آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه نود و دوم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 92 از دوره خوش اومدین . دوستان این جلسه که فعلا قسمت انتهایی دوره هست ، چند بخش خیلی خفن را برنامه نویسی می کنیم تا سایت ما کامل بشه . سه بخش خیلی مهم در این جلسه بررسی خواهد شد که قسمت های پست پیشتاز ، سفارشی سازی نظرات محصول و همچنین سفارشی سازی بخش امتیاز محصولات است .

اگر به یاد داشته باشید در چند جلسه گذشته خدمتتان عرض کردیم که بخش امتیاز محصولات در قالب شماره نمایش داده می شوند و زیاد خوشایند نیستند ، از این جهت در این جلسه با یک روش و تکنیک فوق العاده ، این قسمت را به شکلی بسیار جذاب برنامه نویسی خواهیم کرد تا کاربر از امتیاز دادن به محصول لذت ببرد .

در این قسمت قبل از هرچیزی بخش مربوط به پست پیشتاز را تکمیل خواهیم کرد . بخش پست پیشتاز و محاسبه قیمت ها توسط شهر یا استان یکی از موارد خیلی مهم در فروشگاه است که لازم است تا پیکربندی مناسبی روی این قسمت داشته و همچنین نحوه کار با این قسمت را کامل یاد بگیریم .

در بخش بعدی خواهیم رفت سراغ سفارشی سازی فرم های بخش ثبت نظرات محصول که فعلا استایل مناسبی ندارد و قصد داریم تا یک استایل خیلی تمیز به این قسمت اعمال کنیم . در این جلسه چندین هوک و همچنین تکنیک جاوا اسکریپتی را یاد خواهید گرفت که بسیار جذاب هستند و روش های ابداعی و در عین حال ساده برای اعمال هرنوع تغییری روی بخش نظرات و همچنین امتیاز محصولات هستند .

پس از این جلسه شما خیلی راحت یاد خواهید گرفت که به چه نحوی بخش کامنت ها و المان های داخل آن را تحت کنترل خود در آورید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90