بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
پیشفروش دوره آموزش نابغه سئو پلاس در سایت آغاز شد جزئیات بیشتر 1.000.000 تومان تخفیف برای دوره از طریق اینستاگرام
سئو نود » دانلود ها » آموزش سئو » نابغه سئو پلاس ، رتبه 1 را تضمین کنید

نابغه سئو پلاس ، رتبه 1 را تضمین کنید

7 دانشجو

پس از دوره رایگان نابغه سئو و پشت سرگذاشتن 52 قسمت ، اگر قصد دارید یکبار برای همیشه رتبه های اول گوگل را تضمین نموده و سئو را بعنوان شغل آینده خودتان انتخاب کنید ، این دوره برای شماست !

4,900,000 تومان
برای خرید این دوره با تخفیف 1.000.000 تومانی ( برای کل دوره آموزشی ) ، میتوانید پیچ اینستاگرام سئو نود را فالو کرده و درخواست کد تخفیف برای این دوره را دایرکت کنید تا کد تخفیف یک میلیون تومانی برای شما ارسال شود

قبل از شروع این دوره و ثبت نام داخل آن ، باید دوره نابغه سئو را گذرانده باشید ، اگر در این دوره شرکت نکرده‌اید ابتدا از این بخش ( آموزش رایگان سئو ) وارد دوره نابغه سئو شده و ابتدا بخش های رایگان دوره را مشاهده کنید تا اصول کلی و پایه سئو را از سطح مبتدی تا پیشرفته یاد بگیرید و سپس در دوره سئو پلاس شرکت کنید .

در این دوره قصد نداریم تا حرف های تکرارای و پایه را مطح کنیم ، تمامی این موارد در دوره نابغه سئو به شکل رایگان در 52 قسمت خدمت شما تدریس شده است و این دوره ( نابغه سئو پلاس ) یک دوره دیگر است !

دوره نابغه سئو پلاس ، برای دوستانی تدریس شده است که قصد دارند سئو را بعنوان یک شغل آینده دار برای خودشان انتخاب کرده و علاوه بر سئو کار بودن ، یک مدرس ، یک مشاور و یک متخصص سئو نیز باشند ! و این حقیقتی است که در این دوره به آن دست خواهید یافت .

سئو یکی از دانش های بسیار بزرگ در بخش آی تی است که میتوانید با یادگیری آن به راحتی یک منبع درآمد برای خودتان داشته باشید . یادگیری سئو ربطی به بخش های کد نویسی و برنامه نویسی سایت ندارد و شما میتوانید حتی بدون داشتن دانش برنامه نویسی نیزسئو را یاد گرفته و به سادگی سایت خود یا کارفرمای خود را به صفحه و رتبه های اول گوگل برسانید .

صحبت در مورد سئو صرفا با 1 ساعت یا 2 ساعت قابل انجام نیست و لازم است تا به شکل تخصصی در این مورد آموزش دید . اگر به سرفصل های دوره نابغه سئو دقت کنید ، خواهید دید که برخی قسمت ها همچون قسمت تولید محتوا ، در چندین جلسه و در طی چند ساعت تدریس شده است تا شما به سیر تا پیاز مباحث همان بخش مسلط شوید !

در داخل دوره نابغه سئو به هیچ عنوان چیزی به نام کم کاری وجود نداشت که در داخل این دوره نیز به این شکل خواهد بود . به عبارتی اگر در داخل دوره نابغه سئو ، مبحث تولید محتوا را شروع کردیم ، تا انتها آن را ادامه دادیم و آن مبحث به شکل کامل به اتمام رسیده است و به هیچ عنوان موضوعات مطرح شده به شکل نصفه و نیمه رها نشدند .

نابغه سئو پلاس

دوره نابغه سئو پلاس ، برای تبدیل شدن شما به یک متخصص واقعی در زمینه سئو به اندازه‌ای کافی خواهد بود که بتوانید بروی توانایی های خود به قدری حساب کنید که اقدام به تدریس و یا مشاوره در زمینه سئو نموده و منابع درآمد خود را بسیار بزرگتر کنید .

نحوه تدریس در دوره نابغه سئو پلاس به شکل آموزش ماهیگیری است ! یعنی شما بعنوان سئوکار باید اطلاع داشته باشید که چگونه ، از طریق کدام منابع و همچنین در کدام بازه ها و رویدادهای مهم ، دانش خود را بروز کنید .

همانطور که گفته شد ، ابتدا باید در دوره نابغه سئو که کاملا رایگان است شرکت نمائید . سئو تنها انجام کارهای روتین و تولید محتوا نیست ! برخی تکنیک ها در دنیای سئو ناگفته هستند و براساس تجربه سئوکاران حاصل می شوند . به عبارتی سئو کار در طی چندین سال تجربه و آزمون و خطاهای مختلف روی وب سایت های متعدد این دانش را بدست آورده است . شما بعنوان شخصی که علاقمند به سئو و در مراحل متوسط قرار دارید ، یا باید چندین سال در زمینه سئو فعالیت داشته باشید و یا اینکه از تجریبات سئو کاری که تمامی این موارد را آزمون و خطا نموده و خودش به برخی اصول و قوانین دست پیدا کرده است استفاده کنید !

دوره نابغه سئو پلاس ، شامل تمامی تکنیک ها ، ترفند ها و اصولی است که نیازی به آزمون و خطا ندارند و شما صرفا با انجام درست و اصولی این ترفند ها میتوانید در مدت زمان بسیار کمتر و سریع تر از سایر وب سایت های هم پایه خودتان ، رتبه های اول گوگل را تصاحب کنید .

در داخل دوره نابغه سئو ، اینگونه می‌گفتیم که میتوانید به صفحه اول گوکل برسید ، یعنی اگر در داخل یک کلمه کلیدی ، داخل سرپ ، 10 رتبه در صفحه اول وجود داشته باشد ( که در برخی کلمات شاید کمتر از 10 سایت باشد ) جزء 10 سایت باشید یعنی احتمال دارد سایت 10 یا سایت 8 یا سایت 3 باشید ، اما در دوره نابغه سئو پلاس ، اینگونه گفتیم که به رتبه های 1 خواهید رسید . رتبه های 1 گوگل یعنی رتبه های 1 تا 5 گوگل که میتوانید به سادگی همه آنها را تصاحب کنید .

این دوره در حال پیش ثبت نام قرار دارد و میتوانید با تخفیف 20% در آن ثبت نام کنید !

 

توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
محمد مهدی یوسفی ۰۶ / ۱۴۰۲

سلام استاد خسته نباشید دوره رو خریدیم فقط آموزش ها کی قرار داده میشن؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۲

سلام وقت شما بخیر ، از هفته بعد شروع میشه ویدیوهامون ، ممنون ار همراهی شما

خرید آنلاین
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود