بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
بمناسبت عید بزرگ فطر ، 25% تخفیف ویژه با کد : EidFetr

طراحی سایت فقط با 500 هزار تومان !!!

مقالات طراحی سایت

چگونه میتوانیم با پرداخت فقط 500 هزار تومان یک وب سایت برای کسب و کار خودمان داشته باشیم ؟ برای طراحی سایت 500 هزار تومان کافیست یا نه ؟ سیر تا پیاز طراحی سایت های ارزان را در این مقاله مطالعه کنید !

4 405
طراحی سایت فقط با 500 هزار تومان !!!

طراحی سایت امروزه یکی از نیازهای اصلی برای دیده شدن است و هر کسب و کاری میتواند برای معرفی خدمات ، محصولات ، نمونه کار و … در قالب بستری پکپارچه به نام وب سایت فعالیت داشته باشد . وب سایت ها با توجه به انواع کسب و کار دسته بندی می شوند ، به عبارتی نوع فعالیت است که تعیین خواهد کرد چه نوع وب سایتی برای آن مناسب است .

عموم وب سایت هایی که درحال حاضر طراحی و ارائه می شوند ، سایت های شرکتی و سایت های فروشگاهی هستند که سایت های شرکتی بیشتر برای کسب و کارها و نمایش خدمات و معرفی محصولات طراحی می شود و سایت های فروشگاهی نیز جهت فروش محصولات فیزیکی یا دانلودی و یا هردو !

طراحی سایت در تبریز و تمامی شهر های کشورمان با بهترین کیفیت و قیمت مناسب ، بدون محدودیت در امکانات و طراحی

هزینه های طراحی سایت براساس زمینه کاری ، امکانات ارائه شده برای کاربران و همچنین مدیر سایت ، طراحی ظاهری ، بهینه سازی اولیه و همچنین شخصی سازی های سایت محاسبه می شود لذا اگر طراحی سایت توسط شخصی متخصص و به شکل اصولی انجام شود مطمئنا هزینه های آن نیز براساس اصول مشخص شده تعیین خواهد شد . درحال حاضر بعنوان یک نمونه ساده میتوانید تلفن خود رابرداشته و با چندین شرکت طراحی سایت تماس گرفته و برای یک پروژه مشخص درخواست قیمت کنید . مطمئنا تمامی قیمت ها با یکدیگر تفاوت خواهند داشت . در این بین نکته جالبی که حتما با آن برخورد خواهید داشت چندین بازه قیمت بسیار پایین است که توجه شما را جلب خواهد کرد .

این بازه های قیمتی ، پایین تر از حدمتوسط عموم قیمت هایی است که به شما اعلام شده است و از این حیث برای شما سئوال خواهد بود که چگونه یک وب سایت با همان امکانات و خدمات ، توسط شرکت خاصی با 3 میلیون تومان طراحی و تحویل می شود اما شرکت دیگری همین وب سایت را تنها با 500 هزار تومان تحویل میدهد ؟ تفاوت بین این دو وب سایت چیست ؟ به عبارتی اگر یک وب سایت با امکانات مشخصی توسط یک شرکت با قیمت 3 میلیون تومان و توسط شرکت دیگری با 500 هزارتومان طراحی می‌شود ، تفاوت این دو وب سایت را میتوان در موارد زیر خلاصه کرد .

طراحی اختصاصی

وب سایت های ارزان تر امکان طراحی دیزاین طبق سلیقه شما را ندارند و یا طرح هایی که ازقبل توسط شرکت طراح سایت آماده شده خدمتتان ارائه خواهد شد و یا در حالت دیگری از قالب های آماده استفاده می‌شود که قالب های آماده مشکلات فراوان مربوط به خود را دارند . بنابراین اگر قصد دارید تا طراحی ظاهر سایت شما کاملا اختصاصی انجام شده و حتی توسط یک گرافیک کار طرح اولیه خودتان را پیاده و سپس به طراح سایت جهت اجرا تحویل دهید ، باید بدانید که سایت های ارزان قیمت این امکان را ندارند .

سرعت پایین تر

امروزه سرعت سایت اصلی ترین فاکتور درمورد بهینه سازی آن و رسیدن به رتبه های اول گوگل است به همین دلیل باید وب سایت شما با سرعت مناسبی برای کاربران نمایش داده شود و زمان بارگذاری تمامی صفحات آن کمتر از چندثانیه باشد . وب سایت هایی که با قالب های آماده طراحی و تحویل می شوند ، خصوصا در مورد سایت های فروشگاهی ، به دلیل حجم زیاد استفاده از افزونه های جانبی برای افزودن امکانات بیشتر به سایت ، سرعت آنها قابل قبول نیست و حتی ممکن است تا 10 ثانیه و بیشتر منتظر بارگذاری و نمایش سایت باشید . در استانداردهای سال 2023 که توسط گوگل ارائه شده است ، مدت زمان بارگذاری صفحات سایت باید زیر 3 ثانیه باشد و وب سایتهایی که کمتر از 2 الی 1 ثانیه برای بارگذاری آنها زمان لازم است ، در دسته بهترین و محبوب ترین سایت‌ها هم از نظر مخاطب و هم از نظر گوگل هستند .

توجه داشته باشید که منظور از سایت خوب صرفا سایت گران قیمت نبوده بلکه یک وب سایت اصولی است !

در وب سایت های اختصاصی ، به دلیل اینکه اکثر قسمت های لازم برای سایت به روش کدنویسی ایجاد می شوند و به ندرت از افزونه های جانبی استفاده می شود ، سرعت بارگذاری سایت بسیار بالا بوده و رقم قابل قبولی است و لذا یکی از بهترین گزینه ها برای سئو و بهینه سازی است .

رسیدن به صفحه اول گوگل سخت است !

همانطور که گفته شد یکی از اصلی ترین مشکلات سایت های ارزان قیمت که اکثرا نحوه طراحی و ارائه آنها نیز مشخص است ، سرعت پایین آنها است . این سرعت پایین به همان شکل که در پاراگراف بالا اشاره شد باعث ازبین رفتن یکی از اصلی ترین فاکتور های سئو یعنی امتیاز سرعت بالا خواهد شد . در بهینه سازی بک وب سایت عوامل مختلفی دست به دست هم میدهد تا بتوان در کلمات کلیدی خاصی در رتیه های برتر گوگل بود ، اما یکی از فاکتور هایی که عوامل زیادی مسبب بهینه شدن آن هستند سرعت سایت است .

اگر کدنویسی قالب سایت به شکل درست و اصولی انجام شود ، مسبب این خواهد بود که سرعت سایت شما بسیار بالاتر باشد ، نبود افزونه های اضافی ، مدیریت ابعاد و همچنین حجم تصاویر ، مدیریت درخواست های سرور و همچنین کنترل فایل های استایل و اسکریپت داخل پروژه در سایت های اختصاصی بسیار روان تر و تماما در اختیار خود است و لذا میتوان با خیالی راحت سئو و بهینه سازی سایت را استارت زد .

امروزه داشتن یک وب سایت بدون سئو اهمیت و ارزشی ندارد و صرفا داشتن یک سایت با کمی اطلاعات در داخل آن ، نمیتواند معرف برند شما و مسبب همکاری با مشتریان بیشتر باشد لذا پس از داشتن یک وب سایت ، بهینه سازی آن اصلی ترین موضوع است که باید به آن توجه کرد و زمان کافی را به آن اختصاص داد چرا که رقبای حوزه شما همگی مشغول انجام مجموعه کارهای سئو جهت کسب رتبه های بالاتر در حوزه های کاری مشخص و جذب مشتریان بیشتر را دارند .

ثبت برند

اگر قصد دارید تا برای برند خود یک نمای جذاب توسط یک وب سایت داشته باشید ، لازم است تا دیزاین سایت شما متفاوت و یکتا باشد ، استفاده از قالب های آماده به این دلیل که توسط مخاطبان بسیاری ازقبل استفاده شده است به درد شما نخواهد خورد . استفاده از تمپلیت های آماده شده توسط شرکت های طراحی سایت نیز درصورتی که قابلیت شخصی سازی نداشته باشد و طبق سلیقه شما شخصی سازی نشوند نیز برای نمایش یک برند مناسب نیستند .

از این جهت باید توجه داشته باشد که اگر قصد خاص بودن و استفاده از وب سایت بعنوان یک شناسه را دارید می بایست طراحی و رنگ خاص خودتان را داشته باشید . این امکان در سایت های آماده و ارزان قیمت تقریبا صفر مطلق است .

تغییرات و توسعه ها

اگر از سایت های ارزان قیمت و آماده استفاده می‌کنید باید این مورد را مدنظر داشته باشید که اگر قصد انجام تغییرات و یا ایجاد امکانات بیشتر در سایت خود را داشته باشید ، می بایست از یک برنامه نویس که به سیستم شما آشنایی دارد کمک بگیرید . همواره تغییرات سخت تر از تولید است و ازاین جهت هزینه تغییرات نیز بیشتر است . همچنین اگر وب سایتی که خدمت شما ارائه شده است دارای کدهای قفل شده نباشد این کار مدت ها زمان نیاز دارد به این دلیل که برنامه نویس باید ابتدا تمام سیستم شما را شناخته و سپس اقدام به کدنویسی نماید تا تغییرات یا توسعه را بتواند انجام دهد . اگر کدهای پروژه قفل باشد هم نمیتوان کاری از پیش برد و هرچه به شما تحویل داده شده برای همیشه همان خواهد بود .

دراکثر موارد هزینه تغییرات شما ، چندین برابر بیشتر از هزینه طراحی سایت اصلی خواهد بود به عبارتی اگر شما 500 هزار تومان برای طراحی سایت هزینه کنید ، در آینده ممکن است تا ده برابر همین هزینه برای انجام تغییرات هزینه کنید ! اگر طراحی سایت به شکل اختصاصی انجام شود ، سیستم بسیار سبک است و لذا دسترسی به قسمت های مختلف و تغییر و توسعه آن ساده خواهد بود و نیز طراح سایت شما پشتیبانی کاملی در این مورد خدمتتتان قرار خواهد داد .

وب سایت های آماده و ارزان قیمت معمولا بدون پشتیبانی ارائه می شوند و شرکت یا شخص ارائه کننده سایت 500 هزار تومنی ، یکبار برای همیشه سایت را تحویل شما داده و راه خود را ازپیش خواهد گرفت و شما خواهید ماند و وب سایت ارزان قیمت خودتان !

هدف ارائه سایت های ارزان قیمت اصولا این است که شما وابسته باشید و سپس با هزینه هایی که جهت پشتیبانی و تغییرات پرداخت می کنید ، حداقل هزینه یک سایت اختصاصی را برای شما داشته باشد .

اما اکنون سئوال اینجاست !

اگر شخص یا شرکتی یک وب سایت خوب ، با سرعت مناسب و طراحی اختصاصی را در اختیار شما قرار دهد و کمترین مبلغ ( مثلا همان 500 هزار تومان مورد بحث در این مقاله ) را از شما درخواست دارد دلیل آن چست ؟ این امر در اصلی ترین حالت به این خاطر است که شخص یا شرکت مربوطه ، به مهارت های خود شک دارد و از دانش کافی برای طراحی سایت برخوردار نیست . مورد بعدی این است که شرکت یا شخص مربوطه ، به ارزش کار خود واقف نیست و به این ترتیب ارزش کلی پروسه مهندسی طراحی سایت را نیز از بین خواهد برد که این امر اساسا بخاطر نیاز مالی و طراحی نمونه کارهای بیشتر است . براساس یک ضرب‌المثل معروف : من آنقدر ثروتمند نیستم که جنس ارزان بخرم ! در مورد داشتن یک وب سایت نیز دقیقا موضوع از همین قرار است .

مواردی که در این صفحه خدمت شما عزیزان ارائه شد یک راهنمایی کلی و اصلی درمورد سایت هایی بودند که باکمترین قیمت بازار طراحی می‌شوند و شما خودتان به عنوان یک فرد عاقل میتوانید مقالات مرتبط در این حوزه را مطالعه نموده و تصمیم بگیرید که برای برند و کسب و کار خودتان تا چه اندازه ارزش قائل هستید و قصد هزینه کردن دارید .

طراحی سایت توسط مجموعه سئو نود

گروه آموزشی سئو نود متخصص ترین افراد در زمینه طراحی و برنامه نویسی سایت را در مجموعه خود گردهم آورده است تا تمامی پروژه های اختصاصی کارفرمایان عزیز را در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت کار ، کدنویسی اصولی و پشتیبانی بی نقص خدمت آنها ارائه کند . طراحی سایت یک پروسه مهندسی است که باید توسط افراد متخصص انجام شده و تحویل کارفرما شود لذا درمورد هزینه های خودتان دفت کافی داشته باشید که چرا و چگونه آن را صرف خواهید کرد . سئو نود با تیم متخصص خود آماده همکاری با تمامی عزیزان و صاحبان کسب و کار است .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

در کوتاه‌ترین زمان ، با بهترین دوره های آموزشی و مسیرهای آموزشی صحیح ، بصورت غیرحضوری یکبار برای همیشه طراحی سایت را یادگرفته و باخیال راحت به درآمد برسید . در تبریز یا سایر شهرهای کشور به سادگی امکان استفاده از آموزش های آنلاین سایت وجود دارد .

0 264

چگونه به کمک دستور backdrop می‌توان پس زمینه سیاه رنگ در پشت ویدیوها یا المان های مشابه آن را تغییر داد ؟ این محتوا ممکن است برای شما بسیار جالب باشد !!!

0 33
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
لیلا خالقی ۰۲ / ۱۴۰۲

چطور میشه مشاوره گرفت

امید قدیمی ۰۲ / ۱۴۰۲

سلام میتونید با شماره 04133344183 تماس بگیرید

زهرا مرادی ۰۱ / ۱۴۰۲

دقیقا منم یه سایت خریدم با 1 میلیون پارسال بود گفتن همه چیز داره بعدا یک بخش آمار خواستم که نتونستن بزارن و همه محصول ها و سایتم دیگه بیخیال شدم

امید قدیمی ۰۱ / ۱۴۰۲

بله متاسفانه هر شخصی که دانش و تجربه کافی نداره فقط برای اینکه یه پول اندکی بیاد دستش داره سایت میفروشه ، متاسفانه کارفرماهای زیادی هم به دام می افتند

آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود