آموزش طراحی قالب وردپرس

سوالات متداول دوره آموزشی املاک

این دوره آموزش طراحی سایت نیازمند دانش اولیه در مورد کدنویسی قالب های وردپرس است که داخل وب سایت ما دوره آموزشی رایگانی تحت عنوان وردپرسی شو خدمت شما عزیزان ارائه شده است تا به راحتی در این دوره شرکت کنید .

شما با شرکت در این دوره قادر هستید تا تمام وب سایت های وردپرسی ( بجز سایت های فروشگاهی ) را بدون محدودیت طراحی کنید و هرگز ترس این را نخواهید داشت که خواسته های بازار کار از توانایی شما خارج است .

خیر ، این دوره برای آموزش طراحی و همچنین برنامه نویسی سایت های پیشرفته در وردپرس است و به هیچ عنوان در این دوره نصب افزونه و ... وجود نخواهد داشت . شما با شرکت در این دوره یک برنامه نویس قدرتمند و متخصص خواهید بود .

دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس

اولین و حرفه‌ای ترین آموزش طراحی سایت املاک ، دوره آموزشی کامل برای تمامی سایت های آگهی و املاک ، حتی سایت های شرکتی ، خبری ، شخصی ، رزومه و … ، صدرصد تضمینی ، ویژه ورود به بازار کار ، برای اولین بار در سطح وب فارسی که با افتخار توسط سایت سئو 90 ارائه شده است .

دوستان قصد شعار دادن نداریم تا فقط پول به جیب بزنیم . قسمت های قابل ملاحضه از دوره را برای شما عزیزان به شکل رایگان منتشر کردیم تا جامعیت دوره ، نحوه تدریس و کیفیت دوره برای شما عزیزان مشخص شود . اگر در جلساتی از این دوره که در سایت به شکل رایگان ارائه شدند همراه ما بوده باشید ، مطلع هستید که برای اولین بار در سطح وب فارسی ، سایت سئو 90 پکیج آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس را به شکل کامل و جامع استارت زد و با همراهی شما قدم به قدم آن را پیش برد تا به اتمام برسد . این دوره یک دوره تخصصی برای وردپرس است و در قالب یک سایت املاک آموزش داده می شود .

آموزش کامل ساخت سایت املاک

این دوره به قدری کامل و جامع است که شما با مطالعه این دوره و تمرین و تکرار ، تنها به یک طراح قالب وردپرس تبدیل نمی شوید . بلکه به یک متخصص وردپرس تبدیل خواهید شد و هر کاری که خواستید داخل این سیستم مدیریت محتوا انجام خواهید داد . ما این موضوع را با قدرت تمام تضمین می کنیم .

چرا اسم این دوره طراحی سایت املاک است ؟

به زبان ساده :

برای سهولت در دانلود دوره ، قسمت های آموزشی بصورت مجزا قرار داده شدند . ضمن اینکه خاطر جمع باشید که این دوره به نسبت هزینه آن ارزش خرید بالایی دارد و تمامی نکاتی که در این دوره آموزش داده خواهند شد واقعا از ارزش بسیار بیشتری برخوردار هستند . شما با خواندن یک دوره در وب سایت ما ، و تمرین و تکرار مناسب و همچنین داشتن توجه و تمرکز کافی ، به راحتی خواهید توانست وارد بازار کار وردپرس شده و تمامی وب سایت های وردپرس بغیر از سایت های فروشگاهی را ، هم طراحی و هم برنامه نویسی نمائید ( چرا که موضوع سایت های فروشگاهی کمی متفاوت است و البته یک دوره مجزا برای سایت های فروشگاهی در سایت از قبل منتشر شده است ) . اما پیشنیاز های اصلی این دوره :

دوستان در صورتی که آشنایی خیلی کم با هر یک از این موارد داشته باشید برای شروع این دوره آموزش طراحی سایت کافی است . مطمئن باشید که در طول دوره تمامی بخش ها به شکل کامل آموزش داده خواهند شد . ممکن است بخش هایی باشند که برای شما کمی پیچیده باشند ( گرچه ما سعی کردیم دوره را در حد ساده برای شما تدریس کنیم ) مطمئن باشید با چند بار تمرین ملکه ذهن شما خواهند شد . دوره طراحی سایت املاک با وردپرس یکی از فوق العاده ترین دوره ها است و ما به حمایت شما دانشجویان عزیز دوره حتما نیاز داریم . خوشحالیم که کنار ما هستید و همیشه از ما حمایت می کنید . این آموزش شامل دوره های تکمیلی و پیشرفته برنامه نویسی هم خواهد بود که می توانید جهت متخصص شدن در وردپرس و نفوذ به قلب تمامی بخش های برنامه نویسی از آنها هم بهره ببرید که البته در قالب پکیج های مجزا ارائه خواهند شد . پشتیبانی دوره بصورت همیشگی بوده و تضمین آموزش دارد . پس با خیال راحت وارد دوره شوید .

آموزش کامل ساخت سایت املاک

زمانی که حرف از متخصص شدن در وردپرس زده شود ، برخی از دوستان شاید تصور کنند که رسیدن به این مهارت غیر ممکن است اما اگر کمی فکر کنید خواهید دید که اگر شما از آموزش های با کیفیت استفاده کنید و به امکانات یک سیستم آشنایی کامل داشته باشید ، قدرت این را خواهید داشت که به تنهایی تمامی امکانات ممکن را برای وب سایت های وردپرسی برنامه نویسی کنید . از این جهت تلاش نمودیم تا داخل دوره املاک ، به اندازه کافی قدرت سیستم وردپرس را به نمایش بگذاریم . البته دقت کنید که وردپرس در قسمت های برنامه نویسی همچون دریایی بی انتها است و می توان تا هر اندازه که نیاز داشتیم داخل آن نفوذ کنیم چرا که این سیستم متن باز است و می توانیم به راحتی با داشتن دانش اصولی آن را بزرگ و بزرگ تر کنیم . آموزش طراحی سایت املاک بر بستر وردپرس نمونه بسیار خوبی است تا بتوانید قدرت خودتان را سنجش کنید .

اگر قصد دارید تا به جمع دانشجویان این دوره ملحق شوید ، پس حتما در یک مسیر خوب هستید . در این دوره لذت همراه بودن با مدرس را تجربه خواهید کرد چرا که مدرس دوره همانند یک دوست کنار شما است و با اشتیاق و صداقت تمام به طراحی و برنامه نویسی پروژه خواهد پرداخت . این آموزش یکی از قدرتمند ترین دوره ها در سطح وب است به همین خاطر از شما تقاضا داریم تا با تمرکز کافی و بدون عجله با مدرس همراه شوید . مطمئن باشید که در انتهای دوره تمامی قسمت ها را یاد خواهید گرفت . پس بجای عجله کردن و مطالعه چندین و چند بار دوره به شکل دست و پا شکسته ، یکبار با تمرکز کافی در دوره شرکت کنید تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید .

هر سایتی را در وردپرس طراحی کنید

این دوره با نام اولین دوره طراحی سایت املاک و مستغلات در سطح وب فارسی توسط وب سایت ما یعنی سئو 90 استارت زده شد است که البته آموزش تخصصی وردپرس در قالب یک سایت املاک است به این دلیل که سرفصل های آموزشی در دوره املاک از هر آموزش دیگری تکمیل تر هستند . از جلسه 34 بخش های مربوط به برنامه نویسی و تبدیل قالب به یک وب سایت وردپرسی آموزش داده شده است . این دوره تا قسمت 20 به شکل کاملا رایگان در وب سایت منتشر شده . شما عزیزان می توانید خیلی راحت از 20 قسمت قرار گرفته روی سایت استفاده نمائید و نکات بسیار خوبی که در این دوره آموزش داده شده است را در طراحی سایت های خود به کار گیرید .

اما از قسمت 21 تا انتهای دوره ، ویدئو هایی که در سایت قرار می گیرند به شکل پیش نمایش از جلسات هستند و ما به کاربران عزیز این امکان را دادیم تا بتوانند پیش نمایشی از آنچه که در دوره اتفاق خواهد افتاد و قرار است تدریس شود را به شکل مختصر تماشا کنند . این پیش نمایش ها ارزش دوره را برای دانشجویان علاقمند روشن خواهد کرد و کسانی که تصمیم به خرید دوره دارند خواهند توانست با اطمینان خاطر بیشتر دوره را خریداری کنند .

اگر توضیحات دوره طراحی سایت املاک را بخوبی مطالعه کرده باشید حتما برخی سرفصل های دوره را در ویدئو پیش نمایشی که در این صفحه و در بالا قرار داده شده است مشاهده نمودید و ما در قدم اول توضیحات ، به تمامی دانشجویان اطمینان دادیم که دوره ما کاملا جامع است و اکثر نکات مربوط به برنامه نویسی یک وب سایت وردپرسی و بسیاری نکات دیگر که در مورد قالب نویسی وردپرس در هیچ جای وب فارسی وجود ندارند را در این دوره آموزش خواهیم داد . شما به راحتی پس از اتمام این دوره قادر هستید تا با تمرین و تکرار مناسب مستقیما وارد بازار کار شوید و تمامی قالب های وردپرسی ( بجز سایت های فروشگاه ) را طراحی و برنامه نویسی کنید .

پس از شرکت در دوره املاک چقدر مهارت کسب خواهم کرد ؟

یکی از سولاتی که در ابتدای خرید همه پکیج ها برای شما پیش می آید این است که اگر این دوره را خریداری کنم و از ویدئو های آن استفاده کنم تا چه میزان مهارت من افزایش خواهد یافت ؟ در مورد طراحی قالب و بخش فرانت اند باید گفت اگر شما آشنایی مختصر با زبان های طراحی همچون Html , Css و بوت استرپ داشته باشید ، می توانید به راحتی تمامی بخش های طراحی قالب را درک نمائید .

آموزش ساخت قالب html املاک

مطمئن باشید در بخش های آموزشی مربوط به طراحی قالب هر اندازه که به خودتان اطمینان داشته باشید باز هم حداقل 10 ها نکته آموزش خواهید دید تا طراحی قالب های شما از این به بعد به شکل بسیار استاندارد صورت گیرد . این نکات حاصل تجربه مدرس طی چندین سال است و موارد بسیار ارزشمندی حتی در بخش های رایگان دوره آموزش داده شده است . شما اگر در شروع دوره در نقطه 30 طراحی قالب باشید مطمئن باشید اگر بخوبی تمرین داشته و مطالب بخش آموزش طراحی قالب را بخوبی یاد گرفته باشید به نقطه 80 طراحی خواهید رسید .

در بخش های برنامه نویسی لازم است بدانید که این دوره از صفر تا صد است . به همین جهت اگر شما آشنایی مقدماتی با زبان Php و نحوه نگارش توابع و کاربرد آنها داشته باشید قادر خواهید بود تا بخوبی طراحی قالب وردپرس را درک نمائید . طراحی قالب وردپرس که در بخش برنامه نویسی آن با زبان Php سروکار خواهیم داشت تماما از ابتدا و از نقطه نصب وردپرس آموزش داده خواهد شد . شما از همان ابتدا با نحوه داینامیک سازی قالب آشنا خواهید شد و مباحث از سطح مبتدی تا حرفه ای و بسیار پیشرفته تدریس خواهند شد . اگر شما در نقطه 0 برنامه نویسی قالب های وردپرسی باشید ، پس از یکبار مطالعه آموزش های دوره ، و تمرین و تکرار به نقطه 50 خواهید رسید . بار دوم با مرور ویدئو ها و تمرین بیشتر به نقطه 70 خواهید رسید .

البته که برای هر یک موارد گفته شده در وب سایت ما ، دوره های آموزش تدریس شدند ، اما اگر شما درک برنامه نویسی خوبی داشته باشید و بدانید که اصلاحا ” چی به چیه ” ، قادر خواهید بود به راحتی هر نوع وب سایت وردپرس که در این چهارچوب برنامه نویسی باشد را پیاده سازی نمائید . همانگونه که در ابتدای دوره هم گفتیم پس از اتمام این دوره و داشتن تمرین و تکرار مناسب ، صدرصد آماده ورود به بازار کار هستید و به یک طراح و برنامه نویس وردپرس تبدیل خواهید شد .

پشتیبانی دوره املاک چگونه است

این آموزش یک دوره آنلاین است و پشتیبانی آن نیز به شکل آنلاین می باشد . شما کافیست در هر یک از قسمت ها که سوالی داشتید برای ما مطرح کنید تا توسط مشاورین و برنامه نویسان دوره مربوطه پاسخ داده شوند . این پکیج یک دوره پیشرفته از وب سایت سئو 90 است و مثل تمامی دوره های وب سایت ضمانت بازگشت وجه دارد و شما با خیال راحت می توانید دوره را خریداری و استفاده نمائید . هر یک از دوره های غیر رایگان سئو 90 تا چند ماه پشتیبانی مستقیم با مدرس دوره دارد و می توانید در کنار مدرس لذت یادگیری را افزایش دهید .

فصل 1 ، طراحی صفحه اصلی سایت
معرفی دوره و سرفصل های کلی00:10:00
 1

بررسی ساختار قالب های املاک

ویدئو کامل00:07:23
 2

دانلود فایل های مورد نیاز پروژه و ساخت صفحات اولیه

ویدئو کامل00:16:43
 3

ساخت منو اصلی به صورت سه سطحی

ویدئو کامل00:18:43
 4

تکمیل منو اصلی و بخس ورود و ثبت نام در سایت

ویدئو کامل00:12:32
 5

طراحی بخش تماس و آدرس در ابتدای سایت

ویدئو کامل00:12:32
 6

طراحی بخش عنوان و توضیحات به همراه فرم جستجوی پیشرفته املاک

ویدئو کامل00:18:32
 7

ساخت بخش جدیدترین املاک با طراحی زیبا

ویدئو کامل00:20:32
 8

تکمیل بخش جدیدترین املاک

ویدئو کامل00:18:32
 9

طراحی بخش سایدبار صفحه اصلی

ویدئو کامل00:12:32
 10

طراحی بخش اسلایدر دسته بندی املاک

ویدئو کامل00:15:32
 11

طراحی بخش املاک پیشفروش

ویدئو کامل00:12:43
 12

طراحی بخش خدمات سایت

ویدئو کامل00:12:32
 13

تکمیل بخش هایی از قالب به تقاضای شما دانشجویان محترم دوره

ویدئو کامل00:10:32
 14

طراحی بخش اخبار و مقالات

ویدئو کامل00:13:32
 15

اتمام طراحی و استایل دهی بخش اخبار و مقالات

ویدئو کامل00:11:32
 16

تکمیل بخش فوتر سایت

ویدئو کامل00:10:32
 17

نازک کاری صفحه اول و اتمام کامل صفحه اول سایت

ویدئو کامل00:16:37
فصل 2 ، طراحی صفحات داخلی قالب املاک
 18

شروع طراحی صفحات داخلی و هدر صفحات

ویدئو کامل00:16:32
 19

طراحی صفحه دسته بندی املاک

ویدئو کامل00:13:53
 20

ساخت بخش صفحه بندی و صفحه جستجو املاک

پیش نمایش00:07:02
 21

ساخت صفحات اخبار ، دسته بندی ، برچسب ، جستجو

پیش نمایش00:14:32
 22

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش اول )

پیش نمایش00:17:25
 23

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش دوم )

پیش نمایش00:16:17
 24

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش سوم )

پیش نمایش00:12:17
 25

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش چهارم )

پیش نمایش00:13:25
 26

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش پنجم )

پیش نمایش00:14:51
 27

ساخت صفحه جزئیات مربوط به هر ملک ( بخش ششم )

پیش نمایش00:14:11
 28

ساخت صفحه مربوط به جزئیات مطالب ( بخش اول )

پیش نمایش00:14:36
 29

ساخت صفحه مربوط به جزئیات مطالب ( بخش دوم )

پیش نمایش00:11:11
 30

ساخت صفحه مربوط به جزئیات مطالب ( بخش سوم )

پیش نمایش00:06:27
 31

ساخت صفحه مربوط به اطلاعات مدیران ملک

پیش نمایش00:18:47
 32

ساخت بخش ورود و ثبت نام در سایت

پیش نمایش00:17:32
 33

ساخت بخش پنل مدیریت برای کاربران سایت

پیش نمایش00:14:34
فصل 3 ، برنامه نویسی پایه وردپرس
 34

استارت وردپرسی کردن قالب

پیش نمایش00:10:16
 35

معرفی انواع قالب ها به وردپرس

پیش نمایش00:10:21
 36

شروع کار با توابع وردپرس و بخش بندی قالب

پیش نمایش00:14:32
 37

آموزش سیستم هوک در وردپرس

پیش نمایش00:20:43
 38

داینامیک کردن منو ها در وردپرس

پیش نمایش00:21:42
 39

آموزش Wp_Query ، برنامه نویسی بخش مقالات

پیش نمایش00:25:42
 40

برنامه نویسی صفحه Single

پیش نمایش00:13:32
 41

برنامه نویسی بخش مطالب مرتبط

پیش نمایش00:15:13
 42

برنامه نویسی برگه ها + برگه های خاص در وردپرس

پیش نمایش00:18:24
 43

نحوه تنظیم صفحات در وردپرس ( مهم )

پیش نمایش00:20:00
 44

برنامه نویسی دسته ها و برچسب ها

پیش نمایش00:16:54
 45

برنامه نویسی ابزارک ها در وردپرس

پیش نمایش00:23:36
فصل 4 ، برنامه نویسی املاک
 46

برنامه نویسی فرم ورود اختصاصی در سایت (لاگین)

پیش نمایش00:14:43
 47

برنامه نویسی فرم ثبت نام در سایت (با امنیت کامل)

پیش نمایش00:22:32
 48

فیلتر گذاری و اعتبار سنجی فرم های ورود و ثبت نام

پیش نمایش00:31:43
 49

آموزش بخش Custom Post type ها برای املاک

پیش نمایش00:21:43
 50

آموزش Custom Taxonomy در املاک

پیش نمایش00:15:13
 51

برنامه نویسی بخش جدیدترین املاک

پیش نمایش00:17:35
 52

برنامه نویسی متاباکس ها ( فوق العاده مهم )

پیش نمایش00:25:15
 53

برنامه نویسی بخش جزئیات املاک – قسمت اول

پیش نمایش00:25:39
 54

برنامه نویسی تخصصی گالری املاک – بخش اول

پیش نمایش00:22:32
 55

برنامه نویسی تخصصی گالری املاک – بخش دوم

پیش نمایش00:30:21
 56

برنامه نویسی ویژگی املاک ( اولین آموزش فوق حرفه‌ای )

پیش نمایش00:18:13
 57

برنامه نویسی ویژگی املاک – قسمت دوم

پیش نمایش00:26:27
 58

برنامه نویسی ویژگی املاک – قسمت سوم

پیش نمایش00:25:02
 59

برنامه نویسی ویژگی املاک – قسمت چهارم

پیش نمایش00:27:16
 60

برنامه نویسی ویژگی املاک ( افزودن Ajax )

پیش نمایش00:24:16
 61

برنامه نویسی بخش حذف ویژگی های املاک

پیش نمایش00:29:43
 62

کد نویسی بخش ویرایش ویژگی دسته بندی

پیش نمایش00:18:42
 63

نمایش ویژگی های املاک در سایت

پیش نمایش00:21:30
 64

ویژگی های املاک در سایت – تکمیلی

پیش نمایش00:28:32
 65

کد نویسی بخش افزودن به علاقمندی ها

پیش نمایش00:30:13
 66

بخش افزودن به علاقمندی ها – قسمت دوم

پیش نمایش00:20:52
فصل 5 ، برنامه نویسی پنل کاربری
 67

برنامه نویسی پنل کاربران فوق حرفه ای – قسمت اول

پیش نمایش00:23:51
 68

برنامه نویسی پنل کاربران فوق حرفه ای – قسمت دوم

پیش نمایش00:23:31
 69

برنامه نویسی پنل کاربران فوق حرفه ای – علاقمندی ها

پیش نمایش00:31:04
 70

برنامه نویسی پنل کاربران فوق حرفه ای – املاک من

پیش نمایش00:32:23
 71

برنامه نویسی بخش اطلاعات پروفایل کاربران

پیش نمایش00:29:32
 72

کدنویسی بخش ارتقا نقش کاربران به مشاور املاک

پیش نمایش00:22:52
 73

برنامه نویسی بخش اطلاعات پروفایل مشاورین املاک

پیش نمایش00:29:03
 74

کدنویسی نمایش اطلاعات مشاور املاک در جزئیات آگهی

پیش نمایش00:26:32
 75

کدنویسی بخش ارسال آگهی – بخش اول

پیش نمایش00:28:32
 76

کدنویسی بخش ارسال آگهی – بخش دوم

پیش نمایش00:27:43
 77

کدنویسی بخش ارسال آگهی – بخش سوم

پیش نمایش00:26:32
 78

ارسال تصاویر آگهی توسط کاربر – بخش اول

پیش نمایش00:25:32
 79

ارسال تصاویر آگهی توسط کاربر – بخش دوم

پیش نمایش00:32:32
 80

برنامه نویسی بخش ویرایش آگهی – قسمت اول

پیش نمایش00:33:05
 81

کد نویسی ویرایش آگهی در پنل کاربری

پیش نمایش00:27:16
 82

کد نویسی ویرایش گالری تصاویر املاک

پیش نمایش00:32:24
 83

اعمال تغییرات در پنل کاربری

پیش نمایش00:21:27
فصل 6 ، نقشه و لوکیشن ، توسعه سیستم
 84

کنترل ویژگی های املاک

پیش نمایش00:27:32
 85

برنامه نویسی صفحات دسته بندی و جستجوی املاک

پیش نمایش00:19:32
 86

برنامه نویسی جستجوی پیشرفته – قسمت اول

پیش نمایش00:23:43
 87

برنامه نویسی جستجوی پیشرفته – قسمت دوم

پیش نمایش00:20:32
 88

برنامه نویسی قسمت موقعیت املاک – بخش اول

پیش نمایش00:24:28
 89

برنامه نویسی قسمت موقعیت املاک – بخش دوم

پیش نمایش00:27:42
 90

برنامه نویسی نقشه و لوکیشن ( اولین در وب فارسی )

پیش نمایش00:27:42
 91

برنامه نویسی نقشه و لوکیشن – بخش دوم

پیش نمایش00:28:26
 92

کد نویسی نقشه در بخش مدیریت سایت

پیش نمایش00:30:05
 93

برنامه نویسی قسمت تنظیمات

پیش نمایش00:26:20
 94

کد نویسی صفحه اصلی به شکل ماژولار

پیش نمایش00:31:50
 95

کد نویسی صفحه اصلی به شکل ماژولار – بخش دوم

پیش نمایش00:31:26
فصل 7 ، تکمیل پروژه سایت املاک
 96

تنظیمات چند زبانه ( اولین در وب فارسی )

پیش نمایش00:34:23
 97

برنامه نویسی برد کرامب و بخش لوگو

پیش نمایش00:21:04
 98

کد نویسی قسمت نظرات و منو رسپانسیو سایت

پیش نمایش00:22:30
 99

تنظیم بخش مطالب مرتبط و استایل سایت

پیش نمایش00:20:27
 100

برنامه نویسی ابزارک های باقی مانده

پیش نمایش00:22:28
 101

تنظیم رسپانسیو سایت – بخش اول

پیش نمایش00:12:50
 102

تنظیم رسپانسیو سایت – بخش دوم

پیش نمایش00:14:02
 103

کنترل سطوح دسترسی در پنل کاربری

پیش نمایش00:29:23
 104

کدنویسی موقعیت و ویژگی در کارت املاک

پیش نمایش00:28:35
 105

انجام تنظیمات نهایی نقشه و لوکیشن در سایت

پیش نمایش00:27:01
 106

کدنویسی صفحه مشاورین املاک

پیش نمایش00:27:10

نحوه آموزش در دوره طراحی سایت املاک

برای آن دسته از عزیزان که علاقه دارند با روند آموزش دوره آشنا شوند یک توضیح مختصری در این قسمت ارائه کردیم گرچه در بخش سرفصل ها و همچنین ویدئو معرفی دوره سعی داشتیم تا خدمت شما خیلی واضح نحوه و روند آموزش را توضیح دهیم . در داخل این دوره شما با هر اطلاعاتی که وارد شوید با 1000 برابر اطلاعات خارج خواهید شد . برای شروع دوره آشنایی با طراحی قالب و همچنین زبان PHP لازم است .

ما در این دوره و در نهایت سادگی کد های قالب را نوشتیم و حتی از بخش شی گرایی هم استفاده نکردیم تا شما شاهد باشید که خیلی راحت می توان توسط کدهای ساده PHP مهارت خرج داده و قسمت های مختلف را برای سایت برنامه نویسی کرد . شما اگر آشنایی با توایع ، حلقه و آرایه ها در PHP داشته باشید در این دوره مشکلی ندارید و بسیاری از توابع مهم و کاربردی دیگر را نیز در این دوره یاد خواهید گرفت .

ما در قدم اول از طراحی قالب سایت شروع می کنیم . طراحی قالب و ظاهر برای ما در این دوره خیلی مهم است . پس سعی می کنیم تا قالب خیلی شیکی را با هم طراحی کنیم . البته یکی از اخلاق های خوب ما این هست که خیلی وسواس داریم و هر جا که نیاز بود به عنوان تنفس یک جلسه را بر روی بهتر کردن قالب سایت با هم کار می کنیم . شما حتما در بخش های دمو قالب ، نتیجه نهایی سایت را مشاهده کردید . ما سعی کردیم تا قالب سایت ما خیلی امروزی طراحی شود ضمن اینکه مباحث UI و UX داخل قالب تا حد امکان رعایت شود . پس پکیج ما یک دوره همه فن حریف است .

چیدمان و دسترسی کاربر برای ما خیلی مهم است به همین دلیل حدود 34 جلسه با هم در قسمت های طراحی قالب کار خواهیم کرد که در نوع خود بی نظیر است . تمامی صفحاتی که نیاز داریم از جمله صفحه اصلی ، صفحه ورود و ثبت نام ، صفحه حساب کاربری مشتربان سایت ، صفحه املاک ، صفحه جستجو املاک ، صفحه آرشیو مطالب ، صفحه مربوط به دسته بندی املاک ، برگه ها و هر صفحه که در داخل سایت نیاز داریم را ابتدا تماما طراحی می کنیم و بعد از اتمام طراحی همه صفحات وارد بخش های برنامه نویسی خواهیم شد .

آموزش ساخت نقشه در سایت

قسمت های برنامه نویسی در ابتدا شامل آموزش های پایه هستند . قبل از هرچیزی قسمت های مربوط به پایه وب سایت را تکمیل میکنیم مثل بخش نوشته ها ، دسته بندی ها ، مطالب و … نهایتا بعد از اتمام برنامه نویسی این قسمت ها ، وارد بخش املاک خواهیم شد که لذت بخش ترین قسمت ها در دوره آموزشی طراحی سایت املاک با وردپرس هستند و هر جلسه آن سرشار از نکات آموزشی فوق العاده است .

قدم به قدم قسمت های مختلف قالب را با هم پیش خواهیم برد . بخش اضافه کردن قسمت املاک به سایت ، بخش دسته بندی ها ، بخش ویژگی های ملک و تمام قسمت هایی که در ویدئو معرفی مشاهده کردید، قدم به قدم در دوره آموزشی ما به شما رائه خواهد شد و شما خودتان کم کم حس خواهید کرد که به تخصص شگفت انگیزی در قالب های وردپرسی دست پیدا می کنید . این دوره البته که شامل دوره های مکمل هم خواهد بود و در صورت استقبال دانشجو های دوره حتما این دوره های مکمل که در داخل ویدئو معرفی هم مختصرا خدمت شما معرفی شدند ضبط و در قالب پکیج های مجزا در داخل سایت قرار خواهند گرفت .

آموزش برنامه نویسی نقشه و لوکیشن در سایت

اگر در ویدئو معرفی دوره توجه کرده باشید یکی از بخش هایی که در این دوره توجه بسیاری به آن شده است قسمت پیاده سازی نقشه و لوکیشن است . صرفا نمایش یک نقشه خالی مسلما به درد نخواهد خورد . این نقشه و موقعیت زمانی برای ما مفید است که بتوانیم بخوبی از اطلاعات آن استفاده کنیم . به عبارتی هم خود ما به کاربران لوکیشن ارائه کنیم و هم اینکه بتوانیم لوکیشن ارسالی از طرف آنها را دریافت کنیم .

زمانی که کاربر آگهی خود را در داخل سایت ثبت نمود ، قادر باشد تا با انتخاب محل دقیق خود روی نقشه ، لوکیشن خود را نیز به درستی ثبت کند . البته این تنها وظیفه کاربر است . وظیفه شما به عنوان طراح ، نمایش یک نقشه خوب و کامل داخل سایت است که بدون هیچ مشکلی در سایت کار کند و به عنوان یک برنامه نویس وظیفه شما این است که بتوانید موقعیت ارسال شده روی نقشه را از کاربر دریافت نمائید و سپس موقعیت دریافت شده را داخل سایت در نقشه دیگری نمایش دهید . تمامی این فرآیند ها یک پروسه برنامه نویسی بسیار جذاب دارد که شما با آموزش این رویه ، می توانید نه تنها در سایت املاک یا آگهی ، بلکه در سایت هایی همچون وب سایت های فست فود و غذا و … که نیاز به ثبت و دریافت لوکیشن بود ، همین روش را استفاده و نقشه را پیاده کنید . دقت داشته باشید که هیچ افزونه خاصی در این قسمت به کار نخواهد رفت .

طراحی گالری تصاویر املاک بدون افزونه

یکی دیگر از قسمت های بسیار جذاب در سایت های آگهی می تواند بخش گالری باشد . بخش گالری هم می تواند شامل ویژگی های بسیاری باشد که شما توسط دانش خود می توانید متناسب با نیاز سایت این بخش ها را پیاده کنید . در این سایت املاک قبل از هر چیزی کاربر باید بتواند تصاویر آگهی را برای ما ارسال کند . این تصاویر می توانند از لحاظ فرمت تصویر ، اندازه ، تعداد و … کنترل شوند و در نهایت به سمت مدیریت ارسال شوند .

آموزش ساخت گالری تصاویر در وردپرس بدون افزونه

در سمت مدیریت می توان این تصاویر را بررسی کرد و یا امکاناتی همچون مرتب سازی و … روی آنها اجرا کرد که البته تمامی این موارد را در این دوره بدون به کار گرفتن حتی یک افزونه پیاده خواهیم کرد . در سایت های آگهی نداشتن گالری عملا قابل تصور نیست و شما اصول صحیح کار با آپلودر های وردپرس ، دریافت تصاویر ، ذخیره در محل مناسب و ویرایش یا حذف آنها را یاد خواهید گرفت . همانگونه که در ابتدا مطلب گفتیم هیچ افزونه خاصی در این قالب برای پیاده سازی قسمت های اساسی به کار نخواهد رفت . بخش گالری نیز از این مورد مستثنی نیست . البته کمی هوش و ذکاوت در پیاده سازی گالری تصاویر خالی از لطف نخواهد بود . برای مثال اگر قصد داشته باشیم تا بخش مرتب سازی برای گالری پیاده کنیم ظاهرا کار سختی است اما خواهید دید که چگونه بسیار راحت این بخش ها نیز قابل اجرا هستند .

برنامه نویسی جستجوی واقعا پیشرفته

یکی از بخش هایی که در سایت هایی با محتوای نسبتا زیاد ، اهمیت دارند بخش جستجو است که البته این جستجو ها از نوع ساده نیستند و حتما باید کاربر نهایی بتواند بر اساس المان هایی مشخص روی آگهی ها یا محتوا سرچ کند . در سایت املاک ما گزینه های زیادی داریم که البته بسیاری از این گزینه ها را خود ما در طی مراحل برنامه نویسی به سایت اضافه کردیم . برای مثال دسته های فروش ، رهن ، اجاره ، یا حتی موقعیت های شهر و استان و … شما یک روش جامع و البته اصولی را یاد خواهید گرفت تا بتوانید بر اساس هر پارامتری که نیاز داشتید جستجوی پیشرفته روی محتوا اصلی داشته باشید .

آموزش ساخت جستجوی پیشرفته در وردپرس

بنابراین شما می توانید با خیال راحت هر آیتمی که دلتان خواست در فرم جستجو قرار دهید و سپس همین بخش ها را داینامیک کنید تا کاربر نهایی شما بتواند به راحتی سرچ کند . می توانید روی آیتم هایی همچون متراژ ، طبقه ، حداقل یا حداکثر قیمت ها ، منطقه و … جستجو کنید . اینجاست که قدرت تدریس و همچنین وردپرس را مشاهده خواهید کرد . سیستمی که شما در ظاهر آن را شاید ساده و کم کارآمد بدانید ، امکاناتی دارد که اگر نحوه استفاده از آن را بدانید ، به قدرتی بسیار نامحدود دست پیدا می کنید .

برنامه نویسی بخش مدیران و آژانس ها

در سایت های آگهی و مخصوصا سایت های املاک قسمت بسیار مهمی داریم که قسمت مدیران ملک است . این بخش می تواند هم در قالب مدیران ملک و هم در قالب آژانس های املاک برنامه نویسی شود .

از آنجایی که سایت ما دو بخش دارد ، یعنی قسمت مدیریت و قسمت کاربران ، پس آگهی های داخل سایت از دو قسمت ارسال می شوند . اول آگهی هایی که خود مدیر سایت در داخل آن درج می کند و دوم آگهی هایی هستند که افراد عادی و به عبارتی مشترکین داخل سایت قرار میدهند تا پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده شود . از این جهت در بخش مدیریت ممکن است چندین مدیر داشته باشیم . یا حتی قسمت ادمین سایت به گونه خاصی باشد که چندین بنگاه املاک قصد داشته باشند تا آگهی های خود را ثبت کنند .

آموزش طراحی سایت حرفه ای

از این جهت باید بخشی داشته باشیم تحت عنوان قسمت مدیران یا آژانس ها که آگهی های ارسالی از طرف این قسمت ، به نحوی در سایت مشخص باشد تا کسانی که قصد جستجو در بین آگهی های آژانس خاصی را دارند بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند . برنامه نویسی ما باید به نحوی باشد که بتوان تمامی آگهی های مربوط به آژانس خاصی را در یک بخش نمایش داد . همچنین برای هر آژانس می توان اطلاعاتی همانند آدرس ، شماره های تماس و … را به دلخواه و بدون محدودیت برنامه نویسی کرد .

علاوه بر آژانس ها ، همین بخش برای مدیران هم می تواند وجود داشتته باشد . اما یک بخش بسیار جذاب در این سایت ، قسمت تغییر نقش ها است . تصور کنید کاربری در سایت شما در حال ارسال آگهی های زیادی است و از شما تقاضا می کند تا نقش او را از یک کاربر عادی به یک شخص مدیر تغییر دهید تا املاک او با نام و مشخصات مدیر خاصی در سایت نمایش داده شود . در این صورت امکانی را برنامه نویسی کردیم تا مدیر اصلی سایت بتواند نقش های کاربران را مدیریت کند که این تغییر نقش ها می توانند در ازای دریافت هزینه نیز باشد . از این جهت برنامه نویسی بخش آژانس ها و مدیران بسیار مهم است . همچنین هنگام مشاهده هر آگهی در داخل سایت ، می توان در بخشی که در نظر داریم ، مشخصات ارسال کننده آگهی را نمایش دهیم که اگر این آگهی توسط مدیر یا آژانس خاصی ارسال شده باشد ، اطلاعات این شخص یا آژانس نمایش داده خواهد شد .

برنامه نویسی پنل کاربری پیشرفته

در دوره آموزش طراحی سایت املاک ، قسمت های مناسبی از دوره بر روی برنامه نویسی یک پنل کاربری پیشرفته اختصاص داده شده است . از آنجایی که سایت ما در دو قسمت فعالیت می کند ، پس باید به فکر پنل کاریران هم بود . کاربران باید بتوانند با خیال راحت وارد حساب کاربری خودشان شوند و از امکانات آن استفاده کنند . اما در این پنل باید چه خدماتی به کاربران ارائه نمود ؟

مهم ترین قسمت پنل ما بخش ارسال آگهی است . کاربران باید دسترسی به فرمی داشته باشند تا بتوانند المان هایی که برای آگهی تنظیم کردیم را تکمیل نموده و برای ما ارسال کنند . البته از آنجایی که سیستم املاک ما بسیار پیشرفته است ، برنامه نویسی هایی تحت قالب Ajax در این قسمت خواهیم داشت تا کاربران بتوانند با تغییر انواع دسته های آگهی ( ملک تجاری ، زمین ، آپارتمان و … ) ویژگی های مرتبط با هر نوع را مشاهده و انتخاب کنند . اگر قرار است تا شما را به یک نابغه تبدیل کنیم ، نباید آموزش ها به شکل ابتدایی باشند .

این موارد همگی نکاتی هستند که باید شما در برنامه نویسی یک سیستم قدرتمند در نظر داشته باشید . پس تنظیم این پنل با قدرت تمام بسیار حائز اهمیت است . بنابراین خیال شما راحت است که آموزش های این دوره بسیار کامل و البته تخصصی هستند . پنلی که در این دوره پیاده می کنیم ، چنان قدرتی دارد که شما می توانید این پنل را نه تنها برای یک سایت املاک بلکه برای هر نوع سایت آگهی توسعه دهید . اگر در ابتدای دوره هم دقت کرده باشید گفتیم که می توانید این سیستم را علاوه بر سایت املاک برای هر نوع سایت از بخش آگهی توسعه دهید و محدود به هیچ موضوع خاصی نیستید .

بخش های دیگری همچون ارسال موقعیت هم در پنل وجود خواهد داشت که البته باید بتوان برنامه نویسی دقیق روی همان نقشه که به قالب اضافه کردیم داشته باشم تا موقعیت را دقیقا به مدیر ارسال کند و ما این موقعیت را دریافت و دقیقا نمایش دهیم . چرا که نباید تناقضی بین موقعیت ارسالی از طرف کاربر و موقعیتی که داخل سایت نمایش خواهیم داد وجود داشته باشد .

قسمت های پروفایل و حساب کاربری در پنل هم باید بخوبی برنامه نویسی شوند . شما باید قادر باشید تا اطلاعات حساب خود را مشاهده کنید و اگر نیاز به تغییر اطلاعات حساب بود این کار ها را به راحتی انجام دهید . البته که دقت کنید این بخش ها تماما توسط خود ما برنامه نویسی خواهند شد و امنیت تمام این قسمت ها بخوبی تنظیم خواهد شد . همانگونه که در بالا مطالعه نمودید گفتیم که نقش کاربران می تواند به مدیر و یا آژانس تغییر کند . در صورت تغییر نقش از کاربر عادی به مدیر یا آژانس ، اطلاعاتی که در پنل کاربری نمایش داده خواهد شد کمی تغییر خواهند کرد . چرا که اگر نقش ما از نوع آژانس است باید بتوان آدرس و شماره و … را تنظیم کرد .