بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره
سئو نود » دوره های ویژه » فستیوال یلدا – طراح و برنامه نویس وب شو

فستیوال یلدا – طراح و برنامه نویس وب شو

76 دانشجو 5

در این فستیوال ، داخل یک مسیر مشخص ، بدون سردرگمی ، بهترین دوره های آموزشی را به شکل مرحله به مرحله طی خواهید کرد تا در اتمام دوره یک طراح و برنامه نویس واقعی سایت بوده و با قدرت در بازار کار مشغول به کار شوید . هدف این دوره نمایش یک مسیر روشن ، ارائه دوره های آموزشی پروژه محور ، تجربه محور ، و نهایتا آموزش طراح و برنامه نویس های قدرتمند برای بازار کار کنونی است .

4,000,000 تومان 3,000,000 تومان

دوستان عزیز به فستیوال یلدا تا یلدا خوش آمدید . شما اینجا هستید برای اینکه تصمیم بزرگی گرفتید تا بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید ! بسیاری از دوستان و مشتاقان یادگیری طراحی و برنامه نویسی وب معمولا به 4 دلیل اصلی موفق نمی شوند تا این مسیر را به اتمام رسانده و این مهارت پول ساز را یاد بگیرند . این 4 دلیل اصلی این موارد هستند :

  1. عدم شناخت مسیر و دوره هایی که باید در آنها #کنند
  2. عدم دسترسی به منابع آموزشی مناسب
  3. هزینه بسیار بالای برخی دوره های آموزشی
  4. عدم داشتن برنامه و زمان کافی جهت یادگیری

این 4 مورد حاصل تدریس چند ساله مدرسین مجموعه ما و برخورد آنها با طیف مختلف دانشجویانی است که وارد این مسیر شدند و ناقص یا کامل آن را به اتمام رساندند . در فستیوال یلدا ، تمامی این 4 مورد که باعث عدم موفقیت دانشجویان و مشتاقان یادگیری وب بودند را از میان برداشتیم . قبل از هر چیزی یک مسیر واضح را برای شما ترسیم خواهیم نمود ، تا شما بخوبی یک آینده روشن از مسیری که قصد درایم تا طی کنیم داشته باشید .

سئوالات متداول دوره یلدا
پیشنیاز دوره یلدا چیست ؟

این دوره هیچ پیشنیازی ندارد و شما دوستان که علاقمند به یادگیری مهارت طراحی و برنامه نویسی وب به شکل 0 تا 100 و همچنین پروژه محور برای رسیدن به بازار کار هستید میتوانید در این دوره شرکت کنید .

هزینه دوره همیشه 365.000 تومان خواهد ماند ؟

باید گفت خیر ! با توجه به جامعیت این دوره و دربرگیری برخی دوره های جامع سایت در سرفصل های این آموزش ، با اضافه شدن فصل های بعدی ، هزینه دوره کم کم افزایش پیدا خواهد کرد . لذا دوستانی که در ابتدای دوره ثبت نام کنند برنده اصلی هستند .

سرفصل های دوره چیست ؟

سرفصل های کلی دوره شامل آموزش های HTML و Css ، آموزش فریمورک بوت استرپ ، پیش پردازنده Sass ، جاوا اسکریپت مقدماتی و jQuery پیشرفته ، آموزش زبان php تا سطح متوسط و نهایتا طراحی قالب وردپرس مقدماتی و پیشرفته خواهد بود .

قدم دوم تامین منابع آموزشی بسیار با کیفیت است . این آموزش ها در قالب ویدئو های آموزشی و در بازه های زمانی مشخص در اختیار شما عزیزان قرار خواهند گرفت و طبق برنامه ریزی منظم ، آزمون ها و تمرینات لازم انجام خواهند شد تا گام به گام مهارت های بازار کار را کسب کنید . مورد سوم که مربوط به هزینه می باشد در این دوره به شکل کامل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نهایتا تصمیمی بر این شد تا با حداقل هزینه ( روزانه تنها 1000 تومان ) دانشجویان وارد این دوره شوند . این میران هزینه حداقل مبلغی بود که می توانستیم به عنوان یک هدیه بسیار کوچک تقدیم شما کنیم و در ازای آن همراهی شما دوستان را داشته باشیم .

مانع چهارم دانشجویان ، عدم داشتن زمان و برنامه جهت یادگیری بود . در این دوره طبق یک برنامه ریزی منظم همراه ما خواهید بود تا طبق سرفصل های آماده شده ، ویدئو های آموزشی را مرتب مشاهده نموده و پس از کسب مهارت های هر بخش وارد بخش های بعدی خواهیم شد . برنامه ارائه ویدئو ها در هر هفته خدمتتان ارائه خواهند شد و شما خواهید توانست تا با کمترین زمان در هفته ، مهارت های کاملا درست را یاد بگیرید .

روش آموزش در این دوره چگونه است ؟

اول از همه شما با دنیای وب سایت های آشنا خواهید شد . اینکه اصلا یک وب سایت چیست و برای اینکه یک وب سایت در اینترنت وجود داشته باشد حداقل به کدام فاکتور ها نیازمند است . سپس به بررسی وب سایت های موفق در کشور و دنیا پرداخته و همچنین بازار کار کلی در این زمینه را با هم نگاهی اجمالی خواهیم انداخت . پس از آشنایی با کلیات این دنیای جذاب ، مسیر های کلی که شما به عنوان یک طراح یا برنامه نویس می توانید طی کنید را خدمتتان معرفی نموده و نهایتا درست ترین و بهترین مسیر که حاصل سال ها تجربه ما بوده و شما را پس از پایان فستیوال به قطعیت به درآمد خواهد رساند را خدمتتان ترسیم خواهیم کرد .

پس از ترسیم این مسیر شما بخوبی خواهید فهمید که گام به گام کدام زبان های طراحی و برنامه نویسی را یاد خواهیم گرفت . پس از آن شروع به یادگیری اولین زبان در دنیای طراحی و برنامه نویسی وب خواهیم نمود .

آموزش 0 تا 100 Html در آخرین نسخه

اولین گام برای ورود به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب یادگیری زبان نشانه گذاری Html است . پس در ابتدای مسیر شروع به یادگیری این زبان نشانه گذاری خواهیم نمود . هیچ وب سایتی بدون این زبان نمی تواند وجود داشته باشد . از آنجایی که Html ازلحاظ یادگیری  نسبت به سایر زبان های ادامه مسیر راحت تر است ، پس کار دشواری در قسمت های اولیه دوره نخواهیم داشت . برای تمامی گام های بعدی یادگیری این زبان الزامی است بنابراین در همین ابتدای دوره باید تمرکز کافی را داشته باشید . تمامی مواردی که تا به امروز در این زبان نشانه گذاری به دنیای وب معرفی شدند را به شکل کامل و با تمامی نکات و تجربیات در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد .

آموزش زبان فوق العاده جذاب Css برای طراحی

هرچیزی که در ظاهر وب سایت ها مشاهده می کنید ، تمامی زنگ و لعاب ها و تمامی طرح ها و نقش ها ، توسط یک زبان بسیار ساده اما عجیب و قدرتمند به نام Css پیاده شدند . این زبان برای برنامه نویسی نیست ، بلکه جهت طراحی است و شما برای اینکه یک طراح بسیار موفق باشید ، این زبان طراحی به نوعی ابزار اصلی دست شما محسوب می شود و بدون آن به هیچ عنوان قادر نیستیم تا دیزاین صفحات وب را پیاده کنیم .

آموزش رایگان طراحی سایت در یلدا

یادگیری این زبان نیز آسان است اما یک نکته بسیار مهم وجود دارد . این زبان به تنهایی و صرفا با یادگیری نحوه کدنویسی در آن ، برای ما کاری از پیش نخواهد برد . چرا که مستلزم تمرین و مهم تر از همه کسب تجربه می باشد . خوشبختانه در این زمینه یک بخش ویژه داریم . قبل از هرچیزی کلیات زبان طراحی Css  را یاد خواهیم گرفت تا به شکل کامل دستورات راشناخته و توانایی کار با آن را داشته باشیم . پی از آن به مهم ترین بخش آموزش Css خواهیم رسید که بخش آموزش ترفند ها و تجربیات است . برخی روش های طراحی وجود دارند که به هیچ عنوان در هیچ منبعی آموزش داده نمی شوند و شما نیز به تنهایی و صرفا با تمرین نمی توانید آنها را یاد بگیرید . این نکات متمایز کننده یک طراح خوب با یک طراح سطح متوسط است . پس اگر شما وارد این دوره شدید باید این موارد را بخوبی یاد بگیرید تا زمانی که وب سایت های طراحی شده توسط شما باز شدند ، چشم کاربر به طراحی فوق العاده و شیک شما خیره شود . پش گام دوم ما یادگیری زبان طراحی Css خواهد بود که مدت زمان مناسبی برای یادگیری آن اختصاص خواهیم داد .

آموزش پیش پردازنده Sass

پس از یادگیری زبان طراحی Css ، یک مکمل برای آن تزریق خواهیم نمود که این مکمل یک پیش پردازنده برای زبان Css می باشد . اینکه Sass چیست و چه کاربردی دارد و نهایتا چه کمکی به بهبود کدنویسی شما خواهد نمود ، موضوعی است که در داخل دوره با هم بررسی خواهیم نمود پس برای این قسمت در همین حد توضیح اکتفا می کند . اما در همین حد بدانید که یادگیری این پیش پردازنده برای یک طراح و برنامه نویس وب اکنون لازم است .

آموزش بوت استرپ برای طراحی وب سایت های واکنشگرا

زمانی که قصد داریم تا در بازار کار فعالیت کنیم ، مطمئنا باید مهارت های ما به اندازه فعالیت در این حیطه قابل قبول باشد . بوت استرپ و کلا فریمورک های رسپانسیو ، یکی از مهارت هایی هستند که باید در زمینه طراحی وب به آن مسلط باشیم . بوت استرپ یک فریمورک برای زبان طراحی Css می باشد و به این معنی است که به کمک آن می توانیم کدهای Css را به شکلی استاندارد تر ، سریع تر و اصولی تر پیاده کنیم . با توجه به اینکه مخاطبان تلفن های همراه بسیار بیشتر از سیستم های خانگی هستند و موتور های جستجوی معروف دنیا همچون گوگل به نمایش اصولی و صحیح محتوای سایت در دستگاه هایی همچون موبایل و تبلت تاکید زیادی دارند ، پس باید مهارت تبدیل دیزاین یک وب سایت به شکلی اصولی جهت نمایش در موبایل و تبلت را داشته باشیم .

برای این فرآیند ابزار هایی تحت عنوان فریمورک همچون بوت استرپ در اختیار ما هستند که ما می توانیم با یادگیری روش کد نویسی این فریمورک ها ، خاصیت واکنشگرایی و همچنین بسیار از ویژگی های دیگر را به راحتی به صفحات وب اضافه کنیم . در این دوره خواهید دید که با ورود به قسمت بوت استرپ تا چه اندازه انعطاف در قسمت های طراحی افزایش یافته و دیزاین هایی به مراتب بهتر و شکیل تر و مهم تر از همه استاندارد تر را خواهیم داشت تا اگر وب سایت ما در هر نقطه ازجهان مورد بررسی و یا تغیر و توسعه قرار گیرد ، روش طراحی آن برای همکان قابل فهم باشد . چرا که دلیل استفاده از فریمورک های استاندارد سازی پروژه ها می باشد .

آموزش جاوا اسکریپت و جی کوئری

یکی از موارد دیگر که در مسیر ما مهم است یادگیری مهارت های جاوا اسکریپت و جی کوئری میباشد . از آنجایی که در گام های اول ، فهم جاوا اسکریپت به دلیل ماهیت برنامه نویسی برای عموم ممکن است کمی دشوار باشد لذا از این جهت در ابتدا به سراغ آموزش مفاهیم پایه جاوا اسکریپت رفته و سپس یه سراغ جی کوئری خواهیم رفت تا لذت کدنویسی و اعمال افکت های فوق العاده به قالب های طراحی شده را داشته باشیم .

همانند گام ها قبلی مطمئنا در این قسمت نیز پروژه های عملی کوچک و بزرگ بسیار زیاد هستند و پس از کسب اطمینان از یادگیری مهارت های این بخش به سراغ قسمت بعدی خواهیم رفت . مطمئنا شما جهت فعالیت در بازار کار ، تغییر و توسعه پروژه های دیگر و همچنین پیاده سازی افکت های جداب تر داخل قالب و القا حس واکنش به مخاطبان خود نیازمند یادگیری جی کوئری هستید . پس در این گام نیز ، این کتابخانه محبوب و پرکاربرد جاوا اسکرپیتی را به همراه مقدمات خود این زبان یاد خواهیم گرفت .

طراحی پروژه های عملی بخش فرانت

پس از اینکه آموزش های قسمت فرانت اند ( یعنی قسمت طراحی ظاهر و قالب سایت ) را به اتمام رساندیم ، علاوه بر پروژه هایی که در حین آموزش دوره داشتیم ، یک پروژه عملی بسیار فوق العاده با قابلیت فروش در مارکت های فروش قالب خدمت شما آموزش داده خواهد شد . ضمن این آموزش ، شما یک پروژه عملی واقعی را تجربه خواهید نمود و هم اینکه تمامی نکات لازم جهت تبدیل طرح نهایی به یک محصول قایل فروش در اینترنت را نیز یاد خواهید گرفت . در حقیقت شما در این مرحله می توانید قالب های وب سایت را طراحی نموده و در اینترنت در وب سایت هایی که قالب های طراحان را به فروش می رسانند جهت فروش قرار دهید . همچنین توانایی فعالیت به عنوان یک طراح در شرکت های طراحی سایت را نیز خواهید داشت .

ورود به دنیای برنامه نویسی با یادگیری Php

پس از اتمام قسمت های طراحی ، یک گام بزرگ باید برداشت و آن هم ورود به دنیای برنامه نویسی است . تا قبل از این مرحله هر چیزی که یاد گرفتیم برای قسمت طراحی و فرانت بود و عملا توانایی کامل حهت دیزاین صفحات وب را بدست آوردیم . اما هنوز این صفحات به شکل کامل قابلیت واکنش ندارند . به این معنی که کاربر فعلا نمی تواند در داخل وب سایت ما ثبت نام نماید یا برای مثال محصول را خرید کند . چرا که هنوز بخش های برنامه سازی و اصطلاحا داینامیک سازی قالب انجام نشده است .

از این مرحله به بعد وارد قسمت های برنامه نویسی خواهیم شد تا به هر چیزی که در قسمت های طراحی برای قالب سایت پیاده کردیم ، امکان واکنش دهیم . بهترین و ساده ترین زبان برنامه نویسی جهت یادگیری در دنیای وب از نظر ما زبان Php می باشد . در این مرحله اول از هرچیزی ساختار کلی و دستورات اصلی زبان Php را یادگرفته و سپس به توسعه آن تا حد ممکن خواهیم پرداخت و مهم ترین قسمت هایی که برای برنامه نویسی در آینده به آنها نیاز داریم را به شکل اصولی یاد خواهیم گرفت .

یادگیری Sql ، دیتابیس و پروژه ها عملی

یکی از مهم ترین قسمت در تمام وب سایت های دنیا بخش پایگاه داده و اطلاعات آن وب سایت می باشد و مطمئنا هر اطلاعاتی در وب سایت ها ، نیازمند یک محل ذخیره سازی می باشد . پس از اینکه زبان برنامه نویسی Php را یاد گرفتیم ، نیاز داریم تا روش کار با یک پایگاه داده را نیز یاد بگیریم که این امر مستلزم شناخت اصولی دستورات ذخیره و بازیابی در پایگاه داده مد نطر می باشد .

آموزش ساخت قالب وردپرس تخفیف یلدا

در این مرحله با ترکیب دانش طراحی ، Php و همچنین Sql ، پروژه های عملی را خواهیم ساخت تا بخوبی نحوه تعامل با داده و ذخیره و بازیابی را درک کنیم . نمونه های عملی که در این بخش از دوره آموزش داده خوهند شد بسیار جذاب هستند و شما را مشتاق به یادگیری بخش برنامه نویسی در قلب Php و Sql خواهد نمود . چرا که بدون ارائه نمونه های واقعی و محل استفاده دقیق از هر دستور ، نتیجه مناسب حاصل نخواهد شد .

ورود به دنیای وردپرس

یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا که در حال حاضر مشغول به یکه تازی میباشد سیستم وردپرس است که احتمالا نام آن را برای یک بار هم که شده شنیدید . این سیستم مدریت محتوا به قدری قدرتمند است که هر چه درباره آن گفته باشیم کم گفتیم . در گام اول شما نیاز دارید تا نحوه استفاده و تعامل با این سیستم را بخوبی یاد گرفته باشید . از این جهت در این قسمت دوره ، قبل از هرچیزی به توضیح و تفیسر ماهیت سیستم های مدیریت محتوا پرداخته ونهایتا خود وردپرس را به روش های مختلف خدمت شما آموزش خواهیم داد تا زمانی که با این سیستم مدیریت محتوا روبرو شدید تمامی قسمت های آن را بخوبی درک نموده و توانایی کار با آن را داشته باشید .

طراحی قالب وردپرس

پس از یادگیری نحوه کار و تعامل با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، قدم بزرگ دیگری بر میداریم که ورود به قلب کد نوسی وردپرس است . قالب هایی که توسط خود ما در فصل های قبلی طراحی شدند ، به کمک دانش Php و البته اصول کد نویسی وردپرس ، می توانند به تمپلیت های فوق العاده جذاب و کاربردی وردپرس تبدیل شوند . در این مرحله از دوره ، شما با دنیای برنامه نویسی قالب های وردپرسی آشنا خواهید شد .

یکی از مهارت هایی که در بازار کار برای شما بسیار مهم و حیاتی خواهد بود توانایی ساخت قالب های وردپرس است . این مهارت تقریبا مهر اتمامی خواهد بود بر تمامی توانایی هایی که قبلا کسب نمودید و تمامی آنها را در یک مجموعه کنار هم تجمیع خواهد نمود . در بخش طراحی قالب وردپرس ، تمپلیت هایی که قبلا توسط خود ما طراحی شده بودند ، در همین مرحله گام به گام و با تدریس فصل به فصل روش طراحی قالب های وردپرسی ، به یک تمپلیت قابل فروش در مارکت های قالب تبدیل خواهند شد . لذا این بخش از دوره بسیار لذت بخش تر از سایر فصل ها میباشد . پس از یادگیری روش کلی طراحی قالب های وردپرسی شما توانایی درک تمامی تمپلیت های وردپرسی را داشته و با کمی تمرین می توانید قالب های بسیار قدرتمند تر را به سادگی پیاده سازی نمائید .

معرف وب سایت به اینترنت و کسب در آمد

فاز نهایی در این دوره که بسیار مهم نیز می باشد ، نتیجه گرفتن از آموزش ها است . با توجه به سرفصل بندی ها و آموزش هایی که تا این قسمت خدمت دانشجویان دوره ارائه می شود ، زمان آن فرا میرسد که بتوانید ازمهارت های خود کسب درآمد نمائید .

کسب درآمد از طراحی سایت

با توجه به آموزش ها و توضیحاتی که در قسمت های انتهایی دوره در مورد بازار کارهای مختلف و مهارت های مورد نیاز برای هر بخش خدمت شما ارائه خواهد شد ، می توانید مسیر خود را به راحتی انتخاب نموده ، و کسب درآمد را آغاز نمائید .

البته قبل از این فاز ، میاحثی همچون هاست ، بخش های مدیریت هاستینگ ، دامنه و سرور و … ک مباحث قسمت های پایانی و معرفی سایت به شبکه جهانی اینترنت هستند نیز خدمت شما به شکلی کامل تدریس و تفهیم خواهد شد . پس به این ترتیب در این فستیوال ، شما به مهارت های بازار کار در هر دو بخش طراحی و برنامه نویسی تسلط خواهید داشت . این تسلط در یک مدت زمان استاندارد ، با حداقل هزینه ( در حد رایگان ) و در قالب دانشی بروز و درآمد زا توسط شما کسب خواهد شد .

خوشحال هستیم که در این دوره همراه ما هستید و ما نیز در کنار شما خواهیم بود . در صورت داشتن سوال در رابطه با این دوره حتما در بخش نظرات برای ما مطرح بفرمائید تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم .

فصل 1
ورود به دنیای وب سایت ها و html
شامل 16 قسمت
1
ورود به دنیای وب ، مسیر فرانت و زبان های سمت کلاینت
00:28:00
2
سمت سرور ، زبان های برنامه نویسی ، مباحث اولیه دامنه
00:26:16
3
شناسه ایرنیک ، نکات خرید دامنه ، هاست و سرور
00:29:10
4
خرید عملی دامنه و هاست ، آموزش کامل نکات خرید
00:24:25
5
اولین صفحه وب شما ، مقایسه Editor و IDE
00:21:04
6
شروع html ، مفهوم tag ، صفات ، تگ p ، تگ های heading
00:25:46
7
مسیریابی در html ، تگ های ul , ol , dl , a
00:22:03
8
الویت در html ، آدرس ها ، img , src , script ، تگ در تگ
00:25:15
9
تگ style , title , فرمتینگ , b , i , strong , del , small , pre و …
00:23:42
10
انواع روش های استایل دهی ، picture , map , area , bookmark و …
00:24:06
11
تگ های map , area . picture , source و بخش اول آموزش table ها
00:21:33
12
بخش دوم آموزش table ها ، colspan , tr , td , thead و …
00:26:07
13
تگ های معنایی HTML ، بخش اول آموزش فرم ها
00:27:06
14
بخش دوم آموزش فرم ها ، input types , attributes
00:25:55
15
تگ های گرافیکی ، video , audio
00:29:14
16
بررسی سرفصل های Html در W3schools
00:16:12
فصل 2
آموزش جامع و تضمینی Css
شامل 38 قسمت
1
انواع روش های استایل نویسی ، سلکتور های پایه
00:28:35
2
سلکتور های پیشرفته ، قسمت اول
00:26:17
3
سلکتور های پیشرفته ، قسمت دوم
00:24:53
4
سلکتور های پیشرفته ، قسمت سوم
00:21:33
5
سلکتور های پیشرفته ، قسمت چهارم ، سیر تا پیاز رنگ ها
00:26:17
6
سیر تا پیاز Background ها در Css
00:29:09
7
سیر تا پیاز Border ها در Css
00:26:08
8
padding , margin , content areas , text styles , …
00:27:18
9
fonts , lists , tables
00:22:49
10
صفر تا صد مباحث display در css
00:26:57
11
آموزش کامل position ها در css
00:22:10
12
سیر تا پیاز float و clear ، مینی پروژه منو و گالری تصویر
00:26:27
13
آموزش کامل css sprite ، مباحث gradient و shadow
00:24:35
14
آموزش transation ، transform و filter ها
00:23:09
15
آموزش animation ، بخش cubic ، توابع calc و var و …
00:27:37
16
آموزش پیشرفته after و before
00:27:45
17
آموزش پیشرفته after و before
00:27:08
18
آموزش پیشرفته after و before
00:28:37
19
جمع بندی سرفصل های ریز و نکات تجربی
00:24:10
20
جمع بندی سرفصل های ریز و نکات تجربی
00:27:26
21
زیرسازی پروژه و طراحی منو اصلی وب سایت
00:24:26
22
تکمیل منو و تدریس تمامی جزئیات منو های آبشاری
00:25:37
23
طراحی بخش هدر و خدمات صفحه اصلی قالب
00:24:36
24
طراحی قسمت عناوین و فعالیت های مجموعه
00:26:46
25
طراحی قسمت پلن های اشتراک
00:24:22
26
تکمیل بخش پلن ها و طراحی فوتر
00:24:31
27
جمع بندی نکات آموزشی در پروژه
00:23:55
28
آموزش تکنولوژی Flex در css
00:21:16
29
آموزش تکنولوژی Flex در css
00:23:36
30
تکمیل تکنولوژی Flex ، آموزش Responsive
00:31:30
31
طراحی قسمت منو و هدر قالب فروشگاهی
00:29:33
32
دیزاین بخش برند ها و پیشنهاد ویژه
00:24:02
33
طراحی بخش همکاران و بنر های فروشگاه
00:26:50
34
دیزاین قسمت دسته بندی محصولات
00:17:50
35
طراحی فوتر و ریسپانسیو سازی قالب
00:27:50
36
ریسپانسیو سازی قالب
00:22:27
37
آموزش کتابخانه Animate و Wow ، معرفی 30 وب سایت برای طراحی
00:25:36
38
بازبینی کلی و رفع مشکلات قالب
00:15:11
فصل 3
آموزش بوت استرپ 5
شامل 20 قسمت
1
آموزش Containers , Devices , Breakpoints
00:26:42
2
آموزش rows , row cols , columns , layout , ...
00:26:00
3
آموزش align , justify , gutter , offset , ...
00:31:00
4
آموزش tables , typography , forms
00:19:43
5
ادامه آموزش بخش form در بوت استرپ 5
00:29:35
6
شروع بخش Component ، آموزش alert , badge , breadcrumb , ...
00:27:51
7
card , carousel , dropdown , listgroup , modal , ...
00:25:33
8
navbar , pagination , progress , toast , canvas , ...
00:29:49
9
آموزش بخش Helpers و Utilities
00:26:37
10
ادامه آموزش بخش Utilities
00:27:19
11
آموزش بخش Icons و بررسی بخش Themes
00:26:09
12
شروع طراحی قالب لندینگ فروشگاه کفش
00:27:37
13
ادامه طراحی قالب لندینگ فروشگاه کفش
00:24:23
14
ادامه طراحی قالب لندینگ فروشگاه کفش
00:24:34
15
ادامه طراحی قالب لندینگ فروشگاه کفش
00:23:47
16
آموزش نکات مهم طراحی قالب های لندینگ
00:27:19
17
آموزش طراحی صفحه ورود و ثبت نام
00:22:07
18
شروع طراحی قالب لندینگ کریپتو
00:29:50
19
ادامه طراحی قالب لندینگ کریپتو
00:27:07
20
اتمام قالب کریپتو و طراحی قالب گالری عکس
00:30:55
فصل 4
جاوا اسکریپت و jQuery
شامل 25 قسمت
1
معرفی جاوا اسکریپت ، دستورات چاپ ، متغیر ها ، کامنت ها
00:23:42
2
نحوه کدنویسی با جاوا اسکریپت ، شرط if ، switch و …
00:21:38
3
حلقه for ، while ، عملگر ها ، confirm
00:22:02
4
توابع ، رویداد ها ، onclick ، onblur ، value ، length و …
00:26:27
5
آشنایی با prompt ، number و توابع کاربردی
00:15:59
6
ورود به دنیای جی کوئری ، روش های نصب ، document ، window ، console و …
00:24:54
7
سیر تا پیاز سلکتور ها در جی کوئری ، سلکتور مهم this
00:20:40
8
آموزش کامل event ها ، animate ، stop ، chaining ، not و …
00:19:09
9
آموزش set و get کردن در جی کوئری ، classes
00:20:45
10
append , prepend , after , before , next , prev …
00:20:21
11
scroll , delay , has , remove , submit , empty …
00:23:02
12
bind , siblings , پروژه ساخت آکاردئون و اسکرولر در قالب
00:24:58
13
پروزه ساخت منو و اسلایدر حرفه ای در قالب
00:27:58
14
end , settimeout , random , fade , slide , children , parent …
00:20:14
15
شروع پروژه پنل کاربری و پیاده سازی استایل قالب
00:26:05
16
ساخت منو های پنل کاربری با جی کوئری ، پیاده سازی نمودار ها
00:26:28
17
ساخت انواع منوهای رسپانسیو با جی کوئری
00:22:43
18
نحوه جستجو و استفاده از پلاگین های جی کوئری – پروژه فرم لاگین
00:23:41
19
آموزش پلاگین های کاربردی جلسه اول
00:24:07
20
آموزش پلاگین های کاربردی جلسه دوم
00:24:42
21
آموزش پلاگین های کاربردی جلسه سوم
00:24:14
22
آموزش پلاگین های کاربردی جلسه چهارم
00:20:54
23
آموزش کامل مبحث jQuery Ui
00:15:46
24
آموزش کامل جی کوئری بوت استرپ
00:20:01
25
آموزش سه پلاگین اساسی در قالب ، اشکال زدایی پلاگین ها در سایت
00:22:23
فصل 5
طراحی قالب های پیشرفته html
شامل 17 قسمت
1
طراحی منو و اسلایدر قالب رستوران
00:26:30
2
تکمیل بخش پارالاکس ، ساخت اسلایدر منو ها غذا
00:28:01
3
طراحی قسمت خدمات و تب بندی محصولات
00:25:44
4
تکمیل بخش آخرین محصولات
00:25:33
5
طراحی بخش محصولات ویژه ، اسکرول حرفه‌ای
00:14:42
6
طراحی بخش اخبار و مقالات + فوتر
00:22:31
7
تنظیم ریسپانسیو قالب رستوران
00:29:28
8
طراحی منو و بخش بالایی قالب املاک
00:25:03
9
فرم جستجوی پیشرفته ، تکمیل بخش بالای قالب
00:16:52
10
طراحی بخش کارت نمایش املاک
00:26:19
11
طراحی دکمه های حرفه‌ای برای قالب املاک
00:27:03
12
طراحی قسمت فیلتر بندی املاک
00:23:15
13
پیاده کردن نقشه داخل قالب املاک
00:24:14
14
تنظیم رسپانسیو قالب املاک ، استارت قالب شرکتی
00:25:56
15
طراحی بخش خدمات ، اسلایدر و شمارنده قالب شرکتی
00:27:31
16
طراحی بخش اعضای تیم و فوتر
00:27:32
17
طراحی گالری تصاویر ، رسپانسیو قالب شرکتی
00:23:06
فصل 6
طراحی منو های موبایلی و واکنشگرا
شامل 4 قسمت
1
طراحی منو اصلی سایت در بی نهایت سطح
00:27:00
2
بخش اول طراحی منو رسپانسیو رستوران
00:28:41
3
بخش دوم طراحی منو رسپانسیو رستوران
00:28:23
4
آموزش تمامی نکات طراحی منو های رسپانسیو
00:12:09
فصل 7
استارت وردپرس
شامل 7 قسمت
1
جلسه 1 - آموزش کامل نصب وردپرس بر روی سیستم
00:28:21
2
جلسه 2 - آموزش کامل کار با بخش نوشته ها ، دسته ، برچسب
00:25:57
3
جلسه 3 - بخش رسانه ، برگه ها ، دیدگاه ها ، پوسته
00:28:12
4
جلسه 4 - ادامه پوسته ها ، سفارشی سازی ، ابزارک ها
00:28:42
5
جلسه 5 - فهرست ها ، افزونه ها ، کاربران
00:24:20
6
جلسه 6 - آموزش کامل بخش تنظیمات در وردپرس
00:20:00
7
جلسه 7 - آموزش نصب وردپرس بر روی هاست ، انتقال پروژه از سیستم به هاست
00:26:26
فصل 8
آموزش php برای وردپرس
شامل 8 قسمت
1
جلسه 1 - نصب Xamp ، دستور echo ، رشته ها ، متغیر ها
00:26:14
2
جلسه 2 - ادامه متغیر ها ، مباحث ' ' و " " در رشته و متغیر
00:25:52
3
جلسه 3 - عملگر ها ، آرایه های 1 و 2 بعدی ، var_dump و define
00:24:27
4
جلسه 4 - توابع ، return ، آرگومان تابع ، explode و چند تابع کاربردی php
00:25:45
5
جلسه 5 - حلقه for ، حلقه while ، توابع count , end , implode
00:26:26
6
جلسه 6 - حلقه foreach ، ترکیبات حلقه ها و آرایه ، دستور if و switch
00:24:55
7
جلسه 7 - دستورات include و require ، متغیرهای سراسر GET و POST
00:25:33
8
جلسه 8 - تابع isset ، دستورات ! ، بررسی قالب های وردپرسی
00:16:33
فصل 9
برنامه نویسی قالب اختصاصی وردپرس
شامل 25 قسمت
1
جلسه 1 - نصب وردپرس ، سیر تا پیاز شناسایی قالب توسط وردپرس
00:26:14
2
جلسه 2 - کار با فایل های header , footer , index و توابع مقدماتی وردپرس
00:25:52
3
جلسه 3 - فایل functions ، مبحث هوک ها ، فعال سازی منو ها و ابزارک ها در قالب و ...
00:24:27
4
جلسه 4 - آدرس دهی اصولی فایل ها در قالب ، داینامیک سازی منوها
00:25:45
5
جلسه 5 - شی WP_Query ، نمایش مطالب در صفحه اصلی
00:26:26
6
جلسه 6 - برنامه نویسی صفحه جزئیات مطالب ، توابع اصلی پست تایپ ها
00:25:31
7
جلسه 7 - برنامه نویسی باکس نویسنده ، صفحه category ، توابع get
00:18:12
8
جلسه 8 - صفحه بندی ، صفحات category در نمودار سلسه مراتب وردپرس ، فایل front-page
00:28:24
9
جلسه 9 - فایل search و فرم جستجو ، page و page template ، فایل archive و ...
00:28:09
10
جلسه 10 - فایل 404 ، تگ ، تنظیم عناوین ، لوگو ، سایدبارها ، ترجمه قالب ها
00:24:21
11
جلسه 11 - ترجمه قالب ها و قابل ترجمه کردن قالب خودتان ، افزودن بخش نمونه کارها به قالب
00:25:35
12
جلسه 12 - صفر تا صد بخش افزودن پست تایپ و دسته بندی اختصاصی به قالب وردپرس
00:24:13
13
جلسه 13 - برنامه نویسی کامل صفحه جزئیات نمونه کار ، نمونه کارهای مشابه و ...
00:25:57
14
جلسه 14 - آموزش کامل بخش Tax Query ها در وردپرس
00:25:39
15
جلسه 15 - کدنویسی صفحه دسته بندی نمونه کار ، همه نمونه کارها و جستجوی اختصاصی
00:22:42
16
جلسه 16 - افزودن بخش محصول و دسته محصول ، صفحه جزئیات محصول ، دسته محصول و سرچ
00:24:54
17
جلسه 17 - برنامه نویسی صفحه فروشگاه ، نمایش آخرین محصولات و نمونه کارها در صفحه اصلی
00:25:12
18
جلسه 18 - ریز نکات طراحی قالب های وردپرس ، بحث meta key و meta value
00:24:05
19
جلسه 19 - نصب cmb2 ، سیر تا پیاز بخش تنظیمات و متادیتا در قالب های وردپرسی
00:26:12
20
جلسه 20 - بررسی خروجی های cmb2 ، داینامیک سازی بخش اسلایدر ، خدمات ، برندها و همکاران
00:25:56
21
جلسه 21 - برنامه نویسی بخش شمارنده خدمات و درباره ما در صفحه اصلی
00:25:56
22
جلسه 22 - برنامه نویسی بخش سئوالات متداول ، شبکه های اجتماعی
00:24:42
23
جلسه 23 - ساخت متاباکس برای صفحات اختصاصی سایت ، اعضای تیم
00:22:24
24
جلسه 24 - اضافه کردن بخش ویژگی ها و گالری تصاویر به بخش نمونه کارها
00:22:23
25
جلسه 25 - بخش ویژگی و گالری محصولات ، توضیحات دسته بندی ، بخش بندی قالب ، بردکرامب
00:22:46
فصل 10
آموزش جامع Sass
شامل 8 قسمت
1
جلسه 1 - معرفی Sass ، نصب و کار با ترمینال
00:26:15
2
جلسه 2 - کامپایل فایل های Sass ، کار با فایل های گروهی ، مسیریابی
00:23:20
3
جلسه 3 - دستورات watch ، قوانین تودرتو نویسی ، کلاس های parent و استایل ها
00:26:20
4
جلسه 4 - کامنت ها و کنترل ها ، متغیر نویسی ، متغیر های محلی و سراسری
00:24:19
5
جلسه 5 - عملگرها ، توابع کاربردی ، import ها ، نکات عیب یابی
00:24:27
6
جلسه 6 - سیر تا پیاز دستورات media در Sass
00:17:52
7
جلسه 7 - دسورات mixin و include ها در Sass
00:30:42
8
جلسه 8 - تابع نویسی ، ارث بری ها ، parent های معکوس ، منابع
00:15:45
فصل 11
آموزش گیت و گیت هاب
شامل 9 قسمت
1
معرفی گیت و گیت هاب و دلایل استفاده از آن ، نصب و راه اندازی اولیه گیت ، مسیردهی ها
00:26:09
2
دستورات init , add , status , commit , index mode , modified mode , tracked mode
00:25:25
3
دستورات ترکیبی در commit ها ، دستور rm و catch ، دستور diff ، کار با فولدرها در گیت
00:25:31
4
دستورات user config ، دستور checkout ، دستور log انواع مختلف آن ، git help
00:21:15
5
جابجایی بین commit ها ، دستور reset ، حالت های hard ، آشنایی با برنچ ها در گیت
00:26:19
6
ادامه آموزش برنچ ها ، آموزش مباحث stash و مشتقات آن در دستورات گیت
00:25:00
7
ادامه آموزش مباحث stash و مشتقات آن در دستورات گیت
00:27:35
8
مباحث merge و conflict ها ، هندلینگ در branch ها
00:19:33
9
مباحث ignore ، آموزش Git Gui ، رفع اشکال پروژه ها توسط گیت
00:21:44
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
معصومه خداپرست ۰۵ / ۱۴۰۲

سلام استاد بزرگوار و خوش اخلاق خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم واقعا نجات پیدا کردم از دست کسایی که فقط کپی بودن و دوره هایی رو فقط برای اینکه بفروشن وارد بازار کرده بودن اولین اموزش های خودمو با دوره رایگان شما شروع کردم وردپرسی شو و بعد با مشاوره های خوب شما وارد دوره یلدا شدم امروز که اولین پروژه خودمو گرفتم و مبلغ قراردادو تونستم با مشتری توافق کنم دیدم که واقعا خیلی خوبه برای خودت و ارزش وجودی خودت هزینه کنی تا بتونی انسان بهتری بشی از خدا میخوام همه درهای بسته روب براتون بازکنه همونطور که بمن احساس ارزشمندی و اعتماد بنفس دادید با حرفا و انگیزه دادن ها و آموزش هاتون

fima ۰۴ / ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید تشکر میکنم از استاد قدیمی عزیز که در این حد جامع و کامل در حال آموزش دادن هستند من واقعا در این دوره هرچیزی که نیاز دارم در حال یادگیری هستم استاد واقعا نمونه هستید همیشه درگیر این بودم که با چه ترتیبی و چجوری دوره هارو بخونم و در این آموزش هم ترتیب رو استاد خییلییی عالی قرار دادن و هم اینکه هر قسمت از دوره شیرین تر از قسمت قبلیش هست هرچی که بابت دوره های شما پرداخت میکنیم نوش جونتون

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۲

سلام و عرض ادب ، بسیار ممنونم از محبت شما و اینکه تا این اندازه راضی هستید مایه خوشحالی هست ، موفق باشید

محمد خلقی ۰۳ / ۱۴۰۱

عرض سلام دارم خدمت شما استاد عزیز من در وبینار دیروز شرکت کردم توی تلگرام میخواستم بدونم تا کی قیمت زیاد نمیشه ؟

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۱

سلام تا آخر خرداد ماه قیمت دوره افزایش نداره ، از 1 تیر ماه با آپلود دوره بوت استرپ قیمت زیاد میشه

m ۰۳ / ۱۴۰۱

با سلام این دوره کلاس آنلاین داره؟ یا فیلمها برای ما فرستاده میشه ؟و آیا قابل ذخیره کردن هست؟

امید قدیمی ۰۳ / ۱۴۰۱

با سلام ، بله شما فایل های دوره را دانلود و مشاهده خواهید کرد

Alikazemi ۰۱ / ۱۴۰۱
5

سلام استاد واقعا دوره خیلی عالی هست و به طور خیلی مفصل همه چیز رو اموزش میدید واقعا وقتی آدم یاد میگیره و نتیجه کار رو هم میبینه متوجه میشه که این دوره خیلی بیشتر ارزش داره و همونطور که خودتون هم گفتید یه سرمایه گذاری خیلی خوب روی خودمون هست و همچنین اینکه از پشتیبانی هم خیلی راضی هستم هر مشکلی برام پیش میاد شما خیلی سریع جواب میدید و در کل اینکه خیلی دوره عالیه خواستم با این پیام تشکر کنم از شما که کمی از زحمات شما را جبران کنم❤🙏

امید قدیمی ۰۱ / ۱۴۰۱

سلام علی جان زنده باشی ، رضایت تو باعث دلگرمی ما هست ، امیدواریم ک همیشه باانگیزه رو به رشد باشی

محمد جواد ۱۱ / ۱۴۰۰

یک سوال دیگ : آیا ثبت نام تو این دوره مناسب تر هست یا خرید دوره های جامع قبلی مثل بوت استرپ و نابغه CSS و طراحی قالب فروشگاهی و سایت املاک

امید قدیمی ۱۱ / ۱۴۰۰

اگر هدف شما یادگیری در بلند مدت هست این دوره عالیه ، اما اگر قصد دارید سریع تر و به شکلی تخصصی تر روی هر مبحث کار کنید ، خرید دوره ها به شکل مجزا توصیه میشه

محمد جواد ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام میخواستم بدونم در بخش ورد پرس طراحی قالب فروشگاهی و ووکامرس رو هم تدریس میکنید بصورت کامل (مثل سبدخرید و پرداخت از طریق درگاهها)کلا هر چیزی که مربوط به طراحی سایت های فروشگاهی و پرداخت الکترونیکی هست.

امید قدیمی ۱۱ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز ، در این دوره طراحی قالب ورد پرس به شکل کامل است اما بخش های فروشگاهی را به دلیل حجم زیاد سرفصل ها شامل نمی شود

سحاب ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام فقط یک دوره ی 5 جلسه ای 365 هزار تومن است یعنی برای ادامه ی دوره ما باید دوباره ثبت نام کنیم و هزینه پرداخت کنیم تا اموزشها کامل شود و ما بتوانیم وارد بازار کار شویم/یا کل پکیج یک ساله تون 365 هزار تومنه

مدیر سئو نود ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز دوره در طول یکسال برگزار میشه و در این مدت ویدیوهای جدید اضافه خواهد شد و همراه دوره در گروه پرسش و پاسخ در این یکسال در کنارتان خواهیم بود

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با تشکر از پاسخگویی مدیر سئو 90 ، باید اضافه کنم این دوره یک دوره سیستماتیک برای آموزش 0 تا 100 طراحی سایت است ، اگر توضیحات دوره و سوالات متداول را بخوبی مطالعه کرده باشید تمامی جزئیات تشریح شدند ، شما در این یک سال در قالب برنامه سایت ، ویدیو های آموزشی ، تمرین و رفع اشکال خواهید داشت تا به مهارت های لازم دست پیدا کنید . 5 قسمتی که فرمودید ویدیو های یک هفته قبل هستند و این هفته نیز طبق برنامه ادامه آموزش ها قرار خواهند گرفت . شما کافیست تا یکبار این دوره را خریداری نمائید . پس از اتمام دوره ، با توجه به محتوای نهایی ، هزینه آن چندین برابر خواهد شد . دوستانی که در طی تکمیل دوره همراه ما هستند قطعا برنده اصلی هستند . با تشکر

emra007 ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام من دیر دیدم این دوره رو چجور میتونم در این دوره ثبتنام کنم

مدیر سئو نود ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما دوست عزیز دوره به تازگی شروع شده است و شما میتوانید به راحتی ثبت نام کنید

William ۱۰ / ۱۴۰۰

این آموزشتون شروع شد ؟؟؟

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما بله دوره شروع شده و ویدئو ها طبق زمان بندی برای دانشجویان قرار میگیرند

Alikazemi ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام ۱۰ دی شد چرا هنوز لینک دانلود نیومده من بسته رو خریداری کردم

امید قدیمی ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام جلسه اول قرار گرفته است

Alikazemi ۱۰ / ۱۴۰۰

سلام میتونید هر هفته به صورت پخش زنده یک کلاس‌های ما قرار بدید

مدیر سئو نود ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما، کلاس ها به صورت ضبط شده خواهند بود البته یک گروه تگلرامی نیز ایجاد خواهد شد تا در صورت نیاز به سوالات دانشجویان پاسخ داده شود و علاوه بر کلیپ های ضبط شده در مورد مطالب داخل کلیپ ها نیز در گروه بحث خواهد شد و همچنین به صورت چت صوتی هم جلساتی برگزار خواهد شد

علی کاظمی ۱۴ ساله ۱۰ / ۱۴۰۰
5

سلام من میخوام دوره را خریداری کنم آیا در طول کلاس می‌توانیم به صورت مستقیم با شما برای بر طرف کردن اشکالات ارتباط برقرار کنم

مدیر سئو نود ۱۰ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما بله هر دوره ای از سایت خریداری کنید به صورت مستقیم میتونید با مدرس در ارتباط باشید

دانشجومند ۰۹ / ۱۴۰۰

برای ثبت نام باید چکار کرد استاد ؟

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۰

با سلام ، باید دوره را خرید کنید دوست من

نیایش ۰۹ / ۱۴۰۰

سلام همه فیلم ها توی آموزش هستند اگر الان خرید بکنم؟

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۰

با سلام ، آموزش ها بصورت هفتگی طبق برنامه مشخص شده قرار خواهند گرفت . هر هفته 3 الی 4 آموزش منتشر خواهد شد

رضا لارد ۰۹ / ۱۴۰۰
5

سلام داداش عالیه الان میتونیم بخریم فیلم هارو گذاشتین ؟

امید قدیمی ۰۹ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما ، ازدهم دی ماه و با اتمام ثبت نام ، دوره فورا آغاز خواهد شد ، شما می توانید از همین الان در دوره ثبت نام کنید

خرید آنلاین
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود