قالب html رایگان لندینگ AppSe

قالب html رایگان لندینگ AppSe ، از جمله قالب های html رایگان است که توسط جدیدترین تکنولوژی طراحی یعنی بوت استرپ 5 به صورت لندینگ پیج و تک صفحه ای طراحی شده است . قالب های لندینگ پیج عموما قالب های تک صفحه هستند که در داخل انها در داخل صفحه اصلی یا یک صفحه فرعی از قالب ، اصلی ترین قسمت های سایت برای مخاطبان لیست می شود و امکاناتی به او ارائه می شود . در داخل لندینگ پیج قالب هم می توانید اطلاعاتی را از کاربر دریاقت نمائید و یا امکاناتی رایگان به او دهید .

برای مثال در داخل این قالب ما یک قسمت از اپلیکیشن طراحی شده توسط شرکت را به شکل رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهیم و بهآانها پیشنهاد می کنیم تا از امکانات این برنامه استفاده کنند و در صورت رضایت از آن ، نسخه پولی آن را خریداری نموده و استفاده کنند . همچنین می توانیم شماره تماس کاربر را دریافت کنیم تا با یک تیر چندین نشان بزنیم . اول اینکه هم لینک دانلود اپلیکیشن رابرای او ارسال کنیم و هم اینکه از طریق سامانه پیام کوتاه ، کاربر را از جدیدترین رویدادها در سایت و جدیدترین بروز رسانی ها مطلع کنیم .

این قالب هم به همین منظور طراحی شده است و شما می توانید از آن برای ساخت وب سایت های تک صفحه ای و یا ساخت یک لندینگ پیج برای قسمتی از وب سایت خودتان کمک بگیرید . این قالب با بوت استرپ 5 طراحی شده است لذا از این جهت بسیار سبک می باشد . کدنویسی فایل استایل این قالب به دلیل استفاده از بوت استرپ نسخه 5 بسیار کم می باشد . همچنین کتابخانه های فونت آیکون داخل این قالب نیز مربوط به خود بوت استرپ بوده و از هیچ کتابخانه اضافی استفاده نشده است . طراحی قالب به شکل رسپانسیو و برای تمامی دستگاه ها قابل حمل انجام شده است و یک نمونه بسیار خوب هم برای استفاده در یک وب سایت واقعی و هم برای تمرین و تکرار دانشجویان مشتاق به یادگیری طراحی وب می باشد .

فایل های استفاده شده در این قالب شامل

  • کتابخانه بوت استرپ 5
  • کتابخانه آیکون فونت های بوت استرپ

همانگونه که می ببیند این قالب تنها با کتابخانه بوت استرپ طراحی شده است و تمامی افکت های داخل قالب توسط خود طراح پیاده سازی شده است . حجم کل این قالب بدون در نظر گرفتن تصاویر داخل قالب تنها 300 کیلوبایت است که بسیار عالی می باشد . شما می توانید از این قالب برای تمرین طراحی قالب با بوت استرپ 5 استفاده نمائید . البته لازم به ذکر است که نحوه طراحی این قالب و جزیئات طراحی آن به همراه طراحی 8 قالب حرفه ای دیگر توسط بوت استرپ 5 در داخل دوره زیر به شما آموزش داده شده است .

قالب های لندینگ پیج طرفدارن زیای دارند ، در صورتی که سبک و زیبا طراحی شوند . این قالب html رایگان لندینگ AppSe تماما توسط طراحان مجموعه سئو 90 طراحی شده است و دانشجویانی که از دوره های آموزشی سئو 90 استفاده می کنند می توانند به راحتی طرح این قالب را  به دلخواه خودشان تغییر داده و استفاده نمایند . برای دانلود قالب های رایگان می توانید هر هفته همراه ما باشید و قالب های شیک و سبک را از مجموعه سئو 90 به شکل رایگان دریافت کنید .

رایگان – خرید