قالب رایگان html لندینگ RsFood

این قالب رایگان Html به صورت لندینگ پیج می باشد . دوستانی که اطلاعات کمی در مورد قالب ها یا صفحات لندینگ دارند لازم است بدانند که منظور از قالب های لندینگ ، قالب های تک صفحه ای هستند که برای معرفی به کار میروند . یعنی جنبه استفاده از قالب های لندینگ پیج صرفا معرفی است و به عنوان سایت اصلی به آن نگاه نمی کنند .

ممکن است برخی از وب سایت ها صفحات مخصوص داشته باشند که این صفحات ، به معنی صفحات لندینگ پیج باشد . تصور کنید که شما یک قالب فست فود و رستوران دارید و قصد دارید تا تعدادی از محصولات شاخص خود را در قالب یک صفحه اختصاصی به مشتریان خود معرفی کنید . در این حالت می توانید یک دیزاین بسیار متفاوت از سایت خودتان داشته باشید .

معمولا مفهوم صفحات لندینگ به این شکل است که طراحی و دیزاین انها با سایر صفحات قالب متفاوت است . حتی در برخی صفحات لندینگ ، منو اصلی سایت هم حذف می شود و صرفا در این صفحه اطلاعاتی به مشتری ارائه می شود و یا اطلاعاتی از آن گرفته می شود مثل شماره تماس تا بعدا خدماتی به او ارائه شود . این مفهوم کلی صفحات لندینگ هستند . اکنون شما می توانید از ابن قالب برای ساخت صفحه لندینگ خود استفاده کنید و خدمات اصلی و ویژه خود را در قالب یک لندینگ پیج زیبا به کاربران خود معرفی کنید .

معمولا ساخت قالب های لندینگ زیاد سخت به نظر نمی آید اما لازم است توجه داشته باشید که صفحه لندینگ یک صفحه کلیدی محسوب می شود پس لازم است تا طراحی خوبی در این صفحه داشت . در این قالب RsFood سعی شده است تا با یک طراحی ساده ولی جذاب یک لندینگ پیج شکیل و جذاب داشته باشیم .

این قالب تنها توسط Css طراحی شده است و هیچ فریم ورکی مثل بوت استرپ و … در این قالب استفاده نشده است . از این جهت می تواند یک قالب آموزشی برای افراد مبتدی باشد که به تازگی در حال یادگیری زبان طراحی Css هستند . تنها کتابخانه فونت آیکون های Font Awesome در این قالب به کار رفته است تا وجه کلی قالب زیبا تر باشد . به این دلیل که این قالب محتوای کم تری نسبت به عموم صفحات سایت شما خواهد داشت لذا از این جهت تصاویر شما سریع تر لود خواهند شد و ضمن اینکه کتابخانه های اضافی در این صفحه اجرا نمی شوند در نتیجه کاربران با سرعت بیشتری محتوای سایت شما را مشاهده خواهند نمود .

شما می توانید پیش نمایش این قالب را در همین صفحه مشاهده نمائید و آن را به شکل رایگان دانلود نمائید . از آنجایی که این قالب به صورت یک لندینگ پیج است لذا سایر صفحات داخل آن وجود ندارد و تنها یک صفحه طراحی شده است تا در قالب Landing Page برای وب سایت هایی که زمینه کاری انها رستوران و فست فود است استفاده شود .

همچنین شما می توانید به راحتی المان ها و تصاویر داخل قالب را تغییر داده و تصاویر دلخواه خود را داخل آن قرار دهید چرا که کدنویسی این قالب بسیار ساده بوده و خیلی راحت می توانید تصاویر خودتان را جایگزین تصاویر موجود در این قالب نمائید .

باتشکر سئو 90

 

رایگان – خرید