قالب html وبلاگی سئو 90 – رایگان

یکی دیگر از قالب های بسیار شیک و کاربردی که توسط مجموعه سئو 90 بازهم به شکل رایگان در سایت برای شما عزیزان قرار داده شده است . این قالب بسیار شیک و به شکل رسپانسیو در طرحی جذاب پیاده شده است .

تمامی صفحات مورد نیاز برای یک سایت وبلاگی در داخل این قالب وجود دارد . در ابتدای سایت منو اصلی در بی نهایت سطح ، قسمت اسلایدر اصلی سایت ، بخش خدمات ، قسمت اخبار و مقالات و قسمت پست های ویژه قبل از فوتر سایت ، و در نهایت بخش فوتر با منو های دسترسی و شبکه های اجتماعی و توضیحات سایت طراحی شده اند .

صفحات داخلی این قالب که شامل صفحات اخبار و مقالات ، صفحه جرئیات مطلب ، صفحه دسته بندی مطالب ، صفحه برچسب و جستجوی مطالب ، صفحه 404 و برگه ها همگی در داخل فایل این قالب برای شما عزیزان قرار داده شده است .

کتابخانه ها و فایل های موجود در این قالب :

  • Bootstrap ( فریم ورک محبوب رسپانسیو Css برای تنظیم واکنشگرایی قالب در موبایل و تبلت و … )
  • FontAwesome ( کتابخانه فونت آیکون ، آیکون فونت های فونت آسم برای جذابیت بیشتر قالب  )

البته لازم به توحه هست که تمامی این قالب با حداقل کتابخانه ها و حداقل کدنویسی اجرا شده است که قالبی بسیار سبک می باشد . اگر شما قصد دارید تا به عنوان تمرین و آموزش یک قالب وبلاگی بسیار کامل را به تم وردپرس تبدیل کنید می توانید خیلی راحت این قالب را دانلود و با بخش های مختلف آن کار کنید . همانطور که در بالاتر هم گفته شد تمامی صفحات یک سایت وبلاگی در این قالب قرار داد که شامل :

صفحات ارائه شده داخل این قالب :

  • صفحه اصلی سایت شامل اسلایدر ، خدمات ، آخرین مقالات ، مطالب ویژه
  • صفحه سینگل مطالب ، جزئیات مطلب ( با بخش کامنت ها ، مطالب مرتبط ، ساید بار دسته بندی ها و … )
  • صفحه اخبار و مقالات سایت ( صفحه بلاگ )
  • صفحه دسته بندی ، برچسب و جستجوی مطالب در سایت با طراحی شیک
  • صفحه 404 و همچنین صفحه برگه ها در سایت
  • یک صفحه خالی برای طراحی قالب های دلخواه در سایت

قسمت هایی که در صفحه اصلی سایت به عنوان دسته بندی ویژه قرار داده شده اند به راحتی قابل توسعه و استفاده در تمامی صفحات سایت هستند . همچنین قالب مربوط به کارت مطالب در سایت به شکل کامل قرار داده شده است و شما می توانید در بخش هایی مثل مطالب مرتبط اگر مایل بودید از همین قالب استفاده کنید و با سلیقه خودتان بخش های لازم را تغییر دهید .

رایگان – خرید