قالب html رایگان لندینگ AppSe ، از جمله قالب های html رایگان است که توسط جدیدترین فریمورک طراحی یعنی بوت استرپ 5 به صورت لندینگ پیج و تک صفحه طراحی شده است . قالب های لندینگ پیج عموما قالب های تک صفحه هستند که در داخل آنها در صفحه اصلی یا یک صفحه فرعی از قالب ، اصلی ترین قسمت های سایت برای مخاطبان لیست می شود و امکاناتی ارائه می شود . در داخل لندینگ پیج قالب می توانید اطلاعاتی را از کاربر دریاقت نمائید و یا امکاناتی رایگان به او ارائه دهید .

نکته : این قالب HTML می باشد و قابلیت نصب و اجرا بر روی سیستم هایی همچون وردپرس ، جوملا و … را ندارد ، ولی میتوان آن را با کدنویسی به قالب های وردپرس تبدیل کرد .

برای مثال در داخل این قالب ما یک قسمت از اپلیکیشن طراحی شده توسط شرکت را به شکل رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهیم و به آنها پیشنهاد می کنیم تا از امکانات این برنامه استفاده کنند و در صورت رضایت از آن ، نسخه پولی آن را خریداری نموده و استفاده کنند . همچنین می توانیم شماره تماس کاربر را دریافت کنیم تا با یک تیر چندین نشان بزنیم . اول اینکه هم لینک دانلود اپلیکیشن رابرای او ارسال کنیم و هم اینکه از طریق سامانه پیام کوتاه ، کاربر را از رویدادها و جدیدترین بروز رسانی ها در سایت مطلع کنیم .

این قالب نیز به همین منظور طراحی شده است و شما می توانید از آن برای ساخت وب سایت های تک صفحه و یا ساخت یک لندینگ پیج برای قسمتی از وب سایت خودتان کمک بگیرید . این قالب با بوت استرپ 5 طراحی شده است لذا از این جهت بسیار سبک بوده و سرعت بالایی دارد  . کدنویسی فایل style این قالب به دلیل استفاده از بوت استرپ نسخه 5 بسیار کم می باشد . همچنین کتابخانه های فونت آیکون داخل این قالب نیز مربوط به خود بوت استرپ بوده و از هیچ کتابخانه اضافی استفاده نشده است . طراحی قالب به شکل رسپانسیو و برای تمامی دستگاه ها قابل حمل انجام شده است و یک نمونه بسیار خوب برای استفاده در یک وب سایت واقعی و هم برای تمرین و تکرار دانشجویان مشتاق به یادگیری طراحی وب می باشد .

پس همانگونه که می ببیند این قالب تنها با کتابخانه بوت استرپ طراحی شده و تمامی افکت های داخل قالب توسط خود طراح پیاده سازی شده است . حجم کل این قالب بدون در نظر گرفتن تصاویر داخل قالب تنها 300 کیلوبایت است که بسیار عالی می باشد . شما می توانید از این قالب برای تمرین طراحی قالب با بوت استرپ 5 استفاده نمائید . البته لازم به ذکر است که نحوه طراحی این قالب و جزئیات طراحی آن به همراه طراحی 8 قالب فوق العاده جذاب دیگر توسط بوت استرپ 5 در داخل دوره زیر به شما آموزش داده شده است :

قالب های لندینگ پیج طرفدارن زیادی دارند ، البته در صورتی که سبک و زیبا طراحی شوند . این قالب html رایگان لندینگ AppSe تماما توسط طراحان مجموعه سئو 90 طراحی شده است ( قالب راست چین شده و ترجمه شده نیست ) و دانشجویانی که از دوره های آموزشی ما استفاده می کنند می توانند به راحتی طرح این قالب را به دلخواه خودشان تغییر داده و استفاده نمایند . برای دانلود قالب های رایگان بیشتر می توانید همراه ما باشید و قالب های شیک و سبک را از فروشگاه قالب به شکل رایگان دریافت کنید .

قالب های کامل ، دوره های آموزشی جامع

مجموعه ما علاوه بر ارائه دوره های آموزشی پروژه محور و ویژه بازار کار ، سعی دارد تا تمامی جنبه های مربوط به طراحی و برنامه نویسی وب را نیز پوشش دهد . از آنجایی که سر و کار طراحان و برنامه نویسان وب همیشه با قالب ها بوده و خواهد بود ، لذا سعی کردیم تا با قرار دادن تمپلیت های آماده و سبک ، به پروسه یادگیری دانشجویان عزیز که همراه ما هستند سرعت ببخشیم ( قالب های رایگان یا غیر رایگان ) . زمانی که دانشجویان به تسلط کامل در زمینه طراحی دست پیدا کنند ، یعنی هنگامی که وارد یادگیری بخش های برنامه نویسی شدند می توانند برای ادامه کار ، طراحی تمپلیت ها را کنار گذاشته و جهت سرعت بخشیدن به کارها ، از قالب های آماده و استاندارد استفاده کنند .

البته باید یک نکته را هم مد نظر داشت که متاسفانه همه قالب هایی که در سطح وب قرار دارند و به شکل رایگان ارائه می شوند ، استاندارد نیستند و یا حتی برخی از آنها شبیه به دمو هایی که در قسمت پیش نمایش قرار داده شده نیز نمی باشند . ما در مجموعه سئو 90 تلاش کردیم هم قالب هایی استاندارد و شکیل طراحی کنیم و هم اینکه قالب هایی که برای دانشجویان قرار دادیم ، متناسب با نوع قالب ، کامل و بی نقص باشد .

زمانی که خود ما چندین سال قبل قصد داشتیم تا قالب هایی آماده به شکل رایگان از سطح وب پیدا کرده و بر روی آن پروژه های برنامه نویسی را تمرین کنیم ، شاهد بودیم که قالب های رایگان از برخی وب سایت ها یا دانلود نمی شوند ، یا فایل های داخل قالب ناقص هستند و یا ظاهر قالب کاملا متفاوت است . نه تنها در زمینه قالب ، بلکه در زمینه آموزش های طراحی سایت هم دقیقا تجارب مشابه را داشتیم . به همین خاطر در مجموعه سئو 90 ، از روز اول تمام همت خود را بر این داشتیم تا اگر تصمیم به انجام کاری گرفتیم آن را به شکل کامل انجام دهیم . اگر قرار است تا قالبی را به خدمت دانشجویان ارائه کنیم ، این قالب با توجه به نوع آن ، کامل باشد . اگر قرار بر این است تا دوره آموزشی برای دانشجویان ضبط کنیم ، این دوره جامع و بی نقص باشد تا دانشجوی شرکت کننده در آن ، نیاز به رجوع به سایر منابع آموزشی نداشته باشد .

خوشحالیم که تا امروز همه دانشجویان سایت از محصولات آموزشی و سایر پکیج های ما رضایت داشتند و توانستیم تا هرچقدر کم ، به مشتاقان این مسیر کمک کنیم . امیدواریم تا شما در این مسیر بتوانید با تمام همت و پشتکار خودتان حرکت کنید و با یادگیری آموزش های اصولی ، یکبار برای همیشه بار خودتان را برای رسیدن به اهدافی بزرگ تر بسته و در پله هایی بسیار بالاتر باشید .