بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع سایت
سئو 90 » دانلود ها » آموزش فرانت » طراحی صفحات 404 جذاب با بوت استرپ 5

طراحی صفحات 404 جذاب با بوت استرپ 5

83 دانشجو 5

در این دوره آموزشی کوتاه ، مختصر و کاربردی ، که از جمله دوره های تکمیلی مسیر فرانت می باشد ، نمونه هایی مختلف و جذاب از صفحات 404 را در قالب مثال هایی کاربردی با هم طراحی خواهیم کرد . این دوره کاملا رایگان است .

رایگان

در این دوره ، آموزشی جذاب همراه با تجربیات Css و همچنین بوت استرپ را یاد خواهید گرفت تا بر توانایی خود بیفزائید .دوستان و همراهان سئو 90 با یکی دیگر از دوره های تکمیلی و همچنین رایگان در خدمت شما هستیم . از آنجایی که مسیر فرانت در وب سایت ما طبق یک سرفصل بندی مناسب و جامع در اختیار دانشجویان عزیز قرار گرفته است ، بر همین اساس دوره های تکمیلی در راستای افزایش مهارت های دانشجویان ارائه می گردند . دوره هایی همچون آموزش پیشرفته After , Before و این آموزش جذاب که داخل آن 5 قالب بسیار زیبا همراه با تکنیک های طراحی را به شما آموزش خواهیم داد .

سئوالات متداول دوره
پیشنیاز های این دوره چیست ؟

جهت شرکت در این دوره توجه داشته باشید که ملزم به رعایت پیشنیاز های مشخصی هستید . این پیشنیاز ها در ابتدای همین صفحه و در بخش دوره های پیشنیاز خدمتتان معرفی شده است .

دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

دانشجویانی که علاقمند هستند تا طراحی قالب هایی با دیزاین امروزی تر و بهتر را یاد بگیرند میتواند ضمن رعایت پیشنیازها به راحتی دانشجوی این دوره باشند .

از آنجایی که عناصر زبان طراحی Css اصلی ترین عنصر در جذابیت صفحات وب هستند ، هر اندازه که تمرین و تکرار در این زمینه بیشتر انجام شود مسلما تجربیات بیشتری کسب خواهد شد و مهارت ما کم کم افزایش خواهد یافت . بنابراین در وب سایت ما ، طی برخی سرفصل بندی های کلی ، دوره هایی به این شکل خدمت شما ارائه شده تا در جهت تمرین و تکرار و ارائه تجارب مدرسین مجموعه به شما ، یک گام خیلی کوچک برداشته باشیم .

طراحی صفحه 404 سایت

این دوره آموزشی به برخی پیشنیاز ها احتیاج دارد که در بخش بالایی همین صفحه مشخص شدند . اصلی ترین پیشنیاز این دوره ، زبان طراحی Css است . البته توجه داشته باشید که ما با این ذهنیت دوره را خدمت شما آموزش دادیم که شما به مباحث Html , Css , Bootstrap5 آشنایی دارید . البته اگر به مباحث Bootstrap5 آشنایی نداشته نباشید میتوانید در این دوره شرکت کنید . تنها از لحاظ بخش بندی صفحات شاید کمی با مشکل مواجه شوید اما مباحث کلی آموزش را یاد خواهید گرفت . به دلیل استفاده از افکت هایی همچون انیمیشن و … لازم است که به مباحث زبان طراحی Css تسلط داشته باشید .

طراحی چند پروژه مختلف در این دوره آموزشی

اگر ویدئو پیش نمایش این دوره را مشاهده کرده باشید ، چندین پروژه مختلف با استایل های جذاب طراحی شدند که البته هر کدام حاوی نکات آموزشی خاصی هستند و می توانید با ترکیب این ایده ها و الهام گرفتن از روش هایی که خدمتتان ارائه می شود ، صفحات 404 بسیار جذاب تر طراحی کنید .

سعی شده است تا تمامی پروژه ها به کمک ترفند های Css طراحی شوند و حداقل استفاده از تصاویر را داشته باشیم و با نهایت سادگی اما در عین حال جذابیت بالا ، صفحات سبک و امروزی تر پیاده کنیم . در برخی قالب ها از کدهای جی کوئری نیز استفاده شده که البته استفاده از این کدها بسیار ساده هستند و نیازی به داشتن دانش جی کوئری به شکل 100% ندارید .

دوستانی که دوره های آموزشی Css و همچنین بوت استرپ را پشت سر گذاشتند ، می توانند در عرض 1 ساعت ، تکنیک هایی بسیار کاربردی برای طراحی بهتر و جذاب تر صفحات وب را در این دوره آموزشی یاد بگیرند . پس همراه ما باشید تا این دوره جذاب ، کوتاه و کاربردی را کنار هم باشیم .

ادامه توضیحات در رابطه با این دوره را میتوانید در بخش ” تکمیل ” مطالعه فرمائید
توضیحات تکمیلی

چرا صفحات 404 در قالب مهم هستند ؟

اگر قسمت مقالات طراحی سایت در بخش مقالات را مطالعه کرده باشید ، قبلا مقاله مرتبطی در رابطه با اهمیت صفحات 404 و نکات مهم طراحی آنها منتشر نمودیم که البته چندین سایت مهم از جمله دیجی کالا و آپارات و ورزش سه و ... را بررسی کردیم و از هرکدام نکات خاصی را برداشت کردیم .

زمانی که کاربر دنبال محتوایی است و بر روی سایت خاصی که توقع دارد داخل آن پاسخ خود را خواهد یافت کلیک می کند اگر آن صفحه مورد نظر از داخل وب سایت حذف شده باشد ( که دلایل مختلفی دارد ) در اینصورت کاربر با صفحه 404 مواجه می شود که داخل آن معمولا متنی به این شکل وجود دارد : " صفحه مورد نظر یافت نشد " .

خب زمانی که کاربر با جمله محتوا یافت نشد مواجه می شود راه چاره چیست ؟ آیا همه کاربرانی که داخل وب سایت ها فعالیت می کنند خودشان به ساختار و نقشه همه سایت ها آشنایی دارند که بتوانند مسیر درست را پیدا کنند ؟ مسلما جواب خیر است چرا که نقشه سایت و لینک سازی هر سایت با دیگری تفاوت دارد به همین دلیل باید در همان صفحه که کاربر با پیغام 404 مواجه شد راهنمایی هایی برای او ارائه کرد که حداقل این راهنمایی ها قرار دادن دکمه بازگشت به صفحه اصلی سایت است که احتمالا هم دیده باشید .

قرار دادن این لینک حداقل کاری است که می توان در صفحه 404 انجام داد . از این صفحه می توان استفاده های بهتری نمود . فروشگاه های بزرگ زمانی که صفحه 404 دارند معمولا سعی می کنند تا کاربر را به سمت محصولاتی خاص یا پیشنهادات جذاب هدایت کنند . سایت دیجی کالا در نسخه های قبلی صفحه 404 جذاب تری داشت و از پیشنهادات روزانه و تخفیف های ویژه و کمپین ها استفاده می کرد اما در نسخه فعلی که اکنون وجود دارد یک صفحه بسیار ساده با دکمه بازگشت به صفحه اصلی قرار داده شده است .

یکی از مباحث مربوط به Ux یا همان تجربه کاربری ، که کاربر هنگام استفاده از وب سایت ما میتواند داشته باشد ، صفحه 404 جذاب است . کاربر زمانی که وارد این صفحه شد نباید در همان لحظه وب سایت شما را ترک کند چرا که در اینصورت نرخ پرش شما نیز بیشتر خواهد شد . نرخ پرش یعنی درصد خروج کاربران از وب سایت شما . هر اندازه که کاربران مدت زمان بیشتری در سایت شما باشند یعنی سایت شما مفید است و نرخ پرش پایین تری خواهید داشت . هر اندازه که بتوانید کاربر را در مواجه شدن با صفحات 404 به وب سایت خود جذب کنید همان اندازه موفق خواهید بود . هدف ما نیز در این دوره ، نمایش برخی نمونه های جذاب است تا  بتوانید یک دید کلی به نحوه و اصول زیبا سازی این صفحات داشته باشید .

ساخت فرم در صفحه 404

شما مجاز هستید تا داخل این صفحه برای هرچه زیبا تر شدن و کاربر پسند شدن آن ، از تکنیک های طراحی و برخی پلاگین های جی کوئری که ما نیز در این دوره استفاده کردیم ، استفاده کنید . چرا که در این صفحه معمولا محتوای زیادی ندارید و با یک صفحه سبک مواجه هستید . در داخل صفحات 404 یکی از بخش هایی که بسیار مهم است قسمت جستجو است .

باکس جستجو در صفحات 404

یکی از قسمت هایی که انتخاب های بیشتری به کاربر شما داخل صفحات 404 خواهد داد داشتن یک باکس جستجوی مناسب است . زمانی که کاربر می تواند داخل باکس جستجوی سایت شما جستجو کند با توجه به نتایج مشابه و همچنین الگوریتم جستجوی سایت شما ، مطمئنا نتایج دیگر و بیشتری هم به کاربر شما نمایش داده می شود که مجددا این مورد در کاهش نرخ پرش و بهبود تجربه کاربری شما تاثیر بسزایی دارد .

موضوع Ux یا همان تجربه کاربران از وبسایت شما ، شاید گاها موضوعی ساده به نظر آید اما در حقیقت تمامی این موارد کوچک در کنار هم جمع می شوند تا کاربرانی که در مجموع از وب سایت شما استفاده می کنند بتوانند بسیار راحت تر با شما تعامل داشته و کاربر همیشگی محتوای سایت شما باشند .

این شما هستید که با توجه به کوچک ترین نکات در طراحی قالب و همچنین چینش یک مسیر منظم و درست برای کاربر ، این تصمیم را خواهید گرفت که او یک کاربر دائمی و مشتری پول ساز برای شما باشد یا نه ! اگر قصد دارید تا یک طراح کاربلد باشید و پروژه هایی که تحویل میدهید از محبوبیت خوبی برخوردار بوده و مشتریان شما به عنوان یک فرد متخصص روی شما حساب کنند ، لازم است تا به تمامی بخش های پروژه توجه نمائید که هدف ما نیز در دوره های آموزشی تکمیلی ، توجه به اینگونه بخش ها می باشد . در این دوره کوتاه و مختصر امیدواریم تا بتوانیم مطالب مفیدی خدمتتان ارائه نمائیم . برای مشاهده آموزش های رایگان بیشتر حتما بخش فرانت سئو 90 را دنبال کنید .

فصل 1
جلسات آموزشی این دوره
شامل 4 جلسه
1
طراحی قالب 404 Space
00:22:14
2
طراحی قالب Eye Move
00:20:10
3
قالب 404 با طرح Ghost
00:24:10
4
قالب 404 نئون ، قالب 404 طرح Counter
00:18:03
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
علی اوحد ۰۶ / ۱۴۰۰
5

سلام و خسته نباشید من یک سوال دارم جسارتا درمورد دوره من قالب انیمیشن دار را ساختم ولی چرا انیمیشن من بدون توقف حرکت میکنه اما برای شما اونطور نیست و بصورت تکه تکه حرکت میکنه داخل قالب مشکل ندارم فقط همین برام سوال هست که بدونم اشکال کارم کجاست چون کد هام دقیقا عین شما هست

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام جناب اوحدی بخش انیمیشن شما کاملا درسته چون تعداد فریم های ویدئو ما کم هست شما به اون شکل میبینید . کار شما درسته دوست من

ali ۰۶ / ۱۴۰۰

این آموزش دقیقا برای چی هست ؟ دیدنش الزامی هست؟

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام و عرض ادب . بستگی داره که هدف شما چی هست . در مسیر فرانت اند توضیحات کامل در مورد هر دوره ارائه شده دوست من

محمدطاها ۰۵ / ۱۴۰۰

همه قالب ها عالی چون جیکوئری بلد نیستم قالب اخر خوب نتونستم درست کنم اما بقیه همه عالی بود توضیح دادنش هم خوب بود قشنگ میفهمین همه چیو . تند تند درس نمیده کیفیت هم خوبه

Smile ۰۵ / ۱۴۰۰

قالب های 404 را امکان نداره دانلود کنیم مهندس؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

در داخل دوره قالب ها برای شما قرار داده شدند

عبدلی ۰۵ / ۱۴۰۰

آموزش این را در آپارات نگاه کردم اول آموزش ها داخل سایت میان بعدا آپارات یا فرقی نداره؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام آموزش ها اول در داخل سایت قرار می گیرند و قرار گرفتن در آپارات زمان بندی متفاوتی دارد

سارا ۰۵ / ۱۴۰۰

فیلم ها حذف شدن از داخل دوره ؟ خوب بودند که

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام ، خیر ممکن نیست . داخل پنل کاربری شما بخش سوابق خرید میتونید مشاهده کنید

سالار ۰۵ / ۱۴۰۰

ساخت فرم هم کاش آموزش داده میشد

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

با سلام آموزش فرم ها شامل سرفصل های این دوره نیست

سیما ۰۵ / ۱۴۰۰

دستورات ساده اما صفحات زیبا یعنی همان چیزی که داخل وب ارزش داره ولی همه دنبال راه های سخت هستند همیشه نمیدونم چرا

مینا بختیاری ۰۵ / ۱۴۰۰

من دانلود کردم برای کسایی که css میدونند عالیه و مثال های خوبی داره اگر توی css ضعف دارید یا بلد نیستید با اینکه رایگان هست ولی به دردتون نمیخوره

رضا بهروزی ۰۴ / ۱۴۰۰
5

دوره بسیار جامع و ارزشمندی بود کلی چیزای جدید یاد گرفتم لطفا چنین دوره های رایگان بیشتری رو قرار بدین

صبا کمالی ۰۴ / ۱۴۰۰

مدت زمان کم و خوب بود تقریبا همه اش راتونستم بسازم بجز اون که شماره ها را میشمرد

امید قدیمی ۰۴ / ۱۴۰۰

سلام ممنون از لطف شما ، اون بخش مربوط به جی کوئری هست و توصیه می کنم با دقت ویدئو را مشاهده کنید

خرید آنلاین