30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نهم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه یکی از بخش های جدایی ناپذیر فروشگاه های اینترنتی به نام پیشنهاد شگفت انگیز محصولات را با هم به شکل کامل طراحی خواهیم کرد .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه نهم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز سلام ، وقت شما بخیر باشه . به جلسه نهم از دوره آموزشی طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس خوش اومدین . همونطور که جلسه قبل خدمتتون عرض کرده بودیم از این جلسه قسمت های آموزشی به شکل پیش نمایش داخل سایت قرار می گیرند و برای مشاهده کامل قسمت های می تونید دوره رو خریداری کنید و از آموزش های کامل ما لذت ببرید .

برای این قسمت ما از ” کارت ” محصولات استفاده می کنیم ضمن اینکه یک بخش تایمر هم در این قسمت طراحی میشه که البته فعلا کار نمی کنه و در قسمت برنامه نویسی پلاگین مربوط به شمارنده رو در این بخش  فعال خواهیم کرد . برای فعال کردن شمارنده در قسمت پیشنهاد ویژه باید از پلاگین های جی کوئری استفاده کنیم .

این قسمت در صفحه اصلی توسط یک برنامه نویسی کامل کنترل خواهد شد . توجه کنید که برنامه نویسی این قسمت ها باید اختصاصی باشه و نمی شه تماما توسط وردپرس اون قسمت رو کنترل کرد و لازمه که خودمون هم خلاقیتی در این قسمت بخرج بدیم تا بتونیم قسمتی رو تنظیم کنیم تا بشه شگفت انگیز بودن و همینطور مدت زمان رو برای یک محصول تنظیم کنیم .

امیدواریم تمامی آموزش هایی که در بخش طراحی قالب به شما ارائه میشن رو کامل یاد بگیرید . نکات مهمی هستند که تجربه چندین سال هستند و شما به کمک دوره های اموزشی میتونید این نکات رو یادگرفته و تجربیات خودتون رو هم به اونها اضافه کنید . همچنین طرح هایی که برای قالب در نظر گرفته میشه طرح کلی قالب سئو 90 هست . شما ممکنه برای قالب خودتون طرح دیگری رو در نظر گرفته باشید . مهم این هست که ساختار کلی رو یاد بگیرید و بعدا هر طرحی که می خواستید رو پیاده کنید .

باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید