بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره
سئو نود » آموزش سئو » دوره آموزش سئو کاملا رایگان – سئو کار شو

دوره آموزش سئو کاملا رایگان – سئو کار شو

669 دانشجو 5

کامل ترین و بروز ترین دوره آموزش سئو به شکل عملی ، کاملا رایگان با پوشش تمامی مطالب جهت رسیدن به صفحه اول گوگل - آموزش از مبتدی تا پیشرفته بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

4,000,000 تومان رایگان

در دوره آموزش کامل و رایگان سئو ، از مباحث اولیه دنیای بهینه سازی سایت ها تا بخش پیشرفته و رسیدن به صفحات اول گوگل در یک پروسه بسیار جذاب ، با سرفصل های کامل و همچنین بروز ، در یک وب سایت واقعی همراه ما باشید . این دوره آموزشی با تمامی آموزش هایی که در سطح وب جهت سئو قرار داده شدند دو تفاوت اصلی دارد که در ادامه خدمتتان گفته خواهد شد .

مهم ترین سئوالات پیرامون دوره سئو
تفاوت این دوره با سایر دوره ها چیست ؟

اگر خلاصه کنیم ، این دوره کاملا رایگان ، از مبتدی تا پیشرفته ، با آموزش صادقانه و کامل سرفصل ها و در داخل یک وب سایت به عنوان پروژه عملی آموزش داده خواهد شد .

تخصص شما در زمینه سئو چقدر است ؟

شما هم اکنون میتوانید در سخت ترین کلمات کلیدی حوزه آموزش طراحی سایت ، برنامه نویسی و فروش قالب ، سایت سئو نود را در صفحات اول گوگل مشاهده کنید .

این دوره چگونه برگزار می شود ؟

این دوره هم اکنون به اتمام رسیده است . آموزش ها بر روی یوتیوب و همچنین آپارات قرار گرفته است و میتوانید در لیست پخش کامل ، ویدیوهای دوره را مشاهده کنید . جهت حمایت از دوره های رایگان ، مشاهده در یوتیوب باعث دلگرمی ما خواهد بود .

سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل حق تمامی وب سایت هایی است که به پروسه بهینه سازی آشنایی دارند . متاسفانه در حال حاضر مطالب و مقالات زیادی در زمینه سئو وجود دارند و برخی افراد نیز سئو و بهینه سازی وب سایت را همانند شبکه های اجتماعی تصور می کنند و با اجرای روش های نادرست نه تنها به وب سایت خود کمک نمی کنند بلکه به آن ضربه نیز وارد می کنند . قبل از هر چیزی باید بدانید که که اگر تاکنون بر روی سایت خود کارهای بهینه سازی انجام ندادید پس در مسیر بهتری هستید چرا که کاری نکردن بهتر از انجام کارهای اشتباهی است که نهایتا مجبور به رفع آنها جهت بازگشت به حالت اولیه خواهید بود .

در کشور ما اساتید واقعی و باتجربه در زمینه سئو بسیار کم هستند و این اساتید نیز بخش زیادی از دانش خود را در طی سالیان زیاد و در قالب تجربه و کار بر روی پروژه های متعدد که برخی منجر به شکست و برخی منجر به موفقیت شده به دست آوردند . البته که ما در این زمینه ادعای بهترین بودن را نداریم اما قطعا با توجه به تجارب و پروژه هایی که در سالیان سال داشتیم ، یکی از با تجربه های بخش سئو و رساندن وب سایت به صفحه اول گوگل هستیم .

در این دوره دو تفاوت اساسی را با سایر دوره های سئو احساس خواهید کرد . اول اینکه در اکثر آموزش های سئو مباحث و تجارب آموزش داده شده و در کنار آن نمونه های مختلف بررسی می شوند ، که کار بر روی پروژه های عملی بسیار کم است . همچنین تجربه و دانش همواره هزینه دارد و اکثر اساتید مجرب متناسب با تجربه و دانش ارائه شده ، برای دوره های خود هزینه هایی را در نظر دارند .

این دوره آموزشی به شکل کاملا رایگان و با پوشش تمامی سرفصل ها ارائه شده ، تنها هزینه پرداختی برای این دوره ، عضویت در کانال یوتیوب مجموعه سئو نود و حمایت از این دوره آموزشی است .

این دوره در قالب یک وب سایت و نمونه واقعی آموزش داده خواهد شد و شما عملا خواهید دید کارهایی که انجام داده می شود چه نتایجی را برای وب سایت خواهد داشت و از این جهت اعتماد لازم نسبت به تدریس های داخل دوره را به دست خواهید آورد .

امروزه دنیای فناوری اطلاعات همانند گذشته نیست ، اکثر کسب و کارها شرایط ورود به دنیای فروش و ارائه خدمات آنلاین را دارند . پیج های شبکه های اجتماعی و در بهترین حالت داشتن وب سایت یک الزام برای کسب و کارها است . اما اکنون تنها داشتن پیج کاری و یا وب سایت کافی نیست . شما اگر یک وب سایت داشته و داخل آن بهترین و حتی ارزان ترین محصولات را نیر قرار دهید ، تا زمانی که مخاطب و بازدید کننده نداشته باشید عملا این وب سایت بازدهی و درآمدی برای شما نخواهد داشت . پس باید کاری کرد که این وب سایت تا حد امکان در معرض دید مخاطبان علاقمند به حوزه کاری شما باشد .

چرا باید در دوره آموزش سئو شرکت کنیم و سئو را یاد بگیریم ؟

سئو و بهینه سازی همانند کارهای برنامه نویسی پیچیده نیست و هر شخصی که با مدیریت وب سایت ، کار با مرورگر ها و دنیای وب اطلاعات مختصر داشته باشد میتواند پس از تحویل گرفتن سایت و یا راه اندازی آن ، کارهای بهینه سازی سایت را به آرامی آغاز کند . درست است که سئو و بهینه سازی یک دانش بسیار بزرگ است و مسیر یادگیری آن نیز کمی طولانی ، اما این مسیر اولا لذت بخش و آسان است و دوم اینکه در نهایت شما یک مهارت فوق العاده ، هم برای رساندن وب سایت خود به صفحات اول گوگل و در کنار آن بهینه سازی وب سایت های سایر صاحبان کسب و کارها دارید و میتوانید به راحتی در این زمینه فعالیت و کسب درآمد کنید . پس هم میتوانید یک سئو کار برای خود و هم یک شخص متخصص برای کار روی سئو سایر سایت ها باشید ( سئو کار ) .

یکی از ویژگی های خوب این دوره این است که تمامی آموزش هایی که خدمت شما ارائه خواهند شد بر روی یک وب سایت واقعی پیاده شده و شما خواهید دید که با انجام کارهایی که در هر بخش لازم هستند کدام نتایج بدست آمده و وب سایت چند رتبه در نتایج موتور های جستجو و خصوصا گوگل پیشرفت خواهد داشت .

این دوره کاملا رایگان ارائه شده و شما تنها باید برای وب سایت و کسب و کار خود ارزش قائل شده و با یادگیری سرفصل های تدریس شده در دوره و پیاده سازی آنها بر روی وب سایت های خود ، از رقبا پیشی بگیرید .

در حال حاضر اگر وب سایت خود را به یک سئو کار تحویل دهید ، مطمئنا هزینه های زیادی از شما درخواست شده و مطابق با سختی کلمه کلیدی شما و مدت زمان لازم برای رسیدن سایت شما در کلمات هدف به صفحات اول ، این هزینه ممکن است افزایش یابد . در برخی موارد اگر شما با سئو کارهای کم تجربه همکاری کنید احتمال دارد سایت شما پیشرفتی نداشته و یا حتی پسرفت نیز داشته باشد . به هین خاطر نمیتوان در این زمینه با هر شخص یا مجموعه سئو همکاری کرد .

پس اگر خودتان به این دانش دسترسی داشته باشید میتوانید به راحتی و با کمی صبر و حوصله ، وب سایت خود را به شکلی بهینه تر در دسترس دیگران قرار دهید ( حتی اگر شما علی رغم داشتن دانش سئو ، سایت خود را به سئو کار تحویل دهید اشراف بیشتری بر روی روند بهینه سازی سایت خود خواهید داشت ) . شاید اینگونه تصور کنید که این دوره رایگان است و تمامی موضوعات در آن تدریس نخواهند شد اما به هیچ عنوان اینگونه نیست و تمامی موضوعات داخل سئو به شکل کامل و صفر تا صد ، با تمامی ابزارهایی که جهت آنالیز ، نتیجه گیری و … نیاز دارید در یک پروسه جذاب و کاربردی خدمت شما تدریس خواهد شد .

تنها هزینه این دوره ، حمایت از کانال منتشر کننده این آموزش است . ما تمامی سعی و تلاش خود را در این دوره در کنار تجربه چندین ساله به کار گرفتیم تا علاقمندان برای رسیدن به صفحات اول گوگل ، بتوانند از سایر رقبا پیش باشند . در این بین ممکن است شما با انجام آموزش ها و اجرای ترفند هایی که ارائه می شود ، تا صفحات اول و دوم در کلمات کلیدی خود رسیده باشید که با چند تکنیک و ترفند به راحتی به صفحات اول حرکت خواهید کرد .

برخی وب سایت ها در صورت داشتن کلمات کلیدی سخت تر ، اندکی بیشتر نیاز به بهنیه سازی خواهند داشت چرا که فاکتور های زیادی در سئو سایت تاثیر گذار هستند و رقبای شما نیز همواره در حال کار می باشند . حتی اگر نتوانید به صفحه اول برسید مطمئن باشید که یکی از وب سایت های صفحات اول خواهید بود و نشان دهنده این است که شما از بسیاری از رقیبان خود جلوتر هستید . این مهم حاصل دانش و تلاش خود شما است . مطمئنا با کسب تجربه می توانید در سخت ترین کلمات نیز به صفحه اول برسید .

چرا بجای تبلیغات باید سئو کنیم ؟

در این بین یک سوال مهم وجود دارد که چرا بجای تبلیغات سایت در فضای مجازی یا حقیقی ، باید سئو کنیم ؟ شما میتوانید پروسه سئو را خودتان یادگرفته و بدون هزینه سایت را مدیریت کنید. حتی اگر به صفحه اول نرسید ، شرایط بهتری برای سایت ایجاد کنید ، و یا کار سئو و بهینه سازی را به یک سئو کار متخصص واگذار کنید که در این صورت مجبور به پرداخت هزینه هستید .

زمانی که برای سایت خود تبلیغات نیز انجام دهید ، مجدد نیاز به پرداخت هزینه دارید . اما تاکنون توجه کردید که تبلیغات های متنی یا دستی همچون تراکت ( حتی تبلیغ در کانال های تلگرامی و … ) چقدر کم رنگ شدند ؟ در حال حاضر بهریتن فضا برای دیده شدن ، توسط یک وب سایت و داخل موتور های جستجو است ! تصور کنید که شما در منزل یک پرینتر دارید و این پرینتر در بخشی دچار مشکل شده است . مطمئنا در بیش از 80% موارد ، افراد به سراغ اینترنت و گوگل خواهند رفت و در رابطه با مشکل مربوطه سرچ خواهند نمود .

نتیجه این سرچ ، ده ها وب سایت است که در داخل نتایج نشان داده می شوند . وب سایت هایی که در صفحه اول و جزء 10 سایت این صفحه هستند شانس بیشتری برای جذب مخاطب دارند . یا در نمونه مشابه ، قصد دارید تا یک گوشی موبایل خریداری کنید ! آیا اینهمه زمان و حوصله دارید تا به سراغ بازار گوشی شهر خودتان رفته و ساعت ها گشنه و تشنه به سراغ مغازه های مختلف بروید و قیمت بگیرید ؟

مطمئا نه ! پس کاری که می کنید به سراغ گوگل رفته و قیمت گوشی که مد نطر دارید را سرچ می کنید . در این بین وب سایت هایی که در صفحه اول هستند ( بهینه تر هستند و گوگل به این وب سایت ها از لحاظ فاکتور های خاصی بیشتر اعتماد کرده است ) یک منبع فوق العاده برای ارائه قیمت می باشند . حتی اگر قیمت و شرایط مناسبی برای خرید را مشاهده کنید ، سفارش را به شکل آنلاین ثبت کرده و نهایتا ظرف 2 تا 3 روز کاری محصول خود را درب منزل تحویل خواهید گرفت .

خب آیا این وب سایت ها برای رسیدن به صفحه اول گوگل تبلیغات خاصی کردند ؟ خیر !!! تنها تبلیغ و در حقیقت اصلی ترین تبلیغ این وب سایت ها این بود که با انجام کارهای بهینه سازی و سئو ، توانستند خودشان را به صفحه اول گوگل رسانده و به شکل طبیعی مخاطب جذب کنند … و این معجزه سئو است که شما می توانید با یادگیری دانش بهینه سازی و البته کمی هزینه مختصر در مراحل بسیار بالاتر ، سایت خود را به شکل طبیعی در یکی از بزرگترین منابع گشت و گذار مخاطب ها ، به نمایش بگذارید . آیا چیزی بهتر از این هست ؟؟؟

فصل 1
آموزش مباحث کلی سئو و کلمات کلیدی
شامل 21 قسمت
1
آشنایی باکلیات سئو - معرفی دوره و سرفصل ها
00:19:41
2
بررسی روش های سئو
00:20:55
3
بررسی صفحات مهم درالویت بندی سئو
00:20:55
4
پیدا کردن جایگاه اصلی کلمات کلیدی در گوگل
00:16:32
5
بررسی تاثیر دامنه در سئو
00:14:28
6
تاثیر سرعت سایت در سئو
00:12:10
7
انتخاب کلمات کلیدی
00:12:10
8
استراتژی اولیه لینک سازی داخلی
00:12:10
9
گوگل ترند و ابزار های بررسی کلمات کلیدی
00:23:22
10
اصول مقدماتی تولید محتوا
00:22:42
11
بخش دوم اصول تولید محتوا ، چگالی ، عناوین و ...
00:23:10
12
اصول ساخت دسته و برچسب برای مطالب
00:26:25
13
نصب افزونه یواست ، تنظیمات اولیه و نقشه سایت
00:20:02
14
پیکربندی محتوا ، برچسب و دسته در یواست
00:16:43
15
صفر تا صد بخش بردکرامب در سئو
00:24:49
16
اهمیت و روش های لینک سازی داخلی
00:19:08
17
قوانین عنوان نویسی و توضیحات نویسی در سئو
00:27:46
18
بررسی قسمت آنالیز در یواست
00:29:12
19
آموزش بخش کنونیکال ، noindex و معرفی بخش schema
00:19:35
20
سئو سایت های فروشگاهی بخش اول
00:22:43
21
بخش دوم سئو سایت های فروشگاهی
00:21:52
فصل 2
گوگل سرچ کنسول
شامل 11 قسمت
1
بخش اول آموزش گوگل سرچ کنسول ، ثبت سایت و ...
00:18:40
2
بخش performance در گوگل کنسول
00:21:33
3
بخش سوم آموزش گوگل سرچ کنسول
00:19:40
4
بخش چهارم گوگل کنسول ، پنالتی و صفحات مشابه
00:23:39
5
بخش پنجم گوگل کنسول ، بخش inspection
00:18:52
6
ریدایرکت ها در گوگل سرچ کنسول
00:19:25
7
بخش هفتم آموزش گوگل سرچ کنسول
00:23:35
8
بخش هشتم آموزش گوگل سرچ کنسول
00:21:44
9
بخش نهم آموزش گوگل سرچ کنسول
00:26:48
10
لینک سازی پروفایلی
00:16:53
11
بخش های نهایی گوگل سرچ کنسول
00:16:53
فصل 3
فصل سوم - الگوریتم های گوگل
شامل 4 قسمت
1
مفهوم الگوریتم و بررسی سازوکار های الگوریتمی گوگل
00:20:05
2
الگوریتم پنگوئن
00:20:31
3
الگوریتم کبوتر
00:16:36
4
سایر الگوریتم های گوگل
00:23:27
فصل 4
لینک سازی خارجی
شامل 10 قسمت
1
اصول و قواعد کلی لینک سازی خارجی
00:14:43
2
بخش دوم اصول و قواعد کلی لینک سازی خارجی
00:23:54
3
صفر تا صد لینکسازی در بخش وبلاگ
00:32:16
4
ابزار Moz و آنالیز لینک های وب سایت
00:29:02
5
آموزش اسکیما و نشانه گذاری در سایت
00:24:43
6
اسکیمای نمونه کار ، محصول ، امتیاز و ...
00:22:08
7
سیر تا پیاز رپرتاژ خبری
01:04:19
8
آنالیز سایت مشتریان و رقبا
00:50:37
9
لینکسازی Pbn و بروز رسانی های اخیر افزونه یوست
00:34:37
10
ادامه آنالیز وب سایت ها
00:50:32
فصل 5
مباحث تکمیلی
شامل 6 قسمت
1
چگونه قرارداد سئو بنویسیم ؟
00:37:55
2
کار با گوگل آنالیتیکس
00:36:50
3
قوانین ساده کسب رتبه
00:41:26
4
خرید لینک سایت واید
00:53:02
5
10 سئوال مهم در حوزه سئو
00:27:14
6
قسمت پایانی
00:33:38
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
مهرداد ۰۷ / ۱۴۰۲

سلام آقای قدیمی وقت شما بخیر باشه من همه 52 جلسه شمارو توی یوتیوب مشاهده کردم میخواستم بدونم این دوره بازم قسمت هاش اضافه میشه؟

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۲

سلام خدمت شما ، نه قسمت جدیدی اضافه نمیشه ، اگر قسمت های قبلی نیاز به بروز رسانی داشته باشند حتما انجام خواهد شد

علی فرجامی ۰۷ / ۱۴۰۲
5

سلام استاد عزیزم دستتون دردنکنه بایت این آموزش عالی تون من میخواستم در دوره پلاس شرکت کنم میخواستم بدونم امکان خرید بصورت اقساطی میتونه فراهم بشه؟

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۲

سلام و تشکر از شما دوست من ، بله شرایط اقساطی برای خرید دوره نابغه سئو پلاس فراهم شده

مهدی اصلانی ۰۶ / ۱۴۰۲
5

سلام استاد دمتون گرم ما داخل یوتیوب همراهتون هستیم و نظرها و کامنت هارو اونجا براتون میذاریم خسته نباشید و دمتون گرم باشه بخاطر این آموزش فوق العاده عالی که توی وب گذاشتین

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۲

سلام ممنون از همراهی شما دوست خوبم

zia emami ۱۰ / ۱۴۰۱

سوال دیگه اینکه صفحه دسته بندی محسولات که محتوای نوشتنی نداره، چطور سئوش کنم؟ هخمونی که داخل یواست سئوکنم کافیه یا کار دیگه ای کنم؟ چون فرمودید محتوای 1000 کلمه ای، اگه توضیح بدید ممنون میشم، اینکه برای دسته بندی محثولات هم نیازه سئو 1000 کلمه ای انجام بدم؟

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۱

برای قسمت توضیح صفحه دسته بندی ، باید قالب شما از این امکان پشتیبانی کنه ، برنامه نویس قالب میتونه این امکان را ایجاد کنه براتون

zia emami ۱۰ / ۱۴۰۱

برای فروش قطعات یخچال که در لینک پایین قرار دادم چه پیشنهاد ی دارید؟ کلمات کلیدی

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۱

با سلام ، نحوه جستجوی کیورد ها کامل در آموزش خدمتتون توضیح داده شده

الهی نژاد ۰۴ / ۱۴۰۱

سلام من الان داخل یوتیوب دارم میبینم فقط چه زمان به چه زمان فیلم هارو میذارید؟

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۱

سلام برای اطلاع از زمان آپلود ویدئو ها کانال را سابسکرایب کنید و اعلان ها را فعال کنید تا هنگام آپلود ویدئو های جدید در چنل یوتیوب مطلع شوید

مهدی روایی ۰۴ / ۱۴۰۱
5

خیلی منتظر این دوره بودیم دمتون گرم الان همه سئو را اموزش دادین درسته ؟

خرید آنلاین
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود