قالب html مجله خبری – رایگان

قالب html مجله خبری طراحی شده توسط مجموعه سئو 90 ، کاملا با طراحی اختصاصی و رایگان ، مناسب برای وب سایت های مجله خبری و وبلاگی ، با صفحات کامل یک وب سایت وبلاگی .

شما می توانید این قالب را دانلود کنید و برای برنامه نویسی پروژه های خود از آن استفاده کنید . در داخل این قالب بخش های زیادی قرار گرفته است . منو اصلی ، منو فرعی در بالای سایت ، بخش مربوط به شبکه های اجتماعی ، اسلایدر مربوط به نمایش پست های ویژه ، بخش مربوط به مطالب دسته عکاسی ، مطالب مربوط به دسته بندی یادداشت ( که این قسمت ها بیشتر در مجلات خبری کاربرد دارند ) ، بخش مربوط به نمایش مطالب دسته ویدئو و خبری ، بخش مربوط به نمایش مطالب با دسته گالری تصویری ، قسمت مربوط به نمایش آخرین مطالب سایت و یک بخش فوتر کاملا مناسب . همچنین سه بخش دیگر در صفحه اصلی با عناوین تبلیغات ، گزارش و دسته بندی مطالب در صفحه اصلی سایت قرار گرفته است .

کتابخانه ها و فایل های موجود در این قالب :

  • Bootstrap ( فریم ورک رسپانسیو Css جهت واکنشگرایی قالب در تمامی دستگاه ها )
  • OwlCarousel ( یکی از محبوب ترین و جذاب ترین پلاگین های اسلایدر با قابلیت رسپانسیو و خاصیت لمسی برای اسلایدر اصلی )
  • FontAwesome ( کتابخانه فونت آیکون های زیبا برای جذابیت بیشتر قالب که در اکثر بخش های قالب استفاده شده است )

تمامی این کتابخانه ها رایگان هستند و از این جهت در داخل سایت و فایل قالب برای شما قرار داده شده اند . ضمن اینکه فونت فارسی ارائه شده در این قالب فونت وزیر می باشد که این فونت هم رایگان است و مجموعه ما به دلیل رعایت حق کپی رایت هرگز فایل های دارای حق انتشار را در سایت خود ارائه نمی کند .

صفحات ارائه شده داخل این قالب :

  • صفحه اصلی سایت با تمامی بخش های ممکن در سایت مجله خبری
  • صفحه سینگل مطالب ، جزئیات مطلب ( با بخش کامنت ها و … )
  • صفحه اخبار و مقالات
  • صفحه دسته بندی و برچسب و جستجوی مطالب در سایت با طراحی شیک
  • صفحه 404 در قالب
  • یک صفحه خالی برای طراحی قالب های دلخواه در سایت

در این قالب سعی بر این شده است تا تمامی قسمت های یک قالب وبلاگی  مجله خبری پوشش داده شود . شما می توانید از همین قالب برای توسعه پروژه های وردپرسی ، اختصاصی و سایر سیستم های مدیریت استفاده کنید . در آینده همین قالب در سیستم مدیریت محتوای وردپرس کدنویسی شده و آماده ارائه به شما عزیزان خواهد شد .

پلاگین هایی که در داخل این قالب استفاده شده اند تنها پلاگین مربوط به اسلایدر Owl است که می توانید از این پلاگین استفاده کنید برای توسعه قسمت هایی همچون مطالب مرتبط و .. همچنین قسمت کارت مربوط به نمایش مطالب در انتهای صفحه اصلی در قالبی شیک طراحی شده است که به منظور استاندارد سازی پروه در صفحاتی که ما نیاز به این بخش کارت داشتم از همین استفاده کرده ایم .

شما از همین قالب بدون نیاز به ذکر کلاس های وابسته می توانید در تمامی قسمت ها استفاده کنید . این قالب تماما توسط مجموعه سئو 90 طراحی شده است  و طراحی آن کاملا مختص مجموعه ما می باشد . امیدواریم این قالب برای شما مفید باشد و از آن برا ساخت وب سایت زیبا و کاربردی برای خودتان استفاده کنید .

با تشکر مجموعه سئو 90

رایگان – خرید