قالب html مجله خبری ، طراحی شده توسط مجموعه سئو 90 ، با طراحی کاملا اختصاصی و صفحات کامل ، مناسب برای وب سایت های مجله خبری و وبلاگی جهت تبدیل به قالب وردپرس . شما می توانید این قالب رایگان html شیک و سبک را دانلود و به کمک دوره های آموزشی ارائه شده در داخل سایت ، به یک وب سایت خبری و یا وبلاگی کامل تبدیل کنید . ( دوره وردپرسی شو در داخل سایت ، از سطح مبتدی تا متوسط شما را با طراحی قالب های وردپرس با مضمون وبلاگی آشنا خواهد نمود ) .

در داخل این قالب بخش های زیادی قرار گرفته است . منو اصلی ، منو فرعی در بالای سایت ، بخش مربوط به شبکه های اجتماعی ، اسلایدر مربوط به نمایش پست های ویژه ، بخش مربوط به مطالب دسته عکاسی ، مطالب مربوط به دسته بندی یادداشت ( که این قسمت ها بیشتر در مجلات خبری کاربرد دارند ) ، بخش مربوط به نمایش مطالب دسته ویدئو و خبری ، بخش مربوط به نمایش مطالب با دسته گالری تصویری ، قسمت مربوط به نمایش آخرین مطالب سایت و یک بخش فوتر کاملا مناسب . همچنین سه بخش دیگر در صفحه اصلی با عناوین تبلیغات ، گزارش و دسته بندی قرار گرفته است که نهایتا کاربر هنگام ورود به صفحه اول وب سایت شما ، می تواند لذت دسترسی به قسمت های مختلف را تجربه کند . در داخل این قالب کتابخانه هایی سبک و البته مناسب همچون Bootstrap ، OwlCarousel  ، FontAwesome  وجود دارند .

تمامی این کتابخانه ها رایگان هستند و در داخل سایت و فایل قالب برای شما قرار داده شدند . ضمن اینکه فونت فارسی ارائه شده در این قالب نیز فونت زیبای وزیر می باشد که این فونت هم رایگان بوده و مجموعه ما به دلیل رعایت حق کپی رایت هرگز فایل های دارای حق انتشار را در سایت خود ارائه نمی کند . از آنجایی که یک قالب خبری باید صفحات مورد نیاز برای مشاهده محتوای مختلف را داشته باشد ، از این جهت سعی کردیم تا صفحات کامل این قالب را داخل آن مد نظر داشته باشیم . صفحات ارائه شده داخل این قالب :

  • صفحه اصلی سایت با تمامی بخش های ممکن در سایت مجله خبری ( یادداشت ، گزارش تصویری ، خبر و … )
  • صفحه سینگل مطالب ، جزئیات مطلب ( با بخش کامنت ها و … )
  • صفحه اخبار و مقالات
  • صفحه دسته بندی ، برچسب و جستجوی مطالب در سایت با طراحی شیک
  • صفحه 404 در قالب
  • یک صفحه خالی برای طراحی بخش های دلخواه در سایت

در این تم سعی بر این شده است تا تمامی قسمت های یک قالب وبلاگی و مجله خبری پوشش داده شود . شما می توانید از همین قالب برای توسعه پروژه های وردپرسی ، اختصاصی و سایر سیستم های مدیریت استفاده کنید . این نوع تمپلیت ها عموما سبک هستند و بیشتر برای تمرینات برنامه نویسی به کار میروند که این پروژه ها لزوما پروژه های وردپرسی نیستند . شما می توانید هر نوع برنامه نویسی را بر روی این نوع تمپلیت های html پیاده کنید بدون اینکه نگران سنگین شدن پروژه نهایی باشید .

پلاگین هایی که در داخل این قالب استفاده شدند تنها یک مورد است که پلاگین جی کوئری مربوط به اسلایدر Owl است و شما می توانید از این پلاگین برای توسعه قسمت هایی همچون مطالب مرتبط و … استفاده کنید . همچنین قسمت کارت مربوط به نمایش مطالب در انتهای صفحه اصلی در قالبی شیک طراحی شده است که به منظور استاندارد سازی پروژه ، کد نویسی این طیف بخش ها در قالب به صورتی انجام شده است تا در صفحاتی که نیاز به این قسمت داشته باشیم به راحتی قابل فراخوانی و استفاده باشد . ( یعنی شما از همین قالب بدون نیاز به ذکر کلاس های وابسته می توانید در تمامی قسمت ها استفاده کنید و بخش های مختلف را با هم ترکیب و دمو های دلخواه را بسازید ) . پس اگر طراح و توسعه دهنده هستید می توانید به راحتی این قالب را توسعه داده و صفحات و قسمت های بیشتری را به آن اضافه کنید . اما برای طراحی قالب های خبری سبک ، همین صفحات برای شما کافی خواهند بود .

اگر علافمند به طراحی قالب های وردپرسی با مضمون وبلاگی و خبری هستید حتما توصیه می کنیم تا در دوره آموزشی رایگان وردپرسی شو که در داخل سایت ارائه شده است شرکت نموده و مهارت های خود را در زمینه برنامه نویسی قالب های داینامیک افزایش دهید . دوره مذکور کاملا پروژه محور بوده و سرفصل های آن در زمینه مبتدی تا متوسط تدریس شده است . می توانید این دوره آموزشی فوق العاده را از بخش دوره های آموزشی سایت دریافت کنید .

رایگان – خرید