بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
کد تخفیف اختصاصی دوره نابغه سئو پلاس : seoplus50

افزودن منو بدون لینک به فهرست وردپرس

مقالات وردپرس

گاها لازم است تا داخل وردپرس یک آیتم منو ایجاد کنید که فاقد لینک به صفحه یا محتوای خاصی باشد ، در این مقاله تنها در چندخط ، روش ساخت این مدل منوها را یاد خواهید گرفت .

0 20
افزودن منو بدون لینک به فهرست وردپرس

گاهی اوقات در وردپرس نیاز دارید که یک آیتم به منو سایت خودتان اضافه کنید که البته فاقد لینک باشد به عبارتی وقتی روی آن منو کلیک شد ، کاربر به صفحه خاصی منتقل نشود و صرفا یک راهنمایی برای هدایت درست کاربر در سایت شما برای منوهای فرزندش باشد ! این حالت معمولا  زمانی اتفاق خواهد افتاد که قصد دارید تا یک منوی والد یا اصلی داشته باشید که تعدادی آیتم در زیرمنوهای آن قرار داشته باشند .

تصور کنید یک منو بنام ” آموزش ” دارید و در زیر این منوی آموزش ، آیتم هایی مثل آموزش وردپرس و آموزش طراحی سایت و … قرار دارند اما خود منوی آموزش به محل خاصی لینک نیست و صفحه یا محتوایی ندارد!

مثلا در منو اصلی سایت سئو نود اگر به قسمت ” لینک های مفید ” دقت کنید ، این قسمت به بخش خاصی لینک نیست و برای راهنمایی جهت منوهای زیر آن قرار داده شده است . برای اینکه یک منوی بدون لینک در وردپرس بسازید :

ابتدا باید به قسمت پیشخوان و فهرست ها بروید ، سپس فهرست مدنظر خودتان را که قصد دارید در آن منو را ایجاد کنید انتخاب کنید و از قسمت پیوندهای دلخواه ، یک پیوند را ایجاد کرده و در قسمت آدرس اینترنتی علامت # را وارد کنید و برای عنوان منو نیز متن دلخواه را بنویسید !

ساخت منوی بدون لینک در وردپرس

پس از این مرحله کافیست منوی دلخواه ایجاد شده را به فهرست خود اضافه کنید و طبق استراتژی سایت ، زیرمنوها یا سایر بخش های آن را مدیریت کنید . به همین سادگی میتوانید یک منو ، بدون لینک به محل خاصی را در وردپرس ایجاد کنید .

البته پس از ایجاد منوی دلخواه خودتان با آدرسی به حالت # ، لزومی ندارد تا از لیست آیتم های فهرست منو ، آن را بازکرده و آدرس # را پاک کنید ، چون در هرصورت شما یک منو دارید که با قرارگرفتن موس روی آن ، علامت دست ظاهر خواهد شد .

این محتوای سایت در همین حد کوتاه و مفید بود ! موفق باشید .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

چگونه تنها در 1 ثانیه میتوانیم از ایموجی ها در وردپرس استفاده کنیم و یا چگونه اجازه استفاده از ایموجی ها را در وردپرس غیرفعال کنیم ؟

2 44

در نسخه 6.3 وردپرس چه تغییراتی رخ داده است ؟ تغییرات ظاهری ، توسعه کدنویسی ، بهبود امنیت ، افزایش کارائی گوتنبرگ و ...

0 87
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود