بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره

کامنت مارکتینگ و سئو

مقالات سئو

کامنت مارکتینگ و سئو کامنت مارکتینگ و سئو باهم ارتباط نزدیکی دارند . برخی از وب سایت ها حتی بخش نظرات در سایت خود ندارند و کاربران را در بهبود وب سایت خود شرکت نمی دهند . کاربران همواره هدف اصلی ما هستند و بدون کاربران وب سایت معنی ندارد ، کارکردن روی آن هم […]

0 1,272
کامنت مارکتینگ و سئو

کامنت مارکتینگ و سئو

کامنت مارکتینگ و سئو باهم ارتباط نزدیکی دارند . برخی از وب سایت ها حتی بخش نظرات در سایت خود ندارند و کاربران را در بهبود وب سایت خود شرکت نمی دهند . کاربران همواره هدف اصلی ما هستند و بدون کاربران وب سایت معنی ندارد ، کارکردن روی آن هم بی معنی است . تمام کارهایی که ما در وب سایت انجام می دهیم برای جذب مخاطبان ، ارائه خدمات و یا فروش محصول به آنهاست .

پس ما باید از تمامی نظرات مثبت و حتی منفی کاربران در سایت مطلع باشیم و در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات در سایت تلاش کنیم . پس داشتن بخش کامنت ها در وب سایت خودمان بسیار مهم است و کامنت مارکتینگ باید حتما در سایت صورت گیرد .

مقاله پیشنهادی : تولید محتوا و سئو

داشتن کامنت در یک برگه نشان دهنده گزینه های زیادی است . اصولا هر اندازه که تعداد نظرات در یک صفحه زیادتر است معمولا به این معنی است که این محتوا بسیار چالش برانگیز است و نظرات زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد . داشتن کامنت درباره یک موضوع نشان دهنده چند موضوع مختلف است :

1.این برگه از اهمیت بالایی برخوردار است و نظرات زیادی حول آن وجود دارد پس جای مناسبی برای یافتن پاسخ است .

2.کاربران به شکل طبیعی به گفتگو در مورد این موضوع علاقمند هستند و وب سایت ما را مناسب می دانند .

3.بخش نطرات وب سایت ما یک بخش مناسب برای پاسخگویی به سوالات کاربران شده است و آنها جواب بسیاری از سوالات تخصصی خود را در وب سایت ما جستجو می کنند .

4.این نظرات تاثیر مستقیم و غیر مستقیم بر روی سئو داخلی سایت ما دارند ، ضمن اینکه محتوای این صفحه نیز نزد موتور های جستجو از اهمیت بیشتری برخوردار می شود .

5.با ارسال هر نظر عملا محتوای ما بروز می شود و موتور های جستجو متوجه این موضوع خواهند شد که محتوای ما همیشه پویا و زنده است .

6.با کامنت مارکتینگ در داخل هر محتوای شما دایره کلمات کلیدی شما توسعه پیدا می کند و کاربران به این ترتیب به بهبود محتوای شما داخل صفحه شما کمک خواهند کرد .

خب این موضوعات مربوط به بخش نظرات خود سایت ما هستند . اما کامنت گذاری در بخش نظرات سایر سایت ها چه تاثیری دارد ؟

کامنت مارکتینگ در سایر سایت ها

شما ممکن است گاها به عنوان بهبود سئو سایت خود قصد داشته باشید تا در بخش نظرات سایت هایی که نظرات آنها نیاز به تایید مدیریت ندارد کامنت گذاری کنید تا برای خود لینک بگیرید . اما یک موضوع مهم را باید به خاطر داشته باشید :

لینک گرفتن از بخش نطرات نسبت به سایر روش های لینک سازی عملا بی تاثیر است و گوگل هم ارزش به شدت پایینی به این لینک ها می دهد . پس وقت خود را برای ساخت لینک در بخش نظرات سایر سایت ها تلف نکنید .

بخش نظرات زمانی که نیاز به تایید ندارند معمولا تعداد زیادی لینک در آنها ساخته می شود شما اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که از این صفحه بیش از صد ها لینک به سایت های دیگری داده شده است . طبق اصول سئو زمانی که از یک صفحه لینک های زیادی خارج می شود ارزش لینک های خروجی آن صفحه پایین تر می روند . علاوه براین گفتیم که گوگل هم به این لینک ها اهمیتی نمی دهد .

اما حالا بازگردیم به بخش نظرات سایت خودمان

برای کامنت مارکتینگ و بهبود سئو سایت لازم است تا چند نکته اساسی را رعایت کنیم :

1.حتما بخش نظرات را در سایت خود فعال کنید . خصوصا برای محتوا های مهم و بخش مربوط به کلمات کلیدی که نیاز به تمرکز برای بهینه سازی دارند .

2.حتما نظرات خود را قبل از انتشار تایید کنید . به این علت که وب سایت شما تبدیل به لینکدونی نشود و هر کسی در آن تبادل لینک نکند .

3.زمانی که کاربران در بخش نظرات از شما سوالی می پرسند حتما در اسرع وقت پاسخگو باشید تا سراغ وب سایت دیگری نروند و پاسخ خود را در آن جستجو نکنند .

4.پاسخ های خود را به کاربران به شکل کامل و جامع ارائه کنید . کاربران وب سایت شما را با اهمیت دانسته و به دانش و تخصص شما اعتبار می کنند و از شما سوال می کنند . پس سوالات کاربران را به شکل مناسب و با صبر و حوصله پاسخ دهید .

کامنت مارکتینگ و سئو

5.اگر شرایط بود ، در پاسخ سوال کاربر یک سوال دیگر هم از او بپرسید تا کاربر مجدد به شما جواب دهد و شما هم به او . با این تکنیک می توانید 4 کامنت را توسط یک کاربر ایجاد کنید . البته سوال کاربر را هیچوقت با سوال جواب ندهید .

6.سعی کنید تا بیشتر به کاربر پاسخگو باشید و از ارجاع دادن او به صفحات و لینک های دیگر تا حد امکان خودداری کنید .

7.همیشه در سایت خودتان توجه کنید تا کاربران لینک سازی نکنند تا به سئو داخلی صفحه شما هم آسیبی وارد نشود .

8.اگر صفحه ای دارای کامنت نیست ، خودتان کامنت گذاری را شروع کنید و سوالات مهمی که به ذهنتان می آید را مطرح کنید و به آنها پاسخ دهید .

9.همواره نظرات منفی را منعکس کنید . اگر شما تنها نظرات مثبت را در سایت منتشر کنید مطمئنا کاربران متوجه این موضوع خواهند شد که شما سعی در خوب نشان دادن خودتان دارید . همچنین مهم تر از این ، نظرات منفی بسیار مهم هستند به این دلیل که تنها نظرات سازنده ؛ همان نظرات منفی هستند . تا حد امکان این نظرات را هم در سایت خود منتشر کنید .

10.کامنت مارکتینگ بیشتر در داخل سایت شما صورت می گیرد . پس همواره به نظرات اهمیت دهید . در صورت امکان زمانی که به کاربران پاسخ دادید برای او ایمیلی ارسال کنید تا او متوجه این موضوع شده و برای مطالعه پاسخ به وب سایت شما بازگردند .

11.کامنت مارکتینگ از احترام سرچشمه می گیرد . درواقع نظرات بخشی هستد که شما خودتان را به کاربران نشان می دهید و با آنها صحبت می کنید ، هراندازه که محترمانه با آنها صحبت کنید و پاسخ محترمانه تری به آنها ارائه کنید به همان اندازه محبوب هستید .

12.برای اینکه نظرات بیشتری داشته باشید کاربران را تشویق به ارسال نظرات کنید . برای مثال می توانید در پایان محتوا از کاربران بخواهید تا نظرات خود را را اعلام کنند و اگر تجربه ای در این مورد دارند آنرا برای شما و سایر کاربران به اشتراک بگذارند . توجه داشته باشید که قسمت اصلی در کامنت مارکتینگ و سئو خود شما هستید . پس کنترل این بخش تماما با خود شماست همانگونه اگر شما نخواهید نظری تایید نخواهد شد .

13.اگر در صفحه ای نظرات شما بسیار زیاد است و کامنت مارکتینگ شما بخوبی در حال انجام است پس محتوای خود را هم بروز کنید . این کار را هم با دانش خود و هم با کمک بخش نظرات انجام دهید .

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد و در جهت بهبود آن به ما کمک نمائید . باتشکر سئو 90

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

تاثیر محتوای طولانی بر سئو اگر مدتی است که وارد دنیای سئو و بهینه سازی سایت شده اید ممکن است این جمله را شنیده باشید که تاثیر محتوای طولانی بر سئو بسیار زیاد است و هر اندازه که شما متن طولانی داشته باشید حتما رتبه های بهتری هم در گوگل خواهید داشت . اما در […]

1 844

چرا نباید از تگ H1 در تولید محتوای سایت استفاده کنید ؟ تگ های H2 و H3 چگونه باید در داخل محتوا استفاده شوند تا سئو بهتری داشته باشیم ؟ تمامی نکات مربوط به تگ های هدینگ در محتوا نویسی !!

0 53
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود