بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
پیشفروش دوره آموزش نابغه سئو پلاس در سایت آغاز شد جزئیات بیشتر 1.000.000 تومان تخفیف برای دوره از طریق اینستاگرام

جلسه هشتاد و نهم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

در این قسمت از دوره بر روی استایل حساب کاربری و همچنین فرم های این بخش به شکل کامل کار خواهیم کرد

0 355
جلسه هشتاد و نهم را با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دانشجویان سخت کوش دوره طراحی سایت فروشگاهی ، به قسمت 89 از دوره خوش آمدید و خوشحالیم که تا این جلسه همراه ما بودید . طبق معمول یک پیش نمایش از این قسمت برای شما آماده کردیم اما محتوای اصلی آموزشی در داخل پکیج برای شما قرار داده شده است . از جمله جلساتی که برای بهبود خدمات و کارائی فروشگاه ما ضبط شدند همین چند قسمت انتهایی دوره هستند و سعی کردیم تا هم بر روی قسمت استایل و هم بر روی قسمت برنامه نویسی فروشگاه کمی عمیق تر توجه کنیم تا نتیجه مناسب تری حاصل شود . البته توجه داشته باشید که عمیق شدن زیاد از حد نیز خوب نیست و ممکن است به وسواس تبدیل شود اما بهبود تا جایی که شرایط فراهم باشد بسیار خوب است و ما نیز در این چند قسمت دقیقا همین کار را با هم انجام میدهیم .

توجه : این ویدئو یک پیش نمایش است . این دوره در 10 قسمت اول به شکل رایگان ارائه شده است و از جلسه 10 ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در این قسمت به سراغ بخش حساب کاربری فروشگاه خواهیم رفت ، که قبلا آن را به شکل کامل برنامه نویسی کردیم . یکی از بخش هایی که در سایت خیلی مهم و البته الزامی می باشد همین بخش حساب کاربری است . بنابراین کاربری که داخل فروشگاه ثبت نام نموده و نهایت به قسمت پنل کاربری خود هدایت می شود ، باید هنگام ورود به این قسمت ، هم وجه و استایل مناسبی را مشاهده نماید و هم اینکه قادر باشد تا خیلی راحت با این قسمت کار نموده و سردرگم نباشد که باز هم موضوعات UI و UX در این قسمت مطرح می شوند که البته بهبود بحث UX تا قسمت انتهایی دوره ادامه خواهد داشت .

در این جلسه چندین نکته مهم مطرح هستند که البته این نکات جز ترفند های طراحی نیز محسوب می شوند که گام به گام این ترفند ها را بر روی قالب فروشگاهی اجرا خواهیم کرد . البته ما در حین آموزش به این نکته هم توجه داریم که ممکن است ظاهر پروژه شما با پروژه اجرا شده در دوره متفاوت باشد به همین دلیل نکات و آموزش های ارائه شده نیز به شکل عمومی تدریس شدند تا شما عزیزان بخوبی قادر به اجرای این نکات بر روی قالب خودتان باشید . پس سلایق مختلف هم مد نظر ما هستند .

تنظیم استایل های عمومی حساب کاربری ووکامرس

اگر قالب شما از لحاظ ظاهری همانند موارد تدریس شده در دوره باشد پس برای نظم دادن به طراحی ، از قسمت Panel های فریمورک بوت استرپ استفاده کردید ، اما همانطور که یادآور شدیم اگر از المان های دیگری هم استفاده کرده باشید مسئله نیست . اگر از Panel ها استفاده کرده باشید فقط کافیست تا چند نکته ساده بر روی آنها پیاده کرد تا استایلی یکپارچه و منظم داشت . با اجرای این نکات ریز وجه پنل کاربری شما بسیار جذاب خواهد بود .

البته توجه داشته باشید که استایل هایی که تاکنون در سایت نوشته شدند به هیچ عنوان مشکل محسوب نمیشوند اما هدف در این قسمت نظم دهی و البته بهتر نمودن وجه کلی قالب است . استایل نویسی های این پروژه به شکلی بودند که شما یکبار برای همیشه با خیال راحت سایت فروشگاهی را پیاده کنید .

عموما یکی از مشکلاتی که پس از طراحی سایت فروشگاهی با آن مواجه می شویم تغییر طراحی قالب در برخی از قسمت ها به دلیل بروز شدن افزونه فروشگاه ساز ووکامرس است . اما در ابتدای این دوره تکنیکی را به کار بردیم تا از این نوع مشکلات به دور باشیم و به راحتی تمپلیت های خود را داینامیک کنیم . به این ترتیب ما قادر هستیم تا هر نوع قالب استاتیک فروشگاهی را بدون به هم ریختن طراحی قالب یا حذف بخش هایی از آن ، داینامیک کنیم .

قدرت و تخصص یک برنامه نویس وب سایت های وردپرسی زمانی پدیدار می شود که شما بتوانید به هر نوع طرح و قالب html بدون ترس نگاه کنید و هر نوع دیزاینی را بدون مشکل به یک تمپلیت وردپرس تبدیل کنید که این توانایی در قالب هایی همچون فروشگاه که بر بستر یک افزونه فعالیت می کنند بسیار مهم است . از آنجایی که در این جلسه بر روی طراحی قسمت حساب کاربری کار خواهیم کرد ، یک نمونه عملی بسیار مناسب جهت کسب تجربه داریم تا دانشجویان کمی مبتدی تر بتوانند به راحتی به بطن اصلی موضوع مسلط شوند .

هدف اصلی ما در هر جلسه این بوده است که شما دانشجوی دوره ، بتوانید از تجاربی که در طی چندین سال توسط مدرس کسب شده است استفاده نموده و با تلاش و همت خودتان بر مهارت های کسب شده اضافه کنید تا بتوانید بدون معطلی و با سرعت بیشتر نسب به دیگران وارد بازار کار شده و کسب درآمد نمائید . خوشحالیم که کنار ما هستید و می توانیم با دلگرمی شما دانشجویان عزیز یک دوره پروژه محور فوق العاده را قدم به قدم پیش برده و یک وب سایت فوق العاده داشته باشیم تا برای طراحی پروژه های بعدی و بزرگتر در بازار کار آماده باشیم .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود