بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
بزودی دوره جدید در روی سایت چگونه در سئو شکست بخوریم !

روش نمایش تاریخ آپدیت مطالب وردپرس

مقالات وردپرس

در طراحی قالب وردپرس چگونه میتوانیم تاریخ بروزرسانی یک نوشته ، یک محصول و یا هر محتوایی را نمایش دهیم ؟

0 124
روش نمایش تاریخ آپدیت مطالب وردپرس

ممکن است در حین طراحی قالب وردپرس ، نیاز داشته باشد که تاریخ آپدیت یا همان بروزرسانی محتوای خودتان که ممکن است نوشته ، برگه ، محصول ، آموزش و …. باشد ( در کل تاریخ آپدیت تمامی PostType ها ) را نمایش دهید تا کاربران نسبت به محتوای شما معتمدتر شده و در جریان باشند که شما روی محتوای سایت خود زمان کافی قرار می‌دهید .

برای مثال اگر به صفحه آموزش‌های سئو نود ( پکیج های آموزشی ) دقت کنید ، قسمتی در سمت چپ صفحه وجود دارد که تاریخ بروز رسانی دوره را نمایش می‌دهد . اگر در زمینه طراحی قالب وردپرس فعالیت دارید لازم است تا تمامی کدهایی که در داخل حلقه loop پست میتوان استفاده کرد را بلد باشید !

زمانی که شما در حال کدنویسی صفحه جزئیات نوشته ، جزئیات محصول و یا جزئیات برگه هستید ( صفحات single ) ، لازم است تا توسط برخی توابع ، پارامترهای مورد نیاز خودتان همچون عنوان نوشته یا محصول ، تعداد نظرات ، تاریخ ارسال ، محتوای کامل ، نویسنده و همچنین تاریخ بروز رسانی و … را نمایش دهید . دستورات کلی که میتوانید در صفحه جزئیات به کمک آنها ، محتوای مدنظر را نمایش دهید به شکل زیر هستند :

the_title();
the_content();
the_category();
the_tags();
the_post_thumbnail_url();
echo get_the_date();
echo get_modified_date();
echo get_the_author();
echo get_the_excerpt();
echo get_comments_number();

برای نمایش تاریخ آپدیت مطالب وردپرس کافیست تا تابع  get_modified_date را توسط echo در محل موردنظر برای نمایش تاریخ بروزرسانی استفاده کنید و طبق تنظیماتی که برای نمایش تاریخ تنظیم کردید( در قسمت تنظیمات وردپرس ) ، تاریخ آپدیت محتوای خود را نمایش دهید .

نه تنها برای مطالب ، بلکه برای نمایش تاریخ بروزرسانی محصول ، برگه و .. میتوانید در داخل صفحه مربوط به نمایش جزئیات هر محتوا ، از این تابع و تمامی توابع معرفی شده در بالا استفاده کنید . توجه داشته باشید که اگر قصد دارید مثلا داخل یک تگ p این تاریخ را نمایش دهید باید به شکل زیر عمل کنید :

<p><?php echo get_modified_date(); ?></p>

اگر قصد دارید تا فرمت نمایش تاریخ را نیز عوض کنید میتوانید از حالت زیر استفاده کنید :

<p><?php echo get_modified_date('j F Y'); ?></p>

در اینصورت میتوانید فرمت نمایش تاریخ را جابجا کرده و یا با فرمت های مختلف ماه و … آن را نمایش دهید . دقت داشته باشید که این موارد باید توسط اصول کدنویسی انجام شوند و معمولا افزونه هایی برای انجام این گزینه ها وجود ندارند چراکه باید دقیقا مشخص شود این تاریخ بروزرسانی در کدام قسمت از صفحه شما نمایش داده شود .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

بررسی بهترین حالت پیوندهای یکتا در وردپرس و تنظیم پیوندها بصورت سئو فرندلی در وب سایت های وردپرسی ! آدرس های فارسی مناسب است یا آدرس های لاتین ؟!

2 106

توابعی که تقریبا در تمامی قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس کاربرد دارند را بشناسید ! از این توابع در اکثر قالب‌ها و پلاگین‌های وردپرس باید استفاده کنید پس شناخت آنها بسیار ضروری است !

3 173
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود