طراحی سایت : بیمه پارسیان ( بیمه چی )

FrontEnd

لیستی از امکانات ظاهری و قالب سایت در بخش کاربران سایت

  • قالب اختصاصی
  • 5 دمو متفاوت
  • مگامنو
  • خدمات ، همکاران
  • اسلایدر های فوق حرفه ای

BackEnd

بخشی از امکاناتی که برای هسته سایت درنظر گرفته شد است

  • مدیریت حرفه ای
  • سئو اختصاصی
  • استعلام بیمه
  • تنظیمات حرفه ای
  • درگاه بانکی

طراحی سایت ، نمایندگی بیمه پارسیان ( نمایندگی مختاری )

طراحی سایت بیمه پارسیان ( بیمه چی ) ، نمایندگی مختاری بر پایه یک سایت شرکتی اما با قابلیت های فوق حرفه ای صورت گرفته است . بخش های ظاهری سایت شامل مگا منو برای دسترسی و بخش بندی هرچه بهتر سرفص ها و خدمات ، بخش استعلام انواع بیمه نامه ها ( عمر ، بدنه ، آتش سوزی و … ) ، بخش ثبت نام انواع بیمه نامه ها که به وسیله فرم های فوق حرفه ای مدیریت و کنترل می شوند .

بخش مربوط به خدمات اصلی سایت ، و همچنین بخش معرفی نمایندگی در کنار نظرات کاربران و مشتریان این نمایندگی ، به همراه بخش اخبار و مقالات سایت .

همچنین بخش تماس ، شبکه های اجتماعی ، رزومه و همچنین سوابق این نمایندگی در داخل وب سایت قرار گرقته است . یکی از بخش های تنظیم شده برای تمامی سایت های شرکتی بخش گالری تصویری یا ویدئویی است که در وب سایت نمایندگی بیمه پارسیان نیز این بخس در نظرگرفته شده است .

بخش مدیریت این وب سایت با سیستم قدرتمند برنامه نویسی شده و دارای بخش کنترل تنظیمات کاملا پیشرفته و قابل توسعه است تا کنترل تمامی بخش های سایت های سایت را برای مدیر سایت ممکن سازد .

همچنین برنامه نویسی این سیستم به گونه ای کاملا استاندارد انجام شده است تا هربرنامه نویس حرفه ای بتواند به راحتی در آینده سیستم را توسعه دهد . یکی از کارهای استاندارد در طراحی و برنامه نویسی وب سایت ها توسط گروه سئو 90 ، برنامه نویسی در نهایت استاندارد و ماژول بندی می باشد به گونه ای که سیستم توسط خود برنامه نویسان و یا سایر مهندسین وب ، قابلیت تغییر داشته باشد .

سایر امکانات سایت

وب سایت نمایندگی بیمه پارسیان همچنین از سئو داخلی بسیار بالایی برخوردار است . تمامی فاکتور های سئو داخلی در طراحی قالب این وب سایت به شکل کامل رعایت شده و تمامی نمرات مربوط به آنالیز سئو را در زمینه سئو داخلی کسب نموده است .

رنگ بندی سایت کاملا متناسب با رنگ سازمانی بیمه پارسیان انجام گرفته و همچنین طراحی رسپانسیو ( واکنشگرایی برای تمامی پلت فرم ها همچون موبایل و تبلت ) به شکل کامل و به میزان 100% در این وب سایت رعایت شده است .

قسمت اخبار و مقالات سایت کاملا متناسب با اخرین اصول سئو و پارامتر های مورد نیاز در سایت برنامه نویسی شده است تا به راحتی توسط موتور های جستجو قابل ایندکس باشند .

یکی دیگر از امکانات خوب در وب سایت بیمه چی  ، بخش ثبت نام بیمه نامه می باشد که کاربران سایت می توانند از طریق فرم مخصوص تقاضای ثبت نام بیمه نامه را به نمایندگی ارسال کنند و هزینه را توسط درگاه پرداخت آنلاین و یا سایر روش ها پرداخت نمایند .

بخش هایی همچون خدمات ، معرفی گواهینامه ها و سوابق ، نطرات مشتریان ، بخش های معرفی و … نیز که غالبا در سایت های شرکتی قرار داده می شوند هم در بیمه چی وجود دارند .

تجربه کاربری در این وب سایت تا حد زیادی استاندارد سازی شده است و کاربران در وهله اول ورود به سایت می توانند به راحتی به بخش های مورد نظر دسترسی داشته باشند . اسنفاده از مگا منو یا همان منو های قابل دسته بندی ، بخش بندی بهتری را برای مدیر و کاربران وب سایت فراهم می نماید .

باتشکر

سئو 90

 

100% رسپانسیو
90% سئو
80% سرعت
80% امنیت
 مشاهده سایت اصلی  نمونه کارهای بیشتر

طراحی سایت نمایندگی بیمه پارسیان ( بیمه چی ) ، نمایندگی مهندس مختاری ، طراحی با تمامی امکانات اختصاصی و برنامه نویسی حرفه ای ، به همراه سئو فوق العاده

سئو 90