قالب رایگان html – قالب چاپخانه

قالب رایگان html – قالب چاپخانه ،برای کارگاه های چاپ ،  با طراحی زیبا و طرح خاص ، ارائه شده به صورت رایگان توسط وب سایت سئو 90

فایل های داخل قالب شامل :

  • Bootstrap ( فریم ورک رسپانسیو css )
  • FontAwesome ( کتابخانه فونت آیکون های زیبا برای جذابیت بیشتر قالب )

این قالب تماما رسپانیسو می باشد ، صفحه اصلی و صفحه دسته بندی های محصولات در داخل قالب به همراه تمامی تصاویر مد نظر قرار داده شده اند .

این قالب با طراحی زیبا ، منو های چند سطحی و رنگ بندی متناسب با کسب و کار چاپ و چاپخانه ها طراحی شده است . البته قسمت اخبار و مقالات هم در داخل صفحه اصلی وجود دارد و همچنین صفحات مربوط به دسته بندی و برچسب و اخبار و مقالات داخل این قالب قرار داده شده اند و شما می توانید قسمت وبلاگ را هم در داخل سایت راه اندازی کنید .

فونت آیکون های زیبا ، هم در داخل قالب و هم طراحی منو های دسترسی آن قرار داده شده اند . رنگ سازمانی متشکل از سه رنگ طوسی فلت ، مشکی و نارنجی می باشد .

نمونه برگه های قرار داده شده داخل قالب به راحتی امکان توسعه آن را به ما خواهد داد . کافیست دوستانی که قصد تمرین و یا توسعه و کار روی قالب را دارند ، تمپلیت صفحات داخلی را حفظ نموده و از آن برای ساخت سایر صفحات استفاده کنند .

اطلاعات بیشتر در مورد قالب رایگان html – قالب چاپخانه

چاپخانه ها معمولا تمرکز اصلی خود را روی محصولات دارند و فعالیت هایی که توسط چاپخانه انجام می شود همچون چاپ کاتالوگ ، ماگ ، مگنت ، بروشور ، تقویم ، هدایای تبلیغاتی و … جز فعالیت های اصلی آنهاست .

به همین دلیل در صفحه اول سایت هم باید دسته بندی مناسب در منوهای سایت صورت بگیرید و هم دسته بندی مربوط به هر یک از محصولات در صفحه اول نمایش داده شود .

حالت اول می تواند بدین گونه باشد که در صفحه اول وب سایت و در داخل منو ها ، دسته بندی محصولات را قرار داده و در بخش های پایین تر و در بدنه اصلی سایت ، اخرین و جدیدترین محصولات را نمایش دهیم .

حالت دوم هم می تواند بدین گونه باشد که همانند خود قالب رایگان html – قالب چاپخانه ، دسته بندی های اصلی محصولات در صفحه اصلی نمایش داده شوند و کاربران از طریق این بخش ها بتوانند تمامی محصولات موجود در همان دسته بندی را مشاهده نمایند . که البته این روش بهتر است و خود قالب نیز بر همین اساس ارائه شده است .

همچنین گالری نیز می تواند بخشی از این قالب ها باشد که در بخش انتهایی یا همان فوتر قالب ، بخش کوچکی برای گالری هم در نظر گرفته شده است که البته خود طراح و شخصی که قصد استفاده از قالب را دارد می تواند این بخش را نیز توسعه دهد .

شبکه های اجتماعی هم در داخل این قالب تعبیه شده اند .

قالب رایگان html – قالب چاپخانه ، بصورت رایگان توسط وب سایت seo90 برای شما عزیزان جهت دانلود قرار داده شده است . در صورت وجود هرگونه مشکل در دریافت فایل ها می توانید در همین قسمت و در بخش دیدگاه ها ، با ما در ارتباط باشید و یا دیدگاه های خود را برای ما ارسال کنید تا در جهت هرچه بهتر خدمت رسانی به شما عزیزان از انها بهره بگیریم .

رایگان – خرید