قالب html رایگان – وبلاگ

قالب html رایگان – وبلاگ ، ارائه شده توسط وب سایت سئو 90 جهت دانلود رایگان شما کاربران عزیز وب سایت سئو 90 .

یکی از قالب های شیک و زیبا با طراحی ساده و در عین حال بسیار جذاب ، بسیار مناسب برای توسعه روی سیستم های وردپرس جهت استفاده به عنوان وب سایت خبری یا وبلاگی . این قالب تماما کاربرد وبلاگی دارد و صفحات داخل این قالب تنها برای توسعه وب سایت هایی با مضمون وبلاگ و اخبار است .

صفحات موجود در داخل قالب شامل برگه های :

  • صفحه اصلی
  • صفحه سینگل پست
  • صفحه دسته بندی و جستجو مطالب
  • صفحه برچسب های مطالب
  • و صفحه 404

فایل های داخل قالب شامل :

  • Bootstrap ( فریم ورک رسپانسیو css )
  • FontAwesome ( کتابخانه فونت آیکون های زیبا برای جذابیت بیشتر قالب )
  • ParticleJs ( پلاگین بسیار جذاب و واکنشی که برای پس زمینه های جذاب استفاده می شود و در فوتر این قالب وجود دارد )

این قالب در صفحه اصلی دارای دو ستون می باشد . ستون سمت راست که در ابتدا دارای یک اسلایدر بسیار زیبا می باشد که متعلق به خود فریم ورک بوت استرپ است . در ادامه آخرین مطالب وب سایت در قالبی بسیار زیبا لود شده اند .

در ستون سمت چپ ، بخش توضیحات سایت ، شبکه های اجتماعی و در نهایت محلی برای تبلیغات در نظر گرفته شده است .همانطور که بالاتر گفته شد این قالب شامل 5 صفحه از پیش طراحی شده می باشد و استفاده کننده از قالب می تواند به راحتی قالب را توسعه داده و سایر صفحات را به آن اضافه نماید اما برای یک قالب ولاگی ساده تمامی صفحات کافی هستند .

البته می توانید برای داشتن یک صفحه جستجو از یکی از فایل های صفحه دسته بندی ها یا برچسب ها استتفاده نمائید .

سایر توضیحات درباره قالب html رایگان – وبلاگ

این قالب بسیار شیک و زیبا بدون کوچکترین موردی در داخل وب سایت برای شما عزیزان منتشر شده است . در عین سادگی جذابیت بسیار بالایی دارد و تاکنون در هیچ مارکتی منتشر نشده است و مطمئن باشید که شما اولین دانلود کنندگان و استفاده کنندگان از آن خواهید بود چرا که تماما توسط خود سئو 90 طراحی و به صورت رایگان در سایت منتشر شده است .

شما عزیزان می تواید با الهام گیری از این قالب ساده و جذاب ، تمپلیت های جدیدی را در عین همین سادگی برای خودتان ایجاد کنید . برخی ها بر این باورند که قالب های وبلاگی باید بسیار شلوغ باشند در حالی که هنگام استفاده ار قالب html رایگان – وبلاگ ، خواهید دید که چگونه به راحتی می توان با کمترین کد یک قاب شیک و زیبا داشت .

این قالب بسیار مناسب برای دوستانی است که قصد داردند تا پروژه های برنامه نویسی خود را چه به صورت قالب وردپرس و چه به صورت سایر برنامه نویسی های سمت سرور انجام دهند جهت تمرین و تبدیل به یک نمونه کار بسیار عالی می باشد .

رایگان – خرید