طراحی سایت : سوله سبک

FrontEnd

لیستی از امکانات ظاهری و قالب سایت در بخش کاربران سایت

  • قالب اختصاصی
  • بخش نمونه کارها
  • معرفی محصولات
  • گالری تصویری ، ویدئویی
  • پلاگین های زیبا جی کوئری

BackEnd

بخشی از امکاناتی که برای هسته سایت درنظر گرفته شد است

  • مدیریت حرفه ای
  • تنظیمات پیشرفته
  • سئو اختصاصی
  • خدمات نامحدود
  • فرم های ثبت سفارش

طراحی سایت ، سوله سبک

طراحی سایت برای شرکت سوله سبک توسط گروه سئو 90 ، به شکل اختصاصی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام شده است . این وب سایت یک سایت تماما شرکتی است که راه تعاملی سایت با مشتریان آن ، از طریق فرم های ثبت سفارش و استعلام است .

این وب سایت و درواقع این شرکت به دلیل فعالیت در زمینه ساخت و اجرای سوله ، نیازمند بود تا همواره لیست قیمت ها و راه های تعاملی را برای کاربران و مشتریان خود روشن نماید .

از این جهت بخش هایی جهت ارائه لیست های قیمت و همچنین فرم هایی جهت تکمیل توسط کاربر ضروری است . کاربران با مراجعه به وب سایت بابد بتوانند بخش مربوط به قیمت ها و همچنین فرم استعلام و یا ثبت سفارش را پیدا کرده و از آنها استفاده کنند .

نکته جالبی که در وب سایت سوله سبک وجود دارد داشتن فرم های چند مرحله ای است که کاربران قدم به قدم آنها را تکمیل می کنند . نکته مهمی که در این سایت وجود دارد سادگی در دسترسی به بخش ها و همچنین عدم درگیر کردن بیش از حد کاربر در سایت است . این دو نکته همان موضوع تجربه کاربری است که نه تنها در این وب سایت بلکه بابد در تمام سایت ها که کاربر را درگیر می کنند بسیار رعایت شود .

قالب این وب سایت تماما اختصاصی و طبق طرح کارفرما اجرا شده است . استفاده از چند پلاگین جذاب جی کوئری این وب سایت را زیباتر نموده است . این وب سایت هم همچون تمام وب سایت های شرکتی ، دارای بخش معرفی نمونه کارها می باشد که یکی بخش جدایی ناپذیر برای تمام وب سایت های شرکتی است . برای صاحبان این وب سایت ها بسیار مهم است . در کنار این بخش ، قسمت معرفی محصولات هم در این سایت برنامه نویسی شده است اما در حال حاضر فعال نیست . زمانی که کارفرما قصد داشته باشد تا محصولات خود را به سایت اضافه نماید ، به راحتی از بخش محصولات که در بخش مدیریت قرار داده شده است تمامی محصولات را در سایت قرار خواهد داد .

بخش خدمات هم که یکی از بخش های اصلی وب سایت های شرکتی است . درواقع سایت های شرکتی با خدمات خود شناخته می شوند . در صفحه اول این وب سایت طبق خواسته کارفرما بخشی تحت عوان معرفی شرکت قرار داده شده و بخش خدمات هم در زیر این بخش قرار داده شده است .

با توجه به اینکه این وب سایت از ابتدا قصد بهینه سازی را هم داشت لذا تمامی بخش هایی که مربوط به سئو در قالب وب سایت بودند ( سئو داخلی ) به شکل کامل اجرا شدند و به محض آپلود سایت ، آماده تولید محتوا و انجام کارهای سئو خارجی بود .

از همین جهت بخش اخبار و مقالات در ابن وب سایت فعال است و به شکل داینامیک وب سایت در حال فعالیت است . وب سایت سوله سبک حداکثر نمره را در قدم اول از جهت سئو داخلی داشته و در حال حاضر در کلمات کلیدی کارفرما صفحه اول را به خود اختصاص داده است .

شما می توانید با مراجعه به وب سایت اصلی این شرکت ( سوله سبک ) سایر امکانات و ویژگی های آن سایت را مشاهده نمائید . ضمن اینکه جهت طراحی انواع وب سایت های شرکتی به شکل اختصاصی با ما در ارتباط باشید .

باتشکر گروه سئو 90

100% رسپانسیو
90% سئو
80% سرعت
80% امنیت
 مشاهده سایت اصلی  نمونه کارهای بیشتر

طراحی سایت برای شرکت سوله سبک ، یک سایت شرکتی با تمامی امکانات ، قالب اختصاصی ، فرم های سفارش و سئو داخلی کامل ، سئو شده در کلمات کلیدی توسط سئو 90

سئو 90