طراحی مجدد سایت

طراحی مجدد سایت چیست و چه زمانی نیاز پیدا می کنیم تا طراحی مجدد سایت انجام دهیم . امروزه یکی از رسانه های مهم و برجسته در رشد بازار اینترنتی ، وب سایت ها هستند. وب سایت ها میتوانند به گسترش و رونق کسب و کار شما کمک کند و همچنین به کمک وب سایت میتوان شرکت حود را به یک برند جهانی تبدیل کرد و یک هویت جهانی به کسب و کار خود بخشید . گر چه در گذشته صرفا داشتن یک وب سایت برای شرکت اعتبار محسوب میشد اما با گذشت زمان و با افزایش سرعت اینترنت و افزایش روز افزون کاربرد اینترنت در زندگی روزمره ما ، و تغییر نیاز های افراد براساس زمان فقط داشتن و ساخت یک وب سایت برای یک شرکت کافی نیست و نمیتواند باعث رونق کسب و کار شود .

طراحی سایت | تماس با ما

در حال حاضر علاوه بر یک وب سایت با طراحی زیبا و ساده و کاربر پسند ، باید روی یک وب سایت بروز از لحاظ محتوایی و طراحی متمرکز شد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی به نیاز های روز جامعه و مشتریان پاسخ داد .

همانطور که اشاره کردیم امروزه سرعت پیشرفت تکنولوژی بسیار سریع تر شده و همه ما قطعا گوشی های ساده قبلی را بخاطر داریم . شاید فکر کنیم خیلی وقت پیش با آن ها سرو کار داشتیم ولی اگر به گذشته نگاه کنیم حداکثر 8 سال پیش از آن ها استفاده میکردیم . اما در چند سال اخیر گوشی های موبایل با جهش خیره کننده ای همراه شد و ما گاهی قبل از یادگیری استفاده از ابزارهای ارائه شده با ابزار های بروز تری روبه رو میشویم.

مثل صنعت گوشی های موبایل وب سایت ها هم روز به روز پیشرفت کرده اند و هر روز در حوزه وب شاهد رونمایی فناوری های جدید و خیره کننده هستیم . بنظر شما آیا وقت آن نشده است که ما هم سایت خود را بروز کنیم تا بتوانیم مشتری های خود را نگه داریم و یا مشتری های جدیدی جذب کنیم ؟ بدون شک گاهی فقط تغییر دادن جزئی وب سایت کارگشا نخواهد بود و برای استفاده از امکانات بروز و کار پسند مجبوریم به کل یک وب سایت جدید به کاربران ارائه دهیم.

متاسفانه وب سایت های قدیمی انعطاف پذیری مناسبی را در حال حاضر برای تغییرات ندارند و چه بخواهیم یا نخواهیم بزودی از میدان  رقابت خارج خواهند شد و میدان بازی را به وب سایت های بروز تر خواهند داد . یا وب سایت های که از لحاظ محتوای ضعیف باشند نمیتوانند پاسخگوی نیاز های جدید جامعه باشند و قطعا وب سایت هایی که مطالب بروز تری را در وب سایت خود قرار میدهند جای ما را بزودی خواهند گرفت.

اما راهکار چیست و چه کاری باید کرد؟

یکی از مفید ترین و بهترین راهکاری که میتوان برای این مواقع پیشنهاد کرد طراحی مجدد وب سایت است. اما طراحی مجدد وب سایت چیست و چه زمانی برای کسب و کار ما مناسب است و آیا واقعا با طراحی مجدد سایت  شاهد رشد بازار کار و رونق اقتصادی در شرکت خود خواهیم بود و میتوانیم به اهداف بلند مرتبه تری در زمینه فعالیت خود فکر کنیم ؟

طراحی مجدد سایت چیست؟

ایجاد تغییرات جزئی در سایت هم کم هزینه است و هم مدت زمان کمی نیاز دارد و اکثر صاحبان وب سایت دوست دارند کارشان زود و با کمترین هزینه انجام شود ولی واقعیت گاهی چیز دیگری است برای مثال اگر سیستم مدیریت محتوای سایت یک سیستم منسوخ شده باشد و جز آن دسته از سیستم های مدیریت محتوا باشد که دیگر پشتیبانی نمیشوند آیا باز هم کار عاقلانه ایجاد تغییرات جزئی است ؟

بدون شک هزینه کردن روی سیستمی که دیگر پشتیبانی نمیشود تلف کردن سرمایه و زمان است و همچنین بزودی ممکن است وب سایت با مشکلات امنیتی همراه شود و یا دزدیده شدن اطلاعات توسط نفوذگران باعث از دست رفتن اعتبار شرکت شود . در این مواقع پیشنهاد تیم طراحی سایت سئو نود تغییر کلی سیستم مدیریت محتوای وب سایت شماست .

درست است این پیشنهاد هزینه زیادی نسبت به راهکار اول دارد و مدت زمان زیادی نسبت به تغییرات جزئی طول خواهد کشید ولی یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب میشود و در آینده هزینه کمتری جهت تغییر و بروز رسانی و نگهداری وب سایت پرداخت خواهید کرد . این کار دقیقا مثل این است که به جای تعمیر یک خانه کاهگلی یک خانه جدید بنا کنید .

اما گاهی کارفرما تمایل دارد تا سایت را به کلی تغییر دهد بدون اینکه به خطرات احتمالی که تغییر کلی سایت میتواند در سئو داشته باشد توجه کرده باشد . یکی از اشتباهات رایج در طراحی مجدد سایت عدم توجه به مطالب منتشر شده قبلی در سایت میباشد . اگر مطالب در موتورهای جستجوگر مثل گوگل ثبت شده باشند عدم انتقال صحیح مطالب با لینک های قبلی به سایت جدید قطعا فاجعه بار خواهد بود به طوری که اگر سایت طراحی مجدد نمیشد خیلی بهتر و کارایی آن بیشتربود . در چنین مواردی اولویت بهینه سازی سایت و تغییرات جزئی سایت گزینه مناسب تری است . البته اگر سیستم موجود قابلیت های جدید را پشتیبانی نکند ناچار به طراحی مجدد سایت به صورت کلی هستیم البته میتوان با انتقال اصولی اطلاعات از به وجود آمدن فاجعه در سئو سایت جلوگیری کرد .

بازطراحی سایت

با گذشت زمان و پیشرفت بشر روز به روز بعضی مشاغل از بین میروند و کسب و کارهایی که خدمات قدیمی ارائه می دهند راهی جز نابودی برایشان باقی نمی ماند . در چنین مواردی کسب و کار ها خود را به روز می کنند و خدمات جدید را با خدمات منسوخ شده جایگزین میکنند . همین اتفاق نیز می تواند در وب سایت نیز اتفاق بیفتد و سایت های اینترنتی با نیاز های روز جامعه باید تغییر کنند گاهی تغییرات به حدی است که خدمات جدید هیج ارتباطی با خدمات گذشته ندارد در رویارویی با چنین اتفاقی بهترین راه طراحی مجدد سایت برای خدمات نوین تر و بروز تر است .

اما ممکن است قابلیت های جدید به سایت اضافه کنید و یا خدمات نوینی به کاربران ارائه میدهید البته این خود میتواند شامل تغییرات جزئی یا ایجاد یک وب سایت کامل در کنار سایت اصلی باشد برای مثال شاید بخواهید قابلیت ثبت نام با استفاده از شماره تلفن همراه را به سایت اضافه کنید و یا در سایت خود  قسمت خبرنامه ایجاد کنید تا کاربران سایت را از آخرین مطالب و یا طرح های موجود مطلع کنید . اما گاهی میخواهید خدمات جدیدی ارائه دهید برای مثال شاید بخواهید یک فروشگاه برای محصولات خود در کنار سایت اصلی داشته باشید و یا یک پنل کاربری برای کاربران ایجاد کنید.

اما یکی از درخواست های بسیار مهم کارفرمایان در طراحی مجدد سایت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر است . امروزه داشتن سایت زیبا به تنهایی نمی تواند باعث رونق کسب و کار شود یکی از مهم ترین فاکتور های حال حاضر در دنیای وب سئو مناسب وب سایت است . البته سئو مناسب وابسته به عوامل مختلفی است که مهم ترین آن ها بدون شک محتوای مناسب و مفید برای کاربران است که به صورت اصولی و فنی برای موتور های جستجوگر بهینه شده باشند . اگر چه امروزه افراد مختلف با تکنیک هایی بدون محتوای مناسب وب سایت شما را در نتایج جستجو بالاتر نمایش میدهند ولی پس از مدت کوتاهی توسط موتور های جستجوگر به عنوان متقلب شناخته شده و در لیست سیاه قرار میگیرد .

خدمات طراحی مجدد سایت سئو 90

یکی از سرویس هایی که وب سایت سئو 90 ارائه می دهد طراحی مجدد سایت است . طراحان و برنامه نویسان باتجربه سئو 90 با جدیدترین فناوری های روز دنیای وب به شرکت شما کمک میکنند تا با پیشرفت جهانی همگام شوید . تیم طراحی مجدد وب سایت سئو 90 خدمات زیر را ارائه می دهد:

  • افزایش ترافیک و بازدید سایت در کمترین زمان ممکن
  • باز طراحی سایت با شکل و شمایل جذاب و کاربر پسند
  • بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو
  • تولید محتوای اصولی
  • افزایش سرعت بارگذاری سایت
  • پشتیبانی فنی وب سایت
  • افزودن امکانات جدید به سایت
  • انتقال سایت از یک هاست به هاست جدید
  • ایجاد فروشگاه برای فروش محصولات
  • و …

البته طراحی مجدد سایت علاوه بر موارد گفته شده ممکن است به دلایل شخصی کارفرما نیز مربوط باشد و طبق آن انجام شود که در هر صورت توسط تیم برنامه نویسی سئو 90 به شکل کامل انجام خواهد گرفت .

موارد مربوط به تغییر قالب کاملا به سلیقه مشتری صورت می گیرد و شما می توانید هر طرحی که در ذهن دارید برای ما مجسم کنید تا آن را به واقعیت تبدیل کنیم . در رابطه با تغییر سیستم مدیریت محتوا و سایر امکانات وب سایت نیز دقیقا به همین اندازه دست شما باز است و می توانید به راحتی در تمامی موارد با تیم برنامه نویسی و طراحی ما مشاوره نمائید .

چقدر زمان برای این کار نیاز است ؟

خدمات طراحی مجدد سایت بسته به نوع تغییرات ممکن است زمان متفاوتی داشته باشد .

باید گفت اگر تغییرات مربوط به قالب سایت است ، و سیستم مدیریت شما یک سیستم بروز است ممکن است 1 الی 3 هفته زمان بر باشد .

اگر تغییرات شما مربوط به قالب است ، اما سیستم مدیریت شما هم تغییر خواهد کرد در واقع یک پروسه طراحی سایت از صفر در نظر گرفته می شود و از 30 الی 45 روز مدت زمان آن تحویل متغیر است .

در صورتی که سیستم مدیریت محتوا تغییر خواهد کرد اما قالب شما همان قالب باقی خواهد ماند ، بسته به شرایط سیستم مدیریت 30 الی 40 روز زمان نیاز دارد .

بسته به نوع سلیقه و نیاز شما تیم سئو 90 در خدمت شماست . باتشکر