما بخیر ، ممنونم از نظر لطف شما ، پشتیبانی شما دلگرمی ما برای ادامه دوره هست . دوره قدم به قدم تکمیل می شه و ما سعی می کنیم هر هفته 10 الی 20 جلسه قرار بدیم . جلسه 33 هفته گذشته به پایان رسیده و دلیل وقفه در ارائه جلسات بعدی این هست که شما فرصت تمرین و تکرار داشته باشید و عجله نکنید . تعداد جلسات ما با توجه به حجم دوره زیاد نیستند پس نگران نباشید . چون در وقت مناسب دوره رو تموم خواهید کرد . امروز 21 مهر ماه هست و تا آخر این هفته 10 الی 15 جلسه هم به مجموعه اضافه خواهد شد و می تونید دانلود کنید . تشکر از همراهی شما

 13. Avatar سمیرا مهاری گفت:

  سلام خوب هستین خسته نباشین .این دوره کلا چند قسمت خواهد بود ؟ بالای 100 جلسه هست ؟

  • سلام و عرض ادب . دوره ما طبق سرفصل ها در حال ضبط هست و حدودا 70 الی 80 جلسه خواهد بود . آموزش دادن سیستم املاک و همچنین برنامه نویسی خود وردپرس در 80 جلسه به صورت ویدئو های 10 الی 15 دقیقه ای به نوعی شاهکار محسوب می شه …

 14. Avatar محمدیان گفت:

  جلسات شما در بخش های طراحی قالب حدود 10 دقیقه اینا بودن . بخش های برنامه نویسی هم همینقدر قراره باشن با اینکه برنامه نویسی ها طولانی می شن مدت زمان فیلم هاش ؟

  • با سلام و تشکر ، بله همونطور که فرمودین جلسات رو ما خیلی کوتاه در نظر گرفتیم به این دلیل که دانشجو ها همیشه شوق ادامه جلسه بعدی رو داشته باشند . در بخش های برنامه نویسی هم مطمئن باشید که همین روال در پیش گرفته شده و با سرعت پیش خواهید رفت .

 15. Avatar رضا میری گفت:

  من اون 20 جلسه اول که رایگان دادین رو دیدم . 20 جلسه رایگان خودش خیلیه . ولی خیلی با تسلط تدریس شده . تقریبا خطای مدرس صفر هستش . حتما دوره رو خرید خواهم کرد . ممنونم از تون

 16. Avatar قنبری گفت:

  سلام . قیمت دوره تغییر کرده ؟ فک کنم قبلا 990 تومن بود الان 890 شده ؟

 17. Avatar رضا گفت:

  من همین الان می خواستم بخرمش ولی نمیشه لطفا راهنمایی کنید

  • با سلام چشم ، امروز هزینه دوره برآورد میشه و روی سایت قرار می گیره ، توجه داشته باشید که دوره یک دوره فوق العاده هست که نمیشه روی آموزش های اون قیمت گذاشت . مطمئن باشید که هزینه پرداختی شما واقعا ارزشش رو خواهد داشت و شما به تمام سایت های وردپرس بجز فروشگاهی مسلط می شید و همچنین دوره ما تضمین بازگشت وجه داره اگر راضی نباشید و ضمن اینکه پشتیبانی مادام العمر و دوره های تکمیلی که شامل بخش های بی نهایت سفارشی هستند خواهد داشت .
   شما می تونید بخش هایی که به دوره اضافه می شن رو هر بار از بخش خرید هاتون دانلود کنید و استفاده کنید .
   با تشکر از همراهی شما کاربر بسیار محترم سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1,995,000 تومان

با این دوره متخصص وردپرس شوید ! اگر نشدید دو برابر هزینه دوره را باز خواهیم گرداند . یک دوره فراتر از جامع برای طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت های وردپرسی ، در قالب موضوع سایت املاک ، با کامل ترین سرفصل ها ، صدرصد ورود به بازار کار

1,995,000 تومان – خرید

جزئیات محصول

 • بروز رسانی : دی ۱۸, ۱۳۹۹
 • سطح دوره : فوق حرفه ای
 • وضعیت دوره :
 • نوع دوره : غیر حضوری و آنلاین
 • نویسنده : مدیر ارشد

  مزایای خرید محصول

 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی سئو 90
 • دریافت رایگان آپدیت های بعدی

پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – حرفه ای و تضمینی

دوره ای کاملا پروژه محور ، از صفر تا هزار ، به همراه برنامه نویسی تمامی قسمت های یک فروشگاه اینترنتی با قالب اختصاصی ، ویژه ورود به بازار کار ، با سرفصل های کامل + آموزش سئو فروشگاه

435,000 تومان     8 فروش
 آخرین آپدیت : دی ۱۲, ۱۳۹۹

پکیج آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس – جامع و تضمینی

فوق العاده ترین و جامع ترین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت شرکتی با وردپرس ، با سرفصل های بسیار کامل ، کاملا حرفه ای و تضمینی ، ویژه ورود به بازار کار وردپرس ، با ضمانت بازگشت وجه

369,000 تومان     4 فروش
 آخرین آپدیت : دی ۱۲, ۱۳۹۹

پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس + فارسی سازی قالب

در این پکیج به شکل کاملا اصولی و تخصصی ، طراحی سایت های دو یا چند زبانه وردپرس را در همه ابعاد یاد خواهید گرفت و درنهایت نحوه ترجمه و فارسی سازی قالب های وردپرس را هم خواهید آموخت .

139,000 تومان     0 فروش
 آخرین آپدیت : دی ۲۲, ۱۳۹۹
سئو 90

1,995,000 تومان – خرید