آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه نود و یکم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 91 از دوره خوش اومدین . خب دوستان این جلسه و همچنین جلسه بعدی ، دو جلسه انتهایی از دوره طراحی فروشگاه اینترنتی خواهند بود و در صورت تقاضای دانشجویان ادامه بخش های آموزش ، مجدد ضبط شده و در داخل پکیج اصلی برای شما قرار داده خواهند شد . خب در این جلسه خواهیم رفت به سراغ یکی از بخش های بسیار مهم که در موضوع UX بسیار تاثیر گذار هست .

اگر توجه کرده باشید ما در قسمت ثبت سفارش و همچنین تسویه حساب فیلد های زیادی داریم که ممکن است کاربر در هنگام ثبت نهایی سفارش به مشکل برخورد نماید . در این جلسه شما خیلی حرفه ای یاد خواهید گرفت که به چه نحوی فیلد هایی که در فرم ثبت سفارش و همچنین تسویه حساب وجود دارند را سفارشی سازی نمائید .

مسلم است که برخی فیلد ها همیشه برای ثبت سفارش و همچنین تسویه حساب لازم است اما برخی فیلد ها را می توان کم کنیم و یا اینکه برخی فیلد ها را خودمان اضافه کنیم که در این جلسه شما یاد خواهید گرفت که چه فیلد هایی را می توان به عنوان فیلد های جدید به این بخش اضافه کرد تا کاربر بتواند امکانات بیشتری هنگام ثبت سفارش داشته باشد .

شما ممکن است قصد داشته باشید تا به کاربر برخی امکانات خاصی را ارائه کنید ، برای مثال بازه زمانی حمل و نقل در ووکامرس وجود ندارد ، و خودمان می توانیم این بخش را به فروشگاه اضافه کنیم تا یک مکان خاص نسبت به سایر فروشگاه ها داشته باشیم . با روشی که در این جلسه به شما آموزش داده خواهد شد شما می توانید خیلی راحت بخش های مورد نظر را اضافه یا کم کنید . پس همراه ما باشید تا این قسمت را هم با یکدیگر به اتمام برسانیم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90