بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
بزودی دوره جدید در روی سایت چگونه در سئو شکست بخوریم !

چگونه با html سایت طراحی کنیم ؟

مقالات طراحی سایت

اگر برای شما نیز سئوال است که چگونه با یادگیری حداقل زبان‌های لازم جهت طراحی وب ، یک سایت داشته باشیم ، این مقاله بسیار کوتاه را تا انتها مطالعه کنید !

0 16
چگونه با html سایت طراحی کنیم ؟

اگر کمی به حوزه طراحی سایت و کلیات این حرفه علاقمند باشید ، حتما نام زبان html را شنیده‌اید که البته حرف‌های طنز بسیاری نیز درمورد این زبان وجود دارد که با یادگیری html برنامه نویس نشدید و … این زبان یک زبان نشانه گذاری است و به صفحه سایت شما کمک خواهد کرد تا اسکلت کلی خود را پیدا کند .

اگر قصد دارید یک وب سایت معمولی با حداقل امکانات و حداقل دیزاین و رنگ و لعاب داشته باشید ، شما به زبان html و همچنین زبان Css نیاز دارید و نمی‌توان تنها با زبان html یک سایت را راه‌اندازی کرد . html همانند یک اسکلت برای ساختمان است .

تصور کنید که یک سازه آهنی بصورت کوچک یا بزرگ مقابل شما قرار گرفته است و در حال تماشای آن هستید ، آیا می‌توانید آن را یک ساختمان خطاب کنید ؟ ملسما تا زمانی‌که آجر و گچ و نما و … روی این ساختمان اجرا نشود ، نمی‌توان از آن استفاده کرد و اسم آن را یک ساختمان گذاشت .

اگر در سایت شما نیز تنها از زبان html استفاده شود ، دقیقا سایت شما نیز چنین چهره‌ای خواهد داشت . سایت سئو نود یعنی سایت خودما ، تنها با زبان html ، چهره و ظاهری بصورت زیر دارد :

سایت بدون css چه شکلی است ؟

شما از این وب سایت چه استفاده‌ای می‌توانید بکنید ؟ مسلما هیچی ! نه مشخص است که هربخش مربوط به کدام قسمت است و نه مشخص است که برای رفتن داخل صفحات خاص ، باید از کدام بخش سایت استفاده کرد ! اینجاست که شما حداقل به چندین خط زبان Css نیاز خواهید داشت تا بتوانید سایت را رنگ و لعاب دهید .

مدت زمان یادگیری html چقدر است ؟

شما برای یادگیری این زبان که صرفا جهت علامت گذاری و بخش بندی داخل سایت است ، نهایتا به 1 الی 2 هفته زمان نیاز دارید ( در حالت حداکثر ) تا بتوانید تمام مباحث اصلی این زبان را به شکل کامل درک نموده و به درستی از آن استفاده کنید .

این زبان درحال حاضر نسخه 5 خود را ارائه کرده است و از دسته زبان‌هایی است که بازه ارائه آپدیت داخل آن بصورت بازه‌های بلند مدت است و شما با یکبار یادگیری این زبان ، تا مدت‌های زیادی دانش آپدیتی دارید . درحال حاضر می‌توانید این زبان را از ” دوره نابغه html ” که توسط تیم ما برای شما علاقمندان عزیز تهیه و تدوین شده است در کمتر از چندساعت یاد بگیرید .

پس از یادگیری زبان html کافیست چند هفته زمان صرف کنید تا زبان طراحی Css را نیز در سطح متوسط فرا بگیرید . زبان Css شامل بخش‌های بسیار بیشتری از html است و لذا لازم است تایم بیشتری جهت یادگیری و مهم‌تر از آن تمرین و کسب مهارت برای آن صرف کنید . برای دوره آموزش Css نیز می‌توانید از دوره نابغه Css استفاده کنید .

پس در پاسخ به سئوال ” چگونه با html سایت طراحی کنیم ؟ ” باید گفت زبان html گام اول شما از چندین گام اصلی برای تبدیل شدن به یک طراح سایت موفق و کاربلد است و شما حتما ملزم به آموزش صحیح این زبان هستید اما توجه کنید که این زبان برای برنامه نویسی نیست و از این جهت خود را یک برنامه نویس وب خطاب نکنید تا زمانی‌که زبان‌های واقعی برنامه نویسی همچون php یا python و … را یاد نگرفتید و از آن بصورت علمی و عملی در پروژه‌های مختلف استفاده نکردید ، یک برنامه نویس نیستید .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

چگونه توسط سلکتور checked ، طراحی جذاب‌تری را برای فرم های خود در سایت ایجاد کنیم ؟ تغییر استایل چک باکس ها تنها در چند دقیقه !

0 81

خدمات طراحی سایت و برنامه نویسی وب در تبریز و همچنین سایر شهر های کشور ، بدون محدودیت در دیزاین و امکانات ، با بهترین قیمت و همچنین تحویل بموقع ، توسط تیم برنامه نویسی مجرب و متخصص

6 897
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود