قالب رایگان html – فروشگاه

قالب رایگان html – فروشگاه ، یک قالب بسیار شیک و زیبا برای ایجاد و کار روی یک فروشگاه .

قالب های فروشگاه یکی از محبوب ترین قالب های وب سایت می باشد . فروشگاه های اینترنتی در حال حاضر یکی از کاربردی ترین وب سایت های موجود در سطح اینترنت می باشد .

خرید آنلاین محصولات مزایای بسیار زیادی برای کاربران دارد . زمانی که محصولات بصورت فیزیکی خریداری می شدند محدودیت های بسیاری داشتند . عدم دسترسی به محصولات یکی از این مشکلات بود .

زمانی که از فروشگاه های اینترنتی خرید می کنید محدودیت زمانی و مکانی برای شما معنی ندارد و می توانید هر محصولی را که می خواهید بدون حتی کوچکترین جابحایی از پای سیستم یا لپ تاپ خود محصولات مورد نظر خود را یافته و خریداری نمائید .

به همین دلیل فروشگاه های اینترنتی هرروز بیشتر از قبل در حال توسعه هستند و هنوز هم همه روزه فروشگاه های جدیدی شروع به فعالیت می کنند .

قالب رایگان html – فروشگاه ، توسط سئو 90 طراحی شده و جهت دانلود رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .

فایل های و کتابخانه های موجود در قالب

 • Bootstrap ( فریم ورک رسپانسیو Css جهت واکنشگرایی قالب در تمامی دستگاه ها )
 • OwlCarousel ( یکی از محبوب ترین و جذاب ترین پلاگین های اسلایدر با قابلیت رسپانسیو و خاصیت لمسی )
 • Fancybox ( کتابخانه محبوب جی کوئری برای نمایش تصاویر به صورت لایت باکس و حرفه‌ای برای گالری محصولات )
 • FontAwesome ( کتابخانه فونت آیکون های زیبا برای جذابیت بیشتر قالب )
 • jQuery Simple Timer ( پلاگین شمارش معکوس جی کوئری که برای پشنهادات شگفت انگیز استفاده شده است )
 • ElevateZoom ( پلاگین محبوب جی کوئری جهت زوم روی تصاویر که در همه وب سایت های فروشگاهی باید وجود داشته باشد )

پلاگین های ارائه شده در داخل این قالب تماما برای راه اندازی و کدنویسی یک وب سایت فروشگاهی کافی هستند و برای استفاده شما در داخل قالب قرار گرفته اند . همچنین می توانید نحوه استفاده از پلاگین های جی کوئری را در این قالب یاد بگیرید .

سایر ویژگی های قالب رایگان html – فروشگاه

نمی توان گفت که تمام صفحات این قالب برای ساخت یک فروشگاه کافی هستند اما برای افراد مبتدی بسیار مناسب است تا با نحوه کد نویسی این قالب ها و همچنین استفاده از پلاگین های مخصوص فروشگاه بهره ببرند .

صفحات ارائه شده داخل قالب شامل صفحات :

 • صفحه اصلی فروشگاه
 • صفحه سینگل محصولات
 • صفحه اخبار
 • صفحه دسته بندی و برچسب
 • صفحه 404
 • یک صفحه خالی

در قالب رایگان html – فروشگاه سعی بر این شده است تا صفحات اصلی داخل آن قرار داده شود اما حقیقتا بسیاری از صفحات آن کم هستند که علت آن هم در بالا ذکر شده است . صفحات خالی هم در داخل قالب موجود است و استفاده کننده از قالب می تواند به راحتی تمام صفحات آن را توسعه دهد .

همچنین صفحه زیبای سینگل محصولات هم با طراحی بسیار زیبا به همراه کتابخانه های لایت باکس گالری و زوم ، به همراه محصولات مرتبط و ویژگی های محصول که تماما می تواند توسط برنامه نویس قالب تکمیل شود .

در صفحه اصلی قالب یک بخش اصلی برای اسلایدر محصولات و در پایین همین بخش ، قسمتی به عنوان پشنهاد ویژه با تایمر شگفت انگیز قرار دارد .

محصولات داخل صفحه اصلی در اسلایدر های Owl قرار دارند . همچنین در بخش پایین تر اسلایدر محصول بنر های تبلغاتی یا دسته بندی قرار دارند که می توانند تغییر کنند و به دلخواه تنظیم شوند . همچنین در بخش پایین قالب و قبل از فوتر بخشی تحت عنوان دسته بندی های خاص در قالب تب بندی قرار دارند که می توان برای تمامی دسته بندی ها در قالب تب بندی در شکلی جمع و جور محصولات را نشان داد .

در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود و یا داشتن هرگونه سوال می توانید در بخش نظرات همین محصول با ما در ارتباط باشید . باتشکر سئو 90

رایگان – خرید