قالب رایگان html – فروشگاه ، یک قالب بسیار شیک و زیبا برای ایجاد و کار روی یک فروشگاه کوچک ، مناسب تمرین پروژه های مبتدی طراحی و برنامه نویسی وب . قالب های فروشگاه یکی از محبوب ترین قالب های وب سایت می باشد . فروشگاه های اینترنتی در حال حاضر یکی از دسته وب سایت های مورد توجه مخاطبان است و خواهد بود . خرید آنلاین محصولات مزایای بسیار زیادی برای کاربران دارد . زمانی که محصولات بصورت فیزیکی خریداری می شدند محدودیت های بسیاری داشتند که عدم دسترسی به محصولات مختلف ، گشت و گذار های خسته کننده و عدم اطلاع از قیمت های ارائه شده از جمله این مشکلات بودند .

زمانی که از فروشگاه های اینترنتی خرید می کنید محدودیت زمانی و مکانی برای شما معنی ندارد و می توانید بدون حتی کوچکترین جابجایی از پای سیستم یا لپ تاپ خود محصولات مورد نظر را یافته و خریداری نمائید . به همین دلیل فروشگاه های اینترنتی هرروز بیشتر از قبل در حال توسعه هستند و هنوز هم همه روزه فروشگاه های جدیدی شروع به فعالیت می کنند . این قالب برای تمرین پروژه های کوچک برنامه نویسی بسیار مناسب است چرا که صفحات آن برای ساخت فروشگاه های بسیار بزرگ کامل نیست . صفحات ارائه شده داخل قالب شامل :

 • صفحه اصلی فروشگاه با طراحی بسیاز جذاب شامل اسلایدر محصولات و دسته بندی ها ، بنر ها ، پیشنهاد ویژه و …
 • صفحه سینگل محصولات ( نمایش جزئیات کامل هر محصول )
 • صفحه اخبار و نمایش تمام مطالب بخش وبلاگ سایت
 • صفحه دسته بندی و برچسب مطالب
 • صفحه 404
 • یک صفحه خالی برای توسعه محتوای بیشتر در قالب

در کنار این صفحات ، برای جذابیت و ارائه وجه مناسب به قالب ، پلاگین های جی کوئری سبک و البته مناسبی هم داخل قالب قرار گرفته است که می توان این افزونه ها را با توجه به نوع کاربری قالب های مختلف استفاده کرد . پلاگین های ارائه شده در داخل این قالب تماما برای راه اندازی و کدنویسی یک وب سایت فروشگاهی کافی هستند و می توانید نحوه استفاده از پلاگین های جی کوئری را نیز در این قالب و توسط کدهای ارائه شده در داخل آن یاد بگیرید . این پلاگین ها شامال :

 • Bootstrap ( فریم ورک رسپانسیو Css جهت واکنشگرایی قالب در تمامی دستگاه ها )
 • OwlCarousel ( یکی از محبوب ترین و جذاب ترین پلاگین های اسلایدر با قابلیت رسپانسیو و خاصیت لمسی )
 • Fancybox ( کتابخانه محبوب جی کوئری برای نمایش تصاویر به صورت لایت باکس و حرفه‌ای برای گالری محصولات )
 • FontAwesome ( کتابخانه فونت آیکون های زیبا برای جذابیت بیشتر قالب )
 • jQuery Simple Timer ( پلاگین شمارش معکوس جی کوئری که برای پشنهادات شگفت انگیز استفاده شده است )
 • ElevateZoom ( پلاگین محبوب جی کوئری جهت زوم روی تصاویر که در همه وب سایت های فروشگاهی باید وجود داشته باشد )

سایر ویژگی های قالب رایگان html – فروشگاه

نمی توان گفت که تمام صفحات این قالب برای ساخت یک فروشگاه کافی هستند اما برای افراد مبتدی بسیار مناسب است تا با نحوه کد نویسی این قالب ها و همچنین استفاده از پلاگین های مخصوص فروشگاه بهره ببرند . در قالب رایگان html – فروشگاه سعی بر این شده است تا صفحات اصلی داخل آن قرار داده شود اما حقیقتا بسیاری از صفحات آن کم هستند که علت آن هم در بالا ذکر شده است . صفحات خالی هم در داخل قالب موجود است و استفاده کننده از قالب می تواند به راحتی تمام صفحات آن را توسعه دهد .

همچنین صفحه سینگل محصولات هم با طراحی بسیار زیبا به همراه کتابخانه های لایت باکس گالری و زوم ، و محصولات مرتبط و ویژگی های محصول که تماما می تواند توسط برنامه نویس قالب تکمیل شود . در صفحه اصلی قالب یک بخش اصلی برای اسلایدر محصولات و در پایین همین بخش ، قسمتی به عنوان پشنهاد ویژه با تایمر شگفت انگیز قرار دارد .

محصولات داخل صفحه اصلی در اسلایدر های Owl قرار دارند . همچنین در بخش پایین تر اسلایدر محصول ، بنر های تبلغاتی یا دسته بندی قرار دارند که می توانند تغییر کنند و به دلخواه تنظیم شوند . همچنین در بخش پایین قالب و قبل از فوتر سایت ، بخشی تحت عنوان دسته بندی های خاص در قالب تب بندی قرار دارند که می توان برای تمامی دسته بندی ها در قالب تب بندی در شکلی سازمان دهی شده محصولات را نشان داد .

رایگان – خرید