بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
%40 تا 60% تخفیف برای دوره های جامع

با شرکت در دوره های قسمت نقشه راه ، می توانید مهارت های لازم جهت ورود به بازار کار را کسب کنید .

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

نقشه راه وردپرس

اگر شما نیز علاقمند هستید تا وردپرس را به عنوان یک برنامه نویس توسعه دهید ، بهترین دوره های آموزشی را برایتان تدریس کردیم

در این جلسه بخش مربوط به برنامه نویسی صفحه مشاورین املاک را به شکل کامل به اتمام خواهیم رساند و نکات مربوط به ایجکس را هم بررسی خواهیم کرد .

0 147
فیروز بیگلری ۱۳۹۹-۱۲-۰۴

در این قسمت روی انجام تنظیمات نقشه در صفحه پنل کاربری و صفحه جزئیات املاک کار می کنیم و بخش نمایش ویژگی ها شاخص در کارت املاک را هم به اتمام خواهیم رساند .

0 157
فیروز بیگلری ۱۳۹۹-۱۰-۰۹

در این جلسه قسمت نهایی مربوط به نمایش موقعیت و امکانات آگهی در کارت املاک رو به اتمام خواهیم رساند .

0 147
فیروز بیگلری ۱۳۹۹-۱۰-۰۹

در جلسه 103 از دوره آموزشی ، وارد بخش انجام برخی تغییرات در سایت خواهیم شد که البته بیشتر این تنظیمات مربوط به امنیت و همچنین سطوح دسترسی کاربران مختلف در سایت خواهند بود .

1 147
فیروز بیگلری ۱۳۹۹-۱۰-۰۹

در این جلسه قسمت های باقی مانده از کارت املاک و آگهی هارو تکمیل می کنیم و آیتم های خاصی از ویژگی های املاک را در این کارت نمایش خواهیم داد .

0 173
امید قدیمی ۱۳۹۹-۱۰-۰۳

در این جلسه قسمت مربوط به تنظیم رسپانسیو سایت رو ادامه خواهیم داد و در نهایت در جلسه بعدی بخش های باقی مونده در 6 جلسه تکمیلی رو به پایان خواهیم برد .

0 142
امید قدیمی ۱۳۹۹-۱۰-۰۳

در این جلسه از دوره آموزشی ابتدا ابزارک های باقی مانده مثل ابزارک های فوتر برنامه نویسی خواهد شد ، فایل استایل لیست بندی شده و نهایتا تنظیم رسپانسیو سایت آغاز خواهد شد .

0 158
امید قدیمی ۱۳۹۹-۱۰-۰۳

در این جلسه بخش مربوط به مطالب مرتبط در سایت تنظیم خواهد شد ضمن اینکه استایل های سایت هم در بخش هایی که لازم است مورد بازبینی قرار خواهد گرفت .

0 156
امید قدیمی ۱۳۹۹-۱۰-۰۳

در این جلسه قسمت نظرات یا همون کامنت ها در سایت برنامه نویسی میشه ، استایل دهی میشه و در نهایت بخش منو رسپانسیو سایت هم تنظیم خواهد شد .

0 146
امید قدیمی ۱۳۹۹-۱۰-۰۳

در این جلسه بخش مربوط به برنامه نویسی برد کرامب صفحات و همچنین بخش لوگو در سایت را انجام خواهیم داد . همچنین بخش تصویر پیشفرض هم برای آگهی ها کد نویسی خواهد شد .

0 182
امید قدیمی ۱۳۹۹-۱۰-۰۳

در این جلسه بخش برنامه نویسی مربوط به معرفی خدمات سایت هم انجام خواهد شد همچنین یک بخش بسیار فوق العاده در مورد برنامه نویسی تنظیمات چند زبانه هم آموزش داده خواهد شد .

0 162
فیروز بیگلری ۱۳۹۹-۱۰-۰۳

در این جلسه بخش نمایش قسمت های املاک در صفحه اصلی به شکل تماما ماژولار برنامه نویسی خواهد شد تا تمامی امکانات این قسمت ها در اختیار مدیریت باشد .

0 156
فیروز بیگلری ۱۳۹۹-۱۰-۰۳
1 2 3 9