آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه نود ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 90 از دوره خوش اومدین . دوستان یکی دیگر ار قسمت هایی که به درخواست دانشجوهای دوره ضبط شده و در این قسمت قرار هست بریم سراغ تنظیم استایل یکی از بخش هایی که دانشجو های دوره درخواست کرده بودند . اگر خاطرتون باشه ما چند جلسه قبل روی محصولات متغیر کار کردیم و نحوه ایجاد محصولات متغیر رو به شکل کامل به شما آموزش دادیم .

اگر خاطرتون باشه وقتی محصولی رو به شکل متغیر ایجاد میکردیم یکسری ویژگی ها که خودمون به عنوان متغیر محصول تنظیم کرده بودیم در صفحه جزئیات محصول برای ما نمایش داده میشد و باید یکی از این موارد رو انتخاب می کردیم تا بتونیم اون محصول رو متناسب با ویژگی هاش خریداری کنیم .

خوشبختانه یا متاسفانه این ویژگی ها در قالب جدول و Table برای ما نمایش داده میشن که البته میشه در داخل کدهای ووکامرس کاری کرد که به شکل جدول نباشند اما چون ار سطح این دوره خارج بود ما در قالب استاندارد این قسمت رو لود کردیم . در این جلسه به درخواست یکی از دانشجو های محترم دوره ، روی این قسمت کار خواهیم کرد . در حالت کلی یکسری استایل دهی ها اگر روی این بخش صورت بگیره نتیجه نهایی میتونه خیلی قشنگ تر باشه و تراز بندی مناسبی در این بخش داشت .

همچنین علاوه بر تکمیل قسمت درخواستی ، خودمون هم یک تغییر کوچک در بخش مربوط به جدول علاقمندی در داخل بخش حساب کاربری و در قسمت علاقمند ها ایجاد خواهیم کرد تا نهایتا یک وجه خیلی قشنگی در این قسمت هم داشته باشیم .

دوستان قسمت مربوط به خبرنامه و همچنین چند تکنیک دیگه در بخش ووکامرس وجود دارند که در جلسه بعدی به شما آموزش داده خواهند شد . پس همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90