طراحی صفحات 404 جذاب با بوت استرپ 5

دوستان و همراهان سئو 90 با یکی دیگر از دوره های تکمیلی و همچنین رایگان در خدمتتون هستیم . از آنجایی ک مسیر فرانت اند در وب سایت سئو 90 طبق یک سرفصل بندی مناسب و جامع در اختیار دانشجویان عزیز قرار گرفته است ، بر همین اساس دوره های تکمیلی در راستای افزایش مهارت های دانشجویان سئو 90 ارائه شده است . دوره هایی همچون آموزش حرفه ای After , Before و این آموزش جذاب که هم اکنون خدمتتان ارائه شده است .

از آنجایی که زبان طراحی Css اصلی ترین عنصر در جذابیت صفحات وب ما هستند ، پس هر اندازه که تمرین و تکرار در این زمینه بیشتر انجام بشه مسلما تجربیات بیشتری کسب خواهیم کرد و مهارت ما کم کم افزایش خواهد یافت . بنابراین در وب سایت سئو 90 ، در طی برخی سرفصل بندی های کلی ، دوره هایی به این شکل خدمت شما ارائه شده اند تا در جهت تمرین و تکرار و ارائه تجارب خودمان به شما ، یک گام خیلی کوچک برداشته باشیم .

این دوره آموزشی به برخی پیشنیاز ها احتیاج داره . اصلی ترین پیشنیاز این دوره ، زیان طراحی Css هست . البته توجه داشته باشید که ما با این ذهنیت دوره را خدمت شما آموزش دادیم که شما به مباحث Html , Css , Bootstrap5 آشنایی دارید . البته اگر Bootstrap5 را هم بلد نباشید میتونید این دوره را پیش ببرید و فقط از لحاظ گرید صفحات شاید کمی به مشکل بخورید اما مباحث کلی آموزش را یاد خواهید گرفت . همانطور که گفتیم Css مهم ترین پیش نیاز این دوره هست . به دلیل استفاده از افکت هایی مثل انیمیشن و … لازمه که به مباحث زبان طراحی سی اس اس تسلط داشته باشید . برای آموزش جامع و صفر تا صد زبان طراحی سی اس اس ، می توانید از دوره زیر استفاده کنید :

طراحی چند پروژه مختلف در این دوره آموزشی

اگر ویدئو پیش نمایش این دوره را مشاهده کرده باشید ، چندین پروژه مختلف با استایل های جذاب طراحی شده اند که البته هر کدام حاوی نکات آموزشی خاصی هستند و می توانید با ترکیب این ایده ها و الهام گرفتن از روش هایی که خدمتتان ارائه می شود ، صفحات 404 بسیار جذاب طراحی کنید .

سعی شده است تا تمامی پروژه ها به کمک ترفند های Css طراحی شوند و حداقل استفاده از تصاویر را داشته باشیم و با نهایت سادگی اما در عین حال جذابیت بالا ، صفحات سبک و امروزی تر پیاده کنیم . در برخی قالب ها از کدهای جی کوئری هم استفاده شده است که البته استفاده از این کدها بسیار ساده هستند و نیازی به داشتن دانش جی کوئری به شکل 100% ندارید .

دوستانی که دوره های آموزشی Css و همچنین بوت استرپ را پشت سر گذاشته اند ، می توانند در عرض 1 ساعت ، تکنیک هایی بسیار کاربردی برای طراحی بهتر و جذاب تر صفحات وب خودشان در این دوره آموزشی یاد بگیرند . پس همراه ما باشید تا این دوره جذاب ، کوتاه و کاربردی را کنار شما باشیم .

جلسات آموزشی این دوره
 1

طراحی قالب 404 Space

00:22:14
 2

طراحی قالب Eye Move

00:20:10
 3

قالب 404 با طرح Ghost

00:24:10
 4

قالب 404 نئون ، قالب 404 طرح Counter

00:18:03
رایگان – خرید