یکی قالب رایگان html بسیار شیک و کاربردی که توسط مجموعه برای دانلود در سایت خدمت شما عزیزان ارائه شده است . این قالب بسیار شیک و به شکل رسپانسیو در طرحی جذاب پیاده شده و صفحات آن جهت ساخت یک سایت وبلاگی با مضمون ارائه مطالب و محتوا بسیار کامل و مناسب است . این تمپلیت html کاملا اختصاصی بوده و به هیچ عنوان جز تم های ترجمه شده و راست چین شده نمی باشد . پس با خیال راحت آن را دانلود کنید .

پس تمامی صفحات مورد نیاز برای یک سایت وبلاگی در داخل این قالب وجود دارد . در ابتدای سایت منو اصلی در بی نهایت سطح ، قسمت اسلایدر اصلی سایت ، بخش خدمات ، قسمت اخبار و مقالات ، قسمت پست های ویژه قبل از فوتر سایت و در نهایت بخش فوتر با منو های دسترسی ، شبکه های اجتماعی و توضیحات سایت طراحی شدند . صفحات داخلی این قالب که شامل صفحات اخبار و مقالات ، صفحه جرئیات مطلب ، صفحه دسته بندی مطالب ، صفحه برچسب و جستجوی مطالب ، صفحه 404 و برگه ها همگی در داخل فایل این قالب برای شما عزیزان قرار داده شده است .

  • صفحه اصلی سایت شامل اسلایدر ، خدمات ، آخرین مقالات ، مطالب ویژه
  • صفحه سینگل مطالب ، جزئیات مطلب ( با بخش کامنت ها ، مطالب مرتبط ، ساید بار دسته بندی ها و … )
  • صفحه اخبار و مقالات سایت ( صفحه بلاگ )
  • صفحه دسته بندی ، برچسب و جستجوی مطالب در سایت با طراحی شیک
  • صفحه 404 و همچنین صفحه برگه ها در سایت
  • یک صفحه خالی برای طراحی قالب های دلخواه در سایت

البته لازم به ذکر است که تمام این قالب با حداقل کتابخانه ها و حداقل کدنویسی اجرا شده است که نتیجه آن قالبی بسیار سبک می باشد . اگر شما قصد دارید تا به عنوان تمرین و آموزش یک قالب وبلاگی بسیار کامل را به تم وردپرس تبدیل کنید می توانید خیلی راحت این قالب را دانلود و با بخش های مختلف آن کار کنید . همانطور که در بالاتر هم گفته شد تمامی صفحات یک سایت وبلاگی در این قالب قرار دارد . البته باید گفت این قالب ، قالبی است که در داخل دوره آموزشی وردپرسی شو ( دوره آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس ) طراحی شده و نهایتا به یک قالب وردپرس تبدیل شده است . از این جهت اگر علاقمند به بخش طراحی قالب های وردپرسی هستید می توانید در دوره وردپرسی شو شرکت نموده و از این پس قالب هایی که به شکل استاتیک طراحی کردید را به تم های داینامیک وردپرس تبدیل کنید .

طراحی قالب های داینامیک وردپرس

همانطور که گفته شد ، این قالب ، تم استاتیکی است که در دوره وردپرسی شو خود ما طراحی کردیم و نهایتا همین قالب را به شکل کامل و با تمام جزئیات به یک تمپلیت وردپرس تبدیل کردیم . اگر به قالب بخوبی دقت کنید ، قسمت هایی که در صفحه اصلی سایت به عنوان دسته بندی ویژه قرار داده شدند به راحتی قابل توسعه و استفاده در تمامی صفحات سایت هستند . همچنین قالب مربوط به کارت مطالب در سایت به شکل کامل قرار داده شده است و شما می توانید در بخش هایی مثل مطالب مرتبط اگر مایل بودید از همین قالب استفاده کنید و با سلیقه خودتان بخش های لازم را تغییر دهید .

اگر به طراحی قالب های html آشنایی نسبی داشته باشید می توانید به راحتی صفحات مورد نیاز پروژه را ایجاد و آنها را توسعه دهید . طراحی این قالب با اصول طراحی و توسعه قالب های داینامیک صورت گرفته است . به این معنی که شما برای ساخت بخش های جدید ، نیازمند بخش های اصلی نیستید و می توانید به راحتی قسمت های مختلف را با هم ترکیب کنید .

اگر علاقمند به ساخت قالب های داینامیک هستید حتما شرکت در دوره وردپرسی شو را توصیه می کنیم چرا که این دوره رایگان بوده و سرفصل های بسیار زیادی را پوشش داده است که می توانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه ، در یک پروسه جذاب ، نحوه ساخت قالب های وردپرسی را از سطح مبتدی تا متوسط یاد گرفته و دایره مهارت های خودتان را بسیار افزایش دهید .

رایگان – خرید