40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع
سئو 90 آموزش ، یکبار برای همیشه

طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز توسط شرکت مهندسی تسهیل شبکه ، طراح ، مجری و پشتیبان وب سایت ، آماده همکاری با تمامی کارفرمایان و صاحبان کسب و کار ها . طراحی سایت در تبریز از جمله خدمات اصلی مجموعه تسهیل شبکه می باشد . از آنجایی که شهر تبریز یکی از قطب های صنعتی و تجاری در کشور عزیزمان می باشد از این جهت کسب و کار های فعالی در این شهر وجود دارند که در حال حاضر برای دیده شدن نیاز دارند تا کسب و کار های خود را اینترنتی کنند . داشتن وب سایت مهم ترین کلیدی است که این کسب و کار ها می توانند از آن استفاده کنند تا در زمینه رشد و توسعه کسب و کار خود از سایر رقبا پیشتاز باشند . مجموعه فنی مهندسی تسهیل شبکه ، با گردهمایی جمع بزرگی از مهندسین ، طراحان و برنامه نویسان خبره و با تجربه ، تمامی غیر ممکن ها در دنیای طراحی سایت را ممکن نموده است و شما ضمن همکاری با مجموعه ما ، هر طرح دلخواه برای سایت و هر امکانات که مد نظر دارید را بدون کوچکترین محدودیت در وب سایت خود خواهید داشت .

طراحی سایت شرکتی در تبریز

سایت های شرکتی یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین نوع وب سایت ها هستند . از آنجایی که شرکت ها از جمله مشاغل فعال در زمینه کسب و کار های مختلف هستند ، مطمئنا نمونه کارها و خدمات بسیاری دارند که طبقه بندی و نمایش این خدمات درقالب یک وب سایت بسیار راحت تر و البته مناسب تر است . می توان نمونه کارها ، محصولات و خدمات شرکت را در قالب یک طراحی بسیار زیبا و کاربر پسند به مخاطبان هدف خود نمایش دهید . طراحی سایت شرکتی از جمله خدماتی است که در مدت زمان سریع تری نسبت به سایر پروژه ها می توان آن را اجرا نمود . خدمات و امکاناتی که در سایت های شرکتی وجود دارند معمولا مشخص هستند ، البته برخی شرکت ها دارای محصولات خاصی هستند که ممکن است قصد داشته باشند تا بخشی از این محصولات را در سایت خود بفروش برسانند که در این صورت یک فروشگاه اینترنتی مناسب و سبک روی سایت اجرا خواهد شد . مجموعه ما یکی از شرکت های متخصص در طراحی و برنامه نویسی سایت های شرکتی با امکانات فول می باشد .

در کنار مجموعه ما هر وب سایت شرکتی را با امکانات و طرح دلخواه خودتان سفارش دهید
طراحی سایت فوری در تبریز

برخی از نمونه کارهای شرکتی

نمونه سایت های طراحی شده توسط مجموعه ما بسیار زیاد هستند از این جهت نمایش تمامی آنها در این بخش ممکن نیست به همین دلیل بخشی از آنها را جهت سنجش کیفی کار خدمتتان ارائه کردیم . توجه داشته باشید که نمونه کارهای اختصاصی اکثرا توسط سلیقه خود کارفرما اجرا می شوند و تغییراتی که بعدا در انها انجام می شود پس از زمان تحویل نمونه کار است و ما سعی می کنیم تا پیش نمایشی از نسخه های اولیه و اصلی تحویل داده شده به کارفرمایان محترم را در این بخش خدمتتان نمایش دهیم . نمونه کارهای این قسمت آخرین پروژه های ما از دسته بندی شرکتی هستند .

طراحی سایت ارزان در تبریز

اگر در همین ابتدای راه به دنبال طراحی سایت ارزان قیمت هستید باید گفت این مورد نیاز به دقت بسیار زیادی دارد . طراحی هایی که به صورت بسیار ارزان قیمت صورت می گیرند معمولا دارای امکانات کمتری هستند و ممکن است وب سایت هایی که رقبای شما در حال فعالیت روی آنها هستند از وب سایت شما قوی تر بوده و کاربران زیادی جذب کنند . اما توجه داشته باشید که همیشه هم اینطور نیست و می توان وب سایت های بسیار خوب و با امکانات کاربر پسند طراحی کرد اما نه با بهای کم کردن بیش از حد هزینه ها ، بلکه می توان با تنظیم اصولی امکانات سایت و البته مدیریت هزینه ها توسط شرکت طراح سایت ، هزینه نهایی طراحی سایت را بخوبی مدیریت کرد . این جمله را بخاطر داشته باشید که ” همیشه قیمت زیاد نشان دهنده کیفیت بالا نیست و متقابلا هزینه پایین هم نشان دهنده کیفیت بسیار پایین نخواهد بود ” پس نباید کیفیت را فدای قیمت نمود چرا که وب سایت شما نماینده کسب و کارتان برای مخاطبان نهایی شما است . برخی معایب طراحی سایت ارزان را در انتهای این بخش ذکر کرده ایم که اگر کیفیت را فدای قیمت کنید ممکن است برای شما پیش آیند که این مشکلات شما را مستلزم پرداخت هزینه های اضافی در آینده برای جبران آنها خواهد نمود پس بهتر است از ابتدای کار کمی با وسواس قدم برداریم .

نداشتن سئو مناسب و عدم کسب رتبه در گوگل ، امکانات داخلی به مراتب کمتر ، عدم تناسب طرح و ظاهر قالب با سلیقه شما ، عدم ارائه خدمات کاربر پسند ، ایجاد تغییرات در آینده مشکل است ، حجم بالا به دلیل استفاده از قالب آماده ، سرعت کمتر در نمایش وب سایت ، پستیبانی محدود از طرف شرکت طراح ، و خیلی مشکلات دیگر …   
طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

در حال حاضر وب سایت های فروشگاهی ، هم بازار کار مناسبی دارند و هم تقاضای این وب سایت ها به شدت زیاد شده است . فروش و کسب درآمد از زمان گذشته یکی از فعالیت های اصلی انسان بوده است و هر اندازه که این روند آسان تر و بی دردسر باشد از آن استقبال زیادی می شود . دلیل پیشرفت و توسعه فروشگاه های اینترنتی هم همین موضوع بود چرا که به کاربران امکان خریدی آسان و راحت تر میداد و از این جهت مخاطب پذیری این دست از سایت ها بسیار زیاد شد در نتیجه صاحبان کسب و کارها تمایل زیادی به داشتن یک فروشگاه اینترنتی متناسب با کسب و کار خودشان دارند تا بتوانند علاوه برفضای فیزیکی فروشگاه خودشان ، محصولات را در وب سایت نیز به فروش برسانند . طراحی سایت های فروشگاهی از جمله خدماتی است که ما تمرکز بسیار زیادی روی آن داریم چرا که جذب مخاطب و از دست ندادن مشتری در آن بسیار مهم است .

برای ارائه تجربه خریدی به یاد ماندنی به مشتریان خود ، با یک تیم قدرتمند در کنار شما هستیم

طراحی سایت های املاک پیشرفته

به جرات می توانیم بگوئیم یکی از تخصص های اصلی مجموعه ما در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت های املاک می باشد . سایت های املاک زمانی که برای یک بنگاه طراحی و اجرا می شوند بسیاری از مشکلات آن را از میان بر می دارند . معمولا در بنگاه های املاک لیست آگهی ها بسیار زیاد است چراکه بنگاه ها به عنوان یک پذیرنده هستند و صاحبان املاک با مراجعه به بنگاه در خواست خود را ارائه می کنند . زمانی که کاربران بتوانند این اطلاعات را از طریق یک فضای جذاب در داخل سایت ثبت کنند بدون اینکه نیاز باشد تا به بنگاه مربوطه مراجعه کنند ، و همچنین این آگهی را هزاران نفر مشاهده کنند ، بسیار سریع تر به هدف خود خواهند رسید . از این جهت بود که زمینه توسعه سایت های آگهی هم فراهم شد . مجموعه ما با طراحی و برنامه نویسی یک سیستم بسیار توسعه پذیر برای املاک ، یک هسته قدرتمند در اختیار شما قرار خواهد داد تا بدون محدودیت از آن استفاده کنید .

تخصص اصلی مجموعه ما ، طراحی و اجرای سیستم های مشاور املاک تحت وب می باشد
طراحی سایت املاک در تبریز

برخی از نمونه کارهای فروشگاهی

نمونه سایت های طراحی شده توسط مجموعه ما بسیار زیاد هستند از این جهت نمایش تمامی آنها در این بخش ممکن نیست به همین دلیل بخشی از آنها را جهت سنجش کیفی کار خدمتتان ارائه کردیم . نمونه کارهای ارائه شده در این قسمت مربوط به سایت های فروشگاه هستند . وب سایت های فروشگاهی هم اکثرا با سلیقه خود کارفرما پیاده سازی می شوند و ظاهر قالب متناسب با طرح ارائه شده از طرف کارفرمای محترم طراحی و اجرا می شود . در این بخش چند نمونه از آنها را مشاهده می کنید .

طراحی سایت وردپرس در تبریز

سایت های وردپرسی را با هر امکانات و قالبی که در ذهن دارید به بهترین شکل برایتان اجرا خواهیم کرد 

طراحی سایت با وردپرس در تبریز

یکی از سوالات مهم که ممکن است مطرح شود این است که خدمات طراحی سایت در تبریز با وردپرس آیا دارای محدودیت است و در آینده امکان افزودن خدمات بیشتر در آینده به آن وجود ندارد و … ؟؟ خب قصد داریم تا به تمامی این سوالات یک پاسخ جامع دهیم . وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که به هیچ عنوان محدود نیست چون اگر محدود بود این اندازه قالب و افزونه برای آن برنامه نویسی نمیشد . پس این فکر را از سر خود بیرون کنید که طراحی سایت با وردپرس خوب نیست و محدود است . طراحی سایت به کمک وردپرس زمانی محدود است که شما هزینه کمی برای طراحی سایت خودتان پرداخت می نمائید و در نتیجه شرکت مجری هم از قالب های آماده برای تحویل سایت به شما استفاده می کند . خب مسلم است که پروژه شما بسته به هزینه های که پرداخت می کنید طراحی می شود و شما با پرداخت هزینه پنل های پایین تر نباید توقع طراحی اختصاصی داشته باشید . اما اگر قصد دارید تا قالب با امکانات اختصاصی و خدمات بسیار پیشرفته داشته باشید بازهم می توانید توسط شرکت های متخصص و کاربلد تمامی این موراد را روی وردپرس پیاده کنید که مجموعه ما این خدمات را برای شما ارائه می نماید پس خیالتان راحت باشد .

اگر سایت شما وردپرسی است ، قادر هستیم تا هر نوع امکاناتی را بدون مشکل به آن اضافه کنیم

برداشتن محدودیت ها با وب سایت

این موضوع تنها برای سایت های فروشگاهی نیست . برای طراحی سایت شرکتی ، املاک و … نیز به همین ترتیب است . شما با داشتن یک وب سایت قدم در دنیایی خواهید گذاشت که میلیون ها کاربر در حال بازدید از آن هستند و مطمئن هستید که بزودی مخاطبان هدفمند زیادی دریافت خواهید کرد . برای مثال شرکت ها میتوانند با داشتن یک وب سایت شیک و فوق العاده ، نمونه کارها ، محصولات و خدمات خود را در یک بستر سازمان دهی شده و منظم به کسانی که قصد همکاری با آنها را دارند نمایش دهند . این موارد از حداقل مزیت های داشتن یک وب سایت هستند . یا برای مثال در سایت های املاک بجای دسته بندی طیف زیادی از مشخصات املاک در دفتر های مختلف می توان اطلاعات تمامی آنها را در وب سایت بنگاه ثبت کرد و خیلی راحت و با چند کلیک به آنها دسترسی داشت و دیگر نیازی به مزاجعه حضوری و ساعت ها جستجو نیست .

پس بجای اینکه مشتریان به بنگاه مراجعه کنند می توانند از طریق سایت ، ملک مورد نظر خود را انتخاب و سپس به بنگاه مراجعه کنند . شما با طراحی یک وب سایت می توانید محصولات و یا خدمات خود را داخل آن درج کرده و با تمامی ویژگی های کوچک و بزرگ به سایر مشتریان و خریدارن ارائه کنید اما یکی از مهم ترین مسائل در این میان این است که چه افرادی شانس دارند تا از فروشگاه یا سایت شرکت شما دیدن کنند و اصلا چه کسانی اطلاع دارند که همچنین فروشگاهی وجود دارد و می توانند از آن خرید کنند . در اینجاست که دو موضوع مهم تبلیغات و همچنین سئو مطرح می شود که هر دو این موضوعات نیاز به ساعت ها و شاید روز ها بحث و بررسی دارند که فعلا موضوع ما نیستند و تمرکز ما فعلا در قدم اول بر روی طراحی یک محل مناسب برای بیشتر دیده شدن است . سئو ( رسیدن به صفحه اول گوگل و موتور های جستجو ) و تبلیغات ، زمانی برای ما هدف هستند که وب سایتی وجود داشته باشد .

مزایای داشتن یک وب سایت

تصور کنید که شما یک فروشگاه لوازم یدکی دارید و در نقطه خاصی از شهر در حال فعالیت هستید و کسب درآمد می کنید . در اینصورت شما مشتریان محدودی دارید چرا که در یک نقطه خاصی از شهر قرار گرفته اید و مشتریان شما هرچقدر هم که زیاد باشند نهایتا از مشتریان قدیمی شما هستن و یا گاها مشتریان عبوری یا مشتریانی که برای خرید از شهر شما به پاساژ یا منطقه ای که شما در آن هستید مراجعه می کنند . در حالت عادی و با در نظر گرفتن درصد بالایی از این شرایط ، شاید 1% از مشتریان شما از سایر شهر های کشور هستند و این مشتریان هم کسانی هستند که از قبل مشتری شما بوده اند . اما چگونه می توانیم در سایر شهر های کشور هم دیده شویم ، محصولات خود را به نمایش بگذاریم و مشتری جذب کنیم . بدون اینکه مشتریان به مغازه ما مراجعه کنند محصولات خود راسفارش دهند و درب منزل انها را دریافت کنند .

جواب این سوال بسیار ساده است . شما کافیست یک فروشگاه اینترنتی مناسب راه اندازی کنید و روی آن زمان مناسبی را صرف کنید تا بتوانید یک مغازه دوم شبانه روی با امکان دیده شدن در سراسر دنیا داشته باشید . شاید در نگاه اول این کار کمی سخت به نظر آید اما کمی هم به رقبای خود و هم صنف های خود نگاه کنید . حتما در این بین همکارانی هستند که از مدتی قبل کسب و کار خود را روی اینترنت و وب سایت ها توسعه داده اند و در حال کسب در آمد از آن می باشند . خب چرا شما یکی از این افراد نباشید ؟ طراحی یک سایت در شهری تجاری و صنعتی همچون تبریز یکی از مطمئن ترین و موفق ترین کارهایی می تواند باشد که می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید . اگر کمی در این زمینه مطالعه داشته باشید مطمئنا در مسیر درستی هستید و به همین دلیل هم اینجا حضور دارید . اما توجه داشته باشید که در این بین چندین موضوع مهم پیش خواهد آمد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم .

پلن های طراحی سایت

پلن هایی که در این قسمت خدمتتان ارائه شده اند بر اساس بیشترین تقاضای بازار تنظیم شده اند و توجه داشته باشید که امکانات نوشته شده در هر پلن با قیمت ذکر شده در انتهای آن لزوما ارتباط الزامی ندارد و در این بخش صرفا چند نمونه از مهم ترین امکاناتی که می توانید در سایت های مختلف داشته باشید را خدمتتان لیست نموده ایم . همچنین قیمت های ارائه شده در انتهای هر قسمت مربوط به هزینه پایه هر پلن می باشد و بسته به امکاناتی سایت شما می تواند افزایش پیدا کند .

پلن سایت های املاک
 1

قالب آماده یا اختصاصی برای سایت

 2

ثبت آگهی توسط کاربران

 3

امکان ورود و ثبت نام با اسمس

 4

امکان ارائه و دریافت لوکیشن واقعی

 5

تعریف بی نهایت ویژگی برای آگهی

 6

امکان کنترل تمامی بخش های قالب

 7

دسته بندی پیشرفته برای آگهی ها

 8

امکان تعریف بنگاه یا مدیر ملک

 9

کنترل دسترسی ها در سطوح مختلف

 10

پنل کاربری اختصاصی برای کاربران

 .

شروع قیمت از 12 میلیون تومان

پلن سایت های فروشگاهی
 1

قالب آماده یا اختصاصی برای سایت

 2

خرید و ثبت سفارش آنلاین

 3

اتصال به تمامی درگاه های بانکی

 4

پنل کاربری متوسط یا پیشرفته

 5

اجرای سئو داخلی اولیه یا قدرتمند

 6

امکان افزودن زبان های دیگر ( انگلیسی و … )

 7

امکان تعریف هر نوع محصول در سایت

 8

علاقمندی ، محصولات پیشنهادی ، مرتبط و …

 9

برنامه نویسی بخش های دلخواه شما

 10

ارسال با پست ، ثبت مرجوعی و …

 .

شروع قیمت از 7 میلیون تومان

پلن سایت های شرکتی
 1

قالب آماده یا اختصاصی برای سایت

 2

بخش نمونه کارها با تمامی بخش ها

 3

بخش معرفی یا فروش آنلاین محصولات

 4

قسمت خدمات شرکت ، مشتریان ، همکاران

 5

اجرای سئو داخلی اولیه یا قدرتمند

 6

امکان افزودن زبان های دیگر ( انگلیسی و … )

 7

گالری تصویری یا ویدئویی کامل و …

 .

شروع قیمت از 3 میلیون تومان

سوالات متداول طراحی سایت در تبریز

سعی کردیم تا برخی از مهم ترین سوالات شما را پاسخ دهیم ، سوالات بیشتر خودتان در مورد طراحی سایت در تبریز را از بخش تماس و توسط فرم مربوطه از ما بپرسید تا در خدمتتان باشیم

سوالات متداول

با توجه به قرار گیری دفتر مرکزی مجموعه ما در تبریز ، بسته به نوع پروزه ، مدت زمان تحویل پروژه شما به شکل میانگین از 10 تا 30 روز می تواند متفاوت باشد . هر اندازه که امکانات اختصاصی بیشتری بر روی سایت برنامه نویسی شود کمی مدت تحویل بیشتر خواهد شد اما تحویل سریع و با کیفیت پروژه ها ، اصل اول کاری ما است .

باید گفت مجموعه ما ، یکی از متخصص ترین مجموعه ها در زمینه طراحی و برامه نویسی وب سایت های حرفه ای می باشد . رکن اول تعهد ما انجام با کیفیت پروژه و تحویل آن با صبر و حوصله می باشد . ضمن اینکه تعهد به مفاد قرار داد و جلب رضایت مشتری با پشتیبانی مناسب رکن اصلی در مجموعه ما است .

اگر در شهر تبریز سکونت دارید خوشحال می شویم تا برای پاسخ به این سوال ، یک جلسه مهمان ما باشید تا بتوانیم تمامی مواردی که در ذهن دارید را بررسی کنیم و سپس با توجه به تجربه کاری خود در مورد وب سایت هایی که در زمینه کاری شما فعال هستند یک مشاوره دقیق خدمتتان ارائه کنیم .

شما ضمن همکاری با مجموعه ما و پس از تحویل گرفتن وب سایت و شروع به کار آن در بستر اینترنت ، به مدت یکسال تمام از پشتیبانی فنی و نرم افزاری برخوردار هستید و هرگونه مشکل فنی توسط مجموعه ما حل خواهد شد . البته دقت داشته باشید که افزودن امکانات خارج از بند های قرارداد شامل این پشتیبانی نیست .

مجموعه ما چندین حالت مختلف برای این بخش از قرارداد ها در نظر دارد اما به طور معمول 40% از مبلغ قرار داد در ابتدای پروژه از کارفرمای محترم اخذ گردیده ، 40% مابقی به هنگام آپلود سایت روی هاست و 20% باقیمانده بعد از یک هفته که جهت تست وب سایت توسط کارفرما محترم می باشد اخذ می گردد .

باید گفت بسته به قرارداد شما ، سئو سایت نیز می تواند انجام شود ، البته در پلن های مختلف طراحی سایت متناسب با نوع پلن سئو های داخلی قالب انجام خواهند شد اما در مورد سئو کلمات کلیدی خاص و رسیدن به صفحه اول گوگل باید قرار داد سئو بین شما و مجموعه تنظیم شود .

طراحی سایت وردپرس در تبریز

طراحی سایت رسپانسیو و واکنشگرا

یکی از مهم ترین نکات کلیدی برای وب سایت شما این است که تجربه خوبی پس از استفاده از سایت برای کاربر خود بر جای بگذارید . یکی از گزینه هایی که این تجربه خوب را به کاربر ارائه می کند این است که مخاطب شما بتواند در دستگاه های تلفن همراه به راحتی با وب سایت شما کار کند . هر اندازه که سایت شما ظاهر مناسبی در موبایل و همچنین تبلت داشته باشد به همان اندازه دسترسی به سایت شما هم سریع تر است و کاربر بدون مشکل می تواند از تمامی امکانات سابت استفاده کند . طراحی مناسب و کاربر پسند یک اصل مهم است اما اینکه این طراحی زیبا در موبایل هم حفظ شود یک اصل مهم تر دیگری است . در حال حاضر تقریبا تمامی وب سایت ها از همان ابتدا به شکل واکنشگرا طراحی می شوند و این یک اصل مهم در استاندارد سازی صفحات وب سایت شما میباشد . ما در مجموعه سئو 90 از همان ابتدا رابط کاربری شما را به شکل کاملا اختصاصی و با استاندارترین روش کدنویسی واکنش گرا خواهیم کرد .

یک بار برای همیشه رابط کاربری شما را برای تمامی دستگاه ها واکنشگرا خواهیم کرد

شرایط طراحی سایت در شرکت تسهیل شبکه – سئو 90

با توجه به سابقه کاری مجموعه ما در زمینه طراحی و برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب ، شما عزیزان می توانید از انواع پکیج های طراحی سایت توسط ما بهره مند شوید . اگر به وب سایت فوری نیازدارید مجموعه ما در عرض 7 روز وب سایت شما را آماده کار خواهد نمود . اگر وب سایت شما یک وب سایت اختصاصی اما با امکانات استاندارد است می توانید در مدت 20 روز وب سایت را از ما تحویل بگیرید . اگر وب سایت شما اختصاصی و نیازمند برنامه نویسی حرفه ای است می توانید در عرض 30 تا 45 روز وب سایت خود را از ما تحویل بگیرید .

هزینه طراحی سایت در تبریز همانند سایر پروژه ها محاسبه خواهد شد . عزیزانی که از طریق وب سایت اقدام به ثبت سفارش می نمایند از 10% تخفیف بهره مند خواهد شد . تمامی وب سایت ها با امکانات مندرج در قرارداد طراحی سایت و در مدت زمان مقرر خدمت شما تحویل داده خواهد شد . هزینه طراحی سایت متناسب با نوع سایت و امکاناتی که از ما می خواهید محاسبه خواهد شد. برخی کارفرمایان امکانات اختصاصی می خواهند که این امکانات در قالب افزونه و پلاگین خاصی وجود ندارد و لازم است تا توسط خود برنامه نویسان مجموعه اجرا شده و برنامه نویسd شوند . از این جهت هزینه ها کمی بیشتر خواهند شد اما قدرت وب سایت شما بسیار افزایش خواهد یافت ضمن اینکه این امکانات به شکل اختصاصی برای وب سایت شما خواهد بود و در هیچ وب سایت دیگری وجود نخواهد داشت .

اگر قصد دارید تا کسب و کار خود را اختصاصی نمائید و در آینده آن را توسعه دهید توصیه می کنیم از پکیج های فوری استفاده ننمائید و کار خود را از ابتدا به شکل اختصاصی پیش ببرید تا در آینده نیز امکان توسعه آن راحت تر باشد . طراحی سایت در تبریز برای تمامی نهاد ها ، اداره جات ، شرکت ها ، اشخاص حقیقی و حقوقی و تمامی عزیزانی که قصد دارند در بستر وب سایت فعالیت های خود را پیش ببرند توسط مجموعه ما انجام خواهد شد . گروه سئو 90 با گردهمایی مهندسین متخصص خود کسب و کار شما را در بستر اینترنت با سبکی متفاوت نمایش خواهد داد .

مهم است که در وب سایت چگونه عمل کنیم . مشتریان و کاربرانی که وارد سایت می شوند مهم است که ما را چگونه ببینند و چگونه به مواردی که برای او مد نظر گرفته شده است دسترسی داشته باشند . تجربه کاربری که همان بحث UX است باید در تمامی وب سایت ها رعایت شود و سئو 90 در قدم به قدم طراحی سایت ها این موضوع را در نظر دارد . ضمن اینکه ویژگی های مربط به UI که درواقع رابط کاربری سایت هستند در طراحی وب سایت توسط مجموعه ما الویت اول است . خوشبختانه مهندسین ما که در بخش طراحی قالب فعالیت می کنند بسیار با سلیقه و حساس هستند از این نظر خیال کارفرما آسوده است طرحی که به ما ارائه نموده است دقیقا به او تحویل داده خواهد شد . در صورتی که شما طرح خاصی در ذهن ندارید چند طرح فوق العاده متناسب با کسب و کار شما خدمتتان ارائه خواهد شد و شما با گزینش یکی از طرح ها و یا ترکیب چند طرح ، یک طرح کلی به ما ارائه خواهید نمود و طراحان ما دقیقا همان طرح را برای شما در بستر یک وب سایت راه انداری خواهند نمود .

در حال حاضر وب سایت های شرکتی و فروشگاهی بسیار در حال رشد هستند و این دو وب سایت بسیار بیشتر از سایر وب سایت ها در حال طراحی و تحویل هستند . اگر شما هم قصد دارید تا سایت فروشکاهی خود را سریعا راه اندازی نمائید کافیست فقط یک مشاوره مهمان ما شوید . مجموعه ما در تمامی مراحل این پروسه در خدمت شماست و می توانید با خیالی آسوده تمامی محصولات ، نمونه کارها و اطلاعاتی که شما را روی یک وب سایت معرفی خواهد نمود از ما تحویل بگیرید .

تبریز شهر اولین ها

حتما شما نام شهر تبریز را در کنار عبارت شهر اولین ها بسیار مشاهده نموده اید . شهر اولین ها این بار هم یکی از اولین ها در زمینه ارائه خدماتی بسیار گسترده در زمینه دنیای طراحی سایت است . مجموعه سئو 90 ، یکی از اولین مجموعه ها در ایران است که آموزش های تخصصی را در سطح وب فارسی در وب سایت خود منتشر نموده است تا بتواند به مشتاقان فعالیت در این زمینه هر چند کم کمک کند .از آنجا که تخصص مجموعه ما در زمینه تبدیل ایده های وب سایت به واقعیت است ، این دانش و تخصص خود را در قالب پکیج های آموزشی در سایت در اختیار شما گذاشته ایم .

طراحی ، اجرا و پشتیبانی با خیال راحت در کنار ما

شما می توانید چه برای طراحی وب سایت در تبریز و چه برای آموزش طراحی سایت در شهر تبریز در کنار مجموعه ما باشید و هر گونه سوال یا موردی در این زمینه در ذهن شما بوجود آمد ، با بخش پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید . مفتخر هستیم تا بتوانیم در زمینه طراحی وب سایت هایی شیک و با امکانات بسیار جذاب ، طبق سلیقه و نیاز شما ، نامی نیک از خودمان بر جای بگذاریم . جهت طراحی سایت در تبریز و تمامی شهر های کشور کافیست یک جلسه با ما مشاوره نمائید تا آنچه در ذهن دارید به واقعیت تبدیل شود . با تشکر سئو 90

طراحی مجدد سایت در تبریز | در نهایت به یکی از خدمات مجموعه تسهیل شبکه اشاره داشته باشیم که مربوط به طراحی های مجدد و خدمات بازبینی وب سایت می باشد . بسیاری از کسب و کارها ممکن است از زمان های گذشته صاحب وب سایت باشند اما این وب سایت ها پاسخگوی نیاز امروزی کاربران آنها نباشد چه از نظر ظاهری چه از نظر کاربردی و ارائه خدمات . در این موارد می توان طراحی مجدد روی سایت انجام داد که البته این طراحی مجدد می تواند شامل طراحی و بازسازی صفر تا صد و یا قسمت های خاصی از سایت باشد . البته همواره بازبینی و طراحی مجدد از جمله کارهای بسیار سخت است چراکه نیاز به بازنگری کل سیستم و ایجاد امکانات متناسب دارد .
66 دیدگاه ثبت شده است
5
نظرات ارزشمند شما

مکتشف :سایت آذر یدک داخل نمونه کار شما رنگ جالب داره امکان استفاده از این رنگ برای سایت های دیگر هم وجود داره ؟ یا امکان پیگیری های قانونی داره ؟

سمانه دانشی :با سلام خدمت شما ، رنگ مربوط به قوانین کپی رایت نیست نگران نباشید

ساسان :قالب آماده میخواستم نمیخوام زیاد هزینه بشه فعلا

سمانه دانشی :برای قالب آماده هزینه شما به احتمال زیاد زیر 5 میلیون تومان خواهد بود

ساسان :سلام خسته نباشید و روز بخیر درخواست برآورد قیمت طراحی سایت مشابه با سایت شیپور را داشتم دقیقا با امکانات سایت شیپور و ثبت آگهی نامه ممنون

سمانه دانشی :با سلام سایتی که فرمودید امکانات بسیاری داره هدف شما طراحی با قالب های آماده است یا اختصاصی ؟ برای مشاوره توصیه میکنیم با مجموعه تماس بگیرید تا راهنمایی صورت بگیره با تشکر

غلامرضا موجری :سلام من یک سوال دارم درباره ساخت سایت که اگر قالبش را خریداری کنم امکان نصبش داخل سایت را به چه نحوی باید انجام بدم ؟ سایت با سیستم اپن کارت برای یک فروشگاه اینترنتی قبلا برام طراحی کردند و قصد تغییر قالب دارم

سمانه دانشی :برای این کار بهنرین راه هماهنگی و محول کردن این کار به شرکتی است که سایت شما را طراحی کردند

نوجوان :سایت های خبری امکان سئو و رسیدن به اول را دارند ؟ و هزینه طراحی چقدر هست تقریبا ؟

سمانه دانشی :با سلام بله حتما با داشتن یک برنامه ریزی خوب صفحه اول دور از دسترس نیست . هزینه بسته به امکانات شما دارد و باید دید چه قالب و چه خدماتی مد نطر دارید

آرایش لوکس :سلام برای اینکه سایت برای فروختن محصولات بهداشتی آرایشی طراحی بشه چقدر حدودا هزینه داره ؟ و اینکه فروشگاه ها با نوع محصولات قیمت هم تغییر میکنه ؟

مدیر ارشد :بسته به امکانات شما هزینه ها متفاوت هستند و بر اساس نوع کالای فروشی در سایت هزینه ها تغییری نمی کنند چرا که موضوع سایت مهم است .

سیاوش :من یک سایت شرکت برای طراحی در همین تبریز قرارداد کردم که 4 ماه است هنوز چیزی تحویل نداده شده میخواستم بدونم طبیعی است چون شما فرمودید 3 هفته

مدیر ارشد :با سلام این مورد را ما نمی توانیم صراحتا بیان کنیم چون از قراردادی که شما امضا کردید خبر نداریم اما بر اساس امکانات معمولا نباید 4 ماه زمان لازم باشد و کمی معقولانه نیست .

ماه مرداد :خیلی گران شده هزینه های طراحی سایت نمیشه سایت زد الان

مدیر ارشد :با سلام هزینه های شما بستگی به امکانات شما دارند و ممکنه امکانات شما خیلی زیاد باشند

ناشناس :لیست قیمت قرار بدهید لطفا

مدیر ارشد :با سلام احتمالا بزودی قرار داده بشه ممنون

سوال :رسیدن به اول صفحه گوگل چقد هزینه دارد ؟

سمانه دانشی :سلام بستگی به کلمه کلیدی شما ، فعالیت رقبا ، وضعیت کلی وب سایت شما و خیلی فاکتور های دیگر داره و قیمت واحدی برای این کار وجود ندارد .

جهانگیر :اگر مدت قرارداد کمتر باشه یعنی سایت کیفیت نداره و آماده طراحی شده ؟ و درمورد وردپرس که سایت با وردپرس مناسب هست ؟ لطفا پاسخ بگذارید

سمانه دانشی :با سلام مدت زمان کوتاه قرارداد دلیلی بر کیفیت پایین پروژه نیست و سایت های وردپرسی اگر اصولی ارائه شوند هیچگونه مشکلی نخواهند داشت . وب سایت سئو 90 بر پایه سیستم وردپرس برنامه نویسی شده است .

پور غلام :سلام یدونه سایت یک صفحه میخواستم فعلا فقط برای نمایش شماره های شرکت بعدا روی سایت کار بشه حدود قیمت میخواستم

مدیر ارشد :با سلام برای بررسی نمونه شما و ارائه قیمت لطفا تماس بگیرید دوست من . ممنون

موحد :برای املاک قالب آماده خوبه یا اختصاصی طراحی بشه ؟ امکان داره اول با آماده طراحی کنیم بعدش که مشتری ها شناختند اختصاصی کنیم

مدیر ارشد :سلام اگر قصد دارید تا روی وب سایت تمرکز داشته باشید حتما از قالب های اختصاصی استفاده کنید تا در آینده متحمل هزینه های اضافی نشوید

رستمی :سلام امکانش هست که قالب سایت ما از چندتا طرح سایت های خارجی طراحی بشه ؟ یک طرح ترکیبی باشه چون امکاناتش به اندازه قالب زیاد مهم نیست فعلا برامون

مدیر ارشد :اگر قوانین کپی رایت نقض نشوند و طرح های شما صرفا یک الهام گیری باشند بله هیچ محدودیتی نداریم .

فرداد :قیمت پایه سایت شرکتی از 3 ملیون تومن بنظرتون زیاد نیست ؟؟؟

سمانه دانشی :با سلام لطفا از سایر مجموعه ها هم استعلام قیمت بگیرید و با مقایسه قیمت ها و کیفیت کار وب سایت خودتان را طراحی کنید . اگر افتخار همکاری با شما را داشته باشیم در خدمتتان هستیم .

افتخاری :سلام من سفارش یک پروژه دارم که جزئیاتش را فقط حضوری و با شرایط خاص خدمتتان باید عرض کنم چون خیلی طرح خاصی هست و اصلا دوست نداریم که توسط شخصی کپی بشه . میخواستم بدونم چجوری باید با شما هماهنگ بشم

سمانه دانشی :با سلام دوست عزیز پروژه شما در هر صورت بعد از راه اندازی کپی خواهد شد اما خب بستگی به حرفه ای بودن طرح و امکانات شما هم داره . از طریق پل های ارتباطی لطفا با ما در ارتباط باشید در خدمتتان هستیم با تشکر

حسام قره خانی :سلام برای دریافت لیست قیمت تیکت زدم برای شما لطفا برام ارسال کنید اگر امکان داره یک نمونه از قرارداد هم برای ما بفرستید تا مطالعه شود ممنون

سندار :سلام برای سایت املاک امکان داره فقط خودمان املاک بگذاریم و کسی امکان ثبت کردن آگهی نداشته باشه ؟ البته درآینده ممکن هست اضافه بشه

مدیر ارشد :با سلام . بله چرا که نه . شما هر امکاناتی که مد نظر داشتید برایتان پیاده خواهیم کرد و حتما در آینده قابلیت توسعه هم خواهید داشت

شرکت مبین ابزار نوتا :سلام از شرکت مبین ابزار نوتا مزاحمتون شدم برای طراحی سایت برای شرکت ما در زمینه فروش و ارائه محصولات ساختمانی با امکان اینکه فقط لیست محصولات نمایش داده شود و امکان خرید نداشته باشد بدون نمونه کار . قیمتی تقریبی میشه بفرمائید ؟ ضمن اینکه ظاهر سایت از یک فایل گرافیکی باید طراحی شود و خودمان آماده کردیم بسیار ممنون

مدیر ارشد :با سلام و وقت بخیر لطفا طرح خودتان را برای ما ارسال کنید تا بررسی کنیم و اگر امکان داره یک لیست از امکاناتی که مد نظر دارید . تا کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت با تشکر

کاربر :سلام خوبین یک سایت فروشگاهی با امکانات معمولی چقدر میشه هزینه طراحی ؟ دامنه و هاست باید خودمان بخریم یا شما زحمتش را می کشید ؟ ممنون

مدیر ارشد :سلام دوست خوبم باید اول امکانات سایت شما بررسی بشه و بعد هزینه طراحی خدمتتان اعلام بشه . شرایط خرید هاست و دامنه بستگی به موارد قید شده و توافق داخل قرار داد داره .

رضانژاد :سلام خوب هستین برای ساخت یک وب سایت برای شرکت حمل و نقل چه نمونه کارهایی دارید که ببینیم و سفارش داشته باشیم

مدیر ارشد :با سلام خدمت شما ، برای دریافت آدرس نمونه کارهای مرتبط ، لطف کنید برای مدیریت تیکت ارسال کنید تا اطلاعات کافی در اختیارتون قرار داده بشه . با تشکر

در بهبود این مقاله شریک باشید