بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره

چرا قیمت طراحی سایت در شهر های مختلف متفاوت است

مقالات طراحی سایت

دلیل تفاوت در هزینه های طراحی سایت چیست و کدام فاکتور ها در حالت کلی بر روی تعیین نرخ قیمت تاثیر گذار هستند ؟ با کدام گزینه ها میتوان هزینه طراحی سایت را کاهش داد ؟ پاسخ به این سوالات در این مقاله مختصر و مفید !

2 1,210 5
چرا قیمت طراحی سایت در شهر های مختلف متفاوت است

خب امروز در خدمتتان هستیم تا به بررسی یکی از موضوعات مهم در زمینه طراحی سایت بپردازیم و البته طبق روال همه مقالات سئو 90 ، قصد داریم تا حقایق را بازگو کنیم . اگر شما در هر کجای ایران باشید و قصد داشته باشید تا برای خودتان یک وب سایت طراحی کیند مطمئنا برای یکبار هم که شده باشد نگاهی به وب سایت های مختلف انداخته و قیمت ها را رصد نموده و لیست قیمت ها را مشاهده نموده اید و مطمئنا در این بین متوجه شده اید که هزینه طراحی سایت ها مخصوصا در شهرهای مختلف با هم تفاوت دارند .

این اختلاف قیمت ممکن است در داخل یک شهر نیز وجود داشته باشد مثلا در شهر تبریز بین شرکت ها اختلاف قیمت هایی وجود دارد اما این اختلاف قیمت از یک شهر به شهر دیگر تفاوت های زیادی دارد . خب امروز قصد داریم بررسی کنیم که دلیل این تفاوت قیمت ها چیست و حقیقتا چرا این تفاوت ها وجود دارند .

اگر کمی دقیق تر به این اختلاف قیمت ها توجه کنید به یک نکته مهم خواهید رسید و آن هم این است که قیمت در شهر های بزرگ کشور همچون تهران بسیار گران تر از سایر شهر ها است که این گران بودن قیمت ها چند دلیل مختلف دارد . اگر قرار باشد تا این قیمت های بالا دلایل منطقی داشته باشند باید گفت یکی از دلایل می تواند این باشد که برنامه نویس های قدرتمند و با مهارت بسیار بالا معمولا تمایل دارند تا در شهر های بزرگ همچون تهران فعالیت کنند . زمانی که برنامه نویسان با مهارت بیشتر در یک مرکز مشخص تجمع نمایند مسلما قدرت آن مجموعه افزایش پیدا می کند و می توانند پاسخگوی مشتریان و نیاز های بیشتری باشند .

اگر قرار بر منطق باشد پس منطقی است زمانی که برنامه نویسان قدرتمند در یک مجموعه در کنار هم هستند مسلما می توانند پروژه های بزرگ تر و امکانات بیشتر طراحی کنند و پاسخ ” نه ” به مشتریان خود نخواهند داد . هر اندازه که مجموعه ها بزرگ تر می شوند مسلما می توان پروژه را در مدت زمان کمتری تحویل داد پس سرعت اجرای کار هم بیشتر است و تمامی اینها بر روی هزینه نهایی پروژه تاثیر دارند . مجموعه هایی که تعداد نفرات متخصص آنها کمتر است و پروژه های آنها در مدت زمان نسبتا بیشتری تحویل داده می شوند مسلما نمی توانند نسبت به خدماتی که ارائه می کنند هزینه های زیادی درخواست کنند . پس این موارد گفته شده از اصلی ترین دلایل منطقی برای افزایش قیمت ها در شهرهای بزرگ هستند .

یکی از دلایل که می تواند مسبب افزایش قیمت پروژه ها باشد این است که شرکت طرف قرارداد شما قبلا نمونه کارهای بزرگی را برای مجموعه هایی بزرگ طراحی کرده باشد . مثلا تصور می کنیم که شرکت مذکور وب سایت آپارات را طراحی کرده است . خب این طراحی و این سابقه کار عملا یک اعتبار برای این مجموعه به حساب می آید و حتما در تعیین نرخ پروژه ها به دلیل داشتن تجربه و کار با مجموعه های بزرگتر تاثیر خواهد گذاشت .

یا می توان یک مورد دیگر را هم مثال زد . اگر شرکت طرف قرار داد شما در بالای شهر قرار گرفته باشد موارد خارجی مثل هزینه دفتر ، پرستیژ کاری و …. هم روی قیمت تاثیر خواهد شد . خب این مواردی که در بالا بررسی کردیم مربوط بودند به اصلی ترین فاکتور هایی که در قیمت تاثیر گذار هستند و مسبب تفاوت قیمت ها می شوند اما در ادامه به برخی موارد هم خواهیم پرداخت .

چرا قیمت طراحی سایت در برخی شرکت ها بسیار پایین است ؟

اگر بخواهیم این مورد را دقیقا بررسی کنیم چند نکته مهم را باید در نظر گرفت . قبل از هرچیزی می توان یکی از مسبب های کاهش قیمت را این مورد در نظر گرفت که بازار کار ممکن است کساد باشد و کسب و کار ها کمی با توقف مالی روبرو شوند . در این شرایط ممکن است کمی بر روی قیمت ها مانور داده شود اما نکته مهم این است که شرکت های حرفه ای معمولا ریسک هایی از این دست را انجام نمی دهند و اعتبار خود را با این ترفند ها زیر سوال نمی برند .

مورد دوم می تواند این باشد که برخی شرکت ها هنوز تازه کار هستند و نمونه کارهای زیادی هم ندارند از این جهت بخاطر جمع آوری نمونه کارها و کسب تجربه مجبور هستند تا با نرخ قیمت پایین تر کار کنند و بتوانند مشتری جذب کنند که البته این کار هم به کسب و کار های معتبر آسیب اعتباری خواهد زد چرا که این دست شرکت ها با پایین آوردن قیمت ها و البته تحویل پروژه های نه چندان مناسب اعتبار کلیه شرکت ها را زیر سوال می برند . اگر بخواهیم با عقل سلیم با این موضوع برخورد کنیم زمانی که شما از مشتری خودتان بجای 5 میلیون تومان ، تنها 2 میلیون تومان به عنوان مبلغ قرارداد دریافت می کنید ، هرگز خدمات و امکانات پروژه 5 میلیون تومانی را برای آن صرف نخواهیم کرد به این دلیل که منابع مالی و انسانی شما به اندازه 2 میلیون تومان شارژ شده اند . پس حقیقتا در بیش از 90% موارد مطمئن باشید که هزینه کمتر مساوی است با کیفیت پایین تر .

هرگز یک برنامه نویس حرفه ای یا شرکت بزرگ و کار درست ، نمونه کارهای خود را در ازای قیمت های پایین و بی کیفیت به مشتریان خود ارائه نمی کنند . خلاصه مطلب این است که هر شرکت و شخصی که مسئولیت پروژه شما را بر عهده می گیرد هرگز بیش از هزینه هایی که دریافت نموده است برای پروژه شما وقت نخواهد گذاشت .

یکی دیگر از مواردی که می تواند با هزینه پایین تر مرتبط باشد تحویل پروژه های آماده و فوری که معمولا با کیفیت پایین تر است می باشد . زمانی که شما برای یک پروژه مشابه از دو شرکت استعلام می کنید و بین قیمت شرکت ها چند میلیون تومان اختلاف وجود دارد ، شک نکنید که پروژه ارزان قیمت با نمونه های آماده و در مدت زمان کمتری اجرا خواهد شد که معایب خودش را دارد و می توانید در مقالات بخش طراحی سایت سئو 90 در رابطه با تفاوت های سایت ارزان و گران مطالعه نمائید .

توصیه ای که می توانیم بکنیم این است که قبل از طراحی سایت ، نه تنها از شهر خودتان بلکه از شهر های دیگر هم استعلام قیمت بگیرید و البته اگر به این نتیجه رسیدید که طراحی سایت در یک شهر دیگر برای شما با صرفه تر و البته برآورد کننده انتظارات شما خواهد بود ، حتما نمونه کارهای مرتبط شرکت را بازبینی نموده و نهایتا نسبت به تنظیم قرارداد اقدام نمائید . با توجه به قرار گیری مجموعه سئو 90 در شهر تبریز شما عزیزان که قصد طراحی وب سایت در تبریز با امکانات دلخواه و با هزینه منصفانه را دارید می توانید از طریق پل های ارتباطی با مجموعه ما تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره نمائید . با تشکر سئو 90

 

سمانه دانشی

سمانه دانشی هستم ، علاقه بسیار زیادی به تولید محتوا و سئو دارم و همین موضوع باعث شد تا اشتیاق به تولید محتوا ، انتقال تجربیات و دانش خودم را در سئو 90 با شما شریک باشم . فعال در زمینه فرانت و طراحی قالب های وردپرس

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

توسط انتخابگر any-link می‌توانید تمامی تگ‌های a و همچنین area را که دارای صفت target هستند در حالت های link و visited استایل دهی کنید . پس در این مقاله همراه ما باشید .

0 52

12 سایت ضروری برای طراحی سایت امروز در این مقاله بسیار جذاب و کاربردی با هم هستیم تا 12 سایت ضروری برای طراحی سایت را که فوق العاده کاربردی هستند خدمت شما معرفی کنیم . همانطو که می دانید ما نه تنها در طراحی سایت بلکه برای تمامی کارها به ابزار های کمکی نیار داریم […]

2 1,292
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
ساری ۰۴ / ۱۴۰۰

هر اندازه بالای شهر باشند قیمت ها بیشتره اینا همش حرف هست

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰
5

همیشه اینطور نیست اما اشاره کردیم که کمی تاثیر گذار هست که طبیعی می باشد

آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود