طراحی سایت : سینک سیانی

FrontEnd

لیستی از امکانات ظاهری و قالب سایت در بخش کاربران سایت

  • قالب اختصاصی
  • 3 دمو متفاوت
  • خدمات ، همکاران
  • گالری تصویری ، ویدئویی
  • اسلایدر های فوق حرفه ای

BackEnd

بخشی از امکاناتی که برای هسته سایت درنظر گرفته شد است

  • مدیریت حرفه ای
  • خرید آنلاین
  • درگاه امن
  • سئو اختصاصی
  • پشتیبانی کاربران

طراحی سایت ، سینک سیانی

طراحی سایت شرکت سیانی ( سینک سیانی ) ، برپایه یک سایت فروشگاه شرکتی می باشد . این وب سایت ، فروش آنلاین محصولات را در قالب یک فروشگاه قدرتمند با امکانات فوق پیشرفته ارائه می نماید . خرید آنلاین الویت اول در این فروشگاه می باشد . اما مهم تر از آن سهولت خرید و عدم سردرگمی کاربر هنگام ورود به این وب سایت است .

موضوع مهم در سایت های فروشگاهی همواره تجربه کاربر از وب سایت شماست . کاربران هنگامی که وارد وب سایت های فروشگاهی می شوند تمایل دارند تا هرچه سریع تر به محصول مورد نظر دسترسی داشته باشند . این دسترسی تنها با دسته بندی درست محصولات ممکن است . در فروشگاه های اینترنتی به دلیل اینکه تعداد محصولات بسیار زیاد است لازم است تا دسته بندی به شکل بسیار مناسب صورت گیرد .

ابن وب سایت یک طراحی متفاوت تر از اکثر سایت های فروشگاهی دارد . معمولا وب سایت ها فروشگاهی دارای ظاهر های یکسان هستند اما قالب شرکت سینک سیانی به دلیل اختصاصی بودن قالب ، کاملا با توجه به سلیقه کارفرما و همچنین تجربه کاربری مناسب طراحی و برنامه نویسی شده است .

در همین سایت به محض ورود ، کاربران یک منو اصلی با آیتم های بسیار کم ولی با دسترسی مناسب را می بینند . به این دلیل که در حال حاضر فعالیت این وب سایت بر بستر فروش سینک می باشد ، منو دسترس به تمامی محصولات سینک قرار داده شده است .

همچنین یک اسلایدر بسیار زیبا برای نمایش تصاویر محصولات بسیار شیک و زیبا در ابتدای سایت قرار دارد . بخش اصلی سایت که متشکل از دو ستون است و ستون سمت راست مربوط به آخرین محصولات و سمت چپ یک ستون کناری با ویژگی های کاربردی .

ستون سمت راست همانطور که گفته شد نشان دهنده اخرین محصولات ارسال شده در سایت می باشد که در یک قالب بسیار زیبا طراحی شده اند و بسیار کاربر پسند می باشد . ستون سمت چپ که دسترسی به جستجو محصولات و همچنین یک دسترسی سریع به دسته بندی کلی سینک ها دارد . همچنین یک بخش مناسب برای توضیحات سایت و زمینه فعالیت وب سایت قرار داده شده است .

سایر امکانات سایت

وب سایت سینک سیانی به دلیل فروشگاهی بودن مسلما نیاز به تبلیغات و بنر های تبلیغاتی محصولات داخل سایت خواهد داشت که لازمه تمامی سایت های فروشگاهی هستند . به همین دلیل در ابتدای سایت بخش های بنر های تبلیغاتی محصولات درج شده است . همچنین بخش خدمات هم در ابتدای سایت قرار داده شده است که قالبی بسیار زیبا دارد .

یکی دیگر از بخش های بسیار خوب در قالب سینک سیانی بخش گالری  تصویری و ویدئویی می باشد که تصاویر و ویدئو های تولیدات محصول ، مراحل ساخت ، کیفیت محصولات نهایی تولیدی و … در قالبی بسیار شیک و زیبا در سایت در نظر گرفته شده است .

بخش خدمات ، شبکه های اجتماعی ، محصولات متغیر با توجه به نوع محصولات ، فوتر های حرفه ای ، صفحات متغیر با انتخاب چیدمان های مختلف برای نمایش نوع محصولات ، 3 دمو اختصاصی و برنامه نویسی شده برای قالب جهت تغییر در صورت نیاز ، بخش محصولات پیشنهادی ، محصولات مرتبط ، محصولات شگفت انگیز ، تعریف کوپن تخفیف و مشتریان ویژه ، اتصال آن به درگاه های پرداخت و پشتیبانی کاربران هم بخشی از امکانات برنامه نویسی شده در روی سایت سینک سیانی می باشد .

بخش مدیریت وب سایت سینک سیانی با سیستم قدرتمند برنامه نویسی شده و دارای بخش کنترل تنظیمات کاملا پیشرفته و قابل توسعه است تا کنترل تمامی بخش های سایت های سایت را برای مدیر سایت ممکن سازد .

همچنین برنامه نویسی این سیستم به گونه ای کاملا استاندارد انجام شده است تا هر برنامه نویس حرفه ای بتواند به راحتی در آینده سیستم را توسعه دهد . یکی از کارهای استاندارد در طراحی و برنامه نویسی وب سایت ها توسط گروه سئو 90 ، برنامه نویسی در نهایت استاندارد و ماژول بندی می باشد به گونه ای که سیستم توسط خود برنامه نویسان و یا سایر مهندسین وب ، قابلیت تغییر داشته باشد .

وب سایت های فروشگاهی همواره نیاز به تحلیل مناسب داشته و تجربه کاربری در فروشگاه های اینترنتی بسیار مهم است . به همین دلیل حتما قبل از اقدام به طراحی سایت های فروشگاهی حتما بخوبی مشاوره های لازم را دریافت نمائید چرا که نیاز همه فروشگاه ها  و محصولات ویترین تمامی فروشگاه ها با هم متفاوت خواهد بود .

جهت طراحی سایت توسط سئو 90 می توانید با ما در ارتباط باشید . با تشکر

 

100% رسپانسیو
80% سئو
80% سرعت
80% امنیت
 مشاهده سایت اصلی  نمونه کارهای بیشتر

طراحی سایت شرکت سیانی ( سینک سیانی ) ، برپایه یک سایت فروشگاه شرکتی می باشد . این وب سایت ، فروش آنلاین محصولات را در قالب یک فروشگاه قدرتمند با امکانات فوق پیشرفته ارائه می نماید .

سئو 90