بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک طراحی سایت املاک با سئو 90 ! امروزه با پیشرفت دنیای اینترنت اکثر افراد برای یافتن پاسخ خود اولین گزینه ای که از آن استفاده میکنند جستجو در اینترنت است حتی افرادی که از اینترنت و وب گردی سر رشته ای ندارند در مواجه با سوالی از اطرافیان خود میخواهند تا در […]

8 2,057 4.5
طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک با سئو 90 ! امروزه با پیشرفت دنیای اینترنت اکثر افراد برای یافتن پاسخ خود اولین گزینه ای که از آن استفاده میکنند جستجو در اینترنت است حتی افرادی که از اینترنت و وب گردی سر رشته ای ندارند در مواجه با سوالی از اطرافیان خود میخواهند تا در اینترنت راجب سوال ان ها جستجو کنند . اینترنت فرصت خوبی در اختیار مشاغل گوناگون قرار داده است تا آن ها بتوانند کسب و کار خود را گسترش دهند و خدماتی را به سراسر کشور ارائه دهند. باید قیول کنیم دیگر تبلیغات سنتی مثل آگهی ها و بیلبوردهای خیابانی جایگاهی در میان مردم ندارند و مردم امروزه بیشتر از شبکه های اجتماعی و اینترنت استفاده میکنند و اینترنت زمان زیادی از مردم را در روز مشغول به خود میکند . حتی خیلی از افراد در خیابان فقط به گوشی خود نگاه میکنند و از اتفاقاتی که در پیرامون آن ها می افتد بی خبر هستند.

طراحی سایت | تماس با ما

با این وضعیت این یک ضرورت برای کسب و کارها بنظر می رسد که با تاسیس و راه اندازی وب سایت در زمینه فعالیت خود از دنیای سنتی به دنیای مدرن تغییر مکان دهند تا بتوانند از فرصت های مناسبی که دنیای اینترنت در اختیارشان قرار داده است استفاده کنند .

شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که یکی از نزدیکان شما برای خرید و فروش زمین و یا اجاره و رهن خانه از شما خواسته باشند که در اینترنت مورد مناسب را پیدا کنید . در بین مشاغل گوناگون مشاورین املاک و بنگاه های املاک نیز میتوانند با راه اندازی و طراحی سایت املاک خدماتی چون خرید و فروش و رهن و اجاره را به کاربران ارائه دهند . افراد هم میتوانند به راحتی توسط اینترنت به چنین وب سایت های مراجعه کرده و ملک و زمین مورد نیازشان را پیدا کنند و یا اگر زمین و ملکی برای فروش دارند مشتری خوبی برای ملک خود پیدا کنند.

مشاورین املاک میتوانند با راه اندازی وب سایت املاک خود را به بقیه افراد معرفی کنند و هر روز تعداد مشتریان خود را افزایش دهند . علاوه بر آن یک وب سایت املاک مزایایی زیادی نسبت به یک بنگاه سنتی دارد لذا طراحی سایت املاک سیار اهمیت دارد .

طراحی سایت املاک چقدر موثر است ؟

پیدا کردن یک خانه مناسب برای خرید یا اجاره ، همیشه یک کار پرزحمت و زمان بر میباشد . برای اینکار مشتری مجبور است به بنگاه های املاک متفاوتی مراجعه کند و فایل های متفاوتی را بررسی کند و پس از بررسی دقیق فایل های موجود از بین فایل ها چند فایل را انتخاب کرده و برای بازدید از ملک به محل ملک مراجعه کنند که این کار هم برای مشتری و هم برای مشاورین املاک هزینه دارد و زمان زیادی از مشاورین املاک برای توضیح دادن ویژگی ها و شرایط ملک به مشتری میگیرد.

طراحی اختصاصی انواع وب سایت های املاک ، شرکتی ، فروشگاهی و … توسط برنامه نویسان حرفه ای گروه سئو 90

علاوه برا این واقعا ما چه تعداد فایل را میتوانیم هر روزه به مشتری نشان دهیم و ویژگی های آن را به درستی و دقیق به مشتری اطلاع دهیم . آیا این بهتر نیست خود  مشتری ابتدا از میان هزارن فایل ملک مورد نظر را پیدا کند و ما فقط آن فایل را به مشتری نشان دهیم . در یک وب سایت املاک مشتری میتواند از بین هزارن گزینه ، ملک مورد نظر را به راحتی پیدا کند ویژگی ها و امکانات هر ملک را بررسی کند و یا حتی میتواند تصاویر ملک را نگاه کند و پس از بررسی دقیق و انتخاب به آژانس املاک مراجعه کند . این کار باعث صرفه جویی زمانی برای کارشناسان املاک در آژانس املاک خواهد شد. پس طراحی سایت املاک بسیار کارآمد است .

امکان دسته بندی

یکی از مزیت های خوب در طراحی سایت املاک ،  امکان دسته بندی ملک های مختلف است . برای مثال میتوان دسته بندی آپارتمان و ویلا و خانه مسکونی و زمین را ایجاد کرد تا کاربر با انتخاب دسته مورد نظر به راحتی فقط به املاک آن دسته بندی دسترسی داشته باشد . این کار باعث میشود سریع تر مشتری ملک مورد نظر را پیدا کند و از سر در گمی میان هزارن فایل نامرتبط جلوگیری شود.

موقعیت ملک

یکی از ویژگی های جالب و جذاب در طراحی سایت املاک امکان افزودن موقعیت ملک است با این کار میتوان به مشتریان سراسر کشور خدمت دهی کرد برای مثال کاربر وب سایت املاک با مشخص کردن موقعیت مکانی ملک میتواند ملک مورد نظر را در استان و شهر و منطقه دلخواه جستجو کند . مثلا با انتخاب استان تهران فقط املاکی که در استان تهران هستند به کاربر نمایش داده میشود و یا با انتخاب شهر تهران فقط املاک مربوط به شهر تهران به کاربر نمایش داده میشود و یا کاربر با انتخاب یکی از مناطق شهر تهران میتواند به املاک ثبت شده در آن منطقه دسترسی داشته باشد .

جستجو در سایت

در یک وب سایت املاک به دلیل وجود فایل های گوناگون پیدا کردن ملک مورد نظر کمی مشکل است و ممکن است که کاربر در بین هزارن فایل سردر گم شود . با استفاده از جستجوی پیشرفته ، پیدا کردن ملک مورد نظر راحت تر است . جستجوی پیشرفته این امکان را میدهد با نوشتن قسمتی از عنوان ملک به املاکی که شامل آن کلمه است دسترسی داشته باشید برای مثال با تایپ کلمه آپارتمان در بین هزارن فایل املاکی که در عنوان آن ها  و یا توضیحات آن ها کلمه آپارتمان ذکر شده باشد به کاربر نمایش  داده میشود . همچنین براساس قیمت ، متراژ ، تعداد اتاق و سایرپارامتر ها هم می توان املاک مورد نظر را جستجو کرد .
طراحی سایت املاک حرفه ای

فیلتر گذاری های مختلف

یکی از ویژگی های خوب در طراحی سایت املاک این گزینه است . اما جستجو به تنهایی کافی بنظر نمی رسد گاهی باید کمی در جستجو جزئیات نیز باید مد نظر قرار گیرد . در یک وب سایت املاک برای جستجو در بین جزئیات میتوان از قابلیت فیلتر کردن فایل ها براساس ویژگی ها و امکانات ثبت شده در فرم ملک کمک گرفت . فیلتر کردن یکی از مزیت های ویژه وب سایت املاک نسبت به آژانس های سنتی میباشد در فیلتر گذاری مشتری میتواند براساس بودجه خود و با مشخص کردن محدوده قیمتی املاکی را که فقط در آن رنج قیمتی هستند مشاهده کند و یا میتواند املاکی که داری پارکینگ باشند را جستجو کند همچنین میتواند ملک ها را براساس داشتن تصاویر و تعداد اتاق خواب و تعداد طبقات و موقعیت مکانی ملک و  تعداد واحد ها و داشتن آسانسور و یا هر نوع ویژگی و امکاناتی فیلتر کند تا سریع تر به هدف خود نزدیک تر شود . فیلتر کردن باعث افزایش چشمگیر سرعت پیدا کردن ملک مورد نظر توسط کاربران میشود.

امکان ثبت ملک توسط افراد

یکی دیگر از امکانات و ویزگی هایی که در طراحی سایت املاک وجود دارد امکان افزودن فایل ملک از طرف کاربران است دیگر نیازی نیست فرد برای ثبت ملک خود برای اجاره و رهن و فروش به صورت حضوری به دفتر اژانس مراجعه کند کافیست از طریق وب سایت با تکمیل کردن فرم املاک به راحتی ملک خودر را دربین هزارن ملک دیگر ثبت کند و به راحتی ملک خود را در معرض دید میلیون ها کاربر از سراسر کشور قرار دهد . همچینین این قابلیت وجود دارد که تصاویری از ملک خود را ثبت کند و امکانات ملک را مشخص کند برای مثال تعداد اتاق خواب و داشتن آسانسور ، پارکینگ و …

امکان ثبت آزانس های دیگر

طراحی سایت املاک یک گزینه دیگر را هم در اختیار ما می گذارد پس امکان دیگری که میتوان به وب سایت املاک افزود این است که علاوه بر کاربران عادی آژانس های املاک نیز بتوانند فایل های خود را در سایت بارگذاری کنند و مشتری با انتخاب ملکی از میان املاک یک آژانس خاص برای مراجعه حضوری اطلاعات آن آژانس را دریافت کند این کار میتواند به گسترش وب سایت املاک کمک بیشتری کند و باعث آسان تر شدن خدمت دهی به سراسر کشور میشود چرا که در هر شهر و منطقه ای آژانس مربوط به آن منطقه راحت تر میتواند به کاربر اطلاعات اضافی را بدهد .

امکانات یک وب سایت املاک

برخی امکانات کلی که می توان هنگام طراحی سایت املاک در نظر گرفت :

  • ثبت ملک توسط کاربران
  • ثبت ملک توسط آژانس ها املاک
  • امکان افزودن نردبان کردن ملک
  • جستجو ملک و تعریف فیلتر های مختلف
  • امکان ثبت تصاویر ملک
  • ثبت ویژگی ها و امکانات ملک
  • افزودن موقعیت ملک
  • جستجو براساس موقعیت ملک
  • ایجاد دسته بندی های مختلف برای ملک
  • و …

شما عزیزان جهت طراحی سایت املاک می توانید با مجموعه سئو 90 مشاوره نموده و وب سایت خودتان را با امکانات دلخواه از ما تحویل بگیرید . سئو 90 از مجموعه های موفق در زمینه طراحی انواع وب سایت های اختصاصی می باشد . جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید . با تشکر سئو 90

مدیر سئو نود

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

بروزرسانی های جدید وردپرس و اضافه شدن امکانات جدیدتر در هر نسخه ، ممکن است باعث سردرگمی برخی برنامه نویسان و یا وب مستر ها شود . در این مقاله تغییر ابزارک های بلوک وردپرس را بررسی و راه حل های آن را ارائه خواهیم کرد .

9 2,597

برای شروع طراحی قالب های وردپرسی شما تنها 4 گام اصلی نیاز دارید ! اما آیا تنها نکته مهم ، شناخت این پیشنیاز ها است یا دسترسی به منابعی که آموزش های باکیفیتی جهت یادگیری ارائه کنند ؟ در این مقاله بررسی خواهیم کرد .

2 739
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

دیدگاه های شما
مرادی ۱۱ / ۱۳۹۹

سلام چرا نقشه فقط با فیلتر شکن میاد؟ البته بعضی وقتا هم بدون فیلتر شکن نمایش داده می شه ولی نمیدونم دلیل چی هست که این اتفاق می افته اما نقشه ای که برای تماس باما گذاشتن خیلی درست نشون میده

امید قدیمی ۱۱ / ۱۳۹۹

با سلام باید دید نقشه ای که در داخل سایت هست به چه روشی تنظیم شده . از اینجا نمیشه چیزی گفت متاسفانه چون اطلاعات کافی نداریم . اما اصلی ترین دلیل میتونه تحریم و فیلتر بودن سایت نقشه باشه .

حسین اشلو ۱۱ / ۱۳۹۹

برای فروختن لوازم ساختمانی داخل سایت مشاوری املاک چه مجوز هایی باید داشته باشیم ؟ کلا برای اینکه بشه هرچیزی که برای ساختمان هست مثل مصالح ، کاغذ دیواری و مثل این موارد

امید قدیمی ۱۱ / ۱۳۹۹

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز . کلا برای فروش هر چیزی در داخل وب سایت اول از هرچیز نماد اعتماد برای سایت نیازه . اگر محصولات بهداشتی هم باشه فکر کنم مجوز وزارت بهداشت هم نیازه .

King ۱۱ / ۱۳۹۹

یه سایت که همه امکانات رو داشته باشه چقدر میشه هزینه طراحی کردنش ؟میخواستم سقف قیمت رو بدونم که امکاناتش را جمع بندی کنم یکی هم اینکه برای اضافه کردن امکانات توی اینده مشکلی پیش میاد ؟یعنی می خوام بگم همه چیز باید از اول باشه یا بعدا میشه اضافه کرد بازم امکانات را زیاد کرد؟

امید قدیمی ۱۱ / ۱۳۹۹

با سلام برای داشتن یک دید کلی از هزنیه های طراحی سایت میتونید قسمت هزینه طراحی سایت که در سایت ارائه شده است را مشاهده کنید . در مورد طراحی هم باید گفت هیچگونه محدودیتی در سایت های اختصاصی وجود نداره و میشه بعدا هر امکاناتی را به سایت اضافه کرد .

رزقی ۱۱ / ۱۳۹۹

شما برای سایت بنگاه چقد هزینه میگیرید؟برای آموزش دادنش چقد هزینه میشه؟اگه توی شهر دیگه باشه ممکن هست که سایت رو درست کنید؟

امید قدیمی ۱۱ / ۱۳۹۹

با سلام . هزینه های طراحی در قسمت " هزینه طراحی سایت " قرار گرفته اند . در مورد طراحی پروژه در شهر های دیگر هم مشکلی وجو نداره در خدمت شما هستیم .

آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود