بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
بزودی دوره جدید در روی سایت چگونه در سئو شکست بخوریم !

خدمات طراحی سایت در تبریز

مقالات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت و برنامه نویسی وب در تبریز و همچنین سایر شهر های کشور ، بدون محدودیت در دیزاین و امکانات ، با بهترین قیمت و همچنین تحویل بموقع ، توسط تیم برنامه نویسی مجرب و متخصص

6 897 4
خدمات طراحی سایت در تبریز

خدمات طراحی سایت در تبریز زیر نظر گروه مهندسی تسهیل شبکه . بدون محدودیت در طراحی یا برنامه نویسی ، وب سایت های استاندارد و واکنشگرا ، با خدمات مد نطر شما را در کوتاهترین زمان ممکن طراحی و برنامه نویسی نموده و تحویل شما عزیزان خواهد نمود . از آنجایی که شهر تبریز یکی از شهر های صنعتی و تجاری کشورمان می باشد از این جهت باید دانست که کسب و کارهای بسیار زیادی در این شهر می توانند در بازار تجارت الکترونیک فعالیت نمایند و نه تنها در زمینه فروش محصولات مختلف بلکه در زمینه نمایش و ارائه خدمات کسب و کار خودشان در بستری جهانی فعالیت نمایند .

طراحی سایت در تبریز

با توجه به قرار گیری دفتر مهندسی گروه تسهیل شبکه در شهر تبریز ، خدمات طراحی سایت در تبریز از قبیل ارائه مشاوره می تواند با کیفیت بهتری خدمات شما همشهریان ارائه شود . شما عزیزان می توانید قبل از اقدام به طراحی هرگونه وب سایت و آنلاین نمودن کسب و کار خودتان ، یک مشاوره مهمان ما شوید تا با نیاز سنجی ها اصولی و ارائه تجربیات مرتبط با زمینه های کاری شما ، در کنار هم یک نتیجه بسیار فوق العاده را کسب کنیم .

داشتن یک وب سایت صرفا موضوع امروز کسب و کار های آنلاین نیست بلکه موضوع فراتر از این حرف ها می باشد . شاید در چندین سال گذشته تصور بر این بود که داشتن یک وب سایت خیلی خوب بوده و زمینه توسعه و رشد به ما خواهد داد . خب این جمله اگر در راستای تحقق یک هدف گفته میشد کاملا درست بود چرا که می توان گفت تا 5 الی 7 سال گذشته تعداد وب سایت ها هرگز به این اندازه نبودند و در حال حاضر با توسعه سیستم های مدیریت محتوا و کمی تسهیل در راه اندازی وب سایت ، تعداد آنها بسیار بیشتر شده است . در کنار این مورد یعنی توسعه سیستم های مدیریت محتوا  ، برخی عوامل دیگر نیز زمینه ساز این شدند تا وب سایت ها تعدادشان بسیار زیادتر شده فلذا همه بتوانند وب سایت داشته باشند . اما موضوع مهم بعد از این آغاز می شود که پس از داشتن یک وب سایت باید چه کارهایی انجام داد .

وب سایت در حقیقت ماهیتی بروز دارد و شما لازم است تا این بروز بودن را ایجاد کنید . شما اگر قصد دارید تا در زمینه کاری خودتان در بستر یک وب سایت پیشرفت کنید لازم است تا زمان مناسبی روی این وب سایت قرار دهید . یعنی جهت تولید محتوا ، عکاسی ، نگارش مطالب مختلف ، تعامل با کاربران و … زمان مناسب و برنامه منظم داشته باشید به این دلیل که شما به اندازه ای که برای کسب و کار خود در فضای حقیقی زمان اختصاص داده اید لازم است تا بخشی از آن زمان را نیز صرف کسب و کار خودتان در فضای مجازی نمایئد تا بتوانید زمینه رشد و توسعه را برای خودتان در بین رقبایی که قبل از شما به این فضا پیوسته اند و یا قرار است در اینده بپیوندد محیا کنید .

آیا اکنون برای راه اندازی وب سایت دیر است ؟

اگر کمی قبل تر را مطالعه فرمائید گفتیم که برخی رقبای شما قبل از اینکه شما وارد کسب و کار های آنلاین شوید در این بازار حضور داشته اند و مطمئنا هم خودتان در جریان هستید . اما شما همین امروز قصد دارید تا وارد کسب و کار های آنلاین شوید .

ممکن است در قدم اول به این فکر بیفتید که برای این کار بسیار دیر است و ما نمی توانیم به اندازه رقبا رشد نموده و به جایگاه فعلی آنها برسیم . خب این حرف نمی گوئیم که کاملا نادرست است اما تا 80% صحت ندارد . خواهید پرسید چرا ؟

فضای مجازی و کسب و کار های آنلاین به هیچ عنوان فضایی محدود و متعلق به شخص خاصی نیست . شاید شما برای راه اندازی کسب و کار خود قصد دارید تا مغازه ای در یکی از پاساژ های شهر اجاره نموده و یا خرید کنید . شما تصمیم دارید که مغازه شما در محلی باشد که بیشترین احتمال فروش را داشته باشید . اما اکنون به هر دلیلی در هیچ یک از مکان هایی که شما مد نظر داشتید موفق به راه اندازی فروشگاه خود نمی شوید در این شرایط یعنی محل های مورد نظر در حال حاظر در دستان اشخاص دیگری هستند که مایل به فروش یا اجاره دادن آنها نیستند . اما در فضای مجازی به هیچ عنوان اینگونه نیست . چرا که شما می توانید محل خودتان را بخوبی با خرید یک دامنه و یک هاست ایجاد نموده و در آنجا شروع به فعالیت نمائید و تنها مشکلی که ممکن است با آن برخورد کیند میتواند این باشد که دامنه شما یا همان اسم آدرس وب سایت شما موجود نبوده و از قبل توسط شخص دیگری ثبت شده باشد که مشکل بسیار بزرگی با توجه به مشکلات فضای فیزیکی محسوب نمی شود .

پس همیشه می توانید وارد دنیای کسب و کار های آنلاین شوید اما چگونه بتوانیم بین رقبا دیده شویم ؟

با داشتن یک وب سایت چگونه بین رقبا باید دیده شد ؟

فرض می کنیم شما قرارداد طراحی را با یک شرکت که بخوبی در مورد آن تحقیق نموده اید را امضا نموده و منتظر تحویل وب سایت هستید پس از تجویل گرفتن وب سایت ممکن است طبق قرارداد برخی محصولات یا خدمات شما در داخل آن قرار گرفته باشند و وب سایت شما بر روی دامنه ای که خریداری شده است شروع به فعالیت نماید . خب شما در همان قدم اول امکان این را نخواهید داشت که در داخل موتور های جستجو و هنگام جستجوی کاربر برای یک موضوع خاص که مرتبط با کسب و کار شما می باشد دیده شوید .

منظور این است که فرض کنید شما در زمینه فروش محصولات صنعتی در حال فعالیت هستید . کاربری که قصدخرید دریل را دارد وارد موتور های جستجو شده و جمله ” قیمت دریل سبک ” را جستجو می کند و درنتیجه یک سری وب سایت ها که فروشنده آن هستند برای شما نمایش داده می شوند .

اگر شما هم قصد دارید تا در بین این نتایج ، یعنی در صفحه اول نتایج موتور های جستجو و همچنین رتبه های بالاتری باشید ، لازم است تا بر روی بهینه سازی سایت خود کار کنید که اصطلاحا به آن سئو گفته می شود .

سئو یعنی وب سایت شما باید از جنبه های مختلفی استاندارد سازی شده باشد ، محتوایی که داخل آن قرار داده شود از اصول خاصی پیروی کند و نیاز کاربران شما را برآورده کند که البته اینها تمام بحث سئو و بهینه سازی نیستند و موضوع بهینه سازی یک موضوع بسیار مفصل تر می باشد که بعد از طراحی سایت باید به آن توجه داشت . از این جهت در حال حاضر برای دیده شدن و کسب درآمد از وب سایت باید هم به گزینه طراحی سایت و هم به گزینه بهنیه سازی سایت توجه کرد چرا که هر روز رقبای بیشتری وارد این زمینه می شوند و هر روز که شما به دل خود تردید راه می دهید مطمئن باشید که از رقبای خود عقب خواهید ماند .

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد نحوه ارائه خدمات طراحی سایت در شهر تبریز می توانید همین حالا از طریق شماره تماس های ارائه شده در وب سایت با مجموعه ما تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره نمائید تا راهنمایی های لازم در این زمینه خدمتتان ارائه شود . خدمات طراحی سایت در تبریز با هزینه بسیار متناسب در کنار خدمات سئو در اسرع وقت توسط گروه مهندسی تسهیل شبکه .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

چگونه می‌توان با کمترین دردسر از شر تحریم سایت فری پیک و تمام سایت‌های تحریم شده خلاص شد ؟! در این مقاله روش‌هایی را خدمتتان آموزش خواهیم داد که بصورت قطعی عبور از تحریم را ممکن خواهد کرد .

3 4,232

در دنیای طراحی سایت چه تفاوت هایی بین شخص طراح و شخص برنامه نویس وجود دارد ؟ آیا می‌توان تنها یکی از این مهارت ها را یادگرفته و شروع به کسب درآمد کرد ؟ در این مقاله همراه ما باشید تا تمامی این موارد را بررسی کنیم .

0 1,127
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
محمد رشیدپور ۰۸ / ۱۴۰۰

با سلام و خسته نباشید برای ساخت یک وب سایت که شامل نمایش نمونه پروژه ها و گالری عکس و شماره تلفن و طراحی ساده باشد دقیقا برای همین امکانات با یک ظاهر ساده که خودتان طراحی کنید حدودا چه مدت زمان لازم است ؟ با تشکر

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۰

سلام و عرض ادب خدمت شما ، اگر همین خدمات را مد نظر داشته باشید 3 الی 4 روز

رئیسی ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام یه سایت شرکتی الان حدودا چقدر هزینه داره ؟ یک شرکت دوربین مداربسته که فقط لیست محصولات باشه بدون قیمت و بدون فروش

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

با سلام . لطفا از بخش تماس یا تیکت امکانات کامل سایت مد نظر را برای ما ارسال بفرمائید تا برآورد هزینه انجام شود . با تشکر

iranmanesh ۰۶ / ۱۴۰۰
4

سلام قیمت هارو از کجا ببینیم حالا ؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود