قالب رایگان html اپلیکیشن

قالب رایگان html اپلیکیشن یکی از قالب های شیک ، طراحی شده توسط مجموعه سئو 90 می باشد . طراحی این قالب تماما توسط طراحان قالب اچ تی ام ال مجموعه ما صورت گرفته است و به هیچ عنوان قالب آماده یا راست چین شده نمی باشد .

این قالب می تواند برای وب سایت هایی که در زمینه طراحی و یا معرفی اپلیکیشن ها فعالیت می کنند بسیار مناسب باشد . این قالب دارای یک صفحه اصلی بسیار زیبا با قسمت های مختلفی همچون منو اصلی ، منو شبکه های اجتماعی سایت ، اسلایدر معرفی اپلیکیشن های ویژه ، بخش معرفی خدمات ، بخش معرفی ویژگی های اپلیکیشن ، بخش پلن های قیمت و اشتراک ، قسمت خبرنامه ، جستجو و … در داخل این قالب طراحی شده است . صفحاتی که داخل این قالب طراحی و آماده شده اند :

  • صفحه اصلی وب سایت با بخش های کامل و کاربردی
  • صفحه مربوط به اخبار و مقالات با قالبی بسیار شیک و جذاب
  • صفحه دسته بندی ، برچسب و جستجوی مطالب
  • صفحه 404 قالب ، صفحه مربوط به جزئیات مطالب سایت ، برگه ها
  • برگه خالی برای توسعه قالب جهت صفحات بیشتر

این صفحات به شکل کامل در داخل قالب طراحی شده اند و شما می توانید تمامی صفحات مورد نیاز خود را به راحتی توسعه دهید و طراحی کنید اما صفحات لازم برای شروع داینامیک کردن این قالب در اختیار شما قرار داده شده است . تمامی صفحات قالب توسط فریم ورک بوت استرپ طراحی شده است و فاز های زیادی از صفحات سایت به شکل رسپانسیو طراحی شده اند . کتابخانه هایی که داخل این قالب اسنفاده شده اند همگی رایگان هستند و در زیر لیست شده اند :

کتابخانه ها و فایل های موجود در این قالب

  • Bootstrap ( فریم ورک رسپانسیو زبان طراحی Css جهت واکنشگرایی قالب سایت )
  • OwlCarousel ( یکی از محبوب ترین و جذاب ترین پلاگین های اسلایدر با قابلیت رسپانسیو و خاصیت لمسی برای اسلایدر که در ابتدای سایت طراحی شده است)
  • FontAwesome ( کتابخانه فونت آیکون های زیبا برای جذابیت بیشتر قالب که جز محبوب ترین کابخانه های آیکون فونت می باشد )

دوستان عزیز توجه کنید که قالب هایی از این دست با صفحات کامل ، معمولا به شکل رایگان ارائه نمیشوند اما تمامی تلاش سئو 90 این است که قالب های html کامل را تا حد امکان به شکل رایگان ارائه نماید تا دوستانی که علاقمند هستند به داینامیک کردن قالب های html آماده و کامل بتوانند بسیار راحت تر در این زمینه پیشرفت کنند .

ما در سئو 90 سعی می کنیم تا اکثر قالب های html را به شکل رایگان ( قالب html رایگان ) و همچنین با صفحات کامل مورد نیاز ، برای شما آماده دانلود قرار دهیم . پس از دانلود قالب ها می توانید به راحتی با خارج کردن قالب از حالت فشرده با پسورد ارائه شده در داخل فایل قالب ، به راحتی با قالب کار کنید .

اگر مشکلی در دانلود و یا استفاده از قالب برای شما پیش آمد حتما در بخش نطرات این قالب برای ما اعلام کنید تا حتما مشکل مربوطه ازطرف مجموعه برطرف شود . قالب رایگان اچ تی ام ال اپلیکیشن آماده دانلود برا شما دوستان خوب سئو 90 .

رایگان – خرید