بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت پشتیبانی سایت ؟ دوستان و همراهان سئو 90 بار دیگر در خدمت شما هستیم با یک خدمت دیگر و افتخار بودن در کنار شما عزیزان . پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین خدمات در دنیای طراحی وب است . اگر بخواهیم خدمات موجود در زمینه های سایت را به 3 بخش دسته بندی […]

0 1,518 4.5
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت ؟ دوستان و همراهان سئو 90 بار دیگر در خدمت شما هستیم با یک خدمت دیگر و افتخار بودن در کنار شما عزیزان . پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین خدمات در دنیای طراحی وب است . اگر بخواهیم خدمات موجود در زمینه های سایت را به 3 بخش دسته بندی کنبم می توان گفت :

  • 1.طراحی سایت
  • 2.سئو سایت
  • 3.پشتیبانی سایت

البته ممکن است سئو و پشتیبانی سایت هر دو در یک قالب باشند اما در اصول اگر باشیم ، سئو یک خدمات و پشتیبانی هم خدمات دیگری است .

جهت پشتیبانی انواع وب سایت ها با ما در ارتباط باشید ؛ تماس با ما

پس از انجام گرفتن مراحل طراحی سایت و شروع به کار سایت ، مدیریت وب سایت مذکور می تواند توسط صاحب سایت یا سایرین صورت گیرد . این سایرین ممکن است هرکسی باشند و ممکن است نزدیکان صاحب سایت باشند و یا در نهایت افراد متخصص که زمینه کاری آنها طراحی و برنامه نویسی سیستم های تحت وب و پشتیبانی این سیستم ها می باشد . در نهایت بهتر از همه سپردن کارها به کاردان است و اگر قصد دارید وب سایت خود را پشتیبانی کنید و نتیجه مطلوبی حاصل کنید حتما کار خود را به پشتیبان های متخصص بسپارید .

پشتیبانی سایت همانگونه که گفته شد یکی از مهمترین بخش ها در مراحل پس از طراحی سایت است . درواقع باید سایتی باشد که آن را پشتیبانی کرد . پشتیبانی سایت می تواند به چند دسته بندی مختلف تقسیم شود یعنی :

  • 1.پشتیبانی فنی و نرم افزاری
  • 2.پشتیبانی محتوایی
  • 3.پشتیبانی از لحاظ سئو و بهینه سازی
  • 4.پشتیبانی کلی سایت

البته ممکن است دسته بندی های ما با دسته بندی هایی که در سایر سایت ها ارائه می شوند کمی متفاوت باشند اما ما همواره به مهم ترین موارد اشاره می کنیم که سایر موارد در حاشیه آنها قرار می گیرند . از نظر ما پشتیبانی سایت در همین 4 حالت اساسی می تواند اتفاق افتد . حالت اول :

پشتیبانی فنی و نرم افزاری

در حالت پشتیبانی فنی و نرم افزاری سایت ، بسیار کم اتفاق می افتد که مدیر سایت به تنهایی قادر به انجام این کار ها باشد و به دلیل وجود برخی پروسه های برنامه نویسی و تخصصی ، معمولا این حالت از پشتیبانی همواره به فرد متخصص سپرده می شود . پشتیبانی سایت از لحاظ فنی و نرم افزاری شامل موارد : حل مشکلات فنی موحود در هاست ، بروز رسانی برنامه های داخل هاست وب سایت ، بررسی و حل مشکلات داخل سیستم مدیریت ، بروز رسانی ابزارهای سایت و خود سیستم مدیریت ، جلوگیری از هرگونه اختلال در روند کارکرد سیستم سایت من جمله آپلود فایل ها ، ارسال مقالات ، محصولات و …. در کل تمامی بخش های فنی که مدیر سایت نیاز نیست در روند کار با سایت خود همه روزه با آنها سر و کار داشته باشد را به پشتیبان خود محول می کند و در صورت بروز هرگونه مشکل ، پشتیبان مشکلات بوجود آمده را برطرف می کند .

شما می توانید در صورت نیاز به نصب هرگونه ماژول ، بروز رسانی و با تغییر ابزار های داخل سایت و یا برنامه نویسی بخش خاصی از سایت با پشتیبان فنی خود در تماس باشید .

پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی محتوایی می تواند در چندین حالت صورت گیرد . یکی از مهم ترین موارد در پشتیبانی محتوایی ، تولید محتوا است . در این حالت ممکن است البته خود مدیر سایت محتوای سایت را با توجه به درجه تخصصی بودن آن محتوا ، تولید و در اختیار پشتیبان خود قرار دهد . پشتیبان تمام مقاله را از نظر محتوایی بهینه نموده و آن را آماده انتشار در وب می کند . ممکن است پس از بررسی مقاله توسط خود مدیر سایت یا پشتیبان محتوا ارسال شود . این حالت از تولید محتوا ممکن است شکل دیگری هم باشد که تمام تولید محتوا و بررسی و ارسال و بهینه سازی آن توسط یک نفر صورت می گیرد که البته هزینه آن بیشتر است .

در این موارد می توان تهیه تصاویر ، آماده سازی آنها و بارگذاری و بهینه سازی آنها را هم به پشتیبان واگذار کرد . هر چقدر که شما کارهای بیشتری را به پستیبان سایت خود محول می کنید هزینه شما نیز بیشتر خوهد شد اما مسلما خیالتان راحت است که کار ما در بستری اصولی در حال پیشرفت است . اگر هدف شما از پشتیبانی ، این موراد گفته شده نیست و همه کار های تولید محتوا و …. بر عهده خود شماست ، پستیبانی فنی را باید انتخاب کنید .

پشتیبانی از لحاظ سئو و بهینه سازی

پشتیبانی از لحاظ سئو و بهینه سازی ، یکی از مهم ترین انواع پشتیبانی ها است که امروزه هم اکثر صاحبان وب سایت ها ، سایت های خود را در این حالت با پشتیبانان قرارداد می کنند . البته به پشتیبانان این حیطه سئو کار هم گفته میشود . این حالت زمانی است که شما قصد توسعه کسب و کار خود در حیطه خودتان و در میان رقیبان را دارید . آن زمان است که دیگر اکثر موارد فنی می شوند و نیازمندیم تا اکثر کارها را به شخص خودش بسپاریم و تمامی روند بهینه سازی زیر دست یک سئو کار صورت گیرد .

سئو کار در ابتدا تمامی اطلاعات سایت را از شما تحویل خواهد گفت . به این دلیل که سئو کار در بخش مدیریت هاست شما نیز کارهایی انجام خواهد داد پس اطلاعات تمامی بخش ها برای او لازم است . در ادامه سئو کار وب سایت شما ، وضعیت کلی سایت شما را از نظر سئو داخلی بررسی کرده و در قدم اول آنها را برطرف نموده و در مسیر بهبود آنها نهایت تلاش خود را خواهد کرد . سئو داخلی در واقع اولین بخش از سئو است و سئو کار تقریبا اکثر کارهای سئو داخلی را یکبار برای همیشه انجام می دهد تا نمره سایت را به حد مطلوب برساند .

در این حالت و زمانی که سایت شما نمره داخل را به حد مطلوب کسب کرد، سئو کار دربخش سئو خارجی و همچنین محتوای شما کار خواهد کرد . ممکن است متناسب با قرارداد ، تولید محتوا با خود صاحب سایت باشد و یا بر عهده خود شما باشد ، اما در نهایت بررسی ، بهینه سازی و تمامی کارهای مقالات و محصولات و … خلاصه تمامی محتوای هایی که برای سایت ارسال می شوند بر عهده سئو کار محول می شود .

این حالت در واقع کامل ترین حالت پشتیبانی از لحاظ محتوایی و بهینه سازی است که صاحب سایت می تواند با خیال راحت پشتیبانی سایت خود را به فرد مورد نظر محول کند .

پشتیبانی کلی سایت

حالت آخر یعنی پشتیبانی کلی سایت در واقع مجموعه ای از تمامی فرآیند های مراحل قبل است که شما در این حالت تمامی سایت را طبق قراردادی سفت و سخت در اختیار پشتیبان خود قرار می دهید و در صورت نیاز با او مکاتبه های لازم را انجام می دهید .

البته حالت های دیگری هم وجود دارند که برای پشتیبانی سایت در نظر گرفته می شوند ، در حالت کلی پشتیبانی بر اساس نیاز کارفرما و مجری می تواند توافق شود .

پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی سایت وردپرس ( پشتیبان وردپرس )

از جمله خدمات اصلی گروه سئو 90 پشتیبانی سایت و همچنین پشتیبانی سایت های وردپرسی می باشد . گروه مهندسی سئو 90 با توجه به گردهمایی مجموعه ای از مهندسین طراحی و برنامه نویسی وب و همچنین متخصصین سئو ، تمامی وب سایت های وردپرس را به بهترین شکل مدیریت ، پشتیبانی و بهینه سازی خواهد نمود . البته نه تنها وب سایت های ورپرسی ، تمامی سیستم های مدیریتی و تمامی وب سایت های خود را می توانید با خیال آسوده به ما بسپارید .

با توجه به اینکه سیستم مدیریت محتوای وردپرس در حال حاضر به شدت در حال رشد است و البته اینکه یک سیستم کاملا امن و فوق العاده قابل توسعه می باشد طرفداران بسیار زیادی دارد . لازم به گفتن است که خود وب سایت سئو 90 هم توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی و برنامه نویسی شده است .

برخی بر این باور هستند که افزونه های بهینه سازی یا افزایش سرعت سایت زمانی که روی سایت نصب شوند می توانند تمامی مشکلات سایت را حل کنند در حالی که کاملا اینگونه نیست و تمامی وب سایت ها پس از نصب برخی افزونه ها نیاز به پیکربندی مناسب آن افزونه روی سایت دارند  . علاوه بر این ممکن است این افزونه تمامی بخش هایی که مد نظر است را نتواند کنترل کند و از این جهت لازم باشد تا در کنترل پنل هاست وب سایت نیز تغییراتی اعمال شود که دانستن همین نکات تماما تخصص یک پشتیبان کار بلد می باشد .

وب سایت های وردپرس از لحاظ بهینه سازی و توسعه سیستم دست برنامه نویس و پشتیبان را بیشتر باز می گذارد و به دلیل متن باز بودن این سیستم ، برنامه نویس یا پشتیبان قادر است تا تغییرات لازم را بخوبی روی آن اعمال کند و همچنین سرعت سایت و نمره سئو داخلی آن را می توان تا حد فوق العاده بالایی افزایش داد .

شما عزیزان جهت همکاری با مجموعه ما می توانید از بخش تماس و یا راه های ارتباطی با مشاورین ما در تماس باشید تا با کارشناس مورد نظر خود با خیالی راحت وب سایت خود را پیش برید .

با تشکر

گروه سئو 90

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

چگونه با کمک انتخاب کننده in-range: در css ، طراحی بازه های عددی در فرم های سایت را هوشمندانه انجام دهیم ؟

0 46

تفاوتی ندارد که سایت شما وردپرسی باشد یا غیر وردپرسی ، میتوانید با چندخط کد ساده ، اسکرول بار پیشفرض سایت خودتان را تغییر دهید ! پس همراه ما باشید در این مقاله !

6 140
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود